Siad en Omgeving. SN'JDEN... fBUuutdand JUcuiitciaai 'flieiws HUID, MOEDER! Voor kleine tuinen. ENKHUIZEN NOORDSCHARWOUDE HEILOO rïïrjr -ÏS was erin UITGEEST BERGEN HEERHUGOWAARD Schaatsenrijden. SONJA HENIE WERELDKAMPIOEN. Te Parijs zijn de wedstrijden kunstrijden gehouden en opnieuw won Sonja Henie den titel. Het resultaat was: 1. en wereldkampioen Sonja Henie (Noor wegen); 2. Megan Taylor (Engeland); 3. Vivi Anne Huiten (Zweden). Worstelen. KAMPIOENSCHAP VAN W.-NEDERLAND. Zondag werden de wedstrijden om het kampioenschap van West-Nederland, geor ganiseerd door de IJmuider krachtsportver- eeniging „Hercules", voortgezet. Voor „S. S. S." hadden deze wedstrijden het volgende resultaat: In de le af deeling vedergewicht werd C. Koster na hard aanpakken na 2 partijen geworsteld te hebben uitgeschakeld. In de le afdeeling lichtgewicht had „Alkmaar" twee deelnemers, Boersen en van Zwanenburg. Deze afdeeling was kwantitatief slecht bezet. In de eerste ronde wond van Zwanenburg van Segglink (kampioen van Nederland '34) en Boersen verloor van N. G. Groenen- veld (kampioen van Nederland). In de tweede ronde verloor van Zwanenburg met gering verschil van Groenenveld en Boer sen verloor van Seggelink op 7 punten. In de derde ronde verloor Seggelink van Groenenveld. Eindstand kampioen N. Groenenveld. 2. van Zwanenburg; 3. Seggelink. In de zwaar bezette 2e afdeeling M. A., waarin Schats uitkwam, mocht het hem niet gelukken een prijs te bemachtigen. Schats begon goed, door z'n eerte partij op fraaie wijze op touché te winnen, doch in de 3e ronde werd hij uitgeschakeld. De wedstrijden worden op 18 Maart voortgezet. Voor „S. S. S." zal D. Kok dan uitkomen in de le afdeeling M. A. Sjoelen. SJOELSPORT TE NOORDSCHARWOUDE. 1g klasse: P. KoemanE. Bos Jr. 16021368 P. VisserM. Slooves 16041395 A. KramerG. v. Rijn 12881464 Op lrlaQcip* J. H. de Laat—D. Dros 1339—1362 P. Kat—P. Boot 1795—1632 Jb. PetersP. Veen J. Duyves-Tpl. Peetoom 15631356 E. Bos Sr.A. Krcon 13281493 G SmitD. Peetoom 16141377 3e klasse: H. OudshoornJ. v. Dort 998950 G. AmelingH. Lichtenberg 13211380 J. SmitD. Man 14781079 tingsveldt, G.K., kantoorbediende, van Burg. Palingstraat 17 naar Haarlem. F. Terpstra, D.G., chauffeur, van Bisschop Bottemanne- straat 31 naar Leeuwarden. M. M. A. Ver- steege, R.K., dienstbode, van Boomkamp straat 18 naar Bloemendaal, Aerdenhout. B. A. Bax, G.K., reiziger, van Voordam 4a naar Haarlemmermeer. B. A. van Hoffe, geen, dienstbode, van Baangracht 12 naar 's-Gravenhage. J. J. Brant, R.K., metaal bewerker, van 2e Landdwarsstraat 34 naar Oudorp (N.-H.) J. Liefting, R.K., zonder beroep, van Noorderkade 41 naar Ned. Oost- Indië. F. Jongedijk, geen, leeraar steno grafie en machineschrijven, en echtgenoote en kinderen, van Lindegracht 35a naar Bergen (N.-H.) A. Berkhout, D.G., reizi ger, en echtgenoote, van Perronstraat 15 n. Haarlem. A. Klinkhamer, Rem., zonder beroep, van Juliana van Stolbérglaan 5 n. Haarlem. Niet vertrokken naar Amster dam, weder ingekomen aan het adres Nieuw- poortslaan 148, Tr. Rab, N.H., dienstbode. Niet vertrokken naar Bergen (N.-H.) en weder ingekomen aan het adres Hulststraat 7, A. van der Gulik, d.b., N.H. INGEKOMEN PERSONEN. P. Kleimeer, N.H., slager, Spoorstraat 54, van Beverwijk. L. J. Telleman, R.K., ex pediteur, en echtgenoote en kinderen, Drui- venlaan 38, van Anna Paulowna. M. A. W. Rooij, Rem., reiziger, en echtgenoote, R.K., en zoon, geen, Bergerweg 5, van Eind hoven. M. M. Bot, R.K., dienstbode, Hoe- verweg 8, van Haarlem. P. F. Selie, R.K., chauffeur-monteur, Nieuwpoortslaan 34, van Amsterdam. A. Kluft, N.H., zonder be roep, en echtgenoote, Kruislaan 14, van Heiloo. J. W. de Vries, N.H., onderwijzer, Corfstraat 44, van Leeuwarden. F. Jansen, R.K., dienstbode, Omval 55, van Harenkar spel. G. M. van der Gulik, R.K., dienst bode, van Everdingenstraat 18, van Haren karspel. G. A. Hoebe, R.K., winkeljuf frouw, Keetgracht 10, van Den Helder. M. Kampschulte, R.K., zonder beroep, Fnidsen 111, van Wassenaar. W. G. Kollof, R.K.. zonder beroep, Trompstraat 48, van Purmer- end. J. Bras, R.K., reiziger in sigaren, van Leeuwenhoekstraat 9, van Hilversum. J. Smit, R.K., handelaar in visch en fruit, en echtgenoote en kinderen, van Leeuwenhoek straat 9, van Hilversum. J. P. H. Hauser, R.K., verpleegster, Emmastraat 61, van Rot terdam. - T. G. Kikkert, N.H., bedrijfs leidster, Cabeljaustraat 12, van Texel Den Burg. C. W. Eenhoorn, N.H., kapper, en echtgenoote, St. Annastraat 7, van Egmond aan Zee. A. de Vos, R.K., winkelier in fruit en visch, en echtgenoote en kinderen, Stationstraat 67, van Egmond aan Zee. L. K. Wit, N.H., controleur botercontröle- station, en echtgenoote, Kennemerstraatweg 121, van Amsterdam. F. F. de Haan, G.K., monteur-chauffeui, Spoorstraat 29, van Utrecht. E. J. Hollink, R.K., zonder be roep, Koningstraat 14, van Hasselt. VERTROKKEN PERSONEN. A. M. van Soelen, N.H., d.b., van Nieuw poortslaan 26 naar Rotterdam. K. W. Kareis, N.H., z.b., van Kennemerstraatweg 116 naar Bergen op Zoom. K. de Graaff, R.K., venter, van Kooltuin 13 naar Hoorn. W. Dankaart, R.K., huishoudster, van Uiten- boschstraat 41 naar Haarlem. P. Mollema, N.H., koopman in galanterieën, en echtge noote, R.K., en kinderen, geen, van Liefde laan 22 naar 's-Gravenhage. J. Bakker, N.H., dienstbode, van Varnebroek 1 naar Bloemendaal, Aerdenhout. A. J. de Hoog, geen, chef waschinrichting, van Stationstr. 13 naar 's-Gravenhage. J. C. van Har- De bestrijding van enkele plantenziekten. Evenals menschen en dieren worden ook de planten bedreigd door tal van planten ziekten en de strijd daartegen behoort ook tot het werk van elke planten verzorger. Deze ziekten worden overal veroorzaakt door insecten en zwammen en om met suc ces de bestrijding ter hand te kunnen ne men is het noodig dat we goed op de hoog te zijn met hun leefwijze en ontwikkeling. Tegen sommigen moeten we nu reeds te velde trekken en daarvoor volgen hier en kele wenken. Vooral aan de uiteinden der jonge takken van sommige boomen en struiken treffen we nu aan de nesten van den bastaardsatijnvlinder, Euproctis chry- sorrhoea. Als heele kleine rupsjes overwin teren deze in een nest dat bestaat uit een of meer bladeren en spinsel. Straks zullen deze rupsjes de jonge blaadjes der uitbot tende knoppen direct afvreten. Nu de boo men nog kaal zijn vallen deze nesten erg op, zoodat het vrij eenvoudig is ze nu te vernietigen. Het eenvoudigste is de nesten af te knippen; voor hoogere boomen ge bruiken we daarvoor een trekschaar. Ze worden zorgvuldig opgeraapt en verbrand. Vooral aan Meidoorns, sierkersen sierap- pels of Malus, eiken, iepen, maar ook aan tal van andere houtgewassen treffen we ze aan. Minder gemakkelijk zijn de nesten van de ringelrups. Malasosoma neustria te vinden. Aan de jonge twijgen bevinden zich de eitjes die we daar aantreffen in ringe tjes van een lijmachtige stof. Deze ringe tjes zijn ongeveer 1 c.M. lang en omsluiten nauw de twijgjes. Bij het opengaan der knoppen komen de rupsjes te voorschijn en beginnen al dadelijk de jonge blaadjes op te vreten. De eerste tijd blijven ze bij el kaar en des nachts of bij slechts weer be vinden ze zich in een los spinselnest. Voor al in vruchtboomen, maar ook in Meidoorns eschdoorns, eiken, iepen, berken, beuken en tal van heesters treffen we ze aan. Eerstens vernietigen we de ringetjes die we met de takjes afknippen. Deze zijn echter moeilijk alle te vinden. We letten daarom ook vooral op de nesten van jonge rupsen om deze te vernietigen. Bij droog weer en wanneer het niet vriest beginnen we ook de houtgewassen waarvoor dit noodig is te bespruiten met boomcarboleum. We be spuiten o.a. vruchtboomen als: appels, pe ren, pruimen en bessen, sierboomen als: Meidoorn, sierkersen, linden en lijsterbes sen en heesters als: sneeuwbal, Cotoneaster zuxus en andere. We gebruiken hiervoor 'n 8 pet. oplossing en dooden hiermede de eieren van bladluizen, schildluizen, dop- luizen, wolluizen, spint en de eieren van bessenspruitvreter. Tegen bloedlluizen spuiten we met een 10 pet. oplossing. Dat wil zeggen: Inhalen, terwijl uit tegengestelde richting ver keer nadert en de weg te smal is voor drie auto's naast elkaar, 'n Manoeuvre, die bijna zeker naar hospitaal of huis-van-be- warlng voert! GEEN A.V.R.O.-DECIBELS MEER. f Contract geëindigd per 1 Mamrt Met ingang van 1 Maart a.s. wHen de be^ kende Decibels onder leiding van Eddy* Meenk niet meer voor de A.V.R.O.micro- foon optreden. Er hebben »ch verschillende, omstandigheden voorgedaan, waaruit de leiding van de A.V.R.O. de conclusie ge trokken heeft, dat het beter is de bestaande verbintenis te beëindigen (Tel.) ITALIAANSCRE DIESEL DEUGT NIET. Litorina naar huls terug. De Litorina, de Italiaansche Diesel, welke te Utrecht een maand heeft proefgereden voor de Ned. Spoorwegen, is weer vertrok ken. De wagen uit het zonnige Zuiden heeft echter het hart van de spoorweg directie niet veroverd. Na de vele proefrit ten is hij zonder eenig resultaat als een niet gewenschte vreemdeling uitgeleide gedaan. Wij hebben ,zoo schrijft „De Telegraaf" bij de Spoorwegen geïnformeerd of er eenig resultaat met dezen Diesel is bereikt. Niets, antwoordde ons ir. W. Hupkes, chef van den Dienst van Tractie en Mate rieel. Wij hebben de Litorina gezien; daar mede uit. Op onze vraag of de Spoorwegen zullen overgaan tot de aanschaffing van Fiat- Dieselmotoren, zooals in de Litorina zijn aangebracht, antwoordde de hoofdingenieur eveneens ontkennend. De Litorina heeft bij de Spoorwegen geen goede beurt gemaakt. Bij den proef rit, dien wij de vorige maand maakten, ves tigen wij er reeds de aandacht op, dat de Diesel-electrische treinen veel beter vol doen en dat het succes van den vreemden gast bij de Spoorwegen slechts matig was (Zooals men weet, heeft de Litorina ook te noemen. Alkmaar bezocht.) MORSE-SEINEN VAN EEN 13-JARIGE AUSTRALISCHE. Het vorige jaar verscheen in de bladen een bericht, meldende, dat te Wynnum, een kustplaats je in de buurt van Brisbane (Australië) een twaalfjarig meisje woont, dat zoo juist examen had gedaan voor amateur-zendvergunning. Het meisje kon niet alleen morse-signalen uitzenden en opnemen dit laatste met een snelheid van 20 woorden per minuut doch zij was tevens op radio-technisch gebied zeer goed onderlegd. Zij had voorts haar eigen roep letters gekregen: V K- 4 Y L. Sindsdien hebben vele radio-amateu:s alom ter wereld getracht, met hun jeugdi ge collega in verbinding te komen, doch tot dusverre schijnt dit geen hunner te zijn gelukt. Thans deelt een luisteraar te Amsterdam mede, dat hij er Zondagmiddag in ge slaagd is op den 20-Meter band een test uitzending van de thans dertienjarige op te vangen en wel van 14.30 tot 14,55 uur. Deze mededelieng zal ongetwijfeld in de kringen der radio-amateurs met veel blangstelling worden ontvangen. INBREKER OP HEETERDAAD BETRAPT Zaterdagavond werd door den directeur van Openbare Werken der gemeente Vei sen en den hoofdopzichter van dezen dienst onraad bemerkt in een perceel aan de Jan Kostelijkkade te Velsen. Bij onderzoek bleek hun, dat een inbreker zich toegang had verschaft e.ï bezig was zijn si»g ie slaan. Toen de inb.eker net huis verliet werd hij door de genoïmde heeren gegre pen en daarna aan de politie overgeleverd. Hiermede is een goede vangst gedaan, aan gezien men hier te doen bleek te hebben met een recidivist, die nog eenige maan den gevangenisstraf te goed heeft en ge ruimen tijd geleden uit de strafgevange nis te Utrecht was ontsnapt. Het vermoeden bestaat, dat deze man ook schuldig is aan de in de buurt van Utrecht gepleegde inbraken. Boot op den dyk. Een der Hunzebooten van de Holland- Groningen Lijn, geladen met stukgoed op weg van Amsterdam naar Groningen, is in den afgeloopen nacht bij mistig weer ont der den vuurtoren te Enkhuizen op den Drechterlandschedijk gevaren. De boot zit muurvast. Een groot aantal vletterlieden is van Enkhuizen vertrokken tot het ver leenen van assistentie. R.K. Zangvereeniging St. Caecilia. Door de r. k. zangvereeniging St. Cea- cilia werd in café ,de Burg" een goed ge slaagd concert gegeven onder leiding van den heer Jac. N. All. Behalve door het groote koor werden ook eenige nummers gegeven door het kinderkoor, wat een groot succes was. Door den heer D. Duyves werd het koor begeleid met piano. Voor de vereeniging was het een goed geslaagde avond. Uitvoering Falkland .vn A' T" V- ..Falkland" gaf Zondag avond voor een uitverkochte zaal een voering in „De Rustende Jager" uuoagieier blijs 3 bedryven, onder regie van den Rossenbacker, die zelf de rol van den kier waarnam. Het blijspel van j Lokven en Jac. Braun is schijnbaar z( inhoud, doch Rossenbacker was erin slaacrH Viof rfnViAAl 4^.4 1 uit -~-o uusienae Jager" Ontrp- heer ban- van zonder ge slaagd het geheel tot zijn recht te bren/en Bijzonder was getroffen het deftige milieu waarm de bankier, leefde, een type afwij kend van het gewone doen. Het spel van de verschilende spelenden Koekoek I kampioen van den A. K. B. Het kampioens-vijftal. was te roemen, evenals grimeering en de tooneelaankleeding. Een gezellig bal besloot de feestavond. Uitvoering St. Willibrordus. De r.k. tooneelvereeniging St. Willibror dus gaf Zondagavond een uitvoering in het Brunogebouw, opgevoerd werd een Rus sisch tooneelspel „Onder de Sovjetvlag". Aleander Targanof is als vermomd priester in Rusland aangekomen, teneinde zijn vader Serguis Targanof, zijn broer en grootvader, te bezoeken. Hij komt door middel van Iwan (den bediende) en zijn grootvader die blind is, tot de ontdekking dat zijn vader sovjetcommissaris is en zijn broer een vurig communistisch jeugdleider. Ondanks zijn vermomming wordt hij door graaf Boris ge wantrouwd en gearresteerd. Hij mag echter de voldoening smaken zijn vader en broer, tevens Iwan tot God te hebben terugga- bracht en nij gaat dan ook blijmoedig den dood in. Het geheel werd vlot gespeeld en alle rol len bleken in goede handen te zijn. Na afloop een gezellig dansje, waarbij de Amsterdamsche band Zilverberg voor mu ziek zorgde. Het geheel was een waardig slot van het seizoen. R.K. Volksbond. De R.K. Volksbond hield Vrijdagavond jaarvergadering in het Brunogebouw, wel ke goed was bezocht. De voorzitter, de heer S. Borst, opende op de gebruikelijke wijze en hield een in leiding over den bond. In het jaar 1935 is lang niet alles gegaan zooals we dat graag wilden. Het vergaderingbezoek viel tegen en het bestuur stond meermalen aan critiek bloot. We moeten één zijn en blyven, niet het minst om onze beginselen uit te dragen. Het jaarverslag van den secretaris was weinig optimistisch: 17 leden hebben niet alleen de standsorganisatie, doch ook de vakorganisatie den rug toegekeerd. Het le dental is 86. De geestelijke adviseur, kapelaan Herz- berg, wees op het sparen voor „Winterzorg". Het groote gemak waarmede die leden die geen verantwoordelijkheidsgevoel hebben, maar bestellen zonder te sparen, moet men niet licht schatten. Het is een gewetenszaak om zijn schuld te betalen. Rekening en ver antwoording en bestuursverkiezing komen later aan de orde. Nabespreking van huis houdelijke zaken, volgde sluiting. Zwarte lijst. Het bestuur en de commissie van beheer van het Bureau van Advies hebben 't noo dig geoordeeld om een zwarte lijst aan te leggen; alsmede een aparte lijst, waarop personen voorkomen waarvoor men moet waarschuwen. L. T. B.-afdeeling Uitgeest. Bovengenoemde afdeeling hield Vrij dagavond in het gezellengebouw alhier haar jaarvergadering. De rekening sloot met een batig slot. Door de commissie belast met de controle werd alles in goede orde bevonden. De voorzitter deelde mede dat er 2 leden be noemd zijn voor de contact-commissie om samea te werken met de andere organisa ties. In verband met de bespreking over de nieuwe melkcontracten, werd besloten een vergadering te beleggen met alle veahou- ders die een melkcontract aangaan. De Stem des Volks. De Socialistenmarch van Gramm was nauwelijks aangeheven 't was gister avond in de Rustende Jager dat het ge mengde koor „de Stem des Volks" onder leiding van P. A. Blaauw concerteerde of men kon bij verleden jaar vergeleken een vooruigang bij dit koor constateeren. Dit betrof het klankgehalte, het ensemble is beschaafder van klank geworden. En niet slechts in het eerste nummer hoorde men dit, bij de volgende (Strijdlied en Nieuwlied van een meisje en een schipper van Otto de Nobel, de Nacht van Schubert daarvan het tweede couplet, het eerste was niet erg zuiver. Du hirte Israëls van Bortniansky bleek dit eveneens. Mej. Leegwater, de sopraansoliste had haar publiek al spoedg gewonnen door haar zuivere frissche stem en haar natuur lijke eenvoudige voordracht in liederen van Pampra, Massenet en in de Holland- sche composities van mej. van Rennes Zagwijn, Spoel en Kuiler. Het teeken van waardeering voor haar zang bestond niet slechts in een langdurig applaus, maar ook in het aanbieden van bloemen. De tenor Michel Gobets beide solis ten zijn Bergenaren boeide door zijn be schaafd prachtig egaal klinkend orgaan en zün voordracht in verschillende stukken van Leoncavallo, Massenet, Verdi en Bizet. ooral de aria uit „de Parelvisschers" van MttWerd zeer mo°' gezongen. Tr>v>Qe defïvals '3°zen uithet Zuiden" van Dianr?n auss> voor koor, orkest en eindicrHp wel^slaagd slotnummer eindigde dit concert. Vergadering van werkloozen. Men schrijft ons: In 't café Hildebrand had Zaterdag de derde werkloozenvergadering plaats. Ondanks het slechte weer was wederom de zaal geheel bezet. De voorzitter, de heer F. Jimmink, bracht verslag uit van de werk- zaamheden van het comité. Het adres aan den minister van sociale zaken, dat op de vorige vergadering is aan genomen, is niet rechtstreeks naar Den Haag gegaan. Met een paar kleine wüzigingen en voor zien van een flinke toelichting, heeft het gemeentebestuur het adres overgenomen en dit alzoo in samenwerking met B. en W. den minister toegezonden. Het comité heeft daarna een gecombineer de vergadering gehouden met de moderne en r.k. vakorganisaties, waarin de heer Jim mink is gekozen om namens de orga- nisaties het adres met een der wethouders mondeling toe te lichten. De voorzitter had goede verwachtingen nu het zoo is gegaan en hoopte op succes. By de besprekingen kwamen weer ver schillende klachten naar voren, o.a. oude menschen by de laatste felle koude zonder beschutting laten steenen kloppen, waar door één een ziekte heeft opgeloopen. De z.g. goedkoope groenten zyn veelal niet te eten. De voorzitter zegde toe, dat het comité zal trachten verbetering te brengen in het niet uitbetalen van het gestelde loon aan de Bergervaart. Het geval aan de Ber gervaart was aan eigen schuld te wijten. Meerdere malen waren de menschen ge waarschuwd, geregeld is daar boven het ge wone loon uitbetaald. De heer Bergman vroeg machtiging om het comité aan den gemeenteraad het bou wen van arbeiderswoningen te doen ver zoeken. Vele arbeiders wonen boven hun stand, met het oog op het verhuren des zo mers, doch nu ale inkomsten van den steun worden afgehouden, kunnen zy de hooge huur niet meer betalen. Het bouwen zou tevens vele arbeiders weer aan werk hel pen. Tevens vroeg spr. om de lage contributie aan het ziekenfonds voor alle 'eden. die bjj de werkverschaffing en den steun zyn be trokken te doen gelden en niet alléén voor groote gezinnen. Beide voorstellen werden met algemeene stemmen aangenomen, alzoo zal het comité stappen doen in die richting. Hierna sloot de voorzitter de vergadering met een opwekking de vergadering waarin het antwoord van den minister zal worden besproken, in grooten getale te bezoeken. Zangvereeniging. Vrijdagavond hield de gemengde zangver eeniging „Ons Genoegen" haar jaarvergade ring in het lokaal van den heer Rus. Uit het jaarverslag bleek, dat de vereeni ging dit jaar is toegetreden tot den Noord- Hollandschen Zangersbond. Op 14 Juli 1935 werd voor het eerst in een concours uitge komen en daarby behaalde de vereeniging in de afdeeling 3A een 2den prys met 284 punten. De jaarlijksche uitvoering is ge" houden op den 2den Kerstdag, waar ook het kinderkoor een flink programma uit voerde. In 1935 is het ledental iets terug ge" loopen, doch de schuld hiervan berust zeker niet by den directeur. Meestal was de reden voor het bedanken vertrek uit de gemeente. By de bestuursverkiezing werden de af tredende leden mevr. BlauwKostelyk en de heer M. Kooy met groote meerderheid herkozen. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat het concours van den bond dit jaar te Wie- ringen zal worden gehouden op 7 en 14 Juni. Deze data bleken zeer ongunstig te züni want op 7 Juni moeten eenige leden met de muziekvereeniging „H. U. G. O." naar een concours te Sloterdyk, terwyl 14 Juni gelijk valt met de kermis, waardoor ook eenige leden verhinderd zouden zyn. Besloten werd te vragen of één dezer data gewyzigd kan worden. Als dit niet mogelyk is, zal worden overwogen om aan een nationaal concours deel te nemen. By de bespreking van de concerten zei de voorzitter, dat hoewel de uitvoeringen over van meening was, dat er nu eens iets an- het algemeen goed geslaagd zyn, het bestuur ders moet gebeuren, als men niet wil, dat de belangstelling verflauwt. Het bestuur heeft nog geen vaste plannen, doch had gedacht aan een uitvoering in samenwerking met het plaatselyk strykje en later nog eens een kleine uitvoering. Van den kant van de leden gingeti ver schillende stemmen op om te trachten in het begin van het seizoen een uitvoering te geven samen met andere vereenigingen- Dan zou iedere vereeniging een gedeelte van het programma kunnen verzorgen. Later kan de vereeniging dan nog al of niet samen met het strükje een uitvoering geven. Het bestuur zal de zaak nader onder zoeken. Hierna sluiting.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8