Het telex-telegraafnet van het A.N.P. in bedrijf gesteld. ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 7 Aprit 1936 Het aflossen van de wacht voor Whitehall te Londen is een evenement, dat steeds weer een talrijke belangstellende menigte trekt Paaschtijd, eierentijd. De eierveilingen hebben thans heel wat te verwerken IWBIt De ruimten van den .ondergrondsche te Parijs worden bruikbaar gemaakt als schuilplaatsen bij even- tueelen luchtaanval. Acht duizend personen kunnen op verschillende punten hier een veilig heen komen vinden Volgens oud Joodsch gebruik werd Maandag op het Jonas Daniël Meijer- plein te Amsterdam een hoeveelheid brood verbrand Problemen. - In de hoofdstad is Maandagavond de wedstrijd aangevangen om het dames-schaaak- kampioenschap van Amsterdam. Twee der deelneemsters bij het spelen van haar partij Het telex-telegraafnet van het Alg. Ned. Pers-bureau is Maandag in tegenwoordigheid van minister De Wilde officieel in gebruik gesteld. Voorste rij v.l.n.r.de heer H. H. J. v. d. Pol, pres.-dir. van het A.N.P.; minister mr. J. A. de Wilde en Ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P.T.T. Het oude kasteel AA-stein bij Asten (N.-Br.), dat geheel in vervallen staat ver keerde, wordt gerestaureerd en in den oorspronkelijken toestand opgebouwd. De toren is thans gereed gekomen Jan Pijnenburg en Piet van Kempen hebben den .Nacht van Parijs" in het Palais des Sports in de Fransche hoofdstad gewonnen. Het koppel na de overwinning De werkzaamheden voor de brug over de Schie te Overschie in den snel- verkeerweg den Haag Rotterdam vorderen snel. Een kijkje op het viaduct

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 5