Het ontzettend vliegtuigongeluk bij Tatefield. Gejus van der Meulen gepromoveerd. ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 12 December 1935 Hoe koud het was bij den rugbywedstrijd tusschen Oxford en Cambridge te Twic- kenham Dr Max Euwe feliciteert dr. A. Y. v. d Meulen, oud doelverdediger van bet Nederlandsch elftal, met zijn promotie tot doctor in de geneeskunde aan de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam Het ontzettend vliegtuig-ongeluk bij Tatefield kostte elf personen het leven Boven: het vliegtuigwiak; onder: resten van het toe stel, die op 400 meter van de plaats der ramp gevonden werden De uitreiking der Nobelprijzen door Koning Gustaaf van Zweden te Stockholm. Linksprof. Hans Spemann ontvangt den Nobelprijs voor physiologie en medicijnen; rechts: prot. James Chadwick ontvangt den Nobelprijs voor physica De laatste hand wordt gelegd aan de Kerstbloemententoonstelling welke door de Haagsche Bloemistenpatroonsver» eeniging in Pulehri Studio m de resi dentie geopend Ic Lord Ruthertord ontvangt het model van de groote locomotiet, die genoemd is naar zijn grootvader Lord Ruthertord of Nelson, voor het vertrek van den specialen trein die de machine deze week naar Derbv bracht Het Nederlandsch elttal, dat te Dublin Zondag zoo schitterend van Ierland won, is Woensdag op Vaderland- schen bodem teruggekeerd. - De aankomst met de .Batavier" te Rotterdam Puck van Heel ontvangt een bloemen hulde van een kleinen voetbal-enthou» siast bij den terugkeer van het Neder» landsch elftal te Rotterdam

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5