Agenda O&MnenlcUtd faatste Berichten Qemeentecaden tijdschriften Stad en Omgeving. £ancU en tninhoum Weet&eekht LOCAALTREIN ONTSPOORD. Geen persoonlijke ongelukken. OED. STATEN VAN NOORD HOLLAND. De heer Kooiman gekozen in de vacature-Slingenberg. In de gistermorgen gehouden vergadering van de Provinciale Staten van Noordholland is tot lid van Ged. Staten gekozen de heer D. Kooiman (v.d.) in de vacature-mr. M. Slingenberg. Op den heer Kooiman werden 39 stemmen uitgebracht, op den heer Walra- ve Boissevain 17 en op den heer Segers 1 stem; 1 stem was blanco. BRUTALE DAAD TE EINDHOVEN. Autodief rijdt politie aan. NAAR STAKING TE ALMELO? Ultimatum aan directie. DE „NOZEMA". HENSBROEK Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, hoofdnummer Mijnheer zoekt zijn woning (kom.), hoofdrollen Hermann Thimig en Adèle Sandrock. Toegang alle leeftijden Victoria-theater, half 8, hoofd nummer Op het kantje af (humhoofdrollen Stan Laurel en Oliver Hardy. Toegang boven 14 jaar. City-theater, half 8, hoofdnummer De Zigeunerbaron (geprolongeerd). Toegang elke leeftijd. Roxy-theater, halt 8, hoofdnummer De Chineesche papagaai (myst.), hoofdrol Warner Oland. Toegang 14 jaar. Zaterdag 7 September. Café Renses, Stompetoren, huisvlijt- en Floralia-tentoonstelling. Zondag 8 September. Café Renses, Stompetoren, huisvlijt- en Floralia-tentoonstelling. Maandag 9 September. 8.30 uur, De Unie, vergadering 8 Oct.- vereen. „Alkmaar Ontzet Gisteravond omstreeks tien uur zijn van den locaaltrein Stiens-Leeuwarden, in de bocht bij den Harlinger Trekweg, de twee laatste rijtuigen uit de rails gevlogen, ter wijl een goederenwagen over den kop sloeg De conducteur moest de tram via een ruit verlaten. In den personenwagen zat een da me, die ongedeerd bleef. Het voorste gedeelte van den trein reed door naar Leeuwarden, waar het ongeluk werd gerapporteerd. Zoo spoedig mogelijk is met het opruimingswerk begonnen. Te Tilburg was een nieuwe auto gestolen. De motorpolitie te Eindhoven ontdekte spoe dig den wagen, die kwam aanrijden en heeft een teeken van stoppen gegeven. De dief echter reed de politiemannen aan, waar bij een rechercheur en een agent werden ge wond. De wagen verdween in de richting België, daarbij achtervolgd door twee par ticuliere auto's. Een half uur later werd de wagen bij Hechtert, in België, verpletterd teuggevonden. De autodief was spoorloos verdwenen. INBRAAK IN HET POSTKANTOOR. Niets vermist. In den afgeloopen nacht is ingebroken in het postkantoor gelegen aan de GToote- straat te Borne. De inbraak werd hedenmor gen te 6 uur ontdekt door een postbode, wiens dienst op dien tijd begint. Alles was overhoop gehaald. Pogingen om de kluis te forceeren hadden geen resultaat opgeleverd. Voor zoover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. De politie heeft een uitge breid onderzoek ingesteld. De hoofdbesturen van St. Lambertus, de Eendracht en Unitas te Almelo hebben een ultimatum gericht tot de directie der N.V. Katoenmaatschappij v.h. gebr. Scholten en Co. te Almelo, waarin wordt medegedeeld, dat indien voor 14 September a s. geen ver betering in de arbeidsvoorwaarden wordt ge bracht, tot staking zal worden overgegaan Op deze fabriek werken ongeveer, 100 arbei ders. DE STAKING TE TILBURG. Uitgebreid met pl.m. 130 man Gistermiddag heeft de tweede ploeg van de NV. Kamgarenstoffenfabriek „Kastofa" aan de Groeseindstraat te Tilburg zich bij de stakers aangesloten. Heden zal al het per soneel van deze fabriek in staking gaan. waardoor deze staking met ongeveer 130 man wordt uitgebreiaT Hoewel er aan de verschillende fabrieken gepost wordt, is tot nu toe alles nog rustig. 3500 stakers in totaal. De staking in het wollenstoffenbedrijf heeft zich nog meer uitgebreid. Het aantal stakers op de verschillende fabrieken is toe genomen, terwijl bij de firma A. A. Bv.h gebr. v. Spaandonck aan de Koningshoeve een groot gedeelte van het personeel in sta- kinge is gegaan. Het aantal stakers wordt thans op 3500 geschat. WETHOUDERS IN AMSTERDAM. Wethouders Baas neemt zijn benoeming aan. Naar wij vernemen heeft de heer G. Baas (a.r.), die gisteren tot wethouder van Am sterdam werd herbenoemd en die deze her benoeming in beraad hield, gisteravond aan den burgemeester bericht, dat hij de benoe ming aanvaardt. De V.B. en de wethouders benoemingen. De fractie van den Vrijheidsbond in den Amsterdamschen gemeenteraad geeft bet vol gende communiqué: - - De financieel-economische inzichten der liberalen omtrent de in de naaste toekomst te voeren gemeentepolitiek, wijken, naar dui delijk gebleken is, zoozeer af van de inzich ten der sociaal democraten dienaangaande, dat de liberale raadsfractie, met waardeering kennis genomen hebbende van de bereidheid van den heer Baas, om zijn zetel voor 'n libe raal ter beschikking te stellen, na ernstige overweging besloten heeft, geen harer leden af te staan aan een college van B. en W., waarin de sociaal-democraten de helft der wethouderszetels bezetten. DE BOTSING OP DE ROZENGRACHT TE AMSTERDAM. Chauffeur van den A. V. R. O. overleden. Vanmorgen te vijf uur is in het Wilhel- mina-Gasthuis te Amsterdam de A.V.R.O.- chruffeur P. van F!., die gistermorgen op de Rozengracht ernstig gewond werd bij de botsing van de A.V.R.O.-reportagewagen met een tramwagen van lijn 14, aan de be komen verwondingen overleden. SIGARETTEN-PAPIER GESMOKKELD. Twee Belgen in Limburg ge arresteerd. Eergisternacht hebben de ambtenaren der directe belastingen te Sittard in samen werking met de marechaussee aldaar op de rivier de Maas aan den Scharberg te Elslo 10.000 boekjes sigarettenpapier, welke een tweetal Belgen frauduleus trachtte in te voeren, in beslag genomen. Beide personen, die in een boot hun kost bare vracht over de Maas roeiden, werden ti;dens het oversteken opgemerkt en bij het bereiken van den Nederlandschen Maas oever door de zich verdekt opgesteld heb bende ambtenaren aangehouden. Een van de Belgen sprong onmiddellijk overboord en wist zwemmend Belgisch grondgebied te bereiken. Zekere Simons uit Coten werd aange houden. De boot en haar inhoud werden in beslag genomen. Het sigarettenpapier, waarop een invoer recht van f 2000 verschuldigd was, is even als de boot naar het douane-kantoor te Be-gen a. d. Maas overgebracht en is in de m rechausseekazerne te Beesd voorloopig in bewaring gesteld. LOUIS DE VRIES Bekend Jazz-trompettisL Bij het ter perse gaan van dit nummer ver nemen wij uit Zwolle, dat aldaar in de R.K ziekenverpleging hedenmiddag is overleden een van onze meest bekende jazztrompettisten van ons land, n.1. Louis de Vries. Zooals men zich zal herinneren, werd de bekende band-leider Zaterdag j.1. bij een autobotsing onder Hallemerbroek bij Zwolle ernstig ge wond, doch van levensgevaar was aanvan kelijk geen sprake. Zijn toestand verslechter de echter met den dag en hedenmorgen was de patiënt stervende. Hier te lande zoowel als in het buitenland stond Louis de Vries als een eminente trom pettist bekend, o-a. uit Carlton in Amster dam en Casino te Scheveningen. Korten tijd geleden speelde hij met zijn band voor de Decca in Engeland; een dezer dagen zullen zijn nieuwe platen uitkomen. Louis de Vries koesterde den wensch met Januari 1936 een tournee door Amerika te maken. In hem verliest jazz-lievend Nederland een van zijn grootste, zoo niet de grootste trom pettist. BRAND BIJ TUSCHINSKI. Storm in een glas water. Tijdens de middagvoorstelling in het thea ter Tuschinsky te Amsterdam ontstond in één der toonneelloges 'n begin van brand; de vloer was door een weggeworpen sigaret beginnen te smeulen. De bezoekers wilden toen door enkele per sonen „brand" werd geroepen, de zaJ ijlings verlaten. De directie wist echter vanaf het tooneel door een kalmeerend woord een pa niek te voorkomen. Intusschen drong de rook de zaal binnen, doch binnen enkele minuten had het theater- personeel met eigen bluschmiddelen het ge vaar bezworen, zoodat de voorstelling weer door kon gaan. HET GROOT NEDERLANDSCH TOONEEL FAILLIET. De rechtbank te Amsterdam verklaarde vandaag failliet het Groot Nederlar.dsch Tooneel en benoemde tot rechter-commissa ris mr. Ruys en tot curator mr. E. B. As- scher. GEHEIME DISTILLEERDERIJ. De Rijks- en gemeentepolitie hebben heden morgen bij IJze-Philips te Beineburen (Gr een distilleerketel en een voorraad alcohol in beslag genomen. (Ongecorrigeerd NEGUS WIJST SCHIKKING VAN DE HAND. Dank-telegram aan den Paus De vertegenwoordiger van Abessinië te Geneve zal heden nieuwe instructies ontvangen, o.m. naar bekend wordt, de strikte opdracht de tot nu toe gevolg de Abessinische politiek niet te ver laten en niet in te gaan op compromis sen. De toestand wordt te Addis Abe ba zeer optimistisch beoordeeld. De Negus van Abessinië heeft in den nacht op Donderdag den Paus een te legram gezonden, waarin hij Zijne Hei ligheid dankt voor de vredesbetooging. 130 Sterfgevallen. De Italiaansche bladen publiceeren een officieel commmunique, dat de namen be vat van 130 militairen, voor het raee- rendeel soldaten, die bij ongevallen of ziek ten in Oost-Afrika zijn overleden in den tijd van 1 Januari j.1. tot en met 31 Aug. De bladen wijzen er in hun commentaar op, dat bij de ontzaglijke menigte officie ren en manschappen welke zich thans in Oost-Afrika bevinden, dit aantal dooden een bijna onbeteekenend percentage vormt en bewijst hoe goed de hygiënische en sani taire organisatie in Erythrea en Somaliland is. BLIKSEM DOODT DRIE ARBEIDERS. Toestand van de gewonden. De toestand van de slachtoffers, die bij het inslaan van den bliksem in het schuurtje te Megen gisteravond ernstig gewond wer den en die allen in het St. Annaziekenhuis te Oss verpleegd worden, is vooruitgaande. Bij K.B. is de inwerkingtreding der wet tot het in het leven roepen van een N.V. „Nederlandsche omroep zendermaatschap pij" bepaald op gisteren 4 September. KONING LEOPOLD ZIEK. Moet het bed houden. Koning Leopold van België moet op advies van zijn dokters twee dagen het bed houden. De koning moet absolute rust houden, daar de medici overgroote vermoeidheid bij hem hebben geconstateerd. ONZE POSTVLUCHTEN. De Perkoetoet is heden te Bandoeng aan gekomen. De Lijster is op de thuisreis in Medan aangekomen. servekalf worden aangehouden. Veehouders, die zijn aangesloten bij een door de Nederlanosche Vcehouderijcentrale erkende t.b.c.-bestrijdingsorganisatie, mogen tot 1 Maart 1936 een reservekalf aanhouden. Dit geldt ook voor degenen, wien een kalf is toegewezen. Ziet gij muggen, lang van pooi, Aarzelt met, maar slaat se dood. Panorama heeft een geïllustreerd artikel over motorraces in vroeger dagen Mej. Koen schrijft over een reis PassauBuda- pest per vouwboot en geeft er aardige kiekjes bij. Rudolff van Weert schrijft over Chang en Cheng, de origineele Siameesche tweelin gen. Aan het vijf eeuwen oude Leeuwarden wordt een afzonderlijk artikel gewijd. De filmrescensent bespreekt de film „Liefdespa rade". Bij interessant foto's vertelt C. N ij- pels hoe het in een lettergieterij toegaat. Er is veel geïllustreerd nieuws uit binnen- en buitenland en een pagina alleraardigste op name van lachende dieren Ook mode en sport zijn weer niet vergeten. Verhalen en novellen zijn er ditmaal van John. D. Cla- verten, van Axel Rudolph en van Jos Juani- tos. i'ij* De raad der gemeente Hensbroek ver gaderde op DinsdagEamjddag 3.30 uur. Burgemeester Kooiman riep het welkom toe aan de leden, die weer terug zijn ge komen en een bijzonder woord van welkom richtte spr. tot de nieuw-benoemde leden Overman en Smit. Spr. hoopte dat de nieuwe leden uitsluitend in het algemeen belang zullen werken en steeds zullen trachten onpartijdig de be sprekingen te voeren, wat zeker in 't belang van de gemeente zaï zijn. De voorzitter feliciteerde de leden en zeide. dat hij net als in zijn 16-jarige periode niet van zijn ingeslagen weg af zal wijken, maar steeds den raad met woord en daar terzijde zal blijven staan. De heer Overman dankte den voorziter en hoopte als raadslid steeds de belangen der gemeente en die der arbeiders, waarvoor hij zitting heeft genomen, en voorzoover noodig en zoo goed mogelijk, zonder incidenten te scheppen, waarvan spr. geen voorstander is, te behartigen. De heer Smit sprak eveneens een woord van dank. De heeren D. Wit en W. P. Oudejans, de beide vorige wethouders, werden weer met op één na algemeene stemmen benooemd. Beiden spraken hun dank uit over het ver trouwen in hen gesteld en hopen, dat ze in deze 4-jarige periode weer prettig mogen samenwerken, zoowel met den voorzitter als met den raad. De voorzitter feliciteerde beiden met hun benoeming en hoopte, dat de samenwerking in de komende periode weer zoo zal zijn als in de voorgaande. Naar aanleiding hiervan vroeg de heer Overman naar de verlaging der leermiddelen van 2.50 op f 2. Spr. oordeelde dit bedrag te laag. De voorzitter lichtte den heer Overman hieromtrent in en zeide, dat indien deze ver laging een verslechtering zou blijken te zijn, B. en W. onmiddellijk zouden hebben inge grepen. Na verdere uiteenzetting ging de heer Overman met het een en ander accoord en werde de notulen geteekend. Ingekomen stukken. Zooals in het vorige raadsverslag gemerkt werd was van Ged. Staten bericht gekomen dat de schoolgeldheffing terug moest wor den gebracht van een betaalbaar inkomen van 800.00 op 700.00. De heer Bas kon zich er niet mee vereeni gen, een inkomen van 700 is 14 gulden per week, daar kan moeilijk nog schoolgeld af. De voorzitter zeide dat van een inkomen van 700 de kinderaftrek nog afgaat. Na nog eenige bespreking werd besloten tot de ze verlaging over te gaan. De heer Wit bracht in de de rondvraag naar voren, dat het lang geen baantje is tegenwoordig om lid van den raad en te vens wethouder te zijn. Alles, zeide spreker, moet je zoo goed als voor niets doen wat geen van ons te veel is, maar als er dan ver gadering is en je ziet daar achter je een kraf met water en glazen staan, om als je dorst hebt een glaasje water nemen, eri ze zouden willen dat je botje bij botje deed voor een kopje thee en een sigaar, dan mogen ze het noemen zoo ze willen, maar ik vindt het een schandaal. De heer Overman vroeg naar het crisis comité B. De voorzitter zeide, dat dit nog niet voor elkaar is. Wielrennen. R.V. ALCMARIA. Zondag 1 September vertrok de R.V. Alc- maria per autobus naar de Wieringer baan, waar met succes aan de wedstrijden werd deelgenomen. Daar werd RolKuiper 1ste in de ploegachtervolging voor amateurs. Ver volgens werd C. Stehr 3de en Homan 4de in den klassementwedstrijd voor amateurs over 50 ronden. In den koppelwedstrijd voor nieuwelingen over 40 K M. werd het koppel Derksen—Pronk na een uiterst zwaren wed strijd winnaar. Hierna volgde een koppel wedstrijd voor amateurs over 250 ronden. Hierin reed het koppel Stehr—Rol een mooien wedstrijd. Jammer was het dat Rol na 148 ronden moest uitvallen, zoodat Stehr dezen wedstrijd alleen uitreed en met suc ces. daar het koppel zich toch nog op 1 ronde als no. 4 wist te plaatsen. Om 7 uur werd onder de beste stemming de terugreis aanvaard. HET HOUDEN VAN RESERVEKALVEREN. Met ingang van 1 September 1935 heeft het aantal reservekalveren, dat aangehouden mag worden, een wijziging ondergaan. Bij een toewijzing van een kalf, mag met ingang van 1 September 1935 geen reservekalf bin nen de vastgestelde gewichtsgrenzen (van stierkalveren 60—340 K.G., van vaarskalve ren van 100270 K G.) meer worden aan gehouden. Bij een toewijzing van 23 kalveren, mag tot 1 October 1935 een reservekalf worden aangehouden. Bij een toewijzing van 415 kalveren mag tot 1 November 1935 een re- VERDEELING WERKZAAMHEDEN IN HET COLLEGE VAN BURGEMEESTER EN WETHOUDERS. De verdeeling der werkzaamheden in het college van Burgemeester en Wethouders is dezelfde gebleven als tot dusver, zoodat: De burgemeester belast blijft met de onderwijsaangelegenheden en die van den keuringsdienst voor waren; wethouder Klaver met de aangelegen heden betreffende den dienst van open bare werken, de volkshuisvesting, den ha vendienst, de plantsoenen, de begraafplaats en het grondbedrijf; wethouder Van Slingerland met de aan gelegenheden betreffende de financiën, de pensioenen, het Bureau voor Sociale Zaken en het Maatschappelijk Hulpbetoon; wethouder Bonsema met de zaken be treffende de lichtbedrijven, het radiodistri butiebedrijf, het slachthuis, de gemeente reiniging, den gemeentelijken geneeskundi gen- en gezondheidsdienst, het markt wezen en het sportpark, zoomede de per soneelszaken en het georganiseerd overleg ■met ambtenaren en werklieden. Burgemeester en Wethouders hebben voorts ter vervanging van den burgemees ter bij ongesteldheid o fontstentenis in volg orde aangewezen de heecen H. Klaver, G. van Slingerland en T. Bonsema. EERVOL ONTSLAG. Burgemeester en Wethouders hebben aan J. Dijkman op zijn verzoek met inga.ig va*i 1 October a.s. eervol ontslag verleend als kaasdrager. AUTO „OP HOL GESLAGEN". "Woensdagmorgen omstreeks half acht is te Egmond aan Zee een bus van de N.A.C.0 vanaf de standplaats aan het rijden ge raakt, doordat de rem was losgelaten. De chauffeur, de heer L., wilde zien, hoe Iaat het was, maar omdat er over de klok een kleed hing, moest hij de auto verlaten. Te gelijkertijd liet de rem los en de auto reed mei een vaart tegen het café van den heer Van der Pol aan met het gevolg, dat de muur van den naast het café gelegen winkel gedeeltelijk werd ingedrukt. Van de in de etalagekast staande flesschen werden eeni ge gebroken. Persoonlijke ongelukken kwa men gelukkig niet voor. EEN BELANGRIJK KARWEI. Zooals men weet, zullen over enkele we ken de werkzaamheden beginnen, voort vloeiende uit het Westfr. Kanalenplan. Een der gevolgen hiervan is de verplaatsing van een kraanbaan, welke thans nog een verbinding vormt tusschen het Kanaal en de loodsen van de N.V. Vereenigde Brand- stoffenhandel. Want deze firma is wel het meest gedupeerd door dit door den ge meenteraad aangenomen plan. Immers, wanneer de ouae kraanbaan zou blijven staan dan zouden de schepen, welke hier gelost moesten worden, den ingang van het nieuw aan te leggen kanaal belem meren. Om dus te voorkomen, dat de ver gunning om te lossen zou worden ingetrok ken, is men overgegaan tot den bouw en constructie van een nieuwe kraanbaan. Onder groote belangstelling van de zijde van het publiek arriveerde hedenmiddag een zware ponton met een hijschkraan van naar waarnemingen, verricht in den morgen van Donderdag 5 September. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 767,9 m.M. te La Coruna. Laagste barometerstand 746,5 m.M. te Sküdesnaes. Verwachting, geldig tot den avond van Vrijdag 6 September: Meest matige wind uit westelijke richtin gen; gedeeltelijk bewolkt; aanvankelijk wei- nig of geen regen; weinig verandering in temperatuur. Weeroverzichi. De depressie trekt langzaam verder ooit- waarts. Thans bevindt zij zich over Scan dinavië. Over de Britsche eilanden stijgt de barometer langzaam, over Frankrijk en zuid- Duitschland werd de druk eveneens hooger, terwijl over IJsland het maximum vrijwel' onveranderd bleef. De opzet van druk in het zuiden en de da ling van de barometer over zuid-Scandinavië deden den druk-gradiënt in onze omgeving toenemen, zoodat hedenmorgen langs 5 Noordzeekust vrij krachtige winden woeien, welke echter wel spoedig weer in sterkte af zullen nemen. Ook over noord-Duitschland waait het hier en daar krachtig, overigens is het er rustig weer. Over vrijwel het geheele waar. nemingsgebied blijft d» lucht nog zwaar be wolkt. Een secundaire depressie bracht h ons land vrij zware neerslag, evenals in Bel gië, noord-Frankrijk, Denemarken en weet- Duitschland. Ook trad eenige afkoeling in over het waarnemingsgebied, terwijl ten on zent de bovenlucht meerdere graden lager in temperatuur werd, waardoor de buiige weerstoestand nog aanhield. Tengevolge van de algemeene stijging van de barometer in het zuiden is een tijdelijke geringe weersver- betering niet onwaarschijnlijk. Echter is het moeilijk te beoordeelen, of niet een nieuwe secundaire, welke zich blijk baar ten westen van Ierland bevindt, zich reeds morgen in den namiddag zal laten gel den. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 8.12 uur licht op. Stork-Hijsch uit Haarlem, welke er voor moest zorg dragen, dat de thans schuin over den weg geconstrueerde baan van de kraan op haar steunpunten komt te rusten. Een en ander gaat niet gemakkelijk en het belangwekkende, doch zeer moeilijke kar wei vermocht zich in een groote menigte toeschouwers verheugen. Het is zeker de moeite waard deze werkzaamheden in oogenschouw te nemen. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken zijn de faillissementen van T Koomen, landbouwer te Onderdijk (gera. Wervershoof) met benoeming van mr. Krab be tot r.c. en mr. nrins tot cur. Van G. Dijkstra, brandstoffenhandelaar te Andijk-Oost met benoeming van mr. Lede- boer tot r.c. en mr Prins Tot cur. Van P. Kristel, te den Helder met benoe ming van mr. Ubbens tot r.c. en mr. Belonje tot cur. MUGGENPLAAG OP AFSLUITDIJK. Hoe haar tc bestrijden. Omtrent de muggenplaag, die herhaalde lijk op den afsluitdijk tusschen Wieringen de Friesche kust heerscht, zijn nog geen de finitieve bestrijdingsmaatregelen genomen. Wel wordt van deskundige zijde geregeld een onderzoek naar broedplaatsen van de muggen ingesteld, doch er is nog geen inzicht gekregen, hoe deze plaag met kustmatige middelen moge zijn te bestrijden. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 27 AUGUSTUS3 SEPTEMBER 1935. Nieuwe zaken: Alkmaar: C. van Erkelens. Nieuwpoortslaan 11. kei in wijn. likeuren enz. H. R. C. van Lieshout, Luttik-Oudorp 88 grossier in suikerwerken. Broek op Langendijk: Firma Stenneberg en Co., Dorpsstraat 135, export versche groenten en groentenzouterij- Texel: Nederlandsch Californië (eig. B. Kok), Nieuwe Aanleg, pension. Wijzigingen: Alkmaar Z Klaassen, Hoogstraat 3, winkel in ge reedschappen Overgegaan aanF. Weder. Egmond aan Zee: Zwart en de Groot, Voorstraat 128, tim merfabriek. Maatschappij ontbonden. Voort gezet door P. Zwart. Nieuwe Niedorp: Coöp. Landbouwersaankoop vereen igmf, annex malerij „De Toekomst' Bestuurswij ziging- TexelT N.V. In- en verkoopkantoor van den L-T- B., Haarlem. Filiaal gevestigd te Texel, den Burg, Weststraat 8. Opheffingen: Alkmaar P. Molen, Westerweg 174, timmerman- aannemer. J. N. Klokman, Laat 197, winkel in a*01" denierswaren en comestibles. Castricum- Marinus, Glory en Co., Geelvinckstraat o, handel in bloembollen.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2