Agenda De Lange De Moraaz Bankiers te Alkmaar sinds 1805 £uchtouact £aatste betichten Spott ïïucQediike Stand Stad en Omgeving. Weerbericht AdvectenüJen j. kroonenburg, Brand in een Bioscoop. een rembrandt en vier albrecht durers gestolen. 0. alkmaar. Dinsdag 14 April hoopt onze Burgemeester, de Edel achtbare Heer zijn 25-jarig ambtsjubileum als Burgemeester van St. Pancras te gedenken. De Burgerij v. St. Pancras. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De veroveraar der Pampas (sens.); hoofdrollen Warner Baxter en Ketti Gallian. Toegang boven 14 jaar. Beide Paaschdagen vanaf 2 uur doorloo pende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, Zaterdag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag, 7.30 uur, hoofdnummer Mo dern Times (hum.); hoofdrol Charlie Chaplin. Toegang voor eiken leeftijd. Beide Paaschdagen vanaf 2 uur doorloo pende voorstelling, 's avonds 7.15 en 9.30 uur. hoofdnummer Modern Times, pende voorstelling, 's avonds 7.15 en 9.30 uur, lederen middag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Michaël Strogoff, de koerier van den Tsaar (rom.-sens.); hoofdrol Adolf Wohlbrück Toegang boven 18 jaar. Beide Paaschdagen vanaf 2 uur doorloo- pende voorstelling. Bioscoop Harmonie, half 8, hoofdnummer Begeerte (rom.); hoofdrol Mariene Dietrich. Toegang boven 18 jaar. Beide Paaschdagen vanaf 2 uur doorloo- pende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 12 April. Eerste Paaschdag. 10 uur, logegebouw Nieuwesloot, gods dienstige morgenwijding; spreker de heer A. 't Hoen. 4—7 en 8—12 uur, Gulden Vlies, lentefeest 1.30 uur, in de Overdekte, bridge wedstrijd 36 en 812 uur, De rustende Jager te Bergen, optreden Johnny Hoffman's Band. 7.30 uur, café Kamsteeg te Stompetoren, uitvoering gymnastiekvereen. Voorwaarts. 1012 en 25 uur in de Ambachtsschool tentoonstelling. Zaal Jb. Groot te Koedijk, uitvoering door de tooneelvereen. De Roos. Maandag 13 April. Tweede Paaschdag. 1.30 uur, Motorraces te Alkmaar op het Sportpark. 82 uur, Gulden Vlies, lentefeest. 7.30 uur, zaal J. de Bakker te Noordschar- woude, uitvoering van de Vroolijke Vinken. 1012 en 25 uur, tentoonstelling in de Ambachtsschool. DE „HINDENBURG" THUIS. Het luchtschip „Hindenburg" is gis teravond te 6 uur M.E.T. van zijn tocht naar Zuid-Amerika teruggekeerd en vlot geland. Een groote menschenme- nigte woonde de landing bij. Te Eindhoven. Kort na middernacht is te Eindhoven brand uitgesproken in het Chicago-bioscoop- theater aan de Rechtestraat. Toen de brand weer, die door omwonenden werd gealar meerd, ter plaatse kwam, stond de korten tijd geleden gerestaureerde zaal van het het theater in lichter laaie. Het blusschingswerk duurde geruimen tijd. De bioscoopzaal en het tooneel zijn nagenoeg geheel uitgebrand. De geluids installaties werden vernield. De oorzaak van den brand is vermoedelijk kortsluiting. De belangrijke schade wordt door verzekering gedekt. Misdadigheid in het spel? Omtrent dezen brand kan nog het volgen de gemeld worden: Het is niet aannemelijk, dat de oorzaak in kortsluiting moet worden gezocht. Het is de directie overigens een raadsel, hoe de brand kan zijn ontstaan. Gisteravond had er n.1. wegens den Goeden Vrijdag geen bioscoop voorstelling plaats. Eerst hedenmiddag zou den de filmvoorstellingen weer beginnen. Nu is het de politie opgevallen, dat den laatsten tijd meer branden omstreeks één uur des nachts door onverklaarbare oorzaak ontstaan. Er is dan ook een uitgebreid onderzoek gaande, in hoeverre hier van kwaadwillig heid sprake kan zijn. Toen de brandweer ter plaatse was geko men, bleek haar, dat de vuurhaard zich be vond op het podium van het theater, dat ook wel als schouwburg gebruikt werd. Dit podium staat in onmiddellijke verbinding met een binnenplaats, welke door een deur van de Vrij straat uit te bereiken is. De stellages op het tooneel zijn, zooals gemeld, geheel door dezen brand vernield. De zaal, waar het vuur gretig voedsel vond in de pluche bekleeding van wand en stoe len, is evenals het balcon in een ruïne her schapen. Een deel van den foyer deelde het zelfde lot. De boven het balcon gelegen projectie-cabine is echter voor het vuur ge spaard gebleven. ee^dVb^nH Vier uur den mor6en den werd h a mCt Vier stralen Stre den werd, bedwongen was. Het nablus- schingswerk vorderde nog eenige uren De exploitanten van het theater de N.V. Eind- hovensche bioscoopmaatschappij, was tegen brand- en bedrijfsschade verzekerd. Het schilderij van Rembrandt „de afna me van het kruis" en vier schilderijen van Albrecht Duerer werden uit het provin ciale museum te Segovia gestolen. Het schijnt, dat een bezoeker, die in gezel schap van den conciërge Zondag het mu seum bezocht, de sleutels van het hang slot, dat de voordeur afsloot, bij een tweede bezoek heeft verwisseld. Daar het hangslot automatisch sluit heeft de con ciërge niets van dit feit bemerkt. Het on derzoek is in vollen gang. Verschillende bezoekers hadden reeds den wensch te kennen gegeven het schilderij van Rem brandt voor een belangrijk bedrag te koopen. KENNEMERLAND. Neen, de aanvoer is allerminst zóó groot als we andere jaren om dezen tijd van 't jaar gewoon zijn. En dat is niet alleen hier het geval, doch ook aan de groote veilingen als de Centrale Markt te Amsterïlam. Wat de prijzen betreft, deze waren ongeveer ge lijk met die der vorige w^ek. De prijs der spinazie, die met het warme voorjaarsweer snel omlaag ging, is eenigzins tot staan ge komen, daar de koude wind en nachtvorsten den groei belemmeren. De handel was vlug, hoewel er geen groote prijsverschillen waren Over het algemeen genomen, waren de prij zen behalve dan witlof bevredigend. Bloemkool le soort was in trek met prijzen van 12 tot 16, 2e soort (ook mooi doch klein) gold 68,50, per 100 stuks. Kom kommers (alleen kaskommers) werden bij kleine partijtjes aangeboden, in tegenstel ling met Amsterdam, waar de aanvoer be duidend groot was. De noteering was 8,50 11 per 100 stuks. Sla was gewild, voor zoover le kwaliteit. De noteering was 1,50 3,50 per 100 stuks. Spinazie, welke mooi was en zonder gebreken, was duur. De no teering 6 12,50 per 100 K.G. Andijvie was niet zoo duur en gold ongeveer 6 9 per 100 K.G. Postelein, waarvan een be perkte aanvoer, gold 1822 per 100 K.G. Witlof, voor zoover le soort, slechts 5—7 p. 100 K.G. Bosgroenten golden vrij goed. We noteerden voor peterselie en selderie pl.m. 46, prei 25,50, radijs f 2,50—4, DE KWAK NAAR INDIE VERTROKKEN. Hedenmorgen is het K.L.M.-vliegtuig „Kwak" om acht uur van Schiphol naar In- dië vertrokken. Zes passagiers hebben geboekt, t.w. 1 AmsterdamSingapore, 1 AmsterdamJod- phur, 2 AmsterdamCairo, 1 Marseille Batavia en een Calcutta-Rangoon. DE PERKOETOET VERTROKKEN. De Perkoe toet is van Tjililitan voor de vlucht naar Holland vertrokken. Het toe stel vervoert 94 K.G. post, 5 K.G. pakket- post en 32 K.G. goederen. Voor tusschen- trajecten werden acht passagiers geboekt. On gecorrigeerd DE OORLOG IN ABESSINIE. Het 128ste legerbericht. Maarschalk Badoglio telegrafeert: Terwijl de territoriale en Eritreesche troe pen de operaties volgens plan voortzetten, hebben de Azebo Galla krijgers ten Zuiden van den bergstroom Cormat opnieuw de Abessinische achterhoeden bereikt en ver slagen. De vijand moest tijdens den strijd meer dan 400 dooden op het slagveld achter laten. Er werd een hoeveelheid wapens en munitie buitgemaakt, alsmede een geheele colonne lastdieren. ITALIË EN DE BESPREKINGEN TE GENEVE. De ontwikkeling der besprekingen te Geneve wordt in Italië met toenemend wantrouwen en ontstemming gevolgd. Bij de, naar Italiaansche meening hoogst ver warde situatie, aldus verklaart men in be voegde kringen, kan mea zich in Italië geen denkbeeld meer erover vormen, wat Ge neve eigenlijk wil. Met nadruk wordt erop gewezen, dat Italië tot dusver nog in het geheel geen ant woord heeft ontvangen van den voorzitter van de Commissie van Dertien, op het dooi Italië reeds op 2 dezer aan hem gedane voor stel, met den chef der Italiaansche regeering te Rome voorloopige besprekingen te voe ren. Italië, dat destijds tevens heeft beloofd, direct na Paschen een vertegenwoordiger naar Genève te zullen zenden, wacht nog steeds op antwoord van de Madariaga, of hij naar Rome komt, dan wel andere maatre gelen nemen wil. UITVAREN VAN DE NEDER- LANDSCHE HARINGVLOOT. De datum voor het uitvaren van het eerste kwartgedeelte van de Nederland- sche haringvloot is thans vastgesteld op 11 Mei. Aan deze vroege uitvaring mogen dit jaar ook enkele kleine reederijen deelne men. Dit betreft reederijen met 1 schip. De deelnemenden kleine reederijen zijn de vol gende: N. van Leeuwen, D. de Mos, W. den Duik Gzn., en de erven P. den Duik. Het vorige jaar mochten deze schepen eerst la ter uitvaren. De schepen zullen met een beperkt aantal netten mogen visschen. Van een lateren datum van uitvaren is tot heden nog niets officieel bekend. Biljarten. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN DRIEBANDEN. Robijns wint zijn c #ste partij. spelers rH»1 rf"? °pinie der Europeesche party als die tusschen Robijns en Tiedtke byna drie uren duurde. De resultaten der voortgezette wedstrij den waren: OVERLEDEN: Willem Bok, gehuwd met Aagtje Molenaar, 61 jaar. JUBILEUM. De heer G. Oostinga, agent van de Maat schappij „Alkmaar Packet", vierde heden het feit, dat het 25 jaar geleden is waarop hij bij de Alkmaar Packet in dienst trad. Achttien jaar is hy hiervan in Alkmaar werkzaam geweest. Hedenmorgen om elf uur bracht de nieu we directeur, vergezeld van commissarissen, den jubilaris een bezoek in zijn woning bo' ven de pakhuizen aan de Voormeer. In warme bewoordingen getuigde de heer H. Bosman van de waardeering der maat schappij voor het nauwgezette werk door den jubilaris verricht, hem als stoffelijk blijk een gouden horloge aanbiedende. Ook van de zijde van het personeel ge werden den jubilaris blijken van waardee ring, terwijl voorts bloemstukken en geluk- wenschen inkwamen. DE BLOEMENVELDEN BEZUIDEN ALKMAAR. Hoewel het weer niet mee werkte om de Paaschdagen tot hoogtijdagen te maken voor het bezoek aan de bollenvelden, is er toch genoeg te zien. Jammer is, dat de groene plekken (waar anders de tulpen in bloei zouden zijn), hiaten vormen tusschen de schoongekleurde velden, waar de hyacinten, narcissen, tulpen (van de laatste alleen de voorloopers bloeien. Doch misschien valt het mee. Als de gure wind zijn matten op rolt en de wind uit het zuiden waait, kan er in een paar dagen nog heel wat gebeu ren. De schoongekleurde bloemen ver mengd met de bekende groen der boomen en struiken, lokken naar buiten. Hoewel niet zoo druk als in de streek rond om Haarlem, biedt Limmen en Zuideinde Heiloo u een keur van bloemen. Vanaf Alk maar rijdt men langs den Kennemerstraat- weg tot de Krommelaan. Daar staan Flora's kinderen te wachten. Limmen biedt op zijn binnenwegen een keur (en ook geur) van bloemen. Men maakt zich al klaar voor de Paaschdagen. Tentjes en wagentjes met nar- cissenslingers, tuiltjes bloemen (waarbij de geurige hyacint domineert) wachten op de bezoekers. De wondere schoonheid van Flo ra's kinderen in de bollenstreek zal duizen den naar de bollenvelden trekken. Paschen en mooi weer! FIRMA DrtoG E. Robyns (Nederland) 50 88 4 0.568 Tiedtke (Duitschland) 38 88 3 0.431 Lee (Amerika) 50 79 6 0.632 Zaman (België) 46 79 6 0.582 De firma Dröge, reeds 26 jaar als dames- en heeren-modezaak aan de Langestraat in het tweede huis vanaf de Boterstraat geves tigd, heeft de bovengevel van het 18e eeuw- sche pand gemoderniseerd. Het werk werd uitgevoerd door den aan nemer N. Tromp, volgens plannen van den architect G. A. Heidoorn uit Leeuwarden, die voor 25 jaar ook de verbouwing van den winkel verzorgde. Het strekt dezen architect tot eer, dat hij de sierlijke zandsteen-afdekking van den gevel uit 1728, weder in den modernen ge vel, die opgetrokken is met een fraaie roode handvormsteen, met toepassing van de groote in stalen ramen gevatte ruiten, heeft aangebracht. Deze gevelafsluiting van Benthumer zand steen, is door de bewerking van den heer J. Haker, die het geheel van een verflaag heeft bevrijd, er heel wat mooier op gewor den. Door de uitvoering van dit werk is het aanzien van de Langestraat zeer zeker ver hoogd. De zaak is er bovendien aantrekkelijker door geworden. De Langestraatwinkeliers leveren wel het bewijs, dat zy, ondanks de crisis, nog de noodige energie bezitten om hun zaken de eerste plaats te doen blijven innemen. Wel licht begrijpen zy ook, dat de materiaalprij- zen hun diepste punt hebben bereikt, zoo dat men nimmer voordeeliger kan bouwen dan thans. WIELRIJDSTER AANGEREDEN. Gistermiddag is een wielrijdster, die uit de richting van de Texelschebrug kwam, op de Kanaalkade door een vrachtauto aangereden. De bestuurder van de vracht auto, die achter haar reed, verkeerde in de meening, dat zij de Paternosterstraat wil de inrijden en reed haar aan den linker kant aan, waardoor zy kwam te vallen en haar mantel geheel werd gescheurd, terwijl haar rijwiel werd beschadigd. Door de politie wordt naar de schuldvraag een onderzoek ingesteld. AUTO AANGEREDEN. Bij de Friesche brug werd gistermiddag een personenauto aangereden door een achteruit rijdende vrachtauto, tengevolge waarvan het glas van de rechterkoplamp werd verbrijzeld. Bij het oprijden van de weer geopende brug b'eek bij de bestuur ders een kleine verwarring te zijn ont staan. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 12 April en Maandag 13 April js de apotheek van Mevr. de Wed. P. A. F. Si:0™ Verdronkenoord 121, geopend. 's avonds 8 uur tot den vol* 8!?loten van 8 uur. volgenden morgen In de apotheek, welke Zondacs J is, wordt gedurende de daarop volgenÏÏ week de nachtdienst waargenomen. HERKEND EN OPGEBORGEN. Door de politie is gistermorgen een per soon aangehouden, die gesignaleerd stond in het Algemeen Politieblad en wiens aan houding werd verzocht door den burge meester van Enkhuizen. Hij is naar die gemeente overgebracht. JEUGDIGE DIEF. Terzake diefstal van geld door een 12 jarigen jongen is gisteren door de politie proces-verbaal opgemaakt. De knaap is reeds meerdere malen terzake hetzelfde feit met de politie in aanraking geweest. BOTSING TUSSCHEN WIELRIJDERS Op den hoek Achterstraat-Langestraat vond gisteravond een aanrijding plaats tusschen twee wielrijders. De eene wiel rijder reed in de Langestraat, komende uit de richting van de Steenenbrug en ging rechtsaf de Achterstraat in, alwaar hij in botsing kwam met den anderen wielrijder, die in de Achterstraat reed en uit de Marktstraat kwam aanrijden. Op den hoek van de Langestraat wilde hij enkele wan delaars links passeeren, waardoor hij zich op het linkerweggedeelte' moest begeven met voormeld gevolg. Een en ander kan worden beschouwd als een samenloop van omstandigheden. De schade is onderling geregeld. MET DE PAASCHDAGEN. Met de Paaschdagen kan men in Limmen reeds genieten van de kleurenpracht der bloemenvelden. De kweekers in Limmen behooren tot de belangrijkste. Vermoedelijk is het niet be kend, dat in Limmen alle bollensoorten gekweekt worden en dat men die in een schooltuin, nabij de Ned. herv. kerk bijeen kan zien. Wie in onze naaaste omgeving de bollen velden wil bewonderen, doet verstandig Limmen te bezoeken en daar ook den Dus- seldorperweg en den Bovenweg te toeren of te wandelen. Wie per auto of rijwiel toert, kan dan aan het einde van Limmen den nieuwen provin cialen weg naar Bakkum rijden. Een weg niet zonder sensatie, omdat de treinen naar Amsterdam onder den weg doorrijden. Reeds eenige weken is de provincie voorts bezig den weg naar Bakkum aan Zee te verbreeden en over het geheele gedeelte van afzonderlijke rij- en voetpaden te voor zien. Juist vandaag is men met deze werkzaam heden gereed gekomen, zoodat het zeker de moeite loont, om deze verbetering in oogen- schouw te nemen. De mooie wegen naar Egmond aan Zee zijn voor het toerisme zeker aanlokkelijk om ook deze plaats te bezoeken. Vooral de weg van Heiloo naar Egmond, met zijn breede beplanting, mag een stuk werk ge noemd worden, dat Heiloo eer aan doet De gemeente Bergen is bezig van Egmond aan den Hoef tot de Franschman een rij wielpad aan te leggen langs den duinvoet; een rijwielpad, dat een der schoonste in de lande belooft te worden en dat voor een groot deel reeds bereidbaar is. Dit mooie rijwielpad dat er ook toe bij draagt om de mooie Heerenweg voor het autotoerisme veiliger te maken zal er zeker toe bijdragen het bezoek aan Bergen aan Zee en Bergen te vergrooten. In het Bergerbosch worden de lichte groe ne kleuren van de vroege heesters al waar neembaar. Dit is ook het geval langs de duinhelling van Bergen naar Kamperduin en in de mooie nollen te Schoorl. Wie aldus met de Paaschdagen gaat toe ren zal ervaren wat wy, wat het natuur schoon betreft, in een gezegende streek wonen. VOOR VRIJHEID VAN ARBEID VOOR DE VROUW. Naar aanleiding van ons verslag van de vergadering van Dinsdagavond, waar ge pleit werd voor vrijheid van arbeid voor de vrouw, schrijft mevr. Ch. L. Polak Rosenberg, een der beide spreeksters, ons: Het is niet mijn gewoonte anti-kritiek te leveren, maar ter voorkoming van mis verstand voel ik mij toch gedwongen U even te schrijven. Blijkbaar heb ik mij niet voldoende duidelijk uitgedrukt wat betreft de denkbeelden van Famke. Mijn meening is namelijk, dat niet mevr. Veen het huwelijk te hoog aanslaat men kan het nauwelijks te hoog aanslaan! maar dat zij het niet hoog genoeg aanslaat, althans in den werkelijkeri zin. Niet een huwelijk, maar het huwelijk, zoc drukte ik my uit, is wat wy wenschen; niet een man, maar den man. IETS OVER DE OPERA „MARTHA". De eerste helft van de 19de eeuw brengt ons een bloeiend tijdvak van vele opera comique, in navolging van den Franschen geest. Als Duitsch componist sluit na Weber, Spohr, Marschner, Nicolai en Lortzing, als componist van de „Martha" F. von Flotow deze periode. Hoewel Duitscher, leefde von Flotow bü- na zijn geheele leven te Parijs en heeft zijn meeste opera's voor Parijs geschreven. Van zijn voor Duitschland geschreven wer ken hebben „Martha" (1844) en „Stradella" (1847) den meesten opgang gemaakt. Hoewel de Marha-muziek echte Duitsche muziek is, klassiek-romantisch, zijn sterke Fransche invloeden niet te ontkennen. De opera is verdeeld in vier bedrijven, waarvan weder het eerste en vierde ieder in twee tafereelen. Wat den opzet betreft van de muziek, be staat dit werk, zooals in dien tijd algemeen werd gedaan, uit een opvolging van aria's, duetten, trio's, kwartetten, mannen-, vrou wen- en gemengde koren, die ieder op zich zelf feitelijk een afgerond geheel vormen. Ieder bedrijf, behalve het tweede, eindigt met een grootsch opgezette „Finale" met climax naar het slot. Het meest muzikaal en wereldberoemd is de finale van het derde bedrijf. De muziek is zeer melodieus geschre ven. Problemen komen er zeker niet in voor, maar ieder van de 21 nummers klinkt heer- naar waarnemingen, verricht in den mor», van Zaterdag 11 ApriL Medegedeeld door het Kon. Nederl. MeL Instituut te de Bilt Hoogste barometerstand 771.4 mM. u Abisko. Laagste barometerstand 750,0 mM. Danzig. e Verwachting, geldig tot den avond v™ Zondag 12 April: Meest matige tijdelijk wellicht toenemende noordelijke tot noord-oostelijke wind- ee! deeltelyk bewolkt; weinig of geen neerslL kans op nachtvorst; weinig verandering to temperatuur overdag. Weeroverzicht. Koud weer, evenwel veel zonneschijn. In de laatste etmalen verplaatste het de pressiegebied in het noord-oosten en noor- den zich naar het Oostzeegebied. Het ver- toont thans een neiging om daar stationair te zullen worden en ter plaatse geleidelijk op te vullen. Het gebied van hoogen luchtdruk in het noordwesten nam weer in beteekenis toe en breidde zich zoowel naar het noord-westen als naar het noord-oosten uit en reikt thar^ van Schotland tot Scandinavië. De laatste resten van het depressie-gebied in het zuiden trokken noordoostwaarts en gaven nog aanzienlijke barometerdalingen in centraal-Europa. In Portugal en Spanje steeg de luchtdruk. Bij de Azoren ligt een nieuwe depressie-gebied. Depressiegebied met lage temperaturen op die eilandengroep. De opzet van den hoogedruk over de Noor- sche zee bracht een nieuwen stroom van koude, ditmaal van arctischen oorsprong, naar onze omgeving, waardoor het weer tij delijk een buiïg karakter krygt Het is ech ter te verwachten, dat dit niet van langen duur zal zijn en dat het weertype van zonnig en droog weer spoedig terug zal keeren. De nachten blijven echter zeer koud en de tem peratuur overdag blijft guur. LICHT OP1 Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 19.20 uur licht op. lijk natuurlijk, en is buitengewoon goed voor de verschillende stemmen geschreven. De hoofdstemmen zijn Lady (Martha) sopraan, Nancy, mezzo-sopraan of alt, Lyonel, tenor, Plumatt, bas, vrouwen-mannen-ge mengd koor, en een orkestbewerking zoo fijn en goed klinkend, als we na Beethoven mogen verwachten. De inhoud is eenvoudig, lustig,, van een gezonde opgewektheid, eveneens zonder ge weldige problemen, maar zeker niet senti menteel, integendeel prettig aandoende. De handeling vindt plaats in Richmond in Engeland, begin 1700, zoodat prachtige cos- tuums te bewonderen zijn. De Nieuwe Alkm. Opera-vereen, zal deze opera a.s. Woensdag voor het voetlicht bren gen, alles onder leiding van den dirigent Jac. Jansen. Een eerste poging om een dergelijk mees terwerk in operavorm in deze omgeving te brengen. De belangstelling voor deze opvoering is zeer groot. Verloofd: P. BLOKKER en T. BOON. Boekelermeer B 105. Bergermeer 52. 12 April 1936. Met groote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen zcon TACQUES. P. DE WINTER. M. DE WINTER—FIJN. Alkmaar, Laat 11L 1886 1936 Den 25sten April a.s. hopen onze geliefde Ouders, Groot- en Over grootouders Jn. VAN GRATT en A. VAN GRATT-OOMS te Heiloo, hun 50-jarige Echtver- eeniging te herdenken. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven. Namens de kinderen, klein kinderen en achterkleinkind, KLAAS VAN GRAFT. Receptie Café Admiraal. Heerenweg 195 van 3 tot 5. Receptie 4—6 uur in het lokaal der Chr. School.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2