Het einde der Winter-Olympiade te Garmisch Partenkirchen. m - ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 19 Februari 1936 Door den minister van Landbouw en Visscherij, mr. dr. L. N. Deckers, is Dinsdag in het gebouw .Bloemlust" te Sassenheim de jaarlijksche Narcis- sententoonstelling officieel geopend De Winter-Olympiade te Garmisch Partenkirchen is geëindigd. Een overzicht tijdens de slotplechtigheid, de huldiging der winnaars Het uitzicht uit de eetzaal van Andreas-baude te Walden burg, waar H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana haar intrek hebben genomen 'w De .Winchester Castle", die na aan den grond geloopen te zijn, werd vlotgesleept, wordt de haven van Southampton binnengebracht Ellsworth (rechts) wordt bij zijn aankomst te Melbourne, na zijn red ding door de bemanning van de .Discovery II verwelkomd door den Australischen minister van Defensie. (Per radio overgebrachte foto) Te Haarlem bij het corps Motorrijders zijn, ten behoeve van de oefening in het rijden van pantserwagens, m verband met het oprichten van het Eskadron Pantserwagens op 1 April a.s., eenige exemplaren hiervan aangekomen Hei s.s. .Algenib dat bij de aanvaring op het Noordzeekanaal met de .Manoeran" groote schade opliep, is thans ter reparatie opgenomen in het dok van de Amsterdamsche Droogdok Mij. Dr. Max Euwe speelde Dinsdag voor de leden der Schaakclub .Bodegraven" te Bodegraven een simul- toan-séance. De wereld kampioen in actie De oudste inwoner van Kampen, de heer G. van Dijk, is 101 jaar geworden

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5