Agenda %i&Ücaties ^Bmmtdand HARTEDIEF. £aatste Aeckhtea Stad w O Weec&eeicAt KIJKEN is KOOPELCLOECK ii Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. B i o sc open. City-theater, 7.30 uur, hoofdnummer Hartedief (rom.), hoofdrol Shirlev Temple. Toegang iederen leeftijd. (Geprolongeerd.) Victoria-theater, half acht, hoofdnummer De Kribbebijter (Holl. hum.); hoofdrollen Cor Ruys en Louis de Bree. Toegang voor eiken leeftijd. (Geprolongeerd). Bioscoop Harmonie, tot en met Woensdag, telkens des avonds half acht, hoofdnummer In Caliënte (rom.); hoofdrollen Dolores del Rio, Pat O'Brien, Leo Carillo. Toegang bo ven 14 jaar. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Het document des doods (spionnage-film); hoofdrollen Mona Barrie, Gilbert Roland, John Halliday. Toegang boven 14 jaar. 8 uur, Dancing Harmonie, voordracht avond van het Nut optreden gezelschap Jan van Riemsdijk. 8 uur, Kapelkerk, getuigenisavond Kerk en Vrede; drie sprekers. 8 uur, 't Gulden Vlies, N.R.V., film avond, spreker de heer A. Pieters. 8 uur, café de Boer,. Tienenwal, vergade ring V.V.S.U.; spreker de heer van Loen, Amsterdam. 8.15 uur, Harmonie, comité voor tooneeluit- voeringen, opvoering van „Oost West, Egypte 't best''. 8 uur, café Central, vergadering Volks onderwijs. Italië en de sancties. De Italiaansche „Giornale dTtalia" wendt zich in verband met de sancties, waartoe door den Volkenbond is besloten, tot de Ita liaansche vrouwen. Het blad schrijft: Het gaat er thans om weerstand te bieden aan de sancties. Alle Italiaansche vrouwen, die deze stormachtige tijden met niet groote bezorgdheid en met evenveel inzicht als de mannen volgen, hebben reeds begre pen, wat de harde sancties, waartoe besloten is, beteekenen. Discipline en vooral spaar zaamheid zijn de wapenen, waarmede Italië zich gereed moet maken te strijden tegen de rijken, die sterk in hun rijkdommen en do meinen, het land arm zouden willen maken. De nationale productie is in haar geheel ge mobiliseerd om voor vandaag en altijd de producten te leveren, die tot dusverre uit den vreemde werden betrokken. Op de Italiaan sche vrouw rust de taak tucht uit te oefenen bij het verbruik en dit te verminderen Zij moet terugkeeren tot den eenvoud en verhin deren, dat in haar home producten binnen komen, die geleverd worden door landen, die sancties toepassen bij de monsterachtige eco nomische belegering, die men tegen Italië tracht in te stellen. Eens en voor altijd moet een einde gemaakt worden aan het vooroor deel van de buitenlandsche weelde, moet een einde gemaakt worden aan de mode van weefsels, parfums, poeders enz. van gene zijde der grenzen. Iedere aankoop in het bui tenland komt overeen met goud, dat uit het land gebracht wordt. En aangezien iedere vrcuw de kern vormt van het gezin heeft zij de directe en onmiddellijke mogelijkheid te verhinderen, dat bij haar producten binnen komen, die uit sanctieianden afkomstig zijn, welke die producten overigens ook zijn De retorsie moet duidelijk, totaal en strijdvaar dig zijn. Wijnen, likeuren, vruchten, tabak ken, auto's moeten geweigerd worden De nationale productie kan thans en voor altijd voorzien in iedere behoefte. De vrouw, die het fascisme aan het gezin gewijd heeft, om haar meer en beter aan het vaderland te wij den zal op deze wijze medehelpen tot de ver dediging van onze goudreserves. Zij zal op de voorposten van dezen strijd actief tegen woordig zijn in de rijen van het gewapende volk. DE LUCIFER 100 JAAR. Ter gelegenheid van het feit, dat 100 jaar geleden de lucifer werd uitgevonden, heeft het gemeentebestuur van Boedapest 'n nieu we straat naar den uitvinder, Johannes Irinyi, genoemd. Het geschiedkundig onderzoek heeft uit gemaakt, dat de grondgedachte voor het maken van lucifers afkomstig is van den genoemden Hongaar, die in 1836 als hoor der van de Weensche polytechnische school, bij zijn proeven de eerste lucifer tot ont branding bracht. Het luciferskartel Iaat een herinnerings plaat aanbrengen in het huis waar 100 jaar geleden een der lucifersfabrieken van Irinyi gestaan heeft. HINDERWET. Bij besluit van 23 October 1935 is aan den heer PVelthuis, alhier, vergunning verleend tot het oprichten van een opslag plaats voor petroleum in vaten, in het per ceel Dr. Schaepmanstraat nr. 5, alhier. Alkmaar, 24 October 1935. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar. F. H. VAN KINSCHOT, burgemeester. A. KOELMA, secretaris. STOOMSCHIP ZOEK. Ongerustheid over de „Insterburg" Er heerscht ongerustheid over het Duit- sche stoomschip „Insterburg", dat op reis is met een lading kolen en cokes van Rotterdam naar Kiel. Het schip, dat 800 tot 900 ton meet en een lading van 1100 ton vervoerde, is met veertien koppen bemand. De „Inster burg" had reeds te Kiel moeten arriveeren volgens den tijd van vertrek. SHIRLEY TEMPLE blijft nog Biecht* 2 dagen (Woensdag en Donderdag) In haar enorme »ucce»fllm CITY - DOELENSTRAAT. BEZOEK VAN PRINSES JULIANA AAN CULEMBORG. Prinses Juliana heeft gisteren een bezoek gebracht aan Gispen's fabriek voor Metaal bewerking te Culemborg. De prinses, die vergezeld was van eenige van haar vroegere Leidsche studievriendin nen, werd door den directeur rondgeleid en toonde veel belangstelling voor de laatste ontwerpen van den heer Gispen. Het bezoek geschiedde incognito. AFSCHEID BURGEMEESTER VERSTEGEN. In een speciale zitting heeft gisteravond de raad van Koog aan de Zaan afscheid ge nomen van den burgemeester, de heer A. G. A. Verstegen. De heer en mevrouw Verstegen zullen Woensdag naar Den Helder vertrekken, waar zij zich wederom zullen vestigen. VIJFDE SPANNING VAN MOERDIJKBRUG GEPLAATST. Het werk is vlot verloopen. Onder zeer gunstige omstandigheden is gisteren de vijfde spanning van de nieuwe Moerdijkbrug op haar pijlers geplaatst, door De Witfs Bergings Maatschappij te Rotter dam. Het sleepconvooi verliet te 9 uur 15 de werf van de firma Penn en Bauduin te Dordrecht en bereikte 10 uur 30 Willems dorp. Reeds een half uur later verbond het brugdeel de pijlers. Te 12 uur 45, bij hoog water werd' ge draaid, waarna te 1 uur 15 de spanning bo ven haar steunpunten lag. Toen kon lang zaam aan met zakken worden begonnen. Te 2 uur 15 lag het brugvlak op zijn plaats. Het transport werd bijgewoond door de ingenieurs Harmsen, Groeneveld, Roggeveen en Mijnlieff, door de wethouders en gemeen te-secretaris van Dordrecht, eenige leden der directie van Penn en Bauduin en van andere metaalfabrieken. De berekening is. dat het geheele werk in Januari 1937 kan worden afgeleverd, en dat men in Augustus 1936 de laatste spanning der brug zal transporteeren. EEN WAANZINNIGE WEDSTRIJD. Eischt twee dooden. Gistermiddag is op den straat weg HulsKempen, even over de Duitsche grens, bij Venlo een ern stig motorongeluk gebeurd, dat twee jonge mannen het leven kostte. Om 2 uur reed daar de heer A. Kemper uit Huls per motorfiets met den 30- jarigen H. M. uit Kempen, op de duozitting. Hij reed met groote snelheid, terwijl een auto van den fabrikant v. d. C. uit Venlo op eenigen afstand voor hem uitreed. De motor rijder haalde den auto in. Nauwelijks had hij dit gedaan of de auto haalde de motor fiets weer in. Zoo ontstond een wilde jacht tusschen beide voertuigen die elkaar steeds passeerden. De snelheid werd tot het uiterste opgevoerd. Op een gegeven oogenblik moet de motor rijder de macht over het stuur zijn kwijtge raakt. Hij reed in volle vaart tegen een boom. De botsing was zoo hevig, dat motor- en duorijder van het voertuig werden geslin gerd en tegen een boom terecht kwamen. Zij liepen ernstige verwondingen op en waren op slag dood. Het motorrijwiel werd totaal vernield. De lijken der slachtoffers zijn naar het ziekenhuis te Huls overge bracht. Beide jongelui waren ongehuwd. De autobestuurder is, na te zijn verhoord, verder op vrije voeten gesteld. TEKORT VAN 40.000 OP DE „FLORA". Mededeeling in de K. v. K. te Haarlem. In de gisteravond gehouden vergadering der Kamer van Koophandel voor Haarlem en Omstreken deelde de voorzitter van de afd. grootbedrijf, de heer A. H. baron van Hardenbrcek, mede, dat de Kamer duizend gulden zou moeten reserveeren ter dekking van het tekort der Internationale Bloemen tentoonstelling „Flora", in het voorjaar te Heemstede gehouden. Uit deze mededeeling zou volgen, dat het tekort maximum 40.000 zou moeten bedra gen, omdat de Kamer voor 2500 in het garantiefonds heeft deelgenomen, op 40 pCt. bijspringen rekent, terwijl het totale garan tiefonds ruim honderd duizend gulden be droeg. Is de mededeeling van baron van Harden- broek juist, dan zou de provincie Noordhol land 18.000 moeten betalen, de gemeente Haarlem en Heemstede ieder 4000, de pro vincie Zuidholland 8000, etc. Nemen we een zekere vooizichtigheid in acht en achten we de raming van den spre ker te hoog, dan blijft er toch nog een zeer belangrijk tekort over, waarvan vrijwel nie mand eenig vermoeden gehad kan hebben. Van officieele zijde is nog geen rapport verschenen, wel staat vast, dat er een tekor; isendat de deelnemers in het garantiefonds moeten worden aangesproken. ^rTLGENCC^TtLDC KICUfflfe (Ongecorrigeerd.) VEKIEZINGEN IN DENEMARKEN. De verkiezingen voor het Deensche parlement, het Folketing. hebben tot resultaat gehad, dat de sociaal-demo craten zes zetels hebben gewonnen. De verkiezingen zijn in geheel Dene marken rustig verloopen. Al vroeg op den dag werd er druk gestemd en het percentae-e der kiezers, dat heeft ge stemd is grooter geweest dan in 1932, hot jaar der vorige verkiezingen. In totaal werden uitgebjecht 1.646.128 geldige stemmen (in 1932: 1.547.082). Hiermede is beslist ovor 148 zetels, ter wijl de 149ete afgevaardigde eerst op 11 November op de Faroer zal worden gekozen. Volgens officieele mededeelingen is het resultaat voorloopig als volgt vastge steld: (tusschen haakjes zijn de cijfers der vorige verkiezingen, in 1932, aange geven). Sociaal-democraten 759.069 (660.839) 68 zetels (62); Linksche Boerenpartij 292.085 (381.862) 28 zetels (34); Conserva tieven 293.358 (298.531) 26 zetels (27); Democraten 151.527 (145.221) 14 zetels (14); Vrije Volkspartij 52.736 5 zetels; Communisten 27.140 (17.179) 2 zetels (2); Deensche Nationaal-60ciaListen 16.217 0 zetels: Rechtsche Staatspartij 41.190 (41.238) 4 zetels (4); Sleeswijksche partij 12.618 (9.868) 1 zetel (1); Gemeenschaps pa tij 188 stemmen, 0 zetels. Het blijkt dus, dat de sociaal-democraten het grootste succes hebben behaald, terwij! de democraten hun zetelaantal hebben kun nen handhaven. Deze beide regeeringspar- tijen beschikken thans over 82 mandaten, terwijl zij vóór de verkiezingen over 76 zetels de beschikking hadden. De oppositie heeft van de 72 zetels er 6 verloren. De stemmen, die de nationaal-socialisten hebben verwor ven, zijn vermoedelijk afkomstig van de Link sche Boerenpartij, die ook stemmen heeft moeten afstaan aan de Vrije Volkspartij. De communisten zijn in stemmenaantal sterk vooruitgegaan, doch een zetel hebben zij niet gewonnen. Het democratische blad „Politiken" wijst eicrp, dat het resutaat der verkiezingen een bevestiging van de macht en het aanzien der regeering beteekent. Het blad verwacht, dat de oppositie thans geen stelselmatig verzet zal voeren tegen de bedoelingen der regee ring. Minister-president Stauning heeft als zijn meening te kennen gegeven, dat thans ver moedelijk de weg open is voor een positieve politiek ter bevestiging van het Deensche eco nomische leven en van de productieverhou dingen. De conservatieve pers geeft openlijk toe, dat de verkiezingen voor haar een teleurstel ling zijn geweest. De partijleider Chrishnas Moeller heeft evenwel verklaard, dat onmid dellijk een actie zal worden ingezet voor de volgende verkiezingen. PROPAGANDIST VACANTIE- KOLONIES BENOEMD. 402 Sollicitanten voor de betrekkin van propagandist. Het Hoofdbestuur van het Centraal-Ge- nootschap voor Kinder-Herstellings- en Vacantiekolonies heeft tot propagandist be noemd den heer W. F. de Graaf te Markelo. Er hadden zich 402 sollicitanten voor deze betrekking aangemeld. WILHELM LOETER t- Wilhelm Loeter, de Rijksstadhouder in Brunswijk en Anhalt en gouwleider der N S. D.A.P. in Maagdenburg—Anhalt, is na een langdurige ziekte te Dessau overleden. DE OORLOG IN ABESSINIE. Een Italiaansch garnizoen omge komen? Een boodschapper uit het hoofdkwartier van dedzjamatsj Habte Mikael heeft het bericht naar Addis Abeba gebracht, dat het geheele garnizoen van een kleine Italiaansche voorpost in Oganden om het leven is geko men. De Italianen hadden getracht een der afdeelingen van Mikael's leger in den val te lokken door het kamp te ondermijnen met be hulp van ontplofbare stoffen, doch zij zijn het slachtoffer van hun krijgslist geworden, aldus meldde de boodschapper. EXTRA-HULP WERKLOOZEN. Het Crisis-Comité-B deelt mede, dat zij, die voor een eventueele uitkeering in aan merking wenschen te komen, daarvan, on der opgave van het aantal inwonende kinde ren, vóór 2 November a.s. schriftelijke mede deeling moeten doen. Voor zoover de georganiseerden betreft, kunnen hun verzoeken worden ingediend bij het bestuur van hun organisatie, terwijl de ongeorganiseerden hun brieven dienen te adresseeren aan het Crisis-Comié-B, Stad huis. Nadrukkelijk wordt onder de aandacht gebracht, dat slechts zij, die in de steunrege ling voor werklooze arbeiders zijn opgeno men en tenminste in dit jaar 6 maanden of langer werkloos waren, in aanmerking kun nen komen. ..„Ye?oelfe? van hen, die aan deze voor waarde met voldoen of die reeds dit jaar een itn ™nüg van dit ontvingen, zul len zonder meer ter zijde worden gelegd. VR ACHT AUTOBOTS ING. Omstreeks 10 uur hedenmorgen had er bij den beruchten hoek KerkpleinPater nosterstraat de zooveelste botsing plaats Het betrof thans een aanrijding tusschen twee vrachtauto's, van welke er een de bocht te krap nam. Een lichtpaal sneuvelde, de schade aan de auto's werd onderling geregeld. VOORDRACHT IN WESTERLICHT. Werd oip 7 October j.1. het winterseizoen geopend met de inwijding van de groote zaal, waar als sprekers optraden ds. Nobel en ds. Bloemhof! en waarvan door de bewo ners zeer is genoten, gisteravond trad voor eene volle zaal op mej. Nelly Menegé Chal- la, voordrachtkunstenares. Voor dezen avond had zij een gemengd programma, ernst en luim. Voor de pauze werd voorgedragen „De Majoorske" uit Gusta Berling en het Model, na de pauze De Plaatsvervanger. Uit het luide applaus bleek, dat de ver schillende nummers zeer in den smaak vie len en ds. Bloemhoff was dan ook aller tolk, toen hij haar hartelijk dank zegde voor het gebodene en haar een tot weerziens toe riep. COLLECTE VOLKSONDERWIJS. De opbrengst van de collecte voor het fonds tot steun van openbaar onderwijs, j.1. Maandag gehouden, bedraagt 266.33. DE BALLOT WEDSTRIJD VAN 8 OCTOBER. De ballonwedstrijd op 8 October is voor de deelnemers een groot succes geworden. Dat zoon kleine ballon nog een groote af stand kan afleggen blijkt wel uit de hieron der volgende uitslag:: No. 1 Hr. Knut Johannson te Vastertas jo in Zweden, (opgelaten door Leendert Jupijn). No. 2 Hr. Thomas Skovsgaard te Peters- minde, Denemarken, (opgelaten door Agatha Deugd). No. 3 Hr. Karl Priemeijer te Bochum Gerthe, Duitschland, (opgelaten door M. Koomen). No. 4 Hr. J. Romer te Hollum Nederland, (opgelaten door N. J. Groot). Voor No. 5 ziin drie allen op Terschelling aangekomen ballons waarvoor de bemidde ling van den burgemeester van dit eiland zal worden ingeroepen, wat of de verste afstand op dit eiland is waar de ballon is gevon den. Aan de 4 prijswinnaars zal een Lotisico worden gezonden, waarbij een dank schrij ven zal worden gevoegd in de taal van den afzender, zoo mogelijk vergezeld gaande van een Alkmaarsch souverniër. De genoemde kinderen kunnen bij de fir ma Zwaan een mooi leesboek afhalen. BEKRONINGEN DOOR DE MAATSCHAPPIJ TOT REDDINO VAN DRENKELINGEN. Door bestuurderen der Maatschappij tot Redding van Drenkelingen werd in de laatst gehouden vergadering toegekend voor het op deskundige wijze opwekken van levensgees ten bij schijndooden de navolgende bekronin gen: aan H. Dekker te Egmond aan Zee het diploma voor de bronzen medaille der Maat schappij met de bronzen draagmedaille, be nevens een bedrag in geld aan H. J. Konijn te Egmond aan Zee het diploma voor de zilveren medaille met dc zilveren draagmedaille, benevens een bedrag in geld. Het bergen van het bij Egmond gestrande s.s. „Kerkplein" belooft weer een interes sant werk te worden, dat in menig opzicht herinnert aan het groote bergingskarwei van de „Heinrich Podeus", die in de zware storm van November 1928 bij Zandvoort strandde en die eerste op 5 Augustus 1929 kon worden vlot gebracht, zegt „Het Volk". Ook dit werk geschiedde toen door W. A. van der Tak's bergingsbedrijf alhier, aan wie ook nu weer het vlot brengen van de Kerkplein is opgedragen. Het spreekt van zelf, dat men thans kan profiteeren van de ervaringen die men bij het vorige werk heeft opgedaan. Het bergen van de Heinrich Po- deus was n.1. het eerste groote werk van deze soort dat door Van der Tak gedaan werd. Ook toen moest het zand rond liet schip weggezogen worden en dat dit karwei negen maanden duurde, was zeker voor een deel te wijten aan onervarenheid, waarbij men herhaaldelijk op onvoorziene tegensla gen stuitte. De fouten, die toen gemaakt zijn, kunnen nu voorkomen worden, zoodat het werk dit maal, als het weer niet al te zeer tegen werkt, vermoedelijk een veel vlotter verloop zal hebben dan in 1929. Hoelang het zal duren voordat de Kerk plein vlot gebracht is, kon men ons uiteraard niet precies mededeelen. Het kan 'n maand, het kan zes maan den duren, zoo zeide men ons. Reeds heden wordt met hd^^rberriden de werk een aanvang gemaakt. Er zu" tcist ankers van staaldraden worden ui bracht met takels aan dekdan worden of vier zandpompen, die over land naar mond aan Zee worden gebracht, op een i vorm langszij opgesteld en daarom wordt een dijk van zakken gebouwd. Als het zoover is, kan men beginnen zand rond het schip weg te zuigen. Het zal dit geschieden aan de zeezijde Het pompte zand wordt dan aan den ar kant van het schip tegen de duinen of n op het strand geperst. Men gaat hiermee zoo lang door, tot het schip min of meer is en in een kom of vijver komt te Met sleepboomen wordt het schip dan haald naar zee en dan begint men oi het zand weg te pompen. Tenslotte ontstaat dan een geul naar zee en daaruit kan vaartuig verder vlot gebracht worden Hoeveel zand daarbij verzet moet worden, kon men ons op geen duizend kubieke meter zullen itge- drie Eg- >lat pi ah. leen het eerst uitge- anderen hoog net vlot liggen n omge- opnieuw aat het naar waarnemingen, verricht in den morgen van Woensdag 23 October. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 763,8 m.M. te Jonköping. Verwachting, geldig tot den avond van Donderdag 24 October: Zwakke tot ma'ig. zuidoostelijke tot oos telijke wind: helder tot lichtbewolkt; droog weer; 't nachts lichte vorst in het Oosten, m het Westen om het vriespunt; weinig veran dering in temperatuur overdag. Weeroverzicht. Over Scandinavië blijft de hooge drukken- toenemen en in de bovenlucht trekt zich den hooge drukking verder naar het westen uit zoodat de neerslag in het westen weinig kans krijgt verder oostwaarts te dringen, Schot land en Ierland kwamen verder onder m- vloed van deze depressie en hebben regen en krachtige zuidelijke wind. Ook in Enge land dreigde regen en is plaatselijk de tem- peratuur onder het ."riespunt gedaald. In Scandinavië breidde het vorstgebied zich uit Aan de Noorsche kust is zware regen geval- len. In west-Duitschland, het Oosten van ons land, België en een deel van Frankrijk kwam lichte vorst, op enkele plaatsen zelfs matige vorst voor. Zurich meldt sneeuw en een tem peratuur even boven het vriespunt. In zuid en oost-Duitschland valt nog regen en natte sneeuw. De nog toenemende hooge drukking over de Oostzee zal in de eerste dagen den weerstoestand beheerschen en lichte vont in den nacht brengen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voerti-igen 5.24 uur licht op. nauwkeurig zeggen. Veel zal afhangen van den waterstand in den komenden winter. Komt er een zachte winter met lage water standen, dan zal ongetwijfeld meer zand verzet moeten worden dan wanneer wij een woelige winter krijgen met veel hoog water. Hier staat echter weer tegenover, dat bij gunstig weer gemakkelijker aan de berging gewerkt kan worden. Naar de meening van de bergers moet de sleepboot Drente, die bij de pogingen om de Kerkplein hulp te bieden eveneens op bet strand liep, als verloren worden beschouwd De Drente zou wellicht wel vlot te bren gen zijn, maar de sleepboot is zeer ernstig beschadigd en bovendien is zij al 40 jaar oud. Als het schip dus vlot gebracht zou zijn, zou men niet veel meer over hebben dan een wrak, dat men tegelijk naar den slooper kan brengen. De fmancieele resultaten zou den dus zeker niet tegen de technische moei lijkheden opwegen. Het staat wel vast, dat de Drente ter plaatse gesloopt zal moeten worden. INBREKERS TE WOGNUM. Inbrekers hebben hedennacht per auto een bezoek gebracht aan het dorp Wognum. Zij hebben kans gezien het stationsgebouw der Ned. Spoorwegen binnen te dringen, waar een ijzeren geldkist, inhoudende een bedrag aan geld en rentezegels, werd buitgemaakt. Tevens werd nog een klein geldkistje meege nomen. In denzelfden nacht werd in de zuivelfa briek „de Verwachting" ingebroken, waar '0 30 volvette kazen werden meegenomen. Van de daders is geen spoor te ontdek ken. AANBESTEDING. Bouwen aan den Frieschen wee- Door de architecten G. en J. Luinge al hier werd gistermiddag aanbesteed namefl* den heer J. Met en anderenhet bouwen twee blokken van vjer woningen aan de» Frieschen weg onder de gemeente Oudorp- Er waren 25 inschrijvingsbiljetten inge komen, t.w. van: C. N. Blok en C. de Feber te Driehuis 29750 W. Giltjes te Broek op Langendijk 29340 M. Duinmeijer te Alkmaar 29120 G. Roosloot te Bergen f 29000 Doedens en Schilder te Alkmaar 28582 N. Tromp te Alkmaar 284o0 Gebr. Pilkes te Alkmaar 26*'u A. Appel te Spanbroek en S. Smit Hoogwoud J 2000 Komen en de Vries te Assendelft 27(6 Y. Kroonenburg te Heiloo f 27*~ D. Beeldman te Bergen f 2jj^ Gebr. Verweel te Alkmaar 2°°^ D. van Diepen te P. Schotsman te Schermerhorn 26333 26154 f 26000 25750 25600 A. Hopman te Bakkum i 2ip45 J. Schuit te Egmond aan den Hoef J ]on De inschrijving geschiedde buire" j,ei ramen en tevens met uitzondering v* schilderwerk. De gunning werd aangehouden- H. Balder te Alkmaar R. J. E. Bot te Alkmaar Molenaar te Koedijk Bakker te Alkmaar J. Feijen te Heiloo Schermer te Alkmaar 3. van Etten te Alkmaar I. Kuiper te Heiloo G. Schaaf te Alkmaar Visser te Koedijk A. Hopman te Bakkum Woensdag 23 October. Donderdag 24 October. Vrijdag 25 October. aatste berichten! Winst der socialisten. DE GESTRANDE SCHEPEN BU EGMOND. De Drente wordt gesloopt. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Laagste barometerstand 735,6 m.M. te Isafjord. De Drente verloren. f $2 f 25120 65 24796 f 23685 f 22777

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2