De Vierdaagsche Afstandsmarschen in de omgeving van Nijmegen, De vlaggenparade op den vooravond der Vierdaagsche te Nijmegen. Een overzicht tijdens de plechtigheid Het derde internationaal congres van kunsthandelaren is Maandag in het Stedelijk Museum te Amsterdam geopend. Dr. F. Schmidt Degener, directeur van het Rijksmuseum tijdens zijn openingsrede De heer A. G. Delen, ge meente-secretaris te Noord- wijk, die benoemd is tot burgemeester van Eibergen Het jacht .Hippocampe' werd bij de kust te Saint Tropez (Frankrijk) door brand verwoest. Toen de onderzeeër .Atalanta" het brandend vaartuig lek wilde schieten, kwamen verschillende projectielen op de kust terecht en richtten groote schade aan. Het brandende jacht wordt van de kust getrokken j #1. Viardaaasche afstandsmarschen te Nijmegen. - De laatste toebereidselen Aan den vooravond van de Vierdaagscn oe vereorgmfl der deelnemer» worden gewonen V -M Het eerste gedeelte der nieuwe spoorbrug over het kanaal door Zuid Beveland is Maandag van Vlisamgen neer de pleet» ven bestemming vervoerd. Het transport ven het 1M ton eware gevaarte Johnson (iZuid Afrika), de winnaar der internationale schietwedstrijden te Bisiey, wordt na zijn overwinning in triomph rondgedragen Crawford en Mc Grath (Australië) tijdens hun partij tegen Von Cramm en Henkei (Duitschland) in de inter-zone finale van het Davis Cup-tournooi te Wimbledon Vervaecke passeert den col de Braus tijdens de elfde étappe van den Tour de France (telephoto)

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 1