De eerste paal voor het nieuwe Leidsche stadhuis. De Waalbrugbouw te Nijmegen. De duizend to g rug, geconstrueerd voor de Dijksgracht te Amsterdam, is Maandag op haar Oberstdorf in het teeken van den zesdaagschen-motorrit, waaraan vele inter- p aats van estemming aangekomen nationaal bekende rijders deelnemen ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 10 September 1935 De montagebrug welke dienst heeft gedaan bij den Waelbrugbouw te Nijmegen, zal naar Dc^edrt Worden vervoerd, waar zij geplaatst zal worden op de pijler, van de brug welke thans aa De werkzaamheden voor de nieuwe Waalbrug te Nijmegen vorderen thans snel. De hoofdspanning is nagenoeg voltooid, en de montagebrug (op den achtergrond) is verwijderd Henne laat zijn motor con troleeren bij het begin van Officieren van den Abessynischen generalen staf verlaten het keizerlijk paleis te Addis Abeba na een internationalen «sdaag- conferentie met den Negus schen motorrit nabij Uberst- 3 dorf Het transport van een der deelnemende Duitsche toestellen aan de internationale zweefvliegwedstrijden op de Jungfraujoch uit de grillig gevormde kloven van het wet sneeuw en ijs bedekte gebergte, waar de zweefvliegers hun prestaties verrichten In de sluis te Gouda is door het losraken van een scheepsanker de drempel der sluis ontzet. Een duiker is thans bezig om met behulp van een pneumatischen hamer de ijzeren plaat weer vast te zetten Voor het nieuwe stadhuis van Leiden is Maandag de eerste paal geheid, welke nog door ongeveer 675 andere gevolgd zal worden

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5