atletiekwedstrijden Concours-hippique te Nijmegen. Nationale Een snapshot tijdens de nationale athletiekkampioenschappen welke op de sintelbaan te Amsterdam zijn gehouden ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 29 Juni 1936 Minister-president dr. H. Colijn; minister Deckers en andere autoriteiten woonden Zaterdag op het Malieveld te den Haag de oroote demonstratie der Nederiendsohe padvinders ter eere ven de a«€. wereldjamboree bg '*V Op hel Buiten IJ hebben Be selectiewedstrijden voor jollen plaats gevonden voor aanwijzing der deelnemers aan de Olympische Spelen. De viif concurrenten in actie Spelmoment uit den voetbalwedstrijd Feyenoord-Be Quick, welke door de Rotterdammers werd gewonnen, die daardoor het landskampioenscp ver overden Het Paleis-Raadhuis te Tilburg, dat be gin Augustus wordt geopend, wordt thans ingericht. Ook de omgeving is in overeenstemming gebracht door fraaie vijvers en opritten Het bekende .Theehuis" in het Vondel park te Amsterdam is Zondagmorgen door brand verwoest. Een kijkje tijdens het blusschingswerk Twee tramtreinen der Gooische Tramweg Mij. zijn Zondag op het Weesperpoort station te Amsterdam met elkaar in botsing gekomen, waarbij verschillende personen werden gewond. De beide motorwagens werden ernstig beschadigd Feyenoord voetbalkampioen van Nederland. Het elftal van Feyenoord, dat door de overwinning op Be Quick be slag legde op den landstitel Een der deelnemers aan het groot concours-hippique eerste klasse, dat te Nijmegen is gehouden, neemt een hindernis

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9