M. de Koningin te Ede. De „Karlsruhe" op wereldreis. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 24 October 1935 - H M de Koningin bracht Woensdag een bezoek aan bet werkkamp voor jeugdige werkeloozen, ,,'t Wijdeveld" bij Ede, waar de vorstin zich omtrent den arbeid liet voorlichten en zich met verschillende jongelui onderhield Minister jhr. O. C. A. van Lidt de,Jeude (links) tijdens zijn openingsrede van de Veiligheidsweek te den Haag Naast hem de voorzitter van de K N A C., de heer Linthorst Homan Het laatste vaarwel bij het vertrek van den Duitschen kruiser .Karlsruhe die deze week zijn wereldreis is begonnen KM Italiaansche vliegtuigverscheping naar Oost Afrika. Op de kade te Napels staan de machines gereed om aan boord van de .Ircania geladen te worden De aankomst van Kroonprins Gustaaf Adolf van Zweden te Parijs. V.l.n.r. Prins René van Bourbon, Kroonprins Gustaaf Adolf en Prins Bertil De op het strand te Egmond geworpen sleepboot -Drente ais speelplaats voor de jeugd Het nieuwe oefenschip op de binnen plaats van de Kweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam, dat door de oud-kweekelingen bij gelegenheid van het 150-jarig bestaan der school is aangeboden Het corps pontonnier, uit Utrecht houdt thans driedaagsche oefeningen in de omgeving van Gorinehem. De manschappen bil hen werkzaamheden voor het maken ven een brug Het voorloopig Nederlandsch elftal speelde Woensdag te Rotterdam een wedstrijd tegen net Engeische prof team Watford F. C, welke met J—1 door het Ned. elftal werd gewonnen. De keeper der gasten in actie

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5