AUTO-MONTEUR, borden Genootschap Nederland-frankrijk. TANDHEELKUNDIG INSTITUUT TE KOOP. NET MEISJE FINO is fijn! faillissementen. JAN VAN PIEMSDIJK BIJ 'T NUT. Een succesvolle avond. DE „1NSTERBURG" NOG STEEDS VERMIST. IEDEREN VRIJDAG Zaterdag 26 October a.s., De rechtbank heelt heden failliet ver klaard: Piet Doves, timmerman en aanne mer, wonende te Westerland op Wieringen, met benoeming van mr. Ubbens tot rechter commissaris en mr. Wynne tot curator. Opgeheven wegens gebrek aan baten de faillissementen van Mijntje en Leida Geer- trutda Nagelhout, pensionhoudsters, wonen de voorheen te Egmond aan Zee en thans verblijvende te Bergen, Dorpsstraat, p.a. mevr. wed. Oldenburg. DE FIAT 1500. Hallo! Met Dam en Co. Met een kwar tiertje zijn wij op de Voordam met het nieuwe Fiat type 1500 en wij zullen het zeer op prijs stellen, wanneer een uwer eens een rit met dezen wagen niaaki om dit nieuwe product te beoordeel en. Wij verzekerden, dat wij wel genegen wa ren om een stukje over deze auto te schrijven als wij haar gezien hadden, doch dat wij een rit overbodig oordeelden, omdat wij volkomen overtuigd waren, dat deze Europeesche wa gen, evenals elke moderne wagen, aan de hoogste eischen van het wegverkeer zou vol doen. Met een rustige stem, den heer Dam eigen, werd ons echter geantwoord, dat het bepaald noodig was om dezen wagen eens op een zeer slechten weg te probeeren, omdat hij over tuigd was, dat ook wij dan verbaasd zouden staan over de rustige en vaste ligging van dezen wagen. Een man als Dam kon men niet weigeren en aangezien wij er mede bekend waren, dat er in het nieuwe kwartier aan den Berger- weg een straat is met ontzettend veel kuilen, waar men met den best geoutilleerden wagen nog snelheid moet verminderen, stuurden wij, tot groot vermaak van den heer Dam, de auto onmiddellijk naar dit beruchte weggedeelte. Wij hebben daar gereden met een snelheid van oO K M. en moesten tot onze groote ver bazing ervaren, dat dit product uit het land van den Duce niet den minsten hinder van de kuilen ondervond. Op onzen verderen tocht konden wij erva ren, dat deze auto in scherpe bochten ook bij 80 K M. snelheid nog vast op den weg ligt, niet optrekt en ook op tertiaire wegen gemak kelijk 100 K.M. loopt en toch op korten af stand tot staan te brengen is. Onze belangstelling voor dezen gestroom- lijnden kleinen wagen, die het voordeel geeft, dat men er toch gemakkelijk in achter het stuur zit en een uitzicht op het landschap geniet als in een open wagen, was dermate gestegen, dat wij de auto aan een nader on derzoek onderwierpen. Allereerst viel ons het gemakkelijk in- en uitstappen op. De vloer van de auto is maar 27 c.M. van den grond en de vier portieren gaan geheel open, zonder tusschenstijl. De lichte constructie van de vóórzit- p'(ratsen in gechromeerde buizen maak te het zitten heel gemakkelijk en iets bijzonders was de praktische handle, die het mogelijk maakt, zelfs onder het rijden, de bank naar eigen behoefte op den gewenschten afstand van het stuur te plaatsen. -* Twee zonneschermen beschermen den bestuurder en zijn medepassagier tegen verblinding. De ruiten zijn v^n onsplin- terbaar glas en de voorruit is voorzien van een ruitenwisscher met dubbelen veger, terwijl in het dak voor liefheb bers van de radio een antenne is inge bouwd. Znoder hinderlijken tocht kan de bestuurder voorts de ventilatie rege len. Het dashboard is een juweeltje en a* .gezien het in Italië des avonds ver boden is te 6ignaleeren, kan men met een enkele beweging op de stuurstang lichtsignalen geven. Daar de versnel lingshandle meer naar voren is geplaatst er. de handrem bediend wordt door een greep met trek- stang op het dashboard, kan men als bestuurder gemakkelijk links of rechts uitstappen. De afwerking van bi .nen geeft den wagen een voornaam uiterlijk, ook de achterzitplaatsen, waarachter een flinke ruimte voor kofferberging, zijn ge makkelijk en uiterlijk :s de wagen een toonbeeld van snelheid. De geheele auto met een 6 cylinder motor met kopkleppen, weegt slechts 1000 K.G. De voorwielen zijn onafhan kelijk geveerd. Het chassis met centrale kokerbalk, die van binnen de overbren- gingsas bergt, maakt den lageren bouw van den vloer mogelijk. De motor met een cylinderinhoud van 1493 c.M3. ontwikkelt 43 P K., loopt ge- fuischloos en verbruikt slechts 1 L. ben zine op 9 K.M. De remmen zijn hydraulisch. Wij konden volkomen begrijpen, dat ondanks de crisis, ja juist door de cri sis, deze auto, om haar geweldige ge schiktheid voor dagelijksch gebruik, haar hoog rendement en geringe kosten, geweldig ingaat. Vooral voor den reiziger, den dokter, oen veearts en den koopman, maar ook *oor het gezin met een niet groote jteurs is dit de wagen bij uitnemend heids Wij wenschen den heer Dam dan °°k geluk met de vertegenwoordiging voor Alkmaar en omgeving. OENOOTSCHAP NEDERLAND- FRANKRIJK, AFD. ALKMAAR. ..Op Zaterdag a.s. zal in het gebouw De n'e een lichtbeeldenavond worden gege- door den heer Paul Fiérens, den beken- n kunstcriticus en professor in de kunst- s^sch leden is aan de universiteit te Leuven, La sculpture fran^aise d'aujourd'hui. ue heer Fiérens werd in 1895 te Parijs 5; ren, waar hij in de klassieke letteren en cU ,lten studeerde. Hij promoveerde aan ten Illversiteit te Brussel. Hij schreef gedich- he®'irfv.°°we' a's werken over schilder- en lan 10u^fkunst (o m. over Van Dongen, ke etr ^ubens, James Ensor, Perme- Francj-i! en 's medewerker aan alle groote ten ntüri..611 .°°k buitenlandsche tijdschrif- over kunst. KOLENTOESLAG GEWENSCHT. In een vergadering van de afdeeling Alk maar van het Werkloozen Strijdcomité wera een motie aangenomen waarin aan B. en W verzocht wordt aan alle werkloozen ver vroegd kolongeld toe te kennen en tevens met .tandtang een extra-uitkeering voor schoei sel en kleeding van M.H. of het Crisiscomité B wordt verzocht. KON. REDERIJKERSKAMER „BILDERDIJK". De bekende Alkmaarsche tooneelvereeni- gjng „Bilderdijk" heeft voor haar eerste uitvoering in dit seizoen op 13 November a s. besldg weten te leggen op het tooneel- spel „Najaarsstormen", een vervolg op de het vorig met zooveel succes opgevoerde comedie „Robbedoes". Het bestuur deelde ons nog mede, dat het corps van werkende leden weer is uitgebreid en zich ook verschei dene nieuwe kunstlievende leden hebben aangemeld. De Kamer heeft bovendien nog een smakelijke attractie aan haaf propagan- da-actie verbonden. WIENER SAENGERKNABEN. De Wiener SSngerknaben, het vermaarde jongenskoor uit Weenen, dat op Maandag 28 October a.s. in de schouwburg 't Gulden Mies te Alkmaar zal optreden, zal dien avond een uitgebreid koorprogramma ten gehoore brengen. Naast geestelijke liederen van Orlando di Lassus, Gallus, da Victoria, en volksliede ren van Schubert, Strauss, e.a., worden dien avond ook walsen van Johann Strauss gege ven. Onder meer staat op het programma het beroemde Schlummerlied uit Indigo. Dien avond komt tevens tot opvoering Mozart's Bastien en Bastienne, de opera die Mozart op 12-jarigen leeftijd schreef te Weenen. Deze opera zal in costumes door de jongens gespeeld worden. Plaatsbespreking begint Vrijdagmorgen om half elf. Het departement Alkmaar van de Maat schappij tot Nut van 't Algemeen heeft gis teravond zijn seizoen geopend op een zeer gelukkige wijze: een voile zaal heeft geluis terd naar en genoten van Jan van Riems dijk en de zijnen, onder wie wij verstaan mevr. van Riemsdijk en Ceesje Speenhoff. Het was de eerste keer, dat wij van Riems dijk weer hoorden na zijn verblijf in Indië„ maar de hernieuwde kennismaking heeft ons niet teleurgesteld. De Veiuwsche zanger was weer op voile kracht en zijn gulle lach heeft den geneeien avond door oe zaal geklonken. Van Riemsdijk bracht ons eerst Holland- sche liedjes met Hollandsche babbeltjes en hij was in een Hollandsch costuum. 't Was goed en gezellig Maar daarna „kwam er geen woord Hoilandsch meer over zijn lip pen" en toen werd het uitstekend en heel, heel gezellig! Toen was hij de Veiuwsche zanger, toen was hij op volle kracht en toen kwam er een geestdrift over de toehoorders, die ten volle genoten. Wat is dat Veluwsch dialect mooi en voor al, wat is het zangerig. Elk woord is een ju weeltje, elke zin is een vloeiend vers op zich zelf! En daarnaast, wat is van Riemsdijk goed in zijn mimiek, in zijn spel, zijn hou ding en gebaren. Ernst en luim wisselden af, maar wat van Riemsdijk ook gaf, 't was alles even mooi. Hij begeleidde zich zelf herhaaldelijk op de harmonica of zijn vrouw begeleidde hem op de piano. En zij deed dat bescheiden maar goed. Naast het echtpaar moeten wij nog een derde noemen: Ceesje Speenhoff, de dochter van onzen ouden liedjeszanger Koos. Zij heeft met haar eenvoudige liedjes en haar aardige schetsjes de harten van allen gewon nen. Ook zij toonde zich op volle kracht, niet in de Veiuwsche, maar in de Hollandsche liedjes, waarvan vooral het „De jongen, dien men nooit vergeet" buitengewoon goed was. In den samenzang met v. Riemsdijk was ze minder goed op dreef, omdat ze den Veluw- schen tongval natuurlijk miste. Maar overigens: hulde aan het geheele ge zelschap. De waarnemende voorzitter van het de partement opende de bijeenkomst met een welkomstwoord, hoopte op propaganda van de zijde der leaen en sprak aan het slot een dankwoord uit, gericht tot het gezelschap. Rest ons nog een opmerkinghet was ach ter in de zaal heel erg koud en het tochtte er in hooge mate. Laat ons hopen, dat in het vervolg de zaal prettig verwarmd en tocht vrij is! Nog steeds is men zonder bericht van het s.s. lnsterburg, van de Kohlen-Import en Poseidon Schiffahrt A. G. te Königs- berg/Pr. Het 8ó5 bruto tertons metende schip is Donderdag 17 October des mid dags te half één van Rotterdam vertrokken met een equipage van 14 man. Het heeft een lading kolen en cokes van de cokes onge veer 125 tons aan dek en zou door het Kaiser-Wilhelm-Kanaal naar Koningsber gen varep. Het is echter nog steeds niet te Brunsbüttel/Koog, waar het had moeten zijn, aangekomen. Geen enkel kuststation en geen enkele boot heeft tot nog toe een spoor van de lnsterburg kunnen ontdekken, zoodat de reederij vreest, dat het schip met man en muis in de zware stormen der laat ste dagen is vergaan. Hiertoe is te meer aanleiding, doordat te Egmond aan Zee op Vrijdag 17 October een reddingboot is aan gespoeld, waarin o.m. een reddingboei, ge merkt Insterburg-Köningsberg. De aanwe zigheid van deze reddingboei in de boot, doet volgens de reederij vreezen, dat de lnsterburg aan het zinken was, daar een reddingboei niet tot de normale uitrusting der reddingboot behoort. Na de boot zijn bovendien nog 3 reddingboeien aangespoeld. Er bestaat dus gegronde vrees, dat nog een derde schip ter hoogte van Egmond aan Zee verongelukt is, helaas dan zonder dat men er iets van gemerkt heeft of eenige red dingspoging heeft kunnen doen. DE GESTRANDE SCHEPEN TE EGMOND. De beslissing over berging van de Drente is nog steeds niet gevallen. Men vreest dat het schroefraam beschadigd en de achtersteven gebroken is. Als berging technisch mogelijk is, zal het nog de vraag zijn of het de moeite zal loonen. De Drente was voor 75000 verzekerd, de Kerkplein voor 200.000. De drukte te Egmond aan Zee duurt on verminderd voort. In verband hiermee is ook het badhotel Trompenberg heropend. De winkeliers maken goede zaken. Van buiten komen fotografen, handelaren en anderen, die van de drukte mee profiteeren willen. Zoo heeft de snelteekenaar van de Dam te A'dam dit operatieterrein verwisseld voor het Egmondsche strand. De Noord- en Zuidhollandsche Redding maatschappij maakt van de gelegenheid ge bruik door met de bekende reddingbootjes te laten collecteeren. Men gunt Egmnod, gezien de dapperheid van zijn reddmgploeg, dit buitenkansje van een winterseizoen gaarne. En niet ten on rechte! Achteraf is gebleken dat de redders groot gevaar hebben geloopen bij hun red dingpogingen op strandpaal 38 te loopen, die juist voor de Drente op het strand staat. Dan waren de gevolgen niet te overzien ge weest! Men verwacht dat de drukte den gehee- len winter zal aanhouden. Deskundigen ver zekerden, dat de berging van de Kerkplein wel 6 maanden zal duren. Loopt het mee, dan misschien 4 of 5 maanden, maar loopt het tegen, dan misschien ook wel 8 of 9 maanden. De berging van de Eugenia heeft b.v. indertijd 9 maanden gevorderd. Ook naar het bergingswerk zullen ongetwijfeld velen komen kijken. Schipper Jan van der Plas zal Donder dag voor de Phobi geintervieuwd worden voor het radiojournaal. PADDESTOELEN-EXCURSIE NAAR SCHOORL. De heer A. H. Bijleveld schrijft ons: Op een excusie als deze komt men te staan voor allerlei verrassingen. Ten eerste moet men nooit verbaasd staan, als men een zekere ziwammensoort op een bepaalde plek stellig meent te kunnen aantreffen, en dan totaal niets vindt, maar gelukkig gebeurt ook het omgekeerde. En omdat deze excursies uit den aard der zaak in 't najaar worden gehouden, is de kans groot, door allerlei buien en stor men te woixlen overvallen. Zoo ging het ook op de excursie van de afd. Alkmaar en Zaandam van de Natuurhistorische Vereeni ging een paar dagen geleden, want toen men ijverig speurende was in het „Groenveld" ir de Staatsbosschen, kwam er een hagelbui zó' kras en nat, dat werkelijk menig deelneme: den moed verloor, oni zich aan nog meer regen en hagel te wégen. En daarmee was feitelijk t' eind van de eigenlijke exploratie ingeluid. En toch was men lang niet onfortuinlijk met zijn vondsten^ en de leider van de tochf, de heer Ing. Schweers, werd dan ook mei vragen overstelpt, vooral van de Zaandam mers, die nu eens»ê:ht met de botanische rijk dom van Alkmaar's-rijke omstreken kennis maakten. 't Zou wat taai worden, een dorre opsom ming te geven van al die zwammen uit de Nollen, van de witte zandwegen, uit de hoog opgaande dennen- en loofbosschen. Maar be halve de gewone soorten van Amanita's (waarvan behalve de mooie Roode Vliegen- zwam en de licht bruinrose Paarl-amaniet zich vooral de doodelijk vergiftige Gele Knolamaniet en de minder gevaarlijke Gele amaniet zich vertoonden) en velerlei Boleten (Buisjeszwammeu, waarvan b.v. de Bruine Ringboleet, de Geschubde Boleet, de Koe- bcleet in svmbiose leven niet de dennen), ooi- waarde 't scherpe oog van de tochtgenooten ettelijke Melkzwammen, zoowel de lekkere Lactorius deliciosus als de vergiftige groen zwarte L.turpis, de Zwavelgele, de Rood bruine Melkzwam en ook 't Witte Schaap Van de Ridderzwammen ontmoette men de Paarse, de Gele, de Grauwe Ridders en de naar zwaveldamp ruikende Narciszwam. Naast roode. naarse en gele Russula's vond men ettelijke groote, zwarte Grofolaat- Russula's, die hun naam terecht dragen. Veel van dit moois leverde het Groenveld op, o.a op een berkentak een prachtkolonie van groote, frissche, grijze Oesterzwammen, en op een andere een dichte groep geelbruine Elzengaatjeszwammen (die men beide vroo lijk meevoerde naar de zwammententoonstel- ling in het Natuurhistorisch Museum aan de Laat in Alkmaar). Een oude denappel prijkte met wel 4 van die allerliefste Stekelzwammetjes't Oor lepeltje (gewoonlijk is er maar één!), aan een paal zaten eenige mooie exemplaren van de z.g Boompuist (geelbruin)elders vond men de beide gewone soorten Krulzoom; verschil lende typische Gordijnzwammen (Cortina- rius), o.a. de bruine, wit gevlekte Telemona regid'us; verder kleine witte Collybia's, maar ooi de veel grootere Boter-Collybia, slanke Trechterzwammen, de mooie, roodbruine Dennen-Flammula, de Wollige Vezelkop, de geel-met-roode Dennenslijmkop, de kleurige Vermiljoenzwam, slanke Heim-Mycena's, op eikentak de helgele Trilzwam, kleine Stuif- zwammetjes, etc. etc. Mooie vondsten waren nog: een kleine witte Acsieszwarn, Peziza-soort (Helotium) oo een takje en eenige groote, geelbruine Valsche Truffels (Rhizopogon luteolus), op de doorsnede groengrauw, riekend naar aardappel en zoo maar liggend in het zand van den Klimweg. Zoo was deze tocht, gekruid biet humor, ondanks het verraderlijke weer, vol succes. En na afloop besloten een aantal van de deelnemers over Bergen naar Alkmaar te gaan om een bezoek te brengen aan de alles zins bezienswaardige zwammententoonste!- ling (boven reeds vermeld), georganiseerd door de bestuurders van genoemd museum en de leden van de N.J.N. UITDEELINGSLIJST GEDEPONEERD. Ter griffie van de Arrondissementsrecht bank te Alkmaar is gedeponeerd de eenige uitdeelingslijst m' het faillissement van J. J. Róobeek, zadelmaker te Alkmaar, met een uitkcering van nihil aan concurrente schuld- eischers. JiacklAetichteu. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 23 Oct. 1935. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen per 100 K G. 2.80; Andijvie per 100 stuks 0.702.20; Appelen per 100 pond 2—6; Bloemendalerkool per 100 stuks 7; Bloemkool le s. 914.50, 2e s 26 en Boerenkool 3.207.40 per 100 stuks; Bieten per 100 K.G. 3.80 4.80; Druiven per 100 pond 514; Gele kool per 100 K.G. 4.406.80; Groene kool 28, Kropsla 0.70 5 20, Knolselderie 3.204.10, Kom kommers 1—/ 4 per 100 stuks; Peren per 100 pond 1.50-/ 5.50; Prei per 100 bos 3.806.80 Pieterselie per 100 bos 2.20—3.40; Postelein per bakje 3073 cent; Raapstelen 1.30 en Radijs 1.10 2.20 per 100 bos; Roode kool per 100 K.G. 4.80—7.20; elcerie per 100 bos 1.90 4.10; Spinazie per bak 42—78 cent; Spruiten per 100 pond 6.5010.50; Snijboonen per 100 pond 1214; Dubb. spercieboonen per zak 1.201.70; To maten per 100 pond 1.504; Uien 1.60—2.80 en Witte Kool 1 90 per 100 K.G Wortelen per 100 bos 28; Wit lof le s. 11—13.50 en 2e s. 8—9 per 100 pond. KAASMARKT HOORN. HOORN, 24 Oct. 1935. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 3 stapels kleine fabriekskaas ƒ21; 20 stapels kleine boerenkaas 20.50 en 1 stapel boerencommissiekaas 21. Totaal 24 stapels, wegende 11208 K.G. SCHAGEN, 24 Oct. 1935. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 13 Paarden 150350; 296 Geldekoeien (mag.) 80—130; 80 Geldekoeien (vette) 140—190; 18 Kalf- koeien 130—170; 10 Pinken 60 100; 61 Graskalveren 3050; 24 Nuchtere kalveren 6—19; 40 Schapen (mag.) 12—16; 200 Schapen (vette) 14—23 240 Overhouders 9—14; 6 Varkens (mag.) 1822; 22 Varkens (vette) per K.G. 3842 cent; 151 Biggen 10—13; 15 Konijnen 0.30—1.50; 64 Kippen 30—65 cent; Hanen 2515 cent. BROEK OP LANCENDIJK, 24 Oct. *35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 1500 K.G. Aardappelen: Blauwe eigenhei mers 2.80, Drielingen 1.50, Blauwe 3 20, Bevelanders 2.60; 275 K.G To maten: A 5.10—5.20, C 3—3.40, CC 2; 9700 K.G. Uien: Gele Nep 2.20- f 2.40, Gele drielingen 0.90—1.10, Gele len 2-30-ƒ 2.90, Grove 2.50—2.70; 200 KG. Bieten 1.203.70; 12000 X.G. Peen 1.30—1,50; 800 K.G. Drui ven: Frankenthaler 20.60 en Alicante 13.40—20; 9000 K.G. Roode kool 2.706.10; 4200 K.G. Gele kool 4.30 5.80; 12000 K.G. Vroege witte kooi 1.104.30; 5500 K.G. Deensche witte kool 2.104.20, alles per 100 K.G. en 23000 krop Andijvie 0.501.90. WARMENHUIZEN, 23 Oct. '35. Roode kool 2e s. 3.20—4.40; Gele kool le s. 4,50; Witte kooJ le s. 1.80-/ 3.60. Aanvper: 1200 K.G. Roode kool; 675 K.G. Gele kool en 10250 K.G. Witte kool. NOORDSCHARWOUDE, 23 Oct. 1935. 1700 K.G. Aardappelen: Sch. muizen 2.10 2.40, BI. Eigenheimers 2.70 en Beve landers 2.30; 10000 K.G. Uien: grove 2.70, uien 1.60—2.60, drielingen 0.90—1, gele nep 1.802.40; 800 K.G. Peen 1.40; 15 K.G. Spercieboonen 12.40; 1000 K.G. Kroten 3.20; 11400 K.G Roode kool 2.805.20; 42900 K G. Witte kool 3.20-/ 3.70; 14400 K.G. D. witte kool 3.60—4.10, alles per 100 K G. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 24 Oct. 1935. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche: bonte en blau we 2.803.10, eigenheimers 2.20— 2.50, blauwe eigenheimers 2.302.50, Bevelanders 2.202.^0 en Poters 1.90 2.20; Noordhollandsche eigenheimers 1.802.10; Friesche Borgers 2.30— 2.50; Andijker bonte en blauwe 2.30— 2.60; Duinzand aardappelen 3.30 3.50; Drentsche zandaardappelen 2.30 f 2.60. Alles per H.L. Aanvoer 359.300 K.G. AdoectetUiëti Den 5den November hopen onze lieve Pa en Moe D. GERRITSEN en M. I. GERRITSEN BLAAUW hunne 12Vs-jarige Echtvereeniging te herdénken. Hun liefhebbende kinderen AREND, CLASIENTJE en JACOB JAN. Stonipetoren, 24 October '85. Zuidervaart. Ondertrouwd: VERWEEL en A. SCHUIJT. Bergen, Wilhelminalaan 11. Alkmaar, Stationsweg 1U4. 24 October 1935. Toekomstig adres Tuinstraat28, Zaandam. Getrouwd: E. SCHEEPMAKER en E. C. C. WiJCHERS, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de belangstelling bg hun huwelijk ondervonden. Alkmaar, 23 Oct. '35. Kanaal kado 10. Heden overleed plotseling onze geliefde echtgenoote en der kinderen zorgzame moeder ALIDA MARIA v. NEK. geb. SIEBELING, in den ouderdom van bijna 42 jaar. Uit aller naam, J. C. v. NEK. ALIE en JAN. Heiloo, 23 Oct. 1935. Nic. Beetsweg I 5. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 26 October op de Nieuwe Begraaf plaats te Heiloo. Vertrek vanaf het sterfhuis 2 uur n.m. Voor de vele blijken van be langstelling, welke wij vóór en op 6 October j.1. mochten ontvangen, zeggen wij hartelijk dank. P. STAM Mzn. N. STAM—DE ZEEUW. Koedijk 1935. Allen, die iets te vorderen hebben van- of Yerschuldigd zijn aan de nalatenschap van den heer J. A. TIEL, gewoond hebbende te Alk maar en overleden 30 Augustus 1935 worden verzocht daarvan opgaaf of betaling te doen vóór 1 Novem ber a.s. ten kantore van Notaris G. A. VERKADE. B. z. a. voor 1 November van buiten, v. d. e. n., v. g. g. v. Br. lett. K, B. STAM, West-Graftdijk Gevraagd een bekwaam geheel zelfstandig kunnende werken en goed met publiek en personeel kunnende omgaan. Alleen le klas krachten gelieven te reflecteeren. Br. letter M 162 bur. v. d. blad. HET Rijksstraatweg 16 Haarlem-Noord houdt spreekuur te ALKMAAR a/d KOORSTRAAT 49A ingang PORTIEK. GEHEEL GEBIT vanaf f 35.-, pijnloos trekken inbegrepen. Spreekuren van 9Vs12 uur en van 1 Vs4 uur. Avondspreekuur v. 6l-8| u. Voor slechts 15 ct. maakt U met één blikje FINO BOUILLONPASTA (kippen bouillon of vleeschbouil- lon) 7 tot 8 borden krachtige soep. Vol aroma. De Heer PAUL FIÉRENS, professor in de Kunstgeschiedenis te Leuven, zal spreken voor ,de leden en de genoodigden van het Genootschap Nederland-Frankrijk, op des avmds 8 uur, in het gebouw De Unie. MET LICHTBEELDEN. Een van ouds renderende VEH- HL1Z1NG l> TRANSPORT. ONDERNEMING. Auto's en Vee huismateriaal. Fabrieksplaats in 't Gooi. Brieven Bureau van dit Blad letter L 161. Onder geen voorwaarden wor den adressen verstrekt van advertenties onder letter.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3