NEDERLAND-BELGIE! SPORT ÉN WEDSTRIJDEN. WIT!! De Amsterdamsche Zesdaagsche. Nederland favoriet, maar.... oppassen blijft geboden. De Roode Duivels in nieuwe samenstelling. Morgen, Zondag I ACHTERSPATBORDEN In een gevecht van 9 kwartier reeds direct de zwakkere koppels afgerekend. Opwindende eerste uren. Wals-Rausch en Pijnenburg—van Kempen hou den zich nog rustig. DE EERSTE NACHT. HET VELD. Voetbal. Nog één dag, één enkelen dag, en hèt groot voetbalfestijn zal weer een aan vang nemen. Want dit is zeker: hoe ook de elftallen van belde landen zijn sa mengesteld, hoe ook de spelkwaliteiten zijn, het publiek vraagt om een Hol landBelgië-wedstrijd, omdat deze ont moetingen altijd nummer één zijn en nummer één blijven. Men ziet het direct aan de belang stelling: een vol stadion. En dan moet men bedenken, dat hoogstens 20 30 pCt. van de liefhebbers een plaatsje kunnen krijgen. De rest is gedwongen, om naar de radio te luisteren. Wat ech ter ook interessant en boeiend is. Nederland favoriet. Sinds eenige jaren heeft Holland, aldus de Sportkr., de overhand in dezen twee kamp, die nu al 31 jaren geleden werd in gezet en die hopelijk tot in lengte van ja ren in jaarlijks tweevoudigen strijd zal worden voortgezet. Het is al bijna drie ja ren geleden, sinds de Belgen het laatst van de onzen gewonnen hebben. Nog sterker spreekt het volgende. Sinds voorjaar 1931 het begin van de groote Hollandsche op leving! werden, officieuze meegerekend, 12 wedstrijden gespeeld en daarvan werden er 9 door Nederland gewonnen en 3 door België. Er is geen twijfel mogelijk: het Ne- derlandsche elftal heeft zich sedert vijf ja ren onbetwist superieur getoond aan het Belgische. Dat wordt dus zal men oppervlakkig denken a.s. Zondag voor onze landge- nooten een gemakkelijk partijtje, maar aan het adres van degenen, die zoo denken, wil len wij toch een ernstige waarschuwing la ten hooren. Dat voetbal een onberekenbaar spel is, kan men wekelijks bij de competitie wedstrijden meemaken, the uncertainty of the game komt telkens opnieuw weer aan het licht. We behoeven trouwens, wat deze serie betreft, niet zoover in het verle den terug te gaan. Vrijwel precies een jaar geleden b.v. had Holland te Amsterdam de grootste moeite om met 4—2 van België te winnen, waartoe zelfs een 0—2-achterstand moest worden ingeloopen. Het was feitelijk slechts aan de bijzondere schotvaardigheid van Bakhuijs op dien dag te danken, dat het tenslotte een Hollandsche zege werd. Te Brussel werd daarna iets gemakkelijker met 20 gewonnen, maar.... toen was het ook noodig, dat de Nederlandsche ploeg één van de beste wedstrijden van het seizoen speel de. Lukt zooiets Zondag niet en zijn de Bel gen daarentegen wèl in goeden vorm, dan is een voor de onzen teleurstellend resultaat lang niet onmogelijk. Wij bedoelen niet, dat wij dit verwachten, integendeel, wij scha ren ons gaarne bij de duizenden optimisten, die een zege, een behoorlijke zege zelfs, van de oranjemannen hopen te aanschouwen, maar geen mensch zal zich mogen voorstel len, dat dit zonder slag of stoot zal gaan. Oppassen! Het "ware inmiddels struisvogelpolitiek, te ontkennen, dat de Belgen den laatsten tijd weinig bevredigende resultaten hebben be reikt. Die resultaten zijn hier te lande met leedwezen ontvangen. Juist omdat algemeen de wedstrijden tegen België als zoo belang rijk worden beschouwd, acht men een sterk Belgisch elftal niet alleen 'n Belgisch, maar ook een Nederlandsch belang; hoe kleiner het krachtsverschil is in deze landen-derby, hoe prettiger dat in beide landen gevonden zal worden. De nederlaag, die België tegen Polen geleden heeft, maar vooral die tegen Frankrijk, dat te Parijs met 30 won, vond hier te lande dan ook in het geheel geen instemming. Hetzelfde Frankrijk notabene, waarvan Holland kort te voren met 61 ge wonnen had.... En toch heeft men nimmer het gevoel van zich kunnen afzetten, dat het peil van het Belgische spel niet zoo laag was als uit deze resultaten kon worden opgemaakt. Men had zoo den indruk, dat de samenstelling van het elftal niet altijd gelukkig was, dat men eenerzijds vast hield aan spelers, die noodig eens vervangen moesten worden, an derzijds jongere krachten opstelde, die aller minst bevrediging schonken. Aan de voorbe reiding leek ook nog wel eens wat te hape ren. Wel is er nooit gebrek geweest aan oefenwedstrijden voor de Roode Duivels, rnaar de te onzent tegenwoordig als veel geldende mentale training e.d., bij onze Zuiderburen nooit veel in- WrHgeMnden' altv8nS weinig succes opge- sPelersmateriaal was er altijd wel, zeker in dezelfde mate, zoowel kwantitatief als kwalitatief, als bij ons. Dat onder deze omstandigheden opeens een ken tering ten goede kan komen, is duidelijk misschien nu, misschien later paser is te allen tijde twijfel over hetgeen de Bel gen op een gegeven moment kunnen pres- teeren. De wedstrijd Roode Duivels—Zwaluwen heeft dat laten zien. De 61-zege van de Belgische ploeg die op één uitzondering na tot nationaal elftal uitgeroepen is werd weliswaar behaald op een vrij zwak spelende Hollandsche combinatie, maar een feit is, dat het spel van onze Zuiderburen van goed gehalte geweest is, dat er spo ren aanwezig bleken van het oude Roode Duivels-vuur en dat iedere aanwezige Hol lander de overtuiging gekregen heeft, dat het het Nederlandsche elftal heusch niet gemakkelijk zal vallen zich dezen tegen stander, in denzelfden vorm spelend, van het lijf te houden. Wij willen eerlijk bekennen, dat wij dit echec van onze Zwaluwen een goed ding achten voor den komenden kamp. De Bel gen zullen ongetwijfeld na deze zege die voor hen op een goed moment kwam meer zelfvertrouwen gekregen hebben en naar alle waarschijnlijkheid beter spelen dan tegen Frankrijk, maar de Hollanders zullen uit het Luiksche resultaat de overtui ging geput hebben, dat hun a.s. tegenstan ders niet onderschat mogen worden en dat zij dus hun beste beentje moeten voorzet ten. Dat zijn factoren, die bij voorbaat kans op spanning groot maken, en spanning is voor de sfeer van deze wedstrijden steeds van veel belang. Uit het voorgaande de conclusie te trek ken, dat wij een nederlaag voor Holland waarschijnlijk achten, ware onjuist. Een ne derlaag blijft mogelijk daarop heb ben wij willen wijzen en als al onze spelers daarvan voldoende doortrokken zijn, is er alle kans, dat zij zich voor de volle hon derd procent in den strijd werpen. Dat is noodig ook, maar geschiedt het inderdaad, dan mag vertrouwd worden, dat een nieu we gloriedag op de Hollandsche eerelijst kan worden geschreven. Dit seizoen zijn al le wedstrijden tot dusver gewonnen, er is een unieke kans, dat dit ongeslagen record gehandhaafd blijft. Wordt even goed ge speeld als tegen den Ierschen Vrijstaat en Frankrijk en waarom zou dat niet het geval zijn? dan wordt de vijfde achter eenvolgende overwinning op België in de zen 49en officieelen HollandBelgië-wed strijd een feit. Inderdaad: waarom zou het Nederland sche elftal niet evengoed spelen als in zijn beide voorgaande wedstrijden? De samen stelling is immers onveranderd gebleven, behalve dan de noodgedwongen vervanging van Halle door Mul. Over het komende op treden van den H.B.S.-er hebben wij niet veel te zeggen; wij hebben het stellige ver trouwen, dat hij het er goed kan afbrengen. Het moge dan zijn debuut zijn, aan routine ontbreekt het hem overigens niet, gezien zijn staat van dienst in eerste klasse-wed strijden en in ontmoetingen van B-elftallen, Zwaluwen en Haagsche elftallen. De rest van de ploeg, goede wijn be hoeft geen krans. De een zal wat beter in vorm zijn dan de ander, over het alge meen gaat het bij de geheele ploeg best met dien vorm; er zijn, voor zoover'wij we ten, geen blessures en de moreele prikkel is er zeker! De Belgische ploeg. Wat de Belgische ploeg betreft, wij iriee- nen niet beter te doen dan een gedeelte over te nemen van hetgeen de Belgischè sportcorrespondent der N.R.C. (de bekende Belgische scheidsrechter Langenus) over hen schreef: Van het elftal dat zoo enorm slecht te Parijs speelde zijn slechts vier spelers be houden, n.1. Paverick, Smellinckx, Dalem en Voorhoof, terwijl spelers met terecht ge vestigde faam als Braet, Stijnen en Claes- sens opgeofferd werden. Met zeven andere spelers, waarbij dan nog drie debutanten in de nationale trui, moeten we dus naar Amsterdam. Deze vast stelling is voldoende om aan te toonen, dat de Belgen al weinig meer te Amsterdam beoogen kunnen dan een eervolle neder laag, temeer daar, vooral dan in de voor hoede, een experiment gedaan wordt, waar van niemand weten kan zelfs de keuze commissie niet! of het een goede dan wel een kwade zet worden moet. Ook de keuze van doelman Christiaens is een experiment. Nu heeft deze kleine Liere naar al wel eens in het Belgisch team inge vallen en wel na de rust tegen de Polen, en toonde hij daar, zoowel als in zijn vereeni- ging, dat hij den goeden stijl heeft en een uitstekend keeper is. Maar Christiaens heeft een groote handicap: hij is voor een klasse keeper te klein van gestalte. Daaruit volgt, dat hij meer dan een ander keeper kracht inspanningen te doen heeft heeft om de ballen te stoppen die naar de periferie van den doelmond worden afgevuurd, wat zijn tegenstanders dan ook met voorliefde doen want men moet toch van de zwakke zijde van den tegenstander gebruik maken. Zon der iets te willen "afdoen van de inderdaad uitstekende kwaliteiten van Christiaens, gelooven we evenwel dat Braet hem nog altijd een heel deel overtreft. Maar Braet liet te Parijs een bal passeeren, welken hij had dienen te houden. Dat werd zijn ver oordeeling door de Keuzecommissie. Maar dat achten wij niet voldoende. Inderdaad hield Braet te Parijs enorme schoten en was zijn spel dat van een speler van groote klasse, waarbij dan nog kan gezegd, dat hij te Parijs goed was, niettegenstaande hij in omstandigheden verkeerde (hij was in on min met zijn vereeniging) die zeker op zijn moreel hadden ingewerkt. En zelfs, wensch- te men Braet terzijde te laten, dan hadden we nog Badjou, dien we ook boven Chris tiaens prefereeren. backstel PaverickSmellinckx bleef ongewijzigd en dat is best te verklaren: het Koede mlddeir11*136' bekwaam om. met een werk te veS^V00r V°°rtreffe,iJk Maar zal die middellinie goed zijn? Slechts een van de drie verkozen spelers leverde zijn proeven in internationaal voet bal, n.1. Dalem van Standard, terwijl zoowel Meuldermans als Henry alleen nog maar op proef werden gesteld zoowel tegen Spar- ta Praag als tegen de Zwaluwen. Ik geef toe, dat ze beiden voldeden in laatstgenoem den wedstrijd, maar nu zal de tegenpartij toch wel heel anders zijn dan deze Zwalu wen. Verder kan men vreezen, dat Meul dermans niet den vollen wedstrijd uitspe len kan, omdat het hem in competitiewed strijden wel eens meer is gebeurd, dat hij tegen het einde verzwakte. Henry is een stevige boy, met een body voor internatio nalen strijd geschikt. Hij speelt beslist niet slecht, maar men mag vreezen, dat een eerste optreden en dan nog 'Wel in een wed strijd als deze tegen Nederland mogelijk Lampenfieber geeft. De middellinie is dus geen zekerheid. Ze kan Voorrtreffelijk worden; ze kan ook ge deeltelijk falen. In dit laatste geval zou het er voor het resultaat heel erg kunnen uit zien. De experimenten in de voorhoede zijn eveneens diep inslaand. Rechts krijgen we den vleugel Devries-Voorhoof, zeker met het backpaar het eenige deel van dit elftal dat algemeene instemming gevonden heeft Devries is sedert lang reeds onze beste rechtsbuiten, maar h(j werd door de Keuze commissie steeds maar gepasseerd om on bekende overwegingen. Aan dien vleugel kunen we te Amsterdam plezier beleven. Proeve is de opstelling van den midden voor De Deken. Deze Jongen is klein en tenger, maar daarbij ook snel en vastbe raden. In zijn vereeniging is hij uitstekend en hü was een der groote factoren van de prachtige prestatie van de Antwerp F.C. in het tweede gedeelte van dit seizoen. De Deken maakt van iedere gelegenheid ge bruik om door te breken en den keeper aan den tand te voelen. Als zijn gestalte en zijn gewicht geen te groote handicap zijn, dan kan De Deken wel een meevaller wor den. Links komen twee spelers op voor hen ongewone plaatsen. Capelle zal linksbinnen spelen en Isenborghs linksbuiten. Capelle is de vroegere middenvoor, Isenborghs speelt steeds linksbinnen. Verleden Zondag, in den beslissenden wedstrijd StandardDaring, werd Capelle voor het eerst door zijn vereeniging als in- side opgesteld en wel rechts. We hebben dien wedstrijd gezien en hebben kunnen constateeren, dat Capelle Op die plaats niet misstond. Maar om een Spéler, nadat hü éénmaal rechtsbinnen stond, zoo maar da delijk linksbinnen te maken van het Bel gisch elftal, dat is zeer zeker een vrij ge waagde onderneming. Maar we mogen daarbij niet vergeten, dat er kwestie is van Capelle, die dan toch een speler is, die als middenvoor reeds in Ontelbare gelegen heden zijn proeven heeft geleverd. Het be zwaar tegen de opstelling van Capelle is nog grooter voor wat Isenborghs betreft, op de voor hem ongewone plaats. Maar Isen borghs is een snelle kerel, die weet waar heen hij zijn voorzetten richt, zoodat het best mogelijk is, dat hij zich aan de buiten plaats aanpassen zal. Alles bij mekaar dus een team met tal van experimenten, zoó iets als een worp met dobbelsteenen. Zal het een gelukkige worp zijn? We zijn nog niet dikwijls met ons team over den Moerdijk getrokken in dezelfde onzekerheid, als het dit jaar het geval zal zijn. Met dit Belgische elftal is heel wat mogelijk: Zoowel ten kwade als ten goede. Het Belgisch team is als een puzzle en dat alleen toont al aan, dat de keuzecommissie nog maar steeds aan Tzoeken en aan 't vorschen is. 3 v" Dat de nieuwe vinding gelukkig zijn zal? Mogelijk. Maar wij twijfelen er aan. De samenstelling van de elftallen. De beide ploegen zien'er als volgt uit: Nederland MuJ Weber Caldenhove B. Paauwe AndferieSsen Van Heel Wels Drok Bakhuijs Smit v. Nellen Scheidsrechter W. P. Harper (Eng.) Isenborghs A. Dedeken Devries Capelle Voorhoof Henry Meuldermans Dalem Smellinckx Paverick Christiaens B e 1 g ië De reserves zijn: voor Holland: Ferwerda (Blauw-Wit); v. Run (P.S.V.), Pienter (Be- Quick); Breitner (Hermes-D.V.S.); Vrauw- deunt (Feijenoord) en Den Hoed (M.V.V.); voor België: Badjou (Daring), Joacim (01. Charleroi); Stijnen (01.- Charleroi), Claes- sens (Union St. Gill.) en Ceuleers (Beer schot). De stand van alle wedstrijden is op het oogenblik: Nederland 54 28 9 17 65 131—98 België 54 17 9 28 43 98—131 SCHOOLWEDSTRLIDEN 1936. Over enkele dagen zullen de traditioneele schoolwedstrijden wederom een aanvang nemen. De voetbalwedstrijden, waarvoor reeds de inschrijving heeft plaats gevon den, mogen zich in een geweldige deelna men verheugen. Niet minder dan 62 elf tallen, afkomstig van de scholen uit Alk maar en omstreken nemens hieraan deel, een aantal dat voorgaande jaren nog niet bereikt werd. Deze 62 elftallen zullen dit jaar gesplitst worden in 8 groepen, terwijl verder de loting zal uitmaken wie de res pectievelijke tegenstanders zullen worden. Maar8 groepen, dus acht le en acht 2e prijzen. En juist aan deze prijzen heeft de commissie, die al deze wedstrijden organi seert, gebrek. Giften in geldeiyken vorm zijn natuurlijk ook zeer welkom en daar om, voordat op Woensdag 1 April a.s. het eerste scheidsrechters fluitje zal klinken, hoopt de commissie, waarvan het secreta riaat is: Lyceumstraat 72, dat velen van hun goede gevoelens voor de schoolwed strijden zullen doen blijken, 't Is noodig. Wielrennen. ;-i-r n Co«d* r*fl«c- tor (hoogitsni *0 em bovtn dan grond) «Héén l« nlat voldoanda: bovandlan moat uw achtanpat- bordwltvanklaur zijn, ook ovardag I dei zegt de weil (Van onzen eigen verslaggever.) Om maar direct met de deur in huis te vallen, met eer harde, heldere knal uit een startpistool is gisteravond om klokslag 11 uur de vierde Amster damsche Zesdaagsche begonnen. En om dan eindelijk rtiaar het aller belangrijkste feit van den geheelen nacht te memoreeren: is de twee eerste uren is voorloopig met de zwakkere koppels afgerekend, zoodat die ver achter de anderen geklasseerd werden. Zierdaad in enkele woorden alles wat er vannacht gebeurd is. De lezer zal allicht meer willen weten. Laten wij dus het geheel nader beschou wen. 't Begon met een voor-programma, dat een sterk internationaal tintje had en waarbij men sprints, klassementraces en achtervolgingen heeft kunnen meemaken, 't Voornaamste van dit voorspel was wel, dat Ooms aan de verwachtingen volkomen beantwoordde en dat de wereldkampioen Scherens geducht tegen viel Deze laatste kon op deze baan niet tot volle snelheid komen, wist in den bocht niet te profitee- ren van wat er in zijn beenen zat en ver loor dus vrijwel alles, uitgezonderd de tijdrace over 1 ronde. De beide Duitsche vertegenwoordigers deden het beter en wonnen den strijd, terwijl de Nederlanders en speciaal van Egmond, teleurstelden en met de derde plaats genoegen moesten nemen. Volstaan wij met de uitslagen van dit voorspel. Voorwedstrijden. Sprint voor amateurs en onafhanke- ljjken: le serie voor Ooms; 2e serie voor v. Gelder; 3e serie voor Kropman. Finale: 1. Ooms; 2. Kropman; 3. v. Gelder. Sprint voor profs: le serie: 1. Engel; 2. v. d. Linden; 3. Arlet. 2e serie: 1. Richter; 2. Scherens; 3. van Egmond. Tijdrace profs: Scheren 10 sec.; Richter 10 3 sec.; Engel 10.*, v. d. Linden 10.5; Ar let 10.7; v. Egmond 10.8. Sprint voor profs: le serie: 1. Engel; 2. Scherens; 3. v. Egmond. 2e serie: 1. Richter; 2. v. d. Linden; 3. Arlet. Achtervolging. Finale: Westbroek tegen Hidders. Winnaar: Westbroek. 50 ronden klassementrace voor amateurs en onafhankelijken. Winnaars: 1. Roes met 1 ronde voor sprong tijd 11.6,3 pnt.; 2. Groenenwegen 8 p.; 3. Kropman 4 p. 20 ronden klassementrace voor profs. le klassement: 1. Richter; 2. Scherens; 3 Engel; 4. v. d. Linden. 2e klassement: 1. v. Egmond; 2. Sche rens; 3. v. d. Linden; 4. Engel. Eindklasseering; Duitschland 26 pt.; België 21 pt.; Holland 17 pt. Het 145-uren gevecht begonnen! En toen konden de 26 mannen, waarvoor het publiek gekomen was, zich wat los rijden op de inmiddels door de anderen gauw verlaten baan. En kon het publiek zich eenige oogenblikken vermaken met de eerste kennismaking met de renners. Totdat een korte speech door het R. A. I.-gebouw klonk, de voorstellingsrondjes gereden werden, waarbij telkens brok stukken van volksliederen werden ge speeld en de toeschouwers konden applau- diseeren. Daarna was het opstellen van de eerste dertien rijders, fototoestellen werden ge richt, films afgedraaid en toen zette het peleton zich in beweging. De Zesdaagsche was begonnen! Natuurlijk begon het met wat „ronden- spielerei" en treinrijden, dat intusschen in een behoorlijk tempo ging. Maar nog was er geen kwartier verloopen, of de afreke ning begon. De jacht werd ingezet door v. d. Heijden. Een heele eer misschien, maar ze kwam duur te staan, omdat zjjn koppelgenoot nog lang niet op temperatuur was gekomen. Het zou later blijken, dat dit koppel om 2 uur niet minder dan tien ronden achter stand had bekomen! v. d. HeijdenSchotman mochten dan al een eind wegloopen, Billiet Deneef zetten de achtervolging in en de jacht was ontketend! En wat wel zeer merkwaardig was: de eersten, die een ronde achterstand kregen, waren PijnenburgPiet van Kempen! Al volgden de anderen heel spoedig. Toen de jacht ongeveer 10 minuten ge duurd had en eenige koppels reeds een achterstand van meer dan 2 ronden had den moeten boeken, toen begon het pas echt te worden. Toen kromde Wals zijn mg, toen verdween de grijns op het ge- 1. Pellenaars—J.v. Kempen (Ned.) 2. Wals—Rausch(Ned.—Duitschl.) 8. v. d. HejjdenSchotman (Ned.) 4. Schön—Hürtgen (Duitsohl.) 5. Pijnenburg—P.v. Kempen (Ned.) 6. Gebr. Vroomen (Ned.) 7. SlaatsCharlier (Ned.—België) 8. Aerts—Buysse (Belgle) 9. BillietDeneef (België) 10. Ignat—Diot (Frankrijk) 11. ZimsKlister (Duitschl.) 12. Bosland—Loskamp (Ned.) 18 Koridon—Vaessen (Ned.) zicht van den den Pijn, toen begonnen de Duitschers zich te roeren, toen kwam Jantje van Kempen op stoom en sleep te Pellenaers mee. In een moord dadig tempo werd de jacht voortgezet. Wel leek het er tegen half twaalf het oogenblik Pijnenburg van het eerste klassement er op, dat de strijd zoü luwen, piaar het was slechts de stilté voor den storm, want geen der renners stoorde zich aan de sprints. Het werd een grootsch gevecht, dat nog zeer lang zou duren en waarin de sprints terloops werden genoteerd, wellicht zon der dat de renners precies wisten, wie ze gewonnen hd. Piet van Kempen Het eerste klassement. Het verloop van het eerste klassement was als volgt: le sprint: 1. Zims 5 p., 2. Loskamp 3 p 3. Charlier 2 p., 4. Vaessen. 1 p. 2e sprint: 1. Slaats 5. p., 2. Bosland 3 P> 3. Koridon 2 p., 4. Hürtgén 1 p. 3e sprint: 1. P. v. Kempen 5 p., 2. Scbon 3 p.. 3. Loskamp 2 p., 4. Koridon lp. 4e sprint: Wals 5 p., 2. Zims 3 p.( 3' M. Vroomen 2 p., 4. Schotman, 1 P- 5e sprint 1. Bosland 5 p., 2. Koridon 3P-. 3. Buysse 2 p„ 4. Hürtgen 1 p. 6e sprint: 1. W. Vroomen, 2. Wals, 3. rv nenburg, 4. Deneef. Om de leiding streden voorloopig sie 8 koppels en daarvan hadden dea gen len voornacht de, Belgen Billiet Den de Duitschers SchönHürtgen en de landers J. v. KempenPellenaars de papieren. Deze drie koppels hebben zeer fraaien strijd gestreden, die bewon ring afdwong. Maar vergeten wij de anderen niet! Wals kromde eenige keeren zijn rug. sprong weg en reeds zoo goed dat een ronde terug nemen in een oogenblik ge" beurd was. En de oude P)et was het vak nog O lang niet ver- J. va*1 T impen leerd. Hij moes even op stoom komen, de spieren ken en toen wai hij weer de volm koppelgenoot van den Pijn. Even voor mid 'ernach* scheen d 3 toch een einde te nemen, toen Slaats Vroomen elkaar raakten en uit ae tuimelden Maar een paar pleisters w» voldoende om na eer korte ondei de fiets weer op te pakken en den rv hervatten. k,hl- In het eerste uur waren afgelegd 666 M. Behoorlijk, nietwaar? En toen hadden J. v. Kempen-- naars en Schön—Hürtgen samen ding en lagen de favoriete koppel 3 Rauch en PijnenburgP. v. Kempe ronden achter de leiders! 't Was nog lang niet. 7?ldo?" Jhter- zwakkeren moesten geheel in i

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 6