De vlootovereenkomst te Londen onderteekend. ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 27 Maart t936 De onderteekening van de vlootovereenkomst door Engeland, Frankrijk en Amerika had Woensdag in St. James palace te Londen plaats. Een overzicht tijdens de historische zitting De nieuwste foto van Z. M. Koning Edward VIII van Engeland in zijn werkkamer in York House, St. James' te Londen Greet Brouwers helpt Willy den Ouden hij het toilet maken na afloop van de nationale zwemwedstrijden welke Don derdag ter gelegenheid van het 12'/»- jerig bestaan der Delftsche Zwemver- eeniging werden gehouden De krulstaart, die voor de juryleden op de 12de Betuwsche Paasch- veetentoonstelling te Eist een weinig met zijn figuur verlegen was H. K. H. Prinses Juliana bracht Donderdagmiddag een bezoek aan de tentoonstelling van Zuid-Afrikaan- sche producten te Amsterdam. De Prinses werd ontvangen en rondgeleid door den gezant van Zuld-Afrika, Z. Exc. H. D. van Broekhuizen In het museum van het Koloniaal Instituut te Amsterdam wordt een tentoonstelling gehouden, bestaande uit een keurverzameling van aanvals- en verdedigingswapenen Een detail van de expositie De laatste voorbereidingen voor de „Hiswa", de water sporttentoonstelling, die in de Apollo-hal te Amsterdam ge opend is Aan den voet van den toren. Een typisch kijkje op de Paasch- veetentoonstelling, welke Donderdag te Eist werd gehouden Carillonmuziek zonder klokken. In den kleinen toren van het stadhuis te Pur- merend is door Philips een installatie geplaatst, waarmede via groote luid sprekers welke men op den torentrans onderscheidt, carillonmuziek ten ge- hoore kan worden gebracht U :;y

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5