De tentoonstelling van Ornithophilia te Utrecht AIKMAARSCHE COURAfVT van Vrljtfeg t3 December f938 Te Zeist had Donderdag met corpseer de begrafenis plaats van den heer J. Wiersma, agent van politie aldaar, die op zoo noodlottige wijze bij het auto-ongeluk op den Achterdijk (Wieringermeer) om het leven kwam Laval en Eden op het station te Parijs voor hun gezamelijk vertrek naar Geneve De tonnel aan dan Beukelsdijk te Rotterdam wordt van een nieuw rijdek voorzien, waarbij een nieuw procédé, n.l. gewapend asphalt, wordt toegepast. Een kijkje bij de werkzaamheden Ski-training in Davos. Dealnemers uit verschillende landen oefenen zich te Davos thans, om zich binnenkort naar Garmisch Partenkirchen te begeven voor de internationale wedstrijden. Een prachtig snapshot De nieuwe Grieksche postzegels dragen een specialen opdruk van den datum 3 November 1935, den terugkeer van Koning George De beroemde Treptow-sterrewacht te Berlijn bestaat veertig jaar. Een foto van den grooten telescoop dezer sterrewacht, welke kijker 21 meter lang is en tot de grootste ter wereld behoort In Pulchri Studio te den Haag is Don derdagmiddag door den minister van Landbouw en Visscherij, mr. dr. L. N. Deckers (geheel links), de Jubileum- Kerstbloemententoonstelling geopend Een .gewichtige" Vlaamsche reus op m pluimveetentoonstelling van .Orni- thoohilia" te Utrecht De groote klok, die bij de opening der Olympische Spelen te Berlijn het volgend jaar gebruikt zal wor den, heeft deze week te Bochum proeigelutd

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5