i'M* StaatsCotecii Wij peddelen. 40-JARIG AMBSTJUBILEUM NOTARIS H. J. J. VERHOEFF. Notaris H. J. J. Verhoeff te Avenhorn her denkt heden zijn 40-jarig ambtsjubileum. Veel bloemstukken en gelukwenschen werden te zijnen huize bezorgd. De jubilaris is op het oogenblik op reis. DR. FALCONER TE MANILLA GESTRAND. Zooals men weet, maakt de Amerikaan dr. Falconer een wereldreis door de lucht, welke hij in 20 dagen dacht te volbrengen. Voor den tweeden keer heeft de onder nemende journalist evenwel tegenslag ondervonden. Het eerste deel van de reis was volkomen naar wensch verloopen. De zeppelin Graf Hindenburg brachc hem naar Duitschland en met de K.L.M. reisde hij naar Penang op Malakka, waar hij op tijd aankwam. Maar in Penang moest dr. Falco ner vier dagen wachten voor het toestel, dat hem naar Hongkong zou brengen. In Hongkong kon hij geen vliegtuig charteren naar Manilla en eenmaal op de Philippijnen aangekomen, blijkt het, dat de China Clip per van de Pan American Airways geen passagiers vervoert. Zoo zit de Amerikaan nu op het strand van Manilla ongeduldig te wachten op een schip of een vliegtuig, dat hem over den oceaan zal brengen naar zijn vaderland. MILITAIR VLIEGTUIG NEERGESTORT. Twee dooden. Tijdens een oefenvlucht is een militair vliegtuig op het dak van een huis te Wilna in Polen gevallen en in twee deel en gebro ken. De piloot en de waarnemer kwamen beiden om het leven. VLIEGTUIGONGELUKKEN. Drie dooden. Verleden week Vrijdag is in de gemeente Rho (It.) 'n oefentoestel omlaag gestort. De piloot vond hierbij den dood. Een tweede ongeluk geschiedde heden, toen twee jachtvliegtuigen in de mist tegen een berg top Pala aanvlogen, deel uitmakende van de Grapa bergketen. De piloten van beide toestellen kwamen om het leven. Waterpolo. D. A. W. IN DE COMPETITIE. Hedenavond de eerste wedstrijden. Het is in den loop der jaren gebruikelijk geworden, dat de waterpolocompetitie althans wat betreft den zomer geopend wordt met een groot polo-tournooi, dat telkenjare door U. Z. C. (Utrecht) georga niseerd wordt. Deze waterpolodag is Zon dag j.1. gehouden en h:ermee is dus min of meer het symbolisch sein gegeven: De competitie is begonnen! En dus zal D. A. W. da kleuren in de competitie voor Alkmaar moeten hoog houden. Laten wij hier direct aan toevoe gen, dat dit reeds bij voorbaat met een zeker gerechtvaardigd zelfvertrouwen voorspeld mag worden. Immers, Alkmaar is dit jaar zijn Overdekte inrichting rijker geworden en de D. A. W.-ers zijn dus ge regeld in de gelegenheid gewkest zich te trainen voor den zomer. En al moge er dan niet zoo intensief getraind zijn als wij dat zouden wenschen, in ieder geval zijn de polospelers individueel reeds maanden vertrouwd geraakt met het water en qua snelheid en ausdauer hebben zij niets in geboet. De competitie voor het eerste zevental is betrekkelijk gauw gebeurd. D. A. W. I speelt dit jaar in de derde klasse (afd. A.) en heeft als tegenstanders: V. Z. V. (Vel- sen), Frissche Morgen (Den Helder) en H. Z. V. (Den Helder). Wij zien dus, dat iedere wedstrijd juist bij een zoo klein aantal deelnemers van groot belang is. Daarom ook is het zaak dat de zeventallen zoo volledig mogelijk blijven opkomen. De volgende wedstrijden zijn vastgesteld: (DenUHn:idS)A- M°^ 1 D *A JwniI H' Z' V' 1 (Den Helder>~ 22 Juni: Frissche Morgen ID. A. W. I. 23 Juni: D. A. W. IV. Z. V. I (Velsen) 7 Juli: D. A. W. I—H. Z. V. I. 9 Juli: V. Z. V. I—D. A. W. I. Wij zien dus, dat de eerste wedstrijd hedenavond (8 uur) in Pesie's natuurbad gespeeld wordt. De samenstelling van het zevental is als volgt: Doel: Dolf Imhülsen; achter: v. Wijk, Caarls Sr. en Ooyevaar; voor: Ab v. Beek, Paul Leenheer en Maarten Kostelijk. Voor zoover wij het kunnen voorspellen kan D. A. W. winnen van de Heldersche clubs en zal de titanenstrijd gestreden worden tusschen D. A. W. en V. Z. V, Wat het tweede zevental betreft, ook dat speelt vanavond zijn eersten wedstrijd en wel tegen Nereus 3 (Zaandijk). Deze wedstrijd begint om half acht. Beide mat ches worden geleid door den heer C. Zee man. D. A. W. II is ingedeeld bij Nereus 3, Neptunus 3 en de Ham 2. Het tweede ze vental ziet er als volgt uit: doel: Ru van Beek; achter: G. Biskanter, B. Hansen en L. Biskanter; voor: Dicky Imhülsen, Soecker en Schilder. Het derde zevental zal nader bekend ge maakt worden, zoodat het wedstrijdrooster van den kring gepubliceerd kan worden. Het eerste dames-zevental is dit jaar op volle sterkte. Naar alle waarschijnlijkheid zijn de dames ingedeeld in de tweede klas se K. N. Z. B. en we kunnen hier aardige wedstrijden verwachten. De dames zijn als volgt opgesteld: doel: To v. Beek; achter: Jopie Oostwouder, Hanni de Carpentier en Aaf Hoed; voor: Lida v. Doorn, Willy Pesie en Eli v. d. Berg. Een tweede dames-zevental, benevens een adspirantenploeg en een 4e heeren zevental zijn in voorbereiding. Voor vanavond komt het er op aan, dat zoowel 't eerste als 't tweede trachten de overwinning uit het water te sleepen, het geen o. i. best mogelijk is. Wandelen. NATIONALE WANDELTOCHTEN. De Nederlandsche Wandel Organisatie, houdt op Zaterdag 13 en Zondag 14 Juni aanstaande haar Nationale Wandeltoch ten van uit 5 centra van ons land. Ieder wandelaar (-ster) van 14 jaar en ouder kan aan dezen 35 K.M. langen wandeltocht deel nemen. Deze wandeltocht wordt ieder jaar op den 2en Zaterdag en Zondag van Juni gehouden en mocht zich reeds eenige malen in de deelname van diverse buitenlandsche vereenigingen verheugen. Als herinnering ontvangt ieder die de marsch volbrengt de speciaal ontworpen buitengewone fraaie en duurzame medaille aan lint in de nationale kleuren. Zij, die voor den 2en maal deze tocht volbrengen, ontvangen een kroontje, voor verdere deel name wordt een nummer uitgereikt, terwijl op de gesp het jaar van uitgifte der medaille is vermeld. Inschrijvingen o.a. te richten aan den heer G. Dilling, Gr. Nieuwland 51, Alkmaar. Opgemerkt zij, dat de marsch te Alk maar alleen op Zondag 14 Juni a.s. wordt gehouden. Wielrennen. DE NEDERLANDSCHE KAMPIOEN SCHAPPEN OP DEN WEG. De amateur Gommans Nederlandsch kampioen. Pellenaars winnaar bij de profs. Braspennigx Jr. kampioen der on- afhankelijken. Na een strijd van bijna 4 uur is het Nederlandsch kampioenschap op den weg, gisteren op het parcours van Hoogerheide over 135 K.M. verreden, door den amateur Gommans uit Reu ven (Limburg) gewonnen met slechts enkele meters verschil voor den profes sional Pellenaars, terwijl de jonge Braspenningx als eerste der categorie onafhankelijken door de finish ging, Gommans is een 22-jarige renner uit de Limburgsche dreven, winnaar van de ronde van Valkenburg van dit jaar, een veelbelovend renner, die Neder land zeker waardig is bij de Olympi sche wegwedstrijden te Berlijn, en bij de wereldkampioenschappen te Bern zal vertegenwoordigen. Gommans heeft gedurende alle tien ronden steeds in de voorste gelederen gezeten. Wellicht heeft hij niet zoo opvallend werk laten zien, maar hij reed constant en ver diende de zege ongetwijfeld. In de laatste ronde waren een zeven man aan den kop, waarbij zich Pellenaars, van der Ruit, Gommans, van Schijndel, de ama teur Strobbe en de onafhankelijke Braspen ningx bevonden. Tot op de laatste 500 meter dezer laatste ronde, tot in het dorp Hoo gerheide lagen deze renners vrij dicht bij een. Toen wist Gommans, vrij onopgemerkt, te ontsnappen, terwijl direct achter hem Pellenaars kwam. Van der Ruit, de beide amateurs Saarloos en Schoenmakers en de profs van Schijn del en Gommers volgden. Pellenaars bleek te laat ontdekt te hebben, dat de amateur Gommans ontsnapt was. Met van der Ruit aan het wiel werd het op de paar laatste 100 meters een felle achtervolging. Met sprongen kwam Pellenaars dichterbij, tot op 150 meter voor de finish, midden in de Dorpstraat, waar de toeschouwers bij hon derden aan den kant stonden, een incident plaats vond. Helaas was van der Ruit weer hierbij betrokken. Van der Ruit viel Volgens ooggetuigen wilde van der Ruit, die achter Pellenaars zat, hem rechts pas- seeren, terwijl beiden geheel links van den weg reden. Bij deze poging schijnt het voorwiel van Van der Ruit in aanraking met de fiets van Pellenaars te zijn gekomen, van der Ruit viel en was zijn kans kwijt. Van der Ruit beweerde na afloop, dat Pel lenaars dit opzettelijk gedaan had, hij had nem in de toeschouwersrij willen „druk- rf," .°.p een gfgeven moment kwam het zelfs tot een klein handgemeen tusschen eide renners, het werd een protest van de zyde van Van der Ruit, een klacht van Pel lenaars in verband met het optreden van den eerste. Wij schreven boven, dat helaas van der Ruit hierbij betrokken was. Immers, twee dagen tevoren, bij het criterium van Sche- veningen was een dergelijk onaangenaam voorval geschied tusschen Slaats en Van der Ruit, twee jaar geleden, bij de wegkam- pioenschappen, vond een soortgelijk inci dent plaats, toen tusschen Van der Ruit en Bogaert. Afgaande op verklaring van oog getuigen gelooven wij niet, dat in het geval van gisteren ook maar iemand schuld had, doch de zenuwen spelen bij Van der Ruit vaak een te groote rol, waardoor zijn min der juist optreden tijdens of na de koers te verklaren, maar toch eigenlijk niet te ver ontschuldigen is. Ik had, zoo verklaarde hij, alleen maar den vluchteling voor me, hem hield ik vast. Ik dacht eerst, dat het een renner was, die een ronde achterstand had geboekt. Maar door de snelheid bemerkte ik, dat 't een van onze kopgroep was. Ik kon hem niet meer achterhalen, al werd de achterstand veel kleiner. Had het nog even geduurd, ik had zeker gewonnen, zoo was de meening van onzen tour de France-renner. Velen zullen met ons in dezen koers in het bijzonder de verrichtingen van hen, die daar straks de Nederlandsche kleu ren in de ronde van Frankrijk zullen hooghouden, hebben gevolgd. Over Pel lenaars spraken wij reeds. Hij is mo menteel in uitstekenden vorm; scheidt over een week met de baan wedstrijden uit, heeft vele contracten afgezegd om zich geheel voor de ronde voor te be reiden. En de anderen? Over de beide van Schendel's zal menig een bij oppervlakkige beschouwing minder tevreden zijn. Zeker, het zijn renners van klasse, maar men had, bij dit eerste optre den van hen op de Nederlandsche wegen, meer verwacht. Grootsche dingen hebben zij niet gedaan. Een Pellenaars daarentegen heeft tien tallen kilometers alleen aan den kop ge legen, heeft een moedige uitlooppoging ge daan, maar werd tenslotte ingehaald, ook al omdat hij zich niet geheel „leeg" wilde rijden. Het risico moet nimmer te groot worden en wat reserve voor de sprint in de laatste 100 meter telt ook mee. Een van der Ruit b.v. heeft het leeuwen aandeel verricht bij het achtervolgen van Pellenaars. Nu dient echter onmiddellijk erkend te worden, dat Albert van Schendel in de vijfde ronde een lekke band kreeg. Blik semsnel werd deze hersteld, maar het is bekend, een lekke band of pech in anderen zin tijdens een wegwedstrijd met gesloten parcours beteekent gewoonlijk het boeken van een achterstand, welke practisch niet meer is in te halen. Nogmaals, tot op dat moment, dus toen ongeveer de helft van den wedstrijd achter den rug was, had hij goed gereden, maar opmerkelijke dingen hadden wij hem niet zien doen. Wel slaagde hij er nog in contact met de overige renners te krijgen, doch successie velijk waren er toen al heel wat verdwenen en ook hij staakte den strijd. Ook Antoine van Schendel heeft de ge- heele koers niet uitgereden, terwijl Middel kamp tot en met de negende ronde vrij dicht bij de leiders had gelegen, doch on der de eerste 20 aankomenden hebben wij hem niet kunnen ontdekken. Een moeilijk parcours. Het parcours was lang niet gemakkelijk. Voor 75 procent waren de wegen, waar langs het parcours liep, met z.g. kinder hoofdjes geplaveid. En vaak kon men daar bij nog moeilijk van „bestrating" spreken, zoo slecht was het wegdek. Er zaten enkele hellingen in het parcours met veel bochten. Zoo behoefde het geen verwondering te wekken, dat van de ruim 200 renners, die des middags 1 uur in de drie categoriën ge start waren, in elke ronde velen afvielen, zoodat een 25 K.M. voor de finish nog slechts 35 renners in den strijd waren. Het verloop van den strijd. In de eerste ronde werd er direct een dergelijk tempo ingezet, dat het veld wel dra geheel uit elkaar lag. 2 K.M. na den start vond een valpartij plaats, waarbij een vijftiental renners betrokken was. Na een ronde lag Gommans aan den kop met den Rotterdammer van Gerven en Schipper Op ongeveer 100 M. volgde een groote groep en op regelmatige afstanden kleinere groepjes. De tijd van de eerste ronde 13,5 K.M. be droeg 22 min. 7 sec. De vluchtelingen hadden in de tweede ronde hun voorsprong iets vergroot, het hoofdpeleton volgde met een halve minuut achterstand. Bij de uitvallers in de derde ronde zagen den amateur kampioen van het vorig jaar Jansen uit Breda, die dit jaar met veel pech te kampen heeft gehad en ook nu door lekke banden spoedig uit de koers lag In de vierde en vijfde ronde teekende de strijd zich al duidelijker af en het was toen, dat Pellenaars uit het hoofdpeleton de ama teurs achterna ging, hen inhaalde en ten slotte deze renners ook loste. Aan het einde van de vijfde ronde, dus toen de helft van den afstand was afgelegd, had Pellenaars 25 seconden voorsprong op de groep der ama teurs en daar lag toen de groote groep 1 min. 15 sec. achter de gemiddelde uursnel heid was op dat moment 36,5 K.M. Pelle naars zwoegde in zijn eentje over de hobbe lige keien en na zes ronden lag hij 1 min. 16 sec. op een groep, waarin wij Schulte, de uitblinker van Parijs, Gommans, Van Ga geldonk, allen amateurs ontdekten. Op 1 min. 50 sec. volgde toen een groep, waarin Van der Ruit en Braspenningx zaten Toen bleek, dat Pellenaars zijn onjuiste tactiek van te vroeg gelost te hebben, had ingezien. Hij gaf niet alles, liet langzaam op zich inloopen en na zeven ronden bleek zijn voorsprong tot 1 min. 5 sec. vermin derd te zijn. Bij de achtervolgers blonken vooral van Schijndel en Van der Ruit uit en het geluk te dan ook, dank zij het voortreffelijke werk van deze beide laatste renners, Pelle naars na de achtste ronde in te halen. Een groep van zes renners passeerde het gemeentehuis van Hoogerheide, waar dc start was geweest en ook de finish lag. te- mln v Ün hier zaten Strobbe, Gom- naars' Rui> Van Schijndel, Pelle- In de 1 ?Pennmgx bij elkaar. in de laatste ronde blpv^r» dicht bij elkaar, totdat op Te keien Tn' Hoogerheide zelf op de laatste 500 meier de beslissing viel ten gunste van Gommans en het bovenvermelde incident Pellenaars— Van der Ruit plaats greep. Tweede van de amateurs was Saarloos, derde Schoenmakers. By de professionals was van Schijndel tweede, Gommers derde. Braspenningx Jr. zegevierde by de onaf hankelijken, Roeken werd hier weede. De uitslagen. Het eindresultaat der kampioenschappen Wjsj 1, p. Gommans (Reuven Limburg) kam pioen categorie amateurs, tyd 3 uur, 56 min. 51 sec. Gommans werd daarmede tevens al gemeen kampioen; 2. C. Pellenaars (Terhey- den) professional kampioen op enkele me ters; 3. Saarloos1 (Rotterdam) amateurs; 4. H Schoenmakers (Eindhoven) amateurs; 5 L. van Schijndel (Beek bij Donk) profes sional; 6. J. Gommers (Dongen) profes sional; 7. L. Strobbe (Hulst) amateur; 8. J. Braspenningx Jr. (Princenhage) kam pioen der categorie onafhankelijken; 9. G. van der Ruit (Capelle a. d. IJssel) profes sional; 10. H. Roeken (Putte) onafhanke lijken; 11. A. van Amsterdam (Leiderdorp) professional; 12. L. de Groen (Dinteloord) professional. WIELERCLUB ALCMARLA. Alcmaria heeft Zondag de 4e etappe ver reden van haar toer. Er is weer fel gestre den en Jan Martin, die evenals Jan Groot later ongeveer 300 M. wist weg te loopen, kon dezen voorsprong niet consolideeren. Beide renners sleepten toch elk een premie in de wacht. In de laatste ronde wist Jan Groot nogmaals uit te loopen en zoo won hij op fraaie wijze deze zware koers met on geveer 200 M. voorsprong op het achter hem aanjagende peleton. De uitslag der A-B klasse (afstand 73 K.M.) was: 1. Jan Groot, 2. Jan Martin, 3. Gerrit Oukes, 4. Piet Bleeker, 5. Arie van der Veer. Uitslag C kl.t 1. C. Dekker, 2. Hendriks, 3. J. Homan, 4. Mollevanger, 5. de Boer, 6. J. Timmer, 7. Jan Frijn. Schaken. HET INTERNATIONAAL SCHAAK- TOURNOOI TE MOSKOU. Capablanca winnaar. Gisteren werd te Moskou de achtiende en tevens laatste ronde gespeeld van het inter nationaal schaaktournooi. Capablanca, die van Eliskases won, werd tevens winnaar van het tournooi. De partijen Loewenfisch— Botwinnik, RagosinLilienthal, Rjumin Lasker en Flohr—Kahn eindigden in remise. De eindstand luidde: 1. Capablanca 13 pnt.; 2. Botwinnik 12 pnt.; 3. Flohr 9% pnt.; 4. Lilienthal 9 pnt.; 5. Ragosin 8% pnt.; 6. Lasker 8 pnt. De zevende, achtste, negende en tiende plaats waren voor Eliskases, Rjumin, Kahn en Loewenfisch met elk 7)4 pnt. Toerisme. (Van onzen R-redacteur.) Wonderlijke optimisten zijn de menschen. Zondagmorgen waren er ongeveer drie hon derd van zulke optimisten geconcentreerd op de Groote Markt-in Den Bosch, ten ein de deel te nemen aan een door den Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. uitgeschreven cirkeltocht om Brabants hoofdstad. Autorij ders, motorrijders, ruiters, ^andemryders, fietsers en wandelaars, lid of geen lid van den bond, die uit geheel Nederland waren samengekomen om op deze georganiseerde wijze het toerisme te beoefenen in een van de mooiste streken van ons land. Driehonderd optimisten, die alle, ondanks de dreigende lucht, meenden dat het met het weer wel mee zou vallen. Praat me d'r niet van. Er zou hier plaats zyn voor een grapje over hetgeen er allemaal met het weer inderdaad is mee-gevallen, maar by de gedachte aan dezen morgen ben ik hee- lemaal niet in de stemming om grapjes te maken. In een opwelling van sportiviteit heb ik me per fiets by deze driehonderd toeristen aangesloten en bij de tweede controlepost, in Oisterwijk, waar algemeen de lunch werd gebruikt, was ik volkomen doorweekt. Mijn regenjas, die me voor waterdicht verkocht was, hing als een loodzwaar ding om mijn lijf en er zou wel een emmer vol water uit te wringen zijn geweest. Mijn pak (een oud je gelukkig!) dito dito en mijn ondergoed van hetzelfde laken een pak. Ik spaar u de beschrijving verder. Ik had het gevoel, dat ik zélf uit te wringen zou zijn geweest. De regen heeft den heelen voormiddag uit een grauwe lucht op deze drie honderd onverschrokken liefhebbers van toerisme en natuurschoon neergeplenst op een wijze, die in een slecht-weer-scène van de meest ro mantische film niet verbeterd kon worden. In de bosschen by Oisterwijk riep een koe koek zijn naargeestig geluid, alsof het nog niet hard genoeg regende, de fietspaadjes in deze schoone landstreek waren hier en daar glibberig van de modder en de takken der boomen dropen van het vocht. Dat al deze kletsnatte toeristen voor zoover ze tenminste niet lekker droog in een auto zaten ondanks alles hun goede stemming behielden, was zonder twijfel te danken aan hun zin voor sportiviteit, welke hun de bezwaren licht deed tellen. Jong en oud was daarbij, sommigen in groepjes en anderen alleen, doch alleen bezield met den onder een lach verborgen verbeten wil om het eenaal aangevangene door te zetten. Menschen van allerlei stand en van allerlei leeftijd bevolkten de wegen en paadjes om Den Bosch met blauwe A.N.W.B.-banden om den arm. De burgemeester van deze stad, de immer enthousiaste mr. F. J. van Lanschot, ontbrak natuurlijk niet op dit feest, dat aan zijn stad in dgze dagen der V.V.V.-week by- zonderen luister moest bijzetten. Hy startte de eerste deelnemers en klom daarna zelf op zijn fiets om de 47 K.M. van het parcours voor wielrijders af te leggen. We zagen on der de fietsers eveneens een bekend gep. luit.-generaal, oud-commandant van de stel ling Amsterdam, die zich ook al niet door den regen liet ontmoedigen. In den middag klaarde het wat op, zoodat de tweede helft in betere weersomstandig heden werd afgelegd. Het was alles een prachtige streek, waar we doorheen geleid werden, maar velen hebben meer op de richtingspijlen gelet dan op het natuur- schoon, hetwelk ook in ruimer mate aanwe zig zou geweest zyn, als het niet.... Enfin daar schreef ik al over. De druipnatte open luchtdeelnemers (en behalve dezen ook de automobilisten, die achter hun stuurrad ge makkelijk hun 175 K.M. aflegden) kregen in Den Bosch, na alle controleposten te zijn gepasseerd, een herinneringsplaquette. Zij zullen wegens hun volharding wel trots dit aandenken thuis kunnen toonen. Postduiven. DE METEOOR WARMENHUIZEN NOORDSCHARWOUDE. Wedvlucht van Pont St. Maxcense (Frank rijk), afstand 410 K.M. Wind Noord. Losge laten te 8.10 uur. Aankomst: 1. J. Kemper 4.02.13 2. G. Sevenhuijzen 4.04.11 3. J. Deutekom 4.10.37 4. J. Kemper 4.11.42 5. G. Sevenhuijzen 4.42.15 (Niet officieel) 5de klasse, 14de l(jst Trekking van Dinsdag 9 Juni 1936 Hooge Prijwn 1500.— 12029 1000.— 11414 400.— 5029 9056 15631 19192 200.— 9207 10243 10008 12571 12906 18081 18371 100— 35 77 456 1749 1937 6036 6821 7380 9980 11607 12401 13125 15644 17707 Pr()zen van 70.— 152 537 729 849 890 1011 1060 lltl 1248 1259 1308 1312 1444 1464 1543 1574 1596 1597 1600 1603 1720 1911 1933 1935 1949 2005 2145 2358 2376 2418 2449 2570 2578 2624 2640 2878 2621 3002 3032 3059 3113 3135 3227 3279 3291 3328 3407 3428 3441 3591 3622 3693 3765 3815 3906 3911 4054 4147 4490 4516 4528 4582 4627 4685 4729 4765 4799 4825 5075 5139 5153 5184 6314 5456 5465 5483 5541 5569 5577 5643 5767 5807 5874 6001 6014 6043 6129 6265 6279 6364 6377 6473 6613 6616 6633 6820 7166 7388 7398 7530 7538 7561 7567 7594 7703 7769 7774 7791 7821 7996 8104 8108 8213 8245 8272 8347 8387 8489 8840 8843 8938 9007 9291 9359 9363 9430 9442 9533 9568 9616 9763 9947 9967 10267 10459 10535 10573 10645 10731 10770 10801 10671 10677 11025 11039 11047 11122 11188 11257 11570 11660 11739 11930 12084 12260 12330 12566 12806 12840 12849 12986 13206 13414 13426 13433 13447 13460 13504 13553 13619 13749 13752 13779 13783 13983 14080 14068 14598 14659 14731 14738 14742 14905 14907 15070 15145 15235 15295 16353 15392 15439 15518 15651 15667 15794 15866 15927 15975 16018 16059 16063 16317 16421 16461 16489 16493 16656 17019 17097 17219 17500 17565 17608 17645 17698 17702 17774 17802 17907 18198 18383 18397 18428 18438 18651 18659 18716 18736 18815 18875 18938 18969 19099 19214 19226 19270 19299 19468 19479 19650 19661 19685 19819 19919 19954 20121 20206 20251 20259 20341 20385 20428 20471 20511 20518 20720 20737 20958 20079 Nieten 46 78 103 153 172 188 196 201 244 304 316 330 353 360 457 490 503 519 568 584 604 610 627 637 689 728 751 760 807 811 844 865 924 941 962 968 1011 1079 1123 1131 1154 1244 1310 1346 1367 1383 1459 1464 1496 1509 1523 1526 1594 1714 1717 1748 1775 1827 1834 1836 1839 1860 1894 1919 1980 1983 1990 2053 2091 2092 2114 2118 2171 2182 2197 2206 2215 2262 2423 2430 2448 2450 2481 2558 2573 2574 2583 2635 2638 2707 2713 2756 2767 2820 2924 2931 2954 2958 2973 3040 3048 3061 3107 3126 3143 3145 3167 3174 3189 3231 3242 3278 3299 3300 3307 3338 3344 3360 3375 3406 3443 3467 3474 3499 3523 3551 3607 3616 3633 3653 3677 3695 3736 3739 3740 3758 3808 3816 3822 3832 3833 3975 4003 4034 4062 4072 4160 4196 4238 4278 4330 4331 4433 4450 4477 4503 4529 4580 4667 4670 4709 4721 4744 4753 4783 4788 4792 4869 4884 4907 4932 4988 4995 5024 5089 5094 5101 5134 5155 5208 5224 5232 5233 5234 5240 5254 5269 5270 5275 5284 5383 5385 5457 5488 5523 5555 5587 5615 5691 5715 5762 5765 5791 5811 5828 5887 5901 5906 5915 5929 5£58 5970 5972 6002 6048 6060 6061 6082 6130 6153 6185 6187 6200 6204 6212 6267 6274 6278 6326 6342 6390 6421 6423 6465 6535 6547 6553 6598 6603 6610 6704 6708 6757 6792 6818 6921 6935 6949 6989 7098 7113 7126 7150 7155 7176 7194 7230 7232 7237 7311 7334 7350 7372 7497 7650 7677 7678 7688 7744 7828 7847 7854 7866 7879 7885 7888 7942 7959 8004 8006 8086 8107 8129 8194 8338 8341 8358 8379 8404 8415 8504 8509 8557 8579 8674 8680 8686 8697 8726 8763 8797 8821 8828 8904 9040 9041 9057 9084 9107 9167 9180 9186 9209 9215 9231 9292 9311 9321 9328 9343 9364 9371 9381 9385 9416 9535 9551 9554 9595 9644 9711 9719 9775 9873 9896 9919 9971 9990 10002 10020 10025 10036 10058 10068 10160 10254 10292 10320 10341 10368 10429 10533 10558 10570 10601 10609 10619 10622 10634 10633 10643 10670 10749 10762 10636 10843 10865 10918 10935 10943 10991 11042 11087 11097 11110 111» 11158 11163 11187 11195 11202 11212 11223 11245 11253 11262 11270 11294 11358 11371 11372 11381 11387 11405 11415 11432 11448 11476 11489 11498 11513 11538 11554 11559 11577 11584 11599 117» 11734 11745 11769 11785 11830 11863 11877 11897 12036 12053 12079 12121 12134 12178 12187 12203 12225 12307 12325 12366 12388 12405 12413 124-4 12426 12461 12470 12491 12531 12555 12574 125(7 12599 12603 12628 12645 12646 12650 12686 1273» 12804 12807 12823 128&7 12867 12903 12957 12971 12978 13000 13008 13031 13033 13063 13080 1311» 13159 13229 13294 13379 13417 13563 13585 1360» 13613 13656 13710 13781 13887 13893 13922 139« 13993 14056 14129 14142 14171 14223 14229 14230 14244 14268 14276 14281 14291 14294 14346 1430» 14396 14406 14410 14432 14435 14477 14500 14521 34532 14544 14571 14605 14630 14637 14646 1471» 14726 14847 14851 14876 14880 14882 14920 149" 15000 15086 15097 15099 15119 15159 15189 1524» 15285 15340 15395 15422 15426 15435 15464 154" 15512 15542 15554 15582 15616 15764 15775 15»" 15835 15854 15901 15953 16022 16033 16057 161" 36128 16158 16220 16342 16356 16373 16424 1643 16443 16497 16548 16554 16612 16634 16676 16" 16688 16701 16727 16742 16765 16773 16784 1#»" 16821 16838 16887 16892 16894 17023 17031 1'« 17046 17074 17093 17113 17130 17167 17171 17» 17348 17351 17411 17445 17467 17471 17501 17527 17538 17560 17784 17788 17841 17881 1^ 18098 18110 18128 18137 18169 18279 18337 1" 18405 18406 18481 18492 18500 18516 18539 1" 18587 18594 18604 18617 18658 18661 18680 1»» 18695 18705 18707 18731 18742 18746 18W 1»' 18778 18839 18861 18862 18903 18920 18926 1»»" 18980 18989 19014 19038 19048 19089 19113 W* 19196 19202 19224 19251 19272 19284 19303 1»" 19353 19515 19525 19633 19635 19710 19728 19'» 19761 19774 19801 19823 19827 19845 19861 19»° 19941 19964 19991 20004 20022 20037 20054 2W 20201 20250 20257 20288 20299 20306 20323 20" 20386 20497 20521 20530 20533 20537 20593 205° 20727 20746 20773 20784 20792 20862 20913 20»» 20941 20970 20980 20996 Verbet. 5de klas, 13de lfjst: 5736 m. 87 70.—; 9885 m. z. 9895; 18S35 70 - 01 18955 f 70.—.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8