schaakmatch Euwe-Aljechin. De vijfde overspanning voor de Moerdijkbrug ALKMAARSCHE COURANT van Woenstfag 73 Oetofcer *935 Het zelfportret van den schilder Dick Ket op de najaarstentoonstelling van Arti et Amicitiae te Amsterdam, dal bekroond werd met de gouden medaille van H. M. de Koningin De weigering van den Italiaanschen gezant, graaf Vinei, om Addis Abeba te verlaten. Urenlang wachtten personeel der legatie en journalisten buiten het gezantschapsgebouw en aan het station op. het vertrek van den gezant „Hooge" belangstelling voor de negende partij tusschen de schaak meesters dr. Euwe en dr. Aljechin, welke Dinsdagavond in het meisjeslyceum te Amsterdam werd gespeeld De negende partij om het wereld- schaakkampioen schap tusschen dr. Euwe en dr. Alje chin is Dinsdag avond in het meis jeslyceum te Am sterdam gespeeld De brand van het Italiaansche mailschip .Ausonia* in de haven van Alexandrië Engelsche oorlogsschepen, welke zich in de nabijheid bevonden, snelden ter hulp, zoodat de opvarenden gered konden worden De dierentuin te Whipsnade is drie jonge tijgers rijker geworden. Het negen weken oude drietal Te Rohrau, de geboorteplaats van den beroemden componist JoMf H^cks heeft kardinaal Innitzer vijf klokken gewijd, welke op de eerste vijf tonen van het Oostenrijksche volkslied, dat door Heydm gecomponeerd wérd, ap afgestemd De vijfde overspanning voor de nieuwe verkeersbrug over het Hollandsch Diep aan den Moerdijk is Dinsdag van Dordrecht naar de plaats van be- stemming gebracht en op de pijlers geplaatst De laatste hand wordt aan de kaas gelegd voor de opening der jaarlijksche landbouwtentoonstelling In Agricultural Hall te Londen

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5