Amstecdamsche JHeucs IPxooUiciaal 'flieuws JUdkvwAen QemeeutecadeH Sport INKSTEREN EG MOND AAN ZEE BEVERWIJK HEERHUGOWAARD Het nachtelijk ongeluk te Haarlem. Tegen hoofdverdachte uit Enkhuizen twee maanden geëischt. HOORN Feestdagen vragen iets aparts, iets nieuws, iets anders. ONZE LEZERS ZIEN UW ADVERTENTIES en KOMEN BIJ UI pl.m. 1.45 VINGERS VERSTIJFDEN, VOETEN GEZWOLLEN DOOR RHEUMATIEK. Nu weer geheel in orde. Een beetje rheumatische pijn hier of daar kennen wy allen, maar laat rheuma- tiek U eens werkelijk in haar greep hebben, dan eerst weet gij hoe ontzettend deze pijnen kunnen zijn. Laat het niet zoover komen. Lees eens onderstaanden brief: „Ik leed aan rheumatische pijn in mtfn handen, voeten en knieën. Langzamerhand werden deze pijnen erger, tenslotte moest ik een stok gebruiken om mij voort te be wegen. Mijn voeten waren zoo gezwollen, dat ik myn schoenen enkele maten te groot moest koopen. 's Morgens waren mijn vingers als verstijfd. Inwendige, noch uitwendige medicijnen brachten my ver lichting. Toen probeerde ik Kruschen Salts, Na één flacon was er reeds merkbare ver betering, na de tweede waren mijn rheu matische pijnen totaal verdwenen en sindsdien zijn zy niet meer teruggekomen. Ik kan U verzekeren, dat myn vrouw en mij g8^11 moeite te veel is om Kruschen galts aan te bevelen". R. G. S. Rheumatische pijnen, jicht en ischias vinden hun oorzaak in een overmaat van urinezuur in het bloed. Dit urinezuur is één der afvalstoffen, die bij de stofwisse ling ontstaan. Wanneer de inwendige orga nen niet goed functionneeren, hoopen deze afvalstoffen zich op en zal het urinezuur uiterst pijnlijke rheumatische zwellingen in gewrichten en spieren veroorzaken. De zes zouten, waaruit Kruschen Salts is sa mengesteld, sporen ingewanden, lever en nieren aan tot krachtiger werking. De af valstoffen worden hierdoor langs de na tuurlijke kanalen zacht en volkomen uit het lichaam verwijderd, het bloed wordt gezuiverd en de pijnen zullen verdwijnen. Bovendien wordt de geheele gezondheids toestand verbeterd. Hoofdpijn, indigestie, lusteloosheid enz. verdwijnen volkomen. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en erkende drogis- sten a 0.90 en 1.60 per "lacon, omzetbe lasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de bui tenverpakking. de naam Rowntree Handels Maatschappij Amsterdam, voorkomt. bijzonders. Immers, hij zal niet met een vliegtui gin een recordtempo de breedte cirkel volgen, maar hij wil, met bestaande diensten van het eene uitgangspunt op het volgende traject aansluiting zoeken, van verschillende luchtvaartmaatschappijen ge bruik maken. Met de zeppelin Von Hin denburg is hij zoo juist den „grooten vij ver" overgestoker naar Frankfort, /an daar ging het met de K.L.M. naar Am sterdam en van Schiphol brengt eveneens de K.L.M. met de Fokker-Douglas Perkoe- toet, gezagvoerder de heer G. J. Geysen- dorffer, Zaterdag a.s. den ondernemenden passagier naar Penang, waar hij aanslui ting krijgt op de Imperial Airways naar Macao. Van Macao met de Pan American Airways te Manilla geland, zal de al be roemd geworden China Clipper dr. Fal- coner over den Oceaan vliegen naar San Francisco. De American Air Lines zullen ten slotte den wereldreiziger naar Dallas brengen, veilig en wel, welke laatste fac tor natuurlyk ook in het reisplan is opge nomen Twee nachten heeft dr. Falconer aan boord^van de Zeppelin doorgebracht, ove rigens wil hij steeds overnachten in gerie felijke hotels langs de route. De kosten van de gansche vlucht zyn getaxeerd op 3200 dollars. AMY OP CROYDON GELAND. Amy Mollison is te 13.36 op het vliegveld Croydon geland. DE „LOS ANGELES" WORDT WEER IN DIENST GESTELD. De marinecommissie van t.et Amerikaan- sche huis van afgevaardigden heeft een mo tie aangenomen, vclgens welke het indertijd in Duitscliland ge' ouwdo luchtschip „Los Angeles" weer in dienst moet worden ge steld. De commissie is tot dit besluit geko men, nadat dr. Eckener en de andere des kundigen, die met de „Hindenburg" in de Ver. Staten zijn geweest, verklaard hadden, dat het luchtschip nog in goeden staat ver keert. ONZE POSTVLUCHTEN. Gistermiddag om 17.05 uur is het Indië- vliegtuig Oeverzwaluw, gezagvoerder Vi- ruly, op Schiphol geland. Het toestel had 276.955 K.G. briefpost en 0.45 K.G. pakket- post aan boord. De Lijster (uitreis) arriveerde te Bag dad. Zaterdagochtend a.s. zal" de Perktoetoet van Amsterdam naar Batavia vertrekken. bemanning van dit toestal zal bestaan uit de heeren G. J. Geysendorffer (eerste bestuurder), H. J. Frenken (tweede be stuurder), M. Franse (werktuigkundige) en C. van' Beukering (radio-telegrafist). De Post voor dit toestel moet uiterlijk heden avond te Amsterdam zijn. Het badseizoen nadert. Nog maar enkele maanden is het geleden, dat het winterseizoen eindig de, dat Egmond te danken had aan de stranding van de „Kerkplein", de „Drente en de „Jos Maria". Van deze schepen heeft Egmond niets anders over gehou den, dan „een deel" van de „Drente". Van deze Sleépboot is nog maar een klein ge deelte gesloopt. De rest van het wrak spreekt nog altijd tot de verbeelding en mag zich verheugen in een druk bezoek van de aanstaande badgasten, die nu komen huren. Als het sloopen niet vlug ger vordert, zal de „Drente" ook in het badseizoen nog een attractie vormen. Voor degenen, die de angstige uren van de stranding meemaakten, zal het een eigen- aardig-ggzicht zijn, de badstoelen met vroolyke fleurige badgasten op het strand rond de „Drente", waar in den nacht van 19 op 20 October de Egmondsche redders de bulderende, huizenhooge golven haar prooi ontrukten. Nog iets anders heeft Egmond echter van de strandingen over gehouden, iets van onschatbare waarde voor een bad plaats, namelijk bekendheid. En het is daarvan dat men in het komende seizoen hoopt te profiteeren. Als de voorteekenen niet bedriegen, dan zullen de verwachtin gen inderdaad in vervulling gaan, want de aanvragen van badgasten komen dit jaar vroeger en talrijker binnen by het infor matiebureau van Vreemdelingenverkeer, dan anders. Dat 1936 een jubeljaar is voor de ge meente, wijst de geschiedenis uit. Dit jaar bestaat de gemeente namelijk 900 jaar, want in 1036 heeft Walther, de zesde „Heer van Egmond", het dorp gesticht, door er 10 huizen te bouwen voor zijn onderhoo- rigen, die van hem het recht kregen „om zig op de Noordzee met de visserij te geneeren". Er zou zeker alle aanleiding zijn om een dergelijken heuglijken leeftijd op feestelijke wijze te herdenken. Het is ech ter nog de vraag of dit mogelijk zal zijn, want de inwoners hebben het nog steeds hard te verduren en de gemeentekas is berooid. Desondanks is er in dit jubeljaar voor Egmond aan Zee reden tot blijdschap. Groot zijn namelijk de verbeteringen en verfraaiingen, die den laatsten tijd in en om Egmond tot stand gekomen zijn. In werkverschaffing is een groot deel der gemeente beplant door de Nederlandsche Heidemaatschappij, zoowel langs de wegen als in de duinen. Een schitterend plantsoen is aangelegd, waarin geplaatst is de, juist dezer dagen gereed gekomen, monumen tale herinneringsbank voor het zilveren jubileum van burgemeester C. J. Eyma. Vele wegen zijn verbeterd, terwijl de hoofdweg naar Egmond aan den Hoef. met een breed voetpad en fietspad, vóór Pink steren geheel vernieuwd zal zijn. Te Beverwijk zal Dinsdagavond de uit voering van het dit voorjaar door den Vrij zinnig Christelijken Jongeren Bond in stu die genomen leekenspel Verlaten in de Doopsgezinde kerk plaats vinden. De afgraving voor den nieuwen weg. Dinsdagmorgen werd de laatste knijper grond voor het stuk provinciale weg Hui- gendijkBoterhuizen door den z.g. „ijzeren man" naar boven gebracht. Zooals men weet, werd de benoodigde specie voor dit stuk weg verkregen door uitgraving van on geveer 2 H.A. land van'den heer M. Spaan, gelegen tusschen den spoorweg, daar waar. deze de ringsloot van den polder Hugowaard nabij St. Pancras kruist en den Botertocht. Uitgraving geschiedde tot op een diepte van 5 M., zoodat afgerekend de taludvör- ming, ruim 80.000 M3. aarde werd ver bruikt. De specie bleek zeer gunstig voor het be stemde doel. De tallooze lagen schelpen, die het zand afwisselden, bleken na een daar toe ingesteld onderzoek, door den directeur van het zoölogisch laboratorium van Artis, reeds 500700 jaren onder de lagen zand zeer goed geconserveerd te zijn. De aard der schelpen toont zeer veel over eenkomst met de tegenwoordig nog langs de Waddenzee gevonden soorten. Groote vondsten werden niet gedaan. Slechts een enkel stuk hoorn, dat veel over eenkomst vertoonde met het dekschild van een schildpad, werd gevonden. Een onder zoek van genoemden directeur wees uit, dat het een rugschild was van een steur van buitengewone afmetingen. Evenals by het naar de plaats brengen van de machtige kraan die in totaal 47 ton weegt en zelf bewegend is door middel van een rupstractor, die tevens als fundament dienst doet, zakte deze bij het wegrijden in een veenachtige plek zonder eenige waar schuwing plotseling weg in den bodem, wat het noodige oponthoud veroorzaakte. Binnenkort zal het thans nog droogstaan de gat, dat aan de Z.W.-zijde voorzien wordt van een rietschok met steenstorting, aan- de andere kanten met een teenvlechting in een watervlakte van 2 H.A. temidden van groe: ne weiden veranderd zijn. In den nacht van 15 op 16 Februari j.1. is te Haarlem een noodlottig ongeluk gebeurd, dat aan de 25-jarige mej. E. van H. het leven heeft gekost. Er was dien nacht een feest geweest in een cabaret aan de Raaks, dat tot vyf uur in den morgen had geduurd. Onder de feestvierenden waren ook de 27-jarige koopman P. B. en de 26- jarige G. van der B., beiden uit Enk huizen, die tijdens het feest kennis maakten met twee Haarlemsche meisjes, mej. van H. en haar vriendin. Na afloop van het feest zouden de heeren de meisjes met hun auto naar huis brengen. De koopman bracht eerst de vriendin naar haar woning aan de Leidschevaart en kwam toen by het cabaret terug om den gymnas tiekleraar en mej. van H. te halen, die in de Harmen Jansstraat woonde. Dicht bij deze straat, op den Koudenhorn, besloot men echter nog een eindje om te rijden en langs het Spaarne zette men de nachtelijke rit voort. Op de Turfmarkt, waar de Kam persingel in het Spaarne uitkomt, moest de koopman, die aan het stuur zat, linksaf slaan naar de brug over den Singel. Hy deed dit echter niet en reed recht rechtuit met het gevolg, dat de auto van den steilen walkant reed en in het water terecht kwam. De beide heeren wisten uit den wagen te komen, maar mej. van H. slaagde daarin niet en verdronk. Eenigen tijd later, toen politie en leden der reddingsbrigade ter plaatse waren ge komen, kon haar stoffelijk overschot worden geborgen. Uit het onderzoek bleek, dat beide heeren tydens het nachtfeest in het cabaret bier en andere alcoholhoudende dranken hadden gebruikt. Een surveilleerend politieagent, die de auto op den Kouden Horn had zien ryden, had echter niets abnormaals ge merkt. De auto reed normaal zonder te slingeren. De justitie stelde een vervolging in tegen den koopman en gistermiddag stond deze voor de Haarlemsche recht bank terecht. Hem was het veroorzaken van dood door schuld ten laste gelegd. Er waren acht getuigen, waarvan twee a décharge, gedagvaard. Als verdediger trad op mr. Ali Cohen uit Haarlem. De vriend van verdachte, die met het meisje achterin de auto zat, verklaarde niets bijzonders gemerkt te hebben tot op het oogenblik, dat de wagen van den walmuur in het water viel. De auto lag met de wielen naar boven en hij was door een öpenstaand raampje er uit gekropen en naar den wal gezwommen. President: „Hebt U niets gedaan om het meisje te redden?" Getuige: Jk was te veel in de war, om daaraan te denken, toen ik op den wal stond, heb ik wel direct om hulp geroepen". Hij zei voorts, dat verdachte zeer voorzich tig en langzaam gereden had, juist omdat hij in Haarlem niet bekend was. De agent van politie, die de auto tevoren had zien rijden, bevestigde dit. Hij had zich na het ongeluk te water begeven om te trachten het meisje te redden, doch dit was door den stand van de auto onder water niet gelukt. Ook de verdachte heeft tot twee maal toe geprobeerd, weer in de auto te kruipen, maar omdat hij niet zwemmen kon, moest hij zijn pogingen opgeven. De president meende, dat verdachte wel vermoeid geweest zou zijn, na een gehee- len nacht gedanst te hebben, terwijl hy bovendien zes glazen sterken drank had gebruikt. Verdachte zei, dat hij zich volko men nórmaal had gevoeld. Toen hij de Turfmarkt afreed, had hij geen water ge zien. Door den motregen was de voorruit van de auto bedekt met fyne druppeltjes, maar hij had den ruitenwasscher niet wil len gebruiken, omdat de ruit de eerste oogenblikken dan nog ondoorzichtiger zou zyn geworden. Het licht van de auto was zeer slecht. Omdat de straatlantaarn aan den overkant zich op een lyn bevond met de lantaarns op de Turfmarkt had hij ge dacht, dat hij rechtuit moest. Nadat nog enkele getuigen hadden ver klaard, dat de verdachte en zijn vriend toen zij uit de auto kwamen, naar alcohol riekten, hield de officier van justitie, mr. Semeyns de Vries van Doesburgh zijn re - quisitoir. Hij zeide, dat men, rijdende in 'n auto op de Turfmarkt, inderdaad aanvan kelijk niet den indruk krijgt, dat de weg op het water uitloopt, mede doordat de walkant aan de overzijde lager is. Z. i. moest echter de verlichting van de bruggen links "van de Turfmarkt de aandacht trek ken van eiken autobestuurder, ook al is die ter plaatse niet bekend. De officier was dan ook van oordeel, dat de alcohol bij dit on geluk een rol gespeeld heeft. Verdachte, die van 's avonds half elf tot 's nachts vijf uur in het cabaret had ge danst, moet hierdoor verslapt zijn. Hij vond het voorts zeer betreurenswaardig, dat de vriend van verdachte, die de zwem kunst machtig was, alleen bedacht is ge weest op eigen veiligheid en niet gepro- beer heeft, het meisje te redden. Spreker eischte tenslotte tegen verdachte twee maanden gevangenisstraf. De verdediger mr. Ali Cohen bestreed, ■dat verdachte roekeloos en onvoorzichtig •had gereden. Hijheeft weliswaar alcohol gebruikt, doch uit niets is gebleken, dat dit een nadeeligen invloed op zijn rijvaardig heid heeft gehad. Pleiter was van oordeel dat dë ongunstige situatie op de plaats van het ongeluk hem noodlottig is geworden en vroeg, daarom vrijspraak. De rechtbank zal op 28 Mei uitspraak doen. In de Dinsdagavond gehouden vergade ring had een nieuwe stemming plaats over de motie-Smits inzake de gemeente lijke badhuizen. Vooraf had een scherpe woordenwisseling plaats tusschen den burgemeester en den heer Smits. Laatst genoemde erkende daarbij onjuist te zijn ingeljcht geweest ten aanzien van het aantal r.k. arbeiders bij het badhuis, zoo dat hij dat deel der motie introk. De mo tie werd ten slotte verworpen met 6 tegen 8 stemmen. De nieuwe verordening op de keuring van waren werd vastgesteld. Bij de artikelsgewijze behandeling van de bouwverordening werden verschillen de amendementert, voornamelijk inge diend door de heeren Kaldenbach en Harder, besproken, waarbij de gemeente architect toelichtingen gaf. Eenige der amendementen werden ingetrokken, an dere voor nadere bestudeering naar B. en W. verwezen. By de verdere behandeling werd nog ingesteld een commissie van advies, om voorlichting te geven 'bij de uitvoering der verordening, welke ten slotte werd aangenomen. Zij treedt echter nog niet in werking, omdat de bovenbe doelde amendementen nog onderzocht moeten worden. De verordening zal daarna nogmaals in den raad worden be handeld. De geloofsbrieven van het nieuwe raadslid dr. C. Drossaart van Dusseldorp werden goedgekeurd. Zwemmen. DE RECORDPOGING VAN TINE WAGNER. Gaan de 440 yards, de 300 M. vrije slag en 400 M. vrije slag er aan? Naar wij vernemen zal Tine Wagner Zondag a.s. niet alleen trachten het wereld record 400 meter vrije slag te verbeteren. Zij zal n.1. een ernstige poging doen ook den wereldrecordtijd op de 300 meter te verbeteren terwijl zij verder wil trachten ook het record op de 440 yards op haar naam te brengen. Het wereldrecord 300 me ter vrij slag staat op naam van Willy den Ouden met een tijd van 3 min. 50.4 sec. ge vestigd te Aarhuus op 10 September 1935, het record op de 400 meter staat eveneens op naam van deze Rotterdamsche zwem ster met een tijd van 5 min. 16 sec., geves tigd op 12 Julie 1934 te Rotterdam, terwijl Rie Mastenbroek houdster is van het we reldrecord 440 yards vrije slag met een tijd van 5 min. 29.2 sec. gemaakt op 16 Febru ari van dit jaar te Maastricht. Officieele tijdwaarnemers van den K. N. Z. B. zullen aanwezig zijn, zoodat alle maatregelen zijn genomen, om erkenning der eventueele records mogelijk te maken. EEN CONCURRENTE VOOR DE NEDERLANDSCHE ZWEMSTERS? Mavis Freeman, de 17-jarige juniores kampioene der Vereenige Staten wordt in Amerika beschouwd als een serieuze con currente der Nederlandsche vrije-slagzwem- sters, in het bijzonder van Willy den Ouden. Onlangs legde zij de 100 Yards vrije-slag af in den tijd van 1 min. 2.6 sec. Indien men bedenkt dat het wereldrecord op dezen afstand op naam van Willy den Ouden met een tijd van 59.8 sec., dan mag aangenomen worden dat men hier met een nieuwe Amerikaansche zwemster te doen heeft, waarvan slechts de tijl zal leeren, of zij bij de vrije-slagnummers een ernstige concurrente voor onze landgenooten zal worden. Wielrennen. ROND HET IJSSELMEER. Nieuwe recordpoging van D. Vermeulen. Maandagmorgen 18 Mei a.s. des morgens om zeven uur zal de wielrenner D. Ver meulen van de Amsterdamsche rennersclub „Excelsior" aan deze zijde van het Y, nabij het Tolhuis, starten om te trachten het re cord „rond het YsSelmeer" op zijn naam te brengen. Dit recórd, een afstand van 349.6 K.M. staat momenteel op naam van den ama teur G. Snijders met een tijd van 10 uur, 59 min. 51 sec. Snijders vestigde dit reerd verleden jaar, den tijd van Vermeulen verbeterend met 1 minuut 23 sec. Vermeulen heeft nadien nog getracht het record weer op zijn naam te brengen, doch bij een poging in Mei van het vorig jaar moest hy wegens slechte weersom standigheden opgeven. A.s. Maandag zal Vermeulen een nieuwe poging ondernemen. Schieten. SCHIETWEDSTRIJDEN „NIMROD". De schietvereeniging Nimrod hield Dins dag 12 Mei j.1. haar jaarvergadering waarbij o.m. plannen werden vastgesteld -ring van haar 25-jarig bestaan in Sei e.k. door het houden van een zésdaagt iet- wedstrijd. Na de vergadering volgde de prijsuitrei king der behaalde prijzen bij de gehouden win teroefeningen. De wisselbeker werd dit jaar men door den heer A. A. Florijn met 4 ,nten. In den personeelen wedstrijd waren de resultaten als volgt: Klasse 1. A: A. W. Boersen Jr. 692 p.; 2. A. A. Florijn, 681 p.; 3. W. Vaske, 666 p.; 4. A. J. A. Genefaas, 661 p.j 5. A. Boersen Jr. 660 p. Klasse B: 1. G. Bronner, 602 p.; 2. A. J. Goes, 533 p. DE OLYMPISCHE SPELEN 1936. De Arbeiders Sportbond en de Spelen. In het congres van den Nederlandschen Arbeiders Sportbond, dezer dagen gehouden, is met algemeene stemmen een resolutie aangenomen, waarin de bevolking van Ne derland en in het bijzonder de Nederland sche sportbeoefenen worden opgeroepen de Olympische spelen 1936 te Berlijn te ver mijden, zich te onthouden van deelneming of deze in eenigerlei vorm hulp en steun te verleenen. van Vrijdag 15 Mei 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te 1934 1934 1930 STAATSLEENJNGEN. 4 Nedetl 4 Ned-lndië 5Duitschland Idem met verklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned Ind Handelsbank Rotterd. Bank INDUStR. OND. B1NNENL Alg Kunstzijde Unie v Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am Smelting Anaconda Betbleh Steel Citic, Service Kennecott Copper Steel cornm U. S Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned, Ind Suiker Uhie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr Perlak Philips Oil Shell Un|on Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber Dell Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot Scheepvaart Unie T5BAKKEN. Deli Batavia. Oude Dell Seoembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw Cert. Union Pacific .ftNoteering per 50 x) ex-coupon tExclaim PROLONGATIE vorige koers WISSELKOERSEN AMSTERDAM NIET OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parlja Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Storkholm Oslo Madrid Vorige koers 98% 96 l»3/< 21'/, 1151/4* 128V, 471/, 1121/, 108 23V, 38'/, 5y 201 185'/, HO»/, 451/4 §20% 29»/,s 21% 35'/, «Vis 22'1/4 114 102'/, 22'/, 13.10 1551/, 1991/, 238 a«V« 80V, 268/8 lOVis pl.m. 1.30 pl.m. 2.00 _pl.m. 2.15 115»/, 66V4 69'/J 38 60'/, 1% IV, 43'/, 1 20o 19-1/4 42 1*1/4 fe9/ia 74'%, 983/, 96 18»/, 21-V, 21% 47'/, 113 '28 23 *- ;02 111-lCf 18f'/,-7 111 >/4 186 1/, IK1/4 1851/4-6 461/, 'I* 30% '<*2% 36'/4 21V« 30'/,-»/, 3-Vis 36-Vi, 2H Vi, :-ov, 22}-% 35% 6 21^/18 3-i/ls 22»/,s -i 35%-6 22H/4 115 102i/i 22 223'/,-4 2211/4 "S 156 200 238 258 80 257}% IOI/4-'/, IC»/. 10i-% u% 10J 107)8 10%-?- 115'/, 66'/, 115* 3/4 115-1/4 90 18 61 IV, 43 21pl/4 20u 43i/i 9 77 l%-2 1 4:'/, 211 201 19 V, 191% 60?/, 211 201 2 pCt *Exdividtnd. Vorig* koer, »47% 7 33'/, 59.56 9.75'/, 25 02 47 90 32.70 37 70 36 75 20.15 Haden P/4 pCt Koer? op hadeo 2 uur 1-4'1/4 '•33* 59 52* 9.74'/, 25.01 47 98 32.75 37 75 36 80 20 15

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 7