flinke Dienstbode. net Dagmeisje. Engelsch. OPENLUCHT BRIDGE-DRIVE [FALCONS] TUINFEEST Spaanders Co. ZATERDAG EMR60SIS (jl.L0.YERJ tRucqeclijhe. Stand JCeek School Jiackt&ecichten. AdoedeMÜin ontw. Heeren, Aanbesteding. DAMESRIJWIEL MEISJESRIJWIEL Jonge HAANTJES VIS Kooimeerlaan B 48. voor Dames en Heeren. Leden Zustervereen. 10.50. nogmaals het parkeeren je bergen aan zee. circus strassburger. faillissement. bloemen- en planten- tentoonstelling parnassiapark te bergen aan zee. alkmaar. zendingsfeest. aankomende en een leerling KAPSTER. AANGEBODEN in ruil voor een in goeden staat zijnd uiten boschstraat 111. Te koop Ford Sedan te houden op MAANDAGAVOND 12 JULI in het „ZOMERBAD" bij het Sportpark. Aanmelden met partner tot op den speeldag, 's avonds tot 6 uur. Inleggeld 40 ct. p. p. Aanvang 8.15 uur. HALF ACHT MUZIEKTUIN zonder u voorstellen, want gy waart altijd present. Spr. wilde getuigen dat Roskam op bescheiden wijze steeds zijn plicht vervulde, nooit fooien aannam en nooit ook bij baantjes wilde, omdat hij zich met hart en ziel gaf aan zijn taak, waarvan hij iets bij zonders heeft gemaakt en waaraan hij daar door groote waarden verleende. Hij wist met iedereen goed om te gaan en de weini gen waaraan hij een hekel had, wisten dat zij dat verdienden. Zooals de leeraren toe zien op de leeriingen, anderen weer op de zen het toezicht hebben, enz., zoo hield Roskam toezicht op allen, hij was de leven de chronometer. En dat is in zeer ruimen kring gewaardeerd, want zelfs uit Indië en uit Warschau kwamen bewijzen van instem ming met de hulde-betuiging by dit af scheid: de eenvoudige claviger geniet dus wereldvermaardheid, hy heeft het bewijs gegeven dat een eenvoudig leven eervol is, als het goed geleefd wordt. Onder het aanhalen van verschillende ge- aprekken en vele persoonlijke trekken van den scheidende, bood spr. hem allereerst een album aan, vervaardigd door den heer D. Saai. waarin de namen van het huldigings comité, curatoren, de leeraren en de leer lingen (alle met eigen handteekeningen), voorts van oud-curatoren en oud-leerlingen, die allen tot de huldiging hebben bijgedra gen. B(j eiken naam was ruimte gelaten waarop de heer Roskam aanteekeningen kan maken over den betrokkene. Daarbij voegde spr. nog een doosje met de kaartjes van de schenkers en een groote foto, waar de leerlingen der school op voorkomen, alsmede de meeste leeraren. Als geschenk voor den heer R. persoon lijk bood spr. uit naam van het comité nog een bureauje aan, waaraan deze, naar spr. hoopte, veel genoegen zal beleven. Aan mevr. Roskam werd een prachtig tafelkleed aangeboden, omdat het comité overtuigd was, dat zij er veel toe heeft bij gedragen dat haar man zich geheel en al aan de school kon geven. En buiten en behalve dit alles had het co mité nog de beschikking over een behoor lijk bedrag, waarvan de heengaande claviger een reisje kan maken naar zijn geboorte plaats Ameland, wat altijd een lievelings- wensch was, terwijl er daarna nog wel wat van zal overblijven ook. Spr. eindigde met te zeggen: Roskam, wy wenschen je allen een rustigen, prettigen ouden dag, welverdiend na een welbesteed leven. Wij hopen dat ge nog lang in den kring der uwen zult zijn en dat uw kinde ren u zullen eeren zooals wij het doen, die je in groote vriendschap blijven gedenken. Het woord aan den scheidenden claviger. De" heer Roskam, na de huldebetuigingen aan het woord komende, dankte allereerst God Voor de kracht, hem geschonken om zijn taak te vervullen zooals hy het had mo gen doen. Met weemoed dacht spr. aan de velen, die zijn heengegaan en hem veel steun hebben gegeven (hij noemde verschil lende namen, o.a. Blokhuis, Boelmans ter Spill,-Ripping en Thomsen.) Hartelijk dankte spr. voor de verschillende hem aangeboden cadeaux, waaruit hy afleidde, dat zijn op voeding, voor een zeer groot deel ontvangen aan boord van een oorlogsschip, waai. men hem zin voor orde, tucht en plicht inprentte, toch wel een goede moet zijn geweest. Voor de van zoovele zijden ontvangen waardee ring en steun was spr. zeer dankbaar en daarbij in de eerste plaats aan zijn vrouw. (Daverend appl.) o En hiermee was de plechtigheid afgeloo- pen. De aanwezigen maakten nog gebruik van de geboden gelegenheid om den heer en mevrouw Roskam nog even de hand te drukken en daarna ging men naar huis met de wetenschap, dat een goed en trouw be ambte een welverdiende rust gaat nemen. DE OUDEN VAN DAGEN GAAN UIT. Schitterend geslaagde tocht. Gister schreven wij reeds een en ander over de voorbereidingen voor den jaarlijk- schen tocht van de ouden van dagen en voorspelden, dat deze reis een groot succes zou worden. Welnu, we hebben niets te veel gezegd, want in alle opzichten is deze tocht schitte rend geslaagd. Daar was allereerst het weer. Leek dit in de morgenuren wat droevig en buiig te worden, tegen den middag klaarde het op, en toen eenmaal de zee was bereikt, straal de het zonnetje van een wolkeloozen hemel, terwijl een frisch briesje er voor zorgde, dat het in de auto's niet te heet werd. Verder was er de goede zorg van leiders, helpsters en auto-bestuurders. Met groote toewijding werden de 300 oudjes geholpen en van alles voorzien. De tocht. Het was een lange stoet, welke te ruim half 2 vertrok uit de Kruislaan. Voorop de Alkmaarsche motorpolitie, gevolgd door 39 luxe wagens, 1 proviand wagen en 9 groote bussen. Langs den prachtigen Rijksstraatweg ging het over Heiloo, Limmen, Castrlcum, Beverwijk naar Velsen. Dank zy de goede zorgen der Velser poli tie gaf de overtocht met de pont weinig op onthoud en spoedig slingerde de lange ry auto's zich langs de heerlijke wegen rond Driehuis Westerveld. Bij de Ruïnelaan werd de eerste rust gehouden. De dames- geleidsters spoedden zich naar den proviand wagen en brachten de heerlijke broodjes en niet te vergeten de koeken in iedere auto. Toen zóó de eerste honger gesteld was, ging de tocht weer verder, langs het provin ciaal gesticht Meerenberg naar -Bloemen- daal. Hier werd de nieuwe Zeeweg ingeslagen en weldra was het doel bereikt: het op de duinen gelegen café „Het Ronde Huis". - Nadat in de beste orde al de wagen» ge parkeerd waren, ging het heele gezelschap naar boven. Weliswaar ging dat niet altijd even gemakkelijk,, maar bereidwaardige handen waren immers tot helpen gereed. Een heerlijk kopje koffie of thee genoten in de ruime frissche zaal of buiten op de fraaie terrassen gaf de noodige verkwik king, terwijl de dames niet aflieten telkens nieuwe heerlijkheden te presenteeren. Er waren zelfs reizigers, die zich lieten verlokken tot een korte strandwandeling. Toen het vijf uur sloeg, was voor velen nog te vroeg de tijd van vertrekken weer aangebroken. De terugweg ging over Bloemendaal, Haarlem Noord naar den Rijksstraatweg. Onder de hooge boomen van het Velzerbosch werd voor de laatste maal halt gehouden, om de resteerende delicatessen te verorbe ren, en toen ging het voorgoed noodwaarts. Ongeveer half acht was de grens van Alk- maarb ereidt en begon een ware triomftocht door de stad, waar zeer velen de terugkee- rende 'oudjes hartelijk toewuifden. Langs Juliana v. Stolberglaan, Steynstraat, Emma- straat, Nieuwlandersingel, Kennemerpark, Ridderstraat, Laat, Koorstraat, Zevenhuizen en Westerweg werd gereden naar het Nas- sauplein, waar de stoet werd ontbonden. Vermelden wij nog, dat burgemeester en mevr. v. Kinschot, die ditmaal verhinderd waren den tocht mede te maken, zoowel bij het vertrek als by de terugkomst van hun belangstelling blijk gaven. In aansluiting op het gister door ons ge publiceerde bericht, kunnen wij thans mede- deelen, dat de directie van Hotel Bakhuis, voor hem die regelmatig willen parkeeren, bonboekjes inhoudende 15 stuks voor 1.50 verkrijgbaar stelt. Ook deze boekjes zijn uitsluitend voor dezelfde auto en het ge- heele seizoen geldig. PLANMEETING TE BERGEN. De afd. Bergen van de S.DA.P. houdt in samenwerking met de moderne arbeiders beweging uit Alkmaar op Zondag 19 Juli een Planyieeting op het Sportterrein in Bergen. Medewerking verleenen: het muziekcorps Excelsior van Alkmaar en de De Jonge Spe lers van Amsterdam, terwijl ir. H. Vos, de man van het Plan van den Arbeid, als spre ker optreedt. Een extra-trein uit Amsterdam en de Zaanstreek brengt de bezoekers van deze centra en uit vele plaatsen in Noordholland worden talrijke bezoekers verwacht, zoodat op een 5000 meetinggangers gerekend wordt. De burgemeester van Bergen heeft toe stemming verleend voor het houden van een optocht na afloop vanaf het terrein. De meetinggangers worden voor en na de mee ting in de gelegenheid gesteld onder geleide van gidsen van Bergen's natuurschoon te ge nieten. Voor de jeugd is een circus een evenement en het behoeft dus geen verwondering te wekken, dat nu tegen den vacantietyd een circus zijn tenten op de grens van onze stad heeft opgeslagen, de middagvoorstelling zich in een groote belangstelling mocht ver heugen. Het loont werkelijk de moeite, bij zulk een voorstelling eens even een blik naar binnen te werpen en dan te genieten van het ongekend enthousiasme en het schier onophoudelijk handgeklap waarmee de jeugd het gebodene naar waarde weet te apprecieeren. Overal glunderende kinderge zichtjes, alle rangen groot vermaak om de grappen van de clowns en een heerlijke angst op de gezichten als er een gevaarlijke toer wordt verricht. Hier is moeilijk een meer dankbaar publiek denkbaar en daar om ook stelt de directie er prijs op, dat ook voor de kindervoorstelling een volledig pro gramma wordt gegeven. Eenige uren van groot genot heeft men de kinderen geschon ken en dagen hierna zal men nog hooren de enthousiaste verhalen van alles wat de jon gens en meisjes op dezen middag hebben gezien. Gisteravond was het circus weer zeer goed bezet, wel een bewijs, dat de kennis making op dén eersten dag een reclame voor een druk bezoek is geweest. Het volledige programma werd weer voor een alleszins voldaan publiek uitgevoerd. Er is weer duchtig gelachen om de grap pen en grollen van de clowns, de paarden hebben hun beste beentje weer voorgezet en de acrobatiek wekte weer ieders bewon dering. Hedenavond zal de laatste voorstelling worden gegeven en men heeft ons verze kerd, dat het programma met even groote nauwkeurigheid als op de voorgaande avon den geheel zal worden uitgevoerd. Uitgesproken is het faillissement van N. W. Korver, te Den Helder, handelende on der den firmanaam J. Korver met benoe ming met mr. Krabbe (r. c.) en mr. Mulder (cur.) Bekroningen. De jury, bestaande uit de heeren J. L. Bou wer, Dir. Plantsoenen te Haarlem, J. F. Ch. Dix, Heemstede, Redacteur Floralia, en A. Ko per, kweeker te Bennebroek, heeft de volgen de bekroningen op de Bloemen- en Planten- tentoonstélling te Bergen aan Zee toegekend. Voor meest geslaagde inzending, lste prijs 50 en zilveren medaille: Firma Felix en Dijkhuis, Boskoop. 2de prijs 25: Kweekerij Sursum Corda, P. van Bodegraven, Schoorl. 2de prijs 25: Jan Boer Wz. en Zn., Bos koop. Tuinaanleg. lste prijs 25( Kweekerij Sursum Corda, P. van Bodegraven, SchoorL 2de prijs, groote zilveren medaille. H. den Ouden en Zn., N. V. Boskoop, Border beplanting, lste prijs 25: Jan Dix Jr., Heemstede. 2de prijs 15: L. J. ter Berg, Bergen (N.H.) 3de prijs verguld zilveren medaille: T. T. Meedendorp, Carpe Diem, Groet. Perkbeplanting. lste prijs, groote verguld zilveren medaille: C. G. van Tubergen's Bloembollen- en Zaad- handel, N. V. „Zwanenburg" Haarlem. 2de prijs, 20: N. V. Rozenkweekerij Hol- landia, voorbeen G. A. H. Buisman en Zn., Heerde, Veluwe. 3de prijs,' zilvereH medaille: G. de Ruiter's Kweekerij „Rota PolyanthaHazerswoude. Rots beplanting, lste prijs, groote zilveren medaille: G. M. Post, Kweekerij „Sisgerskamp", Laren. Heesters en Coniferen, lste prijs, 25: Firma Felix en Dijkhuis, Boskoop. 2de prijs, 15: Jan Boer Wz. en Zn., Bos koop. 3de prijs, 10: W. Keessen Jr. en Zn., Ko ninklijke Kweekerij „Terra Nova" te Aalsmeer. 4de prijs, zilveren medaille: Jan Boer Wz. en Zn., Boskoop. 5de prijs, zilveren medaille: Erven W. C. Keessen, Kweekerij Aalsmeer. Overige inzendingen, lste prijs, 10: J. de Meza, N. V. Bijenstand „Mellona", Santpoort, 2de prijs, 10: T. T. Meedendorpe, Kwee kerij Carpe Diem, Groet. 3de prijs, teekening: N. V. Kweekerij „De Teunisbloem", Overveen. 4de prijs, ets: C. W. Ellis en S. Kleverlaan, Bergen. De tentoonstelling, die 20 Juli gesloten wordt, zal vermoedelijk met een maand wor den verlengd, omdat tal van zaadbloemen en rozen dan nog op hun mooist zullen zijn. GETROUWD: Simon Roozendaal en Grietje de Ruiter. Pieter Kranenburg en Elisabeth Zwart. OVERLEDEN; Arie van Gijn, geh. met Neeltje Kaan, 56 jaar. PROMOTIE DER GYMNASIUM LEERLINGEN. Woensdag 8 Juli 's middags om 2 pur werd de openbare promotie van de leerlin gen van het Murmellius-Gymnasium gehou den, zooals gebruikelijk is, in de Luhersche kerk op de Oudegracht. De voorzitter van het curatorium Mr. A. M. Ledeboer, opende de plechtigheid met een toespraak, waarin hij den overleden cu rator Ds. H. Makkink herdacht, aan de 20 leerlingen die tot de Universiteit bevorderd zijn de herinneringsmedaille uitreikte en aan den scheidenden claviger, den heer J. Roskam, een fraaie op perkament geschre ven oorkonde overhandigde. Twee der leerlingen, die eindexamen ge daan hadden, namen met een toespraak af scheid namens hun klas n.1. mej. A. F. Dek ker voor de A leerlingen, met als onderwerp: Euripides en J. Hemelrijk voor de B leer lingen met het onderwerp: De bouw der materie. Tenslotte deelde de rector met een toepasselijke toespraak de bevordering mee en deelde de toegekende prijzen uit. Van klasse I naar II. Etie Beukema, Flip Boeke, Willy Broersma, Ton Bruin, Anneke Castendijk, Fokke Dijk stra, Birgit Eecen, Lied Eikema Frida Bruin, Bep Keuning, Jan Knook, Marietje Koelma, Piet Maats, Nelly Rolff, Marie Scheve, Hans Vogelaar, Liesje Voorthuijsen, Annie Zaman. Afgewezen 8. Van klasse II naar III. Hans van Amerongen, Lijke Berends, Nel van Breukelen, Toos Dun, Lies Eriks, Klaas Eriks Harrie Hoek, Bep Klant, Geert van Kleef. Jan Klijn, Wim Koelma. Trude Kolb, Caspar de Lange, Heio Nie- haus, Jo Rijkx, Alette Schierbeek, Tine Schilthuis, Jan Schoorl, John Smits, Tine Wortel, Emmie Zeiler. Afgewezen 3. Van klasse III naar IV. Piet Baretta, Jan Barkman, Geerie Blad, Piet Bruin Noney Degenaar, Attie Eriks, Jan Franken, Ben van Giessen, Wilma de Haze Winkelman, Ek van Hees, Mien Hek- ket, Kitty ten Holt, Wim Krayenhof, Hans de Lange, Thé Lau, Jan Ringers, Hans Schiphorst, Pim Schipper, Jan van Sluys, Annie Wagenaar, Charles Zoman. Voorwaardelijk bev. Matie v. Donselaer, Femia van Rossum. Afgewezen 3. Van klasse IV naar V. Rob Annegarn, Carl Barkman, Lo Bey- neveld, Tjitske Broersma, Jan Dekker, Dick Franken, Janke Heringa, Goof Heringa, Niteke van Kleef, Adri Kleinjan, Dick Kor- teweg, Herman Lesterhuis, Piet Visser, Ghis Vos, Marius Vos, Bert Wiebols, Mien Wiggers, Jaap v. d. Winden, Jo Woerders. Voorwaardelijk: Corrie Holsmuller. Afgewezen geen. Van klasse V naar VI. Kees Berkhouwer, Arie Boomgaard, Bob Castendijk, Henri Eyma, Tet de Jong, Han Keyman, Mien Maas, Jaap van Sonsbeek, Frans Schreuder. Als toehoorder Eno Daalder. Voorwaardelijk: Hidde Heringa, Jaap Kokkes, Hans Verdonk, Griet Winder. Afgewezen 2 toehoorders. Met prijs. Het jaarlijksche Zendingsfeest van de verejniging voor Inwendige Zending in Noordholland (I. Z. L N.) en de af dee lingen Alkmaar en Heiloo van het Tasik- malja-comité der Ned. zendingsvereeniging zal dit jaar worden gehouden op Woensdag 15 Juli a.s. op het terrein bij den „Katten- berg" in het Heilooërbosch. (Bij ongunstig weder in de Ned. herv. kerk te Heiloo). De volgende sprekers hopen daar op te treden: De heer P. Boon, Evangelist te Breezand; Zendeling K. A. Bot, van Tobelo (Hal- maheira); Dr. H. J. Hak van Arnhem, (vroeger te Alkmaar), de heer K. Kievit, Evangelist te Middenmeer (Wieringermeer); Ds. G. J. Waardenburg van Haarlem; Ds. P. Visser van Amsterdam; terwijl ds. H. O. Molenaar van St. Pancras het slotwoord zal spreken. Medewerking wordt verleend door het Ned. herv. kerkkoor en de Chris, zangver- eeniging „de Lofstem", beide van Alkmaar en de Chr. zangvereeniging „Sursem Corda" van Heiloo, alsmede door het Chr. Harmo niegezelschap „Nut en Genoegen" van Edam Weest voorzichtig met vuur In bosch en heide. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 8 Juli 1936. Op de heden ge houden veiling werd betaald voor: Aard appelen per 100 K.G. 2.40—5.20; Aard beien per 100 slof 4568; Aalbessen per 100 pond 612; Andijvie per 100 stuks stuks 0.502.40; Bloemkool le s. 4 6, 2e s. 1.503 per 100 st.; Doperwten 26.50 en Druiven 2123 per 100 pond; Kropsla 0.502, Komkommers 1 3.50 en Meloenen f 1017 per 100 st.; Pieterselie per 100 bos 0.501.20; Perzi ken f 26.50; Postelein per bakje 1017 cent; Peulen per 100 pond 2.5011; Ra barber per 100 bos 1.504; Roode kool per 100 K.G. f 3.805.20; Selderie per 100 bos 0.50f 1.20; Spinazie per bak 16 42 cent; Snyboonen per 100 pond 814; Dubb. spercieboonen f 1517. p 100 pond; Tuinboonen per zak 4590 cent; Tomaten per 100 pond 3.506.50; Uien per 100 bos f 3.50f 5.60; Wortelen 37 per 100 bos; Zwarte bessen per 100 pond 6 J 7. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 9 Juli 1936. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 230000 K.G. HOORN, 9 Juli 1936. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 7 stapels kleine fabriekskaas 18; 11 stapels kleine boerenkaas 18. To taal 18 stapels wegende 7036 K.G. De han del was goed. SCHAGEN, 9 Juli 1936. Op de heden ge houden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 5 Paarden f 150400; 11 Geldekoeien (mag.) 110250; 62 Gelde- koeien (vette) 160215; 14 Kalfkoeien 140f 200; 83 Kalveren: gras 1219 en nuchtere 611; 141 Schapen (vette) 1620.75; 120 Lammeren 69; 3 Bokken en geiten 510; Varkens (mag.) 22; 16 Varkens (vette) per K.G. 3537 ct. en 80 Biggen 9—f 13. NOORDSCHARWOUDE, 9 Juli 1936. Noordermarktbond. 312200 K.G. Aardappe len: Schotsche muizen f 3.50f 3.80, Blau we Eigenheimers 4.204.60, Drielingen 22.50, Groote f 2.503.50, Zilvernep 8.10—8.90; 300 K.G. Witte kool 3.90, alles per 100 K.G. BROEK OP LANGENDIJK, 9 Juli 1936. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 371000 K.G. Aardappelen, w.o.: Eigenhei mers 4, Schotsche muizen f 3.503.90, Blauwe Eigenheimers 3.604.50, School meesters 3.70, Drielingen 2f 3.10, Bonken 3.50 en Kleine f 1f 1.20; 16800 K.G. Tomaten: A 9.60—10.50, B 10.30 10.60, C 8.50—f 9.40, CC f 4; 30 K.G. Snyboonen f 17; 120 K.G. Druiven: Fran- kenthaler f 34, Alicante 30.10; 110 K.G. Slaboonen 25.10—26.10; 16000 K.G. Roode kool 3.60—f 4.70; 1100 K.G. Gele kool 4.80—5; 700 K.G. Vroege witte kool 2.60, alles per 100 K.G.; 2600 stuks Bloemkool le s. f 6.30f 9.40 en 2e s. 1.70—3. PURMEREND, 8 Juli 1936. „Afslagver. Beemster, Purmerend en Omstr." Aard appelen: Sch. muizen 0.881.08, BI. Eigenheimers 1.20f IJl, kleine Schot sche muizen 5082 cent per kist, 25 K.G.; Slaboonen: dubb: 3.15—3.30 en dubb. z. dr. 1 3.253.40; Snyboonen: Stok 3.90, Stam (breede) 1.65—2.85, Tuinboonen 2840 cent, Dopertwen 0.64—f 1.31, Gew. Blauwschokkers 7686 cent en Blauwe Blauwschokkers 1.06f 1.20 per kist, 15 K.G.; Roode Aalbessen f 1527, Zwarte bessen 1721 er. Klapbessen 0.90 1.65 per 100 K.G.; Perziken f 13.80 per 100 stuks; Frambozen 42 cent en Aard beien (per doosje) 1836 cent per K.G.; Komkommers f 1.80f 4.40 per 100 stuks; Tomaten: A 5f 13 per 100 K.G.; Bloem kool 1.5012 en Roode kool 812 per 100 stuks; Spinazie 2463 cent en Pos telein 1230 cent per kist, 6 K.G.; Sla 0.80 2.40 per 100 krop; Andijvie 834 cent per kist; Rabarber 2.50 per 100 krop; Wortelen 4.20f 9.60 per 100 bos; Prei 2.60 per 100 bos; Druiven (Frankentha- lers) 4650 cent per K.G.; Meloenen (Net) 1629 per 100 stuks. WARMENHUIZEN, 8 Juli 1936. Aange voerd 64800 K.G. Aardappelen: Schotsche: muizen 3.50f 3.70, grove f 3.50, drielin gen 2.202.60 en kriel 1.40. BEVERWIJK, 8 Juli '36. (Erwtenmarkt). Mei en Princedoppen 613 cent, Capucyn- ders br. 813 cent, Blis abbandance 814 ct., groentjes 5—8 cent, raspers 1016 cent, Peulen 818 cent, Blauwschok 1013 cent per K.G. Aardbeienmarkt, 4 uur: per 100 K.G. werd Woensdagavond voor Amazone be taald 12f 24, voor le sa tot extra 5580 cent en voo:r Moulin rouge 3766 cent. Voor advertentiën, abonne menten, adresveranderingen en omtrent de bezorging wende men zich UITSLUITEND TOT DE ADMINISTRATIE (Tel. 3320). Gevraagd een RIDDERSTRAAT 14. Gevraagd zelfstandig kunnende werken. Adres Nieuwlandersingel 31. Aanbieding n.m. 89 uur. Gevraagd een Maison Monté Frères, Koor straat 33. Gevraagd eenige nette algem. voorloopig op provisie. Franco brieven onder letter E 435 aan het bureau van dit blad. Biedt zich aan aank. Kantoorbediende. I. h. b. v. dipl. 4-j. Handelsschool. Hoog salaris niet vereischt. Brie ven letter D 434 bur. van dit blad. De verificatie-vergadering in het faillissement van PIETER MOLEN, timmerman te Alkmaar, is bepaald op Woensdag 19 Augus tus 1936 te 10 M uur v.m. in het Gerechtsgebouw aan den Geester singel te Alkmaar. De schuldvorderingen moeten bij ondergetekende, onder overleg ging der noodige bescheiden, worden ingediend vóór 3 Augustus 1936. Alkmaar, 8 Juli 1936. Mr. A. J. M. LEESBERG, Curator, Kennemerstraatweg 29, tel. 2623. Onder geen voorwaarden wor den adressen verstrekt van advertenties onder letter. Leerares M. O. stelt zich voor in Sept. een cursus te openen voor opleiding tot de acte L. O. Eng.; clubjes van 2, 3 of 4. Kosten wor den zeer laag gehouden. Deel- neemers(sters) kunnen zich pu reeds opgeven. Ook conv. etc. Br. letter C 433 bureau v. d. blad. Ondergeteekende is voornemens aan te besteden voor den heer I'IET DE BOER JACZ., Heerenstraat C 10 Alkmaar, het bouwen van een Garage met Bovenwoning, aan den Friescheweg. Te besteden in perceelen: a. Metsel- en Betonwerk enz. b. Schilderwerk. o. Loodgieterswerk. cL Electra. Aanbesteding zal plaats hebben Dinsdag 14 Juli, 's morgens 10 uur, in perceel Heerenstraat C 10. Bestek en teekening verkrijgbaar k f 3.—, rest. f 1.—, vanaf heden 7 uur, bij P. DE BOER JACZ. De Architect S. BAK. een zoo goed als nieuw 1933/34, 4 cyl. als nieuw, prima in orde, prijs zeer billijk. Molen gracht 27, den Helder. Tel. 677. (40 ct. panklaar) Tel 3778. Aanmeldingen kunnen geschieden aan het „ZOMERBAD" tel. 8701 en „OVERDEKTE" tel. 8500. N.B. By nlecht weer In de ruime reataurantxaal.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 3