Chlorodont Motorraces te Alkmaar. Een zeer interessant programma. Wedstrijden in manches. De malversaties te Hardenberg. Een oud-burgemeester en de ontvanger*voor de rechtbank. Tegen den oud-ontvanger 2 jaar geëischt. Paleis voor Volksvlijt-zaak. Scheepsbotsing op de Theems. Wie van mooie, witte tanden spreekt, denkt aan Chlorodont, de beproefde tand pasta tegen ontsierenden tandaanslag. DE BETERE NEDERLANDSCHE TANDPASTA P*r hib« 35 ct. - Groot* tob* 60 ct. - Dooij*» 20 mi 35 ct. Wielrennen. WIELERCLUB ALCMARIA. Alcmaria heeft Zondag met haar renners op den weg gereden. In de A-klasse hebben Jo Beeldman en Hannes Mulder op sportie ve wijze afgerekend met Fop de Haan. Deze laatste kon zich met veel moeite op de derde plaats handhaven. De uitslagen waren: A-klasse 46 K.M.: 1. Hannes Mulder; 2. Jo Beeldman; 3. Fop de Haan. B-klasse 37 K.M.: 1. Piet Hoogland; 2. Cor Kuilenboer; 3. Maarten Reek. C-klasse 27 K.M.: 1. Cor Duinmayer; 2. Jan Homan; 3. Janssen. Op de Wieringerbaan is ook weer gere den. Henk Bol wist zich in een klassement race op fraaie wijze tweede te plaatsen. Jan Derksen won met zijn koppelgenoot Jan Pronk (A.S.V. Victrix) op super fraaie wijze den koppelwedstrijd met 1 ronde voorsprong en de meeste punten. Ook de renners Wouters, Homan, Holle beek en Jan Dingerdis kunnen op een goe den wedstrijddag terugzien. Jan Dingerdis debuteerde op de baan op alleszins bevredigende wijze. A. S. V. VICTRIX. De A. S. V. „Victrix" hield Zondag 5 April een trainingsrit, sprint over 500 M. Ondanks het koude weer waren er velen opgekomen. De uitslag was als volgt: A Klasse 500 M.: 1 G. Aukes; 2 B. Mar tin; 2 J. Serpentie. B klasse 500 M.: 1 Bosma; 2 R. v. Dijk; 3 Küsch; 4 Godfriedt; 5 de Zeeuw. C klasse 500 M.: 1 Zoeter; 2 Niedorp; 3 Wester; 4 Hiemstra; 5 Dekker. Tevens waren er een 8 tal renners naar Wieringen voor club wedstrijden op de baan. De sprints voor Nieuwelingen werd ge wonnen door Jan Pronk en de koppelwed strijd voor Nieuwelingen over 20 K.M. door Jan Pronk en Derksen. In den klassement wedstrijd voor ama teurs werd Jan Groot tweede en P. G. Zandvoort vierde. Wandelen. WANDELEN OP TEXEL. De Wandelsportvereeniging „Texel" orga niseert op dn Tweeden Paaschdag weer een afstandsmarsch van 35 K.M. langs de mooi ste plekken van Texel. Om half elf wordt ge start van De Groeneplaats te Den Burg. De route loopt van Den Burg via den Schilder- weg, Doolhof, Zuid-Haffel, Den Hoorn, Fon teinsnol, Westerslag, Noordzeestrand, De Koog, Westermient, Den Burg. Motoren. Op den Tweeden Paaschdag zal het grasbaanseizoen weer geopend worden en als zoo dikwijls zal cok thans weer Alk maar de gelukkige zijn, die de openings wedstrijden mag organiseeren. De belangstelling voor deze motorraces is van de zijde der renners zeer groot, want wij mogen het hier wel verklappen: alle seniorrijders, die Nederland thans kent, zijn ingeschreven, terwijl ook alle juniores aan den start zullen verschijnen! Dat belooft dus wat! Daarnaast heeft men dezen winter uit- gepuzzeld, hoe het programma zoo aan trekkelijk mogelijk te maken was. En men is daarbij tot twee zeer gelukkige gedach ten gekomen. In de eerste plaats zullen de verschil lende renners tot en met de seniores in c'e 350 c.c. klasse niet alleen series, maar ook herkansingsritten rijden. Een beetje pech in de serie beteekent dus niet direct een geheele uitschakeling maar een tweede kans op een plaatsje in de finale. In de tweede plaats heeft men o.a. den strijd in de 500 c.c. klasse voor seniores in manches verdeeld. Dat beteekent dus: 3 x 10 seniores tegelijk aan den start! Een ieder weet, dat zoo'n massa-start zeer aantrekkelijk is, en dat juist daardoor de langebaanwedstrijden zoo attractief waren. Nu krijgen wy deze massa-start dus reeds vóór de pauze en na de pauze. Met de twee langebaan-wedstrijden mee gerekend, zullen wij dus 5 keer een massa- ar beleven! En in die manches is een de strijd in de junior-klasse minstens even groot zijn als die in de senior-klasse. Men ziet, dat alles er zeer aantrekkelijk uitziet. Mogen wij een paar inschrijvers noe men? Daar zijn ze: Houtop, Bosman, van Dijk, Jac. Al, Hamers, Hartman, Jan Rijk, Westerop, Moeke, v. d. Berg Jr., Iesbert, enz., enz. Op het sportpark is ook een verbetering gekomen. Aan de Zandersloot zijn n.1. twee tribunes gebouwd, hoog en ruim, waar on geveer 500 menschen een zitplaats kunnen krijgen. Zij zullen een zeer fraai overzicht hebben op de races. Verder is alles als vanouds: luidspre kers, nummerborden, e. d. En de baan zelf is keurig in orde en geeft gelegenheid tot hooge snelheden. Ons dunkt, dat alles wijst op een prach- tigen sportmiddag! NACHTRIT IN LEIDEN. De motorclub Leiden en Omstreken orga niseert in den nacht van 25 op 26 April een nachtrit voor motoren en zijspan-combina ties. Tevens kan worden ingeschreven door club- en merkenteams, bestaande uit min stens drie rijders. De te ryden afstand bedraagt ongeveer 200 K.M., de gemiddelde snelheid 36 K.M. per uur. Inschrijvingen moeten geschieden aan het adres Schoolstraat 74, Wassenaar. Bridge. DUPLICATE-1MATCH SCHERMERHORN— SCHERMEER. De gehouden duplicate-match tusschen een team uit Schermerhorn en de Schermeer had tot uitslag een overwinning van de Scher meer met 930 scorepunten, uit de 24 spellen. Wel een bewijs, dat de krachtverhouding ge- rng was. Voor Schermerhorn kwamen uit de koppels A. de BoorderD. Plugboer en P. SchotsmanB. Plugboer. Voor de Schernteer dr. HeringaSnijders en ZwaanWitteveen. Donderdagavond zal te Schermerhorn de return-match plaats vinden, tegen twee an dere koppels. Daar Schermerhorn van plan is revanche te nemen, staat al van te voren vast, dat het een interessante ontmoeting zal worden. Jlechlïzajken Voor de Almelosche rechtbank werd heden de strafzaak behandeld tegen twee personen, die tot voor korten tijd een hooge functie in het gemeentelijke leven der uitgestrekte plattelandsge meente ambt-Hardenberg bekleedden, den oud-burgemeester H. H. W. en den oud-gemeenteontvanger H. B. Zij hebben beiden jarenlang een hoog aanzien genoten, tot plotseling aan het eind van het vorige jaar diverse feiten voor den dag kwamen, waaruit bleek, dat er door den ontvanger allerlei on regelmatigheden waren gepleegd en dat de burgemeester bij deze fraudes een rol had gespeeld. In de kassen o.a. van de landarbeiders- vereeniging en de chr. schoolvereeniging, onder beheer van B. staande, werden te korten ontdekt, in totaal ca. 10.000. Tevens werd een den burgemeester compromitteerende kwitantie ontdekt, waaruit bleek, dat het hoofd der ge meente geld had geleend van den ont vanger, die dit uit de kassen van ge noemde vereenigingen had verstrekt. Gemeente-ontvanger gearresteerd Een uitgebreid onderzoek werd ingesteld. B. werd dadelijk gearresteerd en is tot de be handeling zijner zaak in voorloopige hechte nis gebleven. Hij werd door den gemeente raad oneervol ontslagen. Later is den burge meester, op zijn verzoek, eervol ontslag ver leend. Hij stond thans terecht wegens heling en verduistering. B. wegens verduistering. Uit het nadere onderzoek is gebleken, dat het om een grooter bedrag ging, dan aan vankelijk vermoed werd. De dagvaarding legt dan ook aan den 44-jarigen ex-ontvan ger ten laste, dat hij, tusschen 1 Januari 1930 en 7 December 1935 zich wederrechte lijk heeft toegeëigend in het geheel onge veer 16.000, althans geld, toebehoorend deels aan de gemeente Ambt-Hardenberg, deels aan het Gem. Electr. Bedrijf, deels aan de woningstichting „Beter Wonen", deels aan de landarbeidersvereeniging „Het belang van den arbeider" en ten deele aan de vereen. Nat. Onderwijs, welke gelden hij respect, als ontvanger in zijn bediening en als admi nistrateur of penningmeester van genoemde vereenigingen en bedrijf onder zich had". Den 66-jarigen oud-burgemeester, die be gin 1937 met pensioen had zullen gaan in ver band met zijn leeftijd, wordt ten laste gelegd, dat hij „in of omstreeks 1932 zich weder rechtelijk heeft toegeëigend ca. 170 en ca. 75, althans geld, behoorende aan de ge meente Ambt-Hardenberg, welk geld hij als burgemeester in zijn bediening respect, tot het doen van uitkeeringen aan veehouders krachtens de crisiszuivelwet 1932 onder zich ad en van het Rijk ter storting in de ge- ÏTk l als teru8betaling van uit die kas j c oeve van de naleving der veewet ge- dane voorschotten ontvangen had" 1 Maan81930 en ï°n Vell dagen tuMchen Maart 1930 en 1 December 1935 door mis- dryf verkregen geld, in het geheel 1S™0 u£anS geschenk heeft aangenomen' althans dat hij dit geld heeft aangenomen! terwijl hy redelijkerwijs had moeten -ver moeden, dat het door misdrijf was verkre gen". Tegen oud-burgemeester W. twee jaar gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis geëischt. Bij het verhoor van B., bleek, dat ver dachte reeds in 1923,*het jaar dat hij ontsla gen werd, gelden aan de kassen heeft ont trokken. Door de kassen door elkaar te haspelen was ten tenslotte een tekort in de kas van de landarbeidersvereeniging groot 4300 en van de schoolvereeniging van groot 8300 ontstaan. Volgens B. heeft hij er zelf van pl.m. f 200 van gebruikt. De rest zou geleend zijn aan den burgemeester, die sedert de oorlogsjaren in financieele moeilijkheden verkeerde en in 1934 failliet is gegaan met een passief van 130.000. B. zeide te zwak te zijn geweest om den burgemeester het geld te weigeren, hoewel hij nog door zijn ambtsvoorganger is gewaarschuwd geen geld aan den burge meester te leenen. In 1929 heeft verdachte particulier 3000 geleend en in de kassen terugestort. Als getuige werd W. gehoord, die even min als B. aanteekening had gehouden van de leeningen en ook geen schuldbekentenis sen gaf. Daardoor staat het niet vast, hoeveel W. in totaal leende. Deze laatste ontkende echter, dat het circa 16.000 zou zijn. Getuige zeide, dat het ook niet „eenige duizenden guldens waren". Volgens zijn ver klaring had hij geen vermoeden, dat B. het geld uit andere dan particuliere middelen aan hem had geleend. Nadat nog eenige getuigen waren ver hoord, die rapport uitbrachten over de boek houding nam de officier, mr. H. F. Wolfson, requisitoir. Deze noemde de boekhouding van B. bui tengewoon slordig en zeide, dat verdachte het aan zich zelf te wijten heeft, dat hij thans als verduisteraar terecht staat. Spr. noemde het feit zeer ernstig en eischte twee jaar .gevangenisstraf. Gevangenisstraf met aftrek van preventieve hechtenis, daar hij geen verzachtende omstandigheden voor B. meen de te zien. De verdediger, mr. Kranenburg te Almelo, betoogde, dat van verduistering geen sprake is, daar B. het geld niet voor eigen doelein den heeft gebruikt, doch rechtstreeks aan den burgemeester overgaf, voor wien ver dachte blijkbaar zeer bevreesd was. Pleiter wees op de straf, welke B. reeds heeft ondergaan voor zijn misstap en vroeg uiterste clementie. Uitspraak over 14 dagen. Ex-directeur en oud-commissaris staan terecht, verdacht van fraude. Een half jaar geleden behandelde de recht bank te Amsterdam de omvangrijke en ge ruchtmakende strafzaak tegen den ex-direc- teur en een oud-commissaris der N.V. Paleis voor Volksvlijt, die ervan worden verdacht ernstige fraudes te hebben gepleegd. Na een uitvoerig en langdurig getuigenverhoor wees de rechtbank op 16 November j.1. in deze „Paleiszaak" een veroordeelend vonnis tegen de ontkennende verdachten. De ex-directeur hoorde zich veroordeelen wegens het publiceeren van een onware ba lans en wegens verduistering tot twee en een half jaar gevangenisstraf: de straf aan den gewezen commissaris opgelegd was lichter, n.1. een jaar en negen maanden wegens het medeplegen van verduistering. Het O.M. had resp. drie en twee jaar ge- requireerd, met aftrek van de helft van den tijd in voorarrest doorgebracht. Beide ver dachten gingen in hooger beroep en evenals in eerste instantie worden zij verdedigd door mr. Th. Muller Massis en mr. dr. Benno J. Stokvis. De zitting. Vandaag maakte het gerechtshof onder presidium man mr. Joh. M. Jolles een aan vang met de behandeling van deze strafzaak, waarvoor twee, misschien drie zittingen zijn gereserveerd. Door het O. M. zijn vijftien getuigen a charge gedagvaard, de verdediging heeft geen getuigen opgeroepen. De beide verdachten, de ex-directeur van het Paleis en oud-commissaris PI., gymnas- tiekleeraar van beroep, worden kort door den president ondervraagd. Waarom bent U in beroep gekomen? De ex-directeur antwoordt kort en zake lijk: de straf is te zwaar, 't Eenige wat ik gedaan heb is een onjuiste balans publi ceeren. Twee en een half jaar is toch te veel voor zoo'n onbelangrijk feit, meent de be jaarde ex-directeur. De tweede verdachte gaat nog verder in zijn verklaring: „Ik ben heelemaal on schuldig... tenminste wat betreft de ten lastelegging. Pres.: Oh, op formeel juridische gronden dus. „Denkt U er om, verdachte (ex-directeur), dat U zich kalm gedraagt. By de behande ling voor de rechtbank bent U een paar maal de zaal uitgezet en dat gebeurt hier ook, wanneer U zich niet rustig gedraagt. Verd. geeft door een hoofdknik te kennen, dat hij het begrijpt. Hy zal zich aan de leiding onderwerpen. Een der eerste getuigen is dr. van Ledden Hulsebosch, die verschillende obligaties heeft onderzocht. Er zijn stukken bij, die duidelijk zijn „bijgewerkt", die zijn „opge knapt" met chloor en er zyn er zelfs, waar van de cijfers zyn veranderd. Zoo bijv. de beruchte obligatie nr. 4039. Deze stond in het obljgatieboek met een p. gemerkt, het nummer is veranderd in 4089 entoch is het stuk direct door den toenmaligen direc teur uitbetaald. De chicanes werden be waard voor het geval er werkelijk stukken voor een bona-fide bank werden aange boden, die inderdaad nog betaald moesten worden. Dan vond verd. een legio aantal uitvluchten. En op deze wijze duurde het maanden voor zoo'n betrouwbare obligatie kon wor den verzilverd. Hoe anders ging het met de „s.-stukken", die eigenlijk al waren uitbetaald. Grif volgde de betaling, wanneer verd. PI. een briefje schreef. In scherpe bewoordingen maakt de president de verdachten hiervan een verwijt: „AJs er een duidelijk ver loof „h kTl' belaalt U maar klakke- wachten"maar bona'fide banken moeten moVmpden^eetsmaakt Vaag «ebaa' en nlSSJiut" Vem,8chin«. heusch vestigt de verklMiiigSenr'vfnSkd^nlBe' b®" deskundige. Verschillende stukken Talen vervalscht en naar dr. Schryver's meen nc door den ex-directeur -elf. Verd. M. geeft toe, dat hy verschillende obligaties later heeft bijgewerkt. „Ze zagen er zoo vies uit en ik heh ze wat mooier willen maken". By het verhoor van inspecteur C. Roscher komen de verschillende briefjes ter sprake, die aan de directie van het Paleis zyn ge zonden en waarin uitbetaling van obligaties wordt verzocht. Er is bijv. een briefje van een juffrouw by, die „met andere maatrege len dreigt, als haar obligaties niet worden betaald", Pres.: U weet, verd. M., dat Uw mede verdachte PI. zegt, dat dit briefje op Uw verzoek is geschreven; die juffrouw was een vriendin van PI. Verd. M.: PI. kan zooveel zeggen Verd. PI.: Ik heb van M. de nummers van de obligaties opgekregen, die in dit briefje moesten staan. Verd. M. ontkent dit. Pres.: Die inlichting moest toch van een insider komen, van iemand, die de boeken van het paleis kende. Hoe wist men anders, dat die obligatie 4039 niet, maar nummer 4089 wel kon worden uitbetaald. Dan brengt de president de z.g.n. „Winni- peg-obligaties" ter sprake. Verd. PI. geeft toe, dat hy de helft van de opbrengst heeft gekregen, maar... dat was juist de som, die hy te vorderen had van den directeur. Deze Winnepeg-obligaties zyn via een zwager van verd. PI. uit Winnipeg opge vorderd. Zy waren door PI. naar Canada gebracht. Pres.: We zullen het onthouden. Precies de helft van de opbrengst kwam overeen met Uw vordering. Pres.: Zoo dus u hebt op verzoek van den directeur al die gefingeerde briefjes ge schreven van z.g. obligatiehouders. U reis de zelfs naar Winnipeg met de stukken en u deed dat allemaal voor niets? Verd. Pi. houdt vol, dat hy er geen be looning voor had gekregen. Dan hoort het hof den heer P. H. H. Mey- er, rijksaccountant. Hy legt verklaringen af over de ver schillende boekingen en de wyze waarop men onmiddellijk had kunnen bemerken, dat de P. obligaties al jaren gehonoreerd. Pres.: (tot verd. M.) verdachte, u kon van drie kanten weten, dat u ten onrechte uitbetaalde: de boeken wezen het uit, op de balans stond, dat alles was afgelost en bovendien heeft meneer Zwart u gewaar schuwd. Verd.: Ik heb dikwijls genoeg niet direct willen uitbetalen. Pres.: Dat is alweer onjuist. U betaalde in die verdaqjjte gevallen bijna altijd bin nen 24 uur. De heer Meyer legt dan verklaringen af over het privé-vermogen van verd. M. Het is naar het oordeel van deskundige onmo gelijk dat hy in staat was 125.000 te stor ten en 87.000 terug te vragen uit eigen middelen. Pres.: (tot verd.) Hoe kwam u op een surplus van 37.000 op uw bankrekening. Verd.: Ik beheerde ook geld van anderen en ik speculeerde soms gelukkig. Pres.: Maar u zult ook wel eens verlo ren hebben. Er is niemand die alleen maar wint. Verd.: Ik heb ook met andere zaken winst gemaakt. Ik kreeg bijv. provisie bij den verkoop van de paleisruines. De ex-directeur, die vroeger „het geheu gen van het paleis" werd genoemd, blijkt thans minder scherp van memorie te zijn. Wel weet hy overal een antwoord op, doch hy munt niet uit door duidelijkheid. Kapiteins berispt voor den raad voor de scheepvaart. De raad voor de scheepvaart heeft heden uitspraak gedaan inzake de aanvarmg van het motorschip „Buizerd" met het voor anker liggende motorschip „Olga" op de Theems (lower hope reach) en mede inzake de klacht van den inspecteur-gene raal voor de scheepvaart, onderscheiden lijk tegen beide kapiteins van deze schepen wegens het niet nakomen van de bepalin gen van art. 13 van het schepenbesluit. Zoowel de „Buizerd" als de „Olga" zijn af komstig uit Groningen. De raad is van oordeel, dat de „Buizerd" wel niet op ideale wijze heeft gemanoeu vreerd, doch dat anderzijds de gemaakte vergissing met de beide ankerlichten van de „Olga" zeer begrijpelijk is, terwijl de „Olga" is te kort geschoten door geen an- '*erwacht te laten loopen. De kapitein van de „Olga" vond dit niet noodig, daar hij buiten het vaarwater lag. Deze reden Is zeker niet afdoende. Door ankerwacht 'e laten loopen had de „Olga" kunnen vast stellen of zij op den stroom gestrekt lag of niet. Voorts had wellicht nog tijdig ketting kunnen worden gestoken. De raad kan het ook niet goedkeuren, dat dit schip van minder dan 45 M. lengte, twee ankerlich ten voerde. Het is zeer goed mogelijk, dat, wanneer de „Olga" een ankerlicht had ge voerd, de vergissing van de „Buizerd" niet zoude hebben plaats gehad en de aanva ring zoude zyn vermeden. Onder deze omstandigheden is het feit op zichzelf, dat de „Olga" ten anker lag, terwijl de „Buizerd" varende was, niet de „Olga" ter zake van deze aanvaring vrij uit te doen gaan. Wat de door len inspecteur-generaal —>or de scheepvaart ingediende klachten betreft, deze zijn gegrond gebleken. Mits dien straft de raad de beide aangeklaagden door het uitspreken van een berisping. DE OSSCHE STRAFZAKEN. Zooals reeds gemeld zal a.s. Donderdag voor de rechtbank te 's Hertogenbosch op- neuw behandeld worden de zaak tegen den 51-jarigen J. F. Beukers, hotelhouder te Veghel, die terecht zal staan wegens uitlok king van brandstichting in zijn bakkerij en woning te Megen. Deze zaak werd op 7 November opnieuw in handen gesteld van den rechter-commis- saris om een onderzoek te doen instellen naar de geestvermogens van den verdichte e Psychiaters dr. J. Casparie te 's Hertogen- STEUNVERGOEDING ERWTEN De Nederlandsche Akkerbouwcont, maakt bekend, dat de steunver Ji.ale voor groene erwten en schokkererwT/"g gedenatureerd in het tijdvak van 99 n» tot en met 28 Maart voor de kvvai>®art klassen C en D respectievelijk f i <fts" 3.10 per 100 K.G. zal bedragen- de6n vergoeding voor in datzelfde tijdvak dorschte gele erwten, voldoende aai standaardmonsters C en D, zal refl„»"c velÖk 3 en 2.50 per 100 K.G. bedra ge- aan de gen. bosch en G. J. B. Janssens te Vught^w"" ren den verdachte toerekenbaar. Tevens zal dien dag terecht staan do jarige arbeider H. C. van Galen, gedetin J,; te 's Gravenhage, wegens diefstal te o Van Galen werd hy verstek door de reoM bank veroordeeld tot vier jaar gevang straf. Hij kwam van dit vonnis in verz f" waarop de rechtbank deze zaak weer in h den van den rechter-comissaris heeft gestel" voor een onderzoek naar de geestvermogen van verdachte. Dit onderzoek geschiedn door den psychiater J. Scholtens t 's Gr venhage die den verdachte in minder ml toerekenbaar verklaarde. MISHANDELING VAN EEN KLEIN Kj^ Dy mijnwerker P. V. uit Heerlen, thani gedetineerd, werd door de rechtbank tl Maastricht veroordeeld tot een jaar f vangenisstraf wegens het mishandelen van het twee-jarig kind van zyn inwonende dochter, waardoor de kleine soms bewm teloos geraakte. Zijn echtgenoote, M. E. B. die 't kind ook meermalen mishandeld had, werd tot ne gen maanden gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk, veroordeeld ROEKELOOS RIJDEN. De chauffeur A. J. V. uit Heerlen, die door veel te hard en onvoorzichtig rijden met zijn vrachtauto twee jongens van 9 en 12 jaar op het trottoir had aangereden, zoodat beide jongens opslag gedood waren' werd tot twee maanden gevangenisstraf veroordeeld. De eisch was vier maanden. Staatsloteeif (Niet officieel) 2de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 7 Aprü 1936 Hooge Prijzen 5000.- 20610 1500— 5008 1000.— 1161 400— 8253 18352 200— 10688 11575 12045 100— 1035 4234 5475 8222 9736 10847 14315 17853 17950 19693 Pryzen van 30— 23 40 43 64 68 97 113 135 162 202 219 243 388 413 426 495 589 593 617 646 655 670 731 737 745 752 822 939 1009 1015 1042 1090 1094 1096 1114 1151 1161 1263 1300 1301 1317 1320 1321 1343 1348 1393 1421 1449 1474 1497 1504 1549 1576 1642 1658 1697 1752 1792 1816 1896 1952 1984 2065 2073 2087 2094 2121 2272 2277 2301 2335 2350 2363 2383 2437 2443 2444 2460 2503 2522 2567 2572 2582 2618 2683 2692 2719 2742 2746 2780 2841 2850 2883 2893 2943 2964 2977 2991 2999 3004 3029 3050 3069 3088 3151 3257 3261 3268 3292 3297 3370 3385 3412 3413 3423 3434 3453 3484 3660 3718 3725 3770 3811 3847 3856 3865 3878 3924 3984 3988 4129 4130 4170 4183 4207 4208 4215 4224 4272 4282 4285 4313 4316 4319 4325 4334 4338 4357 4391 4395 4439 4464 4466 4526 4552 4553 4567 4583 4591 4649 4673 4678 4680 4684 4725 4851 4854 4860 4867 4872 4906 4952 4963 4966 4998 5013 5041 5045 5078 5125 5166 5182 5186 5237 5238 5246 5258 5263 5311 5338 5421 5470 5684 5699 5719 5758 5790 5798 5819 5820 5837 5848 5935 5982 6035 6062 6063 6064 6070 6098 6113 6121 6149 6195 6234 6211 6245 6261 6369 6398 6404 6448 6475 6480 6499 6584 6636 6637 6641 6668 6702 6879 6980 7001 7010 7046 7087 7110 7125 7179 7196 7252 7259 7263 7265 7282 7294 7318 7321 7324 7331 7337 7340 7362 7387 7425 7463 7474 7514 7520 7553 7584 7617 7636 7645 7658 7743 7776 7830 7841 7856 7675 8027 8062 8064 8103 8126 8127 8130 8141 8191 8205 8210 8248 8310 8333 8348 8355 8420 8438 8456 848 1 8535 8572 8607 8673 8702 8731 8822 8825 8878 8887 8961 90™ 9083 9119 9127 9142 924 1 9288 9360 9361 9410 9413 9427 9448 9468 9486 9492 9531 9541 9577 9578 9637 9663 9667 9710 9797 9811 9868 9879 9881 9894 9934 99M 9997 10062 10070 10121 10143 10149 10154 Wiw 10189 10235 10257 10278 10280 10296 10307 ïwuv 10329 10335 10387 10522 10596 10613 10651 j0°= 10666 10681 10700 10713 10733 10751 107™ 10815 10817 10818 10838 10842 10869 10892 10929 10931 10971 10977 10998 11019 11031 W 11038 11059 11085 11090 11243 11277 11303 iw 11338 11368 11392 11447 11453 11461 11470 1W" 11521 11548 11587 11639 11691 11703 11J57 ij' 11773 11795 11840 11846 11896 11937 11938 jw 11956 11960 12042 12060 120G6 12180 12183 j- 12238 12242 12264 12318 12429 12431 12442 j 12463 12471 12488 12518 12533 12546 12585 U 12651 12654 12674 12716 12725 12729 12744 1 12822 12847 12923 12942 12979 13004 13013 j 13053 13054 13079 13081 13166 13167 1319» 13239 ioA£i I*?482 13279 13298 13335 13340 13342 13368 13461 i 13489 13530 13536 15573 13575 13636 13660 13800 13814 13818 1S9<W 13916 13929 13936 13957 13974 13979 14032 1357» iJooo 13726 13742 13743 13778 13800 13814 13815 13916 13929 13936 13957 13974 13979 J403Z 14130 14134 14139 14161 14161 14170 j«9U 14348 14372 14418 14428 14440 14460 14453 14586 14609 14779 14789 14790 14818 14»w 14944 15002 15024 15027 15077 15087 15091 15173 15178 15214 15226 15270 15317 15343 15360 15367 15432 15441 15490 15496 1550» 15573 15593 15640 15641 15752 15776 15837 15874 15880 15909 15931 15979 15982 1 984 16037 16038 16051 16061 16072 16187 j619 16234 16309 16332 16343 16372 16391 16438 16572 16622 16637 16815 16843 16860 16»°» 5l 16952 16958 16963 17006 17033 17037 17103 17173 17209 17213 17250 17275 17314 17465 17511 17550 17564 17572 17602 17618 J'»43 17670 17711 17742 17759 17856 17860 1789» 17904 17966 18013 18030 18036 18043 18^2 18100 18104 18123 18185 18205 18309 183 0 7 18350 18386 18464 18466 18580 18582 j8653 18698 18700 18704 18718 18734 18750 18805 18821 18845 13860 18893 18970 18978 19005 19021 19088 19097 19111 19119 19121 19124 19223 19256 19302 19306 19313 19328 19345 19407 19439 19445 19506 19546 195a9 19562 19610 19667 19704 19714 19760 19769 19777 19809 19830 10856 19871 19872 19896 1989' 19913 19950 19995 20023 20043 20097 2011" 20144 20148 20189 20210 20297 20345 20423 2 20476 20477 20507 20509 20514 20526 ZOM» 0 20575 20583 20614 20635 20670 20741 20771 20837 20884 20888 20995 .Verbet, 2de kl, 1ste lijst: 10804 m. 1UÖU

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 10