eek ÓL School Staatslotecif LIMMEN W1ERINGEN ZUIDSCHARWOUDE OTERLEEK STOMPETOREN Glimlachje WIERINGERWAARD DIRKSHORN I Ontbonden. In de laatste vergadering van het crisis-comité is door burgemeester Nieuwenhuisen aan alle heeren van het comit, onder dank voor de diensten aan het comité en ook aan de gemeente, een herinneringsplaquette uitgereikt. Bloembollen. Dit jaar stonden de bollenveilingen (groene veilingen ten velde) in het teeken van middelmatige pryzen, hoewel bij de laatste veiling de prijzen niet tegen vielen. De tulpen (vooral de vroege soorten) ster ven vroeg af, zoodat spoedig het rooien een aanvang zal nemen. De heer P. de Boer, brugwachter te Van Ewijcksluis, is aangesteld als onbezol digd gemeenteveldwachter der gemeente Wieringen. Werkverschaffing. In den loop van de week is de gelegen heid tot herplaatsing in de werkverschaf fing voor allen opengesteld. Behoudens een enkele, v.n.1. arbeiders die reeds vóór de staking ter zake een of andere overtreding werden geschorst, hebben allen het werk weer hervat. Practisch is hiermede dus het einde van de staking gekomen. Pony op hol. Vrijdagmiddag om ongeveer vijf uur sloeg alhier een pony op hol. Twee kinde ren van den heer K. zouden met een pony wagentje een ritje maken. Het beestje stond voor het eerst voor het karretje. In het be gin ging het goed, maar toen ze ongeveer een kilometer van huis waren, begon het paardje te hollen. Ongeveer bij het post kantoor werd het wagentje tegengehouden door een voorbijganger, doch het paardje sloeg zoodanig, dat de tuigen braken en het, zich vrij voelend, er van door ging. De kin deren duikelden van het wagentje af, maar bezeerden zich gelukkig niet. Het zoontje ging achter zijn losgebroken paard aan en het duurde dan ook niet lang, of het beestje was uitgehold. Toen zat er niets anders op, dan naar huis te keeren en dit gebeurde dan ook, al was het gespan op dezen terug weg gescheiden en werd het wagentje door hulpvaardige vriendjes naar huis getrok ken.. Dit ongeval, dat nogal wat publieke belangstelling trok, is gelukkig goed afge- loopen. Plaatselijk Crisis-comité. Nu het Nationaal Crisis-comité den Isten Mei liquideerde en de plaatselijke comité's dus zijn steun moeten ontberen, bestaat ook het Plaatselijk Comité in onze gemeente officieel niet meer. Ontbonden is het echter niet. In zijn laatst gehouden vergadering heeft het be sloten, met de middelen, die het nog ten dienste staan, althans in den komenden winter, trachten eenige hulp te verleenen. Gezien het vele goede, dat het comité en kele jaren heeft kunnen verrichten, twij felen we er niet aan, of de ingezetenen zul len desgevraagd, het comité door het schen ken van een ruime bijdrage, gaarne in de gelegenheid stellen haar zegenrijk werk voort te zetten. Medailles uitgereikt. Aan de heeren D. Huysyer van Reenen, S. Heringa en C. J. Baltus, resp. voorzitter, secretaris en penningmeester van het plaat selijk crisis-comité, werd door het N.C.C. een groote legpenning vereerd. Aan de voorzijde vertoont zij de beeltenis van H.K. H. Prinses Juliana, aan de achterzijde de inscriptie: „In dankbare herinnering aan uw medewerking Nov. '31Mei '36. Uitstapje Bond van Boerinnen. Vrijdag maakten de leaen van de afd. van den bond van Boerinnen en andere plattelandsvrouwen hun jaarlijks uitstapje, waarvan zij de prettigste herinneringen mee naar huis nemen. Door de Beemster trok men in twee groote reiswagens naar Am sterdam, waar een groote stoomboot, de „Simon Bolivar" bezichtigd werd en ieders bewondering wegdroeg. Vandaar ging de reis verder langs de Vecht, en werden eenige uurtjes van kunst genot beleefd in het prachtige kasteel Nyenrode. Daarna werd de piramide van Austerlitz bezocht, van het heerlijke verge zicht geprofiteerd, en toen was het, of men Wil je de sportresultaten nog hooren!? Ja!ik zou gaarne den uitslag hooren van den bokswed strijd waar ik scheidsrechter bij was! weer zijn jeugd terugvond, in den grooten speeltuin. Onder schaterend gelach van de vele toe schouwers demonstreerden een leeraar van een Amsterdamsche Mulo-school, en een grijs gelokte touringcar-reizigster hun kun sten op het gebied van ezeltje rijden, dra door andere dames gevolgd. Door het prachtige Gooi ging de reis op huis aan, waar men in blijde stemming arriveerde, Zeer zeker komt de chauffeurs van de firma Kieft uit Grootschermer een woord van dank toe, voor hun uitstekende dien sten. Het was een onvergetelijke dag. Kookcursus. Op uitnoodiging van burgemeester Kaan kwamen voor eenigen tijd afgevaar digden van enkele plaatselijke vereenigin- gij bijeen met het doel een kookcursus op te richten. Intusschen is deze cursus tot stand ge komen. Ruim 50 deelneemsters gaven zich op zoodat splitsing noodig was. 25 jaar kantoorhouder. Op 16 Juni a.s. zal nl. de heer J. Smit Az. alhier 24 jaar het ambt van kantoorhouder bij de posterijen hebben bekleed. Ouderavond. In de openbare lagere school alhier werd Donderdag een ouderavond gehou den. Bij de opening deelde de voorzitter de heer R. van der Laan, mee dat in een vorigen ouderavond den wensch is te ken nen gegeven, in deze vergadering tevens het jaarlijksch schoolfeest te bespreken, en dan in de school. Er volgde behandeling van de „Tandver- zorging" op school. De voorzitter deelde mede, dat die verzorging zich voorloopig zal bepalen tot de leerlingen van de le en 2e klasse. Voorts deelde hij mede, wat in een vergadering te Schagen indertijd over dze kwestie is gezegd. Daar hiervan een verslag in de bladen heeft gestaan, kunnen we deze zaken wel als bekend veronder stellen. In de pauze, waarii\ door enkele aan wezige dames thee werd gepresenteerd, za gen op verzoek van den voorzitter, tevens penningmeester van het schoolfeestfonds, de heeren J. Paarlberg en J. van der Mo len de rekening van het in 1935 gehouden schoolfeest na. Deze rekenining werd in orde bevonden en dus goedgekeurd met een nadeelig saldo van circa 30. Het tekort is aangevuld uit het „N. U. M." potje. Allereerst werd bepaald, dat dit jaar een rijtoer zal worden gehouden naar Alkmaar (kaasmarkt, misschien voor de laatste maal), Bergen en Schoorl. Als altijd stelden zich bereidwillig weder eenige aanwezigen beschikbaar, om de in- teekenlijsten bij de burgerij te presentee ren. De volgende vergadering werd bepaeld op Donderdag 11 Juni en het schoolfeest of wei de rijtoer op Vrijdag 26 Juni. DE ITALIAANSCHE ORGANISATIE IN ABESSINIE. De ministerraad bijeen. Hedenmorgen om 10 uur is de minister raad onder voorzitterschap van Mussolini bijeengekomen en heeft een reeks maatre gelen getroffen voor de organisatie van Ethiopië. In de eerste plaats is besloten tot een plan voor de wederopbouw van Addis Abeba. Een reeks decreten inzake de voor waarden voor den grondverkoop maakt grondspeculaties onmogelijk. Besloten is, dat de nieuwe stad een uitgebreide tuinstad zal worden, terwijd uitgestrekte wijken voor de ambtenaren beschikbaar zullen blijven. De militaire luchtdienst tusschen Moga- discio, Addis Abeba en Eritrea functionneert thans regelmatig driemaal per week. Tevens wordt overwogen een belang rijken weg aan te leggen, welke Eritrea en Somaliland moet verbinden. De regeering heeft den uitvoer van zilveren thalers en edele metalen verboden. DE DUITSCHERS VERSTERKEN DE GRENS LANGS TSJECHO-SLOWAKIJE. De Daily Telegraph meldt uit Praag, dat de Duitschers de Beierèch-Tsjechische grens met koortsachtigen haast militair verster ken. Van Landshut af worden alle auto wegen welke naar de grens leiden, ver breed. Veel nieuwe wegen zijn in aanleg. Wan neer deze gereed zijn, zal het geheele noord-oostelijke deel van beieren, dat langs de Tsjechische grens is gelegen, voorzien zyn van een militair wegennet. Van Landshut af wordt ee.. aantal onder- grondsche forten aangelegd welke spoedig gereed zullen zijn. PQOLSCH-LITTAUSCH GRENSINCIDENT. Te Boerniszki bij Soewalki, aan de grens tusschen Polen en Littauen, heeft een in cident plaats gehad. De commandant van een Poolsche grenswacht was er van op de hoogte gesteld, dat de Littausche douane herhaaldelijk over de grens kwam, zoodat hy opdracht gaf, waakzaam te zijn. Een oolsch korporaal verraste inderdaad een trachtte "hem +de grens overschreed. Hij trok zhn rev an'csteeren, doch de ander trok zyn revolver, waarna de Pool twee 2?? loste. De Littauer werd gewond doch kon zich op Littausch gebied in vei- hfeft h-St0üen' T^6 Staroste van Soswalki heeft by de Littausche autoriteiten ge arresteerd. 6 ZOEKT SCHUSCHNIGG STEUN BIJ DE NAZI'S? De Daily Herald meldt, dat de Oosten- ryksche bondskanselier dr. Schuschnigg stappen doet om den steun te verwerven, zoowel van de nationaal-socialisten als van de arbeiders-organisaties. Dit was althans een gerucht, dat gisterenavond te Ween en in omloop was. Prins Starhemberg op zijn beurt, had eveneens geprobeerd in contact e komen met de Duitschers, maar deze po ging mislukte. Om de nazi's voor zich te winnen, overweegt Schuschnigg in Juli een drietal „nationalistische" politici in zijn kabinet op te nemen, n.L prof. Srbik, Glaise-Horstenau en Mannlicher, die op goeden voet staan met de nationaal- socialisten. Daar staat tegenover, dat de Italiaansche gezant te Weenen, Preziosi, een persoonlij ken brief van Mussolini heeft overhandigd, aan Schusch nigg, waarin deze verzocht wordt niet de relaties met de nationaal- socialisten te willen verbreken, doch ze te willen versterken. Er gaan geruchten, dat Mussolini thans probeert met Hitier tot overeenstemming te komen in de Oostenrijksche kwestie. Om de arbeiders voor zich te winnen, zou Schuschnigg van plan zyn binnen het vader- landsche front een speciaal „arbeidsfront" in het leven te roepen. Starhemberg zou Duitsche hulp hebben verzocht door bemiddeling van den Duit- schen gezant te Weenen, von Papen, die, naar gemeld wordt, geweigerd zou hebben met Starhemberg de aangelegenheid te be spreken. SCHUSCHNIGG ONVERWACHT NAAR ROME. Vacantiereis of politieke missie? Maandag is Schuschnigg onverwacht te Rome aangekomen. Naar aanleiding daarvan wordt opge merkt, dat deze overkomst van een katho liek staatsman op Pinkster Maandag slechts kan zijn ingegeven door belangrijke rede nen. Officieel communiqué over Schuschniggs reis. Met betrekking tot de reis van bondskan selier Schuschnigg naar ItaliS is het vol gend officieele communiqué gepubliceerd: „Bondskanselier dr. Schuschnig heeft zich in aansluiting op de Pinkersterdagen voor een korte vacantiereis naar de Ita liaansche kust begeven en zal einde dezer week weer te Weenen terugkeeren". DE MOEILIJKHEDEN IN NICARAGUA. Paleis van den president aangevallen. De opstandelingen hebben Zondag het paleis van president Sacasa aangevallen. Gedurende twee uur streden de rebellen met de bezetting van het paleis, doch zij slaagden er niet in het gebouw te bezetten. Onder commando van den leider van den opstand, generaal Anassasio Somoza, vielen de opstandelingen eveneéns het fortAcosas- co, nabij Leon aan, doch ook dit werd niet door hen veroverd. De opstand schijnt te zijn veroorzaakt door een verschil van meening tusschen president Sacasa en generaal Somoza. Daar de rebellen er niet in geslaagd zijn zich meester te maken van het paleis van president Sacasa, hebben zij in de omgeving der stad hun tenten opgeslagen. Zij maken ieder verkeer onmogelijk. Incidenten vragen 20 slachtoffers. Bij de incidenten, die zich Vrijdag hebben afgespeeld te Yeste in de pro vincie Albacete zijn 22 boeren gedood en 0 gewond, terwijl bovendien een lid van de guardio civil werd gedood, drie anderen ernstig, en dertien lichter werden gewond. Deze incidenten ontstonden als volgt: be woners van het dorp Yeste waren een land goed opgestormd en hadden daar meer dan 12.000 pijnboomen omgehakt. De guardia civil verrichtte verscheidene arrestaties, maar toen de arrestanten werden wegge leid, overviel een menigte van ruim 1500 personen de politie-beambten, die daarop ter zelfverdediging van hun vuurwapenen gebruik maakten. Er ontstond een vuurge vecht van ruim vier uren. Wellicht is het aantal slachtoffers nog grooter, want de botsing vond plaats in het open veld en het duurde geruimen tyd voordat de orde was hersteld. Algemeene staking in Algeciras en Ceuta. Volgens een bericht uit Gibraltar is Zon dag te Algeciras en Ceuta de algemeene staking uitgebroken. Ook het verkeer per veerboot tusschen Algeciras en Gibraltar heeft hieronder te lijden. DRIE S.A.-LIEDEN VERDRONKEN. Een boot van de Saksische marine S. A., welke van Dresden op weg was naar Kiel, is bij het sleepen door het Noord-Oostzee- kanaal omgeslagen. Drie opvarenden vonden hierbij den dood. DE ZOON VAN MASCAGNI IN OOST-AFRIKA OVERLEDEN. Luitenant Eduard Mascagni, de zoon van den beroemden componist, die als officier den wereldoorlog heeft meegemaakt en als vrijwilliger naar Oost-Afrika was vertrok ken, is daar overleden. VERKEERSSLACHTOFFERS VAN „DECORATION DAY". Het aantal verkeersslachtoffers van „De- coration Day" in Amerika bedraagt tot nu toe 35 dooden en eenige honderden ge wonden. HET „ZWARTE LEGIOEN". De publieke opinie schenkt steeds meer aandacht aan de verschijning van het Zwart Legioen" te New-York. In het huis van afgevaardigden heeft men zelfs een parlementaire enquête tegen de organisatie geëischt. Ook wordt door V6rlangd' dat de geheime fede- n!ng if d!t.maf,riJPt'J0mdat men van mee- he" geheele ltïd ""tantie de over net geneele land geweven draden der nr. ganisatie kan ontwarren. Het schynt, dat het legioen goed bewa pend is. Bij huiszoeking in woningen van gearresteerde leden zjjn reeds wapenen gevonden. Overigens weigeren de gear- arresteerden mededeelingen over de orga nisatie te doen. Niettemin zou een hunner verklaard hebben dat het legioen in geval van een communistischen opstand binnen 24 ur in het geheele land gemobiliseerd kan zijn. In laatste instantie zou de ver- eeniging naar de dictatuur streven. Een bekend rabbijn te Detroit heeft zich tot den gouverneur van den staat Michigan gewend met den eisch, dat het legioen met wortel en tak moet worden uitgeroeid, omdat het de democratie bedreigd. Uit de in beslag genomen ledenlijsten blijkt, dat de organisatie haar aanhangers recruteert uit alle klassen der maatschappij. Haar leden zouden zelfs onder regeeringsperso- nen en politie schuilen. De commandant van het legioen Effinger, heeft verklaard dat het aantal leden meer dan 6.000.000 telt. Hij ontkende tevens, dat veemmoor den, nachtelijke uitspattingen enz. plaats hebben of dat menschen met den dood be dreigd worden. De voornaamste taak van de organisatie noemde hij den strijd tegen het communisme en de bescherming der Amerikaansche idealen. Maken zich aan moord en mis handeling schuldig. Het „Zwarte Legioen", de terroristische organisatie naar welker activiteit thans een onderzoek wordt ingesteld, zou ver takkingen hebben over drie vierde ge deelte van de Vereenigde Staten. Van officieele zijde is gisteravond medege deeld, dat de leden der organisatie zich in het bijzonder hebben schuldig gemaakt aan moord en mishandeling. De noodige gegevens zijn verzameld om ter beschik king te worden gesteld van den Attorney- general, Cummings, met het doel te berei ken, dat het departement van justitie zich in het onderzoek zal mengen. WIJDINGSSAMENKOMST. Gistermorgen, elf uur, werden in de Groote kerk een wijdingssamenkomst gehouden, die uitging van de Nederlandsche Groot Loge, der internationale Orde van Goede Tempelieren; en door een zeer talrijk publiek werd bijge woond. Na kort inleidend orgelspel van den heer P. Brommer uit Heiloo sprak dr. W. Noordhoff, remonstrantsch predikant te Arnhem, een openingswoord, waarin namens de Groot Loge het welkom toeroepende en zich verheugende over de groote belangstelling voor deze wij dingssamenkomst „in deze mooie, oude kerk". Nadat door allen met orgelbegeleiding spontaan de „Tempelieren-marsch" was ge zongen, liet zich hooren de zangeres mej. Annie Hermes uit Heemstede, als alt aange kondigd, maar waarvan het timbre meer op een mezzo-sopraan gelijkt. De zangeres gaf een zestal liederen, twee oud Hollandsche, waarvan „Heer Jezus heeft een hofken" in de bewerking van Willem Pijper, „Geloof" van L. A. van Tetterode, „Aleer het licht ten avond raakt" van Meulemans, „Adeste" van Willem Andriessen, „Klokkenzang" van Mortelmans. Een zeer mooie stem en een voordracht die glans aan de liederen gaf. De orgelbegeleiding van den heer Brommer werd gegeven met goedgekozen registratie en was zeer beschei den. Dr. Noordhoff sprak over „Heilige Geest". Heilige Geest, de geest van het lied, die ook van ons leven een lied maakt. Dat lied is een lied van verlangen, dat een lied wordt van strijd (waarvan, zeide spr., de Tempelieren weten mee te spreken), maar dat lied wordt ook een lied van overwinning. A inleiding tot dit onderwerp was voor spr. een verhaal. „Het Loflied van Aart v. d. Leeuw, waarvan in het kort de inhoud werd verteld, In het sluitingswoord dankte spr. voor het welwillend afstaan van het kerkgebouw, zan geres en organist voor hun medewerking. Tot slot zong men uit volle borst „Levens lust (Lied 183 uit den bundel van den Protes tantenbond) met eenigszins gewijzigde woor- J-n- A. K. OUDERAVOND TE ST. PANCRAS. Donderdag werd te St. Pancras een ouderavond gehouden in het bylokaal der O.L. school. De heer de Ruiter, hoofd der O.L. school, sprak in zijn openingsrede zijn genoegen uit over de groote opkomst. Het getuigt wel, dat de ouderavonden worden gewaardeerd. De bestuursverkiezing gaf tot uitslag, dat alle aftredenden werden herkozen Mevr. Mulder—Kloosterboer, mevr. Volkers—Kui per en de heeren Jb. de Vries, C. v. d. Ham en C. de Jong namen hun benoeming weder om aan. Ditmaal was door het hoofd gekozen tee- kenwerk en handwerken van meisjes. Het teekenwerk was aan de wenden op gehangen, zoodat dit goed was te bezichti gen. Door den heer de Ruiter werd thans een uiteenzetting gegeven over het geheugen- teekenen, waarvan teekeningen aanwezig waren. Een verhaaltje werd door den onderwij zer verteld en daar moesten de kinderen dan naar teekenen. De uitkomsten waren erg verschillend. Er waren er by, die een heel aardige weergave van het vertelde gaven er waren er ook, die er letterlijk niets van terecht hadden gebracht. Hierna werd door de Dameskrans W.I.K de thee geserveerd. Intusschen werd het teekenwerk en het handwerk der meisjes aanschouwd. Na de thee kwam naar voren of wederom een cursus voor de rijpere jeugd in het leven moet worden geroepen. Het nut is eenige jaren geleden gebleken, toen 't eerste seizoen 47 en het tweede seizoen 60 leerlin gen het onderwijs hebben gevolgd. Het 's avonds langs de straat slenteren wordt er door ondervangen en velen leercn op lateren leeftijd beter en vlijtiger, door dat hun begrip voor het onderwijs beter is ontwikkeld dan op de schoolbanken. De heer van Graft meende, dat tuinbouw- onderwys noodzakelijk is, dit is echter niet uitvoerbaar en kan alleen worden gegeven door tuinbouwvakonderwijzers. Algemeen was men er voor om te probee- ren eerst leerlingen te vinden en dan bjj het gemeentebestuur aan te kloppen. De heer de Vries zou een paar avonden voor de jeugd willen organiseeren. Het zal de verhouding van het openbaar onderwijs ongetwijfeld ten goede komen. Hieraan zal door het bestuur de noodige aandacht worden geschonken. Na nog eeni ge besprekingen van huishoudelijken aard sloot de voorzitter dezen geanimeerden ouderavond. Wie het kleine niet eert is het groote niet weert. Koopt allen een zomerpostzegel en wij zjjn tevreden. (Niet officieel) 5de klasse, 9de l(jst Trekking' van Dinsdag 2 Juni 1936 Hooge Pr(Jzen 1500.— 2660 16734 1000— 1565 4832 20787 4001188 11111 12858 14960 200.— 3578 4539 6331 9523 9716 100.— 305 1809 1820 2989 6587 7564 7781 11205 13768 13792 14305 18035 18222 18494 Prijzen van 70. 29 157 190 252 498 586 792 891 901 1045 1172 1181 1278 1294 1298 1328 1334 1371 1525 1722 1736 1759 1804 1828 1841 1885 1948 1950 1966 2138 2245 2287 2295 2370 2453 2472 2596 2625 2729 2919 3033 3063 3083 3095 3212 3318 3364 3368 3429 3452 3651 3781 3807 3908 3935 3949 3979 3999 4139 4175 4219 4225 4305 4498 4609 4655 4664 4668 4672 4797 4823 4842 4969 5048 5104 5127 5236 5405 5632 5679 5707 5709 5936 5960 6029 6044 6222 6231 6235 6435 6459 6541 6568 6583 6694 6735 6844 6933 6976 7162 7268 7273 7445 7451 7507 7616 7760 7817 7952 8241 8296 8486 8774 8803 8848 8866 8936 9065 9112 9154 9378 9382 9443 9540 9781 9874 9944 0970 10010 10088 10261 10325 10509 10555 10568 10965 11250 11297 11428 11503 11509 15557 11589 11719 11731 11750 11811 11826 11974 12073 12100 12327 12329 12419 12551 12626 12685 12779 12851 12860 12876 12880 12933 12941 12955 12964 12980 13218 13240 13405 13607 13711 13716 13877 13970 14108 14118 14513 14589 14601 14680 14701 14746 14813 14888 15015 15088 15121 15204 15210 15259 15306 15681 15807 15831 15834 15898 16013 16203 16207 16247 16376 16475 16508 16537 16678 16729 16757 16818 16861 16911 16918 16921 16938 16947 16951 17075 17082 17133 17165 17398 17406 17551 17612 17728 18020 18027 18242 18290 18301 18343 18437 18461 18529 18634 18764 18780 18783 18816 18894 19033 19078 19112 19168 19310 19409 19534 19571 19716 19855 19889 19892 20244 20325 20342 20420 20485 20580 20750 20931 Nieten 55 74 76 83 86 91 134 155 171 175 277 290 309 337 358 365 384 401 422 439 454 566 645 67t 678 764 793 803 837 880 884 886 916 929 930 954 994 1000 1004 1056 1097 1125 1215 1275 1373 1416 1425 1435 1448 1566 1693 1721 1781 1823 1863 1895 1908 1920 1921 2009 2011 2038 2045 2055 2123 2141 2211 2217 2270 2278 2302 2341 2359 2390 2406 2409 2410 2458 2514 2523 2550 2562 2604 2626 2639 2642 2654 2677 2695 2711 2762 2827 2830 2858 2890 2916 2933 2935 2972 3038 3094 3158 3179 3193 3202 3245 3265 3269 3270 3326 3365 3399 3472 3512 3514 3522 3525 3529 3532 3540 3541 354.9 3552 3553 3577 3581 3608 3618 3631 3698 3714 3768 3778 3797 3801 3849 3875 4025 4027 4096 4106 4110 4165 4181 4192 4241 4258 4333 4404 4485 4519 4540 4562 4564 4573 4594 4604 4705 4778 4793 4826 4868 4916 4923 4938 4943 4954 4959 5025 5039 5065 5076 5085 5096 5112 5118 5126 5190 5332 5432 5452 5505 5513 5529 5547 5557 5561 5618 5635 5681 5690 5721 5778 5801 5804 5844 5875 5889 5890 5897 5930 5985 6055 6056 6081 6100 6105 6168 6179 6247 6320 6322 6336 6346 6361 6452 6467 6543 6550 6652 6656 6691 6697 6722 6775 6804 6889 6943 6956 6986 7011 7034 7050 7066 7073 7080 7109 7111 7165 7168 7182 7264 7279 7394 7418 7452 7453 7459 7467 7469 7487 7524 7557 7569 7651 7682 7714 7773 7805 7839 7924 8022 8069 8060 8068 8075 8125 8139 8164 8176 8188 8195 8246 8315 8382 8384 8399 8401 8411 8455 8477 8479 8483 8528 8542 8618 8691 8723 8736 8738 8771 8792 8796 8860 8948 8980 8986 8994 9016 9075 9169 9253 9262 9317 9350 9366 9374 9394 9402 9411 9428 9463 9516 9593 9604 9608 9619 9738 9756 9762 9788 9815 9860 9922 9923 9932 9939 9941 9988 10012 10055 10060 10086 10166 10177 10218 10229 10230 10239 10259 10269 10275 10361 10383 10437 10441 10444 10514 10621 10668 10706 10745 10794 10807 10821 10859 10860 10867 10934 10962 10976 11008 11065 11106 11134 11146 11148 11220 11260 11278 11289 11291 11424 11431 11477 11539 11593 11616 11640 11645 11694 11763 11765 11801 11817 11862 11895 11899 11902 11982 11987 12043 12112 12137 12210 12227 12272 12275 12283 12288 12303 12312 12323 12367 12420 12475 12500 12515 12575 12601 12602 12614 12701 12703 12743 12794 12844 12882 12981 13005 13077 13098 13141 13142 13151 13222 13242 13245 13269 13287 13363 13380 13475 13487 13496 13510 13535 13554 13558 13587 13600 13731 13761 13813 13840 13867 13926 13988 14016 14117 14206 14251 14275 14292 14303 14307 14317 14335 14365 14390 14397 14398 14426 14508 14512 14540 14548 14580 14685 14739 14740 14786 14803 14850 14855 14940 14953 15014 15030 15032 15059 15096 15118 15157 15182 15188 15208 15247 15265 15283 15284 15305 15388 15400 15427 15444 15463 15532 15567 15572 15585 15600 15626 15680 15687 15691 15708 15728 15734 15774 15797 15832 15838 15860 15872 15875 15918 15922 15958 15968 15992 16001 16004 16034 16053 16082 16155 16188 16199 16226 16305 16306 16319 16322 16354 16400 16417 16445 16446 16523 16585 16597 16616 16636 16641 16671 16691 16698 16760 16781 16800 16847 16866 16953 17007 17025 17119 17129 17206 17210 17211 17245 17249 17259 17269 17330 17340 17447 17458 17476 17477 17484 17486 17555 17566 17603 17615 17638 17688 17700 17715 17741 17811 17865 17936 17945 17954 18021 18033 18041 18058 18061 18153 18171 18181 18200 18208 18215 18262 18267 18287 18335 18379 18391 18401 18407 18411 18413 18423 18502 18506 18526 18537 18542 18562 18568 18574 18578 18639 18676 18725 18759 18765 18824 18834 18857 18890 18909 18941 18997 19047 19051 19052 19084 19095 19145 19218 19219 19330 19386 19389 19425 19510 19558 19628 19631 19669 19755 19802 19862 19881 19906 19909 20003 20013 20128 20205 20226 20247 20278 20296 20312 20319 20338 20348 20355 20363 20379 20410 20423 20435 20571 20574 20640 20678 20704 20810 20825 20834 20876 20889 20952 20968 20976 20985 20991 20993 Wegens ziekte van den telefonist moest een ander de nummers telefonisch opnemen. Daar door zfjn op de vorige Hjst deze fouten ont staan: 1586 m. z. 1580; 5383 m z. 5389 5851 70.— m. z. niet; 6544 m. z. 6549 7393 m. z- 7399 7546 m. z. 7540 8464 70.— vervalt; 8050 m. z. 9950; 10436 m. z. 10486; 10487 70.— m. z. 10482 70.13532 m. z. 13552; 15586 m. z- 15580; 15851 m. z. 15861; 16234 m z 16237; 16624 m. z. 16629; 16794 m. z. 16799; 17462 70— m. z. niet; 18598 m. z. 18596; 19738 70.— m. z. 19735 70.—; 20477 70.— m. Z. 20479 70.—; 20733 70.— m. z. 20732 70.—- Liist 27 Mei: 10764 m. z. 10467.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8