Quaker Havermout: XtooUiciaal Tliams Stad en Omgeving. tBiicQCcüjke Stand Uit het leven van een vijfling. ZOO VERSCH EN GEURIG ALS OP DEN DAG VAN DEN OOGST INHALEN VERBODEN !ae tuinen. Buitenland. hoe de Canadeesche vijfling in het leven wordt gehouden. Zóó komt Quaker Havermout op uw tafel. Al meer dan 50 jaar is Quaker Havermout het voortreffelijkste voedsel dat U zich denken kunt, rijk aan vita minen en met een heerlijken nootach- tigen smaak. Thans kost Quaker, doordat het in Nederland gemaakt wordt, slechts 22'/,ct. per pondspak netto 500 gram), zoodat het onder ieders bereik valt. Moeders! Koopt dit kostelijk voedsel, het komt uw gezin ten goede. QUAKER OATS GRAANPRODUCTEN N.V. - Rotterdam- van de bestaande regeling inzake de werk verschaffing. Na eenige discussie werd dit voorstel aan genomen met 5 tegen 2 stemmen. Als gecomitteerde voor de gemeente naar de vergadering der Mij. tot bevordering van nijverheid alhier, werd met zes stem men aangewzen de heer D. Spaarman, af tredend. De jaarwedde van de ambtenaren van den burgelijken stand werden als volgt ge regeld: Secretaris-ambtenaar v. d. burgerl. stand 70, burgemeester-ambtenaar v. d. burgerl. stand 25, reserce ambtenaar v. d. burgerl. stand 5, totaal 100. Verder werd na eenige besprekingen be sloten over te gaan tot een baggerregeling voor de noodlijdende tuinders in deze ge meente. Na een breedvoerige toelichting werd een crediet verleend van 1296. De voorwaarde zijn dat de tuinder 52 van 't loon plus de sociale lasten moet betalen en de overheid een bedrag van 75 voor haar rekening neemt. ST. MAARTENSBRUG. Cursus bedrijfscontróle. Vanwege de afd. „Zijpe en Omstreken" van de Holl. Mij. van Landbouw is een cur sus in bedrijfscontróle opgericht, voor welken cursus zich 20 leerlingen hebben aangemeld. De leiding van dezen cursus is in nat.den van den heer J Leeuwen, hoofd der school alhier. SCHAGERBRUG. Verloting B. en W. van Zijpe hebben aan het be stuur van de Landelijke Rijvereeniging „West-Friesland" alhier toestemming ver leend tot het houden van een verloting ten bate dier vereeniging. SCHAGEN. Brand. Zaterdagmiddag circa 1 uur brak brand uit in de broodbakkerij van den heer H Leijen te Haringhuizen. Het perceel brandde, mede door den stormachtigen wind, tot den grond af. In den ochtend bemerkten de bewo ners reeds een begin van brand in den schoor steen, hetwelk men in den aanvang bluschte Vermoedelijk is de vuurhaard niet geheel gedoofd geweest met daarna het boven staande gevolg. Verzekering dekt de schade. Aanbesteding. Aan den heer P. de Geus te Sint Maarten is voor de som van 6090 gegund het ver bouwen en restaureeren van het Noordhol- landsch Koffiehuis te Schagen voor rekening van den heer IJ. Schenk alhier. HOORN. Een werkobject. We vernemen, dat in December de aanbesteding zal plaats vinden van het vernieuwen van de walbeschoeiïng aan de Doelenkade, voor rekening van de Zuiderzeewerken, ingevolge schade door de inpoldering ontstaan. De raming be draagt 18.400. V. J. D. O. De Yrijz. Dam. Jongeren Organisatie heeft Zaterdagavond in „de Witte En gel" een bijeenkomst belegd. Als spre kers traden op de heeren dr. A. J. van Leusen, arts te Velsen met het onder werp: „oes of bezieling" en D J. A Geluk, voorzitter der V.D.J.O. te Haar lem met „Doel en wezen der V.D.J.O." Beide sprekers werden met groote aan dacht gevolgd. Na afloop werd een af- deeling der V.D.J.O. opgericht, met aan vankelijk 14 leden. Boomenrooien en stedenschoon. 'Tijdens de laatste stormen zijn een paar perceelen op het Munnickenveld beschadigd door omgevallen boomen. B. en W. hebben thans opdracht gegeven, de geheele boomenrij aan de zuidzijde te rooien. Ongetwijfeld zal een en ander veel schade doen aan het schoon van dit riekende historische plekje. HEILOO. De Arbeiders Tooneelver. „Falkland" gaf Zondagavond voor een tjokvolle zaal een opvoering yan „Mevrouw. Warrens Bedrijf", tooneelspel van G. B. Shaw in 4 bedrijven, onder regie van den heer Rossenbacker. Het stuk speelt in de zomer in Engeland. Het stuk we mogen veronderstellen, dat onze lezers het kennen is min of meer ge waagd èn wat inhoud èn wat spel betreft, elk der spelers heeft een zware rol. Eoi compliment voor mevr. SpeurJonker, die een zieke moest vervangen en een fijn aange voeld spel gaf, zonder fouten of niet weten. Mevr. Warren (mevr. de Gierde Vries) gaf een mooi en gaaf spel dat vooral in het 2de bedrijf geheel af was. Jhr. Crofts (de heer Rossenbacker) gaf een creatie van den zakenman om te roemen. De heer van den Berg gaf een uitmuntende vertolking van den dominé. Voor het komische gedeelte zorgde Frank (de heer F. Koenen). Zijn spel was heel goed en meermalen best, zijn mimiek als de geldverspillende nietsnut, die niets doet en ook niet van plan is te doen, waren goed getroffen. Preaa (de heer A. de Gier) gaf goed spel. Een dankbare rol was het niet. Toch vielen zijn spel en mimiek te roemen. De grimmeering en tooneelverzor- ging waren goed getroffen. De pauze werd gevuld met de band van gebr. v. d. Stok uit Alkmaar en Jan Smit alhier. Een gezellig bal besloot de uitvoering. BOVENKARSPEL, Baggeren. Voor deze gemeente is een bedrag van f 6000 aangevraagd uit het Rijks- en Pro vinciaal fonds voor het uitbaggeren van slooten en vaarten. BEDANKT. Ds. H. Bax te Andijk heeft bedankt voor het beroep naar de herv. kerk te Her wen en Aerdt. INGEKOMEN PERSONEN. Wed. B. Vermeer, N.H., en kinderen, Heiloo- erdijk 7, v. A'dam. K. Groen, O.C., dienst bode, Julianastraat 19, van Egmond aan Zee. M. C. Hartland, geen, kantoor bediende, le Kanaalst.aat 12, van Zaandijk M. de Rover, N.H., z.b., Uitenboschstr. 25, van Amsterdam. J. M Schupper, echtg. v J. J Ruijs, V. Ev., Geesterweg la, van Roltcrda n. Echtg. P. J. J. Geurts, R.K, van Mij drecht naar C. W. Bruinvisstraat 43. P J. Roest, religieuse, R.K., van Rotterdam n van Everdingenstraat 18. J. Bakker, tim merman, geen, en gezin, van Velsen naar K. van 't Veerstraat 12. W. Brouwer, kellner, N.H., van Baarn naar Langestraat 70. D. Laan. pakhuisknecht, geen, van Oosthuizen naar Ramen 6. H. C. van der Hoek, leerl. verpleegster, N.H., van Zijpe naar Wilhel- minalaan 11. M. P. C. Kras, winkeljuffr., R.K., van Bloemendaal naar Parkstraat 8. W. Suk, dienstbode, N.H., van Zuid- en Noordschermer naar Steijnstraat 92. C W. Bokslag, N-H., van Voorburg naar Era- mastraat 49. J. E. Beers, huishoudster, N.H., van Voorburg naar Emmastraat 65. M. E. M. Kerkhoff, hoofdgeleidster, R.K-, van 's-Gravenhage naar Oudegracht 283. R. R. Lenting, dienstbode, R.K., van Zijpe n. van Everdingenstraat 18. H Scheffers, dienstbode, N.H., van Zijpe naar Parkstraat 1. A. Bakker, z.b., G.K., en echtg., van Bergen (N.H.) naar Lyceumstraat 43. R. L. Verhagen, kok, geen, van Bergen (N.H.) naar Hooftstraat 5. N. van Vegten, ban ketbakker, R.K., en gezin, van Amsterdam naar Parkstraat 8. Echtg. W. C. van der Helm, z.b„ N.H., van Bergen (N.H.) naar Korte Landstraat 24. G. B. Schmidt, arts, en dochtertje., N.H., van Zijpe naar Parkstr. 1. Wed. J. M. Kruiderink, en zoon, geen, van Heiloo naar Hoeverkade. H. E M. Bollen, winkelbediende, R.K., van Amster dam naar Westerweg 12. M. W. Colauto, dienstb., R.K., van Amsterdam naar Groot Nieuwland 47. Wed. A. Lamper, N.H., van Schoor 1 naar Tulpstraat 4. G van Helden, verpleegster, geen, van Heiloo naar Kanaalkade 36. VERTROKKEN PERSONEN: A- H. Spruijt, z.b., van Emmastraat 2 naar Eindhoven. H. Pel, machinezetter, R.K. en echtgen., van K. van 't Veerstraat 79 naar Heiloo. F. L. W. van Kasteel, kantoorb., N.H., van Westerweg 76 naar Amsterdam. J. H. 5chenke, zonder beroep, N.H., en stiefkinderen, geen, en moeder E. C Martin, NiJ, van Westerweg 113 naar Heiloo. T. Schuur, dienstbode, N.H., van Westerweg 97 naar Amersfoort. C. Laagland Winder, schilder, N.H., en echte van Stationsweg 178 naar Putten. A. C. Bruggeman, telefoniste, N.H., v. Oudegracht 117a naar Goes. H. Burger, insp. N.S., N.H., en gezin, van Westerweg 97 naar Amersfoort. Wed. C. M. van Deventer, z.b., N.H., van Kruislaan 14 naar Bergen (N .H.) M. C. A. Oei Iers—Dieteren, z.b., R K., van Magdalenenstraat 16 naar 's-Gra venhage. G. M. H. P. J. M. Jansen, win kelbediende, R.K., van Langestraat 57 naar Voorburg. J. S. de Ree, dienstbode, R.K., van Kennemerstraatweg 156 naar Wervers- hoof. G. van der Voort, koopman, geen. van Sint Annastraat 23, naar Norg. D. van Doorn—Hofman, geen, en kinderen, R. K.. van Boomkan.pst raat 46 naar Amsterdam. J. Enste, d.b., R K., van Nieuwesloot 23 naar Duitschland. J. E. Richardson, kleermaker, geen, van Grensstraat 10a naar 's-Gravenhage. M. L M. BroksBroekstra, N.H., van Ramen 32 naar 's-Gravenhage. .Wed. Th. van der Klei, z.b., R.K., van Payglop 20 naar Til burg. P. Nierop Groot, banketbakker, geen, van Bieekerskade 115 naar Wieringen. H. J. Keesen, z.b., R.K.. van Gasthuisstr. 3 naar Blaricum. W. Th. J. H. Geveke, z b., geen, van Nassaulaan 28 naar Den Hel der. A. ColijnTeitsma, G.K., van Gas houderstraat 5 naar Heiloo. N. Engelde Jong, huishoudster, en dochter, geen, van Slrksteeg 5 naar Heiloo. J. A. Struppert- Ultzen, z.b., G.K., van Wilhelminalaan 11 naar Leeuwarden. J. C. Hoffer, slager, RK., van Oudegracht 229 naar Landsmeer. C. de Vries, leerl. machinist N.S., N.H., van Eikelenbergstraat 66 naar Vlissingen. DISTRICTSARBEIDSBEURS DOELENSTRAAT 30 TEL. 4395. De Directeur van bovengenoemd Bureau deelt mede, dat heden staan ingeschreven: Groep bouwvakken: 1 bouwkundige, 2 op zichters-teekenaars, 2 waterbouwkundigen, 4 glas in loodzetters, 1 steenbikker, 1 steen houwer, 3 stratenmakers, 2 stratenmakers opperlieden, 1 stuc. opperman, 2 tegelzet ters, 1 granietwerker, 8 betonwerkers, 1 be- tonemailleur, 38 opperlieden. 23 stucadoors, 52 metselaars, 16 voegers, 58 schilders, 122 grondwerkers, 85 timmerlieden. Groep metaalindustrie: 2 autogenische lasschers, 15 bankwerkers, 1 blikslager, 3 carrosseriebouwers, 2 constructie werkers, 12 electriciëns. 2 fitters, 1 freiser, 2 instrument makers, 2 kernmakers, 2 ketelmakers, 9 klin kers, 10 loodgieters, 3 lijnwerkers, 9 ma chinisten, 2 mach. teekenaars, 10 metaal draaiers, 1 metaalvijler, 2 metaalslijpers, 15 monteurs, 1 plaatwerker, 3 rijwielherstellers. 3 scheepsbouwers, 4 scheepstimmerlieden, 7 smeden, 1 rijwiellakker, 1 scheeps werktuig kundige, 13 stokers, 1 tandtechniker, 1 voor- slaander, 3 vuurwerkers, 5 wagenmakers, 1 werktuigbouwkundige, 16 ijzerwerkers, 1 zandbereider, 2 zand vormers. Groep voedings- en genotmiddelen- 48 si garenmakers, 2 kistenplakkers, 1 stripper, 4 tabaksbewerkers, 10 slagers, 5 koks, 7 choco ladebewerkers, 1 suikerbakker, 24 bakkers, 2 bierbottelaars, 2 zuivelbereiders. Groep verkeerswezen: 54 chauffeurs, 6 koetsiers, 4 motorschippers, 23 pakhuis knechts, 17 magazijnbedienden, 4 kellners, 1 buffetchef, 1 hotelknecht. 2 loopknechten. Groep boek- en steendrukkerijen: 8 letter zetters, 2 drukkers. Groep houtbewerking: 22 meubelmakers, 9 meubelstoffeerders, 9 mach. houtbewerkers, 2 kistenmakers, 3 borstelmakers, 1 beitser, 1 beeldhouwer, 1 kuiotr. Groep landbouwbedrijven: 10 tuinlieden, 26 boerenarbeiders, 4 bloemisten. Groep handel: 20 vertegenwoordigers, 2 winkelbedienden, 1 étaleur, 1 colporteur. Overige beroepen: 9 boe!binders, 2 was- schers, 5 kleermakers, 2 rietwerkers, 7 schoenmakers, 1 zeilmaker, 4 port.-huis- knechten, 1 verfbereider, 1 kalkbrander, 2 huidenzouters(, 4 incasseerders, 4 zakken- stoppers, 3 kappers, 2 secretaris-ambtenaren, 1 klompenschilder, 1 tegelmaker, 1 carton- nagebewerker, 14 kantoorbedienden, 3 admi nistrateurs, 1 boekhouder-correspondent, 42 transport- en 279 losarbeiders. Gedeeltelijk werkloos: metaalindustrie 75, tabaksindustrie 5, overige beroepen 4. Jeugdige werkzoekenden beneden 18 jaar in diverse beroepen: 34. Vrouwelijk personeel: 1 steno-typiste, 4 kantoorbedienden, 1 verpleegster, 1 costuum- knipster, 1 kapster, 4 winkeljuffrouwen, 2 leerling-evrkoopster, 1 huishoudster, 8 dag meisjes, 5 dienstboden, 1 fabrieksarbeidster, 5 werksters. W aar dit bord jtaat (roode rand, linker auto rood, reckter auto zwart) mogen motorrij tuigen elkander niet ïnkalen F'ó'^Ol) Boord.bed.den. In vee1 luinen worden bloemplanten aan geplant in strooken, welke zijn aangebracht voor een schutting, muur of langs een hees ter-beplanting Voor beplanting van deze strooken kunnen we alle soorten van bloem planten gebruiken en dientengevolge bloeien daar planten van het vroege voorjaar tot aan het late najaar. Wanneer deze boord- bedden een paar jaar vast staan wordt het noodig daar eens een goede grondbewerking toe te passen, en misschien verschillende planten tevens te scheuren. De beste tijd daarvoor is bijtijds in het najaar, dus thans. Vaste planten waarvan de stengels zijn af gestorven snijden we af. We plaatsen er echter vooraf een etiquet bij omdat afgesne den vaste planten niet gemakkelijk zijn te herkennen. Uitgebloeide eenjarige zomer bloemen worden opgeruimd waarna we de vaste planten met kluit uit de grond steken De eerste Benedictijnen-monniken v. a de in herbouw zijnde Abdij van Egmond In het midden de abt van de orde te Oosterhout. en tijdelijk terzijde plaatsen. Planten die nog in bloei staan, als: vollegronds Chry santhemums en late herfstasters laten we staan. Waar in het boordbed enkele houtge wassen staan zullen we ook die rustig op hun plaats laten. Daarna wordt de grond flink bemest waarvoor we bij voorkeur half- rotte stalmest gebruiken; en vervolgens twee steek diep omgespit waarbij we de beste grond, en dat is gewoonlijk de bovensteek, bovenhouden. Waar in een boordbed bollen staan zullen we deze zooveel mogelijk spa ren. Wanneer we nauwkeurig weten waar deze staan kunnen we ze vooraf met behulp van een riek uit den grond halen. Overigens moeten we bij het spitten nauwkeurig op letten, en om beschadiging der bollen te voorkomen kan men dan voor het spitten gebruik maken van een riek met tanden. Na de grondbewerking worden de vaste planten opnieuw geplant, naar een vooraf gemaakt plan, waarop de bestemde plaats voor iede re soort nauwkeurig is aangegeven Bij het bepalen der laats houden we goed rekening et hoogte, bloeitijd en bloemkleur der ver schillende soorten. Tusschen laat-bloeiende soorten kunnen verschillende vroeg bloeien de bolgewassen als. narcissen, tulpen, boli- rissen, blauwe druifjes, scilla en andere te gelijkertijd worden aangeplant. Na het pian.' ten kunnen we de aarde afdekken met etn laagje korte mest of met een laagje turf molm vermengd met koemest. Een dergeljit laagje houdt den bovengrond los, eenige beschutting aan voor koude gevoeij. ge plantsoorten, terwijl tevens de boven, grond er nog eens extra door wordt bemest wat vooral ten goede komt aan planten met een vlak wortelend gestel. A. G. ALKMAAR. GEBOREN: Antonia Margaretha, d. van Jan van Twuijver en Gerritje Peters Cornelit Antonius, z. van Frederik Rike en Alkto Koeman. Adrianus, z. van Reinier Schou- ten en Johanna Denie. Klaas, z. van Hen drik Verwer en Wilhelmina Snikkers. OVERLEDEN: Jacob Mors 87 jaar. Jan Pieter Klaver 2 jaar. In het Jirift Liberty vertelt Marguen.e Movers net volgende: Deze vijf lievelingen van de wereld, de „Dionne-vijfling" Yvonne, Annette, Cé cile, Emille en Marie zijn op 't oogenblik bezig te beproeven het speelgoed te breken, dat ze op haar eersten jaardag ontvingen. Ik weet, waartoe ze in staat zijn, want ge maskerd en gekleed tegen 't overbrengen van besmetting, heb ik haar iedere maand be zocht. De kinderkamer, waarin ze vertoeven, is juist de plaats, waar ieder een eigen baby zou willen hebben. En nu kan ik 't volgende van haar mededeelen: Ze zijn een met goud bekroonde tentoon stelling voor kinderhygiëne, met een grooter ievens- en ontwikkelingskans, dan het ge middelde kind. Het zijn normale, knappe, lie ve babay's, geestelijk en lichamelijk-krachtig. Haar triomfantelijk voortbestaan bewijst, dat kinderen, achterlijk bij de geboorte, kun nen leven en flink opgroeien. Van zoo'n veel vuldige geboorte zijn maar 32 gevallen in de medische annalen bekend, en alleen in dit eene geval leefden de kindéren langer dan eenige uren. Daarbij komt nog, dat de klei ne „Dionne"-kinderen ontijdig geboren wa ren, zevenmaand-kinderen zijn, die altijd moeilijk in 't leven te houden zijn. En hun omgeving bij de geboorte en nog meer daarna was primitief en vol gevaren. Dr. Allan R. Dafoe, een verstandig en be hendig plattelandsdokter, die bij haar ge boorte aanwezig was, kon nauwelijk hopen ze allen in 't leven te houden. Haar geboor teplaats, mijlen van electriciteit, werkte nog met petroleum en de gebrachte couveuse was van een verouderd systeem, de verwarming hing door middel van een haak af van de keukenkachel. In de eerste uren van haar leven jammerde de vijfling zachtjes in een thuisgemaakten, warmen -bak, uitgevonden door hun eerste, kranige en ingenieuse ver pleegster. Ze voerde een marktmand met dekens, waartusschen ze heetwaterkruiken stopte en legde de minimale kindertjes in 't midden, gewikkeld in stukken van oude la kens. Er waren in huis zelfs geen baby kleertjes voor één kind. Gedurende de eerste vier dagen kon de zuster maar vier uur sla pen, de rest van den tijd hield ze de baby's warm en gaf ze voedsel met een pipet. Haar eerste voedsel was een mengsel van melk; water en korenstroop met een druppel rum erin als stimulans. Als ontijdig geboren kin deren moesten ze natuurlijk moedermelk heb ben, de jonge moeders in de buurt ga' en wat ze konden missen en de leden van de Junior League in Toronto, twee honderd vijftig mijl ver, liepen de stad af om melk der moeders te verzamelen. Verpakt in ijs werd het iede- ren dag naar de baby's verzonden. Zij dron ken aan het eind der vijfde maand ongeveer vier en een halve liter per dag. Eerste weken vol gevaar. Bij de geboorte woog de vijfling nog iets minder dan tien pond samen, 't Waren ty pisch ontijdig geboren kinderen, akelig ma ger en doorschijnend blauw. Gedurende de gevaarlijke eerste weken ging het op en neer, ze wonnen en verloren. De dokter en de toegewijde zusters voerden een. voortduren- den strijd om de kinderen eenigszins hygië nisch op te voeden in een huis zonder eenige hygiënische comfort en in een kinderkamer, waarin zelfs geen deur was om ze af te scheiden van dé huiskamer. De ouders Dion- ne waren overgehaald een contract te teeke- nen, waarbij zij zich verbonden hun vijfling voor 't publiek ten toon te stellen, een con tract, dat in dit geval een terdoodveroordee- ling was. De ouders konden dit niet begrij pen en daarom vond het Canadeesche gou vernement het noodzakelijk bewakers aan te stellen en een speciaal kinderhospitaaltje te bouwen. E>it ziekenhuisje staat juist aan den overkant van het huis der Dionne's. De kin deren zijn er aan het eind van hun eersten zomer heengebracht. In de zonnige kinder kamer staan vijf bedjes met lichte bloemen slingers beschilderd, waarboven medailles hangen, door de kerk, waarin de kinderen gedoopt zijn, gezegend Ieder kind heeft haar eigen geel papbord en haar eigen lichtge kleurde heetwaterkruik met den naam erin. Ze hebben maar eens kou gevat, een infec tie, die ze van buiten af opgedaan hebben in het voorjaar door een bezoeker. Dank zij de zonnebestraling gedurende vier minuten per dag, hebben haar lichamen een licht bruine kleur. „I Ieder kind heeft haar eigen individuali teit, hoeveel ze ook op elkaar mogen ge* lijken. Yvonne is nu de grootste en sterk ste, ofschoon ze in 't begin de kleinste kans scheen te hebben om in t leven j* blijven. Annette is de mooiste van de en is geestelijk de meest ondernemende- zij probeert dingen. Zij was de eerst offl je kruipen, de eerste om op haar voeten te staan, de eerste, die haar naam kende. Emilie is de temperamentvolle P01?*" donna; toen ze zes maanden oud was gon ze iederen avond te huilen offl attentie te trekken, maar liet het, toen ze zag, dat het geen uitwerking had. Cecj met het ronde gezichtje is de flirt der a milie; ze geeft lieve lonkjes aan de twe agenten, die op wacht staan bij het huisje- Marie is het achterblijvertje, zij was al.'I® de magerste, is de eenige met huiduitslag een kleine ongevaarlijke tumor in na been, die aan 't verdwijnen is, is on radiumbehandeling- t Een levend deel van deze gebeurtenis^* de ondervinding op 't gebied der Pray( sche kinderhygiëne; de dingen, die £e"oor alle ouders moesten weten en doen ieder kind. De vijfling heeft van vroegste jeugd af levertraan, sinaasappjjj sap en tomatensap gekregen en *o0\e water als ze maar wilden drinken. oe een jaar oud waren aetn ze bijna alles, ten vleesch, gebak en suikergoed, haaltijden waren bijna ingericht als volwassenen. Ze werden twee keer p gebaad en hebben geleerd twaalf uu nacht te slapen, meestal zonder een geven. In aansluiting daarbij ^°®n.,1 ge- een morgendutje buiten. Zoo heb vaD zi;n vredig duttende in de morgenzo acht uur tot na twaalf. j,f Gliva en Elzire Dionne, vader en "l0jiaar der kinderen, komen dagelijks n'1® jen kijken. Dr. Dafoe, die duizenden ma .oZe dood heeft verjaagd van deze hup schepseltjes, gaat onvermoeid do voor hun welzijn te zorgen, terwU tendheid en achterdocht een °®r8,roeien lijkheden veroorzaken. Onderwij' jLn(jer- dc kinderen steeds door en knappe jeJ. vijf specialisten hebben de levenswijze m odel Dionne's warm aanbevolen als van kinderopvoeding.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8