jftucqediike Stand Amstecdamsche !Beucs Land- en Tuinbouw yJL Geen fokveedag in Alkmaar. ge EEN INBREKER, Zaterdagavond zijn door middel van opensluiting met 'n valschen sleutel, in een perceel aan den Westerweg door onbevoeg den ontvreemd eenige gouden sieraden, 120 stuivers en 240 halve stuivers. Het geld was verpakt in rolletjes. DE MOLLEBOONEN NAAR AMSTERDAM. Een „bonte avond" uitstekend slaagd. Het cabaretgroepje uit de Groningsche vereeniging De Molleboonen heeft Zater dag in Krasnapolsky te Amsterdam een „bonten avond" gegeven voor de zusterver- eeniging „Stad en Lande" aldaar. De nieu we tooneelzaal, langs welker wanden tal van wapenschilden van gemeenten in de provincie Groningen prijkten, was geheel bezet; onder de aanwezigen bevonden zich ook verschillende Alkmaarders, leden van De Molleboonen, die hun belangstelling toonden door mee te gaan naar de hoofd stad. En zij zullen daarvan geen spijt heb ben gehad, want onder de Amsterdammers werden vele oude kennissen ontdekt, zelfs familieleden, zoodat nieuwe banden wer den aangeknoopt en oude versterkt. Maar bovenal hebben zij zich kunnen overtuigeA van het groote succes, dat de spelenden hebben kunnen oogsten met de uitvoering van de vele nummers van het programma (een keuze uit de programma's van de bei de laatste „Nei-joarsveziten", aangevuld met eenige nieuwe nummertjes, alle gees tesproducten van het mede-lid J. Werk man.) De conferencier van het gezelschap, de heer J. Barkman, voorzitter van De Molle boonen, die aan het woord kwam na de of- ficieele opening door den voorzitter van Stad en Lande en na een paar liederen van „Het Ooriezerkoor" dier vereeniging, slaag de er met eenige geestigheden al heel spoe dig in contact te krijgen met de zaal en dat wisten de executanten den heelen verderen avond te behouden. Het succes was vol komen piet alleen het applaus bewees het na elk nummer, maar ook de hartelijke woorden van dank van de zijde van Stad en Lande en van den heer Riddering uit Utrecht, die als vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van de vereeniging aan wezig was. Een geanimeerd bal in den wintertuin hield de menschen na de officieele sluiting nog een paar uren gezellig bijeen. DE EERSTE PRIJS. By dé Zondagavond gehouden verloting van de gymnastiekvereeniging Hercules en Hygiea viel de eerste prijs, een rijwiel of dressoir, op lot nr. 2203 van den heer J. Kamp te Heerhugowaard. WATERSCHAP DE SCHERMEER. Vergadering van hoofdingelanden ten stadhuize te Alkmaar. Deze vergadering, hedenmorgen gehou den, werd gepresideerd door den heer C Kramer Glijnis als dijkgraaf. Deze riep bij de opening speciaal dén heer H. Klaver, voor het eerst als hoofd ingeland tegenwoordig, een woord van welkom toe, overtuigd als hij was, dat de heer K. naar beste weten de belangen van De Schermeer zal behartigen. De dijkgraaf deelde voorts o.a. mede, dat de heer D. Huyser van Reenen is her benoemd als hoofdingeland tot den dag waarop hij 70 jaar zal worden. Goedgekeurd werd een voorstel van het bestuur tot het opnemen van 50.000 ten behoeve van den loopenden dienst. Aan het bestuur werd machtiging ver leend tot onderhandsche aanbesteding en uitvoering van werken in eigen bèheer en tot onderhandschen verkoop van losse goederen (daaronder te begrijpen molens voor slooping.) De heer D. J. G o v e r s vroeg hoeveel molens er nog zijn, waarop de d ij k- graaf antwoordde: ongeveer 20. Ten behoeve van een nieuwe brug in verband met den aanleg van den nieuwen provincialen weg naar Heerhugowaard werd goedgevonden de verkoop van een perceel grond aan den Noorddijk onder de gemeente Oudorp, groot pl.m. 1.53 h.a., aan de provincie Noordholland (buiten dijks gelegen rietland) voor 450 per h.a.) Op voorstel van het bestuur werd be sloten tot verkoop van 1.10 c.a. grond aan den Oostdijk, onder de gemeente Ursem, aan den Staat, ten behoeve van den bouw van een telefooncel, voor totaal 200. Verpachting sluis en veer. Het dagelijksch bestuur vroeg machti ging om tot onderhandsche verpachting over te gaan van de sluis te Nauërna en het Moltjesveer c.a. Door den tegenwoor- digen huurder wordt thans betaald resp. 1500 en 700 (dit laatste is sedert den aanvang van den huurtijd verlaagd met 20 pet.; hij wenscht weder in te huren voor resp. 1000 en 450 op grond van achteruitgang van het scheepvaartverkeer. De dijkgraaf lichtte toe, dat die achteruitgang niet alleen aan de crisis omstandigheden ligt, maar ook aan het feit, dat de spoorbrug bij Wormerveer ten gevolge van het toegenomen spoorweg verkeer vaker gesloten is, zoodat de sche pen méér hun weg nemen langs de Zaan. Op een desbetreffende vraag van den heer Klaver antwoordde spr., dat de sluis- gelden niet verlaagd zijn. De gevraagde machtiging werd verleend. Overdracht Nauërnasche schutsluis. De dijkgraaf deelde mede, dat van het hoogheemraadschap der Uitwaterende Sluizen een verzoek was ingekomen om overdracht van de Nauërnasche Schut sluis c.a. aan genoemd hoogheemraad schap, omdat het in het algemeen belang nuttig ennoodig moet worden geacht, dat een college, hetwelk belast is met het toe zicht en beheer, ook den eigendom heeft van de werken. Waar de kosten van on derhoud en bediening geheel ten laste zijn van de tegenwoordige eigenaren, zou bij overdracht in de verdeeling dezer lasten zoo weinig mogelijk verandering mogen worden gebracht. De gemiddelde jaarlijk- sche inkomsten en lasten zouden kunnen worden berekend naar de jaren 1914 1934. Beloopt een en ander in eenig jaar méér dan dat, dan zou De Schermeer dat moeten overdragen aan de Uitwaterende Sluizen; indien het minder is, zou het hoogheemraadschap dat verschil storten iii de kas van het waterschap. Spr. voegde hieraan nog toe, dat het da gelijksch bestuur meerit, dat op deze basis de besprekingen zullen kunnen worden voortgezet, aangezien er voor het water schap geen nadeelen uit voortvloeien en het bewuste object geen dienst meer doet in het belang van De Schermeer, maar slechts van belang meer is voor den af voer van water van Schermerboezem. De heer D. J. G o v e r s kon de overna me goedkeuren, maar wilde liever de sluis overdoen voor een zeker bedrag in overleg vast te stellen. Spr. wilde liever maar heelemaal van de sluis af zijn en ook van de Nauërnasche vaart. De dijkgraaf betoogde, dat dit laat ste niet zal gaan, want het hoogheemraad schap kan geen boezem overnemen, aan gezien het alleen heeft te zorgen voor uit watering. Wat de overdracht van de sluis betreft, meende spr., dat de zaak, nu er geen schade van komt en de sluis toch geen dienst meer doet voor de Schermeer, wel zou kunnen worden goedgekeurd. De heer Govers was bevreesd, dat Uitwaterende Sluizen later zal komen met den eisch tot uitdieping van de vaart. De dijkgraaf was van oordeel, dat de nalatigen dan daarvoor dienen te zor gen. De. heer Klaver vond het vreemd, dat in de basis der besprekingen gesproken wordt van schulden, die voor rekening van De Schefmeer blijven. De dijkgraaf antwoordde, dat er geen schulden mpep rusten op die sluis. Aan het dagelijksch bestuur werd mach tiging verleend op dé door den dijkgraaf voorgelezen voorwaarden verdere bespre kingen te voeren, Rondvraag. De heer KI a v e r bracht dank voor de vriendelijke woorden aan zijn adres bij den aanvang der vergadering. Hij zegde toe, naar vermogen te zullen meewerken in het behartigen van de belangen van De Schermeer. Van harte hoopte spr., dat de lasten in de toekomst nog eens zullen kunnen worden verlaagd. De dijkgraaf koesterde denzelfden wensch, maar, zei hij, de natuur speelt ons weieens parten, zooals b.v. verleden jaar, zoodat niet kan worden gedaan datgene wat verwacht mocht worden dat tot stand zou kunnen komen. De heer B a 11 u s betuigde zijn erkente lijkheid voor hetgeen de Bond van Water schappen heeft kunnen bereiken ten aan zien van de verlaging van kosten van be maling. Spr. zou nog gaarne de medewerking van den Bond hebben tot het verkrijgen van subsidie voor wegenonderhoud. De dijkgraaf geloofde niet, dat hier mee wat te bereiken zal zijn, want om voor een bijdrage in aanmerking te kunnen komen, moeten de wegen eerst heelemaal in orde worden gebracht en voldoen aan de eischen, gesteld door het wegenplan. Hierna sluiting der vergadering. Doorbraak en de Nieuwesloot 1900 zouden bedragen. Alkmaar was daar toe bereid, mits besloten werd, de fokveedagen regelmatig in Alkmaar te houden. Het bestuur meende daarop niet te moeten ingaan en stelde voor, om den fokveedag, althans dit jaar, weer in Hoorn te houden. Alkmaar kan de zaak nog eens rustig bekijken. De vergadering ging zonder hoofde lijke stemming met dit voorstel ac- coord. De heer Kaan bracht namens het be stuur en de leden den scheidenden voor zitter dank voor de wijze, waarop hij het voorzitterschap had waargenomen. De voorzittei sprak vervolgens een afscheidswoord, zich er over verheugende, dat zijn plaats zcu worden ingenomen door iemand, die de zaak zeker zal opvoeren. Spr. feliciteerde de vergadering met de keuze van den nieuwen voorzitter. Wij kunnen concludeeren zoo zeide hij dat de bond niettegenstaande de moei lijke omstandigheden, waarmee hij te kampen heeft, bloeit. Spr. geloofde, dat de samenwerking, die bestaat tusschen het secretariaat en de leden, den bond een goede toekomst waarborgt. Het secreta riaat is bij den heer Koster in goede han den. Wij zijn op den goeden weg. Ook in an dere landen richt men nog steeds het oog op het vee van Noordholland en zeker zul len wij de waarde van het vee nog hooger weten op te voeren. Spr. eindigde met den wensch, dat het de vereeniging goed moge gaan. Daarna volgde sluiting. Provinciale bond van Rundvee-fokvereenigingen in N.H. jHucfUBccichtClt v<S In .het Parkhotel te Hoorn werd heden de algemeene vergadering gehouden van den Proyincialen Bond van Rundveefokvereeni- gingen in N.H. onder voorzitterschap van den heer Jm. Blaauboer Kzn. Deze verheugde zich er over, dat zooveel jongeren aanwezig waren, hetgeen goede verwachtingen wekt voor de toekomst. In het bijzonder heette spr. welkom den heer P. Stapel, voorzitter van de Holland- sche Maatschappij van Landbouw en den heer Wubbens, hoofdingenieur der F.N.Z. Als een verheugend feit mocht in de an nalen van den bond worden opgeteekend het succes, dat de bond mocht boeken op de groote nationale tentoonstelling te Utrecht, waar aan onze fokkers twee kampioensprlj- Zen en vele andere prijzen werden toege kend. Voor de fokkerij in Nederland zal hiërdoor meer op onze provincie gerekend kunnen worden. Besprekende den algemeenen toestand, was spr. van oordeel, dat de veehouders vrij zejcpr gespaard zullen blijven vóór de mèlkstéunbeperking, die voor 'de fokkers een speciaal zwakke kant had, om het 'fce- vriezinggsysteem, dat er aan ïen grondslag lag. Wat de crisisaangelegenheden betreft, hier komt sterk naar voren, dat wij niet meer te rekenen hebben op een verhooging van de melkprijzen. De prijs zal wel blijven die van de laatste twee jaren, n.1. gemiddeld 4i/£ ct. Wanneer wij tot een hoogeren prijs willen komen, dan zal daar zeker uitbreiding van de crisismaatregelen .voor noodig zijn en daarvoor wil spr. liefst gespaard blijven. Voor den landbouw oordeelde spr. van meer belang, dat de regeering het vaste- lasten-systeem in observatie neemt. Mededeelingen. Ingekomen waren diverse verslagen en een schrijven van de Vereeniging tot be strijding der t.b.c. onder het rundvee, waarin verzocht werd, een onderzoek in te stellen naar het besmettelijk verwerpen van koeien. Hiervoor werd medewerking de fokvereenigingen en speciaal van den controleur ingeroepen, die hiervoor een zeker1 bedrag kunnen toucheeren. Daar door zalmen ook een overzicht kunnen krijgen van den omvang der uiergebreken, omdat het aantal melkstaten, dat wegens dit euvel moet worden afgebroken, steeds grooter wordt. De artsenij-dienst is voor nemens, in deze maatregelen te treffen. Op een vraag van het gemeentebestuur van Hoorn naar het oordeel van het be stuur inzake het eventueel aanvangen van de groote najaarsveemarkt, was geant woord, dat men een vervroeging met twee weken wenschelijk achtte. Jaarverslag, Uit het jaarverslag stippen we aan, dat in 1935 33 fokveevereenigingen met 671 fok kers en 9006 volledige melkstaten waren aangesloten, met 119.084 melkkoeien op 11.949 H.A. land. De kosten per volledigen melkstaat bedroegen gemiddeld 2.90. Voor de melkstaten was in totaal uitge geven 26.152,85. De rekening 1935 werd in ontvangsten en uitgaven vastgesteld op 2375.46 met een batig saldo van 366.96. Het reservefonds is groot 1921.34, terwijl het saldo van de fokveedagen 1813.17 be draagt. De begrooting voor 1936 wijst in ontvangst en uitgaven een bedrag aan van 3291.02 met een post voor onvoorzien van 104.52 en een batig saldo van vorige jaren, even tueel over te brengen op de volgende reke ning van 154.60. In plaats van den. heer Jm. Blaauboer Kz. te Schagen, die niet herkiesbaar was, werd tot bestuurslid gekozen de heer J. Jimmink te Barsingerhorn. Tot voorzitter werd gekozen de heer D. Kaan, burgemeester van Wieringerwaard. De heer IJ. Pool te Hauwert werd her kozen als lid van den Coöperatieven aan koop. Tot afgevaardigde naar het stamboek werd de heer P. Konijn en tot plaatsver vanger de heer G. Appel gekozen. Gekozen werden tot leden van de com missie belast met het nazien van de reke ning 1936 de heer Glas te Abbekerk, en een lid aan te wijzen door Assendelft en de heer Jb. Jimmink Hz. te Barsingerhorn. De tentoonstelling te Enschede. In behandeling kwam hierop het bestuurs voorstel met ongeveer 25 koeien en 2 .stie ren op 1 Semtember aan de tentoonstelling te Enschede deel te nemen en daarvoor 500 beschikbaar te stellen uit het fonds van de Fokveedagen. Op deze tentoonstel ling kunnen gelijksoortige collecties ver wacht worden uit Friesland, Groningen, Drente en Zuid-Holland. De heer Blokker te Twisk oordeelde de uitgave van 500 voor het inzenden van een keurcollectie naar Enschede niet geoor loofd omdat dat slechts een 12-tal veebesla gen ten goede komt. De voorzitter meende, dat in Utrecht vol doende was gebleken, dat men door deelna me groote propaganda maakte voor het Noord-Hollandsch vee. Dat is noodig omdat dit op den achter grond was gekomen. De afgevaardigde van Barsingerhorn verwachtte meer van een fokveedag te Alk maar en was tegen .het voorstel. De afgevaardigde van Blokker meende, dat de Bond bete^ .propaganda kon maken op den fokveedag pa Noordhólland dan met een collectie na/u- .JSnschede te gaan. De heer Kuhn uit Naarden wees er op, dat de smaak van de Ëngelschen steeds naar Friesland uitging. De Utrechtsche tentoon stelling heeft den doorslag gegeven ook te koopen in het gebied van het N.R.S. en dat is, naar. Ëngelschen smaak, Noord-Holland. Spreker hoopte van harte, dat men wel zal deelnemen te Enschede omdat daar fokkers uit verschillende provincies kunnen oordeelen. Wij moeten onze concurrenten opzoeken. Als wij no. één zijn, moet dat blij ken, maar ook als wij nummero twee zijn. Laten wij de wereld de waarheid laten zien, aldus spr. De afgevaardigde van Wognum meende, dat niet de Bond, maar het N.R.S. de kosten moest dragen. De heer Kuhn zei, dat dit niet ging, want het N.R.S. is 'n Nederlandsche organisatie. Het is ook niet mogelijk allen in de gele genheid te stellen naar Enschede te gaan, dat zou een herhaling zijn van de tentoon stelling van het N.R.S. Over het voorstel, werd stemming ge vraagd. De heer Wubbens, inspecteur van het N.R.S., wees er op, dat er een tijd was, dat Friesland alleen goed zwart-bont vee fokte. Noord-Holland kan dat nu ook en moet op het behaalde succes voortbouwen. Men mag een dag als dien te Enschedé niet gering achten. Op een fokveedag ko men te weinig personen uit andere provin cies. Laat Noordholland trachten den ouden naam, dien het vroeger had, weer terug te winnen. In Drente en Groningen gaat de handel in fokstieren goed. Dit is een schit- terénde gelegenheid om het Oosten van ons land te bewerken. Spr. zou het betreuren, wanneer deze vergadering besloot, niet met een collectie naar Enschedé te gaan. (Ap plaus.) De secretaris, dé heer C. K o s t e r, ver dedigde eveneens het voorstel. Wij moeten meer doen dan tot nóg toe. Spr. was van oordeel, dat men liever geen provinciale fokveedagen moet houden en achtte het beter om klanten te trekken. Steeds heeft het Noordhollandsche vee in oostelijk Nederland een uitstekenden naam gehad. Dat gebied hebben wij min of meer verloren en wij moeten dit terugwinnen door reclame in streken, die in aanmerking komen voor afzet van ons vee. Wij beschik ken over vee, dat naa'St het Frièsche een groot productievermogen heeft. Het is een gelegenheid, die zich niet gemakke'ijk her haald. Het voorstel werd aangenomen met 40 tegen 9 stemmen. Geen fokveedag te Alkmaar. Het volgende voorstel hield in om, in aansluitirig met het besluit van de Bonds vergadering 1934, in 1936 te Alkmaar een Centrale Fokveedag te houden, waarvoor als terrein de Doorbraak en Gedempte Nieuwesloot of de K&asmarkt, voorzien van marktheuvels, is toegezegd. De voorzitter deelde mede, dat het gemeentebestuur van Alkmaar bericht had, dat aan het gereed maken van de kaasmarkt voor dit doel te groote kos ten verbonden waren, terwijl de kosten voor het in orde maken van de DE VEEMARKT. ALKMAAR, 17 Febr. 1936. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 69 Vette koeien 110200, handel redelijk; 9 Kalveren: vette 3050 per K.G. 6080 cent; 219 Nuchtere kalveren (slacht) 212; 313 Vette varkens (zware) 3236 cent per K.G. Handel stug. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 17 Febr. 1936. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen als volgt: Zeeuwsche: bonten en blau wen 2.602.80, eigenheimers 2.10 2.20, bintjes 22.10; Noordholl. Eigen heimers 1.902.10; Friesche borgers 2.102.20; Friesche redstar 2.30 2.50; Andijker bonten en blauwen 2.20 2.40; Drentsche zandaardappelen 2 2.40; Duinzand aardappelen 3.503.75. Alles per H.L. Aanvoer 226000. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 17 Febr. 1936. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 609 Vette koeien, le kw. 46 50 cent, 2e kw. 4045 cent, 3e kw. 3238 cent per K.G. slachtgewicht; 95 Melk- en k&lfkoeien 175210; 91 Vette kalveren, 2e kw. 4656 cent per K.G. levendgew.; 98 Nuchtere kalveren 36.50; 55 Schapen 1317; 469 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 90110 K.G. 4445 cent, zwa re varkens 4243 cent en vette varkens 41 42 cent per K.G. slachtgew.; 6 Paarden, waarvan de prijs niet genoteerd. BROEK OP LANGENDÏJK, 17 Febr. *36. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 4400 K.G. Roode kool 6.40—f 8.70; 3200 K.G. Gele kool 2.80—7.70; 19000 K.G. D. witte kool f 2.705.20; 20.000 K.g. Uien: gele nep 2.90, gele drielingen 8090 cent, gele uien 1.302.10, grove 1.90f 2.20; 2850 K.G. Breekpeen 22.40, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 15 Febr. 1936. Roode kool le s. 6.10—9.10, 2e s. f 6.10—f 8.60; Gele kool le s. 7.30f 8.60, 2e s. f 5.50— 7.60; D. witte kool le s. 5.805.70, 2e s. 2.10—5; Drielingen 1.20; Uien 2.30— 2.60, Grove uien 2.602.70; Peen 1 2.10, kleine 1.10—f 1.40; Eigenheimers 2.50; Bieten 4.60. Aanvoer: 51800 K.G. Roode-kool; 9200 K.g. Gele kool; 22700 K.G. D. witte kool; 10925 K.G. Uien; 2225 K.G. Peen; 200 K.G. Aard appelen; 325 K.G. Bieten. NOORDSCHARWOUDE, 15 Febr. 1936. 600 K.G. Aardappelen: BI. Eigenheimers 2.90, Friso's 2.40; 30200 K.G. Uien: grove 2.20—2.60, uien' 22.30, drielingen 0.70, gele nep f 3.503.80; 9000 K.g. Peen 2.10—2.20, kleine Peen 6090 cent; 200 K.G. Kroten 2.40—4.30; 92900 K.G. Roode kool 6.709.80, doorschot 5.50f 8.80; 32800 K.G. Gele kool 5.30—7.90, doorschot 3.80—7; 63300 K.G. D. witte kool 3— 5.70, doorschot f 2.40f 5.40, alles per 100 K.G. ALKMAAR. GEBOREN: Laurentius Johannes, z. van Johannes Theodorus Snijders en Anna den Nijs. Hendrika Geertruida Maria Francisca, d. van Johannes Maria de Boer en Anna Ma- rie Pels. OVERLEDEN: Henderika Appel, gehuwd met Jan Pan kras, 34 jaar. Catharina Nelly, 11 maan den, dochter van Wouter Beemsterboer en Elisabeth van der Goes. Bleike Tuininga, wed. van Anne Aukes de Boer, 74 jaar. van Maandag 17 Februari 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te 1931 1934 1934 193^ A 1930 STAATSLEENINGEN. 4 NederL 4 4 Ned.-lndië 4 5)4 Duitschland Idem met kettingverklaring. BANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij CerL v. 250 Koloniale Bank Ned Ind Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 afst Philips Gloed. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. *L VA. t-t i Java Cultuur Ned. Ind Suiker Unie t Vorstenlanden Dito actions t MIJNBOUW. Alg bxplor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber t t Deli Bat. Rubber Hessa Ru oer Oostkust Serbadiadi Interc. Rubber i a SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoumboit Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembab AMER SPOORWEGEN. Atcbison lopeka Southern Railw. CerL Union Pacific (jNoteering per 50 x) ex COUpOtl fExclaim. PROLONGA IIF. V 'Exdividend. NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel iBelga) Bazel Kopenhagen s Stockholm t Oslo I f Mid ld i t Italië Vorige koers 987/16 987/16 96!t/.6 pl.m. 1.30 98'/. 98'/, 967/8 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 yó'%6 96'/, 2 235/s VS 25S/s 25'/, 6 114 131 54'/, 89'/, 105 267/g 413/s 62 224'/, 225'/, 1107/1, 3t'/, §20i/16 32%, 311/16 355/16 54 89'/, 263/, 27 61'/, 221 225'/, 113-2* 62 1123/8-? 225J-6J iW-i 226 U25/,-l 39 21-Vs 51/, 239'/, 24 1/, 138 141 118 120 26'/, 25 14 aO 167'/* 167 216'/, 216 228 229 2403/, 2441/, 94 95 263/, 26'/, IOV16 lül/, 213/,, 2H-W/16 337/,,-i 331/,-3/, 3H-V, 37/,-18/l6 3-^16 Jf1«/is 36s/8 363/, 367/j, 243*-4£ 244-3/, 141 21V16-I 33 i-3/16 37/l *35/] g 363/,-V, 2441/, 1401/, 120 244 V, 243-1/, 243»/, 10>5/10 10-'»/,, I0f.7/W 1015/Jg.» 1013/16.| 10«/j6-i 1337/, 80'/, 113»/, 49UA(J 751/, 3l/l6 1357,-£ 135J-6i 1355/,-6 81 114 49 33/16 191 20c'/, 203i/| ÏO7/, 51 192 208 204 44'/, 11 77 801/, 1U 47»/, 76 3l/« 2081/, 10-7/lt 10'3/16.| 1351-»/, 114'/, 76'/, 3'/, •'ge koeri 1»/, pCt Heden 1pCt WISSELKOERSEN AMbicn M. Vorige Koer, op koers 2 uur 1 1 1.453/, 1.45'/, J 2 ,3/ 7 2.»/, f 59 23 59 20 1 f 9.73 9 723/, 1 24 81 24.80'/, 48 14 48 12 I 32 50 32 50 c 37 52V, 37.50 9 36 57'A 36.50 1 20 10 20 17V, 00 00 00.00

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 3