Enthousiaste huldebetuigingen aan Prinses Juliana en Prins Bernhard ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 21 September 1936 Spelmoment uit den voetbalwedstrijd Blauw Wit-Excelsior, welke Zondag In het stadion te Amsterdam voor de competitie van den K.N.V.B. werd gespeeld ten treffend moment tijdens het aanbieden van bloemen aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard op het paleis et Loo, waar Zaterdag het personeel van de Kortirilclijke domeinen zijn hulde kwam betugen aan het vorstelijke loofde paar ver- Te Nijmegen werd Zondag de voet balwedstrijd N E.C Herades gespeeld. Een spelbeeld uit deze ontmoeting voor de K.N.V.B.-competitie Een prachtig exemplaar arriveert voor de internationale hondententoonstelling welke te Maastricht is gehouden De commissaris der Koningin in Noord-Holland, jhr. mr. dr. A. Röell, mevr. De Vlugt en burgemeester dr. W. de Vlugt bezichtigen een der inzendingen op de tentoonstelling van diamanten, welke Zaterdag in de Beurs voor den Diamanthandel te Amsterdam is geopend Sparta won met 2 0 van V.S.V. in den Zondag te Rot terdam gespeelden wedstrijd voor de competitie van den K.N.V.B. Snapshot tijdens de match Verdekt opgesteld. Een snap shot van de groote militaire manoeuvres in Noord-Brabant u prins Bernhard luisteren, in het rijtuig gezeten, naar den harte- •7ii. Prinses Juliane en eesjer Van Apeldoorn, jhr. dr. C. G. C. Quarles van Wen toespraak welke dj^»»de vorttelijke verloofden richtte Apeldoorn heeft Zaterdag op glorieuze wijze hulde betoond aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard. Onder daverende toejuichingen der menigte maakten de vorstelijke verloofden een rijtoer door de feestelijk versierde stad

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9