Hef défilé der mariniers voor H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana. De Residentie in wintertooi. - Een kijkje op het R^ijksche plein te den H-JJ «iden« een der fiksche sneeuwbuien welke zich Maandag boven ons land ontlastten ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 17 December 1933 Dr. Euwe thuis Van een be wonderaar ontving de wereld kampioen een taart, waarop de eindstand van de laatste partij. Elsje, Fietje en Carotje interesseereri zich' eveneens voor het geschenk In tegenwoordigheid van den gezant van Zuid-Afrika, dr. H. D. van Broekhuizen, had Maandag te Deventer de viering plaats van .Dingaansdag' door de „Suid-Afrikaanse Studente Vereniging", bij welke gelegenheid tevens een krans" werd gelegd bij het standbeeld van president Steyn De fabricage der attributen voor de Kerstviering neemt op het oogenblik in Zweden een belangrijke plaats in. In grooten getale werken de vrouwen, in nationale kleeder dracht aan de voorbereiding mede De Zwitsersche ski-loopers nemen bij de training der deelnemers aan de komende internationaie wedstrijden van Garmisch Partenkirchen een vooraanstaande piaats in. Een der ski-loopers in actie H. M de Koningin en H K H. Prinses Juliana woonden Maandag op het Malieveld te den Haag het défilé bij, dat door het jubileerende corps mariniers uit Rotterdam voor de vorstelijke personen werd gehouden. De vorstinnen in het galarijtuig Generaal Erik Virgin, de vroegere raadgever van Keizer Haile Selassie, bij aankomst met zijn echtgenoote te Stockholm Op den toren van de Kweekschool voor de Zeevaart te Amsterdam is een sterrewacht ingericht, welke het geschenk is van een amateur- astronoom

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5