anwiEtó BERGEN ZUIDSCHARWOUDE Glimlachje ST. PANCRAS verdwijnen spoedig door Autotocht voor ouden van dagen. Het comité dat zich jaarlijks belast met het organiseeren van een reisje met de ouden van dagen alhier, heeft van B. en W. weer toestemming gekregen, om een bijdra ge te vragen van de burgerij, op een daar toe aan te bieden lijst. Het plan is ditmaal een tocht naar het Gooi en omstreken in het laatst van Juni, indien de geldelijke medewerking zulks toe laat De reis zal dan een heelen dag in beslag nemen en des morgens om 9 uur aanvan gen. Als ieder dan naar vermogen meewerkt, kan dit weer een genoegelijke dag worden voor velen Concert Parnassiapark. Onder leiding van Karei Böhne brengen Zondagmiddag 3 uur in het Parnassiapark op de Bloemententoonstelling de Mannen- zangvereeniging „Euterpe" uit Amsterdam en Bergen's Mannenkoor het volgende pro gramma ten gehoore: Mannenkoor „Euterpe" Amsterdam zingt „Saltarelle" van Saint-Saens. Bergen's Mannenkoor, Bergen, zingt „Goedennacht" van Fred. J. Roeske. Samen wordt uitgevoerd: „Le Rosslgnol" van de Gréty. „Het Hooglied" van Isr. J. Olman. De entreeprys voor de tentoonstelling, die Zondag van 's morgens 10 tot 's avonds 9 uur geopend is, wordt ook tijdens het concert niet verhoogd en bfijft 25 cent; voor kinderen 15 cent. Gymnastiek. Onze plaatsgenoot, de heer J. Molenaar, is benoemd als directeur van de gymnastiek- vereeniging S.S.S. en D.I.N.D.U.A. te Sint- Maartensbrug. £uchtoaact BOTSING TUSSCHEN TWEE VLIEGTUIGEN. Geen persoonlijke ongelukken. Hedenmorgen heeft bij het starten van een escadrille van vijf militaire vliegtuigen, allen van het type C. 5, tusschen den mid- voor, nummer 600 en den rechtsbuiten, num mer 691, een botsing plaats gehad, welke wonderlijk goed is afgeloopen. De vijf vlieg tuigen taxiden allen bij den start met ver korte tusschenruimte naast elkaar over het veld, toen op het oogenblik, dat de toestel len „los" kwamen, het middelste toestel, be stuurd door den commandant van het esca drille, kapitein Hecking Colenbrander, naar rechts zwenkte. De rechtsbinnen kon nog juist voor hem langs zwenken, doordat deze eenige seconden eerder los was gekomen. De rechtsbuiten, bestuurd door sergeant Nyhuis, gelukte dit niet. Deze vloog met volle snelheid tegen de motorkap van de 600, waardoor aan dit toestel zeer ernstige schade werd aangebracht. Deze botsing moet, naar men ons mede deelt, het gevolg zijn van het vastloopen van de rechterwielrem van de 600 tijdens den uitloop naar de start. ONZE POSTVLUCHTEN. De Perkoetoet (uitreis) is te Bagdad aan gekomen. DE EDELVAIK NAAR INDIE. Zaterdagmorgen, 13 Juni, zal het K. u. M.-vliegtuig Edelvalk van Amsterdam naar Batavia vertrekken. De bemanning van dit vliegtuig zal be staan uit de heer N. E. van Dijk, eerste be stuurder, P. Noomen, tweede bestuurder, Th. J. Hoogeveen, werktuigkundige en P. J. Oolgaard, radiotelegrafist. De post voor dit vliegtuig moet uiterlijk hedenavond te Amsterdam zijn. DE FOKKER D 21. De directie van de N.V. Nederlandsche Vliegtuigenfabriek „Fokker" verzoekt ons het in de „Javabode" van 3 Juni j.L voor komende bericht betreffende „Vreemde ge heimzinnigheden nieuwe Fokker-jager D 21" niet te willen overnemen, daar dit sterk tendentieus is en grove onjuistheden bevat. De N.V. Nederlandsche Vliegtuigenfa briek teekent bij het bovenstaande het vol gende aan: Het bericht is in vele opzichten insi nueerend en onjuist. In de eerste plaats heeft de heer Postma niet geweigerd het toestel te vliegen, doch was hij verhinderd zulks te doen, doordat hij den heer Hijmans. een bekend Amsterdamsch sportvlieger, op diens vliegtocht naar Egypte moest verge zellen. Nadat de heer Somer zijn proef vluchten had beëindigd is door de Neder landsche Vliegtuigenfabriek geen anderen Wat moeten do vrouwen, in dien tijd toch sterke ribben heb- ben gehad! Nederlandschen vlieger voor het voortzet ten van de proefnemingen aangezocht, aan gezien zij van meening was, dat het na het gebeurde beter moest worden geoordeeld hiervoor een vlieger te engageeren, die met de eigenschappen van laagdekker- jachtvliegtuigen volkomen vertrouwd is en zulk een vlieger in Nederland niet aanwe zig is. De mededeeling, dat de commandant van de luchtvaartafdeeling zijn medewer king hieraan zou hebben geweigerd, is dan ook ten eenenmale onjuist, aangezien be doelde commandant in deze kwestie niet is gekend. Wat de proefvluchten van den heer Knoetsch, den Duitschen specialist op dit gebied, die door de fabriek werd geënga geerd, betreft, zij vermeld, dat aan de machine geen enkele wijziging van eenig belang werd aangebracht, alleen werden eenige voorzorgsmaatregelen genomen om tijdens de proefvluchten zoo noodig plotse ling de zwaartepuntsligging van de machine te kunnen wijzigen. Déze voor zorgsmaatregelen bleken niet noodzakelijk en de aangebrachte inrichtingen werden dan ook geen enkele maal gebruikt, en zijn thans reeds weder verwijderd. De heer Knoetsch heeft met het toestel o.a. op de herdenking van het jubileum van den heer Fokker op 6 Juni j.1. ten aan- schouwe van meer dan 10.000 personen alle acrobatie-vluchten uitgevoerd en o.a. vrilles gemaakt, die tot een maximum van 12 sla gen werden doorgezet. Voor het beëindigen van de vrille bleek het voldoende de stuur- organen te centraliseeren, waarna het draaien van het toestel zonder meer binnen 2 slagen geheel vanzelf worden beëindigd. Wanneer bovendien nog iets wordt gesto ken, eindigt deze draaiing onmiddellijk. Dat de door den l.eer Knoetsch verkre gen zeer gunstige resultaten niet het ge volg zijn van diens buitengewone ervaring en dus geen toev.lsresultaten zijn, wordt verder bewezen door het feit, dat ook de heer van Neyenhoff, die niet als militair vlieger werd opgeleid en dus over geen groote routine als jachtvlieger beschikt, met de machine heeft gestart en zonder bezwaar vrilles heeft ingezet en beëindigd. Voorts is het onjuist, dat door de vlieg tuigenfabriek een bijzondere geheimzinnig heid over deze proefnemingen is/aan den dag gelegd, aangezien daaromtrent in en kele Nederlandsche bladen zelfs mededee- lingen zijn verschenen en alle insiders in de Nederlandsche luchtvaart daarmede vol komen op de hoogte zijn. DE RAMP VAN DE „LAPPLAND". Slechts één doode. Naar thans uit een op Schiphol ontvan gen bericht blijkt is bij de ramp van de F 22 Lappland der Zweedsche luchtvaartmaat Schappa A.B.A., welk vliegtuig Dinsdag j.1. vlak na den start te Malmö door het afslaan der motoren moest landen en daar bij verongelukt is, slechts één doode te be treuren en wel de Zuid-Amerikaan Des- mond. Volgens de dien dag ontvangen tele grammen was ook een tweedeernstig ge wonde, de Zweedsche ingenieur Söderberg, aan de bekomen kwetsuren overleden. Waarschijnlijk is dit bericht ontstaan door dat deze passagier bij onderzoek geen teeke nen van leven meer vertoonde, doch uit de thans ingekomen berichten blijkt, dat de gewonde bewusteloos is geweest en dat hij zelfs buiten gevaar is. V (jemewtecadea De raad dezer gemeente vergaderde Donderdag in voltallige zitting. Voorzitter was de heer Jb. Kroonenburg, burgemeester. Van den vicepresident van den Raad van State was bericht ingekomen dat 17 Juni a.s. toepassing zal plaats hebben door de Kroon van artikel 4 inzake de schoolkwestie met de gemeente Koedijk. De burgemeester zal dien dag naar den Haag gaan om nadere gegevens te ver strekken. Jaarverslag 1935 Bank Ned. Gem. Goedkeuring Ged. Staten wijziging be grooting. Van den minister van sociale zaken was bericht ingekomen dat de baggerregeling is vastgesteld tot 1 Aug. a.s. De minister heeft beslist dat de bijdrage voor den arbeidsbemiddelaar over 1935 zal bedragen 30. Antwoord was ontvangen van den mi nister van sociale zaken op het schrijven ingezonden volgens het vorig raadsbesluit om het rouleeringssysteem op te heffen. Het antwoord luidde aldus: bezuiniging is het motief. Volgens opgave is het man- werk per week bepaald op 11 en de stempelweken op 7.77 gemiddeld. Als dit getal gelijk stond zou tot ontheffing kun nen worden overgegaan. Dus is afwijzend beschikt. Bericht was ingekomen van de Ned. Spoorwegen dat de rentegarantie voor de toevoerlijn te Broek op Langendijk is ver minderd tot 2636.15. De Bank van Ned. Gem. meldt dat de rentestandaard is gewijzigd en thans be draagt 6pet. voor debet en 3 pet. voor credit. Een vraag was binnen gekomen om 21 Juni toe te treden tot den kring Barsin- gerhorn. Volgens het Staatsblad was deze zaak 3 jaar uitgesteld. Van Alkmaar was nog geen bericht ontvangen, dus is af wachten hier geboden omdat toch ge meenschappelijk met alle kringgemeenten gelijk moet worden opgetrokken. Tot controleurs over de werkloozen heb ben B. en W. benoemd den gemeenteop zichter en den veldwachter. Voorstel kasgeldleening 2000 voor gasfabriek. Door de tijdsomstandigheden houden de aflossingen geen gelijken tred met de af schrijvingen. Oogenschijnlijk zou dus de schuld grooter worden, dit is echter niet het geval, want over 4 jaar zal een groote leening zijn afgelost. Zonder discussie aanvaard. Ingekomen was een adres der S. D. A. P. met adhaesiebetuiging van de Bouwvak arbeiders-'én- ÉahtFarbeidersbonden om werkobjecten in 'de gemeente te zoeken. B. en Wv hadden de- zaak onder de oogen gezien en besloten om ook dit voor kennis geving aan te nemen. In het adres stond b.v. een verbindingsweg te maken vanaf den Twuyverweg tot den Achterweg. Indien de arJjeidecs vanuit de Schoor! sche duinen kondem-worden gehouden en hier practisch werk verrichten, zou dit kunnen worden toegejuicht. Hiervoor zou den B. en W. alles gevoelen, doch met den weg welke in het adres is bedoeld is geen practisch nut voor de gemeente te berei ken, onteigening enz. zal veel te veel kosten met zich mede brengen. Vopr door gaand verkeer heeft deze weg geen nut en aan bouwterein is in onze gemeente nog geen behoefte. De heer van Kampen zag ook de be zwaren vanaf den Twuyverweg maar zou b.v. vanaf de v. d. Vijzellaan door willen treken tot den Achterweg, daar was het land niet van zoo groote waarde dat op onoverkomelijke bezwaren zal worden ge stuit. Er zijn zelfs landeigenaars die voor niemendal het land willen afstaan. Al is deze weg niet voor het doorgaand ver keer, dat hindert niet, maak er een zand weg van. Het practische nut zal niet groot zijn, doch wat de arbeiders in Schoorl ver richten heeft ook geen practische betee- kenis. De voorzitter zeide dat ër zich bezwaren zullen ovoordoen tegen de onteigening enz, Het object is niet zoo groot dat dit een werkobject zal kunnen vormen. De heer Kloosterboer sloot zich aan bij den heer van Kampen. Het werk dat in Schoorl wordt verricht is van geen waar de. Met de argumenten van geen practi sche waarde behoeft geen rekening te worden gehouden. Wellicht is nog wel eenig werk té vinden, b.v. de sloot tusschen het „Berouwtje", dat wordt gebruikt voor vuilnis, is bijha gevuld, dit zou kunnen worden dicht gewerkt, wellicht is er nog meer werk te vinden, alle kleintjes met elkaar zouden wellicht een werkobject vormen. Het is te probeeren. De heer Timmerman: Is de tijd niet kort bij dat-de begraafplaats te klein is, daar zal wel aardig wat wérk aan zijn om een nieuwe begraafplaats te stichten. De voorzitter zeide, dat Oudkarspel ook bezig is met hetzelfde vraagstuk. De on derhandelingen die daar over loopen zijn echter niet gunstig dit zou kunnen worden afgewacht. Wethouder Lek: Toen ik nog lid van de S; D. A. P. was heb ik dit ook afgestemd Tuinbouwers kunrten daar niet wonen Daar heeft het dus geen practische waar de voor. Voor arbeiderswoningen is voor- loopig nog plaats genoeg, dus zie ik er absoluut geen-nut voor de gemeente im Wethouder Duif zeide met een opzichter van de eidemaatschappij te hebben gespro ken over het idee Óudkarspel. Dit is nog niet uitgewerkt dus 4s afwachten de bood schap. Het denkbeeld echter van de heer van Kampen zal wel op bezwaren stuiten. De weg zal middénndoor perceelen moeten dit zal niet zöo gemakkelijk gaan als de heer van Kampen voorstelt. De heer Wagenaa rvond dat de arbei ders in Schoorl geen nuttig werk verrich ten doch ziet in dit werk ook geen nut. Dus kon zich vereenigen met het besluit van B. en W. De heer van Kampen: Ik heb niet ge zegd dat er huizen aan zouden komen, al is het niet van zoo groot nut op het oogen blik. ndien het werk niet nuttig mag blij ken laten we die teleurstelling maar slik ken. Schoorl werkt ook geen nut af. Nu niet en nooit voor onze gemeente. zB. en W. stelden voor om Oudkarspel af te wachten en dan daarnaar te hande len. De heer Wagenaar zag het practische nut er niet van in, het is alleen van belang voor de arbeiders. In stemming werden gebracht het voor stel van B. en W. om het adres voor ken nisgeving aan te nemer, in aansluiting met de begraafplaats en het voorstel van Kampen. Met de heeren van. Kampen en Kloos terboer tegen werd het voorstel van B. en W. aangenomen. De heer van Kampen zeide: Indien de vernieuwing van de begraafplaats ge schiedt dan zullen-toch de hervormden de oude begraafplaats in eigen exploitatie kunnen nemen. De voorzitter antwoord dat ieder kerk genootschap een eigen begraafplaats kan exploiteeren. Jaarlijksche herziening strafverorde ningen. Verschillende wijzigingen zijn aan gebracht en zullen worden ingelascht. De heer van Kampen zou nog willen toevoegen het parkeeren van auto's te ver bieden op hoeken van lanen en het bijeen schuilen van personen in portieken van huizen of winkels. Wijziging begrooting 1935/36 in verband met aflossing annuïteit woning Achterweg. De overname van het Rijk wordt in dier voege goedgekeurd dat het geld dat voor overname wordt uitgegeven van de kapi taaldienst wederom op dien dienst wordt geplaatst, ieder jaar tot 1960 37.50 per jaar. Dan is het bedrag weer volgestort. In dien geest werd besloten. (Ongecorrigeerd). £aud: enJum&ouw TERUGLEVERING ONDERMELK. Van bevoegde zijde wordt het volgende medegedeeld. Gedurende de laatstverloopen week ver toonde de zuivelmarkt en met name het be loop der kaasprijzen een geheel onverwacht, overigerts uit den aard der zaak verheugend, gunstig verloop. In verband hiermede kan, tegen de in deskundige kringen aanvankelijk gekoester de verwachtingen in, worden afgezien van het voornemen om per 14 Juni a.s. over te gaan tot wederinvoering van de verplichting tot teruglevering van ondermelk aan de veehouders. Er moet evénwel, daar de verhoudingen ti.be 50ct. Pot 90ct.Bij alle drogisten ten aanzien van de prijzen der zuiveipro ducten zich den laatsten tijd herhaaldelijk wijzigen, ernstig rekening gehouden wor den met de mogelijkheid, dat binnen korte- ren of langeren tijd de verplichte terugle vering van ondermelk wederom in ovei we ging moet worden genomen. HEFFING OP BOTER. De heffing op boter en de vervoervergun- ning voor buitenlandsche boter is voor de week van 14 tot 20 Juni vastgesteld op 0.85 per kilogram. HET UIT DE MARKT NEMEN VAN VARKENS, Het hoofdbestuur van den Nederlandschen bond van varkenshandelaren heeft zich te legrafisch gewend tot de ministers van landbouw en visscherij en van sociale za ken met het dringend verzoek geen gevolg te geven aan eventueele plannen om via de veehouderij centrale opnieuw varkens over te nemen voor inblikking of invrie zing. Volgens het hoofdbestuur van dezen bond kan een vleeschvoorziening aan werk loozen op eenvoudigen en minder dure wij ze plaats vinden. Uiidschcifte*i Panorama heeft een aardig artikel over Ouwehand's dierenpark, dat natuurlijk met de noodige foto's verlucht is. Bij vele foto's wordt een beschrijving gegeven van de kali, hoe zij door de inlanders gebruikt wordt en wat zij voor het inlandsche huis houden beteekent. De Sint Maartenskerk te Zalt Bommel krijgt ditmaal een extra be spreking, en aan het Fokker-feest op Schip hol is bijzondere aandacht gewijd. „Brand ln het bosch" heet de beschrijving met zeer fraaie foto's waarin verteld wordt hoe men in uitgestrekte bosschen branden constateert en signaleert. De filmrecensent bespreekt de film Juanita. Aan geillustreerd binnen- en buitenlandsch nieuws, sport en mode is weer voldoende aandacht geschon ken. Verhalen en novellen zijn er ditmaal van Mortimer Heurter, van Maurice Vau- ban, van Harold Mac Grath, van Hans Heuer en van Lou Hohermuth. De directie heeft opnieuw 5000 aan prijzen uitgelooft en dus weer menigen abonné gelukkig gemaakt. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 12 Juni 1936. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in totaal 80 sta- pe's, wegende 154000 K.G. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: 42 stapels Kleine i 21; 4 stapels Commissie: rood 22 en blank 18. Boerenkaas: 8 sta pels Kleine 21 en 26 stapels Commissie 24. Alles met rijksmerk. Handel goed. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 12 Juni 1936. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in totaal 180 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort en prij zen als volgt: 11 H.L. voer tarwe 5.50 6.10; 34 H.L. gerst chev. 5.756.10; 25 H.L. haver 6.45—7.10; 38 H.L. boonen, w.o.: paarde f 5.75, bruine 10f 12, ci troen 1020, duiven 8 en witte boo nen 1113.50; 1 H.L. karwijzaad, prijs niet genoteerd; 12 H.L. blauwmaanzaad f 8.5013 en 59 H.L. erwten, w.o.: groote groene 12, grauwe f 1824.50 en vale erwten f 16. Alles per 100 K.G. Handel matig. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 12 Juni 1936. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen onveranderd. Aanvoer 176000 K.G. BROEK OP LANGENDIJK, 12 Juni 1936. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 100000 K.G. Aardappelen: Sch. muizen 7— 7.80, Drielingen 5.106.40, Kleine 4.30—5.40, Bonken 6.807.60, per 100 K.G.; 2925 bos Peen ".70—5.80 en 500 bos Rabarber 3 en 140 stuks Bloemkool 6.60—8. NOORDSCHARWOUDE, 12 Juni 1936. 1800 K.G. Aardappelen: Sch. muizen 6.80 7, Drielingen 5.405.60 en Kleine 4.20—4.60, per 100 K.G. SCHAGEN, J1 Juni 1936. (Eierveiling). Aangevoerd 65000 stuks kipeieren, waarvan de prijzen als volgt: 5456 K.G. 2.50, 56 —58 2.50—2.55, 58—60 2.50—2.70, 60 —62 2.60—2.75 en 62—65 2.70—3 en 3000' stuks Eendeieren 2.152.25. Alles per 100 stuks. DEN HELDER, 11 Juni 1936. Stichting „Heldersche eierveiling". Aangevoerd 24212 stuks kipeieren, waarvan de prijzen als volgt: 52—54 K.G. 2.30—2.40, 55—57 2.35—2.65, 58^-60 2.55—2.80, 61—63 2.652.90 en 64—70 2.80—3.30T. 673 Eendeieren 2.052.20. Alles per 100 st. BEVERWIJK, 11 Juni 1936. Aardbeien veiling. Onder enorme belangstelling Vin gen Donderdagmiddag de serie veilingen aan van aardbeien, n"g altijd de roem van Kennemerland. Persfotografen zorgden dat dit gebeuren op de gevoelige plaat werd gelegd. Deze eerste veiling gaf een hoop volle stemming voor het seizoen daar de prijzen per 100 K.G. J 2936 en per 100 slof 90—115 niet slecht zijn te noemen. Amstecdamsdïe ïBeucs van Vrijdag 12 Juni 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLLA"OSCH LANI>BOUvVCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te STAATSLEENINGEN. 4 Nederl 1934 4 Ned -Indië 1934 5)4 Duit.chland 1930 Idem met verklaring BANKINSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank. Rotterd. Bank 1NDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie v Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever 1NDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg hxplor Mij. Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon. Petr Perlak Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat; Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw Cert. Union Pacific ftNoteering per 50 x) ez-coupon tExclaim PROLONGATIE vo.ide koer» WISSELKOERSEN A AM NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn parus Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm Oslo Madrid Vorige koers «W/ia 93'VIS 19i/« 2-'/. "Ö'/s 132 43'/, 116 109 22'/, 3/3/, 5St>'„ 203'/, 183'/, 113V» 451/, 207/i« 3 H/w 23'/i, 37'Vu 4»/., pl.m. 1.30 S6V, 931/, 19 V, 21 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 961/, pl.m. 2.15 2 Sv*/8 tO. 181 V, >Hi s/s 461/, 2ü 3*/* 2'%,-J 23'/, 38<-'%« 4'/, 180I-V4 114J-V, 21*/;,-i 32'/,,-| 2«y„-3 179J-80 114*-*/, 2U-Vi, 32'/,, i 2'»/„-3 22'/, 'A 179J-80 H4'/,-i 2I*/« 32'/, i/s 236/,,- 38'Vic f 2471/4 248-1,1/, 129 128 101 102 21'/8 22 1613/4 161 201 20J 260 260 274"/,, 2/5 1/, 80' 'R 80 25'/, 237, 1-Vift 10%. I 9"/;n 9ia/„ 1187,» 1167. 64 64 87'/4 87 371/, 18 607« 61 2 z l»/4 iv« 48%, 4/* 170'/, 174j-?; 22 >/4 2271/, g 218 220-1 43'/, 4'3/4 20%, 0'/j 9%, 7k»/, 79V, 4 pCt 274>/4f 2747, 107,, U8V, 471/, 471/, 165 225-6 220 'Eadividend. Vorige koer. 1 48 7.427, 59 54 9.74'/, 25.007, 47 86 33.27V, 38 271/, 3/ 32'/, 20 15 174-5 22/1/, 219'/, 20'/, Heden 4'/, pCt Koer. op hed.n 2 uur 14'/'/, 44'/, 59 55 9.74% 25 01 V» 47 82 3M2V» 38 471/, 37 527, 20.15 47'A 174'/,-5 227 219J-20

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 7