^Buitenland PROFESSOR SLIM EN ZOON Spoct maSrsjv,ïiBrBc*ik°™ Verkeersongelukken. Sergej Kamenef overleden. De besprekingen van dr. Schacht. De Japansch-Chineesche wrijving. Unc°in z"hi' dringen. De man was naar de keuken ge gaan om koffiewater op te zetten. Daar be dacht hij zich dat hij nog eenige kleeding- stukken met benzine moest wasschen, waar toe hij eenige dagen geleden een blik Waschbenzine gekocht had. Hij stortte daar- bp de benzine in een emmer en deed de kleeren in een teil met water. Nadat de kleeren waren doorspoeld, gooide hij het water weg en deed vervolgens de benzine in den teil. Na verloop van eenigen tijd hing de keuken vol benzinedamp. Toen de man wat lang wegbleef, ging de vrouw naar de keuken die in het sous-ter- rain was gelegen. Ondertusschen had de man zich naar de kelder begeven om wasch- knijpers te halen, terwijl hij het koffiewater op een heel flauw pitje had gezet De vrouw in den keuken komend, heeft daarna de gas kraan geheel opengedraaid en op hetzelfde moment ontstond een hevige ontploffing, waarop de kleeren van de vrouw vlam vatten. Even later keerde de man in de keu ken terug. Maar daar komende en zijn kleeren door vlammen omgevende vrouw ziende, maakte hij onmiddellijk rechtsom keert, niet zoo vlug echter of ook zijn klee ren werden door de vlammen gegrepen. De man rende naar boven en toen de straat op, de buitendeur achter zich dichttrekkend, zoodat de vrouw er niet uit kon. De vrouw rende ondertusschen als een brandende fakkel door het huis en probeerde zich de kleeren van het lijf te scheuren. Buren, die de knal van de ontploffing gehoord had den, liepen naar beneden en zagen de wan hopige positie, waarin de vrouw verkeerde. Zij sloegen een ruit in om de vrouw hulp te bieden. Met een brandbluschapparaat van een juist passeerende postauto, zijn daarna de brandende kleeren van de vrouw ge doofd. De vrouw en de man zijn toen, zoo als reeds gemeld, naar het ziekenhuis Cool- singel overgebracht. Onnoodig te zeggen, dat het gebeurde in de anders zoo rustige Delftschestraat geweldige consternatie heeft veroorzaakt. De buren, die de huiselijke omstandighe den van het echtpaar kenden, bespraken het geval druk en gaven als hun veronderstel ling te kennen, dat hier sprake moest zijn van een aanslag, gepleegd door den man, waarvan de vrouw het slachtoffer gewor den was. Dit gerucht drong ook tot de poli tie door, die daarna onder leiding van com missaris Roszbach van de afdeeling cen trum, een onderzoek heeft ingesteld. Er zijn buren, die de politie hebben medege deeld, dat toen zij de vrouw te hulp waren gesneld, deze zou hebben gezegd: „hij heeft me van kant gemaakt". De situatie in de echtelijke woning kennende hebben de buren niet anders gedacht, dan dat de vrouw met deze woorden haar man bedoelde. In het ziekenhuis, zoo goed en zoo kwaad het ging, werd de vrouw verhoord, die daarop een bezwarende verklaring voor den man heeft afgelegd. Zij geloofde even wel niet, dat er opzet in het spel was ge weest, maar meer kon zij niet zeggen, want Sij verloor het bewustzijn en zonder bij ken nis te zijn gekomen, is zij later in den avond overleden. De politie achtte voldoende termen aan wezig om den man, nadat hij in het zieken huis behandeld was, in arrest te stellen. Hij ontkende alle schuld, ofschoon hij toegaf hoogst roekeloos met de benzine te hebben omgesprongen. -Het plafond van den ksu- ken is bij de ontploffing naar beneden ge komen en een glazen deur van de keuken is vernield. Door de ontploffing ontstane brand heeft niet veel schade veroorzaakt. De politie zet het onderzoek voort. PERSOON LICHT GEKWETST BIJ VERKEERSONGELUK. Gisteravond omstreeks zeven uur is te Nieuwerbrug (Z.H.) een ernstig auto ongeluk gebeurd, dat groote materieele schade heeft aangericht en waarbij een persoon licht is gewond. Op den Rijksstraatweg reed op genoemd tijdstip in de richting van Bodegraven, een personenauto .waarin drie adelborsten uit den Helder waren gezeten, die op weg waren naar Den Haag. De bestuurder, baron J. G. van Couten Piccard Wieringa, wilde twee voor hem rijdende wielrijders passeeren, toen van de andere zijde een vrachtwagen naderde. .Doordat hem de zon in het gezicht scheen kon hij niet zien, dat er nog een aanhangwagen op de vrachtauto volgde. Hierdoor haalde hij te vroeg naar het mid den van den weg om, met het gevolg, dat de auto met het achterste gedeelte van den truck in aanraking kwam. De personen auto zwaaide toen een halven slag om en botste hierna tegen de pui van een woon huis, welke werd ingedrukt. O.a. werd de voordeur van het perceel vernield, terwijl ook een binnendeur ont zet werd. Het voorstuk van de auto werd zwaar beschadigd. Van de inzittenden kreeg de adelborst J. S. Bouman snij won den aan het gelaat, doch de verwonding was niet van ernstigen aard. Omwonenden hebben de eerste hulp verleend. De politie nam de auto in beslag, doch gaf haar later weer vrij. Met een andere auto heeft het gezel schap de reis naar de Residentie voort gezet. De vrachtwagen bleef zoo goed als on beschadigd en kon doorrijden toen het on geluk gebeurde, had de personenauto slechts een matige vaart. OUDE MAN AANGEREDEN. Gistermiddag is een 76-jarige wielrijder door de auto van bakker van S., te 's Heer Arendskerke, die plotseling achteruit reed, aangereden. De man werd tegen de straat gesmakt en kwam zoo ongelukkig op het hoofd terecht, dat een inwendige verbloe ding ontstond. Het slachtoffer is in ster venden toestand naar zijn woning ver voerd. VIER PERSONEN DOOR MOTOR FIETS AANGEREDEN. Op het kruispunt VondellaanStationsweg Prins Hendriklaan te Baarn is gisteravond om streeks negen uur de motorrijder T. uit Amers foort op vier personen ingereden, n.1. op den heer van B. uit Baarn en diens schoonzuster, die mevr. van D. uit Amsterdam met haar zoontje naar den trein brachten. Genoemde vier personen passeerden de Prins Hendrik- laan, doch schijneh geweifeld te hebben bij het oversteken van den weg, waardoor de mo torfietsrijder in de war werd gebracht. Hoe het precies gebeurd was, is niet meer na te gaan. Alle vier personen werden echter tegen den grond geworpen. Onmiddellijk wa ren de doktoren Astro en van de Kroon aan wezig voor het verleenen van de eerste hulp. Het bleek, dat mevr. van D. o.a. een been kneuzing, haar zoontje een ernstige bloedende hoofdwonde en de heer van B. eveneens een beenwonde opgeloopen had. Daar alle drie bovendien over inwendige pijnen klaagden, werden zij naar het ziekenhuis te Baarn over gebracht, doch de heer van B. kon na daar behandeld te zijn, huiswaarts keeren. De motorfietsrijder bleef ongedeerd. DOODELIJK ONGELUK. Omstreeks half negen hedenochtend reed de 27-jarige wielrijdster B. K. uit de Pauw straat te Voorburg op de Spui in de Resi dentie, toen zij plotseling linksaf sloeg om de Veerkade op te rijden. Zy gaf pas op het laatste oogenblik een teeken, dat zij van richting wilde veranderen. Juist zou een achter haar rijdende taxi, bestuurd door den 42-jarigen M. B. uit de Leeuwendaallaan te Rijswijk, haar passeeren. De wielrijdster reed pardoes tegen de auto aan met het ge volg, dat zij er onder kwam te liggen. Toen zij werd opgenomen, bleek zij reeds te zijn overleden. Het lijk is naar het ziekenhuis aan den Zuidwal gebracht. geren inzake een algemeene Europeesche regeling. Voorts wijst Blum op de draagwijdte en de beteekenis der besprekingen. De besprekingen hebben betrekking op economische en financieele problemen. Het is niet onmogelijk, dat de omstandigheden, waaronder een ander systeem de clearing- overeenkomst zou kunnen vervangen, zijn bestudeerd. Het is evenwel licht begrijpelijk, dat den dag na het besluit van Duitschland den mi litairen diensttijd vast te stel'en op twee jaren de Fransche minister-president en de ministers bij hun Duitschen collega ophel dering hebben gezocht. Men weet evenwel niet of dr. Schacht tegenover de Fransche ministers zijn standpunt heeft uiteengezet en de intensieve bewapening van zijn land heeft gerechtvaardigd met economische en sociale redenen, daar de oorlogsindustrie de werkloosheid absorbeert. Vroeger leider der luch t vaart- afdeeling. Het Centraal Executief Comité te Moskou deelt mede, dat de leider van de luchtafweerafdeeling van het Roode leger, Sergej Kamenef, lid van het Cen traal Executief Comité, na eenj korte ziekte is overleden. Tijdens den burgeroorlog was Kame nef opperbevelhebber van de gewapen de macht van de republiek. Het stoffelijke overschot van den leger commandant der eerste klasse Sergej Ka menef, den chef der luchtafweerafdeelingen van het Roode leger, staat opgebaard in de conferentiezaal van het Centraal Uitvoeicnd Comité der Sovjet-Unie. De baar is geheel met kransen bedekt. Duizenden arbeiders defileeren voor het stoffelijk overschot van Kamenef, die vandaag op het Roode Plein zal worden ter aarde besteld. Afgevaardigde Thorez protesteert. Het Fransche kabinet van den mi nister-president heeft gisteravond het antwoord gepubliceerd van Blum op het schrijven van den communistischen af gevaardigde Thorez, waarin deze pro testeert tegen de bijzondere eer-betui gingen verleend aan dr. Sacht den dag na het besluit van Duitschland den mi litairen diensttijd te verlengen. Minister-president Blum wijst er in zijn antwoord op, dat de Fransche regeerirg geen enkel oogenblik besprekingen wil wei- Tsjengtoe nog steeds onrustig. Volgens persberichten uit Tsjoeng king en Tsjetsjoean is het te Tseng- toe nog steeds onrustig. Niettegenstaande de staat van beleg is afgekondigd, is de Chineesche politie hulpeloos en verontrust over het ver dwijnen vain de Japansche reizigers. Generaal Lioe Sjang, de gouverneur van de provincie Tsje Tsjoean heeft den Japanschen consul te Tsjoengking zijn droefheid betuigd over het geval en beloofd den politiechef en de an dere verantwoordelijke beambten af te zetten. In diplomatieke kringen inTokio wordt be treurd, dat 't incident juist plaats vond aan den vooravond van de onderhandelingen tot regeling van de Chineesch-Japansche be trekkingen. Verder heeft men gegronde redenen om aan te nemen, dat de anti- Japansche agitatie te Tsjengtoe is aange moedigd door Nanking, aangezien de Chi neesche regeering weigerde een Japansch consulaat te doen openen in de stad, hier bij vergetend, dat 18 jaar geleden hier een Japansch consulaat werd geopend, dat tij delijk werd gesloten bij het Mandsjoe- rijsch conflict van 1931. Bij de incidenten zijn behalve de beide Japanners ook verscheiden Chineesche po- litie-beambten en soldaten, zoomede tal van burgers om het leven gekomen of ge wond. De apansche consul-generaal te Nanking, Soema, heeft den Chineeschen minister van buitenl&nasche zaken mee gedeeld, dat Japan de Tsjengtoe-aangele- genheid als ezer ernstig beschouwt. De minister van buitenlandsche zaken deelde mede, dat leger en politie opdracht hebben ontvangen zoo streng mogelijk op te treden tegenover de ordeverstoorders. DE DUITSCHE VERLENGING VAN DIENSTPLICHT. Volgens zekere berichten van Duitsche ziide, is de verlenging van den Duitschen dienstplicht een deel van de eerste plan nen tot reoiganisme van het leger en zou deze in ieder geval vóór 1 October zijn gelast, eer de huidige lichting zou zijn vrijgekomen. De Russische maatregelen zijn slechts een voorwendsel. De militaire argumenten tot deze maatregelen zijn, dat een diensttijd van een jaar niet voldoende is om de soldaten voldoende te vormen voor de huidige gemecaniseerde legers. Verder was de diensttijd van een jaar niet voldoende voor de defensie van het land. Doordat de lichting in October naar huis ging, had het „winterleger" vrijwel geen waarde. Ten derde houdt het oppercom mando rekening met „uitgeholde" jaren van de lichtingen welke in den oorlog zijn geboren. Hierbij houdt men tevens reke ning met het feit, dat deze jongelieden in hun jeugd gebrek hebben geleden. In mi litaire kringen wordt verder verklaard, dat ook na deze vermeerdering van dienst tijd het Duitsche leger zuiver defensief is en men wijst erop, dat in de meeste buur landen de diensttijd eveneens langer dan een jaar is. DE TOESTAND IN PALESTINA. Naar het einde der staking van de Arabieren? Naar de „Daily Telegraph" uit Jeruzalem verneemt, hebben de Arabische leiders een proclamatie uitgevaardigd, waarin stopzet ting van de campagne van geweld en ver nieling wordtg eëischt. Men verwacht, dat de Arabische stakers Zondag het werk zul len hervatten. 149. Den volgenden morgen kwam Pietje al heel vroeg bij zijn vader binnenstuiven. „Pa, kijk eens", riep hij, „de tulpen in den tuin zijn uitgekomen". „Prachtig," riep Pa Slim uit, toen hij de bloemen zag, „dat is alweer een nieuwe lentebode". 150. Op een vochtige, goed beschaduwde plek in den tuin kwamen mooi opgerolde blaadjes uit. Het leek wel of ze door kinderen van de Fröbelschool zoo netjes in elkaar waren gedraaid. Dat waren jonge plantjes van de lelietjes van dalen, kleine witte bloempjes, die heel lekker ruiken. DE AMERIKAANSCHE PRESIDENTS VERKIEZINGEN. Eerste verkiezingsrede van Landon De republikeinsche candidaat voor het presidentschap, Landon, heeft gisteravond in zijn eerste verkiezingsrede scherpe kritiek geleverd op de financieele politiek van de regeering Roosevelt, die tekort op tekort heeft gehoopt, zoodat de staatsschuld thans twee derde van het inkomen der gezamen lijke bevolking uitmaakt. Landon kondigde, voor het geval hij zou worden gekozen, een hervorming van het be lastingstelsel aan. DE DUITSCH-OOSTENRUKSCHE OVEREENKOMSTEN. Het Duitsche Nieuwsbureau deelt mede, dat de op 12 Augsutus geparafeerde over eenkomsten tusschen het Duitsche rijk en Oostenrijk inzake de regeling van zekere het Teis-, het goederen* en het betalingsverkeer betreffende aongelegenheden gister zijn onderteekend door den Oostenrijkschen ge zant, Tauschutz, en den „Ministerialdirek- tor" van het Duitsche ministerie van bui tenlandsche zaken, Ritter, zoomede door de beide delegatieleiders. TELEFOTODIENST TUSSCHEN JAPAN EN DUITSCHLAND. In verband met het dragelijk succes van den telefotodienst tusschen Berlijn en Tokio tijdens de Olympische spelen te Berlijn, heeft de Duitsche regeering voor gesteld een geregelden beeld-telegrafischen dienst te openen tusschen Berlijn en Tokio. De Japansche regeering heeft hierin toe gestemd, op voorwaarde, dat te Tokio apparaten van Japansch fabrikaat worden gebruikt. De eerste proef is gisterochtend te 2 uur Japansche tijd genomen. Een door Hitier geschreven boodschap aan het Japansche volk is overgeseind, waarin hij verklaard zich te verheugen over de Japansch-Duitsche vriendschap. Het telegram is duidelijker overgeko men, dan de foto tijdens de Olympische spelen. DAMWAND INGESTORT BIJ KEULEN. Zeventien arbeiders gewond. Te Keulen-Ossendorf is hedenmorgen de ongeveer 50 meter lange damwand van een bouwput ingestort. Daarbij werden 17 arbeiders zoodanig gewond, dat zij naar het ziekenhuis moesten worden vervoerd. De gewonden verkeeren niet in levens gevaar, en eenigen hunner konden het ziekenhuis intusschen reeds weer verlaten. GEEN DEVALUATIE VAN DE FRANC. Tijdens zijn besprekingen van gister zou dr. Schacht van den kant der Fransche regeering de verzekering hebben gekregen, dat, ondanks den druk van Engelsche zijde, de Fransche franc niet zou worden gedeva lueerd. Daarentegen wordt tegengesproken, dat de besprekingen met den directeur van de Fransche bank, Quesnay over interna tionale regelingen ten doel zouden hebben gehad de kapitalen der bank te mobilisee- ren, zelfs niet ten gunste van groote Euro peesche openbare werken. Automobilisme. DE INTERNATIONALE ALPENRIT BEËINDIGD. Verdienstelijke resultaten onzer landgenooten. Ofschoon de zesde en laatste etappe van den achtsten internationalen Alpenrit iets hoogere eischen stelde dan de twee voor gaande, was deze toch verre van lastig. Dit blijkt ook wel uit de resultaten: Slechts 1 deelnemer kreeg gisteren een strafpunt en dat nog voor te vroeg binnenloopen van een der zes controles langs het 401 K.M. lange parcours, dat van Bazel uit met een boog over ten deele smalle en zeer stoffige ge accidenteerde binnenwegen van de Jura leidde en vandaar via Luzern naar het eind punt Interlaken. Wederom hebben de rij ders, toen een vroege ochtendmist was op getrokken, kunnen profiteeren van prachtig weer. Overal langs den weg was de bevol king uitgeioopen en in de dorpen en steden werd den rijders een hartelijke ontvangst bereid. Enkele der controles waren zoo listig na een scherpen bocht opgesteld, dat vele rijders plotseling enkele tientallen meters voor de controle moesten stoppen om op tijd zjj waren dan immer te vroegde controle voorbij te gaan. Zij wendden dan een of ander defect voor, dat eventjes moest worden nagekeken en zoo vingen de con troleposten zoo goed als geen strafpunten. De resultaten. Ofschoon momenteel de resultaten van de technische inspectie der wagens aan de finish nog niet bekend zijn en de officieele uitslag van dezen Alpenrit eerst heden, Donderdag wordt gepubliceerd, kan men als practisch zeker aannemen, dat van onze landgenoten m de met 12 deelnemers van jf nationaliteiten bezette zware klasse den met 0 strafpunten een gletdierbeker als eerste prijs in de perso neel# categorie hebben gewonnen, een zeer de?eleBroenatle' °e derde «letcherbeker in rijder gmg naU een Du'tschen Ford- Mutsaerts op Lincoln Zephir met ziin n KUomJi cherplaqutft, ÏST.f»14 terwijl H. Th van m! P JS Wlnnen. toegekend. ro"zen plaquette krijgt Chevrolet h, dere In de team categorie boven 3 liter kan hei Nederl. Forddriemanschap van Strien Diepen en Erens de Alpenbeker niet meei ontsnappen, vermoedelijk met een eind resultaat van 2 strafpunten. De Alpenbeker in de 2 tot 3 literklasse in de 1.1 tot 2 literklasse en die voor mindei dan 1.1 literklasse gaan resp. naar Hanorriar met zeer waarschijnlijk 96, Adler met 73 en D. K. W. met zoo goed als zeker 0 strafpUn. ten. In de 1.1 tot 2 literklasse personeel slaat jhr. van Lintelo de Geer op anderhalve liter B. M. W. een keurig figuur door Uii een internationaal gezelschap van 30 der] nemers met den deele zeer snelle 2 liter fabriekswagens de vijfde plaats te bezetten Dit levert hem een bronzen gletscher- plaquette op. Zijn strafpuntenaantal be draagt hoogstwaarschijnlijk tien. Cornelius met zijn kleine D. K. W. fa een categorie van 12 deelnemers die alle op na sterkere motoren hebben, zal zeer waar schijnlijk op de vijfde plaats eindigen met ruim 50 strafpunten. Hij wint daarmede een bronzen plaquette. Er is, dus alle reden de resultaten der Nederlanders met voldoening te bezien. Al deze cijfers zijn weliswaar zeer voorloopig doch zooals gezegd volgt vandaag de defi nitieve en officieele uitslag. Paarden. HET CONCOURS HIPPÏQUE TE AKEN. Verdienstelijke resultaten der Nederlandsche ruiten. Na een rustdag werd gisteren het interna tionaal concours hippique te Aken voortge zet met een z.g. gelukspringen, waarvoor niet minder dan 180 deelnemers stonden in geschreven. Het parcours moest tweemaal met hezelfde paard worden afgelegd; fa totaal waren 24 hindernissen opgesteld. Zoo dra paard en/of ruiter een fout maakte, was de deelnemer uitgeschakeld. Slaagde deze er echter in de 24 kindernissen zonder fou ten te nemen, dan besliste de tijd voor de plaatsing. Winnaar werd de bekende Duit sche officier Brinckmann met het paard „Wotan's Bruder". Deze combinatie maakte den snelsten tijd van den dag, n.L 125 sec. Tweede werd onze landgenoot D. H. Pasman met het paard „Selloe", die 127 sec. noteer de. Pasman reed voor het eerst op „Selloe", welk paard, naar men zich zal herinneren, onder den Hongaarschen ritmeester von Plathy tijdens het Olympische springcon cours te Berlijn de bronzen medaille be haalde. Dit in aanmerking genomen, komt de prestatie van onzen landgenoot wel fa een heel bijzonder licht te staan. Het is jam mer, dat Pasman vandaag, in den landen- wedstrijd, niet op dit paard mag uitkomen, daar de reglementen zich hiertegen verzet ten. Immers, „Selloe" is eerst tijdens het Akensche concours door den heer Pasman gekocht, en uitkomen in landenwedstrydso is in dat verband nog niet mogelijk. De derde en vierde plaats werden ge deeld door luitenant Greter met „Carfaa" en ritmeester Hasse (Duitschland) met „Wotan", beiden met een tijd van 125 4/5 sec. Wielrennen. ALKMAARSCHE WIELERBAAN. Het fraaie kermis programma. De tweede kermis-Zondag zal de dag der wielersport worden en de directie der Alk- maarsche wielerbaan heeft voor een uitste kend programma gezorgd. Het hoofdnummer, een 60 K.M. koppel wedstrijd, wordt tenminste wel zeer belang wekkend. Want Pijnenburg-Slaats zullen eindelijk eens in de gelegenheid komen om af te rekenen met Kilian-Vopel en Charlier- Deneef, welke beide laatste koppels het heb ben aangedurfd, om de Nederlanders eenige gevoelige nederlagen toe te brengn. Wy krijgen hier dus de revanche, die bo vendien zoo interessant is, omdat ze gaat tusschen een Nederlandsch, Duitsch en Bel gisch koppel. In het voorprogramma rijden Pynenburg- Slaats een koppelachtervolging met Kilian- Vopel, het koppel, dat in het winterseizoen bijna alle „Zesdagen" in Amerika won. Ver der is er een klassementrace (5 klassemen ten), een 12 en 10 K.M. wedstryd, terwijl de amateurs Derksen, Pronk, Groot en Oukes een omnium zullen rijden en de nieuwelin gen hun serie om den Lotisico-beker zullen vervolgen. Wy geven nog even de lyst der deelne mers, voorzoover het de profs en onafhan- kelijken betreft. Het zyn Pynenburg-Slaats, Wals-v. Schyndel. Kilian-Vopel, Charlier- Deneef, Dieterman-Hiddes en v. Amsterdam- Peek. Deze namen alleen zyn al voldoende, om Zondag een uitverkocht huis te ver wachten. Moge lekker zomerweer de wedstrijden begunstigen! DE TRAININGSWEDSTRIJDEN. Een gezellige avond. 't Was ondanks de concurrentie van de kermis gisteravond weer buitenge woon gezellig op de Alkmaarsche Wieler baan en een kleine 1500 bezoekers hebben in het schijnsel der lichten een reeks wed- stryden aanschouwd, die over 't algemeen goede sport boden. De zittribunes waren tjok-vol en de overige rangen goed bezet en er heerschte een prettige sfeer rondom de kuip. Dezen keer hebben we eerst een serie sprints gehad voor amateurs en onafhan- kelyken en tenslotte bleven er (Jan Pronk had op fraaie wijze met Frank afgere kend) vier over, n.1. Metz, Derksen, Pronk en P. Zandvoort. In deze halve finales won Derksen van zyn koppelgenoot Pronk en Metz van zyn clubgenoot Zandvoort. Derksen en Metz kwamen dus in de finale: Derksen nam direct den kop, waak te goed, liep spoedig weg en by de bel lag hij reeds twee lengten voor. En Metz kreeg geen kans, om zelfs het wieltje te pakken. Pronk bleek de meerdere van Zandvoort te zyn en won dus de derde plaats. Nadat de nieuwelingen eerst twee series van 30 ronden gereden hadden, kwam er een finale over 50 ronden. Er werd snel gereden, heel snel en tegen het einde pro-

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 6