bedriegelijke bankbreuk te winschoten. Branden. Verkeersongelukken. verkeersongeluk te delft. BROEK OP LANGENDIJK! JAARBEURS-PROPAGANDA-WAGEN. EGMOND BINNEN NOORDSCHARWOUDE STOMPETOREN OOSTWOUD biWïSS"'he"' °°kp* Communistisch raadslid aange houden. Door de politie te Winschoten is aangehouden de 42-jarige Th. de G. communistisch raadslid, aldaar, ver dacht van bedriegelijke bankbreuk De G. wordt ervan beschuldigd een bedrag van twee honderd gulden aan een faillieten boedel te hebben ont trokken. Dit is reeds de tweede keer, dat hij een dergelijk feit heeft ge pleegd. Hij is ter beschikking van den officier van Justitie te Groningen ge steld. TEGEN HET ONTWERP ZIEKENFONDSWET. In het Jaarbeursrestaurant te Utrecht is door de landelijke federatie ter beharti ging van het Ziekenfondswezen een pro testvergadering gehouden met betrekking tot het ingediende Ontwerp-Ziekenfonds wet. ERNSTIG ARBEIDSONGEVAL TE GRONINGEN. Zaterdagavond was de 28-jarige mon teur L. G., wonende te Middelbert, in een garage te Groningen bezig met het repa- reeren van een auto, waartoe hij onder den wagen was gaan liggen. Plotseling kreeg hij de carosserie van de auto op zijn borstkas. In ernstigen toestand is de man naar het Diaconessen-ziekenhuis overgebracht. LIMBURGSCHE VOLKSDAG VAN DE N. S. B. Gehouden onder slechte weers omstandigheden. In het park van den heer Philips, gelegen tegen de helling van den Couberg boven Valkenburg, heeft de N. S. B. Zaterdagmid dag haar volksdag, waarover in Limburg de laatste weken zoo veel te doen is geweest, gehouden. Er waren naar schatting 6000 be- Graaf de Marchant zoekers, onder wie een aanzienlijk deel van buiten de provincie. Vooral uit de mijnstreek waren er, gezien het aantal geparkeerde fietsen, heel wat belangstel 1 enden. Het weer was slecht, waardoor de land dag korter heeft geduurd dan in de bedoe ling lag. Nauwelijks had graaf d' Ansem- bourg het woord genomen of de eene stort bui volgde op de andere, zoo zelfs, dat de spreker tijdens het onweer zijn rede moest onderbreken. Ir. Mussert sprak terstond na den heer d' Ansembourg. Graaf d' Ansembourg heeft vooral de houding van de kerkelijke autoriteiten in Limburg tegenover de N.S.B. gelaakt. In het programma van de N.S.B. zou volgens spr. niets staan dat in strijd is met de kerkelijke leer, terwijl men er naar streeft om ieder conflict met het episcopaat te vermijden. Toen de bisschop van Roermond spr. had laten weten, dat hij het houden van den landdag op het landgoed te Amstenrade als een uitdaging zou beschouwen en zulks aan leiding zou geven tot een openlijk optreden tegen spr. persoon, heeft spr., niet wegens het dreigement, maar om zijn goeden wil te toonen en zich te richten naar den wensch van het episcopaat, voor zoover eenigszins in overeenstemming met zijn geweten te bren gen was, aan de leiding van de N. S. B. ver zocht de bijeenkomst op een ander terrein te doen plaats vinden. Scherp polemiseerde spr. tegen de r.k. staatspartij en dr. Poels. Met het verwerken van de vele honderden auto's en bussen over de helling naar Val kenburg, die juist verbreed wordt, was na afloop een heele tijd gemoeid. Geen incident heeft zich noch hier, noch elders in Limburg voorgedaan, zoodat de talrijk vertegen woordigde politie zich kon bepalen tot de regeling van het verkeer. AANKOMST KONINGIN OP RUIGENHOEK. H. M. de koningin is hedenochtend elf uur per auto van het Loo op den Ruigen- hoek aangekomen. BRAND NA BLIKSEMINSLAG. Zaterdagavond omstreeks kwart over acht is tijdens een onweer de bliksem ge slagen in de kapitale boerderij van den landbouwer J. Uijtdewilligen te Lepel straat te Halsteren (N.-Br.) In een om mezien stond de groote schuur, welke ge heel gevuld was met graan, in lichter laaie. groot gedeelte der landbouwge reedschappen, een kalf en een zeug met biggen gingen in het vuur verloren. De brandweer van Halsteren, die zeer spoedig ter plaatse was, kon tegen de hoog opschietende vlammen weinig uit richten, doch wist uitbreiding van het vuur te voorkomen. Het woonhuis, dat op eenigen afstand van de schuur stond, bleef behouden. BOERDERIJ AFGEBRAND. Tijdens een kort doch hevig onweer, dat zich in den nacht van Zaterdag op Zondag omstreeks een uur in de omgeving van Hemelum (Fr.) ontlastte, werd de boerderij, eigendom van en bewoond door den heer H. de Jong, door den bliksem getroffen. De boerderij brandde totaal af. Een flinke hoe veelheid hooi en eenig huisraad ging tevens verloren. De heer de Jong, die bedlegerig is, kon ternauwernood uit het brandende huis •[Worden gered. 4 Te Warns is een schaap van den veehou der J. Klijnstra in de weide door den bliksem getroffen en gedood, Gisteravond om acht uur heeft op den Rotterdamschenweg te Delft een ernstig verkeersongeluk plaats gehad. De motorrijder Zuidgeest, wonende te Delft, verloor de macht over zijn stuur en botste in volle vaart tegen een personen auto op, komende uit de richting Rotter dam en bestuurd door zkeren V. uit Delft De motorrijder weid zeer ernstig ge wond naar het St. Hippolytus-gesticht te Delft overgebracht. Zijn toestand is zorg wekkend. Motor en auto werden zwaar beschadigd. AUTO-ONGELUK MET DOO- DFLIJKEN AFLOOP. Gisteravond is op den Heerenweg te Groningen de 56-jarige gehuwde W. Smid bij het oversteken van den weg aangereden door een personenauto, bestuurd door den heer A. C. uit Katwijk aan Zee. Met zware inwendige verwondingen werd de man naar he Diaconessenziekenhuis te Gronin gen overgebracht, waar hij in den loop van den nacht aan de opgeloopen kwetsu ren overleed. ERNSTIG AUTO-ONGEVAL BIJ ZEIST. Autobestuurder levensgevaarlijk gewond. Op den Woudenbergschenweg is Zater dagmiddag omstreeks vier uur een perso nenauto bestuurd door den 29-jarigen heer F. P. uit Utrecht door tot dusverre niet opgehelderde oorzaak met groote vaart tegen een langs den weg staanden boom gebotst. De auto werd aan de voorzijde geheel ingedrukt. Personen, die op den harden klap naar de plaats des onheils waren ge sneld, hiepen den heer P., die deerlijk ge wond was, uit de ernstig beschadigde auto. Dr. Tjeenk Willink verleende hem de eerste hulp en constateerde verschillende ernstige verwondingen en een gebroken been. Per politieauto werd het slachtoffer naar een ziekenhuis te Zeist overgebracht, waar een priesten den heer H., P., wiens toestand levensgevaarlijk werd geacht, van de H. H. sacrementen der stervenden voor zag. Hoewel het slachtoffer bij bewustzijn is, kon het nog niet worden verhoord. GECOMPLICEERDE AANRIJDING. Eén doode te Overschie. Zaterdagmiddag reed op den Rijksweg onder Overschie een vrachtauto waarvan de bestuurder links af wilde slaan. Van tegenovergestelde richting naderde een motorrijwiel, bestuurd door den 26-jari- gen E. Lier uit Rotterdam. Om den motorrijder voorrang te verlee- nen, stopte de vrachtwagen. Eveneens uit Rotterdam naderde een personenauto, bestuurd door den 40-jari- gen S. W. uit Barendrecht. W. passeerde met een snelheid van 60 a 70 K.M. den stilstaanden vrachtauto en kwam daardoor op de vierde rijbaan met het gevolg, dat hij den motorrijder aanreed. De heer Lier werd op slag gedood. De personen-auto werd zwaar beschadigd. Motorrijwiel, personen- en vrachtauto werden door de politie in beslag genomen. DOODELIJK VERKEERSONGE VAL TE ELBURG. Zaterdagmiddag om één uur reed een auto van de Blue Bandfabrieken uit de richting Zwolle naar Nunspeet. Door een verkeerde manoeuvre van den chauffeur kwam de auto juist in de bocht op de Vischmarkt in aanmerking met een hekje voor de Beek, waartegen het echtpaar Binnekamp uit Elburg geleund stond. Me vrouw B. werd gegrepen en geraakte be kneld tusschen den wagen en het hek. Zij ak hierdoor een been en liep verder ernstige verwondingen op. Dr. S. P. Qualtherie van Weezei en zus ter Speek verleenden de eerste hulp. Per auto bracht dr. Qualtherie de gewonde naar zijn woning. Kort na aankomst is de vrouw overleden. BUITENLANDSCHE ORDER VOOR LIPS. Naar wij vernemen, heeft de firma Lips te Dordrecht uit Casablanca telegrafisch bericht ontvangen, waarbij aan deze firma de levering wordt opgedragen van een kluisinrichting voor de Staatsbank van Marokko. £and: en JjiUt&ouui NEERLANDS ZUIVEL OP DE AGRARISCHE JAARBEURS. Het Zuivelbureau te 's-Gravenhage be richt: In de reeks van inzendingen óp het ge bied van land- en tuinbouw, veeteelt en boschbouw, die tot stand zijn gekomen als gevolg van den oproep van het Jaarbeurs- bestuur om deel te nemen aan de dit jaar gestichte „Agrarische Jaarbeurs" treft men een inzending aan van het Zuivelbureau s-Gravenhage. De leidende gedachte is uit gedrukt in de woorden: „Neerlands Zuivel.... bron van: arbeid, nijverheid, welvaart, ge zondheid! Dit wordt nader verklaard door statistische gegevens: arbeid voor een y. millioen Nederlanders, productie van en handel in zuivelproducten door vele tien duizenden bedrijven; de verkoop in Neder land en de export naar bijna 80 andere lan den van melk en de daaruit bereide pro ducten, brengen jaarlijks honderden millioe- nen guldens op. Het belang voor de volks gezondheid wordt aangeduid door een me- dedeeling van prof. dr. E. Gorter: „De spe cifieke voordeelen van het eiwit en de vita minen in zuivelproducten moeten worden benut bij het samenstellen van een goede voeding". In samenwerking met het Rykszuivelsta- tion, alsmede met de vereeniging „Het Kaasmerk" te Leiden, wordt aandacht ge vraagd voor de waarborgen, die aan land genoot en vreemdeling worden geboden door de rijksmerken voor boter en kaas, toe gelicht door afbeeldingen van het merk voor de boter, alsmede van de merken voor de kaas. Deze en andere gegevens zijn ver meld op de voorzijde van den waarlijk mo numentalen stand, die in frissche kleuren is uitgevoerd; een kleur van zuivelproducten in natura kaas in vele soorten uit de ver schillende gebieden des lands en diverse verpakkingen is hier opgesteld. De andere zijde is geheel ingericht voor den binnenlandschen verkoop en geeft den belanghebbenden practische wenken. Men ziet een modernen winkel, waarvan de eigenlijke etalageruimte op een segment van een draaischijf als een modern tooneel is gemonteerd. Op deze wijze is het mogelijk met een eenvoudige beweging een drietal etalages voor te draaien, een attractie waar voor straks wel veel belangstelling zal blij ken te bestaan. Toepasselijke lectuur en op schriften, die het verband leggen tusschen het belang, dat de huisvrouwen en de ver- koopers hebben bij melkdranken, kaasge rechten, natuurboter, kortom bij „zuivel voor goede voeding", completeeren deze zijde. Om den smaak van de nieuwere melk dranken en kaasgerechten o.m. gebraden kaaslapjes te populariseeren, zijn twee buffetten gevestigd in fleurige kiosken, waar tegen een zeer lage vergoeding proef jes worden verstrekt. Rondom den stand zijn suggestieve beel den opgesteld, welke betrekking hebben op de beteekenis van melk en zuivelproducten voor de volksgezondheid en -welvaart De waarde van den zuivelexport naar de vele landen bedroeg in 1935 ruim 70 millioen. Het natuurlijke zuivelland bij uitnemend heid, zoo leert deze inzending, bereidt zijn product door middel van een nationale in dustrie van grooten omvang en van groote beteekenis, zoowel uit economisch als me disch oogpunt; Neerlands Zuivel is Hollands welvaren in meer dan één opzicht. DE UITGESTELDE LANDDAG VAN DEN NED. TUINDERSBOND. In de kortgeleden gehouden vergade ring van het districtsbestuur van den Ned. Tuindersbond, district Noord-Holland, werd besloten, in verband met de plan nen van het Centraal Bureau voor de Veilingen in Nederland om één vergade ring voor den geheelen Nederlandschen Tuinbouw te houden, den provincialen landdag uit te stellen, althans af te wach ten, wat de resultaten zouden zijn van de vergadering van het Centraal Bureau. Mochten deze niet tevredenstellend zijn voor de tuinders, dan kon men altüj nog weer zien. De circulaire, welke aan de diverse aangesloten veilingen door het Groepsbe stuur is verzonden, behelst echter teleur stellende mededeelingen. In de buitengewone vergadering van afgevaardigden van het distr. N.-Holland van den Nederlandschen Tuindersbond werden vier punten aangenomen als on derwerp voor den landdag, n.1. meerdere erkenning van den tuinbouw bij het af sluiten van handelsverdragen, het vaste lasten-ontwerp, annuleering der rijks- en provinciale credieten en volledige 100 pet. productie-steun. De agenda voor de buitengewone ver gadering van het Centraal Bureau voor de veilingen bevat slechts één punt, n.1. de bespreking van de exportmoeilijkheden. Het ligt n.1. in de bedoeling van het Groepsbestuur, aldus de circulaire, dat de alg. verg. uitsluitend aan het onderwerp de exportmoeilijkheden" zal zijn gewijd, zoodat geen andere punten aan de orde zullen worden gesteld of ter bespreking zullen worden toegelaten. Op deze verga dering zal de voorzitter een uiteenzetting geven van de exportmoeilijkheden, waar onder onze tuinbouw gebukt gaat, in het bijzonder ten aanzien van den uitvoer naar Duitschland. Drie van de vier punten, welke door de afgevaardigden vergadering van den N. T. B. als het meest urgent werden genoemd, zullen op deze vergadering van het C. B. dus niet aan de orde kunnen worden ge bracht, zoodat de verwachting is, dat de landdag welke is uitgesteld, niet zal wor den afgesteld, aangezien nog redenen ge noeg over blijven om deze wel te laten doorgaan. yUxHÜHciaal 'Hieuw* Bloembollen veiling. De zesde droge bloembollenveiling van de Langendijker Groenten Centrale werd Vrijdagmorgen gehouden in het veilingsgebouw van genoemde veiling. Men had deze veiling vastgesteld veer tien dagen na de vorige, omdat er voor de veiling van 14 dagen geleden weinig be langstelling bestond. Deze zesde veiling echter heeft nog minder vertier gegeven. Er was zeer wei nig publiek. Ook van handelaarszijde was de belangstelling miniem. De aanvoer be droeg in totaal ongeveer 125.000 stuks. Het grootste gedeelte hiervan is echter onverkocht gebleven. Er werden slechts vijf partijen verkocht, en dan nog tegen de minimumprijzen. De darw. Prinses Elisabeth noteerde voor z. 12 en op 1.30, z. 11 1.15 en voor z. 10 0.90; darw. Will. Copland z. 12 en op 1.30; Elt Ing- lesc. Yellow z. 12 en op 1-30, alles per 100 stuks. De conserveering van doorge draaide groenten. De doorgedraaide groenten, welke door de regeering worden geconserveerd om ze aanstonds aan de werkloozen te distribueeren, vormen volgens de klein handelaren in groenten een ernstige be dreiging van het bestaan der groenten- handelaren. Nu de conserveering zal wor den doorgevoerd, zooals wordt vernomen, beginnen de groentenhandelaren te agee- ren. Deze conserveering geschiedt door fir ma s met klinkende namen, wordt door de handelaren medegedeeld. Nu wordt Hierboven een afbeelding van den Jaarbe urs-propagandawagen zooals deze een rondrit maakt door Nederland, meer speciaal om reclame te maken Agrarische gedeelte op de komende Jaarbeurs. 'hans Voor het den leden van den Ned. Bond van Klein handelaren in overweging gegeven, bij hun aankoopen er rekening mede te hou den van wie men koopt. De handelwijze van deze conservenfabrieken, die zich er toe leenen het bedrijf van hun klanten en dat van hunzelf te vernietigen, wordt door de handelaren ten sterkste afge keurd. Daarom wordt geen openlijke boy cot over hen uitgesproken, maar de afne mers in overweging gegeven goed zich hun eigen belang te realiseeren en daar naar te handelen. Verbouwing. Donderdagavond werd aanbesteed de verbouwing van het café en het aanbouwen van een dans- en tooneelzaal van de Wed. Mooy. Ingeschreven werd door J. Rosing voor 2719; J. Apeldoorn voor 2595 en door J. Bak en Tervoort voor 2359. Het werk is aan den laagsten inschrijver opge dragen. Werkloozenkamp. Vrijdagmiddag werd door Visser, bouw kundige te Zwolle in de zaal van hotel Borst te Bakkum aanbesteed het bouwen van een kamp voor jeugdige werkloozen nabij het Jachthuis te Egmondbinnen. Ingeschreven werd als volgt: J. Belleman te Egmond aan den Hoef 21500; N. Bolten te Alkmaar 17333; R. Bot te Alkmaar 17250; K. Feijen te Heiloo 17009; J. Bak te Egmond binnen 16900; J. Bakker te Alkmaar 16860; R. Pronk te Zwaagdijk 16759; P. de Nijs te Castricum 16425; C. Noort te Bergen (N.H.) 16349; J. Tromp te Castri cum 16250; J. Henselman te Limmen 15990; J. Blauboer te Egmond aan Zee 15349; J. Fransen te Oldenzaal 15209; J. van der Plas te Egmond aan Zee 14995; J. Schuit te Alkmaar 14700; Kops te Heiloo 14469; Groothuis te Harbrinkhoek (Ov.) 14444; Rhebergen te Borculo 13735; J. Rosing te Egmond aan den Hoef f 13600; A. Borst te Bakkum (N.H.) 13500; J. Apel doorn te Egmondbinnen 13250; J. van Heek te Alfen a. d. Maas 13129; M. Theij- sen te Maasbommel f 12974; Roelofs te Rjj- sen 12774. Aanbesteding. Voor de aanbesteding van het jeugdige werkloozenkamp te Egmondbinnen waren 24 inschrijvings-biljetten binnengekomen. De laagste inschrijver was de heer Roe lofs uit Rijsen met 12.744. Verbouwing. Door mevr. de wed. Mooy werd aanbe steed de verbouwing van een café en het aanbouwen van een dans- en tooneelzaal. Ingeschreven werd door J. Rosing met 2719; J. Apeldoorn 2595; J. Bak en Ter- voort 2359. Het werk is aan den laagsten inschrijver opgedragen. Bestuurslid herbenoemd. De heer K. Wagenaar Sr. is herbenoemd als bestuurslid van woude. de Banne Noordschar- Een prettige verrassing. Toen mevr. v. d. Wal de Boer te Stom- petoren Zondagmiddag om half twee de tentoonstelling „De Olympiade onder dicta- tatuur" welke te Amsterdam gehouden wordt betrad, werd zij verrast door de me- dedeeling, de 100e bezoekster van dien dag te zijn, en ontving daarvoor in de bestuur- kamer een fraaie houtsnede van Co de Wolf. Een mooi aandenken aan die buiten gewoon interessante expositie. Dahlia-tentoonstelling van de Federatie Westfriesland van Floralia- vereenigingen. Zaterdag en Zondag werd door de Fe deratie Westfriesland van Floralia-vereeni- gingen de jaarlij ksche groote Dahlia-ten toonstelling gehouden, ditmaal in de zaal van den heer C. Kromheer te Oostwoud Deelgenomen werd door een tiental ver- eenigingen uit Westfriesland. De jury be stond uit de heeren van Herwijnen, ambte naar van den Plantenziektenkundigen Dienst te St. Pancras; Drost, ambtenaar plantenziektenkundigen dienst en Vader chef van de Rijkstuinbouwwinterschool te rioorn. De jury had geen gemakkelijke taak, want ee" keur van bloemen. De zaal van den heer Kromheer was herschapen in een waren lusthof. Prachtige variëteiten ston b«te°eSgeDa k Uit"Bte Z°rg aan üf ïn. men aan alles ^merken. De uitslagen van de bekroningen waar- sTrkK1Ver8e medailles en andere prijzen be schikbaar waren gesteld, warenals volgt w-SïïHri* s °Ar„ïï°„kker; Oc.twoud, 5e pr. to ir H,™ hout, 7e pr. Noord-Beemster 8e nr 2 te pp Hoon,, lte'prB£Pr- Kwaliteitsprijzen: 1. Oosterblokker, 2. Westerblokker; 3. Avenhorn; 4. (wZ"", 5 Berkhout; 6. Noord-Beemster, 7 linkhout; 8. Hensbroek; 9. Hoorn* io rp Eere-prijzen: le Oosterblokker2e r!!, hout, 3e Averhorn. Pr- Personeele prijzen: „Hensbroek" le D. Wit en 2e pr. D. Leegwater. „Noord-Beemster": le pr. H. Zeeman, v pr. R. Middelburg. „Avenhorn" le pr. J. W. Mantel, 2e Mr. de Leeuw. p „Berkhout" D. Wit le en 2e pr. „Oosterblokker" le en 2e pr. G. Kon*». „Beets": le en 2e pr. G. Bart. „Oostwoud": le pr. G. Burger; 2e pr. j0h Visser. De extra-prijs voor de mooiste cactus- dahlia werd gewonnen door P. Bakker Westerblokker. De mooiste dahlia van de heele tentoon stelling had Joh. Visser te Oostwoud. Twee de prijs H. Zeeman te N.-Beemster. Het grootste aantal soorten werd ten» toongesteld door Noord-Beemster. De wisselbeker, welke elk jaar de hoogste inzet is, werd thans voor de derde achtereen gewonnen door de afd. Ooster- blokker, die nu definitief bezitster weid. Staatsloterij (Niet officieel) 4de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 7 September 1988 Hooge Prijzen 25000.— 14019 1500.— 6273 1000_ 5654 19161 400.— 2469 12506 14513 200.— 5546 100.— 1661 3649 5443 5571 7954 11R5 15962 20923 Prijzen van 65. U 13 101 164 168 175 157 1M 315 332 379 446 477 486 500 520 536 548 556 557 602 621 643 662 687 718 743 821 822 851 859 899 975 1053 1057 1071 1091 1107 1124 1168 1175 1216 1219 1238 1273 1280 1292 1296 1305 1322 1362 1365 1404 1483 1537 1550 1610 1619 1632 1637 1684 1788 1799 1820 1824 1832 1841 1842 1848 1941 1955 1961 1992 2003 2030 2039 2072 2222 2275 2283 2291 2312 2348 2351 2358 2368 2407 2423 2451 2454 2456 2462 2516 2528 2549 2966 2578 2585 2594 2596 2597 2644 2661 2686 2754 2820 2852 2892 3043 3045 3057 3166 3187 3203 3226 3272 3291 3352 3375 3410 3444 3489 3525 3560 3612 3625 3639 3649 3650 3654 3675 3699 3727 3734 3739 3848 3853 3899 3934 3954 3956 4025 4064 4098 4168 4213 4234 4259 4293 4296 4324 4332 4360 4441 4465 4472 4495 4496 4528 4533 4618 4637 4653 4709 4712 4715 4765 4782 4802 4806 4814 4830 4838 4845 4852 4855 4955 4988 5002 5018 5029 5097 5101 5110 5124 5131 5205 5211 5230 5289 5379 5405 5407 5410 5433 5446 5462 5499 5501 5529 5568 5629 5634 5692 5805 5824 5889 5923 5955 6009 6037 6070 6100 6118 6132 6183 6193 6226 6229 6335 6356 6373 6386 6389 6403 6408 6426 6449 6456 6486 6498 6500 6518 6574 6581 6592 6614 6627 6657 6684 6780 6786 6797 6828 6845 6940 6961 9663 6965 7034 7038 7055 7058 7059 7140 7157 7166 7168 7220 7224 7232 7265 7268 7297 7390 7404 7455 7506 7514 7501 7597 7660 7685 7710 7714 7728 7753 7860 7891 7924 7937 8022 8057 8077 8088 8143 8146 8237 8266 8284 8293 8294 8334 8353 8354 8371 8457 8465 8483 8509 8582 8635 8651 8667 8757 8761 8808 8830 8837 8870 8882 8916 8928 8973 9032 9070 9135 9139 9160 9189 9233 9278 9283 9293 9319 9356 9387 9426 9495 9509 9515 9532 9559 9595 9614 9703 9746 9772 9773 9850 9875 9877 9881 9915 9946 9960 10043 10059 10091 10093 10102 10105 10165 10167 10171 10193 10267 10279 10288 10333 10338 10404 10491 10558 10567 10634 10678 10705 10713 10745 10758 10779 10781 10794 10846 10871 10925 11020 11031 11043 11067 11075 11130 11134 11135 11151 11233 11242 11310 11314 11335 11379 11381 11384 11445 11470 11552 11558 11566 11573 11601 11602 11615 11666 11717 11737 11747 11795 11800 11809 11882 11883 11899 11914 11930 11967 11980 12000 12029 12039 12059 12077 12086 12189 12255 12267 12279 12281 12291 12352 12373 12377 12417 12425 12428 12434 12517 12528 12556 12665 12666 12698 12707 12726 12769 12786 12787 12810 12812 12832 12952 13013 13076 13079 13101 13291 13317 13332 13333 13373 13374 13421 13526 13562 13581 13602 13630 13746 13750 13752 13762 13781 13802 13883 13936 13962 14007 14033 14047 14064 14067 14091 14107 14111 14163 14184 14206 14221 14258 14296 14299 14315 14347 14404 14443 14448 14531 14546 14&75 14582 14586 14626 14636 14686 14699 14702 14720 14777 14781 14802 14806 14840 14855 14925 14929 14974 14979 14988 15010 15050 15071 15131 15211 15256 15260 15308 15328 15360 15373 15414 15415 15426 15444 15448 15462 15521 15575 15589 15597 15644 15678 15681 15690 15722 15745 15773 15797 15885 15897 15899 15909 15948 15979 16022 16037 16051 16069 16101 16147 16160 16192 16196 16203 16220 16225 16255 16262 16269 16367 16392 16400 16443 16492 16495 16529 16557 16579 16590 16667 16700 16713 16771 16796 16877 16883 16949 17111 17159 17167 1718» 17223 17355 17363 17366 17374 17400 17430 17443 17491 17500 17574 17597 17612 17625 17630 176» 17674 17754 17756 17806 17809 17821 17840 1787» 17881 17888 17897 17910 17926 17955 17981 1810» 18132 18159 18163 18193 18297 18298 18316 1834» 18424 18498 18513 18525 18553 18564 18566 18561 18587 18606 18629 18678 18691 18705 18706 187»» 18739 18747 18753 18771 18822 18829 18832 1884» 18855 18949 18976 19015 19022 19026 19068 191» 19187 19212 19218 19276 19317 19329 19362 19»#» 19388 19392 19543 19606 19630 19636 19653 19ff" 19694 19731 19741 19750 19751 19775 19894 1994" 19952 19953 20048 20056 20059 20085 20164 201» 20180 20215 20248 20250 20269 20279 20291 20»#° 20333 20338 20352 20396 20438 20472 20488 204»» 20559 20569 20583 20695 20599 20601 20627 2W' 20703 20714 20715 20741 20751 20752 20775 20#w 20833 20850 20894 20906 20977 20990 20993 Waarom de voorkeur aan een dagbladadvertentie- Wel, enkel dan alleen krygt gü van elk atteflt*-

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 12