J.B.Köstor pUQEBËE] jLqmda £aatsie A Stad w ÜmqewMQ WeerAeeicfit Prins Bernhard bezoekt Amsterdamsche Effectenbeurs. Eeniq »n V/aarb<>r9 LANGESTRAAT MAGDALENENSTRAAT Tot en met 15 Nov. In De Nieuwe Doele tentoonstelling schilderijen, aquarellen en teekeningen van K. z. o. D.; Zaterdag 1 5 en 7—10 uur, Zondag 10—5 uur; andere dagen 1—5 uur. Bioscopen. Victoria-theater, hall acht, hoofdnummer Merijntje Gijzen's jeugd (naar den roman van A. M. de Jong), hoofdrollen Marcel Krols, Piet Bron, A. M. de Jong, Mimi Boes- nach e.a. (Weder geprolongeerd). Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De man die te veel wist (sens.); hoofdrollen Pe ter Lorre, Leslie Banks, Edna Best en Nova Pilbeam. Toegang boven 18 jaar. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Show- boat (muz.); hoofdrollen Irene Dunne, Paul Robeson, AUan Jones, Helen Morgan. Toe gang voor eiken leeftijd. Donderdag 12 November. 2.30—5 en 7—10.30, Verdronkenoord 113, bazar evang. luth. gemeente. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van „De weg naar het geluk" voor „Bilderdijk" door Haarlem's Tooneel. Vrijdag 13 November. 2.305 en 710.30, Verdronkenoord 113, bazar evang. luth. gemeente. 8 uur, De Unie, voordracht voor het ge nootschap NederlandFrankrijk. 8 uur, 't Gulden Vlies, selskip Friso, op voering tooneelstuk „Yn it brüsjende lib- ben". 8 uur, Waakt en Bidt, Ned. Chr. Vrou wenbond, spreker de heer Bos uit Den Hel der over het Jodenvraagstuk. (Ongecorrigeerd). ZITTING TWEEDE KAMER. Het huwelijk der prinses. Hedenmiddag vergaderde de Tweede Kamer. De voorzitter deelt mede, dat morgen by den aanvang der openbare vergadering zul len worden behandeld de wetsontwerpen. 1. Goedkeuring van het huwelijk van H. K. H. prinses Juliana en regeling van de toelating van getuigen bij de voltrekking van dit huwelijk, alsmede van eenige gevol gen van deze echtverbintenis. 2. Naturalisatie van Z. D. H. prins Bern- hard Leopold Frederik Everhard Julius Coert Karei Godfried Pieter van Lippe Biesterfeld en regeling van eenige gevolgen dier naturalisatie. Rijks begrooting voor 1937 De voorzitter deelt mede dat a.s. Dinsdag avond een aanvang wordt gemaakt met de behandeling van hoofdstuk 5 (binnenland- sche zaken) der rijksbegrooting 1937. Thans wordt voortgegaan met de alge- meene beschouwingen over deze begrooting. De heer Schouten (a.r.) verklaart dat de antir.-fractie het over 't algemeen met het regeeringsbeleid en met de Memorie van Antwoord eens is. Het effect der monetaire maatregelen moet nog worden afgewacht. Spr. kan niet zonder meer instemmen met het overbrengen van uitgaven uit den gewonen naar den kapi- taaldienst Het aantal arbeidscontractanten is wel zeer groot, van het instituut wordt gebruik gemaakt voor een doel, waartoe het niet dient Wat de defensiekwestie betreft, neme de regeering de bestaande onrust weg. De soc. democraten verzuimen, uiteen te zetten, hoe de toestand van ons land zou zijn, als hun wenschen in vervulling waren gegaan. Bovendien is de economische posi tie van ons land niet zoo ongunstig als de soc. dem. het wel willen doen voorkomen. Spr. acht een samengaan met de soc. dem. voor de antirevolutionnairen uitgesloten, hun desiderata zijn niet die van de anti revolutionnairen. Voor een combinatie, waarvan de soc. dem. deel uitmaken, be hoeft men op den steun der anti-revolution- nairen niet te rekenen. Zij willen medewer ken aan handhaving van aloude volks goederen. De evolutionneering van soc.-dem. begin selen nagaande, zegt spr., dat op de vraag naar hun oorzaken het antwoord nog niet is te geven. Er zou in werkelijkheid al veel be reikt zijn, als de soc.-dem. inderdaad op schuiven naar de vrijz-dem., al gaan spr.'s wenschen naar méér. (Vrooljjkheid). Zoo lang b.v. de werkstaking als politiek strijd middel niet wordt afgezworen, zoolang acht spr. samenwerking met de soc.-dem. niet wel mogelijk. Wat de samenstelling van het huidige en het vorige kabinet aangaat, in 1934 en 1935 was er geen meer acceptabele oplossmg der kabinets-crisis mogelijk, dan de verkregene, al zijn er wel bezwaren tegen. De strijd om de principes behoort eigenlijk voort te gaan. GECOMPLICEERD VERKEERSONGEVAL. Eén persoon gedood. Vanochtend om tien uur heeft te Made (N.-Br.) een gecompliceerd ongeval plaats gehad. De 50-jarige Vink, wonende in Made, reed per fiets. Toen zijn pet dreigde af te waaien, greep hij deze. Door deze manoeu vre raakte hij de macht over zijn stuur kwijt. Hij werd door een passeerende auto gegrepen en was vrijwel op slag dood. Een juist passeerend meisje werd door den wagen tegen een heg gedrukt. Zij liep echter geen letsel op. Door den schok vloog de chauffeur van de personenauto, de heer Dumoulin, uit Breda, met zijn hoofd tegen de voorruit en bekwam lichte verwondingen. DOOR ELECTRISCHE TRAM GEGREPEN. Gisteren is op de Vaalscherstraat F. K. uit Vaals op Duitsch gebied door de elec- trische tram gegrepen. De man liep een schedelbreuk op en is gisteravond aan de gevolgen van het onge luk overleden. NOTARIS L. VEROORDEELD. De rechtbank te Den Bosch heeft heden vonnis gewezen in de zaak tegen den gewezen notaris L. te 's-Hertogen- bosch, die terecht heeft gestaan wegens verduistering en valschheid in ge schrifte, meermalen gepleegd. De officier had een gevangenisstraf van vier jaren geëischt. De rechtbank veroordeelde L. heden tot d r i e jaren gevangenisstraf met aftrek van voor arrest. De uitspraak geschiedde buiten tegen woordigheid van den verdachte. Hedenmiddag heeft prins Bernhard een bezoek gebracht aan de Amsterdamsche effectenbeurs. Op verzoek van den prins hadden heden morgen de voorzitter van de Vereeniging voor den Effectenhandel, de heer J. Stroeve J. Ezn., de vice-voorzitter de heer F. J. M. van Ogtrop, alsmede de secretaris mr. W. Cnoop Koopmans A. Jzn., den prins reeds inlichtingen gegeven omtrent de werking van het beursapparaat. Hierna werd de lunch gebruikt ten kantore van de Nederlandsche Handel Maatschappij. Eerst werd een bezoek gebracht aan de galerij, daar de prins den wensch te kennen had gegeven de beursbedrijvigheid kalm gade te slaan. De galerij was in verband hiermed voor de leden van de Vereenieipg van den Effectenhandel en voor bezoekers gesloten. Vervolgens werd het geheele gebouw be zichtigd, waarbij den prins de gelegenheid werd geboden zich op de hoogte te stellen van de telegraaf- en de telefoon-installaties, benevens van den ticker- en de radio diensten. By den rbndgang door het gebouw werd ook de werkelijke beurs betreden, hier hield de prins zich even op by de nis van de Nederlandsche Handel Maatschappij. Nadat de tocht door het Beursgebouw was volbracht, werd thee geserveerd in de hiermede voor de leden van de Vereeniging het geheele bestuur aanwezig was. By het vertrek van den prins werd hem uitgeleide gedaan door bestuursleden van de Vereeniging voor den Effectenhandel. BEGRAFENIS VAN DEN HEER KOLDENHOF. Onder zeer groote belangstelling werd he denmiddag op de Algemeene begraafplaats het stoffelijk overschot van den heer J. Koldenhof, hoofdinspecteur der directe be lastingen te Amsterdam, ten grave gedragen. De baar werd gedekt met een groot aan tal bloemstukken, waaronder van de direc tie der belastingen, de inspecteurs uit Nederland en het lagere belastingpersoneel. Aan de groeve werd het woord gevoerd door den directeur der directe belastingen te Amsterdam, den heer Volkmaars, den hoofdinspecteur der directe belastingen, den heer Takkenbosch, den heer Norel, namens de vereeniging van inspecteurs der directe belasting, den heer van der Veen, ontvanger der directe belastingen te Amsterdam, den heer Adriaan, hoofd inspecteur der registratie te Amsterdam, den heer Donkerzoon, inspecteur der directe belastingen te Amsterdam, den heer Kruiden, hoofd van den accountants dienst en den heer van den Elburg, voor zitter van de Alkmaarsche loge de Noord star. Een schoonzoon dankte aan de groeve voor de belangstelling. Wy komen op het gesprokene op deze begrafenis morgen uitvoeriger terug. TREINSTAGNATIE ALKMAAR—AMSTERDAM. Gisteravond had de treinenloop op het traject AlkmaarAmsterdam een belang rijke vertraging. De oorzaak was het breken van den electrischen draad by het station Uitgeest. De trein, die 9.49 aan het Centraal Station te Amsterdam moest aankomen, ar riveerde daar pas om 10 uur 25 minuten. KIND DOOR AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag is te Westwoud het negen jarig zoontje van den heer J. Luken te Zwaagdijk, onder de gemeente Westwoud, door een uit Hoorn komende vrachtauto, be stuurd door J. Stokman overreden en cp slag gedood. Het knaapje kwam al spelend: den dijk afloopen om den weg op te gaan, waardoor het de vrachtauto niet bemerkte. GESLIPT OP DEN GLADDEN WEG. Een auto, bestuurd door den heer M. al hier, maakte hedenmorgen op den Kenne- merstraatweg een geweldige slipper, waar door de wagen 180 graden draaide en toen achterwaarts tegen een van de hooge lan taarnpalen aanreed. Deze knapte af, terwijl de auto kantelde. De bestuurder werd door de botsing achter in den wagen gesmeten en klaagde over pijn in den rug. De wagen zelf werd ontzet, doch de schade viel mee. Lichtbedrijven zal de schade aan den lantaarnpaal herstellen. OPBRENGST BLOEMENVERKOOP. De opbrengst van den bloempjesverkoop van den Alg. Ned. Vrouwen Vrede-bond, afd. Alkmaar, was 112.05. ALKMAARSCHE OPERETTE- EN ORKESTVEREENIGING. Zooals elders in dit blad wordt gemeld zal Zondag de tweede (en laatste) opvoering plaats hebben van de komische operette „Erminie", welke bij de eerste opvoering zoo'n groot succes is geworden. Evenals vroeger zijn kosten roch moeite gespaard om deze operette in alle opzichten te doen slagen. Men is er van overtuigd het beste op dit gebied naar voren te brengen. Men verwacht zeer velen Zondag in 't Gulden Vlies, opdat de vereeniging haar werk in de toekomst zal kunnen blijven voortzetten. u°U\orQ'iaS^ Geen ecoVJfaAat° U al U i 03 - t kunt 'WaaTtor?t1xclf zo°n etvt,i>nl Gun ra-ja». van 4' J tot 26 - COMB.KREYMBORG („Köater's Volkszaak") DE BAZAR VAN DE EVANG. LUTH. GEMEENTE. De commissie der bazar verzoekt ons nog te melden, dat haar actie een succes belooft te worden. Zeer groote medewerking wordt van alle kanten verleend. Vanavond zal het waarschijnlijk een kalme avond zijn, doch Vrijdagmiddag en -avond wordt wederom veel publiek verwacht. De Nassau-tax stelt belangstellenden in de gelegenheid ben naar de bazar te vervoeren. WIT GELE KRUIS. Gedurende de maand October 1936 werden door de wijkverpleegster 27 patiënten be zocht, met totaal 329 bezoeken. Hiervan waren 95 bezoeken bij leden van het A. A. Z. A., 221 bezoeken bij leden van Het Wit-Gele Kruis en 13 bezoeken by stads- patiënten. De wykkraamverpleegster legde 170 be zoeken af bij 12 patiënten en verleende 1 maal assistentie by den dokter. DE AANGESPOELDE LIJKEN. Uit Callantsoog wordt gemeld: In tegenstelling met het bericht, dat de drie visschers, van wie het stoffelijk over schot te Callantsoog is aangespoeld, be hoord hebben tot de bemanning van de Sch. 68, blijkt nader, dat slechts vast staat, dat dit meteen hunner het geval is. Van de twee Dinsdag aangespoelde lijken is namelijk een door den vader en broer van het slachtoffer herkend als dat van Jacob de Heyer, schipper van de Sch. 68, die, naar men weet, in volle zee met de stuurhut overboord is geslagen. De twee andere lijken zijn vermoedelijk die van opvarenden van de Sch. 179. Een der lichamen droeg als kenteeken de let ters J. K. Voorts is gebleken, dat de 21-jarige Leendert de Jager, wiens lijk te St. Maar tenszee is aangespoeld, deel uitmaakte van de bemanning van de Sch. 179. CHR. DEM. UNIE. Reeds byna vier jaren heeft ons Kamerlid van Houten zich gekeerd tegen de eenzijdige aanpassingspolitiek van het kabinet-Colijn. Steeds heeft hy de regeering er op gewe zen, dat deze politiek onrechtvaardig en on christelijk is ten opzichte van de groote groep van werkloozen, arbeiders, boeren en middenstanders, waar ook steeds duidelijker bleek, dat de aanpassingspolitiek geen uit komst gaf en haar ondergang tegemoet snel de, daarbij nog verhaast door de devaluatie. De aanpassingspolitiek der regeering heeft gefaald. En over deze politiek hoopt de heer van Houten Maandag 16 Nov. a.s. in de Harmonie te spreken in zijn onderwerp: De C.D.U. en het regeeringsbeleid. Gezien het feit, dat er omtrent de C.D.U. veel misverstand bestaat en mede de veel vuldige en onjuiste bestrijding van A.R.- zyde, heeft de afd. Alkmaar gemeend de redactie van het blad „de Noordhollander" te moeten uitnoodigen in openbaar debat te willen treden. FILMAVOND ENKABE. Donderdag 19 November a.s., des avonds 8 uur wordt in de Harmonie namens de Enkabé-afdeeling Alkmaar een filmavond gegeven met als hoofdfilm: De bijen wereld, welke film wetenschappelijk ver zorgd is door den heer J. de Mcza, direc teur van de N. V. „Bijenstand Mellona" te Santpoort. Deze film zegt de Haagsche Courant o.a. werd ten zeerste bewon derd, de fotografische bewerking is af, de inhoud zeer interessant en de tekst pittig en begrijpelijk om te lezen. Van het eerste voorjaarsontwaken tot aan het ingaan van den winterslaap passeeren vele belang rijke gebeurtenissen uit het bijenleven de revue. Voor wetenschappelijke instellingen en voor de propaganda voor bijenteelten in ons land zal ze een groote aanwinst blijken te zijn. B. V. L.-SAMENKOMST IN 'T GULDEN VLIES. Rede van generaal-majoor Kies. Het Verband Alkmaar van den B. V. L. hield gisteren den geheelen dag schietwedstrijden, waaraan leden uit vrijwel alle afdeelingen, tot het Ver band Alkmaar behoorende, deelna men. Er is met veel animo geschoten en de resultaten waren zeer goed. Deze schietdag had echter een ver volg: des avonds werd in het Gulden Vlies een propaganda-bijeenkomst gehouden, waarop generaal-majoor Kiès een rede hield en waar de nieu we propaganda-film van den B. V. L. vertoond werd, welke vooraf gegaan werd door een film van den „Land dag Alkmaar 1935". De groote zaal van het Gulden Vlies was geheel bezet met B. V. L.-ers en genoodigden, w. o. een groot aantal dames en heeren, die hadden meege werkt aan den Alkmaarschen land dag. Als een bijzonderheid mag wor den vermeld, dat de Burgerwacht voor het eerst in uniform verscheen. De voorzitter der gewestelijke commis sie, burgemeester Middelhoff, heeft den avond geopend met een algemeen wel komstwoord, waarin hij de aanwezigen begroette en waarin hij o. m. opmerkte, dat deze avond er een is van een lange reeks, welke georganiseerd zullen worden. Dat was noodig, omdat het hoog tijd wordt, dat een volk leert één te zijn. Wy mogen aldus spr. ons niet geestelijk en zedelijk laten vermoorden, maar moe ten behouden, wat onze voorouders voor ons hebben veroverd. Rede van generaal Kiès. Generaal-majoor Kiès van het Ned.- Indische leger, die ongeveer 30 jaar in Indië gediend heeft, hield daarna een rede over het koninkrijk der Nederlanden, waarbij spr. er allereerst op wees, dat het koninkrijk der Nederlanden niet alleen het gebied in Europa omvat, maar tevens Oost- en West-Indië. En deze beide deelen zijn van het allergrootste belang voor het koninkrijk: Oost-Indië een rijk met 60 millioen menschen, die ongeveer 50 talen spreken, een rijk, verdeeld in volken met een eigen cultuur en een eigen geschiede nis, en West-Indië met een Willemstad, thans de derde wereldhaven! De B. V. L. heeft spr. wees daar uit drukkelijk op daarom een veel groo- terc en meer grootsche taak, dan men algemeen denkt: als onze regeering ge hinderd zou worden, dan zouden de be langen van een 70 millioen Nederlanders op het spel worden gezet. Spr. ging daarna het ontstaan van de Indiën na. Hij herinnerde aan de ontdek kingsreizen en aan de Oost-Indische Com pagnie en wees er uitdrukkelijk op, dat men in die eeuwen zuivere handelsbelan gen op het oog had en nimmer dacht aan verovering van gebieden. Dit laatste werd zelfs verboden. Het eigenaardige was echter, dat vele handeldrij venden in Indië bleven wonen en geleidelijk van „blijvers" „leiders" werden. Toen kwam Jan Pietersz. Coen, die begreep, dat het van groot belang was, om een vast punt in Indië te hebben, waar de goederen samengebracht konden worden en waar de spil van den handel gevestigd zou zijn. En hij stichtte Batavia, dat hij eerst „Nieuw-Hoorn" had willen noemen. Er kwam een bloeitijdperk en het geld stroomde naar Nederland. Daarna kwam een tijdperk van nedergang en het slot was, dat de Compagnie vrijwel failliet ging en toen overgenomen werd door de toenmalige Bataafsche republiek. Daarna kwam een belangrijke verande ring. In de plaats van een handelsleiding kwam een overheidsleiding. En toen het koninkrijk der Nederlanden gesticht werd, toen kwam het koloniale regeeringsbeleid van onze regeering. Spr. gaf toe, dat dit beleid in de 19de eeuw hoofdzakelijk op winstbejag geba seerd was. Dat was toen echter heel ge woon, en alle koloniale mogendheden deden dat. Thans zou dat geheel verkeerd zijn, maar wy, die er kritiek op geven, moeten de feiten beoordeelen naar den tijd, waarin ze plaats vonden. De geest van dien tijd was over de geheele wereld materialistisch en koloniën had men zoo meende men om er voordeel van te hebben. Er zijn toen vele dingen gebeurd, a:: wy thans zouden veroordeelen. Aan het einde der 19de eeuw kwam de kentering. Multatuli schreef zijn Max Ha- velaar; hij deed een feilen aanval op het geweten van de Nederlanders en wees er op, dat het beleid in Indië in strijd was met de naastenliefde. Helaas, Multatuli ♦n!fn SUCC?S met zijn actie; ihij was zijn tijd vooruit. Toen kwam, tegen het einde der 19de terinf Sr 2°Ste eeUW' de k™" hSriHfc begJ'eeP- dat het koloniale beleid hoogere plichten had dan winstbe jag de bevolking opvoeden en betere bestaansmogelykheden bieden. sar £2,^ naar waarnemingen, verricht in den morePn van Donderdag 12 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 764,4 m.M. u Boedapest Laagste barometerstand 734,5 m.M. Holyhead. Verwachting, geldig tot den avond var, Vrydag 13 November: Matige tot krachtige tijdelijk nog storm achtige zuidelijke tot westelijke wind" zwaar bewolkt met tijdelijke opklaringen regen of hagelbuien; kouder. Bnitenlandsch weeroverzicht Buiig weer met afkoeling U verwachten. De depressie beweegt zich oost-noord- oostwaarts in diepte afnemend, in het Ka naal vertoont zich nog een kleine secun- daire. De hoogedrukking nam af in het zuidoosten en herstelt zich in het westen, waarachter Ierland een orkaanachtige noor- der storm waait In Ierland en Schotland stormt het uit noordoost in de Golf van Biscaye uit west, in het Kanaal uit zuidwest Op de Britsche eilanden viel plaatselijk meer dan 20 m.m. regen en de regen duurt nog voort. In Frankrijk waaien krachtige zuidwestelijke tot zuidelijke winden by zwaar bewolkten lucht in Duitschland krachtige zuidelijke tot zuidoostelijke win den met veel regen. Scandinavië heeft groo- tendeels betrokken lucht b(j rustig weer en lichte vorst in het binnenland. De opvullen- do depressie zal nog stormachtigen wind veroorzaken, na hc» passeeren van de se cundaire zijn regen en hagelbuien te wach ten met afkoeling. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuig^ en andere voertuigen van 16.44 uur tot 6.47 uur licht op. Die nieuwe periode kwam onder de regeering van koningin Wiihelmina en het is vooral gouverneur-generaal van Heotz geweest, die hier prachtig werk heeft ver richt. Hy heeft met het kolonale leger ge heel Indië werkelijk in bezit genomen en dat leger heeft meer dan prachtig werk verricht. Met groote ontberingen en onder de meest moeilyke omstandigheden heef' de koloniaal gevochten. En riep spr. uit komt ge zoo'n oud-gediende tegen neemt dan den hoed voor hem af, want hij is een der grondleggers geweest van ons tegenwoordig Indië! (Applaus). Na de verovering kwam de beschaving, ook al onder leiding van Van Heutz. En daarmee kwam meteen een tijdperk van grooten bloei. En de Nederlandsche regee- ring, heeft een groot cultuurwerk tot stand gebracht, dat bewondering heeft afge dwongen in alle andere landen. Spr. wees daarna op de ligging van Ne derland en de beide Indiën, noemde alle drie onderdeelen belangrijke strategisch* punten, toonde aan, dat zy de drempel' zyn van het internationale handelsver- weer en wees er op, dat het onze plicht is om de Nederlandsche regeering te steuner in haar taak: het bestuursbeleid in het koninkrijk der Nederlanden. Twee films Daarna werden twee films vertoond: allereerst die van den landdag te Alk- mc-r, die eenigszins tegenviel en vervol gens de propaganda-film, die over het algemeen als propaganda-film zeer vol deed. Alleen, er werden teveel redevoe ringen in afge.token. Het geheel werd echter met interesse gevolgd en zoo werd deze avond voor der B. V. L. er een van groote propagandif tische waarde. FAILLISSEMENTEN Door de Arrondissementsrechtbank al hier zyn de volgende faillissementen uit gesproken le. H. v. Poeteren, caféhouder te Bergen. Rechter-commissaris mr. Ubbens. Curator mr. de Groot. 2e. C. Zwart, weduwe K. Plooyer te Groot-Schermer. Rechter-commissaris mr. Ledeboer. Curator mr. Schenkeveld. 3e. P. J. van Wester, rangeerder e Hoorn. Rechter-commissaris mr. Fruin. Curator mr. Schuurman. OPENING ZIJLSTRA-WINKEL. In de Langestraat- Uit het feit, dat er in de Langestraat tel kens nieuwe winkelpanden verrijzen, men kunnen afleiden, dat de crisis eenjjp zins aan het luwen is. Met den n*eaW'L Zijlstra-winkel in de Langestraat 35 he wederom een groot winkelbedrijf zijn en in Alkmaar gemaakt en het moet 6ez®jt_ worden, alles is serieus voorbereid en gewerkt en zoo is hier iets goeds tot s gebracht. Zooals bekend zal zijn, heeft het conce. n Zylstra niet minder dan 75 winkels in lande en met de opening van deze zaok -jS 76ste tot stand gekomen. Wel een b* dat we hier te doen hebben met een g kruideniers-bedryf. n en Het pand is zeer modern opgetrokkei men herkent er zeker niet meer den me winkel van den heer Elzas uit e„ De verbouwing heeft slechts eenige w geduurd, doch het perceel is geheel g®® eUf morfoseerd. Zoowel exterieur als 'n e jSCh. zijn uiterst modern en vooral hyt-'ien Alles is frisch betegeld en geheel na

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 2