de Alkmaarsche Kaasmarkt De Hertog van Kent in ons land. Jubileum op ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 4 Juli 19 A Prof. Jean Piccard heeft in Amerika een doorzichtige ballon geconstrueerd, die gevuld is met waterstofgas, zeven pond instrumenten kan meevoeren en tot een hoogte van 15 mijl kan stijgen Dr. P. van Regteren Altena, die als No. 1 geplaatst is op de voordracht voor de benoeming tot lid van den Hoogen Raad De Hertog van Kent, die Zaterdag in het Stedelijk Museum te Amsterdam de tentoonstelling van Engelsche Kunst geopend heeft, in den tuin van de Engelsche legatie te den Haag. V.l.n.r.: Hertog van Kent, lady Montgomery en de Engelsche gezant sir Hubert Montgomery Gouden kaasdragers. Twee getrouwen van de Alkmaarsche Kaasmarkt, J. Zaadnoordijk (fint») en J. VolkeFS vierden Vrijdag hun 50-jarig jubileum als kaasdrager J 3H* 12 uurl De nooit verflauwende belangstelling voor de ruitertjes in den klokketoren van het Waaggebouw op de Kaasmarkt te Alkmaar, die nog steeds de bewondering van iederen bezoeker trekken De aankomst van het eerste passagiersvliegtuig van den luchtdienst op het nieuwe vliegveld Bromma bij Stockholm ging met feestelijkheid gepaard Leon Blum in gesprek met Titulescu voor den aanvang van een der vergaderingen van den Volkenbondsraad te Genève De Hertog van Kent arriveerde Vrijdagmiddag per particulier vliegtuig op Waalhaven, voor de opening der tentoon stelling van Engelsche Kunst in het Stedelijk Museum te Amsterdam. De Hertog even na aankomst op Waalhaven

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 13