Koninklijke belangstelling voor de Utrechtsche Universiteitsfeesten H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana woonden Dinsdag in de Domkerk ie Uirechi de officieele herdenking van hei derde eeuwfeest der Uirechische Universiieii bij De nieuwe Engelsche kruiser „Glasgow ie Greenock Maandag ie waier gelaien. Hei schip verlaai de helling AIKMAARSCHE COURANT van Woensdag 24 Juni 1 .Sturmvogel" legde beslag op den Grooten Hansaprijs bij de kampioenschapswedstrijden te Hamburg In optocht begaven curatoren, Nederlandsche en buitenlandsche professoren en studenten zich Dinsdag van het Universiteitsgebouw te Utrecht naar de Domkerk, waar de officieele herdenking van het derde eeuwfeest der Utrechtsche Universli teit plaats had IS De heer L. R. Middelburg, burge meester van Zoetermeer (Z.H.), is benoemd tot voorzitter der Neder- landsch-Zuid Afrikaansche vereeniging Het Engelsche bombardeervliegtuig, dat op het Fransche mailschip .Nor mandie neerstortte, werd ernstig be schadigd. Het toestel op het dek van het zeekasteel Prof. Charléty van de Sorbonne te Parijs leest het adres van gelukwensch aan de jub.'eerende Utrecht. sche Universiteit voor tijdens de openbare zKtlnfl van den Aeademischen Senaat in de Pieterskerk te Utrecht Kroonprins Boudewijn van België (in donker badpakje) met zijn speelmakkertjes Sabina en jan Hein van de Mortel weten zieh aan het strand te Noordwijk, waar de jeugdige vorstelijke gast vertoeft, best te vermaken ...ifftte1.. Perry in actie tijdens zijn partij tegen Stratford (Amerika) bij de internatio nale tenniskampioenschappen te Wim- bledon

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9