Glimlachje 9 rondom den verdachte opstapelde bleef deze met brutale hardnekkigheid alles ontken- een huiszoeking waren in en nabij het huis van verdachte te Zaandam een breek ijzer en nog eenige andere voorwerpen ge vonden, waarop sporen aanwezig waren die op de inbraak duidden. Getuige deskundige A. J. der Weduwen had een en ander onderzocht en kwam tot de conclusie dat deze sporen, als stukjes verf e.d., met vrij groote waarschijnlijkheid afkomstig waren uit het huis van juffr. Hooyberg. De voetsporen om het huis waren door veldwachter Bolks onderzocht en deze ble ken goed te kloppen met de schoenen van den verdachte. De officier van justitie, die in zijn requi sitoir een chronologisch overzicht der feiten gaf, achtte het bezwarend materiaal door slaggevend en het ten laste gelegde wettig en overtuigend bewezen. Bovendien was verdachte reeds meermalen met de justitie in aanraking geweest en had reeds gevan genisstraf achter den rug. Spreker vroeg een gevangenisstraf voor den tijd van 2 jaar. De verdediger, mr. Judell, vond vele leemten in het bewijsmateriaal en conclu deerde tot vrijspraak. Uitspraak over 8 dagen, ÜMgziMtden Stukken DE WETHOUDER VAN FINANCIEN EN DE KLEINE KOOPLIEDEN. Mijnheer de Redacteur. Gaarne zagen wij onderstaand schrijven geplaatst in uw veel gelezen dagblad, waarbij wij u bij voorbaat onzen dank brengen. De wethouder van financiën die volgens reglement der gemeente iederen Maan dagmiddag zitting heeft van 4 tot 5 uur op het stadhuis voor sociale zaken heeft zich niet ontzien om de naar hem afgevaardig de bestuursleden der vereeniging van Kleine Kooplieden niet te willen ontvan gen, doch slechts één van hen. Toen deze den wethouder verzocht ook zijn medebestuursleden te willen ontvan gen gaf de wethouder een ongemanierd antwoord, zoo zelfs, dat bedreigingen zij nerzijds niet uitbleven. Wat mag het motief des wethouder wel zijn? Was hij soms bang bij het ontvangen van dat bestuur in vereeniging dat zijn be loften, welke zoo dikwijls worden nagela ten, soms werden vastgelegd? Gelukkig dat ons bestuurslid zich volkomen be- heerschte zoodat de bekende nadeelige ge volgen in dit geval uitbleven. Het is niet de eerste keer dat wij als misdeelde kleine kooplieden wanneer wij om advies in zake steun ons vervoegen bij M. H. met eenige dagen gevangenisstraf bezoldigd worden. Wij vragen bij verdere ontmoetingen be leefd doch dringend bij aanvrage van steun een humane behandeling waar wij onzerzijds recht op meenen te hebben. Dankend voor de plaatsruimte. Het Bestuur der Vereeniging van Kleine Kooplieden, A. SMIT, voorzitter. H. SURLDENS, secretaris. N. T. KOSTER, penningmeested. euH-uwliouw VEREENIGING GROEP BLOEMISTERIJ UIT NEDERLANDSCHEN TUINBOUWRAAD. Op Donderdag 18 Juni zal te Nijmegen in het Concertgeboud „De Vereeniging" de vijfentwintigste jaarvergadering plaats vinden van de vereeniging „Groep Bloe misterij" uit den Nederlandschen Tuin- bouwraad. De heer D. Admiraal, algemeen secretaris der vereeniging, zal een inlei ding houden over het onderwerp „Vijen- tintig jare norganisatie in de bloemisterij". DE LANGENDIJKER GROENTEN VEILIN GEN. De Noordscharwouder veiling was in de afgeloopen week geheel uitgeschakeld. De handel heeft geheel plaats gevonden op de Broeker veiling, waar de nieuwe pro ducten gewoonlijk iets eerder klaar zijn dan om de Noord. De Dinsdag na Pinkste ren was voor de aardappel ver bouwers gelijk een koude douche, daar de prijzen zeer sterk daalden. Werd Zaterdag nog 10.90 13.50 per 100 K.G. betaald voor de middel soort Schotsche muizen, Dinsdag was het f 7.809.60. De oorzaak van deze plotse linge sterke daling is ongetwijfeld geweest de tamelijk groote aanvoer in vergelijking met Zaterdag. Dinsdag waren n.1. voor het eerst van het seizoen 10.000 K.G. aardappe len aangevoerd. Woensdag was het nog minder, 6.60 tot 7.60, doch Donderdag ging het weer omhoog tot maximum 11. De degenslikker voor een delicatessenzaak. Deze prijzen werden Vrijdags nog gehand haafd. Deze stijging is wel een gevolg ge weest van den geringen aanvoer door den grooten regenval. Het einde van de week ver toonde weer een inzinking van ongev. 2 2.50 p. 100 K.G. Wü noteerden van 7— 8.70 p. 100 K.G. In totaal werd te Br. op Langendijk 99.500 K.G. aardappelen geveild, dus bijna tien spoorwagons. De grootste aan voer was Zaterdag met 39.000 K.G. De drie lingen gingen ongeveer gelijk met de groote aardappelen op en neer, zij het dan 1 1.50 hooger. Deze zijn niet lager verkocht geworden dan 7.40 per 100 K.G., terwijl de hoogste noteering 12.70 was, op Vrijdag. De kleine brachten vrijwel dezelfde prijzen op als de drielingen, soms nog meer. Hoog stens werd 12.70 betaald en de laagste prijs was 8.20 per 100 K.G. Met de tomaten gaat het langzaam naar omlaag. Dinsdag werden de A's verkocht voor 27.40 p. 100 K.G., doch den volgenden dag was hiervan weer vier gulden af, zoo dat 23.40 werd betaald. Deze prijs bleef verder gehandhaafd. Van de prijs der B-sorteering, welke Dinsdag 28.90 per 100 K.G. was, is ook een aanmerkelijk stuk afgebrokkeld. De laatste noteeringen lagen even boven de 24. Even zoo verging het de C, welke in het begin nog 26.80 opbrachten, doch eindigden met 22.50 per 100 K.G. Alleen de CC, de aller kleinsten, konden zich handhaven en brachten van 17.90 tot 18.30 per 100 K.G. op. De rabarberprijzen worden nog minder. Aanvankelijk werd nog 3.203.30 per 100 bos betaald; hieraan kwam echter spoedig een einde. De prijzen waren spoedig onder de 3 en het slot van de week was, dat zelfs voor 1.60 tot 2 per 100 bos goede rabarber van de hand werd gedaan. De bloemkool, welke in kleine hoeveel heden ter markt werd gebracht, heeft zeer verschillende prijzen opgebracht. De ten dens was zakkende. De eerste werden voor 15.10 per 100 stuks afgenomen, later werd het 1314 en ten laatste 10 per 100 stuks. De totale aanvoer was deze week nog geen 500 stuks. De Broeker veiling wordt al vrij goed ge sorteerd. Als tweede nieuw product heeft de bospeen zijn intrede gedaan. De prijzen hiervoor waren 7.20—7.60 per 100 bos, een prijs die niet bijzonder hoog, maar ook niet uitermate laag kan worden genoemd voor de eerstelingen. Er werd 600 bos geveild. OVER GRAS KUILEN EN -HOOIEN. Wij zitten al volop in de hooitijd en voor het geven van eenig technisch advies is het al rijkelijk laat. Toch wil ik juist in deze dagen nog even de aandacht vragen van die graslandgebruikers welke al hebben gekuild en die nu aan het hooien gaan. In de eerste plaats kan ik wel vertellen dat het aantal silo's in Noordholland sterk is toegenomen in 1936; er zullen nu wel ongeveer een 200 van dergelijke bergruim ten zijn te vinden benoorden het IJ. Verreweg de grootste hoeveelheid kuil gras is echter dit seizoen nog geborgen in grondkuilen, kuilhopen op de grond, wei' nig of slecht afgedekt. Dit zou nog niet zoo erg zijn indien men tenminste voldoende straf de hand had ge houden aan het tempo; in een zeer groot aantal gevallen zal de massa veel warmer geworden zijn dan noodzakelijk is met het oog op een gunstig resultaat. In de tweede plaats wil ik er op wijzen dat de strekking van dit artikel niet be doeld is als een nabeschouwing inzake het geen is geschied en waaraan in de meeste gevallen toch niet veel meer is te verande ren, maar dat ik de aandacht wil vestigen op het volgende: Het gras inkuilen is dit jaar door som mige gezien als een soort mode waaraan niet te ontkomen valt; ik doel hier op die gebruikers welke niet van te voren met zekerheid van plan waren om een bepaald perceel klaar te maken voor de kuil en die toch zijn gaan kuilen. Nu was er dit sei zoen vrij veel mogelijk op het punt van graskuilerij o.a. omdat er in Noordholland een zoodanig verloop van de grasgroei plaats vond dat men vroeg zou moeten maaien, voor hooi wel wat rijkelijk vroeg met het oog op de weersgesteldheid. De bijzonder vroege stukjes bij huis die toch moeilijk hooien zijn zoo nogal eens in de kuil geraakt en dat kwam mooi van pas ook ,men ontlaste daardoor immers ook de drukke hooitijd al aardig? Het is juist deze gang van zaken, waar ik nu al op wil wijzen, die straks in de stalperiode wel eenige teleurstelling kan veroorzaken. In die gevallen waar men het kuilgras gewonnen heeft ten koste van het hooiland zal men in feite niet zoo heel veel meer op de krachtvoeder aankoop kunnen sparen dan ingeval men het nu gekuilde ook als hooi had gewonnen. Ik weet wel dat men tegen het voren staande kan aanvoeren dat men via de weg van het kuilen toch bespaard heeft op uitspoelingsverliezen die men bij hooien onvermijdelijk had gekregen; hiermede is zeker al wat te winnen, maar de eigenlijke besparing op de krachtvoederrekening is op deze manier slechts van een zoodSnig geringe beteekenis dat het straks niet in die mate zal meevallen als men zich soms al voorstelt. Een werkelijke besparing is gelegen in het winnen van kuilgras naast de gewone portie hooi; hierbij neemt men dus niet hooiland af om te kuilen, maar men ner^L1aVan het »koeland" tijdelijk een kuilgras. n°men V°°r de winnin8 van Ik meen op het bovenstaande den nadruk te moeten vestigen omdat ik weet dat zeer vele gevallen te gemakkelijk over deze zaak wordt gedacht en dat kan niet anders dan tot teleurstelling leiden in dien men gedacht heeft met kuilen inplaats van hooien, nu eens flink vooruit te zijn gekomen. Mijn standpunt is steeds geweest en zal voorloopig ook niet anders zijn dat gras- kuilen een uitstekend hulpmiddel is voor de stalvoederperiode, maar het economi sche voordeel schuilt in het feit dat men het kuilgras heeft gewonnen naast het hooi (dus geen kuil inplaats van hooi) en wel in een tijd (Mei, le helft of herfst) dat men anders toch geen goed winter voedsel van het gewas op een andere ma nier kan maken. Is men straks nog in de gelegenheid een stukje extra te hooien dan zal diegene welke het met het bovenstaande eens is en die iets te corrigeeren heeft nog het een en ander gunstig kunnen herstellen, gunstig voor de komende stalperiode. De rijkslandbouwconsulent, Ir. G. LIENESCH. Spoct Waterpolo. D. A. W. I—FRISSCHE MORGEN I 7—0. Groot overwicht. De eerste wedstrijd, welke D. A. W. I gisteravond in haar nieuwe domicilie (Pesie's Natuurbad) tegen de Heldersche club speelde, is gewonnen met groote cij fers. Niet minder dan 7 goals werden ge scoord, er is hier dus geen twijfel wie de sterkste was. D. A. W. heeft voortdurend het spel in handen gehad en keeper Imhülsen zag zijn werkzaamheden tot een minimum beperkt. En nochtans was het eerste zevental niet volledig, want door ziekte van Kostelijk moest Soecker invallen. Opmerkelijk was wel het feit, dat D. A. W. veel meer ge traind was dan haar tegenstander, stuk voor stuk waren de spelers sneller, door tastender, meer geroutineerd in balcon- tröle, kortom, een ploeg, die in staat is dit jaar goed werk te verrichten. Onder leiding van den heer C. Zeeman stelde het volgende zevental zich op: Doel: A. D. Imhülsen; achter: v. Wijk, Caarls Sr. en Ooijevaar; voor: Ab v. Beek, Paul Leen heer en Gerrit Soecker. Bij het uitzwemmen op het maximum groote veld bemachtigde D. A. W. het eerst den bal. Handig combineerend ging deze via den mid-achter naar de voorhoede en binnen een minuut had Leenheer zijn club de leiding bezorgd. En nu volgde een reeks van aanvallen en vooral Leenheer bleek heel goed op dreef, zoo zelfs, dat hij een beetje overmoe dig werd en alles alleen wilde probeeren. Het lukte hem echter nog twee keer, ter wijl door fraai opzwemmen van v. Wijk ook deze achterhoede-man een goal voor zijn rekening nam. Van onhandig uit gooien van den Helderschen keeper maak te v. Beek een dankbaar gebruik, terwijl Caarls en Imhülsen (die na de rest actief was gaan doornemen aan den strijd) voor de rest zorgden. De Heldersche zeehelden waren betrek kelijk vlug uitgespeeld, een enkelen keer ondernam de voorhoede een rush, doch dan stuitte ze onverbiddelijk op de hechte verdediging. En zoo is dan de eerste competitie-wed strijd gewonnen, een goed begin is het halve werk, dus met goeden moed de vol gende wedstrijden tegemoet gezien. D. A. W. II—Nereus III 1—0. Minder grootsch was de hieraan voor afgaande wedstrijd van het tweede, doch ook dit zevental heeft tenslotte twee kost bare puntjes weten machtig te worden. Hier waren 2 invallers, die echter geen verzwakking bleken Vooral keeper Romar heeft zich kranig geweerd en het vele werk, dat hij kreeg heeft hij keurig volbracht, getuige den eindstand 10. De rust ging blanco in, doch nauwelijks was opnieuw begonnen of via de hard werkende achterhoede ging de bal naar de midvoor E. Biskanter, die in moeüijke positie geen fout maakte en het eenige doelpunt fraai scoorde. Trouwens ook Dicky Imhülsen en Groot huizen voldeden uitstekend en hebben zeker in deze goal hun aandeel De eerste open-water-wedstrijd-avond mag dus alleszins gelukkig genoemd wor den, de waterpolo-doop in Pesie's natuur bad kon werkelijk niet mooier. Vele supporters hebben de spelers harte lijk aangemoedigd. Teleurstelling voor de dames Daarentegen kunnen de D. A. W.-dames zien teleurgesteld voelen en dan nog wel buiten haar schuld. Want er is thans de finitief bericht, dat zij helaas niet in de tweede klasse K. N. Z. B. kunnen deelne men. Door een verzuim van den kringlei der Noord-Holland, die van meening is geweest, cat na het kampioenschap van vorig jaar indeeling in de tweede klasse automatisch zou geschieden, heeft de K. N, Z. B niet tijdig genoeg deze dames in de tweede klasse kunnen indeelen, zoodat ook dit jaar de dames nog in den kring moeten spelen. Naar wij echter van het bestuur vernemen, zal alles in het werk gesteld worden na de zeer kleine kringcom petitie met eenige tweedeklassers in overleg te treden, om alsnog te trachten een vriendschappelijke competitie samen te stellen. FINLAND EN DE OLYMPISCHE SPELEN IN 1940. Graaf de Baillet Latour acht Finland uitstekend geschikt. De voorzitter van het Internationaal Olym pisch Comité, graaf de Gaillet Latour, heeft zijn reis door Finland beëindigd. Hij had tezamen met den voorzitter van het Orga nisatiecomité voor de Xle Olympische Spe len, dr. Lewald, een reis door Finland ge maakt ten einde de mogelijkheden te be studeeren tot het houden van de Olympi sche Spelen in 1940 in dit land. Zij woon den o.m. de feestelijke eerste steenlegging bij voor het Stadion, dat in Helsingfors zal worden gebouwd en dat 50.000 toeschou wers zal kunnen bevatten, waarna zij door Svinhofev?Hnt Van de Finsche Republiek Svinhuf Vud, werden ontvangen. ^genover journalisten verklaarde graaf dat hij over de op zijn den was. n„ :!n„.udermate tevre gedachte bij het volk diepen wortel heeft 6eOp°een vraag, of Finland's candidatuur goede kans van slagen heeft, antwoordde de I.O.L.-president, dat volgens zijn eigen in drukken geen enkel land order de kleinere staten zich zoo goed voor het.houden van een dergelijk evenement leent als Finland. Hij twijfelde er niet aan of Finland zomde organisatorische en technische moeilykhe- den volkomen aflossen. Graaf de Bailliet Latour zal naar Enge land vertrekken en keert vervolgens naar België terug. Hij zal op 26 Juli a.s. in Ber lijn aankomen. Wielrennen. OLYMPISCHE PLOEGEN. De twee Olympische inhaalploegen, wel ke Zondag j.L op den Olympischen dag te Amsterdam gereden hebben, zullen elkaar as. Zondag weer ontmoeten in een selectie wedstrijd voor de Olympische spelen en wel op de wielerbaan te Rijswijk. Zooals bekend, traint een ploeg te Am sterdam op het stadion onder leiding van Guus Schilling. Dit zijn de renners: B. J. van der Voort Utrecht, A. Zwartepoorte Amsterdam, G. J. van Wees Utrecht en C. M. Kropman Nijmegen met als reserve J. Westbroek Utrecht. De tweede ploeg traint te Rijswijk onder leiding van Louis Didier en bestaat uit de renners A. Hellemons, Blijswijk, J. J. van Duyn Wassenaar, P. Zwanenburg R.'dam en J. C. Peperkamp-Breda met als reserve J. H. Meyer den Haag. Op den Olympischen dag won eerstge noemde ploeg, de 4000 meter rijdend in 5 minuten 3 2/5 seconde op de cementen sta- dionbaan met straffen wind. Het Olympisch record staat op naam van Italië, gereden te Los Angelos in 1932 in den tijd van 4 minuten 56 seconden bij windstil weer. De baan te Los Angelos was van hout. De baan te Rijswijk is eveneens van hout en ten minste zoo snel als die te Los Angelos. de Baillet Latour opgedo"es '^trvk^e„ een nationale zaak, terwijl"^^™™^^^ I Helling (Duitschland) wyl de Olympische I (Duitschland). MacfU&ecichten Kegelen. DE BONDENWEDSTRIJD TE BERGEN. Zooals reeds eerder gemeld zijn er, ter gelegenheid van de totstandkoming van een 3-tal kegelbanen in „de Rustende Jager" te Bergen, aldaar van 14 tot en met 21 dezer openingswedstrijden georganiseerd. A.s. Zondag, direct na het officieele ge beuren, zal er met den bondenwedstrijd Alkmaar-Amsterdam-Haarlem-den Helder worden aangevangen. Iedere bond wordt vertegenwoordigd door 10 afgevaardigden die ieder 2 x 10 ballen zullen werpen. Door de keuze-commissie van den Alkm- kegelbond is het volgende tiental samen gesteld: T. Bonsema (Z.E.K.Z.?), C. v. d. Capelle (Schagen), J. de Bakker (Alcm. Victrix), M. Olie (Alcm. Victrix), C. H. de Lange (Z.E.K.Z.?), L. Boon (Koekoek), G. J. Ge- nefaas (Koekoek), A. Kölkmann (Op de Lat), Jac. v. Spanje (O.K.A.) en M. Scheepmaker (de Burg). Als reserves zijn aangewezen: Mr. C. A. de Groot, C. A. Witte, R. Brug man, J. Metz en M. Jimming. Paarden. CONCOURS-HIPPIQUE TE HOOFDDORP. De vereeniging „Vooruit" zal haar zeer bekend geworden jaarlijksch concours-hip piqué weer houden op Woensdag 15 Juli a.s. te Hoofddorp. Het voorloopig vastgestelde programma ziet er als altijd weer zeer aanlokkelijk uit. Naast de gebruikelijke landbouwnummers zullen de luxe-tuigpaarden, springpaarden, renpaarden en diverse landelijke ruiters niet ontbreken, ook zal hier ditmaal het kampioenschap voor de landelijke rijver- eenigingen Noordholland worden verreden, Bridge. BRIDGEDRIVE. Bij den gisterenavond te Bergen gehouden onderlingen wedstrijd uitgeschreven door de B. B. C. (Berger Bridge Club) waren de uitslagen als volgt: In de lijn Oost-West 1 de Lange—Rike, 2 Slotboommej. Tol. In de lijn Noord-Zuid 1 Breek—Coesell, 2 de heer en mevrouw Wigman. Boksen. EEN WEDSTRIJD VAN KLAVEREN— MAC LARNIN? Bep van Klaveren is te Los Angeles aan gekomen na z(jn tournee door Australië, Men is doende een match tot stand te bren gen tusschen den Nederlandschen welterge- wichtbokser en den vroegeren wereldkam pioen Jimmy Mac Larnin. De heer Bert Bert Hamptonzb, een vooraanstaand film autoriteit heeft van Klaveren 5000 dollar en Mac Larnin 10.000 dollar gegarandeerd in dien het tot een gevecht komt. Het gevecht zou plaats vinden in het Gilmorestadion of op het Wrigleyveld in de open lucht. De baten van de match komen ten goede aan een filmfonds. Tom Gallery, een bekend promotor, zou de leiding in handen krijgen. Foster, de manager van Mac Larnin, be weert, dat men meer geïnteresseerd is voor een gevecht met Tony Canzoneri te New- York. Aan den anderen kant echter bestaat er ongetwijfeld groote belangstelling voor een match tusschen Mac Larnin en van Kla veren, den hollandschen „windmolen", zoo' als hij hier genoemd wordt. Schaken. HET TOURNOOI TE DRESDEN. AljechinStahlberg remise, De resultaten der partijen gespeeld in de tweede ronde van het tournooi te Dresden waren: Engels (Duitschland) wint van Maroczy (Hongarije). Keres (Estland) wint van Grob (Zwitser land). Aljechin (Frankrijk) remise met Stahl berg (Zweden). Bogoljubov (Duitschland) remise met Saemisch (Duitschland). Helling (Duitschland) remise met Roed' AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 10 Juni 1936. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de pr(j. zen der oude aardappelen onveranderd. Groote muizen 7)4—8 cent en Kleine mui. zen 7)4 cent per K.G. Totaalaanvoer 184600 K.G. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 10 Juni 1936. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prjj. zen als volgt: 324 Vette kalveren, le kw. 43 —52 cent, 2e kw. 32—34 cent en 3e kw. 26 —32 cent per K.G. levendgew.; 98 Nuchtere kalveren 4—7.50; 204 Varkens, vleesch- varkens, wegende van 90110 K.G. 4143 cent, zware varkens 4041 cent en vette varkens 38—39 cent per K.G. slachtgew. BROEK OP LANGENDIJK, 10 Juni 1936. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt; 75000 K.G. Aardappelen, w.o.: Schotsche muizen f 6.306.90, Drielingen 5—6.10 en Kleine 4—f 5 per 100 K.G.; 60 stukj Bloemkool le s. f 8.50; 725 bos Peen 6.40 en 885 bos Rabarber 3.20. Staaistotedi (Niet officieel) 5de klasse, 15de lijst Trekking van Woensdag 10 Juni 1936 Hooge Pr ijlen 1000.— 1165 8101 15414 400.— 211 3978 6612 16089 16967 18078 200.— 8253 13286 13666 15094 10O— 1280 4600 9891 10438 10889 15737 18240 18527 19086 20382 PrtJzen van 70.— 7 193 325 484 908 533 690 989 1027 1127 1381 1511 1575 1856 1679 1777 1783 1993 2283 2381 2442 2526 2701 2778 2877 2986 3037 3173 3565 3590 3623 3712 3783 3799 3830 3844 3877 3995 4030 4031 4074 4122 4284 4309 4384 4452 4651 4752 4819 5066 5092 5099 5132 5320 5323 5450 5685 5692 5726 5755 5922 5928 5951 5966 6028 6345 6456 6604 6608 6864 7006 7137 7180 7238 7402 7422 7603 7710 7783 7865 8002 8346 8684 8869 9109 9234 9501 9525 963 1 9672 9675 9836 9837 9875 9907 9912 9937 9961 10131 10327 10347 10471 10561 10582 10772 10861 10926 11319 11408 11552 11614 11654 11664 11677 11819 11871 11874 11889 11919 11950 12097 12158 12177 12248 12249 12423 12445 12592 12597 12648 12700 12754 12757 12850 12873 12911 13144 13429 13606 13633 13657 13738 13836 13908 13945 14058 14094 14179 14205 14389 14563 14681 14686 14891 14896 14943 15008 15156 15292 15298 15372 15556 15791 15877 15986 15987 16118 16176 16193 16205 16233 16301 16478 16589 lê618 16643 1671,6 16719 16819 16820 16852 16884 17195 17284 17297 17358 17439 17448 17488 17633 17796 17800 17809 17814 17960 18015 18119 18210 18220 182® 18275 18278 18347 18453 18517 18648 18760 18902 19108 19194 19260 19354 19542 19549 19697 19705 19786 19822 19848 19935 19967 20122 20249 20265 20281 284 501 832 1105 1364 15® 1691 1866 1978 21® 2385 2685 2803 2925 3041 3251 3572 3773 4058 4383 4542 4646 4790 5003 5218 5423 55» 5743 5953 6184 6425 13217 824 1666 2482 3359 3841 4228 4960 5525 5965 Ml 7639 9050 9732 20417 20448 20872 20874 209® Nieten 6 14 41 98 124 1® 223 349 357 433 452 464 481 492 521 552 590 649 659 777 ®5 870 873 887 928 990 9® 1®4 1107 1164 1197 1222 1272 1293 1338 1397 1432 1445 1451 1458 1528 1545 1584 1587 15® 1620 1625 1®1 1673 1700 1701 1725 1®8 1849 1851 1®1 1869 1872 19® 1918 1924 19® 1977 2003 2019 2063 2071 2083 2®8 2111 2213 2220 2231 2296 2325 2349 23® 2389 2432 2505 2549 2598 2602 2645 2702 2726 2760 2772 2781 27® 2787 2813 2815 2844 2846 2871 2886 2902 2936 2946 2947 2955 2971 2985 2990 3055 3096 3116 3118 3127 3136 31® 3272 3343 3418 3447 3448 3456 3516 3544 3573 3585 3595 3605 3®9 36® 3731 3800 3809 3852 3934 3957 3993 40® 4078 4091 4103 4173 41® 4228 4249 4394 4448 4456 45® 4515 4522 4534 4544 4546 4547 4568 4587 4614 4616 4648 4662 4663 4697 4708 4714 4777 4791 4864 4881 49® 4921 4940 49® 5014 5037 5059 5084 5107 5171 5212 5253 5279 5291 5340 5363 5403 5410 5425 5443 5446 5449 5474 54® 5570 5583 5626 5636 5640 5668 5735 5741 5744 5793 5824 5881 5888 5®3 5904 5963 5990 6027 6038 6®7 60® 6155 61® 6227 6229 6273 6325 ®62 6420 6437 6443 6557 6560 6630 6635 6643 6664 67® 6725 6766 67® 67® 6827 6840 6869 ®11 6948 7012 7®1 7W8 7095 7120 7141 7219 7267 72® 7357 7378 7382 7446 7549 7596 7598 7621 7707 7771 7795 78® 7827 7874 7911 7932 7957 7963 7970 7987 80® 8037 8110 8111 8166 8244 82® ®U ®22 8356 8366 84® 8443 84® 8510 8522 8651 8676 8681 8749 8779 8808 8855 8890 ®13 8933 ®53 9026 9®1 91® 9125 9134 9153 9156 9172 9237 9239 9296 9319 9333 9369 9384 94® 9415 9446 9482 9506 9515 9570 9579 9610 9691 97® 9708 9793 9842 9850 98® 9931 9999 10013 10049 10125 10127 10147 10161 10256 10356 10391 10395 10436 10455 10492 10532 10630 10663 10667 10®9 10702 10739 10748 10759 10813 10616 1®82 10891 10936 11007 11® 2 11051 11120 11178 11227 11332 11389 11401 11413 11426 11435 11444 11480 11520 11529 11652 11710 11711 117® 7074 7376 7686 7918 8098 8344 8605 8872 9123 9271 9435 9634 9877 11910 1X9ÜY Ali/OU XliJtJD 111/3% A*w* 12149 12165 12169 12216 12254 12262 12274 12317 12355 12358 12408 12410 12473 12508 12513 1251» 12538 12567 12569 12583 12621 12665 12706 12715 12750 12758 12766 12789 12868 12870 12893 12998 12999 13065 13078 13088 13134 13162 13187 1320» 13246 13275 13280 13288 13427 13446 13452 13495 13505 13529 13557 13568 13677 13681 13683 13727 13746 13766 13795 13806 13810 13818 13825 138» 13852 13863 13871 13902 13917 13973 14010 140» 14030 14067 14212 14213 14235 14298 14333 14334 14377 14419 14442 14454 14491 14592 14616 146» 14744 14817 14859 14860 14915 15016 15033 150» 15060 15071 15081 15117 15120 15135 15136 15l»J 15242 15249 15331 15350 15480 15565 15645 15W* 15666 15696 15727 15738 15842 15843 15894 159" 15985 16054 16062 16086 16111 16112 16175 1»»' 16269 16272 16318 16362 16434 16439 16486 1®°! 16607 16633 16651 16653 16655 16666 16673 16"* 16714 16733 16778 16812 16871 16935 16995 1WJJ 17020 17080 17090 17121 17125 17170 17191 1"» 17205 17243 17251 17253 17274 17287 17288 1'» 17311 17320 17350 17359 17360 17392 17442 1'»" 17479 17487 17493 17517 17545 17567 17610 1» 17755 17835 17877 17953 17995 18026 18092 1»"^ 18155 18172 18190 18197 18209 18213 18219 1»* 18295 18298 18300 18333 18339 18363 18398 l»*"* 18455 18465 18484 18493 18534 18545 18565 1» 18593 18616 18641 18650 18657 18670 18737 1»» 18866 18878 18888 18904 18917 18937 18952 l»w 19072 19144 19152 19165 19179 19203 19220 1»» 19236 19266 19267 19286 19297 19315 19350 1»» 19357 19415 19483 19489 19500 19522 19563 1»' 19597 19632 19647 19713 19745 19782 19820 1»?, 19839 19918 19942 19959 19966 19986 19994 Zwv 20008 20011 20056 20117 20131 20135 20143 Z0» 20286 20357 20360 20384 20419 20490 20508 20641 20723 20766 20815 20819 20861 20866 W 20992 20997 Verbet. 5de klas, 14de lijst: 20970 m. 19970.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8