Agenda Stad em. Omgemttg. £uchtoaact *JlxLdiOHieuto$ Amstecdamsche Jieucs m Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 91 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Rosé Marie (zangfilm); hoofdrollen Jea- nette Mac Donald en Nelson Eddy. In het bijprogramma o.a. prinses Juliana en prins Bernhard. Toegang eiken leeftijd. Roxy-theater, 7.45 uur, twee hoofdnum mers Een vreemdeling kwam (rom.); hoofd rol Conrad Veidt en De strijd om de olie bron (sens.-rom.); hoofdrol Buster Crabbe. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, hoofd nummer Régine (rom.); hoofdrollen Adolf Wohlbrück, Olga Tschechowa en Louise Ullrich. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De kleinste rebel (dram.); hoofdrollen John Boles, Jack Holt en Shirley Temple. Toe gang alle leeftijden. In het bijprogramma o.a. de vorstelijke verloofden. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 14 September. 8 uur, zaal v. Gij zen, Breedstraat: protest vergadering werkloozen. Sprekers: de Jong, Veen en Visser. Dinsdag 15 September. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, revue „Hoe maller.... hoe mooier" met Louis Davids. JACHT VERBRAND. Gistermiddag te omstreeks twee uur is, doordat een primusbrander vlam vatte, brand ontstaan aan boord van het jacht Hetty, liggende op den Westeinderplas te Aalsmeer. De eigenaar heeft nog getracht door de primus buiten de kajuit te bren gen, het vuur meester te worden, terwijl men van een vlak naast de Hetty gelegen boot nog probeerde met emmers water het vuur te dooven. De brand nam echter, ver moedelijk doordat benzinedampen, welke om den motor hingen, spoedig ontploften, zulk een omvang aan, dat aan blusschen niet meer te denken viel. Het jacht, dat eigendom is van een familie te Amster dam, is geheel uitgebrand. Te ruim drie uur waren van het schip nog slechts de smeulende resten over. De eigenaar was, voor wat het jacht be treft, slechts laag verzekerd, voor den in ventaris in het geheel niet. EEN DROEVE PLECHTIGHEID. Teraardebestelling stoffelijk over schot wijlen G. Holle. Zaterdagmiddag, toen men zich in Alkmaar opmaakte den grooten kinderoptocht te gaan zien ter gelegenheid van den nationalen feestdag, stonden op de algemeene begraaf plaats talrijke personen om deel te nemen aan een wel zeer contrasteerend gebeuren, n.L een begrafenis. Men stond gereed om gezamenlijk ten grave te brengen het stof felijk omhulsel van wijlen den heer G. Holle, een onderwijsman par excellence, een man wellicht meer in Westfriesland dan in Alkmaar bekend, omdat hij het grootste deel van zijn leven gewoond en gewerkt heeft in Hollands Noorderkwartier. Daar was hij de vriend van de jeugd en van de ouderen, de man tot wien velen gingen om raad, een man die voor ieder een welwillend woord had. En na zijn pensionneering, toen hij zich in Heiloo had gevestigd, aan de grens van Alkmaar, kwam men uit zijn vroegere woonstee hem nog gaarne bezoe ken, want „meester Holle" was en bleef aller vriend en zijn echtgenoote was en bleef al evenzeer voor ieder dezelfde, de vrouw, die haar man steeds bijstond in zijn weieens wat ondankbare taak van strijder voor de openbare school. Is het wonder, dat velen uit Berkhout en om geving op de begraafplaats aanwezig waren, om den hooggeachten heer Holle de laatste eer te bewijzen? Er waren er uit die streek tal van menschen, uit de onderwijswereld vooral, benevens persoonlijke vrienden. Verder waren er de leden van het hoofd bestuur van het N.O.G., van welk college de overledene jarenlang deel uitmaakte, als mede de oud-hoofdbestuurders de heeren Ekering, Mieras, Wackerhausen, T. de Groot, Porte, Visser en Veldkamp; verder de heer Plevier, oud-redacteur van Het Schoolblad; mr. J. B. de Hes, rechtskundig adviseur van het N.O.G. en verder de besturen van de afdeelingen Alkmaar, Alkmaar-Buiten en Hoorn van het N.O.G., vertegenwoordigers van de afd. Alkmaar van den Bond van Ned. Onderwijzeres, de heer Feringa, inspecteur l.o. in de inspectie Den Helder, de gemeen te-ontvanger van Hoorn en verschillende schoolhoofden en onderwijzers uit Alkmaar, die allen gekomen waren om te getuigen van hun achting voor den overleden collega en vriend. Verschillende kransen en bloemstukken dekten de baar, wij noemen o.a. den bloe- mengroet van de afdeelingen Hoorn en Alk maar en het hoofdbestuur van het N.O.G. Op verzoek van de familie werd er aan het graf niet gesproken. Een enkele uitzon dering werd gemaakt voor den heer Zeven bergen, vice-voorzitter van het N.O.G., die sprak als persoonlijk vriend van wijlen den heer Holle, dien hij twee weken geleden nog had bezocht en van wien toen nog mocht worden gehoopt, dat hij geheel zou herstel len. Dat heeft niet zoo mogen zijn, zei spr., en daarom wil ik je hier dank brengen na mens de vele vrienden en kennissen voor de warme vriendschap, welke we steeds van jou mochten ondervinden. Een twintigtal jaren geleden had spr. den heer Holle leeren kennen en bewondering gekregen voor de kloeke taal, waarmede hij durfde zeggen wat hem op het hart lag, een bewondering die later werd omgezet in har telijke kameraadschap en warme vriend schap, waaraan de herinnering altijd leven dig zal blijven. Ik heb bij je thuis gemerkt, hoeveel liefde er heerschte en warme innig heid, voortvloeiende uit je heele mensch- zijn. Je deedt alles met je gansche hart en volle toewijding van je heele ziel, die lief de gaf, maar ook ontving. Ook buiten je gezin heb je velen gediend met goeden raad en talrijk zijn zij, die je diendende liefde voor maatschappij en school hebben bewonderd en ervan hebben geleerd en geprofiteerd. Voor dat alles en voor je wat je als collega voor de schoo' bovenal de openbare school, waaraan je je hart verpand hadt hebt gedaan, willen we je hier aan je graf dank zeggen. Wij zul len je steeds gedenken als een trouwen vriend, een stoeren spreker en een harden werker. Rust zacht. Ds. E n k 1 a a r uit Den Helder vond het zwaar om een afscheidswoord te spreken, juist omdat hier zooveel liefde achterbleef. Spr. had daarom behoefte de ontvloden ziel op te dragen aan het eeuwige licht van Jezus. Wij kunnen niet teekenen wat deze mensch heeft beteekend, ging spr. voort. Zijn leven was zwaar aan zorgen, liefde en toe wijding. Daarom zeggen we hier hoe lief we hem hadden en danken we hem voor alles wat hij was in gezin en samenleving en in zijn arbeid. Wij zullen levendig houden de gedachte aan hem zooals hij was in zijn leven: eerlijk, groot en trouw. God zij zijn ziel genadig, hy ga in den eeuwigen vrede. Namens de familie sprak de heer R ij s- w ij k uit Hoorn, schoonzoon van den over ledene, een laatst vaarwel en een woord van dank voor de ondervonden deelneming en vriendschap. BALDADIG OF BROODDRONKEN? Een onzer medeburgers in een der nieuwe stadsdeelen, die Vrijdagavond ter inleiding van den nationalen feestdag de vaderland- sche driekleur van zijn balkon had doen wapperen, kwam gistermorgen tot een minder aangename ontdekking: De vlag- genstok was doormidden gebroken en het dundoek stond, opgerold op het afgebroken gedeelte van den stok, voor de deur. Blijk baar hebben Zaterdagnacht eenige feest vierders uit baldadigheid of brooddronken heid aan de vlag getrokken en daarbij den over den steenen rand van het balkon hangenden stok gebroken. Dit gevolg hebben zij kennelijk niet ge wild, want anders hadden zij niet de moeite genomen om de vlag op te rollen en voor de deur te plaatsen met het naar beneden ge komen gedeelte van den stok. De vlag hing méér dan twee meter boven de straat, zoodat alle passage ongehinderd kon plaats hebben. POSTZEGEL VEREENIGING „ALKMAAR EN OMSTREKEN". Na enkele maanden vacantie vergaderden de leden der Postzegelvereeniging A. en O. in 't Wapen van Heemskerk, Breedstraat. Bij ontstentenis van den voorzitter wegens ziekte, opende de vice-voorzitter, de heer Winder, de vergadering met een woord van welkom. Hij is verheugd, dat na de zo- mervacantie het aantal aanwezigen zoo talrijk is. Inzonder heette spreker welkom, de intro- ducé's, die nader kennis wenschen te maken met de vereeniging. Na gehouden bespreking werd besloten de Jeugd-beurs wederom iederen Woensdag middag van 2 tot 4 uur te houden in de bo venzaal van 't Wapen van Heemskerk, te beginnen op Woensdag 16 September a.s. AUTO-ONGEVAL TE URSEM. Gisterenavond omstreeks 10 uur reed de 40-jarige J. R. Bewink, wonende te Aven- horn, die onder den invloed van drank ver keerde, met zijn luxe-auto over den Walings- dijk te Ursem. Bij het tegenkomen van een wielrijder haalde de bestuurder zoodanig naar rechts uit, dat hij onder in den berm van de Ringvaart terecht kwam. Met een vrachtauto van den heer Ooms uit Aven- horn is het motorrijtuig later opgesleept. Het mag een wonder genoemd worden, dat hier geen persoonlijke ongelukken hebben plaats gehad. Gemeente- en rijkspolitie hebben proces-verbaal opgemaakt, terwijl een en ander veel publiek trok. EEN JUBILEUM. De heer J. van der Meer herdacht Zater dag den dag, dat hij voor 25 jaar bij de firma Holsmuller alhier in dienst trad. In verband met de feestviering ter gele genheid van de vorstelijke verloving werd de herdenking van het jubileum uitgesteld tot Zaterdag a.s. DE HEER DAHNE VERTREKT. Men schrijft ons: De heer Dahne, chef van den uitvoerenden dienst op de tramwegen in de Inspectie Alk maar der Nederlandsche Spoorwegen, heeft na het stopzetten van de tram dienst ge daan als controleur van de beweging en tegen 1 November eervol ontslag aange vraagd. De heer Dahne heeft zeer vele jaren te Alkmaar gewoond en staat bekend als een actief en uitstekend ambtenaar, wat destijds mede geleid heeft tot zijn benoeming tot controleur. De heer Dahne is sedert jaren lid van het kerkbestuur en zijn echtgenoote heeft veel aan maatschappelijk werk gedaan. Nu het echtpaar zich in den Haag gaat vestigen, mag een woord van waardeering op deze plaats niet achterwege blijven. SLECHTE BANDEN EN EEN GLADDE WEG. Gisteravond bemerkte de bestuurder van een personenauto, die hiermede reed op den Kennemerstraatweg ter hoogte van de Kooimeerlaan, tot zijn schrik dat zijn wagen begon te slingeren en naar links afweek. De bestuurder remde, waarna de auto een halve slag omdraaide en met den linkerkant tegen een boom terecht kwam, waardoor de wagen verschillende bescha digingen opliep. De bestuurder kreeg een snij wond aan zijn linkerarm, welke dooi een burger verbonden is. Zijn echtgenoote kwam met den schrik vrij. Het bleek dat de banden van de auto totaal afgesleten waren en daarbij hard opgepompt. I BALDADIGHEID. Een 23-jarig jongmensch vond Zater dagmiddag op zeer laakbare wijze aanlei ding om in de Langestraat de feestvreugde van een 16-jarig meisje te bederven, door een brandende lucifer te gooien naar een reclameballon, die zij in haar hand hield, waardoor deze vlam vatte. Haar hoofd haar, wenkbrauwen en wimpers schroei den hierdoor. Het heldhaftige jongmensch liep daarna vlug weg. Het gelukte de poli tie hem op te sporen en tegen hem is terzake baldadigheid proces-verbaal opge maakt. OP HET POLITIE-RAPPORT. Op het politierapport stonden 3 arres- tanden vermeld, die gisteren aan het bu reau van politie terzake openbare dron kenschap ter ontnuchtering zyn binnenge bracht. Tegen elk hunner is proces-ver baal opgemaakt. GERAFFINEERDE BEDRIEGERIJEN. Een handelaar in gedistilleerd te Bever wijk is tot de ontdekking gekomen, dat hy reeds gedurende langen tijd op geraffineer- ed wijze door zijn bediende benadeeld is, waarschijnlijk tot een bedrag van 2000. Telkens wanneer de bediende een bestel ling moest behandelen tapte hij meer ge distilleerd af dan noodig was en verkocht de rest later ten eigen bate. Dit ging onopgemerkt voort daar hij het volledige vertrouwen van zijn baas genoot. Een dezer dagen moest de jongen kwitan ties gaan innen. Hij ging er op uit, doch keerde niet terug. Dit wekte argwaan en zoo kwamen bij nader onderzoek de bedriegerijen uit. Na enkele dagen keerde de bediende plat zak terug en werd gearresteerd. Hij is voorgeleid en verhoord door den officier van justitie te Haarlem, waarna hij voorloopig op vrije voeten is gesteld. DE ..SIRENES^ Reeds in het laatste van de vorige week is een aanvang gemaakt met de berging van het te Callantsoog gestrande Noorsche schip „Sirenes". Met booten van Wijsmiiller en van de fa. Doeksen uit Terschelling zijn al twee an kers uitgebracht. Zooals dit in den regel het geval is bij stranding van schepen, trekt ook de „Sire nes" veel bezoekers. Vooral Zondag was het den geheelen dag buitengewoon druk op het strand. Van heinde en ver kwamen auto's, motorrijwielen en rijwielen naar Callantsoog. Het was een ongekende be drijvigheid en menig Callantsooger maakte dan ook de laatste dagen extra goede zaken. Reeds is de Noorsche consul aan boord van het schip geweest ter bespreking van te nemen maatregelen voor overbren ging van het afgemonsterde gedeelte v»n de bemanning, dat ten getale van 20 in middels per autobus de reis naar eigen land heeft aangevangen. De mannen van de bergingsmaatschappij blijven voortdurend aan boord om het schip zoo mogelijk ten spoedigste vlot te brengen. Of het zal gelukken? De tijd zal het leeren! Gisteren ongeveer 10000 kijkers. Zaterdagmiddag zijn slangen en pompen aan boord van de „Sirenes" gebracht om de ruimen leeg te pompen. Er zijn drie ruimen, waarvan het voorste lek is gesla gen. Gistermiddag is wederom een zware tros aan boord gebracht om nog een tweede anker uit te zetten. Het weer is op het oogenblik zeer gunstig. Er mogen, zonder toestemming van den waterstaat, nog geen pogingen in het werk worden gesteld, het stoomschip vlot te brengen, alvorens de schade is vastgesteld, die tijdens de stran ding is toegebracht aan de dammen. De drukte te Callantsoog is gisteren enorm geweest. Het geheele dorp was ge parkeerd met auto's en fietsen. Het aantal bezoekers wordt op ongeveer 10.000 geschat. AFGESLOTEN WEGEN. De Huigendijk, van den Middenweg in Heerhugowaard tot Rustenburg, is tot na dere aankondiging afgesloten. OPBRENGST SPELDJESDAG. Men bericht ons met hartelijken dank aan de milde gevers: De speldjesdag welke gehouden is op 11 Sept. j.1. ten bate van het Sanatorium- en Kinderherstellingsfonds, uitgaande van de Chr. Nat Werkmansbond, heeft opgebracht 211,131/* HONDJE AANGEREDEN? Door een te Heiloo woonachtige dame ;s bij de politie alhier kennis gegeven, dat zij in het Heilooërbosch op Zaterdagmid dag een klein bruin hondje heeft aange troffen, dat vermoedelijk is aangereden. Het hondje is bij haar te verkrijgen en men kan hierover inlichtingen inwinnen aan het politiebureau. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. Op de veiling alhier werd heden de eerste witlof aangevoerd door den heer K. Blauw uit Obdam. MEISJE VERDRONKEN TE MIDDENMEER. Men meldt ons: Hedenmiddag te één uur is het 7-jarige >chtertje van de familie Briek te Mid- nmeer te water geraakt en verdronken, •t lijkje is later opgehaald. DISTRICTSARBEIDSBEURS, DOELENSTRAAT 30, TEL. 4395. De w.n. directeur van bovengenoemd ireau deelt mede, dat heden staan inge dreven: Groep bouwvakken: 1 bouwkundige, 1 opz. teekenaar, 1 waterbouwkundige, 6 glas in loodzetters, 2 glazenwasschers, 1 steenbikker, 3 stratenmakers, 1 stratenm. opperman, 1 stuc. opperman, 2 tegelzetters, 1 betonemailleur, 4 betonwerkers, 40 op perlieden, 26 stucadoors, 48 metselaars, 18 voegers, 40 schilders, 117 grondwerkers, 93 timmerlieden. Groep metaalindustrie: Autog. lasschers, 14 bankwerkers, 2 blikslagers, 4 carrosserie bouwers, 1 constructiewerker, 12 electriciëns, 1 fitter, 2 instrumentmakers, 2 kernmakers, 2 ketelmakers, 7 klinkers, 12 loodgieters, 2 lijnwerkers, 5 machinisten, 2 machineteeke- naars, 7 metaaldraaiers, 1 metaalvijler, 2 metaalslijpers, 13 monteurs, 3 orgelmakers, 1 plaatwerker, 4 rijwielherstellers, 1 rijwiel- lakker, 4 scheepsbouwers, 2 scheepstimmer lieden, 1 scheepswerktuigkundige, 10 sme den, 11 stokers, 2 tandtechnikers, 1 voor- slaander, 4 vuurwerkers, 5 wagenmakers, 1 werktuigbouwkundige, 9 ijzerwerkers, 1 zandbereider. Groep voedings- en genotmiddelen: 55 si garenmakers, 3 sorteerders, 1 kistenplakker, 1 stripper, 4 tabaksbewerkers, 7 slagers, 2 koks, 6 chocoladebewerkers, 1 suikerbakker, 1 off. choc. dragist, 24 bakkers, 2 bierbotte- laars, 3 zuivelbereiders. Groep Verkeerswezen: 54 chauffeurs, 7 koeriers, 5 motorschippers, 18 pakhuis knechts, 22 magazijnbedienden, 6 kellners, 3 loopknechten, 1 emballeur. Groep houtbewerking: 25 meubelmakers, 12 meubelstoffeerders, 8 mach. houtbewer kers, 2 kistenmakers, 2 borstelmakers, 1 beit- ser, 1 beeldhouwer, 1 kuiper. Groep boek- en steendrukkerijen: 6 letter zetters, 2 drukkers. Groep handel: 20 vertegenwoordigers, 2 winkelbedienden, 1 colporteur, 1 étaleur. Groep land- en tuinbouwbedrijven: 9 tuinlieden, 19 boerenarbeiders, 3 bloemis ten. Overige beroepen: 9 boekbinders, 3 was- schers, 2 kleermakers, 1 rietwerker, 5 schoenmakers, 1 port. huiskn., 1 verfberei- der, 1 kalkbrander, 2 huidenzouters, 1 klom penschilder, 1 onderwijzer, 1 cartonnagebe- werker, 1 papierbewerker, 1 controleur, 5 incasseerders, 4 zakkenstoppers, 2 admini strateurs, 1 boekhouder, 1 secretarie-amb tenaar, 24 kantoorbedienden, 1 batikker, 38 transport- en 263 los-arbeiders. Gedeeltelijk werkzoekenden: Tabaksin dustrie 2, overige beroepen 2. Jeugdige werkzoekenden beneden 18 jaar in diverse beroepen: 34. Vrouwelijk personeel: 8 kantoorbedien den, 5 verkoopsters, 1 kapster, 2 naaisters, 2 dagmeisjes, 3 werksters. Alkmaar, 11 September 1936. De wn. directeur voorn. A. KLEYMEER. vliegtuigongeluk~dTÖhhT Twee personen zijn bij het ons»;; hun vliegtuig te Bellire in Ohi! I."** verongelukt en om het leven gekomen ONZE POSTVLUCHTEN kome/Wal< (u'*re'81 '8 Bandoelig aang,. De Edelvalk (thuisreis) js i„ d, geland. De Djalak, eveneens on dl'!{?00n reis, is te Bagdad aangekomen. Ul8' De Perkoetoet (uitreis) is te Bagdad gekomen. K ^n- Wanneer gij juist vandaag iets nieuws hebt aangekregen Waarom dan toch dit nieuws tot Zaterdag verzwegen? WIJZIGINGEN IN HET K.Ro"" PROGRAMMA VAN DINSDAGAVOND Uitzending van de rede van 7 n de paus. In verband met verschillende wijzjejn in het K.R.O.-programma volgt het nieu^ samengestelde programma voor Din.a 6 avond: Söa«' 88.05 uur nieuwsberichten van het A NP 8.05—8.35 uur „De gestroomlijnde wereld" een muzikale nabeschouwing over het rek seizoen. 8.35—9 uur taptoe door de Kon. Militafc. kapel, op Plein 1813 te 's-Gravenhage. 9—9.30 uur uitzending van de rede Z.H. de paus en de vertaling (gramoW opnamen). 9.30—9.35 uur gramofoonmuziek. 9.3510 uur nabeschouwing over de ron* van Wouw. Vanaf 10 uur het reeds gepubliceerde jm. gramma van het K.R.O.-symphonieorkest 95. der leiding van Willem van Otterloo. CORRESPONDENTIE. Een jongeman, die hoogachting voor Oranje-Nassau en den ministerraad. U geeft niet nader aan met welke woonkr. de jonge Marxist op het Waagplein Uw, verontwaardiging opwekte en het lijkt on ook beter daarop thans niet verder in tc gaan. Tactisch is het in 't openbaar uiten van dergelijke gevoelens op een feestdaj als deze natuurlijk allerminst, maar wei. licht zal de leeftijd van dezen ontevredoae wel als excuus mogen gelden. Red. Alkm. Crt J. C. B. alhier. Er is bij den bet rokte dienst hier ter stede nog geen schrjjw ontvangen waarin precies wordt uiteenp zet wie de uitkeering al dan niet zufe krijgen. Men vermoedt hier evenwel dat dit jl- leen de gesteunde werkloozen zullen zjjt. Red. Alkm. Crt. van Maandag 14 September 1936, OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUW CREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooss telefoon). Koers van heden te 1934 1934 1930 250 STAATSLEENINGEN. 4 Nederl 4 Nad.-lndii 5K Duitechland Idem met verklaring B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij CerL v. Koloniale Bank Ned. Lnd. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR OND BINNENL Alg. Kunstzijde (Jnie v. Berkels Patent Calvó Delit CerL Nederl Ford Philips GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Citiea Service Kennecott Copper Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. Redj&ng Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Philips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia. Oud* ü«li Senembah AMER SPOORWEGEN. Atchiaon ïopeka Southern Pacific Southern Railw. Cert Union Pacific $Noteering per 50. x) ex-coupon tExclaim. PROLONGATIE vU,|<, |,ow, WISSELKOERSEN A Vorige koer» 98% 22'/. 24% 124% 138 46 1061/, 118 M'/s 36 59'/, 2l7'/« 163'/, H7«/M 49»/, 23»/, 42Yis 2% 28% 43 3*1. 287'/, li®1/, 96 19% 10.20 165'/, «HA 279»/, 2W/, 82»/, 25*. 12% 10% 145 71 9«i/4 38% 66 2l/e 1% 54% 180 243 222»/, 49 2*'/, 14'/, 85% pl.a. 1.38 24% 46 106 27*-% 59 1621/4-J 117V4 491/, 23-% 41% 2»/. 28»/, 43>/, 3»/. 285-4'/, 116 96 166 200 2/9 299'/, 83 25 V, 121-% 10|-% 143-'/, 71'/, 98'/, 38 2% 1»% 54 180 243 223 49 25»/, pl.m. 1.46 21% pl.m. 2.00 pl.a. 2.16 27%-| 27% 117»/,-I 163-4 163* ll«*/«-7 23(.% 23-% 23% 28% -| 43%-i 28(-'/js 43-'/, 286-% 4% 299 299J T"# 12% 10% -I 12|-% 10%-t 142-'/, 142'/,-* 2% 54% 12j-% 10%'i 142%'i 70 65% 2VU NIET OFFICIEEL New-York Londen A Berlijn f Bwê"1 (B*la,) Kopenhagen Stockholm ËU 1*4 pCi 'Exdmdend. Vorig, koers >47% 7 46 59.29 9.70»/, 24.91 48 02 33 20 38.45 37.471/, 00.00 Kadee t«/« Koors op heden 2 uw 1.47% 1.46»/, 59 23 9.70 24.89% 48 00 13.50 18 45 17 45 10 00

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 8