Chrysanthententoonstelling te Aalsmeer. Geestdrift in het Abessijnsche kamp. AtKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 29 Oetaber T935 Tweehonderd taxi chauffeurs brachten Maandag een bezoek aan de tentoonstelling .De Mensch" In de Apollo-hel te Amsterdam, waar de expositie met veel belangstelling werd bezichtigd Mr. dr. S. de Vries, voorzitter van het Haagsche Crisis-Comité, heeft Maandag middag in den dierentuin de tentoonstelling .Voedt U goed en goedkoop ge opend. De heer en mevrouw De Vries laten zich op Friesche kruidkoek onthalen Prof. R. Fruin, oud-alge meen rijksarchivaris en oud-hoogleeraar san de Amsterdamsche universiteit is op 77-jarigen leeftijd overleden Meer dan 300 K.M. aen wegen werden door de Italiaensche genietroepen ter sterkte van 35 000 men achter het front in Abessynié aangelegd. Een afdeeling aan het werk in een rotsachtige streek De Elf Provinciën eten bruine boonen met spek op de tentoonstelling „Voedt b Boea en goedkoop", welke Maandag door het Haagsche Crisis-Comité in den Dierentuin te den Haag geopend is De stranding van den Poolschen logger „Gdynia" nabij Katwijk. - Met vaartuig in zijn benarde positie. - De bemanning werd gered Bleten Gueta Wolde Mariab, de nieuwbenoemde Abessijnsche gezant in Frankrijk, bij aankomst met zijn ge zin te Parijs "••ndagavond werd te Aalsmeer de nationale Chrysanthemumtenloonstelling in het gebouw .De Oude Veiling" geopend. - Overzicht tijdens het inrichten der tentoonstelling Het enthousiasme der Abessijnsche krijgen oij de jongste parade voor dat velen probeerden de lijfwacht te passeeren teneinde den mantel konden met moeite teruggehouden Negus ie Addis Abeba was zoo groctf, ven den Keizer te kennen aanraken.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5