Een prachtig examen Glimlachje Het noodlottige vliegtuig ongeval op Schiphol. GROOTSCHERMER lb»/, 18»/, 20»/, doet Ge, ah U zich op 't examen alles kunt herinneren, wat Ge eens geleerd hebt. Ge zijt helder en geconcentreerd, rustig en kalm als Ge zoo'n „AKKERTJE' neemt. over' de baan ging. Dit laatste moge ook duidelijk worden uit de officieuze tusschen- tyden, die wij voor hem konden noteeren, nl. 35,6 sec. voor 50 meter, 1 min. 16,4 sec. voor 100 meter, 2 min. voor 150 meter, 2 min. 44 sec. voor de 200 meter, 3 min. 28,4 sec. voor de 250 meter, 4 min. 12,8 sec. voor de 300 meter, 4 min. 56,8 sec. voor de 350 meter en 5 min. 41 sec. voor de 400 meter. Bij deze geslaagde recordpoging viel nog op te merken, dat het keeren van Scheffer aanmerkelijk verbeterd was. Vroeger was dit een niet al te sterk onderdeel, thans is hij daarop flink vooruitgegaan. Officieele tijd waarnemers van den K. N. Z. B. waren aanwezig, zoodat dit record ongetwijfeld erkend zal kunnen worden. ZWEMWEDSTRIJDEN IN „VELSEREND" UITGESTELD. In verband met de slechte weersomstan digheden en de lage temperatuur van het water heeft het bestuur van de zwemver- eeniging „Velserend" te Santpoort in over leg met de technische commissie van den koninklijken Nederlandschen zwembond besloten de op Zaterdag 6 Juni a.s. in na tuurbad „Velserend" te houden nationale zwemwedstrijden, waaraan verscheidene Olympische candidaten zouden deelnemen, uit te stellen tot Zaterdag 13 Juni a.s. ■m Biljarten. WERELDKAMPIOENSCHAP PENTATHLON. Sweering op de tweede plaats. In het voortgezette tournooi om het wereldkampioenschap biljarten Pen- tathlon heeft onze landgenoot ook Don derdag wederom een mooi succes be haald. Hij speelde tegen Semal en won met 82. Vooral in het cadre-spel, zoowel 45/2 als 71/2 stak onze landgenoot verre boven zijn tegenstander uit. De beide bandspelen hadden een wisse lend verloop, doch ook hier wist hij te zegevieren. Slechts in het libre spel was Semal beduidend sterker. De stand is thans zoodanig geworden, dat onze landgenoot Sweering met slechts 1 punt verschil achter de Doncker de tweede plaats bezet met 29 punten. De derde plaats is voor Domingo met 28 pun ten. Deze drie spelers doen dus niet veel voor elkander onder en de laatste partijen kunnen dus nog zeer spannend zijn. De resultaten van gister waren: Domingo 4 1926 75 25,68 de Gasparin 6 1885 75 25,13 Thielens 8 2322 82 28,31 Schwarzer 2 1721 82 20,98 Galmiche 8 2269 98 23.15 de Doncker 2 1753,5 98 17,89 Semal 2 1262,5 59 22,40 Sweering 8 2159 59 37,87 Gedetailleerd waren de resultaten van de partij SemalSweering als volgt: Libre: Semal 200 10 10.— 94 Sweering 34 10 3.40 22 Cadre 45/2: Semal 19 7 2.71 7 Sweering 150 7 21.42 48 Bandspel: Semal 23 11 2.09 8 Sweering 50 11 4.54 27 Cadre 71/2: Semal 26 5 5.20 16 Sweering 100 5 20.00 60 Driebanden: Semal 14 23 0.58 3 Sweering 20 24 0.83 4 Schaken. HET INTERNATIONALE SCHAAKTOURNOOI TE MOSKOU. In de zestiende ronde van het interna tionaal schaaktournooi te Moskou won Flohr van Lilienthal en Rjumin van Loe- wenfisch. De partijen KahnEliskaeses, Ragosin Lasker en CapablancaBotwinnik eindig den in remise. HEEMSKERK. Ondertrouwd: M. A. v. Egmond en Cath. Bezuyen. Getrouwd: J. J. Timmer en M. M. Rozing. C. Tijms en C. Kaandorp. Bevallen: M. M. Rijsde Ruyter, z. Overleden: P. J. Baltus, 0 jaar. Juffrouw, zou U me niet een pleizier willen oen en wat verder gaan baden, want zoolang U hier baadt, wil moeder me myn em mertje niet geven. £ucfUvuact ONZE POSTVLUCHTEN. De Kievit (uitreis) is te Bagdad geland. De Nachtegaal (thuisreis) arriveerde gis termiddag op Schiphol. Aan boord bevond zich 161 K.G. briefpost en 9 K.G. pakket- post. HET FOKKERFEEST OP SCHIPHOL. Nadere bijzonderheden. In aansluiting op hetgeen wij gister reeds publiceerden, doen wij hier nog enkele na dere mededeelingen: Vervolgens gaat, als de weersomstandig heden daarvoor gunstig zijn, een replicant van de „Spin" de lucht in, vrijwel onmiddel lijk gevolg door Fokker's nieuwsten Jager, de D 21, die in de eerste plaats de enorme opvoering der snelheid in de afgeloopen 25 jaren (van 70 K.M. per uur tot meer dan 400 K.M. per uur) zal demonstreeren en ten slotte een nummer luchtacrobatie ten beste zal geven. Alle nummers van het programma zullen door middel van luidsprekers worden aan gekondigd en verklaard. Het programma is zoodanig gekozen, dat de afzonderlijke luchtvaartvertooningen een overzicht geven van de ontwikkeling der burgerlijke en militaire luchtvaart, om dat ieder toestel waarmede wordt gede monstreerd als het ware een mijlpaal in de geschiedenis der luchtvaart aangeeft. Teneinde een ieder in de gelegenheid te stellen, deze interessante openbare lucht vaartgeschiedenis bij te wonen zullen de toegangsprijzen tot de gemeenteluchthaven niet worden verhoogd. De entreeprijs bedraag dus 15 cent, terwijl ook voor rondleiding als gewoonlijk 15 ets. extra wordt betaald. Voor het vervoer naar en van Schiphol hebben de boot- en autobusondernemers speciale maatregelen getroffen. De extra-booten varen van 1 uur 30 af met korte tusschenpoozen van de Schinkel kade bij de Zeilstraat terwijl de autobussen van de firma Poelgeest van de Nassaukade bij de Overtoom (bij het Leidsche boschje) vertrekken. Met het oog op de te verwach ten verkeersdrukte zal het niet geoorloofd zijn, op de langs het vliegveld loopende we gen te blijven staan of te parkeeren. Auto's van het bezoekend publiek parkeeren op het daarvoor aangewezen terrein bij de militai re hangars. Wrakstukken opgeruimd. Stoffelijk overschot van Hauptmann von Bru- mowsky hedenavond naar Weenen. Nadat gisteren in den namiddag de heeren ar. ir. H. G. v. d. Maas en J. van der Heyden van den rijkstudiedienst voor de luchtvaart hun onderzoek met betrekking tot het nood lottig vliegtuigongeval, dat Woensdagavond op Schiphol heeft plaats gehad, beëindigd hadden, heeft de havenmeester der luchtha ven, de heer F. M. Dellaert, order gegeven tot het doen wegnemen van de wrakstuk ken van het verongelukte de Miles Falcon- sportvliegtuig. Wij vernemen voorts, dat het stoffelijk overschot van den oostenrijkschen vlieger instructeur G. von Brumowsky met den D- trein, welke hedenavond te 8.02 uur van het Centraal Station vertrekt. Aan het station zal er eenigen tijd voor het vertrek gelegen heid zijn, kransen op de lijkkist te leggen. Dit zal o.a. geschieden door het Oosten- rij ksche consulaat. ZWEEFVLIEGTUIG NEERGESTORT. Piloot gedood. Tijdens een vlucht in een zweefvliegtuig boven Warschau, geraakte het toestel plot seling onklaar en viel midden in 'n straat te pletter. De bestuurder, een student van de Poly-technische school, kwam om het leven. MILITAIR VLIEGTUIG NEERGESTORT. Een militair vliegtuig is te Kowno tenge volge van slecht functionneeren van den motor naar beneden gestort. De inzittende officier wist zich met zijn valscherm in veiligheid te brengen. De tweede inzittende, een onderofficier, kwam om het leven. DE NIEUWE LIJN DER K.L.M. OP ROME. Kennismaking met nieuwe mogelijk heden van het luchtverkeer. Nadat Dinsdag de K.L.M. haar aandeel in den luchtdienst Nederland-Italië had her nomen, hebben gisteren eenige vertegen woordigers van de pers, in gezelschap van K.L.M.-officials, met den nieuwen dienst kennis gemaakt. Zooals men weet, zal de K.L.M. tesamen met de „Deutsche Luft Hansa", waarbij zich later de Italiaansche „Aviolinee" zal voe gen, een geregelden dienst onderhouden tusschen Nederland en Italië. Verleden jaar reeds werd tot Milaan gevlogen. Thans is deze lijn doorgetrokken tot Rome. In de „Jan van Gent", die speciaal voor de vlucht over de Alpen is ingericht met zuurstof- apparten, de-icers, automatische stuurin richting en aanvliegpeiler, werd gister ochtend te Amsterdam gestart, onder de vertrouwde leiding van gezagvoerder Par- mentier, bijgestaan door von Weyrother als tweede bestuurder. In Frankfort voegde zich bij het gezelschap dokter R. M. Slot boom van den geneeskundigen dienst van de K.L.M., die voorloopig de vluchten over de Alpen meemaakt om deskundige con trole uit te oefenen bij het hanteeren der zuurstofapparaten, welke op het traject tus schen Zürich en Milaan, waar op een hoogte van ongeveer zesduizend meter wordt gevlogen, in werking worden gesteld Hoog boven de hoogste toppen vliegend liet de „Jan van Gent" het slechte weer, dat in Zwitserland heerschte, onder zich. Éérst bij het afdalen naar Milaan werden de pas sagiers in hagel en bliksem het zware weer gewaar. Te Milaan, waar het vliegtuig onder stroomenden regen aan den grond werd ge zet, werd het gezelschap opgewacht door den vertegenwoordiger der K.L.M., ir. C. F. C. Meuser, die ook de vlucht naar Rome meemaakte. Het laatste deel van het traject was een vlucht langs de Westkust van het schier eiland, dat zich in den laten namiddag den titel van „het zonnige Italië" weer waardig maakte. De heer Hollmann van de „Deutsche Luft Hansa" was op het vliegveld te Rome ter begroeting aanwezig. De tocht was aldus in eenige uren volbracht. De „Jan van Gent", een Douglas DC-2, had onderweg alle comfort geboden en de passagiers hadden kunnen constateeren, dat het vliegen op groote hoogte, zelfs bü het heerschende ongunstige weer, de reizigers voor het gevreesde „bumping" bijna volko men kon vrijwaren. JlmUnciaal Tlieum ZUIDSCHARWOUDE—BROEK OP LANGENDIJK. Autotocht ouden van dagen. Donderdag 4 Juni werd de traditioneele autotocht voor ouden van dagen uit Zuid- scharwoude en Broek op Langendijk gehou den. De belangstelling voor deze tochten wordt hoe langer hoe grooter. Steeds meer oudjes willen het uitstapje gaarne meema ken en aan alle aanvragen wordt door het comité, zoo mogelijk, voldaan. Het aantal deelnemers(sters) aan deze tocht was ditmaal 113, een flink aantal al- zoo. Door 21 eigenaren van automobielen werd medewerking verleend door hun wa gens disponibel te stellen. Bovendien wa ren nog een paar autobussen bij gehuurd, zoodat Donderdagmorgen om negen uur een heele rij van 23 automobielen, onder groote belangstelling van het publiek, de gemeenten uittrok. Het was toen nog goed weer. Het zonnetje scheen wel niet over dadig, maar toch, het was droog. Men hoopte er het beste van, doch de weerbe richten waren niet gunstig en dat is uitge komen op de verdere tocht. Van Broek op Langendijk ging het over Alkmaar langs den Rijksstraatweg naar Velsen, waar in café Velserend eenige tijd werd verpoosd een ver ver behing aangebo den en het natuurbad Velserend bezichtigd, terwijl tevens door eenige personen van de diverse toestellen in den tuin werd geprofi teerd. Van Velserend werd over het Kopje te Bloemendaal langs den zeeweg Zandvoort opgezocht, waar vandaan de tocht verder ging naar Haarlem. Daar werd opgestoken in caé Dreefzicht. Van Haarlem, waar men het eerst kennis maakte met de regen, ging het weer terug, steeds in den regen welke voortdurend erger werd over Bak- kum langs de duinen naar Bergen, waar in Duinvermaak de laatste pleisterplaats was. Van eenige ontspanning in de speeltuin kon heel weinig komen, daar het onafgebroken regende. Niettemin was de stemming van de deelnemers en deelneemsters uitstekend. De heer J. Kramer, die hier het woord nog even heeft gevoerd, zal dan ook zeker wel namens allen hebben gesproken, toen hij alleen die er aan hebben meegewerkt, om dit uitstapje weer mogelijk te maken en doorgang te doen vinden, hartelijk dankte. Ondanks de regen kan van een zeer goed geslaagde tocht worden gesproken. Een der auto's kreeg onderweg een gebroken as, doch dit was weer vrij spoedig hersteld. De inzittenden werden zoolang over andere auto's verdeeld, zoodat geen stagnatie ont stond. De thuiskomst was heel wat anders dan vorige malen. Was het toen een drukte van jewelste langs de straat, nu bleef ieder zooveel mogelijk in huis vanwege den regen. Dat was jammer, maarde hoop is weer gevestigd op het volgende jaar. ONTHOUDERS-LANDDAG TE HEILOO. Half Juli houdt de Noordhollandsche Pro- paganda-commissie van de Nederlandsche Vereeniging tot Afschaffing van Alcohol houdende Dranken in samenwerking met Gewest III van den Jeugdbond voor Ont houding 'n provincialen landdag in hetmu- ziekpark bij de muzieknis te Heiloo. Muziek en zang zullen afwisselen met spel en dans, terwijl ook een kort opwek kend woord gesproken wordt. Ofschoon deze familiedag in de eerste plaats bedoeld is als een dag van prettig samenzijn voor de leden der genoemde vereenigingen zijn belangstellenden van harte welkom. Uitslag aanbesteding betonnen brug. Gebr. Boekei te Oude-Niedorp a. 15400, b. 15900; A. J. Hille te Ursem a. 14110, b. 14910; A. Koster te Grootschermer en K. Keetman te Driehuizen a. 13000, b. f 13268; Joh. Schutte te Zaandam a. f 12930, b. 13380; J. Kuipers te Zurich bij Harlingen a. 12820, b. 13420; S. de Vries te Zaandam a. 12360, b. 12680; C. Breg te Beets a. 12300, b. 12800; G. Koning te Schagen a. 12188, b. 12588; K. H. Kaat te Hoorn a. f 11973, b. 12400; P. J. Blaauw te Hoorn a. 11895, b. 12295; M. Duinmaijer te Alk maar a. 11600, b. 11175; O. Hamstra te De Rijp a. 11461, b. 11961; E. Woud te Wormer a. 11280, b. 11580; Firma Moejes en van Harskamp te Obdam, Oterleek a. 11090, b. 11390; Stoel en Slot te Beets, Beemster a. 10822, b. 11267; N. Oudejans en G. Slot te De Rijp a. 10811, b. 11311; H. J. Brand te Z. O. Beemster a. 10660, b. f 10860; P. den Das Jr. te Schoorl a. 10600, b. 10950; Fa. Bruinsma en Gebr. de Boer te Enkhuizen a. 10210, b. 10360; F. de Geus te Grootschermer a. 9575, b. 9990; R. Holman en Zn. te Alkmaar a. 9440, b. 9740; G. Matser te De Rijp a. f 9155, b. i 9555. a. brug hulpbrug voor voetgangers. b. brug -f hulpbrug voor rijverkeer. Gunning aangehouden. Teraardebestelling J. Waterdrinker. Donderdagmiddag werd alhier het stof felijk overschot van den heer J. Waterdrin ker, oud-gemeente-ontvanger van Zuid- en Noordschermer, ter aarde besteld. Familieleden, vele vrienden en vertegen woordigers van verschillende corporaties, v/aarvan de overledene deel had uitge maakt, bewezen de laatste eer. Op jeugdigen leeftijd diende de heer Wa terdrinker in het Indische leger en nam in 1394 deel aan de Lombok-expeditie. Vele jaren bekleedde de overledene de functie van gemeenteveldwachter, welk ambt la ter met dat van gemeente-ontvanger werd vereen igd. Als bestuurslid en voorzitter der boeren leenbank heeft de heer Waterdrinker een lange reeks van jaren de belangen dier in stelling behartigd. Ook als lid van het kerk bestuur, kerkelijk ontvanger en bestuurslid van wijkverpleging, verrichtte hy veel maatschappélijk werk. Met den heer Water drinker is een correcte persoonlijkheid heengegaan. jMQ&zondeH Stukken ROND DEN WAAGTOREN. Het zal voor den doorsnèe Alkmaarder wel een vreemde gewaarwording zijn ge weest te lezen, dat de Alkmaarsche kaas markt gedoemd is te verdwijnen, dat de kaasjes even voordeelig van de hand wor den gedaan als nu, dat een „kaasbeurs" zal worden ingesteld, welke met één slag de kaasdragers en een eeuwenoude traditie doet verdwijnen. Het is een zéér gemak kelijk gebaar, een gemakkelijke handbe weging voor een bestuur van een oude stad. Maar de verantwoording is des te grooter. Alkmaar zonder kaasmarkt is als Pisa zonder den scheeven toren, als Noor wegen zonder de fjorden, als Scheveningen zonder z'n pier. Eén ding is waar; het Waagplein zou een goed parkeerterrein wezen, maar komen auto's in een doode stad?, zal het oude Waaggebouw kunnen fungeeren als de „Morque" in Parijs? Moet de Waag een mu seum worden, waar later voor den vreemde ling wassen poppen staan van populaire kaasdragers? Moet dat? Toen Hearst, de krantenkoning der Ver- eenigde Staten, hier kwam, heeft hij even later in zijn zeer omvangrijk concern ge waagd van de Alkmaarsche kaasdrager3 èn hun hoedjes; hij fotografeerde zelf en de kaasdragers werden niet slechter van zijn bezoek. Integendeel. En zou nu de zelfmoord van Alkmaar zich gaan voltrekken? Zou nu Alkmaar aan dien grooten lantaarnpaal op haar kaasmarkt een strop hangen, om haar hoofd in te doen? Om zoodoende op één lijn gesteld te worden met de doode Noord-Hollandsche plaatsen Medemblik, Enkhuizen? Het ware te krank zinnig. Als een plaats door een verkeersom- legging of iets anders zijn bestaan verliest, dat is iets dat te begrijpen valt. Dat een stad beroemd in héél de wereld in dezen tijd haar grootste attractie gaat vergooien, is onverantwoordelijk, en we meenen in het algemeen belang te spreken, als we de hoop uitspreken, dat de kaasmarkt d* „kaasmarkt" blijft. Het Waagplein zou nog goed zijn voor vrachtrijders, maar die oude toren zov, misschien toch wel eens vreemd naar be neden kijken, omdat hij daar toch niet voor bestemd was. Met dank voor de plaatsing. HERMAN ELFRING. (Inzender heeft natuurlijk volkomen ge lijk, maar met het verkondigen der waar heid alleen komen wy er niet. Red. Alkm. Crt.) GEVONDEN VOORWERPEN. Als gevonden aangegeven tusschen jg Mei en 4 Juni 1936 aan het bureau van po. litie in de Langestraat en aldaar terug te be. vragen des Woensdag en Zaterdags tusschen 11 en 1 uur: ceintuur, kerkboek, portemon. naie met kleingeld, contactsleuteltje van Ford, kinderportemonnaie, portemonnaia met geld, roode kinderhalsketting en troffel. Aan de adressen van onderstaande inge zetenen dezer gemeente zyn de navolgende voorwerpen terug te bevragen, gevonden tusschen 29 Mei en 4 Juni 1936: C. Peere boom, Bisschop Bottemannestraat 27, schrijf, étui; Elings, 3e Oosterstraat 1, wielschjjf van auto; C. Dijkers, Stationstraat 46, por- temonnaie met kleingeld; Annie Mulder, le Landdwarsstraat 27, boodschappentasch; D. Groon, Overdiestraat 3, dameshandschoen; W. Mooij, Omval 15, dekkleed; J. Peeren boom, Achterstraat 44, hamer; P. Admiraal, Koningsweg 74, sleutel; Weinnaer, Juliana- straat 23, dameshandschoenen; S. Altenburg, Heiloo, Boekelermeer D 142, portemonnaiej A. Balvers, Middenstraat 15, 1 paar been- kappen; W. Grin, Laat 9, medaillon met fo to's; N. van der Baan, Houtmanstraat 2, kerkboekje; B. Dekker, Obdam A 141, da mes armbandhorloge; T. Kaarsemaker, Sta tionsweg 33, mes; J. Kuis, Stationsstraat 34, kraansleutel; J. Fluiter, Korte Lyceumstraat 4, mes; Van der Pol, Laat 156, damespara- pluie; J. Kroedes, Molenbuurt 27, damespa- rapluie; R. Genefaas, Verdronkenoord 57, belastingplaatje; C. Couvee, Waerdendelstr. 3, armbandje; Cor Staa, 2e Kabelstraat 12, koperen gewicht; A. J. van t Voort, Jaag. pad 38, belastingplaatje; Horst, Frederiks- laan 97, Heiloo, koffertje met brood; Corri» Hemels, Lindegracht 21, pop en poppeklee- ding; Willy Hemels, Lindegracht 21, 2 torn- pouces en een bal; W. Geerding, Nieuw- poortslaan 30, rijwielplaatje; S. Bok, Drui- venlaan 24, etenstampertje; W. Weel, Kerk straat 15, blauw ceintuurtje; G. Wydeman, Compagniestraat 7, zaklantaarn; G. v. d. Kuit, Schagenstraat 2, pakje bouten; T. Kaandorp, Afgesneden Kanaalvak 7, rjjwiel- belastingmerk, Pabbruwe, Kennemerstraat- weg 145, étui met potlood en linialen; G. J. Nierop Groot, Bleekerskade 115, badpak. Amstecdamsche !Beucs van Vrijdag 5 Juni 1936. OPfeAVE VAN NOORDHOLL/r.DSCH LANübOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te v onge koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 1934 4 Ned.-lndië 1934 5V, Duitschland 1930 Idem met verklaring B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank. Rotterd. Bank t INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm U. S. Leather - CULTUUR MAATSCH. H. V. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions i MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber - SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia. i i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka i Southern Pacific Southern Railw. Cert, Union Pacific gNoteering per 50. x) ex-coupon fExclaim PROLONGATIE vorige koers 97 9% 20% 96 96'/,-% 96»/* 93>/« 93»/,-% pl.m. 2.15 98% 93% 20tt H7'/4 132'/, 47'/, 47'/. 115 115 109 21 ^9 58V, 204 21 59 Z04 20'/,-V. 189»/, 1881/, 188'/, 115'/, 115V,-i 115}-} 1881/,-9 115-'/, 45i%, 45 20»/,, 19-% 20% 30% 30j-% 30'/,-'/g 30»/,-'/, 2% 22% 22i/8 2r'/, 22»/, 36% 36'/, 36%-i 36'/, 4'/, 20»/, 188»- 9} 115-1/, 20 31'}-Vil 22% i 36'/, 242»/, 2451/, 131 130 106 22 12.00 2461/,-7 246V,-7 24674-7 106 161 160 202 201 253 273'/, 274-3»/, 273*4} 273-1,4 80'/, 80 24% 10% 10% 10% 9''/is 9% '0% 9% 1191/1 64 90'/s 38 6U/, 1'% 119 64 37 V» 119H 273-»/, 10'/, 119% 1% 1% 48% 48 168'/, 168 214 2141/, 203 202 42V, 19% 19% 9% 9 79V, 167.'/, 2141/,-5 481/, 166V, 166\4 19% 19tA» WISSELKOERSEN AMS1 EKUAM. «Exdividend. 41/, pCt Heden 4 pCt NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) K*"1 u Kopenhagen Stockholm Madrid 9 9 Vorige koert 1.48% 7.45'/, 59.58 9.741/, 25 02 47 82 33.32V, 38 40 37 50 20.20 Koers op heden 2 uur 1.48 7.43 59 58»/, 974V, 25.01'/, 47.82 33.321/, 38 42'/, 37 47'/, 20.15 I l

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8