HAAS BOOG-AZUN Aqmda Amstecdamsche !Beucs Va.&ctnd& Jjnê&en VMl" yUüvUidaal 'flieuws LIMMEN £aatste Betichten iy/i 1007, Stad en Omgeving. WARMENHUIZEN De toestand in Spanje. Ernstig verkeersongeluk. Alkmaar en Koninginnedag. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 91 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, half 8, hoofdnummer Hartewensch (rom.); hoofdrollen Richard Tauber, Diana Napier en Paul Graetz. Toe gang voor alle leeftijden. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer In 't Witte paard (operette, geprolongeerd); hoofdrollen Hermann Thimig, Christl Mar- dayn, Willy Schaffers, Theo LingenenHans Obonay. Toegang eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, eerste hoofd nummer Stereofilm (nieuwe film-attractie, geprolongeerd); tweede hoofdnummer In de penarie (klucht); hoofdrollen Stan Laurel en Oliver Hardy. Toegang voor eiken leef tijd. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Het uur der vergelding (sens).; hoofdrol de zin gende cowboy Dick Foran. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Oranjefeest. •Der traditie getrouw heeft Limmen op bescheiden wijze den verjaardag van onze Landsvrouwe gevierd, een viering, waar men de jeugd op den voorgrond plaatst, Omstreeks half 10 stonden alle schoolkin deren klaar voor den rondgang. Met tam boers voorop werd een kleurige stoet ge vormd, die van af de school naar de pastorie vertrok. De pastoor, de kapelaan en de zusters stonden voor in den tuin om de jeugd te ontvangen en te tracteeren. Om streeks half 11 trok men naar de ambtswo ning van den burgemeester, die met zijn vrouw en familie de juichende kinderschaar, de kinderen en hunne geleiders (ters), die met ons den 56en verjaardag van onze ge liefde vorstinne willen vieren en «prak den wensch uit, dat God Haar lange jaren mag sparen en dat Ze Haar moeilijke taak onder Zijn bescherming mag vervullen. Spr. ge waagde van voorbeelden uit de geschiede nis, waar in moeilijke jaren de gehechtheid aan het Vorstenhuis en Oranje een hechte band vormde. Spr. sprak ten slotte over onze vorstinne en Haar koninklijke dochter en sprak zich uit voor trouw van het vorsten huis. Met een driewerf hoera voor de Ko ningen en den burgemeester was het offi- cieele gedeelte afgeloopen en werden de kinderen getracteerd. In den fleurigen stoet viel op een groep bewaarschoolkinderen, met oranjemutsen en sjerpen. De stoet ver- sierdefietsen, waarvan veel werk was ge maakt, trok de belangstelling van velen, die noegejijken dag. Ook stelde naa- 1 TT nument keerde men terug om naar Wie- ringen te gaan, waar in het restaurant „De Haan" den oudjes een warme maal tijd werd aangeboden. Begrijpelijk smaak te dit hen allen goed. Na deze lichamelijke versterking begon de tocht naar Den Hel der, waar druk Koninginnedag werd ge vierd. Hier konden de oudjes een paar oorlogsschepen van nabij bezichtigen. In de donkere duinen bij Den Helder werd de thee gebruikt en een wandeling ge maakt. Een ware attractie was het de in den vijver aanwezige karpers te voeren. Van de donkere duinen werd gereden over Callantsoog, Petten, Kamperduin naar SchoorL In het café dé Roode Leeuw werd wederom gerust en wat gebruikt. De voorzitter van het comité heeft hier de gelegenheid te baat genomen, de autobe zitters te bedanken voor hun moeite en kosten welke zij zich ten bate van de oud jes getroostten. Ook werd een woord van dank gebracht aan de burgerij van War menhuizen, die het mogelijk heeft ge maakt dezen tocht te organiseeren. Namens de oudjes heeft de heer H. Hoogvorst het comité, de autobezitters en de burgerij bedankt voor dezen zeer ge- de heer konden klimmen. De dames, mevr. I Er heerschte alom een fcc, mevr. IzakKrikaars, mede doordat „Soli Deo Gloria" mming, I mnwh liet hooren. eon Pittige StolkIneke 611 1UCV1. beiden uit Castricum, beliepen verschei- I marsch liet hooren. naar het A^,ofr<»oir« aoht i dene hoofdwonden en werden Centraal Ziekenhuis vervoerd Omstreeks acht uur werd begonnen m het plechtige Wilhelmus, dat door de oorzaak van de botsing is dat de aanwezigen staande werd meegezongen. vele De bestuurder van de auto uit Hoorn ver zuimde het verkeer van rechts voorrang de De voorzitter der Alg. Oranjevereeniging, heer R. P- Goettsch, sprak een ope ningswoord uit Spr. heette allereerst Naar een en ander wordt door de politie aanwezigen welkom en verheugde zich de te verleenen. Naar een e een nader onderzoek ingesteld. DE KWEEKERSBAAS GAAT HEEN Gisteren was het de laatste dag, dat de I vereenigingen nog geen 1000 led. lT'"5* kweekersbaas bij de plantsoenen, de heer terwy] er toch 200 yelen zyn -~e,v.v. *acn in de komst van vele plaatselijke autoriteiten! Het is evenwel een treurig verschijnsel! dat in een stad als Alkmaar de beide Orarü» IAAA Je~ N. P. Erkamp, zijn ambtelijke functie bij dien dienst vervulde. De heer Erkamp, die je het symbool van vrijheid is. Juist in dezen tijd is het zoo noodig, aldus Hoogvorst het zeer op prijs, dat de burge- cverpleegster dezen laakt. .j Met muziek kwam men tegen zeven uur wederom in het dorp, waarna ieder per auto naar huis werd gebracht. waren opgekomen. Vooral de jongens den veel werk gemaakt. De prijzen werden I Iluusvu' behaald voor de meisjes door M. van Kessel I meester en de wijkverpleegster en A. van der Eng, voor de jongens door I autotocht hebben gemaakt. A. Baltus, Pepping, N. de Groot, F. Snel en J. Kraakman, voor de orgineelste (een vier wieler in den vorm van een boerenwagen) J. Huismans. 's Avonds was het feest voor de ouderen. Een muzikale rondgang bij fakkellicht trok veel belangstelling. Het eindpunt was de ambtswoning van den burgemeester. De voortuin was schitterend verlicht en als slot was er een verlichting met Bengaalsch vuur. Hoewel de kinderspelen worden vervan gen door een uitstapje voor de kinderen, is de Koninginnedag uitmuntend geslaagd. (Ongecorrigeerd). de Auto-tocht ouden van dagen. Een zeventigtal ouden van dagen van gemeente Warmenhuizen hebben Maandag met 14 auto's en 2 bussen een rijtoer gemaakt. Hoewel het geen echt zomerweer was, mocht men toch tevre den zijn, daar het droog was en af en toe de zon zich liet zien. Via den nieuwen weg naar Nd.-Schar- woude, Winkel en Kolhorn kwam men in den Wieringermeer aan. Hier werden eenige boerderijen van dichtbij bezich- DE MIJNRAMP TE BOCHUM. Bij de ontploffing in de mijn „Vereinigte Praesident" te Bochum zijn volgens de laat ste opgave 25 mijnwerkers gedood en 18 gewond. Bovendien worden nog 2 arbeiders vermist. TERUGKOMST MINISTERS. De ministers van landbouw en visscherij en van handel, nijverheid en scheepvaart, dr. Deckers en prof. dr. ir. Gelissen, zijn gisteravond van hun Finsche reis in den Haag teruggekeerd. TSJENTOE-INCIDENT. Naar het blad „Jiji Sjimpo" meldt, dringt de directeur van de militaire af- deeling van het ministerie van oorlog, generaal-majoor Isagai, bij den plaats- behalve zyn werkzaamheden op de Stads- spr., dat wij durven uitkomen voor kweekery ook kaasdrager was, heeft door nationale gevoel, dat wij getuieerm^ °ns het bereiken van den pensioengerechtigden ^n onze oenheid 0ns volk weet ,iïggen leeftijd ontslag uit den dienst gevraagd, dat leid door Haar Landsvrouwe en *ltV*" door B. en W. eervol is verleend. ih mel Haar Wethouder Klaver, de directeur en de werkbaas brachten een afscheidsbezoek bij den scheidenden baas. De wethouder sprak woorden van waardeering en prees daarbij het goede werk door den heer Erkamp ver richt in den loop van 38 dienstjaren. Een willen wij zeggen: wij blijven, die wij zijn! vrije Nederlanders. (Applaus). Nadat „Soli Deo Gloria" het „Wilt heden nu treden" van Valerius en de „Jubüeum- marsch" van S. Vlessing had ten gehoore gebracht, werd de aandacht gevraagd voor het mannenkoor „Orpheus" (dirigent Karei blijk van waardeering werd hierbij aan ge-1 Böhne)> dat een ]jederen - boden en de hoop uitgesproken, dat de heer YOOr- Erkamp met zijn echtgenoote in gezondheid mogen genieten van de nu ingetreden rust periode. De directeur en de werkbaas wezen in hun afscheidswoorden er nog op, dat de heer Erkamp, die uit een oud-Alkmaarsche tuindersfamilie stamt, steeds met groote lief hebberij, die vooral in het tuinvak zoo noo dig is, heeft gewerkt en daardoor de kwee kery in den loop der jaren heeft gebracht tot de tegenwoordige goede economische in richting. De plantsoendienst zal in den kweekers baas een man van de oude garde missen. geleidsters en geleiders ontving. Onder lei- 1 tigd. De tocht ging vervolgens over Mid- vervangenden minister van buitenland- ding van den hoofdonderwijzer, den heer dijmeer en Slootdorp naar de Terp in den sche zaken, Horioesji, aan op het aanne- Bruschke, werden Vaderlandsche liederen Wieringermeer. Nadat bij de Terp gerust men van een krachtige houding met be- gezongen. Na afloop hield het hoofd der ge- was, ving men den tocht aan naar het trekking tot het incident van Tsjengtoe - - Afcinitdiik. Bii het mo- en den eisch tot ontbinding van de Kwo- mintang als aanstichter van dergelyke incidenten. Zoo dit geweigerd mocht wor den, zou de Japansche regeering van Nan king toestemming moeten hebben, alle incidenten, waaraan de Kwomintang schuld heeft, zelf te kunnen regelen. gezongen, «a axiuup mciu b iiwiu wv* q- 0 meente een toespraak. Spr. bracht dank aan monument op den Afsluitdijk. Bij het mo- van Dinsdag 1 September 1936. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te EEN JUBILEUM. Heden is het 40 jaar geleden, dat werd opgericht de Condensed Milk Cy. of Hol land, terwijl tevens de heer S. de Kadt zyn 40-jarig directeursjubileum van deze Mij. herdenkt. Wegens de ernstige ziekte van den heer de Kadt, waarvan hy thans herstellende is, werd voorloopig van een officieele herden king afgezien. Den heer de Kadt viel de onderscheiding ten deel benoemd te worden tot Ridder in de Orde van de Oranje Nassau. FIETS GESTOLEN. In het Victorie-bad is hedenmorgen naar wy vernemen een zoo goed als nieuwe fiets van den badmeester gestolen. Hoe brutaal deze diefstal is kan bovendien blijken uit het feit dat de fiets van een goed slot was voorzien. STAATSLEENINGEN. 4 Nederi 1934 4 Necl-lndië 1934 5 >4 DuiUchland 1930 a Idem met verklaring BARK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij Cert v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank. Rotterd. Bank 1NDUSTR. OND B1NNENL Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Fatent Calve Oelit Cert NederL Ford Pbilips Gloeit Gem. Bezit Unilever 1NDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorige koers 99«/. 98 2CV. 23"/k pl.m. 1.30 WH/is 20V. 23% pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 1 1227, 137'/, 4'7. 4/7» 1107, 117 2574 25»/, 347. 587. 2137. 2137» 1587. 1597. 1157i» 1157, 497, 49 Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg ksplor. Mij. Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr, Kon Petr Perlak PbiliDs Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli BaL Rubber Hessa Rubber O0''»""' oerbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN Kon. Ned. Stoomboot tabmkIT" t Deli Batavia Senembab* J AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert Union Pacific gNoteering per 50. z) es-coupon tExclaim. PROLONGATIE vorige koers WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs 1 ^'ussel (Belga) •el >nhagen 1 holm .si. 23% 397':« 2u/i« 27% 41 «/w 3'/m 282 ll's/8 9-7. U*U ïouo 23% f 39»/i, 27. ••77s 427. 160(-1( 1151/4-1 23>/s 27% 42% li57, 6 231/, 211/14-74 42i Vis 214 102V,-J MR. FOCK HERSTELD. Naar wij vernemen, is oud-gouverneur- generaal mr. D. Fock, die eenigen tijd in Zwitserland heeft vertoefd en daar ongesteld was geworden, tengevolge waarvan hij niet deel kon nemen aan het diner, dat minister Colyn den nieuwen gouverneur-genet aal aangeboden heeft en ook niet bij diens vertrek aanwezig kon zijn, thans weer her steld. Mr. Fock heeft de terugreis naar Neder land reeds aanvaard. DOODELIJK ONGEVAL. Bij het vervoeren van mest kwam de on geveer 40-jarige gehuwde landarbeider P. de Jonge, wonende te Hoek (Zeeuwsch- Vlaanderen) van den wagen te vallen, waar na een der wielen den man over het hoofd ging. De dood trad vrijwel onmiddellijk in. Het lijk is naar het lijkenhuisje te Hoek overgebracht, alwaar een gerechtelijke lijk schouwing zal plaats vinden. 2%-8 427x6 -i 284 284Va 5 2857,-6 2367,-7 1617, 20u7s 26574 2bl7s 8l7s 26 IP/4 107x4 14274 40 667x4 27x4 266 283 7, 817» IIV14 ioi-7w 144% 4 101 3974 283 i */i 28374 i 28474 f 117: .4 144i-7i H474 507, 51 517, V, 51»/s 17'V. 240 240 240 2197. 2207, 220 7» 487, 497, 2'iaA« 257, 25»/, 257:e 137x4 837, 837, 14'74 i 74 667» 5174 180 Vliegtuigbom treft dynamietdepót te Irun. Even voor net middaguur heeft een bom bardementsvliegtuig een aanval gedaan op Irun en verscheidene bommen gelanceerd Een hxervan trof een dynamietdepót, dat in de lucht vloog en aanzienlijke schade aan richtte. Niettegenstaande de artillerie der opstan delingen een spervuur heeft onderhouden heeft in den loop van den morgen nog geen aanval van de infanterie plaats gehad. Dat de activiteit op de meeste fronten vrij wel onverminderd voortduurt, blijkt wei uit de berichten omtrent behaalde successen, zoowel van de regeeringstroepen als van de opstandelingen. Voor de eerste maai is naar men zegt Burgos door een regeeringsvlieg- tuig gebombardeerd, waarbij verscheidene slachtoffers zyn gevallen. Uit de berichten, die overal uit Spanje binnenkomen omtrent luchtaanvallen blijkt, dat vandaag 7 belang rijke steden gebombardeerd zyn, t.w. Ma drid, Irun, Burgos, Sevilla, Granada, Cor- doba en Cadix. 1 pCt Heden 1 pCt •Exdividend. Vorige .«.tic id koert 1.4774 7.4074 59.2 c 9.70 24 87 48 02 33 077, 38.20 3/227, 00.00 Koers op heden 2 uur 1.477. 7.417, 59 23 9.69»/, 24.857, 48 00 33.05 38 177, 37 177, 00 00 Hedenmiddag ongeveer drie uur had bij den Bergerhout alhier een vrij ernstig ver keersongeluk plaats. Uit de richting Scharloo naderde een auto bestuurd door den heer D. de Haan uit Hoorn die zich in de richting van het gerechtsgebouw begaf, Van den Westerweg kwam een andere auto bestuurd door den heer C. Stolk uit Castricum, die in de richting van de Ber- gerbrug wilde rijden. Bij het kruispunt by het gerechtsge bouw kwamen beide auto's die een matigen gang hadden met elkaar in botsing, waar bij de auto van den heer Stolk over den kop sloeg. Een brand die bij den motor uitbrak kon tijdig gebluscht worden. In de auto zaten twee heeren en twee dames, die door het open dak naar buiten „In het geheele land is met groote opgewektheid de verjaardag van koningin Wilhelmina gevierd. Zoowel in de groote steden als op het land gaf de bevolking ondubbelzxnnig uitxng aan de gevoelens van aanhankelijkheid jegens ons Vorstenhuis". Zie daar een paar zinnen, die wij over nexnen uit een onzer groote dagbladen, waarin wy verder lezen, hoe er gefeest is in tal van plaatsen. Len Haag deed dat op een zeer sportieve manier: zwemwed strijden voor de jeugd, kinderspelen op een sportveld, een springconcours, wielerwed strijden, kindervoorstellingen met poppen kast en goochelaar, concerten, optochten van turnvereenigingen, enz. 's Avonds fraaie verlichtingen, massa zang, volkszang-uitvoeringen, concerten, e. d. En duizenden, tienduizenden op de been. Hossen, hossen en nog eens hossen. Een spontane, onvoorbereide community- zang, die voor 100 slaagde. Amsterdam: sport in het stadion met 20 000 bezoekers. Een orkest van 400 mu zikanten, een ballon-vossenjacht, paar densport, wielrennen, ringsteken, enz. 's Avonds concerten in de binnenstad en in de parken enhossen, hossen, hossen!... In Breda feest met een militair karakter, in Heerenveen feest met volks- en kinder spelen, heerlijk, fijn, Axel in feesttooi, Rot terdam uitgelaten En Alkmaar? Alkmaar had'de kermis nog in de beenen zitten. Hier werd geen werkelijk feest ge vierd door de bevolking. Hier drentelde men L. kalme pas langs de rester van de kermis er. ontdekte men alleen op de Paardenmarkt 's avonds nog eenige vreugde. Verder was er in den Muziektuin een herdenking, waarover elders een verslag. En overigens? Hier geen hossen! Hier geen enthousiaste menigte. Hier de kalmte, meer niet. O ja, er was 's middags voor de jeugd nog wat: een zanghulde voor het stadhuis. Het bestuur der Oranje-vereeniging met in zijn midden burgemeester van Kinschot, luisterde naar den zang, die niet bepaald uitmuntte door de keuze der liederen. En die evenmin opviel door een vlotte af werking. En verder niets. Geen volksspelen, geen kinderspelen, geen sport, geen groote op tochten. Het eenige, wat Alkmaar deed, was be hoorlijk vlaggen. Dat was dan Koninginnedag in onze stad. Tuinfeest in den muziektuin. Op waardige wijze is Koninginnedag be sloten met een tuinfeest in den Sted. Mu ziektuin, georganiseerd door <ie Chr. Oranje- vereeniging en de Algemeene Oranjeveree niging. De belangstelling hiervoor was heel groot, vrijwel alle stoelen waren bezet en het geheel kreeg een feestelijken aanblik, doordat de muzieknis electrisch verlicht was en eenige guirlandes van electrxsche lampjes tusschen de boomen gehangen al het „Geuzenvendel op den thuismarsch" van Roeske klonk op dezen plechtigen avond in den prachtigen tuin heel mooi en het luide applaus was dan ook volkomen verdiend. Als spreker van dezen avond was de be kende Ds. A. Verwaal, predikant te De Kaag, uitgenoodigd. Het verheugde spr„ hier op den schoonen dag te mogen spreken voor zooveel beken den van hem en het behoeft dan ook geen verder betoog, dat spr. gaarne zou willen praten over „Oranje-boven". Laat ons allereerst goed beseffen, aldus spr., dat wat eens wijlen Willem Hl gezegd heeft, n.1. „een Oranje kan nooit te veel doen voor Nederland", ook heden ten dage nog volkomen bewaarheid wordt. Oranje's souvereiniteit is diep geworteld in ons volks leven en het meerendeel van ons volk is ervan overtuigd, dat Oranje niet zonder Ne derland en Nederland niet zonder Oranje kan. Op dit oogenblik willen we ook gedenken Prins Willem v. Oranje, den grondlegger van onze vrijheid en onafhankelijkheid. Hy toch is de stamvader van ons geliefd ko ninklijk huis en de eerste van een lange reeks vorsten, die ons gegeven werden. Naar aanleiding van de Fransche revolu tie gaf spr. uitvoerig een historisch over zicht van het Oranje huis, om te besluiten met erop te wijzen, dat in deze verwarde en verwilderde tijden men achter Haar moet staan, aan wie niets te veel is om Haar volk te beschermen voor ongewenschte elementen. Als echte Oranje-klanten willen ook wy onszelf zyn en blijven. Wy weten, dat als er eens gevaar komt voor ons koninklijk huis, er niet alleen een burgerwacht is, die zoo wel onze koningin als prinses Juliana zal be schermen, doch dat geheel monarchaal Ne derland zal zijn met en voor Oranje. Met den wensch, dat dit zoo moge blijven, besloot spr. zyn luide toegejuichte rede. Nadat zoowel „Orpheus" als „Soli Deo Gloria" zich nogmaals hadden doen hooren, werd er gepauzeerd. Na de pauze demonstreerde de chr. gymn. ver. „Advendo" groepen en standen, welke getuigenis aflegden van een serieuze trai ning en welke terecht een groot applaus oogstten. Een alleszins geslaagd vuurwerk besloot dit feest Vooral het stuk „Leve de koningin" vermocht groot enthousiasme op te wekken. VERGADERING MET CREDITEUREN. In de surséance van de Wed. S. Lakeman en Zn's Bank N.V. worden schuldeischers en schuldenaresse opgeroepen op 28 No vember 1936 te verschijnen in raadkamer van de arrondissementsrechtbank te Alk maar. Bij het verzoekschrift om surceance was niet een ontwerp van accoord gevoegd RADIO-UITZENDING VAN DE „KIP VAN VAN ZANTEN". Hedenavond van 8.10 u. tot 9.30 u. zendt de A.V.R.O. een, door het gezelschap van de Nederl. Revue te verzorgen, revue-program ma uit, waarin onder meer ook eenige frag menten voorkomen uit de revue „Hoe mal ler hoe mooier". Genoemd gezelschap geeft deze maand van deze revue, waarin o.a. Louis Davids op treedt, een voorstelling in 't Gulden Vlies. wa- Vele autoriteiten waren aanwezig, o.m. de heer en mevr. van Kinschot, de beide R.K. wethouders Klaver en v. Slingerland, de gemeente-secretaris mr. Koelma, mr. v. d. Feen de Lille, de heer Dun, eenige gemeen te-directeuren, predikanten, raadsleden en vele anderen. BELANGRIJKE AANBESTEDING. Hedenmiddag is ten overstaan van B. en W. ten stadhuize aanbesteed: Perceel I: Het asphalteeren van den Kennemersingel en Geestersingel met bij komende werken; Perceel II: Het vernieuwen van de Ken- nemersingelbrug en de Hoeverbrug; Ingekomen waren 27 biljetten: Voor perc. II hebben ingeschreven: P. J. Blauw te Hoorn 21.593; K. H. Kaat te Hoorn 21.800; J. Bakker te Alkmaar 17.890; R. Holman en Zn., Alk maar 20.358; O. Hamstra te De Rijp 21.748; Bruil Jr. te Doetinchem 24.800; H. v. Meerlgeren te Hindeloopen 21.800; Firma H. Broersma te Harlingen 23.680; N. V. Folker te Sliedrecht 20.930; G. Matzer te De Rijp 18.848; J. Moejes en J. v. Harskamp te Oterleek 17.500; J- Kuiper te Zürich 23.720; D. de Jong Jr- en W. Borst te Bergen en Bakkum 25.336: J. Wisse te Axel 31.779; G. Bartels te Haarlem 24.860; J. H. Schuit 18.200; P. Den Das te Schoorl 17.960. Voor perc. I hebben ingeschreven: Betumerweg N. V. te Utrecht 52.460; N. V. Moei en Hermes te Alkmaar 67.700; J. Ooms te Avenhorn 75.200, N. V. Boezewinkel te Nijmegen 74.600; N. V. P. C. Zanen te Haarlem 72.800; N. V. Ned. Bazalt Mij. te Zaandam ƒ69.400 en 67.900; N. V. Gebr. Hogenberk te Laren (N.H.) 66.670 en 68.270; H. v. Meerkeren te Hindeloopen 85.000; N- Jachtveld te Silwolde 76.000; N. V. Ge- ruischlooze weg Heemstede 73.900. De gunning zal nader worden gemaakt. bekend

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2