jiqtitda Weaéedcht £cuuLen Jjiiniouw !Mumieums Staatsloterij- 8 October-feest. als men zó° uit een zee van licht rondrit van de buurtcommissies. de kermisvermakelijkheden hadden druk bezoek. de gratis kinder- en familie voorstelling. het city-theater op heden. beeedigd. rectificatie. het wit-gele kruis. werk gegund. hevige brand in volksbuurt te beverwijk. kind overreden te t zand. ENKHUIZÉN „lichte cavalerie" in de residentie. en met Zondag 9.30—12 en 1.30—3.30 n het sted. museum, tentoonstelling uur'. wedstrijd Alcmaria V. V. V. en idem Cl eg en ontzet van Alkmaar In 1573». noscopen* 1 xV.theater, 7.45 uur, hoofdnummer De "d van Frankenstein (sens.); hoofdrol brU'is Karloff. In het voorprogramma: De B°iuksster (muz.) met Edm. Lowe en Ann Sothern- Toegang boven 18 jaar. Bioscoop Harmonie, 7.15 en 9.45 u., hoofd ei- Follow the fleet (dans-en jazzfilm); drollen Fred Astaire en Ginger Rogers. ÏSgang voor alle leeftijden. City-theater, 7.30 en 9.45 uur, hoofdnum- r im Sonnenschein (zang en muziek); hoofdrollen Jan Kiepura, Friedl Czepa, rheo Lingen, Luli van Hohenberg. Toegang voor eiken leeftijd. Victoria-theater, 7.30 en 9.45 uur, hoofdn. Rubber (naar den roman van mevr. Székely—Lulofs)hoofdrollen Jules Ver- straete, Frits van Dongen, Enny Meunier e. Nedérl. artisten. 7.30 uur, kerkconcert o.l.v. Corn. Jonker (vrijz. herv. zangkoor, knapenkoor, strijk orkest en solisten). Vrij dansen in de Korenbeurs. 8 uur, feest op het Ontspanningsterrein. 8 uur, 't Gulden Vies, Wiener Abend, muziek en zang. 9.05 (pauze f oneertgebouw) radiorede van den heer Eli Prins „Van dichters die woonden in onze stad" (in verband met het 8 Octoberfeest). De Hout til is als straat niet versierd noch verlicht en zoodoende vallen de za ken, die zulks wèl deden, des te meer op. Het zijn de lunchroom van den heer van Schagen, die rijkelijk met groen is getooid er: de gevels van de firma's Kaal en Way- boer, waarvan men niet mag zeggen dat het licht gespaard is. De Magdalenenstraat prijkt met vele guirlandes, waarvan het groen een extra donkere kleur krijgt door de vele lam pen, welke in de in het midden gehangen hoepels zijn aangebracht Een gekleurde bal lon in eiken hoepel staat er zeer goed. DeNieuwesloot is een centrum van vermaak: op het Hofplein is weer een mu ziektempel opgericht, waarboven de feest commissie een groote, zeer helder verlichte Alkmaarsche burcht heeft laten aanbrengen. Het muziekkorps speelt onvermoeid en ai zou er geen dansvloer zijn gelegd, van den weg vrij gehouden door met wimpels getooi de palen, dan nóg zou men zich zeker aan een dansje wagen. Het muziekcorps „De Eendracht" bestaat uit 46 personen en is uit Enkhuizen gekomen. Dit corps is ook aan den kop van den stoet der rijdende buurt- conunissies door de stad getrokken. Een aardige gevelreclame zagen we hier voor de limonadefabriek Victoria; zeer veel werk heeft ook de heer D. Mulder, schoen- handel op den hoek der Hoogstraat, van zijn gevtlversiering gemaakt: veel groen met witte en oranje bloemen en over de heele breedte m oranje bloemen een slagzin, die wel overtuigend moet werken op hen, die schoenen willen koopen. Boven den ingang van den winkel prijkt in witte bloemen op rood doek een afbeelding van het Victorie beeld. De Doelenstraat trekt vooral de aan dacht door de groote en sierlijke poort, staande voor het gebouw De Nieuwe Doele Het is een werkstuk uit de centrale werk plaats voor jeugdige werkloozen en zoo iemand nog betwijfelen mocht of deze jon geren nog wel vakbekwaamheid bezitten dan zouden we willen aanraden de door hen ge maakte poort te gaan zien. Zij is misschien niet in alle deelen „echt", maar toch ge- ma»kt naar een historisch ontwerp en zelfs de tuiten ontbreken niet; zij draagt aan bei de tijden het jaartal 1573. Maar ook overi gens heeft deze straBt een „eigen" versie- rml Groote roode, witte en blauwe doeken 2Ün gespannen van in de straat geplaatste Palen naar de gevels der hulzen, waartus sen draden met tal van oranje ballons. Aan den ingang Nieuweslootzijde staan groote wit-roode zuilen met bloembakken getooid. De Koningsweg is zeer „rustig" ver eerd. Bij de Doelenstraat is een breed doek gespannen, waarop „8 Oct. 1573" en langs de voorgevels aan beide zijden een draad, waaraan vele oranje ballons, die de straat een eigenaardig licht zetten. Koorstraat en het Ritsevoorl zvn versierd als één geheel, wat inderdaad zter goed gezien is. Men heeft hier de elec- fcche verlichting en versiering niet spaar- r!®® aangebracht: op slechts korte onder- ®ge afstanden zijn over de beide straten raden gespannen, waaraan zooveel lampen r*® bevestigd, dat men als in een hel ver- d C|bte Mal wandelt. Tusschen de lichtjes Prjjken wimpels in de Alkmaarsche kleuren, li >,de bru® over Lindegracht wordt het M ^ak" onderbroken door twee rijen ge urde ballons, die helderwitte bakken met ®°°Ie bloemen op de brugleuningen beschü- oen. Van het vele licht in de beide genoemde ^aten zou men eigenlijk iet8 hebben moe- n overbrengen naar de Vrouwen- 'Paat, die er nu wel wat erg bij afsteekt, r "Nen we hiermee niet zeggen, dat de El'ge versiering dezer straat niet weldadig omt. De hier in het midden boven de «traat ogende lampen zijn voorzien van roode terwri kaPPen. die het licht nog temperen, licht k^e *roene guirlandes nog heel wat 171 abs°rbeeren. De wimpel-guirlandes val- le" hierdoor wel op. Chin ^cboutenstraat is getooid met met 6eScbe ballons in verschillenden vorm, veis ^m\p€la geflankeerd, terwijl aan de ge- een wit u bloembakjes zijn gehangen met maar a°htervlak. Een en ander eenvoudig, D esn'ettemin prettig aandoend. ziineevt!ndeIaan en het Varnebroek het Var smaakvol opgemaakt. Vooral oebroek en een deel van de Linde laan, waar driekantige llchtzuilen op onder- lingen afstand staan opgesteld, doet het heel goed. Als langs guirlandes hangen /laar tus schen de boomen een aantal lampjes in rood en wit, het geheel is zeer aardig. De bakkerij van den heer v. d. Poll is werkelijk alleraardigst verlicht met witte en roode lampjes. Een compliment voor deze versiering is wel op zijn plaats. Een ieder, die dit huls passeert, blijft even in bewon dering staan. Om half zeven werd het feest in de Linde laan voor de bakkerij van v. d. Poll geopend. De verlichting werd ontstoken en met de muziek voorop maakte het bestuur der buurtvereeniging gevolgd door een zingende schare, eenige malen een wandeling door de laan. De kinderen werden onthaald. De Stationswijk. In de Stationsbuurt is men, wat versiering en verlichting betreft, niet ach tergebleven. Allereerst dient het Scharloo genoemd te worden. Daar zetelt een buurtvereeni ging, die uit bijzonder enthousiaste bewo ners bestaat en telken jare weet men er weer iets nieuws en iets aardigs te beden ken. Ditmaal had men er de oude stads poorten doen verrijzen en naar den Bergen- schen kant was er zelfs een dubbele. De werkelijke zullen vroeger niet grooter ge weest zijn. Overdag geven deze beschilderde poorten aan de straat een karakteristiek aanzien, des avonds als alle lijnen door gloeilampjes worden aangegeven is hier iets heel bijzonders te bewonderen. Van verre zijn deze geïllumineerde poorten al zicht baar en wie van Bergen de stad in komt staat werkelijk verbaasd van het aspect, dat deze resuachtige dé.ors bij avond bie den. Op deze poorten zijn diverse wapens aangebracht benevens een vijftal oud-Hol- landsche lantaarns, welke bij avond natuur lijk zijn aangestoken. Aan ontwerpers en uitvoerders van deze straatversiering onze oprechte hulde. De Stationsweg heeft ongeveer de zelfde versiering als het vorige jaar. Er zijn bloembakken In oranje kleuren, trouwens alles is hier in deze kleur gehouden. Honder den perkamenten kapjes in oranje zijn om electrische lichtjes geplaatst en voorname lijk bij avond maakt deze weg een keurigen indruk. De H.A.B.O. heeft haar naamletters weer in reusachtige lichtlijnen op haar ge bouw aangebracht en de heer Peereboom heeft zijn gevel van een bijzonder fraaie verlichting voorzien. Met lampjes in diver se kleuren is inderdaad iets aardigs te be reiken. In de FoTestusstraat was het gister avond al feest. Verlichte poorten in bloem bakken in witte kleuren sloten de straat aan beide zijden af. Zij was ontoegankelijk voor rij- en voertuigen, zij was ditmaal nu eens van de buurtbewoners alleen en er werd al druk gedanst op de tonen van een straatorgel. Wimpels en omkapte lampen ge ven deze straat een aantrekkelijk aanzien. Er werden in deze straat reeds volks feesten gehouden, er werden wedstrijden georganiseerd voor autopettende dames en blaastrappende of trapblazende heeren en er was een algemeen vroolijke stemming. In de Zocherstraat was de versie ring maar matigjes en de verlichting een beetje groen en een paar lampions was ook niet van dien aard, dat men er over in extase kon geraken. Maar zelfs het pogen iets te bereiken moet al aangemoedigd wor den en wij zijn er van overtuigd, dat de be woners daar een volgend jaar in alle op zichten schitterend uit den hoek zullen ko men. In de Sint Jose phstraat, de Kin- heimstraat en de Stuartstraat was de jeugd aan het werk geweest. Met roode en witte vaantjes, met groen en wat bloe men, waartusschen men lampions had op gehangen, was werkelijk iets aardigs bereikt en vooral de Sint Josephstraat, waai de jeugd gistermorgen al vroeg uit de veeren was om de laatste hand aan de versiering te leggen, bood een feestelijken aanblik. Veel geld voor versiering en verlichting en veel hulp van deskundigen had de jeugd in deze straten niet en wat zy er van terécht gebracht heeft verdient dan ook zeker een woord van lof. De Spoorstraat welke tot dusver wel eens magertjes voor den dag kwam, heeft thans de schade ingehaald. Ze ziet er recht feestelijk uit en de bewoners hebben hun best gedaan er iets moois van te maken. Er zyn zooals trouwens in de meeste straten veel roode en witte wimpels, er zijn zeer vele bloembakken, met electrische lichtjes tusschen de oranjekleurige bloemetjes en de bewoners hebben tevens de gelegenheid te baat genomen nog eens hun hart uit te stor ten en te herinneren aan den goeden tjjd toen de meeste reizigers van het Station naar de stad door deze straat gingen. Op twee van het stadswapen voorziene doeken, aan beide straateinden leest men den wensch der bewoners: „Van en naar het Spoor de Spoorstraat door". Het Zevenhuizen heeft een alleraar digste versiering met wimpels en lampions op welker kappen het Alkmaarsche wapen voorkomt. Hier trekt een fraai bloemstuk van het gebouw van het Witte Kruis de aan dacht, waarin het embleem der organisatie verwerkt is. Gisteravond hebben de diverse buurtcom missies in open rijtuigen een tocht door onze gemeente gemaakt. Voorop ging de muziek, er waren pages te paard en te voet, er was een flambouwenverlichting en de diverse buurtbestuurderen hebben zich blijkbaar kostelijk vermaakt. In het bijzonder trok een groote vrachtwagen van gebr. Hoed de aandacht waarop oud-Alkmaarders met hoo- ge hoeden en lange pijpen zich blijkbaar van harte over het onzet van hun goede stad verheugden. Het Victoriebeeld en de Laat- tram hebben in dezen optocht niet ontbro ken. Het was gisteravond overvol op het ker misterrein en de exploitanten hebben blijk baar goede zaken gemaakt. Er was nu ook een variété-theater geopend en een keur van artisten paradeerde voor de tent. Buik spreken, acrobatiek, snelteekenen, clowne rie, het was er alles In bonte verscheidenheid tc bewonderen. Als het vanavond op deze kermis zoo druk blijft, is er alle kans, dat ze het volgend jaar nog veel grooter zal zijn. DE HOFPLEIN-BUURTCOMMISSIE. De Hof plein - buurtcomm lssie is den ge- heelen dag in de weer met het organlseeren van verschillende feestelijkheden en wed strijden, waarvan wij de uitslagen morgen zullen vermelden. Het was er zeer gezellig, wat gezien de geestige leiding van V. Keysper geen ver wondering behceft te verwekken. Vanmorgen volgden honderden belang stellenden den wedstrijd in het ballonloopen voor meisjes van 10 tot 12 jaar. Ook de wedstrijden in het fietsryden voor jongens van 8 tot 12 en die in het blaas- vechten voor jongens van 1216 jaar trok ken enorme belangstelling. Het hoogtepunt van de Hofpleinfeesten vormt echter de wedstrijd in het blaasvech- ten voor mannen boven 18 jaar in costuum, waarvoor belangrijke geldprijzen beschik baar zijn gesteld, welke wedstrijd van 8 10 uur wordt gehouden. Den geheelen dag worden de feestelijk heden opgeluisterd door de „Hofkapel". FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken zijn de volgende faillisse menten: R. van Silfhout, winkelier te Schagen, met benoeming van mr. Ledeboer tot rechter-commissaris en mr. Buiskool tot curator. De N.V. Cacao- en Chocoladefabriek West- Frisia te Enkhuizen, met benoeming van mr. Ubbens tot rechter-commissaris en mr. Lan geveld tot curator. P. van Riel, caféhouder te Hoorn, met be noeming van mr. Fruin tot rechter-commis saris en van mr. Prins tot curator. TWEE INBRAKEN. Gisteravond is juist buiten Alkmaar in de gemeente Heiloo op twee plaatsen in gebroken, waarbij de dieven geprofiteerd hebben van de afwezigheid der bewoners, die waarschijnlijk naar de verlichte stad waren gaan kijken. Bij den heer A. W. aan de Reguliers laan en bij den heer J. v. D. aan den Ken- nemerstraatweg werd alles overhoop ge haald, zoowel boven als onder. De onbe kenden hebben niets onaangeroerd gela ten, laden en kasten uitgepakt en overal gespeurd. Gelukkig voor de eigenaars, was de „belooning" niet groot; alleen bij den heer W. werd eenig geld vermist en bij den heer v. D. een paar handschoenen. De politie stelt een onderzoek in. De toeloop voor de gratis Kinder- en Fami lievoorstelling van den heer W. Schipper van de Laat, die Zaterdag zal gorden gegeven, is zoo buitengewoon gro^t, dj' een bijzondere regeling zal worden getroffen n.1.: dat de witte entreekaarten uitshiittnd recht van toegang geven voor de voorstelling, die om 2 uur aanvangt, terwijl de gele kaarten uit sluitend geldig zijn voor de voorstelling van 5 uur. In tegenstelling met het gister in de „Agen da" medegedeelde, wijzen we er op, dat in het City-theater aan de Doelenstraat vandaag twee voorstellingen worden gegeven, om half 8 en kwart vóór 10. Gegeven wordt els hoofd nummer „lm Sonnenschein", een nieuwe Weensche film, waarin Jan Kiepura, Friedl Csepa, Theo Lingen en Lili van Hohenberg de hoofdrollen vervullen. Als een bewijs van snelle reportage mag worden gezegd, dat reeds morgens in genoemd theater de 8-Oct.-feesten worden afgedraaid. Door de rechtbank alhier is heden be ëdigd tot makelaar in antikuair en hande laar in meubelen en antiquair de heer Ru ben Elion te Bergen. BÜ het vijftal jongeren, dat de ontzetvie ring nieuw leven heeft ingeblazen hebben wij gisteren den naam genoemd van den heer F. H. Ringers dit moet zijn de heer H. Ringers, thans wonende te Rotterdam. Op de receptie van de 8-October-vereeni- ging Dinsdagmiddag werd, namens het Alk- maarsch dubbel mannenkwartet „Zang en Vriendschap", dir. Corn. Jonker, wegens verhindering van den voorzitter, niet het woord gevoerd door den heer de Haas, doch door den secretaris van het kwartet, den hee P. Haasbroek. Gedurende de maand September werden door de wijkverpleegster 31 patiënten be zocht met totaal 392 bezoeken. Hiervan waren 184 bezoeken bij leden van het A. A. Z. A.. 167 bezoeken bij leden van het Wit-Gele Kruis, 13 bezoeken bij stadspatiënten en 28 bij particulieren De wijkkraamverpleegster legde 160 be zoeken af bij 7 patiënten en verleende 1 maal assistentie bij den dokter. Aan den aannemer R. J E. Bot is, als laagste inschrijver, de verbouwing en uit breidingswerken van het Kerdijk Vacantie- koloniehuis te Egmond aan Zee, volgens plannen van den architect Leguit, gegund. Hedenmiddag om kwart voor twee is er een hevige brand uitgebroken aan den Pa tersweg te Beverwijk, waardoor twee per- ceelen zijn uitgebrand en twee andere ern slige waterschade opliepen. naar waarnemingen, verricht In den morgen van Donderdag 8 October. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Verwachting, geldig tot den avond van Vrijdag 9 October: Zwakke tot matige noordoostelijke tot zuidoostelijke wind; helder tot licht of half bewolkt; droog weer; weinig verandéring in temperatuur. Bnitenlandsck weeroverzicht. Mooi herfstweer te verwachten. De kern van het hoogedruk-gebied ver plaatst zich weer naar Scandinavië, waar mee de toestand van mooi herfstweer ten onzent bestendigd wordt. Over Noorwegen, Zweden, en verder rond de Oostzee stygen de barometers. Het is daar rustig weer met hier en daar lichte vorst en uiteenloopende bewolking. Ook over de Britsche eilanden, onze omgeving en west-Frankrijk, heerscht, onder invloed van de hooge drukking, slechts zwakke wind. In ons land trad nachtvorst op, terwijl het nabij de Pyre neeën zelfs flink vroor. Te Biarritz ls de temperatuur 14 graden onder haar normale waarde. De Middellandsche zee-depressie vulde op, zij brengt in zuid-Frankrijk en het Rhone-dal een krachtige mistral. Over Zwitserland en zuid-Duitschland sneeuwt het nog, Weenen meldde in het afgeloopen etmaal 19, Zuerich 15 en Muenchen 11 mili- meter neerslag. De oceaan-depressie trok naar het noord-oosten, in diepte toenemend. Zij brengt over het westen van IJsland krachtigen zuidelijken wind met hooge tem peraturen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 17.51 uur tot 5.45 uur licht op. De bewoner van Patersweg 21, een zekere Visser, wilde eenige kleedingstukken boven het fornuis drogen. Deze vatten evenwel vlam en in een oogwenk stond het huisjein lichterlaaie. Het vuur deelde zich ook mede aan de be lendende perceelen. De brandweer, die spoe dig aanwezig was, kon evenwel niet meer voorkomen, dat twee ervan geheel uitbrand den, terwijl nog twee zeer ernstige water schade opliepen. De inboedels konden gedeeltelijk gered worden, de bewoners waren grootendeels verzekerd. Een driejarig kind van den heer Klaver te 't Zand geraakte op den Rijksweg langs het N.H. Kanaal te 't Zand al spelende onder een passeerende auto. Het bleek, dat het kind een hersenschud ding en een gekneusd bovenbeen had op- geloopen. Op advies van den dokter werd de kleine dadelijk vervoerd naar een zieken huis te Alkmaar. DREIGENDE GEVAREN VOOR LAND- EN TUINBOUW. Men zendt ons het volgende commu niqué: In verband met de door de regeering genomen maatregelen als gevolg van den nieuw geschapen toestand op monetair gebied, kwamen de dagelijksche besturen der drie centrale landbouworganisaties een dezer dagen wederom in vergadering bijeen, om zich omtrent een en ander na der te beraden. Algemeen was men van oordeel dat voor onzen land- en tuinbouw groote ge varen dreigen. Nu eenerzijds de productiekosten zullen stijgen (kunstmeststoffen, machinerieën) en anderzijds de regeering de eerste le vensbehoeften niet in prys wenscht ver hoogd te zien, zal het gevolg zijn dat de wanverhouding, welke reeds vóór de los lating van den gouder. standaard tusschen de belooning van den arbeid ten platte- lande en in andere groepen van onze be volking bestond, wordt verscherpt. In den breede werden de verschillende genomen en te nemen maatregelen be sproken. Voorts werd besloten zich te wenden tot den minister van landbouw en visscherij en het college van regeeringscommissaris- sen, teneinde in de gelegenheid gesteld te worden, de in den land- en tuinbouw ge voelde bezwaren en gevaren mondeling te kunnen toelichten. De verbetering van den havenmond. De rijkswaterstaat heeft gisteren aanbe steed het verdiepen en verbreeden van den havenmond van de buitenhaven alhier, met bijkomende werken. Laagste inschrijver was: J. M. Dekker te Rotterdam, met 17.777. Marika Rökk in een groote rol. In bioscoop „Harmonie" draait deze week een F.D.F.-film der Ufa, onder regie van Wer- ncr Hochbaum en getiteld „Lichte Cavalerie Stel u gerust, lezer, met dezen titel is niets ondeugends bedoeld. Het meisje Rosika (Ma rika Rökk), dat de hoofdrol vervult in het ver haal, is zelfs een heel braaf meisje. 7.e kan alleen maar erg goed dansen en paardrijden cn naar de circuspantomime, waarin zij haai eerste groote succes behaalt, is de film ic tc Cavalerie" genoemd. Zelfs haar carrière offert ze zonder aarzelen op, alt ze de keus heeft tusschen de carrière, die zij ongetwijfeld maken zal als vrouw van den circusdirecteur Cherubini en een onzekere toekomst, zelfs zonder den stalknecht, van wien zij wèl houdt en die er vandoor is ge gaan, omdat hij dacht, dat Rosika wèl van plan was, wat ze juist niet wou: namelijk trouwen met Cherubini. Het lijkt er dus op een gegeven moment veel op dat zoowel de staljongen als Rosika een droevige toekomst tegemoet gaan. Maar in films als deze gaat het als in sprook|es: de staljongen is eigenlijk een baron, Rosika be haalt een daverend succes, ook zonder Cheru bini, bij zijn Budapester concurrent Francim, in een groote circuspantomime en de film ein digt met een kus. Wat wil men meer, waar Rosika vurige Hongaarsche dansen danst, waar men glimpen opvangt van het circusleven en waar boven dien nog groote stukken show, zooals we die, zij het dan ook op grootscher schaal, kennen uit Amerikaansche films, in Lichte Cavalerie verwerkt zijn? (Niet officieel) 5de klaisse, 12de Iffst Trekking: van Donderdag 8 October 1936 Hooge Prfjzen t 1000.— 6806 t 400.— 331 5202 19624 20025 f 200.— 441 9761 12996 20049 f 100.— 966 1879 2770 3153 4544 7286 11680 13874 15560 17034 17038 18368 19439 Prijzen van 70. 3 118 206 210 407 495 804 663 697 724 748 754 935 943 1003 1066 1160 1197 1304 1411 1854 1744 1874 1885 1886 1896 1940 2181 2303 2391 2476 2496 2602 2660 2728 2744 2760 2788 2889 3087 3103 3265 3393 3499 3718 3834 3841 3858 3945 3988 4056 4163 4169 4440 4525 4626 4677 4725 4733 4746 4790 4858 5022 5281 5318 5409 5477 5566 5722 5982 6084 6144 6310 6227 6337 6377 6401 6510 6563 6565 0635 «682 6740 6942 6971 7185 7192 7459 7615 7704 7727 7730 7739 7771 7799 7873 0062 8120 8191 8247 8332 8435 8477 8498 8588 8594 8646 8728 8858 9031 9183 9261 9590 9837 9655 9671 9755 10006 10123 10140 10205 10270 10433 10672 10711 10957 11022 11082 11180 11393 11463 11709 11726 11798 18885 12021 12244 12252 12324 12355 12485 12533 12597 12613 12656 12779 12875 13066 13103 13164 13498 13556 13632 13672 13817 13952 13994 14048 14052 14059 14114 14210 14229 14230 14532 14576 14628 14707 14794 14848 14912 14992 15047 15125 15142 15184 15190 15196 15205 15231 15349 15479 15545 15546 15664 15750 15832 15846 15968 16095 16126 16231 18288 16317 16331 16384 16415 16538 16694 16892 16893 16959 17130 17318 17333 17385 17411 17444 17533 17541 17609 17651 17794 17822 17899 18023 18088 18108 18220 18289 18313 18363 18432 18435 18494 18707 18710 18791 18793 18927 19077 19157 19360 19470 19541 19566 19580 19875 19734 19737 19797 19883 20256 20351 20600 30620 30648 20798 20840 Nieten 50 61 78 81 100 120 131 314 218 238 300 338 413 447 456 462 465 507 515 568 627 714 727 766 863 811 900 921 1006 1016 1017 1049 1063 1084 1099 1158 1168 1241 1252 1286 1338 1369 1374 1402 1479 1531 1534 1535 1557 1571 1581 1583 1843 1662 1721 1793 1840 1857 1861 1933 1935 1943 1945 1963 1958 1991 1997 2024 2064 2079 2102 2116 2157 2159 2164 2169 2171 2185 2199 3235 2274 2295 2350 2362 2414 2420 2495 2553 2568 2581 2582 2610 2659 3662 2697 21U 2718 2720 2740 2743 2757 2759 2806 2825 2839 2851 2878 2880 2887 2932 2949 2954 2967 3040 3047 3063 3076 3114 3194 3207 3233 3234 3235 3247 3249 3253 3258 3266 3270 3306 3311 3313 3403 3501 3514 3550 3574 3744 3766 3774 3832 3879 3920 3927 3973 3990 4011 4013 4038 4038 4071 4082 4092 4100 4141 4142 4144 4157 4191 4236 4260 4298 4340 4349 4469 4493 4518 4540 4594 4608 4664 4711 4726 4730 4794 4799 4824 4846 4877 4895 4909 4937 4968 5038 5108 5109 5141 5155 5192 5206 5273 5296 5384 5387 5400 5533 5534 5588 5590 5651 5674 5684 5691 5898 5727 5733 5750 5772 5872 5876 5952 5965 6035 6172 6174 6175 6209 6291 6343 6347 6375 6376 6391 6398 6412 6463 6502 6518 6526 6554 6607 6610 6643 6646 6665 6688 6709 6728 6747 6755 6834 6897 6907 6916 6917 6932 6968 6972 6991 7051 7079 7086 7113 7172 7173 7240 7282 7298 7351 7445 7480 7516 7544 7560 7600 7612 7624 7654 7678 7682 7735 7748 7751 7804 7826 7841 7883 7892 7918 7986 7997 8043 8044 8103 8107 8141 8185 8207 8225 8230 8236 8249 8260 8265 8270 8281 8326 8407 8531 8537 8553 8631 8632 8637 8647 8690 8747 8790 8822 8841 8869 8942 8996 9024 9053 9075 9156 9157 9253 9326 9401 9403 9414 9433 9442 9449 9536 9623 9669 9675 9714 9721 9753 9765 9781 9787 9827 9842 9854 9857 9863 9871 9912 9924 9970 9977 9982 10045 10088 10157 10161 10318 10443 10529 10531 10542 10584 10600 10728 10733 10770 10771 10809 10816 10829 10832 10845 10848 10863 10872 10874 10885 10894 10930 10981 11072 11087 11090 11220 11244 11287 '.1325 11337 11365 11396 11465 11536 11544 11549 11589 11598 11605 11619 11652 11668 11670 11674 11677 11686 11705 11803 11805 11892 11904 11911 11932 11937 12048 12078 12101 12116 12158 12186 12262 12265 12274 12282 12286 12308 12354 12382 12391 12453 12483 12486 12496 12522 12530 12537 12543 12549 12603 12664 12688 12746 12749 12751 12758 12762 12790 12807 12828 12829 12865 12946 12978 13014 1302a 13035 13132 13138 13148 13186 13192 13248 13261 13270 13390 13403 13418 13431 13445 13470 13490 13519 13595 13634 13667 13700 13708 13722 13796 13823 13845 13865 13901 13908 12938 13948 13955 13958 13966 14071 14080 14137 14146 14148 14164 14174 14193 14244 14263 14337 14468 14474 14481 14587 14584 14597 14609 14615 14630 14710 14711 14723 14732 14738 14747 14757 14779 14798 14815 14829 14847 14864 14900 14905 14922 14924 14952 14954 14985 15002 15060 15075 15076 15129 15192 15215 15257 15265 15365 15418 15419 15452 15458 15512 15537 15544 15616 15618 15698 15707 15738 15772 15800 15360 15912 15998 16012 16116 16181 16212 16223 16234 16251 16357 10375 16389 16390 16430 16442 16520 16644 16675 16676 16680 16692 16728 16745 16747 16801 16802 16832 16835 16856 16859 16897 16919 16933 16955 16972 17004 17045 17074 17078 17034 17220 17266 17394 17428 17443 17530 17581 17616 17624 17843 17879 17687 17711 17760 17801 17816 17817 17819 17824 17863 17886 17976 17979 17980 18014 18015 18018 18129 18149 18161 18192 18219 18230 18239 18249 18264 18269 18271 18282 18296 18311 18324 183C1 18395 18401 18431 18447 18458 18475 18483 18484 18495 18524 81552 18615 18621 18699 18717 18722 18756 18761 18780 18911 18945 18962 18968 18986 19038 18042 19064 19076 19116 19205 19208 19313 19364 19357 19367 19414 19445 19460 19637 19700 19710 19714 19723 19744 19776 19021 19898 19916 19920 19965 19999 20013 20014 20072 20200 20247 20257 20375 20392 20404 20462 20469 20534 20590 20767 20769 20773 20777 20809 20813 20829 20862 20866 306H Verbetering: Se kl. 11e Wst: 13881 ontbreekt.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 13