ENORME BRAND TE VENLO. Agenda ftov 'unciaal Tlietuos BEVERWIJK JiheepstiidiHQm föucq ecüjke Stand Stad en OmgevinQ WeeeéeeidU Complex veilinggebouwen in vlammen opgegaan Nog steeds uitbreiding Kr„p;t00genbllk' in verband met NOORDSCHARWOUDE Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De veroveraar der Pampas (sens.); hoofdrollen Warner Baxter en Ketti Gallian. Toegang boven 14 jaar. Beide Paaschdagen vanaf 2 uur doorloo- pende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, Zaterdag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag, 7.30 uur, hoofdnummer Mo dern Times (hum.); hoofdrol Charlie Chaplin. Toegang voor eiken leeftijd, lederen middag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Michaël Strogoff, de koerier van den Tsaar (rom.-sens.); hoofdrol Adolf Wohlbriick. Toegang boven 18 jaar. Bioscoop Harmonie, half 8, hoofdnummer Begeerte (rom.); hoofdrol Mariene Dietrlch. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Dinsdag 14 April. 8 uur, dancing Harmonie, rede Kamerlid L. de Visser; declamatie Martien Beversluis Woensdag 15 April. 8 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van de opera Martha door de Nieuwe Alkm. Opera- vereeniging. 8 uur, café Central, vergadering Het Witte Kruis. Donderdag 16 April. 2.30 uur, 't Gulden Vlies, kinder- en familie voorstelling van De kleine Lord, door het gezelschap De Narren. Hedenmorgen tegen elf uur brak, door tot nu toe onbekende oorzaak, brand uit in de loodsen en opslag plaatsen der Coöperatieve Venlosche veilingvereeniging, gelegen aan de Havenstraat te Venlo. In deze opslagplaatsen lagen groote voorraden van duizenden veilingkisten opgeslagen, welke hoofdzakelijk bestemd waren voor verpakking van sla en eieren. De Nederlandsche Instrumenten-compag nie, die in de onmiddellijke nabijheid van de vuurhaard gelegen is, sloeg het eerste alarm en trad met haar eigen brandweer onmiddellijk actief op. De felle Zuidoos ten wind dreef het vuur dwars door de loodsen, van de achterzijde van het ge bouwencomplex naar het front. Het vond gretig voedsel in den grooten houtvoor- raad, bestemd voor het vervaardigen van kisten en de reeds gereed zijnde kisten. De brandweer van Venlo was vrij spoe dig ter plaatse aanwezig, terwijl onmid dellijk bleek, dat men assistentie noodig had van de omliggende plaatsen, welke werd ingeroepen. Een zware, dikke rook wolk werd door den wind over de stad gedreven. De brand had bij het verzenden van dit bericht zoodanigen omvang aange nomen, dat gevreesd wordt, dat alle ge bouwen van de Venlosche Veilingsvereen. waarschijnlijk niet kunnen worden be houden. In de nabijheid van de vuurhaard is ook gelegen de timmerfabriek en de houtzagerij van de Gebroeders van Gas- selt. Om half twaalf waren de verschillende brandweren nog met man en macht bezig het vuur te blusschen. De vlammen sloe gen toen boven de fabriek van de Ne- dinsco (Nederlandsche Instrumenten Compagnie) uit, hetgeen beteekent dat zij een hoogte van pl.m. 30 meter be reiken. Om half één, dus ruim een uur nadat de brand is uitgebroken, waren de drie groo te loodsen, welke onmiddellijk achter de nieuwe veilingslokalen gelegen zijn, tot den grond toe afgebrand. Er waren hierin ongeveer drie duizend houten kisten geborgen, zoodat het vuur buitengewoon fel woedde. Op het oogenblik tasten de brandweeren van Venlo, Tegelen en Blerik het vuur van drie kanten met tien stralen aan. Zij hebben hierbij nog met den wind te kampen, die de vuurzee van de achterzijde van het ge bouw naar de voorzijde jaagt. Door de politie, padvinders en burgers worden in allerijl groote voorraden opge slagen materialen, die nog niet door het vuur zijn aangetast, weggesleept, om het vuur, dat zich met groote snelheid uit breidt, vóór te zijn. Ook de eigenlijke veilinglokalen, waarin men op het oogenblik van het uitbreken van den brand nog een veiling hield, zijn reeds ontruimd. De aangevoerde voorraad groenten en eieren werden snel op vrachtauto's geladen en weggevoerd. Weer een loods in brand. Tegen een uur vat een nieuwe steenen loods van twee verdiepingen en ongeveer 12 meter lengte vlam. Ook hierin zijn duizenden houten kisten opgeslagen. Voor de brandweer is deze nieu we vuurhaard uiterst moeilijk te bereiken, omdat de houten loodsen in de richting van het brandende gebouw zijn ingestort. Ach ter stapels kisten verscholen, om beveiligd te zijn tegen de ontzettende hitte, zitten de spuitgasten, voorzien van rookmaskers en bestrijden onder de belemmerende omstan digheden van den vreeselijken gloed en den verstikkenden rook het vuur. Militairen helpen. Onder commando van enkele officieren van het tweede en zeventiende regiment in fanterie tracht een detachement militairen een der kantoorlokalen leeg te halen. Nadat enkele bureaux en kasten naar buiten zijn gesleept, moeten zij, teruggedreven door de ontzettende hitte, hun pogingen staken. Nog steeds uitbreiding van den brand. Een groote menschenmenigte, waaronder wij o.m. opmerken overste Rutgers van der Loeff, commandant van het tweede regiment infanterie, en enkele wethouders, is op het terrein van den brand aanwezig. Vanaf de Maasbrug, in welker nabijheid het brandend complex gelegen is en vanaf het dertig meter hooge gebouw van de Nederl. instrumenten-compagnie heeft men een schitterend gezicht op den brand. Tegen half één heeft het vuur reeds de zijgang der houtzagerijen van de Gebr. van Gasselt aangetast. Een gedeelte, van de brandweer van Tegelen tracht op het oogenblik het vuur uit de machinekamers te houden. Ofschoon het vuur zich zeer snel uit breidt, heeft men een gereede hoop; dat men de frontgebouwen der Coöperatieve Veilingvereeniging kan behouden. SCHIPPERSKNECHT VERDRONKEN. Hedenochtend zes uur miste de schipper IJzelenberg, varende in de provinciale vaart bij Delft, plotseling zijn knecht, den 24-jarigen W. Ruggenberg uit Delft. Na langdurig dreggen heeft men om kwart voor twaalf het lijk van den onge lukkige opgehaald. Waarschijnlijk is de knecht, die een ge oefend zwemmer was, ten gevolge van de gladheid van het dek uitgegleden en met zijn hoofd tegen den rand van de boot ge vallen, waardoor hij bewusteloos in het wa ter terecht is gekomen. PALEI8 VOOR VOLK8VLIJTZAAK. Tegen ex-directeur 2 jaar en te gen ex-commissaris 1 jaar ge- eischt. Hedenmiddag werd de Paleis voor Volks- vlijtzaak verder afgehandeld. De fraude, die gepleegd is, is zeer ernstig, aldus de officier van justitie in zijn requi sitoir. Aan verdachte M. zouden nog meer feiten ten laste gelegd kunnen worden, zoo- als b.v. valschheid in ge#;hrifte. Verdachte Hirüf gel^kcn zin «chuldig als de ex- hoorlHkp hij dan °°k zeer onbe- noorlyke dingen gedaan. driin«.«et ee" ^ooi verschil in de han delingen van beide verdachten. Spr re- quireerde tegen den ex-directeur een gevangenisstraf van twee jaar en maanden met aftrek van twee maande^ voorarrest Tegen den ex-commissaris eischte hij een jaar en zes maanden eveneens met aftrek van twee maan den voorarrest. Het Hof pauseerde hierop. GEHEIME DISTILLEERDERIJ ONTDEKT. Te Lunteren. Ambtenaren van den dienst van invoer rechten en accijnzen hebben in samenwer king met de gemeente- en rijkspolitie heden morgen een inval gedaan in een perceel te Lunteren, bewoond door den heer N. K., op vermoeden van drankstokerij. Inderdaad werd na eenig zoeken een compleet distilleertoestel met alle benoo- digde ingrediënten gevonden. Het toestel werd in beslag genomen en per auto naar Ede gebracht. Tegen K. is proces-verbaal opgemaakt, wegens clandestiene alcoholbe reiding. Ook hij is naar Ede overgebracht, om voor den commissaris van politie aldaar te worden geleid. Dit is binnen zeer korten tijd reeds de tweede clandestiene stokerij, die door de in deze omgeving ijverig speurende ambtena ren is ontdekt. Een overdekt veilingsgebouw. Nog altijd zijn er vele tuinders die er warme voorstanders van zijn om alle hier gevestigde Groenten- en Fruitmarkten ineen te doen smelten. De heer W. v. Dok, lid van den gemeen teraad van Wijk aan Zee en Duin en van Prov. Staten heeft deze week op duide lijke wijze de voordeelen van eene Cen trale markt uiteengezet. Voorop stelde spr. wanneer de gecom bineerde veiling hare pogingen om te ge raken tot een overdekt marktgebouw met succes bekroond ziet, dat de huidige raad die beslissing niet neemt aangaande het verkoopen van gemeentegrond, doch dit overlaat aan den nieuwen raad van groot Beverwijk, d. w. z. als de fusie dezer ge meente met die van Wijk aan Zee en Duin en de daarmede gepaard gaande verkie zingen achter den rug zijn. Spr. voorzag dat de situatie van Bever wijk over enkele jaren geheel anders zal en eventueel"*8 iVEm het Noordzeekanaal het spoorwegverkeern °°k V00r ffront ie rini j ccr, waardoor do kans telkVzich danSPz°airliina Velsen~UitgcPst' toekomstige verkeersnef3^6^ afn het omgelegd worden, dat het te stichten bk0o^zatrakenktterrein d" De laatste en tevens ook een groote grief der tegenstanders van de bouwplannen is het verkeersprobleem. Voorzien wordt, wanneer het gebouw op de plaats komt te staan, waar concession- narissen zulks gedacht hebben, op drukke marktdagen ver'ic r-o-stoppin^en zich her haaldelijk zullen voordoen. Narcissen. Een slechte tijding bereikte dezer da gen het adres onzer Narcissenkweekers uit Amerika. Het was bekend, dat de invoer medio December vrij zou zijn doch thans is men aan de overzij besloten dezen invoer niet tegen te gaan doch alle bollen van Narcis sen en ook van Irissen aan eene sterelisatie behandeling te onderwerpen en naar ver luidt zal deze behandeling niet hier toege past worden doch in New York. Vroolijke vinken. Tweede Paaschdag werd in het lokaal van den heer J. de Bakker een uitvoering gegeven door het bekende orkest „De vroo- Hjke vinken" onder leiding van den heer C. Langendijk te Oudkarspel. Medewerking werd verleend door een aantal leden van de gvmnastiekvereeniging Hercules en Hygiëa, mevr. Wagenaar-Kooy, de heeren H. Kuiper en J. Langendijk Cz. en de Babo-girls. De zaal was bijna geheel uitverkocht. Er werd een zeer uitgebreid programma gegeven, bestaande uit een twintigtal num mers, zang en voordracht, dansen, gymnas tiek, afgewisseld en begeleid door muziek van de Vroolijke Vinken. Het was alzoo elck wat wils, ernst en luim wisselden elkaar af. Jammer, dat de heer H. Kuiper een paar nummertjes voor de geluidsversterker zong. Deze kwamen niet tot hun recht. De Babo- girls, een achttal dames van de gymnastiek- vereeniging, dansten op verdienstelijke wijze. Het was een zeer goed geslaagde avond, welke ongetwijfeld aan de verwachtingen heeft voldaan, zoowel van het publiek als van de medespelenden. De avond werd met een gezellig bal be sloten. Tegen een auto aangeloopen. -Maandagmiddag, Tweeden Paaschdag, had te Noord-Scharwoude een ongeval plaats, dat naar omstandigheden heel goed is afgeloopen. Het 2-jarig dochtertje van den heer Kn. stak plotseling den weg over nabij de ouder lijke woning, juist toen een luxe auto kwam aanrijden. Wonder boven wonder geraakte de kleine niet onder de auto, doch kwam met het hoofd tegen een der koplampen voor de auto te vallen. De bestuurder stopte onmid dellijk, zoodat erger voorkomen werd. Het meisje heeft een niet ernstige hoofd wonde bekomen, zoodat zeker van een ge lukkigen afloop gesproken kan worden. Aan het blad, waarin zij adverteert, Kent men de beteekenis van de zaak. Kon. Ned. Stoomboot Mij. Vesta 9 April van A'dam te Lissabon. Stella 9 April van Alexandrië n. Finiki. Orpheus 9 April v. Bilbao n. Santander. Hermes Middl. Zee n. R.'dam was 9 April 12 uu 's middags 230 mijlen ZW. van Ouessant. Orestes 9 April van Middl. Zee te A'dam. Oberon 9 April van Alicante n. Malaga. Barneveld 8 April van Arica n. Mollendo. Ceres 9 April van Malta n. Patras. Agamemnon 9 April van Middl. Zee te Rotterdam. Berenice 9 April v. Kopenhagen te Gdynia. Orion 9 April van Amst. via R.'dam naar Middl. Zee. Ulysses 9 April van Amst, via R.'dam naar Middl. Zee. Odysseus 9 April van Hamburg te Amst. Holland—West-Afrika Lijn. Reggestroom 9 April v. Amst. n. Hamburg. Mij. Nederland. Chr. Huygens thuisr. 9 April te Suez. Rotterdamsche Lloyd. Hector, Japan naar R.'dam '8 April van Hongkong. Noordduitsche Lloyd. Gneisenau 8 April van Southampton naar Japan. Havel, Japan, naar R.'dam te Hongkong. VER. NEDERL. SCHEEPV. MIJ. Holland-Britsch Indië Lijn. Blitar uitr. 9 April van Bombay. HollandO. Azië Lijn. Almkerk uitr. 9 April te Antwerpen. ALKMAAR. ONDERTROUWD; Bartholomeus Petrus Duin en Eva Maria Alida de Graaf. Jacobus Ruiter en Johan na Maria Buter. Jan van der Molen en Johanna Hendrika Schermer. GEBOREN: Willem, z. van Hendrik Nicolaas Ranzijn en Grietje Maria de Vries. Geertje Hen- riette, d. van Hermanus Johannes Gerardus Brouwer en Maria Catharina Heidemann. Hendrik Cornelis, z. van Pieter van der Wal en Dieuwertje Maartje Rezel. Wilhelmina Jacoba, d. van Jan Jansen en Huibertje So- phietje de Vries. Antonius Carolus Marie, z. van Marinus Josephus Antonius Jacobse en Hendrica Maria Kraakman. Jacobus Petrus Maria, z. van Petrus Nicolaas de Winter en Maria Katharina Vijn. OVERLEDEN: Maartje Visser, gehuwd met Oene Vlees houwer, 61 jaar. Petrus Portegijs, gehuwd met Johanna Maria Elisabeth Swinkels, 65 jaar, Cornelis Over, weduwnaar van Geertje Wonder, 86 jaar. AANRIJDING IN DE LANGESTRAAT, *n de kangestraat vond Zaterdagmorgen een HS"1 tusschen een welke in de»if«?a be1stuurder V1»n de auto, Sider haalde ^riChting reed als da wiel- het inhalen, waardwT^^n^ bij linker-elleboog werd gcraakt i v vallen, waarbij hij liep. Ook zijn rijwiel werd beschadigd °n" schade is onderling geregeld. EEN JUBILEUM. Men verzoekt ons mede te deelen, dat de ambtenaar te Haarlem, in dienst van de pro vincie, die zijn werk over deze provincie verdeelt en ook menigmaal te Alkmaar vertoeft, 16 April a.s. zijn zilveren jubileum zal herdenken. RECHTS GAAT VOOR! Op den Helderscheweg reed Zaterdagmid dag een wielrijdster ter hoogte van den Geestersingel in de richting van de Texel- schebrug en verzuimde om den doorgang vrij te laten aan een van rechts vanaf den Geestersingel komende personenauto, tenge volge waarvan een botsing ontstond. De wielrijdster kwam te vallen en is in het ge bouw van den Raad van Arbeid binnenge bracht. De directeur van den Geneeskundi gen Dienst, die ter plaatse verscheen, kon geen verwonding constateeren en de wiel rijdster is per auto naar haar woning ver voerd. Door de politie is proces-verbaal op gemaakt. AUTOBUS EN VRACHTAUTO. Tusschen een gesleept wordende vracht auto en een autobus vond Zaterdagmiddag op den Kennemerstraatweg ter hoogte van de Kruislaan een aanrijding plaats. De vrachtauto kwam uit de Kruislaan en reed over den Kennemerstraatweg naar de Julia- na van Stolberglaan. De bus reed over den Kennemerstraatweg komende uit de rich ting Heiloo. De bestuurder van de auto, wel ke de vrachtauto op sleeptouw had, had ver zuimd aan het van rechts komend verkeer den voorrang te verleenen. Tegen hem is door de politie proces-verbaal opgemaakt. ACTETASCH ONTVREEMD. Bij de politie is Zaterdagavond aangifte gedaan van de vermissing van een acte- tasch, welke aan het stuur van een rijwiel hing, dat voor een perceel aan den Kenne merstraatweg was geplaatst. VERKEERSONGELUK. Op den eersten Paaschdag vond op den Kennemerstraatweg des morgens een ver keersongeval plaats, dat nog betrekkelijk goed afgeloopen is. Een uit Haarlem afkom stige bestuurder van een personenauto reed ter hoogte van dé Kooijmeerlaan in de rich ting van de stad, toen zijn wagen even voorbij de Kooijmeerlaan begon te slippen. De auto botste daarna met de rechterzijde tegen een boom aan, waarop de auto naar links zwenkte en tusschen de boomen door op het aan de tegenover gestelde zijde van den weg gelegen rijwielpad terecht kwam. Op dat oogenblik was er overigens geen verkeer op den weg. De rechterzijde van de auto was ernstig beschadigd, terwijl de echtgenoote van den bestuurder, die rechts achter in de auto zat, haar bewustzijn had verloren. Deze da me is naar het Centraal Ziekenhuis overge bracht en bleek een lichte hersenschudding te hebben bekomen en vermoedelijk een gebroken rechtersleutelbeen. Bovendien bevonden zich nog twee per sonen in de auto, die evenwel geen letsel hadden opgeloopen. De auto is op eigen kracht terug naar Haarlem gereden. De bestuurder had in Heiloo zijn banden laten oppompen, terwijl het wegdek door de vallende sneeuw zeer glad was, hetgeen de vermoedelijke oorzaak was van het slippen der auto. MINISTER COLIJN IN DEN HELDER. Hedenmorgen elf uur is Z. Excellentie minister H. Colijn in den Hel^fer aangeko men. De minister was vergezeld van den ad judant luitenant ter zee der eerste klasse Post Uiterweer. Z. Excellentie begaf zich rechtstreeks naar het commandantsgebouw der marine, waar hij ontvangen werd door den com mandant der marine Schout bij Nacht T. L. Kruys. Kort daarop vertrokken de genoemde autoriteiten by wie zich de commandant van de onderzeedienstkazerne, overste L. A. C. M. Doorman en dienst adjudant aan sloten, naar de O. 11. Nadat het gezelschap geembarkeerd was vertrok de onderzeeboot, welke onder be vel staat van luitenant ter zee der eerste klasse C. W. Slot, naar het Marsdiep al waar eenige drukproeven en lanceeroefe- ningen gehouden zullen worden. Het is ook aan boord van deze onderzeeër dat Z. Exc. de lunch gebruikt. Om twee uur hedenmiddag werd de O. 11 weer in de haven terugverwacht. Daarna zou de minister zich naar het vliegkamp de Mok begeven, vervolgens naar het vliegkamp de Kooy en tenslotte naar het torpedo-atelier op 's rijkswerf. Morgenochtend half negen staat een be zoek aan het Koninklijk Instituut op het programma. De compagnie adelborsten zal voor het Instituut opgesteld staan en zal door Z. Excel, geïnspecteerd worden. De stafmu- ziek zal mede aanwezig zijn. Des middags zal, als daartoe nog tijd rest, een bezoek aan verschillende deelen van de werf ge bracht worden en daarna zal de minister per auto naar Den Haag vertrekken. naar waarnemingen, verricht in den moree» van Dinsdag 14 April. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te de Bilt Hoogste barometerstand 774,3 m.M. te Vestmanör. w Laagste barometerstand 745,4 m.M. Blaavandshuk. w Verwachting, geldig tot den avond v»„ Woensdag 15 April: Zwakke tot matige wind uit westelijk* tot noordelijke richtingen; half tot zwaar bj wolkt; of betrokken met kans op regen of hagelbuitjes in het noorden, in het zuiden gedeeltelijk bewolkt met weinig of «en neerslag; waarschijnlijk nachtvorst; weinj, verandering in temperatuur overdag. Weerovenlcht. Nog guur weer; nachtvetgt. Het hoogedruk gebied over IJsland met zijn uitlooper naar noord-Scandinavië, hand- haaft zich nog steeds. Aan de zuidzijde hl*jl van bewegen zich voortdurend daalgebie- den, welke plaatselijk buiïg weer veroorza ken; als ten onzent op den morgen van den eersten Paaschdag. Thans ligt weer een de pressiekern over Denemarken, welke sneeuw veroorzaakt in zuid-Zweden. Sterk* oosten tot noord-oosten winden waaien op de grens van depressie en hoogen druk, vooral over de Noorsche kust en de Shetlands. Ook over Frankrijk en de Golf van Blscaye bevindt zich nog een oost-westwaartsche gerekt mi- nimum, dat aan zijn zuidzijde opvult en be trokken weer met regen veroorzaakt, Over Duitschland is het weer rustig met vrü hel deren ochtendhemel. De. temperatuur is by'na overal onder normaal, over Lapland en Finland vriest het nog matig, in midden- Zweden licht. Ook in onze omgeving vroor het hedennacht licht evenals in oost-Eng*, land. In den algemeenen toestand is nog weinig verandering te wachten, voor het noordelijk gedeelte van ons land bestaat kans op lichte regen of hagelbuien, voor het zuiden zijn de neerslagkansen vrij klein. Nachtvorst zal wel over het geheele land optreden, overdag verandert de temperatuur nog weinig. SCHOORSTEENBRANDJE. Zondagavond brak bij een bewoner san de Karl Marxstraat een schoorsteenbrandje uit, dat door de politie met een brand- bluschapparaat is gebluscht. TER ONTNUCHTERING. Door de politie is gisteravond een wielrij der ter ontnuchtering naar het bureau van politie overgebracht, daar hij onder zooda nigen invloed van het gebruik van alcohol- houdenden drank verkeerde, dat hij niet in staat kon worden geacht zijn rijwiel naar behooren te besturen. Proces-verbaal is te gen hem opgemaakt. Terzake openbare dronkenschap is tegen één persoon proces-verbaal opgemaakt Hü is eveneens ter ontnuchtering naar het bu reau van politie overgebracht Eveneens is proces-verbaal opgemaakt te gen een persoon, die zich schuldig maakt* aan het feit dat hij in staat van dronken schap in de Krebbesteeg eens ander* veilig heid bedreigde. Ook hij is aan het bureau van politie ontnuchterd. HET BEZOEK AAN DE BLOEMEN VELDEN TE HEILOO EN LIMMEN. Sneeuw en hagel, een koude noorden wind en een bezoek aan de bollenvelden, gaan niet samen. Teleurgesteld hebben zeer velen ervaren, dat men thuis moest blijven, doch niet alleen de thuisblijvers hadden een strop, ook de talrijke neringdoenden en bloemenverkoopers(sters) hadden slechte dagen. Het bezoek te Heiloo en Limmen was gering, alleen langs den hoofdwegwas nog vertier van de doortrekkende auto* en Maandagavond van de vele jongelui, die on danks het slechte weer, waren uit geweest Maandagmiddag was er nog een druk uur tje, toen de vele motorfietsen en euto passeerden uit Alkmaar. ALKMAAR'S KLEEDING- EN DEKKING-COMITE. Het bestuur schrijft ons: Ten behoeve van zoovele stad ge WK) wil het comité graag hare werkzaamne voortzetten zooals het die is begonnen, hebben nu bijna 400 aanvragen behand en nog steeds komen er nieuwe b'"Jlen' r. Dankbaar is het comité voor de reeds v leende medewerking, maar er wachten zoovelen op onze hulp, dat wij opnieuw beroep willen doen op uwen steun. De schoonmaak is bijna of misschien g heel afgeloopen en allicht heeft u ie handen gehad, dat u toch niet meer bruikt, maar dat toch maar weer is P» hangen, weggelegd of weggezet. Wü zouden u willen vragen: sta da ons af, wij weten wel iemand die da behoefte heeft. b- De zomer is nog niet gekomen en a hoefte aan kleeding en beddegoed is zeer groot, terwijl verder alles ons kom 4«i no. Een berichtje aan: Westerweg 55, ten 2019; Hofdykstraat 10, tel. no. 2264; A raad, tel. no. 3804 of Korte Lyceumstraai en wij zorgen voor het ophalen van he g u wenscht af te staan. Hebt u geen goederen, een klein of ter bedrag voor aankoop van nieuwe g deren is ook zeer welkom. Wilt u da storten ten name van ons comité bij Nutsspaarbank alhier: gironummer Donateurs minimum 1,

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2