De oversttoomingde Theems. Een 102 jar'ge te B, eda. Nieuwjaarsreceptie ten Hove. m ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 3 Januari 1936 Mr. P. A. van der Drift is voorloopig belast met de waarneming der functie van directeur-generaal, chet der af- deeling Volksgezondheid bij het De- pai tement van Sociale Zaken Het Bridge House Hotel te Windso' in het water. - Winasor be hoort tot de plaa sen, welke hei meest te lijden hebben van de jongste overstr ooming door de Theems De heer Godfr. H. Crone tijdens zijn nieuw jaars ede bij de eerste zitting in 1936 van de Kamer van Koophandel en Fabr eken voor Amsterdam In de Rotterdamsche haven is aangekomen de Noorsche wal- vischvaarder „Anglo Norse die verbouwd zai worden tot drijvende traankokenj, met welke verbouwing een haif millioen Noorsche kronen gemoe'd is en gaan oer d'p'omaien ter Nieuwjaar s- 102 jaar. Mevrouw de wed. K. v. d. Wali, wonende in de Baronietaan te Breda, bereikte Donderdag den leeftijd van 102 jaar. De jubdaresse ken bij het lezen den bril nog best missen Er was Donder dag veel be langstel ing voor het komen Leden van het corps diplomatique veraten het paleis Noord einde te den Haag na de Nieuwjaarsreceptie bij H M. de Koning n receptie De Berlijnsche dierentuin is wedeiom een zee-olifant rijk geworden. Het is een exemplaar van respectabele afmetingen De traditioneele tentoonstelling voor de Londensche school jeugd, we'ke steeds gedurende de eerste weken van Januari gehouden wordt, heeft ook dezen keer de onverdeelde be langstelling der kiene bezoekers

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5