Verrassende voetbaluitslagen. V.U.C. EN h.B.S. WINNEN HUN EERSTE WEDSTRIJDEN fN E E L; N A D E L 1 N 1 1 ALKMAARSCHE COURANT van MAANDAG 26 OCTOBER 1936 Standen. O v.v.o. 3 Si e SPORT EN WEDSTRIJDEN V o e t b a L DE EERSTE KLmSSERS O, die regen! En o die gladde vel den! Want zij' zijn mede oorzaak ge weest van een zeer groot aantal onverwachte uitslagen. Dat A. D. O. thuis verloor van Xerxes, Sparta thuis van V. U. C., Haarlem thuis van D. W. S., wie had het kunnen denken? Zoo ziet men, hoe wonderlijk de voetbal kan rollen en hoe illusies gewoon-weg in rook vervliegen! AFDEELING L Ajax won van Excelsior. Wjj zouden haast zeggen „natuurlijk", maar het is een zeer benauwende 21 zege geworden, waarmee de Amsterdammers echter ste vig aan den kop gebleven zijn en op het oogenblik slechts bedreigd worden door de babies, C. V. V., die met 20 van R. C. H. wonnen. Wij memoreerden reeds de nederlaag van A. D. O. en mogen nog even de aan dacht vestigen op de D. H. C.-zege op Blauw-Wit. AFDEELING II. De allergrootste verrassing van den Zondag was wel de nederlaag van Haar lem tegen D. W. S. en dat nog wel of liever: juist op eigen terrein. Intusschen een gevoelige klap voor de Haarlemmers, waarvan Fejjenoord, dat in de Koog met 31 zegevierde, profiteert. V. U. C. en H. B. S. maakten goed, wat A. D. O. ver- zv.:. .ie: ze wonnen allebei hun eersten wedstrijd in dit seizoen. AFDEELING IV. In het Zuiden waren de uitslagen vrij normaal, al valt de groote zege van N. A. C. op B. V. V. zeer op. En tevens be wijst de 72 nederlaag van Eindhoven tegen N. O. A. D. op groote zwakte van de Eindhovensche ploeg. AFDEELING V. In het Noorden won Be-Quick den be langrijken wedstrijd tegen G. V. A. V. en neemt nu de eerste plaats in op de rang lijst. Merkwaardig is hier ook de overwin ning van Achilles op Velocitas, waardoor Velocitas ernstig candidaat geworden is voor de tiende plaats. Hoogezand verraste door een zegen op Leeuwarden. C. V. V.—R. C. H.' 2—0. Het begin was voor de thuisclub, die volkomen in de meerderheid was en het verwonderde dan ook niemand, toen zij na verloop van twaalf minuten de leiding nam. R. C. H. moest het van enkele uitvallen hebben, doch de hechte verdediging van C. V. V. had daarmede niet veel moeite. Kort voor de rust slaagde C. V. V. er in, den voorsprong te vergrooten (20). Na de hervatting heeft het spel, zoo mo gelijk, nog minder te beteekenen. Welis waar was het overwicht van C. V. V. iets minder groot. Het gladde terrein bood de spelers blijkbaar onoverkomelijke moei lijkheden en het is dan ook niet meer dan een lusteloos heen en weer getrap. Ge doelpunt werd er niet meer en toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot, was ieder blij dat het afgeloopen was. D. H. C.Blauw-Wit. 20. Reeds in de eerste minuut ontkwam D. H. C. aan een doelpunt. Daarna ontwik kelde zich echter een prachtigen, tech nisch zeer hoogstaanden strijd tusschen de twee elftallen, die elkaar niets wilden toegeven. De rust ging dan ook in met hlanken stand. In de tweede helft waren de beide ploegen eveneens mooi tegen elkaar op gewassen en de toeschouwers konden ge- nieten van fraai en fair spel. Uit een vrijen schop nam D. H. C. tenslotte de leiding. Be Amsterdammers gaven zich echter niet gewonnen en zetten aanval na aan- val op. Echter zonder resultaat. Zes mi- nuten voor het einde verdween de bal onhoudbaar voor Ferwerda voor de laat ste maal tusschen de doelpalen (20). D. F. C.Stormvogels. 31. Na tien minuten had Ruisch met een meesterlijk schot succes, daarmede zijn club de leiding gevende. Hoewel de gasten in het veld zeker niet de minderen waren, liet het afwerken der aanvallen veel te wenschen over, waardoor de niet al te sterke Dordtsche verdediging steeds in kon grijpen. Nadat het spel een half uur lang van doel tot doel had gegolfd, vergrootte D. F. C. den voorsprong. Be Stormvogels zetten er alles op en inderdaad werd vlak voor rust de stand 21 gebracht. In de tweede helft waren de Stormvo 6els langen tijd uitgesproken sterker. De gasten konden maar niet door de Dordt sche verdediging heen komen en toen zij tegen het einde alles in den aanval brach ten. gaf Ruitsch onverwacht scherp door aan C. Mijnders, die onhoudbaar doel Puntte. AjaxExcelsior. 21. Het is 0p het kantje af geweest, dat Ajax den Rotterdamers twee punten kon afsnoepen, want twee minuten voor het einde van den wedstrijd was de stand nog 11 gelijk. Het doelpunt van Anderiessen werd dan ook uitbundig door de paar dui zend Ajax-aanhangers toegejuicht. Reeds dadelijk trok de Ajax-voorhoede ten aanval, maar de gladde bal was moeilijk onder controle te krijgen. Na vier minuten opende Ajax de score, toen van Reenen den bal keurig doorgaf naar den vrijstaanden van Wijngaarden, die met een hard schot via den paal inknalde. ci—0). Bij een Excelsior-aanval kon Weppner den bal niet heelemaal stoppen en de toestormende Schubert had bijna in eigen doel geschoten. Tenslotte kwam na zeven tien minuten de gelijkmaker. (11). Na de rust zette Ajax dadelijk een offensief in, de Rotterdammers stonden mcl vijf man te verdedigen. De verstandhouding was er inmiddels in het veld niet beter op geworden. Vooral de Rotterdammers veroorloofden zich nogal eens ongeoorloofde practijken. Toen Blomvliet bij een snellen aanval door keeper Jongste unfair op zij werd gezet, was een penalty het resultaat. Het schot van van Deyck werd echter schitterend gestopt. Herhaaldelijk moest de arbiter vermaningen en vrije schoppen uitdeelen. Toen men reeds aan een verdeeling der punten dacht, kwam Anderiessen naar voren. Eenige minuten voor het einde kopte hij den bal onder oorverdoovend gejuich langs Jongste. (21). A. D. O.Xerxes. 12. De bezoekers hebben in dezen door wei nig publiek bijgewoonden wedstrijd wel iets meer gekregen dan hun toekwam. Twee fouten in de Haagsche verdediging leverden even zoovele doelpunten voor Xerxes op, dat alleen voor de rust in staat was een dikwijls aantrekkelijk sa menspel te laten zien. A. D. O. was in de eerste helft over het geheel genomen de mindere, maar terwijl de talrijke Rotterdamsche aanvallen op de hechte Haagsche verdediging dood lie pen, zag B. Tap ongeveer 20 minuten na d^n aanvang kans uit een voorzet van de Korte doelman Damme te passeeren. Xerxes bleef weliswaar iets gevaarlijker, maar Koek in het Haagsche doel weerde zich kranig, zoodat bij de rust A. D. O. nog de leiding had. De Hagenaars zetten de tweede helft met een hevig offensief in, maar de talrij ke aanvallen leverden door gebrek aan schatvaardigheid niets op. De uitvallen van Xerxes werden veelal door Choufour tijdig onschadelijk gemaakt, waarna Vols den bal hard in eigen doel trapte (11). Terwijl A. D. O. na dezen tegenslag alles op alles zette, kwam kort voor het einde 't tweede tegenpunt van den voet van den voor Lagendaal ingevallen Kok (12). Daarmede kwam het einde. K. F. C.Feyenoord. 13. Ofschoon de overwinning in de tweede helft eenigen tijd twijfelachtig was, heb ben de Rotterdammers op verdiende wijze K. F. C. op eigen veld met 13 geklopt. Het spel van Feyenoord was over alle linies beter dan dat der thuisclub, die echter danig gehandicapt was door gemis van twee harer goede spelers. De bezoe kers kwamen reeds dadelijk goed combi neerend opzetten en het spel was nog maar 5 minuten oud, toen Bas Pauwe van een schermutseling voor het Kooger doel profiteerde en den bezoekers de leiding gaf. 01. Ofschoon Feyenoord den toon bleef aan geven, wist K. F. C. toch eenige malen gevaarlijk door te breken en na een paar vergeefsche pogingen gelukte het K. F. C. na 25 min. uit een doorbraak, de partijen op gelijken voet te brengen. (11). Feyenoord kwam nu weer geducht opzet ten en op volkomen verdiende wijze wist zij kort voor de rust uit een hoekschop door Kantebeen opnieuw de leiding te nemen. (12). Na de hervatting kwam K. F. C. ge ducht opzetten, doch de Rotterdamsche verdediging hield stand, waarna een pe riode volgde, waarin de bezoekers het spel weer in handen namen. De strijd verstreek onder spanning, doch toen Ba- rendrecht vlak voor het einde opnieuw doelpuntte (13) was het pleit beslecht en had Fe'i»noord gekregen wat haar toe kwam. SpartaV. U. C. 03. In een door weinig publiek bijgewoon den wedstrijd heeft Sparta op eigen ter rein tegen het Haagsche V. U. C. een ver diende nederlaag geleden. Veel moois is er in dezen wedstrijd niet te genieten geweest. Het was een uiterst middelmatige partij voetbal, waarin de gasten, die overigens ook maar weinig goede dingen lieten zien, door hun grooter enthousiasme de overwinning behaalden. Wel demonstreerden de Rotterdammers eenige keeren aardig veldspel, doch ver der kwamen zij niet. Toen er ongeveer een half uur ge speeld was, scoorde V. U. C. haar eerste doelpunt. De voorhoede trok ten aanval, en wist met een laag schot Cohen te pas seeren. (01). In de tweede helft namen de gasten het spel vrijwel geheel in handen. Reeds in de eerste minuten slaagde V. U. C. erin de score te verhoogen. (0—2). Onmiddellijk hierop trokken de Hagenaars opnieuw met succes ten aanval. Er volgde een hoekschop op het Rotterdamsche doel, waaruit met een fraaien kopbal den stand op 03 werd gebracht. Haarlem—D. W. S. 1—2. Direct ontwikkelde zich een gelijk op gaande strijd, waarbij eens een der D. W. S.-backs zeer gevaarlijk op eigen doel terugspeelde. Na ruim zes minuten nam Haarlem de leiding, toen de twee D. W. S. backs elkaar niet goed begrepen. 10. Langzaam maar zeker kwam D. W. S. toch op dreef en wist circa tien minuten voor rust Clot gelijk te maken. (11. Na de hervatting werd aan weerszijden een fraaie kans tot doelpunten gemist. Na negen minuten gaf de D. W. S.- rechtsbuiten een goeden voorzet, welken de linksbuiten van Stokken handig wist te benutten. (12). De strijd werd bijzonder spannend, zon der dat bepaald van eenige meerderheid van een der partijen sprake was. Haarlem deed wanhopige pogingen om gelijk te maken, maar D. W. S. wist behoorlijk van zich af te bijten, hoewel zij zich in hoofd zaak op verdedigen bleef toeleggen. Het einde brak aan met een verdiende 21 overwinning der Amsterdammers. H. B. S.—Z. F. C. 5—2. In een technisch niet op hoog peil staanden, doch wel spannenden wedstrijd is H. B. S. er in geslaagd Z. F. C. met 52 een verdiende nederlaag toe te bren gen. Reeds na 4 minuten nam de thuis club de leiding, toen Doets in eigen doel trapte. (10). Het spel ging daarna gelijk op. H. B. S. was echter iets gevaarlijker. Er werd veel en hard, doch meestentijds onzuiver ge schoten. Na 24 minuten loste Stricken van den rechtervleugel een hard laag schot, dat doel trof. (11). Het begin van de tweede helft was uiterst sensationeel. Er werden 4 doel punten gemaakt in 7 minuten. Stricken doelpuntte voor de gasten (12).Van den aftrap ging van Vliet er van door. Voor doel gaf hjj over aan Bakhuys, die in schoot (22). 1 minuut later gaf Opborst een voorzet en Bakhuys kopte heel fraai in (32). 3 minuten later waren weer de ex-kraaien in den aanval. Van Kesteren dribbelde goed door en voor het Zaansche doel ont stond een doelworsteling en van den Oever schoot grandioos langs Dijkstra. (4—2). H. B. S. bleef iets sterker, doch het plaatsen zoowel van Z. F. C. als H. B. S. bleef slecht. Na een half uur spelen doel puntte Bakhuys voor de derde maal en bracht den stand op 52. Het spel verslapte toen. Z. F. C. speelde een verloren wedstrijd en H. B. S. deed het ook heel kalm aan. Het einde kwam met een 52 zege voor de thuisclub, waarmee H. B. S. de eerste punten in de wacht sleepte. AFDEELING IV. N. A. C. wint van B. V. V. De groote wedstrijd in het Zuiden was wel N. A. C.B. V. V., omdat hier twee kampioenscandidaten elkaar bestreden. De wedstrijd eindigde met eenige inciden ten (men zie elders), welke niet noodig waren geweest. De wedstrijd begon zeer goed en was direct enthousiast. Veel krachtsverschil was er niet, al kreeg N. A. C. eenige kan sen. In het laatste kwartier doelpuntte eerst B. V. V. en daarna N. A. C., zoodat de rust kwam met 11. Na de rust was B. V. V. aanvankelijk iets sterker en kon opnieuw de leiding nemen. Toen ging N. A. C. geheel op den aanval spelen en in slechts enkele minuten was de achterstand omgezet in een 52 voorsprong en toen, vlak voor tijd gebeurde het onverkwikke lijke; de wedstrijd werd gestaakt en later uitgespeeld, toen politiemacht het veld ontruimd had van al te vurige supporters. JulianaRoermond eindigde in een 22 gelijk spel. De wedstrijd was zeer spannend, want de aanvallen wisselden elkaar voortdurend af. Nadat Roermond de leiding had genomen, maakte de thuis club spoedig daarop gelijk. Na de hervat ting duurde het 25 minuten, voordat Roermond ten tweede male de leiding nam, doch direct daarop kwam weer de gelijkmaker. Daarbij bleef het. LongaBleijerheide werd eveneens ge lijk. De voorhoede der thuisclub kreeg ge noeg kansen, maar schoot slecht en slechts één keer werd raak geschoten. Na de thee werd Longa teruggedrongen en tenslotte kwam de gelijkmaker. Eindhoven had al weer een slechten dag. Ze speelde thuis tegen Noad, dat in de eerste helft slechts een 1—0 voor sprong kreeg. Direct na de thee werd het gelijk en toen had Noad een productieve bui. 'tWerd 13 en hoewel het even daarna nog 23 werd, bleef Noad sterker en zij voerde geleidelijk den stand op tot 2—7. M. V. V. liet zich thuis kloppen door P. S. V. De gasten waren in de eerste helft sterker en namen toen een 20 voorspi-ong. Na de thee zette de thuisclub alles op den aanval, doch hun werk werd met slechts één doelpunt beloond, zoodat P. S. V. met 2—1 won. AFDEELING V. Be-Quick aan den kop! In Groningen werd de plaatselijke wed strijd G. V. A. V.Be-Quick gespeeld. Beide clubs waren nog ongeslagen en had- d elk twee verliespunten. 't Ging hier dus om de directe leiding. G. V. A. V. be gon sterk aan te vallen, gesteund door den wind, maar na een kwartier was er van krachtsverschil weinig meer te bespeuren. Be-Q''ick nam de le'ding, doch 5 minu ten later was de stand weer gelijk. Na de Ajax 6 5 1 0 15— 8 11 C. V. V. 6 4 1 1 12— 8 9 Xerxes 6 3 1 2 19—12 7 D. H. C. 6 3 1 2 11— 8 7 BI. Wit 6 3 0 3 10— 9 6 A. D. O. 6 2 1 3 5— 6 5 Excelsior 6 2 1 3 11—12 5 D. F. C. 6 2 1 3 12—16 5 R. C. H. 6 1 1 4 8—19 3 Stormvogels 6 1 0 5 11—15 2 Feyenoord 6 5 1 0 21— 9 11 Haarlem 6 4 1 1 18— 8 9 D. W. S. 5 4 0 1 10— 8 8 V. S. V. 6 4 0 2 14—11 8 H. D. V. S. 5 3 0 2 9—11 6 Sparta 5 2 1 2 3— 4 5 K. F. C. 5 1 1 3 10—12 3 V. U. C. 6 1 1 4 9—13 3 H. B. S. 6 1 0 5 10—20 2 Z. F. C. 6 0 1 5 5—13 1 P. S. V. 6 4 1 1 15— 8 9 N. O. A. D. 6 4 0 2 22—13 8 B. V. V. 6 3 1 2 16—14 7 N. A. C. 6 3 1 2 12—10 7 Roermond 6 2 3 1 14—13 7 Bleyerheide 6 2 3 1 8— 9 7 Longa 6 2 1 3 17—12 5 Juliana 6 1 3 2 11—17 5 M. V. V. 6 1 1 4 10—15 3 Eindhoven 6 1 0 5 11—25 2 Be Quick 7 5 2 •0 27—11 12 G. V. A. V. 7 4 2 1 21— 8 10 Veendam 7 3 2 2 16—11 8 Hoogezand 7 2 3 2 17—16 7 Sneek 6 2 2 2 5— 8 6 Friesland 6 3 0 3 11—18 6 Leeuwarden 6 2 1 3 11—14 5 H. S. C. 6 2 0 4 7—17 4 Velocitas 7 1 2 4 13—16 4 Achilles 7 1 2 4 16—25 4 dezen uitwedstrijd hebbe nde geel-zwarte Hilversummers tot een goed einde weten te brengen. Met 31 ging de jeugdige tweede klasser ten onder, waardoor 't Gooi in de running blijft. Bloemendaal heeft van haar bezoek aan A. F. C. weinig pleizier gehad. De voor hoede der Reds was weer goed op schot en doorboorde zevenmaal het vijandelijke doel. De club van De Bock kon er maar drie tegenover stellen, zoodat het een 73 nederlaag werd voor onzen nieuwen in ternationaal. Laten wij hopen dat het Zon dag a.s. in het Stadion een gunstiger uit slag voor hem zal zijn. H. F. C. heeft het in Den Helder weer niet kunnen bolwerken. De roodjakken hebben de Good Old een 41 nederlaag toegebracht, waardoor de Haarlemmers voorloopig op de onderste plaats blijven. De stand is thans: Alcmaria 5 3 2 E. D. O. 6 3 2 't Gooi 6 2 3 A. F. C. 6 2 3 H. R. C. 6 3 2 B. F. C. 6 2 2 Kennemers 5 2 0 Spartaan 6 12 Bloemendaal 6 2 0 H. F. C. 6 11 thee bleven de kansen wisselend, totdat G. V. A. V. plotseling een serie snelle en gevaarlijke aanvallen ondernam en een 31 voorsprong kon krijgen! Was Be-Quick geslagen? Verre van dat, want direct van den aftrap af werd het 32 en in het laatste kwartier kwam eerst de gelijkmaker en tenslotte won Be-Quick, dank zij een vierde doelpunt, in de laatste minuten gemaakt. Achilles verraste vriend en vijand door Velocitas te kloppen. Wel was Velocitas eerst sterk in den aanval, doch na 25 mi nuten nam Achilles de leiding en behield die tot de rust. Toen kwam er verande ring: Velo maakte al gauw gelijk en nam even later zelfs de leiding (12). Maar Achilles gaf niet op, speelde enthousiast verder en met 52 won de Asser club haar eersten wedstrijd en staat nu gelijk met Velocitas. Veendam speelde thuis tegen H. S. C., dat er niet aan te pas kwam. De thuisclub was technisch beter en won zcér verdiend met 41. Hoogezand deed verrassend goed werk, door Leeuwarden met een 41 nederlaag huiswaarts te zenden. In de eerste helft ging het gelijk op en de rust kwam met 11. Daarna werd de thuisclub iets ge vaarlijker en zij won met 41 wel ver diend. De wedstrijd FrieslandSneek ging niet door. V. S. V.—Hermes-D. V. S. 3—0. De gasten, die den wind in den rug hadden, gingen direct zeer aanvallend te werk. Slechts een paar uitvallen der Velsenaren bezorgden de Schiedammers wat moeilijkheden. G. Michel schoot zelfs eenmaal hard tegen de lat. De gastheeren kwamen er tegen de rust wat beter in en vijf minuten voor het einde van de eerste helft bezorgde van Leeuwen zijn club de leiding (10). Na de hervatting was het spel geheel in handen van de gastheeren, doch hun schieten liet nog wel eens wat te wen schen over. Uit een vrijen schop bracht Heins den stand op 20. De Schiedamsche voor hoede deed weliswaar goed haar best, doch zij had geen geluk. Uit een voorzet van Teeling bracht G. Michel den stand op 30. Op het laatste nippertje zetten de Velsenaren een aan val op, en Michel schoot den bal in het doeldoch dit was juist iets te laat, want nog geen halve seconde tevoren had het eindsignaal geklonken. DE TWEEDE KLASSERS De spanning blijft er in. Alcmaria klopt Spartaan. E.D.O. wint van B. F. C. 2de klasse B. Ondanks regen en wind een geheel af gewerkt programma. Er zijn in deze afdeeling weer enkele belangrijke uitslagen gevallen. In de eerste plaats heeft Alcmaria zich aan den kop weten te handhaven door een moeilijk bevochten 21 overwinning op het Amsterdamsche Spartaan. Deze hoofd- steaelingen hebben dus hun aanhang we derom moeten teleurstellen, ondanks de gewaagde veronderstelling, dat zij het minstens tot een gelijk spel zouden bren gen. Onze stadgenooten dachten er an ders over en namen beide winstpunt-n mee naar huis. De strijd tusschen de nummers twee en drie werd te Haarlem gespeeld, waar E. D. O. het Bussumsche B. F. C. ontving. Niet minder dan 7 doelpunten werden hier ge- >rd, waarvan di grootste helft door E. D. O., zoodat B. F. C. met 'n 4-3 neder laag huiswaarts ging en een duikeling op de competitieladder maakte, waardoor zü voorloopig is uitgeschakeld. 't Gooi trok naar de Kennemers en ook 0 13— 5 8 1 11— 8 8 1 15—10 T 1 21—16 7 1 21—17 7 2 24—21 6 3 7—13 4 3 11—13 4 4 15—25 4 4 15—25 3 Westel. U. 2e kL B i i iü li li 03 E. D. O. I j Alcmaria 1 Bl.daal Kennem. 'o O os X Spartaan 1 H.F.C. A 4-813-5 - |3-0 - B. F. C. j - m - i 2-1 5-5 A.FC. j - |D 1-2 7-3j 1-1 E.D.O. - 4-3| - 1-21 - 3-1 - Alcmaria 6-1 i - l-l i BI.daal 1 1-5 1-6:6-3 Kennem.i 3-2: 3-2| 1-3 9 't Gooi |2-2 13-3 t l-l i - -1- H.R.C. Ï4-2 1-3 - - O |4-3 Spartaan - ■I- 0-0 1-2 (3-0 - nl 1 2de klasse A. Velox en Zeeburgia spelen gelijk. W. F. C. verliest in Hilversum. De belangrijkste ontmoeting voor deze afdeeling werd in Utrecht gespeeld. Hier toch ontving het leidende Velox het haar op de hielen zittende Amsterdamsche Zee burgia. Beide ploegen hebben een uitmun tende verdediging, hetgeen ook in dezen wedstrijd weer tot uiting kwam, want elk der voorhoedes wist maar éénmaal te doelpunten, zoodat de eer werd gedeeld, en Velox zich aan den kop handhaaft, ter wijl Zeeburgia blijft loeren op een mis stap van de Stichtenaren. Niet alleen ech ter de Amsterdammers, maar ook Hilver sum hoopt, dat Velox zich nog eens zal vergissen om dan kans te maken op de eer ste plaats. Hiervoor heeft zij het bezoe kende W. F. C. alvast weer een 21 nederlaag toegebracht, zoodat zij in punten gelijk staat met Zeeburgia, 2 punten ach ter de leiders aan. Met W. F. C. gaat het na den prachtigen start minder rooskleurig dit is de derde nederlaag in successie, en reeds staat zij thans beneden het gemid delde van 1.00. O. S .V. heeft zich weer een paar plaat sen weten op te werken door een 5—1 overwinning op W.-Frisia. Gelukkig voor de Enkhuizers verloor ook O. V. V. O. opnieuw. Met 41 gingen deze hoofdstedelingen in Kuilenburg tegen Vriendenschaar ten onder. Z. V. V. wist het thuis tegen Hercules niet verder te brengen dan een 33 gelijk spel, wat een goede prestatie van de Utrechtenaren genoemd kan worden. Hier luidt de stand: Velox 6 4 2 0 106 10 Zeeburgia 6 3 2 1 106 8 Hilversum 6 4 0 2 119 8 O. S. V. 6 3 12 16—10 7 Hercules 6 2 3 1 1013 7 Vriendensch. 6 2 2 2 97 6 Z. V. V. 6 2 2 2 8— 8 6 W. F. C. 6 2 1 3 8— 4 5 W. Frisia O. V. V. O. 6 6 6—14 3 0 0 6 5—16 Westel. 2e kl. A N n S 2 li X JD V O Q> N W.Frisia cd Vr.schaar <0 "5 O te 0) X Z. V. V. 0.1 1.1 3.3 3.2 2.1 W. F. C. 2.0 r 0.0 0.1 O.V.V.O. 1.2 f 2.3 0.3 Velox 3.2 2.1 1.1 Zeeburgia 2.1 2iO r 4.1 W.Frisia O S. V. 0.1 0.4 l.l 2.1 5.1 6.1 Vr schaar r 4.1 0 1 2.2 Hercules 2.1 0.0 m 2.1

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 9