Twee schepen door den Noordwesterstorm bij Egmond gestrand. i Noord westerstorm even voor Het schip in zijn hachelijke positie Het s.s. .Kerkplein" is Zaterdagavond tijdens den zwaren Egmond gestrand. De bemanning kon worden gered. - I e v*r-- -■■*' j». «.-Ju w. vfe sMlflfllAaA - -.immij - ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 21 October 1935 Bij het graf van wijlen H. M. Koningin Astrid van België werd Zaterdag door de deelnemers aan de Wereldpluimveetentoonstelling te Brussel een krans gelegd. Het gezelschap voor de Crypt te Laeken De sleepboot .Drente die bij het verleenen van assistentie aan het gestrande ss. .Kerkplein" bij Egmond stuurloos raakte en op het strand werd geworpen. Op den voorgrond de Egmondsche reddingsboot, die de bemanning der Drente aan land wist te brengen Een parasyteerende zwam op de pad' denstoelententoonstelling, welke te Til burg wordt gehouden Een gedeelte van het havenhoofd te Scheveningen is tengevolge van den hevigen Noordwesterstorm over een lengte van 30 meter verzakt De radio-telegrafist van de sleepboot .Drente", de heer Rocus Meyer, die bij zijn redding van het gestrande schip kwetsuren opliep, in een hotel kamer te Egmond, waar hij opgenomen werd De geredde bemanning van de sleepboot „Drente", welke bij het assisteeren van het bij Egmond gestrande s.s. „Kerk plein" eveneens op het strand werd geworpen. H. M. de Koning'n en H. K. H. Prinses Juliana brachten Zaterdag op Haar tocht van den Ruygenhoek naar het Loo een bezoek aan de Leidsche Universiteit. De vorstin bij het verlaten van het Universiteitsgebouw 1»»1 Het inladen der paarden van de Ned. ruiter-equipe die deel zal nemen aan het interna tionaal concours hippique te New York, aan boord van het s.s. „Maasdam", dat Zaterdag van Rotterdam naar New York vertrok

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5