Juliana in de Residentie terug Koningin en H. K. H. Prinses H. M. de ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 2 Maart 1936 De doelverdediger van het nationale hockeyteam, Harde- beck, in actie tijdens den wedstrijd Amsterdam Hilversum, zijn laatsten wedstrijd in ons land voor zijn vertrek naar Indië Spanning onder den korf. Een aardig moment uit den korfbalwedstrijd Het U'aen-Fluks, welke te Rotterdam voor de competitie der eerste klasse werd gespeeld Kapitein Ree van de Stoomvaart Mij. Zeeland, die meer dan 9000 over tochten over de Noordzee maakte, heeft zijn dienst met pensioen verlaten Het lied Is uit. - In de bewaarplaats van straatorgels der fa. Timmermans aan het van Alkemadeplein te Rotterdam heeft brand gewoed, waardoor vele instrumenten werden vernield. De verbrande orgels, die op straat werden gezet De scheidende commandeur van het opleidingsschip .Pollux" te Amsterdam, de heer Kamp, heeft Zaterdag het commando overgedragen aan zijn opvolger, den heer Willemse, en afscheid genomen van zijn .jongens" Minister Gelissen heeft Zater dag het hoogspannings-labo- ratorium te Hengelo officieel geopend Te Utrecht had Zaterdag de begrafenis plaats van wijlen prof. L. Bouman. Hoogleeraren en studentencorporaties deden den gestorven geleerde uitge leide naar diens laatste rustplaats H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana zijn Zaterdag van Haar vacantie in de Residentie teruggekeerd. De vorstin bij het verlaten van het S S. station, terwijl de Prinses juist in de hofauto stapt

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5