Rouu plechtigheid voor slachtoffeis van het spoo. wegcngc'uk in Duitschland. Dr. Euwe gehuldigd. Een weo strijd met modellen van zweefvliegtuigen werd te Noordwijkerhout gehouden waarbij het aan het noodige enthousiasme niet ontbrak ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 30 December T935 Dr Max Euwe. de nieuwe wereldkampioen schaken, is Zaterdagavond in het V.A.S. door ae Amsterdamsche schaakwereld gehuldigd. Naast dr. Euwe zijn echtgenoote en zijn moeder Jhr. L. Rutgers van Rozenburg, wien met ingang van 1 Januari a s. eervol ontslag is verleen o als burgemeester der gemeente Eemnes (U) Keizer Haile Selassie van Abessynië (midden) woonde in de omgeving van Dessie een specialen herdenkingsdienst voor de slachtoffers van den Italiaanschen luchtaanval op deze stad bij In de tot chapelle ardente ingerichte hall van de Horst Wessel school te Apotda vond Za dag een aangri pende rouwp „htigheid plaats voor de slachtotters van het vreeselijk spooi wegongeluk nabij Gross-hei ingen Een felle brand heeft Zater dagavond een booienhuis aan den Ooster Ringdijk te Am sterdam geheel verwoest, Ten bate van den bloedtransfusiedienst van het Ned. Roode Kruis werd Zaterdag te Rotterdam de traditioneele voetbalwedstrijd Sparta Feyenoord gespeeld. Moment voor het Feyenoord-doel Van Male, de doel verdediger van Feyenoord, in actie tijdens den traditioneelen voetbalwedstrijd tegen Sparta ten bate van den bloedtransfusiedienst van het Ned. Roode Kruis, welke Zaterdag te Rotterdam werd gespeeld

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 7