I HENSBROEK Stad en Omgeving. vr« laten Tzovinciaat Tlieums EGMOND AAN ZEE Glimlachje Siidschdften ^Boeken 1 hoopte, dat zoo spoedig mogelijk een lokaal wordt bijgebouwd. Een kweekeling met akte als leerkracht aan de u. 1. o.-school achtte spr. minder ge wenscht; liever zou hij een ouderen onder wijzer zien aangesteld. De voorzitter verdedigde het voor stel op grond van het advies van het hoofd der school, gesteund door den insuecteur. Het voorstel werd goedgekeurd. Indiening begrooting 1936. De voorzitter deelde mede, dat Ged. Staten ingevolge voorschrift de begrooting, alvorens behandeling door den raad plaats heeft, hebben nagezien. Dat college heeft nog eenige bemerkingen gemaakt. Spr. stelde voor, de begrooting te behan delen op dezelfde wijze als in de laatste jaren gebruikelijk is. Alzoo besloten. Verkoop bouwterrein. Door K. J. Bruin, zonder beroep, wonende te Heiloo, werd verzocht, een perceel bouw terrein te mogen koopen aan den Zeeweg, ter breedte van 20 M„ bestemd voor het bouwen van een woonhuis, voor 1000. Het niet-bebouwde gedeelte zou, met uit' zondering van toegangspaden e.d., met boomen en struikgewas beplant blijven. B. en W. stelden voor te besluiten het per ceel bouwterrein te verkoopen met het bovenbedoeld beding en verder op de be kende voorwaarden. Goedgekeurd. De raad van Hensbroek vergaderde on der leiding van burgemeester Kooiman op Donderdag. Naar aanleiding van de notulen vroeg de heer Overman of de heer Koning nog meter- huur moet betalen, daar hij nu gebruik maakt van den krachtstroomprijs. Spr. zou dit dan niet billijk vinden, daar hij toch meent te weten, dat daar geen meterhuur voor wordt betaald. De voorzitter antwoordde, dat de stroom door den heer Koning gebruikt eigenlijk geen krachtstroom is. Het aantal inwoners bedroeg op 31 Dec. 1934: 488 mannen en 456 vr., totaal 944. In 1935 werden geboren 15 m. en 7 vr, totaal 22. Ingekomen waren 23 m. en 27 vr., totaal 50. Geheele vermeerdering 38 m. en 34 vr., totaal 72. Overleden 4 m. en 7 vr., totaal 11. Vertrokken 23 m. en 36 vr., totaal 74. Totale vermeerdering 42 m. en 43 vr., totaal 85. De gemeente telde op 1 Januari 1936 dus 484 en 447 vr., totaal 931. Een totale verminde ring dus van 11 personen. Ten slotte deelde de voorzitter nog mede, dat aan het B. A. nog een verhooging is toe gestaan van 2500. Aan den heer A. Pijper werd algeheele afschrijving van hondenbelasting toege staan. Goedgekeurd werd de begrooting van den Keuringsdienst voor waren kring Alk maar. De kosten over 1936 voor onze ge meente zijn per inwoner nog geen cent. Uitgebracht werd het jaarverslag van de commissie van toezicht op het L.O. Ingekomen was een brief van het P.E.N., waarbij het stroomleveringscontract werd opgezegd met ingang van 1 Jan. 1938. In een brief van Ged. Staten werd mede gedeeld, dat de provincie bereid is van de door de tuinders verschuldigde rente van destijds door de Boerenleenbanken ver strekte voorschotten over 1935 70 te dragen. B. en W. stelden voor 30 voor gemeenterekening te nemen. Op een vraag van den heer Duin zeide de voorziter, dat zij niemand zouden kunnen aanwijzen, die bij machte is de verschuldigde rente te kun nen voldoen. De raad besloot aldus. Het bedrag hiervoor benoodigd is onge veer 77. Van het hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie was een schrijven ingekomen om het verzoek van den heer Jb. Koning en de wed. A. GunderKalis, radio-centrale-hou ders, een nieuw besluit toe te staan voor het bevestigen van de radiodraden aan de pa'en. Door den raad werd besloten om dit ver zoek tot wederopzegging toe te verleenen. Een voorstel van B. en W. om van de extra hulp aan werkloozen (steun B) 2 per werklooze voor rekening der gemeente te nemen. Dit bedrag per werklooze is 4,20, waarvan het Rijk dan 2,20 per werklooze bijdraagt. Dit werd goedgekeurd. De heer Bas vroeg om dan met de inkoo- pen niet buiten de gemeente te gaan. Wijziging begrooting 1935. Deze zal in vele opzichten een belang rijke wijziging moeten ondergaan door de vele groote uitgaven. Post voor post werd de begrooting behandeld. De subsidie B. A. bedroeg voor 1936 12.000. B. en W. hadden met het B. A. een onderhoud, waaruit bleek, dat dit bedrag veel te laag is, zoodat B. en W. voorstellen nog 8000 aan te vragen, dus deze post te brengen op 20.000. Goedgekeurd. Wijziging reglement van het B. A. in ver band met de rekenplichtigheid der leden. Aan het reglement werd toegevoegd, dat de raad de salarissen bepaalt. Daar werd bc- bet salaris van den secretaris- X 40 80 eulden zal be dragen en dat der leden ieder f 40 Het salaris van eerstgenoemde was 25, dat der leden ieder 5. Dit in verband met de vele iTkheTd en verantwoorde! De wijziging van het besluit verlichting motorrijtuigen op 3 wielen kon niet bij af zonderlijk besluit, maar moest binnen de 24 uur in de polotieverordening worden op genomen om van kracht te kunnen zijn. Opnieuw werd door den raad de verorde ning vastgesteld, Zoodat dit nu wel in orde zal komen. Een voorstel van B. en W. tot heffing van 40 opcenten op de vermogensbelas ting voor het belastingjaar 19361937. Goedgekeurd. Bij de rondvraag vroeg de heer C. Bas, hoe het nu gaat met loontoeslagregelineg. De voorziter zette de nieuwe regeling duidelijk uiteen. Ook hebben B. en W. met de plaatselijke commissie een onderhoud hierover gehad, maar zien er voorloopig geen licht in. Voor een enkeling is de rompslomp, die er aan verbonden is, veel te groot om de regeling zou maar te aanvaarden. De heer Bas kon zich met de uiteenzetting vereeni gen. De heer Overman vroeg of B. en W. nog pogngen hebben gedaan om het rouleer systeem te verhinderen. De voorzitter antwoordde, dat dit al on geveer een jaar eerder had moeten gebeu ren, maar nu kon men er net meer aan ont komen. Als de bagger 1/4 van het arbeids loon opbracht, behoefde het niet te worden toegepast. Spr. was er van overtuigd, dat alles in het wer kis gesteld om het te ver hinderen en steeds wordt nog in dien geest gewerkt. Toch kan de heer Wit wel met Overman mee gaan. Op de vraag van den heer Overman om het bruggetje bij de gemeentewoning in den uitgang voor de ramen te plaatsen, zal naar worden gekeken. De heer Ovrman drong op spoed aan, daar een dergelijk ongeval als laatst moet worden vermeden. Ten derde werd door den heer Overman de klacht geuit, dat kinderen beneden de 16 jaar in de café's zijn. De voorzitter zal strenge maatregelen nemen. VERKEERSOVERTREDINGEN. Overzicht van de door de gemeentepoli tie alhier opgemaakte processenverbaal terzake diverse verkeersovertredingen in 1935: Wielryden zonder licht 147 anders dan over rijwielpad 2 zonder reflector83 zonder rem .......20 zonder bel 66 links vaA den weg7 en niet op vordering van ambtenaar stoppen1 en niet opvolgen bevelen verkeers agent 1 in verboden straat 63 en tweede persoon medevoeren 59 links in de bocht47 over trottoir11 en aan rijdende auto vasthouden 15 door de tunnel aan den Bergerweg 26 een te groot voorwerp vervoeren 4 onder den invloed van gebruikten alcoholhoudenden drank 11 zonder ten minste één hand aan de stuurkruk12 over linkerrijwielpad 2 en vrijheid en veiligheid van het verkeer in gevaar brengen 16 en bij het inhalen rechts passeeren 1 en aan het rechterverkeer doorgang niet vry laten11 en paard los medevoeren 1 en geen richting aangeven bij ver andering 321 door de paden in het plantsoen 2 met meer dan twee naast elkaar 4 Autorijden: zonder verlicht nummer en letter 16 onder den invloed van alcoholhou denden drank3 zonder goede stuurinrichting 31 en bij inhalen rechts passeeren 1 zonder spiegel30 en niet op vordering stoppen 2 beneden den leeftijd van achttien jaar 1 waarbij voertuig slecht onderhouden is 2 zonder goede remmen 255 links in de bocht9 links van den weg4 zonder snelheidsaanduidingen 8 zonder rij- of nummerbewijs 82 zonder geluiddempende inrichting 1 en geen doorgang voor rechterver keer vrij laten9 in verboden straat 6 met te hooge lading8 met te lange lading15 met te breede laging 10 zonder duidelijk zichtbaar nummer en letter 17 en vrijheid en veiligheid verkeer in gevaar brengen18 zonder licht aan voorzijde 7 en maximumsnelheid overtreden 33 en bij verandering geen richting aan geven 15 en geen inschrijvingsbewijs vertoonen 9 en tegemoet komend verkeer zoo genaamd „snijden"3 zonder geluiddempende inrichting 2 zender vrij uitzicht vanuit motor rijtuig 2 over rijwielpad2 zonder stoplicht aan achterzijde 2 zoogenaamd „snorren" zonder ver gunning 1 Motorrijden: met te breede lading 1 in verboden straat2 en geen geluiddempende inrichting 5 zonder licht aan voorzijde 1 zonder goede remmen 59 en geen richting aangeven bij ver andering 9 en vrijheid of veiligheid in gevaar brengen 3 links van den weg1 zonder spiegeli en aan rechterverkeer doorgang niet over rijwielpad en maximumsnelheid overtreden f",b'jhe? inhalen rechts passeeren links in de bocht agent* °pvolgen bevelen v'erke'ers-' zonder rood achterlicht Handwagenrijden: in verboden straat zonder licht aan voorzijde en geen richting aangeven over trottoir over rijwielpad Aangespannen voertuig r ij d e n in verboden straat zonder licht zonder reflector zonder rood licht aan achterzijde en geen richting aangeven bij ver andering en rechts passeeren over rijwielpad aanrijdingen van diversen aard aangespannen voertuig zonder toe zicht laten staan auto laten staan zonder in rust ge- brachten motor i auto parkeeren in verboden straat 22 auto parkeeren aan verboden straat zijde 13 auto laten staan op minder dan 8 meter van den hoek auto laten staan hinderlyk voor het verkeer met ingeschreven motorrijtuig rijden op derde klas weg een rijwiel tegen den trottoirband plaatsen een bakfiets berijden over rijwielpad een bakfiets berijden zonder rood licht aan achterzijde een bakfiets berijden zonder twee lichten aan voorzijde met rijwiel hinderlijk voor het ver keer op hoek gaan staan MISDRIJVEN. Overzicht van de door de gemeentepoli tie alhier opgemaakte processen-verbaal, terzake misdrijven diefstal 98 diefstal met braak11 diefstal door middel van inklimming diefstal door middel van een valschen sleutel1 poging tot diefstal5 medeplichtigheid aan diefstal met inklimming heling3 verduistering22 verduistering in dienstbetrekking 5 oplichting11 valschheid in geschriften 7 oneerlijke concurrentie 1 bedrog 1 flesschentrekkery1 openbare schennis der eerbaarheid 9 dierenmishandeling1 ontucht plegen met minderjarigen 4 vleeschelijke gemeenschap hebben met meisje beneden 16 jaar 1 verkrachting1 eenvoudige beleediging 14 beleediging van een ambtenaar in functie6 in beleedigenden zin uitlaten over openbaar gezag 2 smaad 3 smaadschrift 1 wederspannigheid 3 belemmering3 vernieling 3 mishandeling 17 mishandeling ambtenaar in functie 1 veroorzaken lichamelijk letsel door schild12 aanhouding in het politieblad ge signaleerden5 huisvredebreuk2 inbeslagname valsch geld 1 strooperij onder verzwarende om standigheden 3 overtreding auteurswet 10 poging tot uitgifte van valsch geld 1 openlijk geweld plegen tegen per sonen op goederen1 opzettelijk gebruik maken van an ders handelsmerk4 opruiing2 in brand steken roerend goed om premie te verkrijgen 1 het doen van een valsche aangifte 1 landlooperij1 Beëindiging cursus. De cursus in eerste hulp bij ongelukken, voor de leden der Egmondzeeër Reddings brigade dezen winter door de wijkverpleeg ster zuster A. J. de Grood gegeven, is beëin digd. In totaal hebben aan dezen cursus, die 12 lessen omvatte, 30 cursisten deelge nomen. Dat deze cursus, die in de avond uren in een lokaal der openbare lagere school werd gegeven, zich in de belangstel ling der deelnemers mocht verheugen, blijkt wel uit het feit, dat er vrijwel nooit iemand op de les ontbroken heeft. Zuster de Grood heeft er dan ook slag van op aangename wijze les te geven en de cursisten te ani- meeren, door hen zelf practisch werk te laten verrichten. Hoe zeer dit gewaardeerd wordt, bleek op de laatste les wel over-dui- delijk. In tegenwoordigheid van de be stuursleden der Egmondsche Reddingsbri gade, de heeren J. H. van den Berg en P. Schotsman, overhandigden de vrouwelijke cursisten zuster de Grood een fraaie tui) rozen. De mannelijke deelnemers bleven niet achter en kwamen aandragen met een paraplu-standaard, terwijl last not least het bestuur der E.R.B. zijn waardeering niet onder stoelen en banken stak, maar de zuster als blijk van erkentelijkheid namens de vereeniging een boekwerk ten geschenke aanbood. In de wittebroodsweken. Aanbesteding De gemeente heeft aanbesteed het aan leggen van een nieuwe bestrating met trot toirs in het Achterom en de Julianastraat. Laagste inschrijvers waren de Gebr. Heere met 50 cent per M2. voor het straatwerk, zonder levering van materiaal en 1,66 per M2. voor aanleg van het trottoir, met inbe grip van materiaal. Voordat met dit werk begonnen wordt, zal eerst de telefoon in dit deel van het dorp ondergrondsch gemaakt worden. Zilveren medaille toegekend Bij Kon. Besluit werd aan onzen vroe- geren plaatsgenoot den heer J. Blaauboer, gezagvoerder bij de Kon. Paketvaart Mij, Ned.-Indië de zilveren medaille toegekend voor het bijhouden van de meteorologische journalen van het Kon. Ned. Meteoreoligsch Instituut. Het Kind. Het nieuwe nummer van „Het Kind onder de bekwame redactie van den heer D. L. Daalder mag met eere genoemd worden. Tal van interessante artikelen, actueele foto's en lezenswaardige rubrie ken bestempelen het als Neerlands beste tijdschrift op paedagogisch terrein. De be kende wereldreiziger en kenner van het Abessinische volk Kurt Lubinski vertelt in het openingsartikel een en ander over „kinderen in Abessinië". De serie „Uit de geschiedenis van het speelgoed" wordt vervoigd, verduidelijkt door vele illustraties. Van de hand van den redacteur lezen we het zesde artikel over „De opvoedingsidealen van het fascisme", terwijl het artikel „Waarom sturen wij onze dochters naar de middelbare school voor meisjes?" al evenzeer de aandacht zal tr ken. We noemen vérder „Kinderen en hun spel" in „Hengelende kinderen?" terwijl de gebruikelijke bijlagen Het Indische kind, de rubriek De Vrouw en Zuigeling en kleuter niet zullen nalaten die waardee ring te hebben, welke zy verdienen. Het geheel ouder gewoonte zorg vuldig verzorgd en alleszins de moeite waard volledig gelezen te worden. Panorama heeft een keurig geillustreerd artikel over juweelen en de wijze waarop men ze tot sieraden maakt. De filmresen- cent verhaalt een en ander over de Bar- num-film, waarin leven en werken wor den gedemonstreerd van den grootsten re clamemaker, die Amerika ooit gekend heeft. De tooneelcriticus geeft bij eenige fraaie opnamen een beschouwing van een stuk van het Ver. Rotterdamsch Hofstad- tooneel namelijk „Napoleon thuis", waarin Cor. van der Lugt Melsert en Annie van Ees de hoofdrollen spelen. Bij vele foto's wordt getoond hoe de pot tenbakker Chris Lanooy een kunststuk maakt ter eere van de Nederlandsche am bulance naar Abessinië. Een dubbele foto pagina wordt gewijd aan de beschrijving in woord en beeld van het spoorwegmu seum te Utrecht. De nieuwe luchtreus, de L. Z. 129, heeft eveneens de volle attentie van de redactie van dit tijdschrift getrokken. Er is ditmaal een artikel over vreemde ongevallen in 1935, waaruit men kan zien hoe raadsel achtig het noodlot soms te werk kan gaan. Aan binnen- en buitenlandsch nieuws, mo de, sport en andere actualiteiten is weer volop aandacht besteed. Verhalen en no vellen zijn er ditmaal van Ethel Kenward. van Hans Heuer, van Franjois de Nion en van Raymond Lane. Verschenen is Rondom het boek 1936. het traditioneele geschenk van de Neder landsche boekenweek, dat uitgegeven wordt door de Vereeniging ter bevordering van de belangen des boekhandels. De waardeering die voor vroegere uit gaven is gebleken, heeft de commissie voor de collectieve reclame en de redactie doen besluiten den opzet ongewijzigd te laten, zoodat de lezers weer een betrouwbare en met zorg samengestelde gids bezitten op de uitgestrekte en uiteenloopende terreinen, welke door het boek worden beheerscht. Men heeft vele nieuwe gebieden in kaart gebracht en daardoor moesten andere ru brieken tot een volgend jaar worden uitge steld. Aan deze uitgave hebben medege werkt Dirk Coster, die in het algemeen de vraag beantwoord heeft wat een boek ons zegt en Tine Cool, die de rubriek Boeken over het buitenleven verzorgd heeft. Mevr. van Dullemen—de Wit becritiseert onze romanschrijfsters, dr. J. G. Geelkerken be handelt de stichtelijke lectuur en mr. Roel Houwink schenkt in zyn artikel „Aan den stroom" aandacht aan de nieuw verschenen romans. Jos de Gruyter bespreekt de nieu we uitgaven op het gebied van beeldende kunst en architectuur. Dr. Annie Posthu mus vraagt de aandacht voor vertaalde Skandinavische letterkunde en M. C. van Oven van Doorn vertelt een en ander over de laatste verschenen kinderboeken. De be- teekenis van het literatuuronderwijs voor de opvoeding wordt door W. L. M. E. van Leeuwen in het licht gesteld en er is een geïllustreerd artikel van Charles Nypels, die vertelt hoe onze boeken gemaakt worden. Albert Kuyle bespreekt de nieuwe normen, prof. dr. B. J. H. Ovink den weg der filosofie en Casper Höweler de Neder landsche boeken over muziek. Er is verder een artikel van P. H. Muller over prot. christelijke lectuur en literatuur in 1935 en een beschouwing van prof. dr. G. Gosses over Friesche boeken sinds 1930. Dr. G. Stuiveling bespreekt den maatschappelijken strijd in de literatuur en Ben van Eyssel- steyn behandelt ten slotte de Nederlandsche detectiveromans. Aan voorlichting op zeer verschillend ge bied ontbreekt het dus ook dit jaar niet en et werkje is daardoor weer een nuttig ge- sij enk geworden, dat als een betrouwbare 8 as zeker op prijs gesteld zal worden. Onze Boot. Practische handleidi^ onderhoud en reparatie van boote V°°r J. Af. Brasser. Uitgave N.V w? do°r maatschappij Kosmos te AmsterdamQeVers' Ieder, zegt de heer Brasser in een' woord, die een wandeling maakt h Voor" van de vele rivieren, meren 0f 60(1 waaraan ons lage landje zoo rijk is sen. rast zijn hoevelen tegenwoordig hef8 Ver" als hun element beschouwen. Hef ,w.ate* van zelf gebouwde scheepjes en 1 °elt motorvaartuigen, want geen tak van 6use die ons zoo'n verscheidenheid van Sport' gens en zooveel gezondheid kan gen°e- de watersport. Het is of de wh^6n als alleen door onze haren maar ook dn™. niet geest waait. Een fietser mag KenZT^n onderhoud en reparatie van ziin fff, 2lJn over te laten aan den reparateur r°s naar van een boot denkt daar niet 6lg<s is zyn lust en zyn leven om zelf 2ijn^ "et onderhouden en zoo noodig te hersLu te daarom zyn in d.t werkje een 2'n e* 611 aantal wenken en tips verzameld bootbezitter van dienst kunnen zijn r, !n verse hoofdstukken worden achw l" gens het houden en onderhouden van"?1" ziervaartuigen behandeld, de winterberg" het onderhoud van den scheepsromp voorjaarsschoonmaak, het onderhoud L t huishoudelijke inrichting, onderhoud enh stelling aan tuigage, dekzeilen en L T" stop- en dichtingsmiddelen, hellingen 1, schen, transport van schepen, voorw werkzaamheden by onderhoud en r Se het onderhoud van de motorinstallatiV stuwschroef, het stuurgerel, de pomnen 7 buitenboordmotor de electrische instant- de wettelijke voorschriften en de aSS* Ervaringen opgedaan in de practyk vana£' dag waren grondslag voor dit werkje terwW overal gestreefd is naar een populaire b handeling waardoor iedere bootliefhebber de uiteenzettingen zal kunnen volgen OvT al waar dit wencshelijk was heeft de schrH* ver teekeningen, of fototjes in den Zit opgenomen en zoo is een keurig boek^ iL den handel gebracht waaraan allen die van hun boot houden en de verzorging'daarvan op zich hebben genomen, veel pleizier kun nen beleven. Voor roeiers en zeilers en voor allen die zich met de motorsport op het water 'bezig houden, is dit een onmisbaar werkje. Nu de tyd nadert, waarop Bach's Matthaus passion weer in verschillende steden tot uitvoering komt, kan de uitgave van een boekje keurig bewerkt over dit werk aan velen die voor het eerst de Passion gaan hooren, goede diensten bewijzen. Het boek je nos. 158 en 159 van de Libellenserie door Bosch en Keuning te Baarn uitgege ven heeft tot titel: „De Matthaus passion van Bach met inleiding en muzikale toe lichting door O. de Moor. In die inleiding wordt o.a. gezegd: Slechts is ons streven dit muzikale monument, waarin Bach op verheven wijze de diepe rijkdom van het Evangelie verklankt heeft, nader tot den luisteraar te brengen. Dit „slechts" heeft betrekking op de beknoptheid der bespre king. Op de inleiding volgt een korte bio- graphie van den Meester en daarna wordt utvoeriger gesproken over het ontstaan van het werk en den bouw er van (tekst, het recitatief van den Evangelist, de woorden van Jezus, de koralen, de andere stemmen, de koren, de instrumentatie). Op bladzijde 12 begint de bespreking der verschillende nummers, het eene wat uit voeriger dan het andere, maar steeds in be- vattelijken vorm en afgewisseld met vele notenvoorbeelden. Zeer practisch is dit, het grootste gedeel te van het boekje, ingericht. De bladzijde links heeft de bespreking der nummers met de notenvoorbeelden en daarnevens op de bladzijde rechts vindt men den tekst van het besproken nummer. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. Uitslag veiling gehouden bij opbod, te Alkmaar, op Donderdag 26 Maart 1936 ten overstaan van den notaris Mr. C. J. de Lange, van de volgende perceelen te Alkmaar: Het Hotel-Café-Restaurant „Brittanje met verdere getimmerten, erf en grond, aan de Wilhelminalaan No. 12, 10. groot 7 A. 94 c.A. Erf, naast perc. 1, groot 192 Erf, naast perc. 2, groot 207 c.A Weiland, achter perc. 1, groot 15 A. 21 c.A. id„ groot 15 A. 60 c.A. id., groot 14 A. 28 c.A. id„ groot 17 A. 60 c.A. Woonhuis met erf, aan de Scheteldoekshaven No. 6 groot 85 Woonhuis met erf, aan de Bloemstraat No. 16, groot 40 c.A Woonhuis met erf, aan de Snaarmanslaan No. 74 groot 76 c.A 12000. 2300. 2470. 1600.— 1600. 1500. 1690. 2230.— 310- 3185.- op uur aan Totaal 28885. De afslag en combinatiën b 1 ijvcn h'fg 0 Donderdag 2 April a.s. d"d vlieS, in het koffiehuis Het Gulden de Koorst.raat te Alkmaar. - Ten overstaan van n°tan® w^Noord- Schoorldam had Donderdag eind- hollandsch Koffiehuis te Sc der boe toewijzing plaats van den vcten kapitale boerenplaats op 28.64.60 H.A. 12 Maart J.l. heefver 47065.57, kooper de heer D te Amsterdam voor 501/ Keinsmer- Dc kapitale boerenplaats te B.e wiel, gem. Schagen, groo Doo* ingezet op f 43424.65. Kooper de hee^ denheefver te A'dam voo gcha. Perc. hooiland te Burghor f, 3443.84 i, groot 9.36.60 H.A. ingezei1 °P voor kooper de heer P. Wester te Schagen f 4001- Vmnwland te Sint perceelen wei- en bouw^a oP :n groot 6.85.60 H-A- te Scha- „„...14. Kooper N. H. Weeshuis gen voor 100073.14. groot d. De Maarten 9223

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 10