100.000 Sir Henry Deterding zal vee- en landbouwproducten koopen Land- en Tuinbouw Ter voorziening van de behoefte van Duitschland. Geen invloed op den export volgens het handelsverdrag. Help mee naar inzendingen. OPLOSSING Radio-luisterwedstrijd „Welke sport beoefenen iij?" 1 2 3 4 5 6 NATIONAAL FONDS VOOR BIJZONDERE NOODEN, PrinsessegracM 28, den Heef. twee ronden op de leiders ten achter waren gekomen. Dit was echter allerminst naar den zin van beide renners en in minder dan geen tijd was de voorsprong van de anderen te niet gedaan. De sprints van tien uur gaven Meer- schaert, Slaats, Vopel, Debruycker en Vop >1 als winnaars. En nog hadden de renners niet genoeg van de jachten. Onophoudelijk de marreerde er een en dan ging het geheele veld den vluchteling achterna. Tenslotte waren er zes koppels in het hoofdpeleton vereenigd en om elf uur gis teravond viel de volgende stand te notee- ren: Aan den kop: 1. Billiet-Dekuysscher 289 p.; 2. Kilian- Vopel 239 p.; 3. Pijnenburg-Wals 190 p.; 4. Pellenaars-Slaats 152 p.;; 5. Debruycker-Ver- haeghen 105 p.; 6. Charlier-Depauw 91 p.; op twee ronden: 7. Meerschaert-Verreyc- ken 178 p.; op drie ronden: 8. Deneef-van Buggenhout 178 p.; op vijf ronden: 9. van Schijndel-van den Broek 145 p.; op zes ronden: 10. Raes-Christensen 61 p. In 120 uren hadden de leidende koppels 2748.720 K.M. afgelegd. Vijf koppels aan den kop. Ook gisteravond en vannacht is er veel gejaagd zonder dat dit veel wijziging in den stand bracht. De sprint voor de premie van frs. 10.000 werd gewonnen door Wals, voor Dekuys scher, Vopel en Christensen. De stand voor deze premie is thans: 1. De kuysscher 21 punten, Wals 20 punten, van Schijndel 7 punten, Vopel en Pellenaars punten, Depauw 2 punten en Slaats, Kilian, vfcn den Broek en Christensen ieder 1 punt Na deze sprint om de premie verminder de het tempo zeer en tot aan de sprints, welke om twee uur werden gereden, viel er niets belangrijks voor. De sprints van twee uur werden gewonnen door Debruycker, De kuysscher, Debruycker, Pijnenburg en Slaats. In 124 uur werd afgelegd 2882.762 K.M. Na twee uur was het stil op de baan. De stand bij de neutralisatie luidde: 1. Billiet-Dekuysscher 312 p.; 2. Kflian-Vo- pel 257 p.; 3. Pijnenburg-Wals 215 p.; 4. Pel- lenaers-Slaats 164 p.; 5. Charlier-Depauw 94 punten; op twee ronden: 6. Debruycker-Verhae- ghen 117 p.; op drie ronden: 7. Deneef-van Buggenhout 307 p.; op vijf ronden: 8. Meerschaert-Verreycken 182 p.; 9. v. Schijndel-van den Broek 148 p.; op zeven ronden: 10. Raes-Christensen 63 punten. IJ s s p o r t. JAN LANGENDIJK VERTROKKEN. Jan Langendijk is gisteren met nog vier andere rijders en een rijdster naar Davos vertrokken, om de training op de ijsbaan te hervatten en t. z. t. uit te komen in ver schillende wedstrijden, w.o. de Europee- sche kampioenschappen. Zwemmen. NIEUW WERELD-RECORD VAN RIE MASTENBROEK. Felle strijd met mej. D. Kerkmeester. Gisteravond werden in het Oostelijk zwembad te Rotterdam nationale zwem wedstrijden gehouden. De belangstelling was buitengewoon groot. Dat dit zwemfestyn ook sportief uit stekend geslaagd is, is voornamelijk te dan ken aan het evenement van den avond, de verbetering van het wereldrecord op de 400 meter rugslag voor dames. Er was reeds eenigen tijd geleden aange kondigd, dat de R. D. Z.-zwemster Dini Kerkmeester een poging zou ondernemen, om dit record te verbeteren, terwijl ook Rie Mastenbroek op dit nummer zou starten. Het is een gigantische strijd geworden tus- schen deze twee zwemsters. Beiden vochten voor de overwinning, want wie het eerste zou aantikken, zou tevens wereldrecord- houdster op dit nummer zijn, dit was tij dens den wedstrijd reeds te bemerken. Rie Mastenbroek vocht voor haar wereldtitel, die zij op dezen afstand bezit en Dini Kerk meester streed om wereldrecordhoudster te worden. Dat Rie Mastenbroek de overwinning behaalde dankte zij aan haar grootere wedstrijdroutine, hoewel haar rivale op een schitterende wijze partij gaf. Beide zwemsters lagen vrijwel den geheelen afstand gelijk. Dan weer was Rie iets voor, terwijl even later Dini iets uit liep. In prachtigen stijl en in buitenge woon hoog tempo sneden beide zwem sters door het water en het was een ieder duidelijk, dat hier een nieuw we reldrecord zou worden gevestigd. Twintig meter voor het einde zette Rie haar befaamde eindspurt in, maar ook nu had zij de grootste moeite zich haar tegenstandster van het lijf te hou den. Slechts 1/5 seconde eerder tikte de meervoudige Olympische kampioene Rie Mastenbroek aan. Dat het wereldrecord, dat zij op 12 Ja nuari van dit jaar te Kopenhagen op haar naam had gebracht, met 11 seconden zou verbeteren, had toch niemand verwacht. Doch de prestatie van Dini Kerkmeester is tenminste even schitterend. Deze jonge zwemster heeft zich hierdoor met één slag onder de beste rugzwemsters ter wereld geplaatst. De tijd van Rie was 5 min. 48.8 sec. (oud wereldrecord 5 min 59.8 sec). Op de 200 meter schoolslag ontstond een gtryd tusschen de zwemsters Stroomberg en Waalberg. Ook deze strijd ging vrijwel gelijk op, maar Jopie Waalberg bewees haar goede vorm, door als eerste, met 4/5 sec. voorsprong aan te tikken. Op de 100 meter borstcrawl won Willy den Ouden onbedreigd. Met haar prachtigen soepelen slag sneed z\j door het water. Tini Wagner kon het tempo niet bijhouden en kreeg een vrü grooten achterstand. In den schitterenden tijd van 1 min. 6 4/5 sec. tikte Willy als eerste aan, terwijl Tini Wagner eerst 4 sec. later aankwam. Nida Senff won natuurlijk op de 100 me ter rugslag. De wereldrecordhoudster had geen strijd te leveren met de overige zwem sters. Haar tijd bedroeg 1 min. 15 2/5 sec., die van Ida van Feggelen, die als tweede aantikte, was 1 min. 17 1/5 sec. Bij de heeren leverde Hoving een uitste kende prestatie, door de 100 meter borst crawl te winnen in den tijd van 1 min. 1 1/3 sec. Regterv werd een goede tweede, door één seconde later aan te komen. Bij het schoonspringen der dames bleek onze nationale kampioene, mej. Tholen, ge heel niet in vorm. Zij eindigde op de vier de plaats, terwijl Willy den Ouden ook op dit nummer met de zege ging strijken. Honden. CLUBWEDSTRIJD TE ALKMAAR. Propaganda door Cynophilia in het Noorder kwartier. Jonge Airedale terriers van nobelen st am. De Nederlandsche kennelclub Cynophilia handhaaft onder de leiding van den secre taris, den heer J. L. J. J. Harms, het oor spronkelijke principe van deze oudste ver- eeniging op kynologisch gebied in ons land dat zij allereerst de propaganda van deze sport heeft te behartigen in ons land. Daar om was de uitgeschreven clubwedstrijd te Alkmaar weder een goede stap in die rich ting. Zondag dan verschenen voor dezen wedstrijd in de Unie te Alkmaar veertig honden, waaronder verschillende, die in gehalte niet alleen veel beloven, maar reeds nu geven. De wedstrijd werd geopend met een New- Foundlander, Rolf van de Oude Plantage, die ook te Amsterdam de kwalificatie uitmun tend verwierf. Rolf moge fouten hebben, volmaakt is niemand, hij geeft een geheel, waarop de eigenaresse mevr. M. Spengler- Hofhuis, Egmond aan Zee, trotsch kan zijn, te meer omdat de hond in steeds betere con ditie verschijnt. In de eindplaatsing werd hij de derde van den wedstrijd. Een enkele Duitsche dog, waarvan de stand der ooren slecht was, werd gevolgd door een zeer goeden borsoi en 2 grey- hounds, waarbij Slamat van J. Wortel, Alk maar, de beste was met uitmuntend. Deze zoon van kampioen Bessberks Blue Knight werd de op een na beste van den wedstrijd. Twee sloeguis met z.g. werden gevolgd door een Duitschen staanden hond, die vol komen manifesteerde in den kop, dat de Duitschers in dit ras pointerbloed hebben gebruikt. Het is een hulde waard voor den keurmeester dr. G. van Herwaarden, Mij drecht, dat hij in toch zachte bewoordingen dezen hond zonder type den ring uitwees zonder eenige bekroning. De cocker spaniels waren minder dan matig. De Hollandsche herder, de Engelsche bulldog de schnauzer, de 4 bouviers en de 4 Airedale terriers kwa men niet bovengde z.g. Doch bij deze lant- sten waren de 2 besten, Rex en Dickie van Amstelland van dr. J. Kruytbosch, Bakkum, jonge honden van negen maanden, die het schitterende Engelsche bloed dadelijk toonen in hun geheele verschijning. Stoer en forsch beloven deze beide reuen wel heel veel. Ook zy geven een geheel. De beste hond van den wedstrijd werd de beste der beide Engesche setters, Abbotsford's Blushin van mej. N. Sweet, Alkmaar. Dit fokproduct van mevr. A. J. Timmermans-Knoester is vooral in hoofd zoo nobel, zoo juist belijnd, dat het als model kan dienen. De 4 Pekingeezen, de bull-terrier, de dwergpinscher en de beide Duitsche herders waren maar matig in kwaliteit. Beter was de z.g. langharige Duitsche staande hond, 'die wel al te forsch was, waarna de keuring van de fox terriers te denken gaf. Cippie van mevr. J. E. Vrieseman-van Heusden, Alkmaar, is een iets groote, maar hoog nobele fo$ met de juiste belijning in den kop, die toch zeker verre de meerdere was en geen tweede plaats had verdiend. Deze keuring door den adspirant zal zijn kansen op een keurmeestersplaats niet doen stijgen. Nog verscheen een goede boxer, waarna ten slotte een uitmuntende kerry blue ter rier de ry sloot. Ben Eda Brogan van mevr. J. M. de Lange-Wagemaker, Schoorl is zeer juist van type, een een zeldzame verschij ning op den Nederlandschen plank. Door het drukke bezoek heeft deze wedstrijd zeker in alle opzichten aan het doel beant woord. Waarom geen uitaoodiging* Bovenstaand verslag hebben wij gister avond in de N.R.C. gezien en wij waren ten zeerste verwonderd, dat niemand er ook maar aan gedacht heeft om ons te waar schuwen. Men zal begrijpen, dat wij belangstellen in wat er in onze stad gebeurt en wy hopen slechts, dat bij een volgenden wedstrijd het bestuur ons zal waarschuwen. Sir H. Deterding. „Sir Henry Deterding, begaan met de moeilijkheden, waarin de Nederlandsche landbouw verkeert en onder den indruk van de bezwaren, die de voedselvoor ziening aan Duitschland baart, heeft besloten, buiten de Nederlandsch- Duitsche clearing om, middelen ten be drage van eenige millioenen guldens beschikbaar te stellen voor den aan koop van Nederlandsche landbouw producten, die binnenkort naar Duitsch land zullen worden geëxporteerd." Aldus een bericht van gisteravond. De heer Deterding is voornemens van daag een mededeeling over dit plan te doen. De man, die in Nederland den aankoop der producten zal moeten leiden en wien de regeling verder is opgedragen, dr. ir. M. D. Dijt, te Haarlem, was echter bereid aan het Handelsblad tevoren een toelichting te geven op de korte mededeeling, die reeds gepubliceerd is. Het kwam ons, aldus dit blad, in de eerste plaats van belang voor te weten door welke gedachte de heer Deterding zich heeft laten liden en hoe hij zich de uitvoering van zijn plan denkt. Dit denkbeeld verklaarde de heer Dijt is niet plotseling opgekomen, omdat de heer Deterding, nu in Duitschland wonende, daar den nood van nabij beeft aanschouwd. Het is het uitvloeisel van een jarenlang door hem omgedragen gedachte, dat er een eind moet komen aan de dwaasheid! dat aan den eenen kant van de grens een volk zijn goederen beperkt en vernietigt, aan de andere zijde een volk zijn behoefte niet kan bevredigen, omdat het een tekort aan die zelfde producten heeft. De heer Deterding is een tegenstander van de restrictie-politiek. Hij meent, dat er een wijziging in den economischen toestand zal komen; maar zoolang allerlei verdragen en beperkingen die wijziging in den weg staan, wil hij op de nu aangekondigde wijze iets tot de verbetering bijdragen. Het is niet de bedoeling uit de voor raden te putten, die Nederland zelf noodig heeft en die het voor zijn export behoeft; er zal alleen gekocht worden uit het overschot. Dus, was onze vraag, deze bijzondere aankoopen zullen geen invloed hebben op de voorraden, die wij volgens het Handels verdrag naar Duischland kunnen expor teeren. In geen geval antwoordde de heer Dijt de leveringen volgens het Handelsverdrag zullen op de gewone wijze, zonder eenige beperking geschieden. De aankoopen, door den heer Deterding te doen, zijn extra zen dingen voor Duitschland. Daarom is de sluiting van het verdrag eerst afgewacht. De regeling van de inkoopen geschiedt door een Centraal Inkoopbureau, dat te Haarlem gevestigd wordt en dat in ver binding zal staan met inkoopbureaux in de provincies. Van hetgeen beperkt wordt aan vee en landbouwproducten, zal het bureau zijn inkoopen doen. Het is nu voor tuinbouw producten een ongunstige tijd, maar er is toch nog wel groente van het vorige jaar, die voor het doel gebruikt kan worden. Het is natuurlijk zeer jammer, dat van de groote koolvoorraden niets kan worden op gekocht; maar Duitschland zit zelf vol met kool, dus het zou dwaasheid zijn dat product nu nog in te voeren. Er zijn nu 30.000 varkens gekocht, eenige millioenen K.G. spek en een groot quantum aardappelmeel. Wat ver der zal worden gedaan moet nog wor den nagegaan, omdat in de eerste plaats gekocht moet worden, wat Duitsch land het best gebruiken kan; en in de tweede plaats mag er geen sprake zijn van opdrijving der prijzen in ons 'apd. Zoodra de prijzen door onze aankoopen omhoog gaan verklaarde de heer D j trekken wij ons terug De aankoopen zijn voorloopig beperk de twee komende maanden. Dit zijn e gunstigste maanden voor den aankoop v land- en tuinbouwproducten; maar het y ook de ongunstigste maanden voor Duitscn- land. Wat het totale bedrag zal zijn, waarvoo in die maanden inkoopen worden ge aan, valt nog niet te zeggen. Het is mogelij a een bedrag van 10 millioen benaderd. mis schien overschreden wordt, het kan er oo beneden blijven. Het is natuurlijk mogelijk, dat de expor van bepaalde producten op grond van he Handelsverdrag, op een zeker tijdstip geen extra-zending noodig maakt; dan wordt die zending van het Inkoopbureau naar en ander kwartaal verschoven, maar in geen geval zal ze ten koste van den gewonen export wor den ingetrokken. Met nadruk moet er op worden gewezen, dat aan het normale quantum niét zal worden getornd. Noch de Nederlandsche boer, noch de ex- portteur zal door de daad van den heer Deterding worden benadeeld; er zal in tegendeel een gelegenheid worden geboden tot meer-uitvoer voor eenige millioenen. De regeering en de crisisorganisaties hebben alle gewenschte medewerking verleend en toegezegd. Het Inkoop bureau zal op dezelfde condities kunnen koopen als waarop Engeland koopen kan. Wij stelden ten slotte de vraag hoe de regeering in Duitschland dit plan heeft ontvangen. Met groote instemming, verklaarde de heer Dijt. Er is een regeling getroffen voor de zending, waardoor alles zeer regelmatig zal kunnen geschieden. De Centrale te Haarlem expediëert de producten naar daar voor aangewezen centrales in Duitschland en deze zorgen voor het verdere vervoer. Hoe de distributie geschieden zal en waar, is natuurlijk een zaak, die aan de Duitsche regeering moet worden overgelaten. De geheele regeling duurt dus voor loopig twee maanden. In het voorjaar zal dan moeten worden afgewacht, wat verder gedaan kan worden en wat werd bereikt. Want er kan heel veel uit dit plan voortkomen. In elk geval is de verwachting, dat in belangrijke mate in het te kort in Duitschland gedurende deze moeilijkste maanden, voor het grootste deel kan worden voorzien. Ten (lotte was er nog een vraag, die wij meenden ook in dit verband den heer Dijt te moeten stellen. Er zijn ten opzichte van het plan van den heer Deterding namen genoemd, o.a. die van dr. Dijt zelf en van ir. B. Wigersma, die ook voorkomen in de vermelding van het bestuur der onlangs opgerichte Stichting „De Waag". Wat heeft de heer Deterding te maken met „De Waag" en wat doet „De Waag" ten aanzien van het plan-Deterding? Dezelfde gedachte aldus den heer Dijt die den heer Deterding heeft geleid tot het plan, dat nu wordt uitgevoerd, heeft ook geleid tot oprichting van de stichting. Ook daarin heeft de heer Deterding inder daad deel. En het bureau van de Centrale Inkoop voor de export-producten, is ook het bureau van „De Waag". In het bestuur zitten nog prof. J. Hessing, te 's-Gravenhage, mr J. A. P. C. ten Bokkel te Haarlem en de heer A. Karseboom, te Aerdenhout. De stichting zal met 15 Januari bij Joh. Enschedé en Zonen, een tijdschrift ,De Waag" uitgeven, dat zich voornamelijk, doch niet uitsluitend, op een economisch terrein zal bewegen. Laat Uw Inzending niet liqq,n Plak onderstaand formulier o,! briefkaart en frankeer 25 C,J! of meer «xtra. Naam Adres Woonplaats (IN SLOKLITTlftS) Inz.nd.n uH.rlijk 30 Dx. «It aan k«< DE REGELING VAN HET RUKSTOEZICRI OP DE LUCHTVAART EN DE K.L.M.-VLIEGTUIGEN. Naar aanleiding van bij de betrokksa regeeringsinstanties binnengekomen vragen omtrent de in een deel der pers tot uitdruk, king gekomen ongerustheid ten aanzien van dc luchtwaardigheid van K L.M.-vliegtuigen wordt ons van officiëele zijde het volgende medegedeeld: Bij een der gebruikelijke inspecties van de K.L.M.-vliegtuigen is herstelling van de motorophanging van het vliegtuig-type F 36 noodig gebleken. Aangezien deze ophanging bij het type F 22 van soortgelijke constructie is. werd het wensehelyk geoordeeld, ook de vliegtuigen van dit type in het bijzonder op dit punt aan een nauwkeurig onderzoek te onderwerpen. Op grond van het bepaalde in Art. 92 van Regeling Toezicht Luchtvaart heeft de Rijksluchtvaartdienst de bewijzen van lucht waardigheid voor de beide vliegtuigen va# dit type geschorst, aangezien er in den zin der desbetreffende bepalingen van de bovengenoemde regeling twijfel was gere zen aangaande de luchtwaardigheid. De genomen mratregelen berusten bij gevolg op de duidelijl: sprekende bepalingen van de R.Tln, zijn dus in geen enkel op zicht van verontrustend karakter en dragen evenmin een aanwijzing in zich van een minder goed functioneeren van den technl- schen dienst van de K.L.M. VLIEGTUIG IN POLEN VERONGELUKT. Vier dooden en drie gewonden. Een vliegtuig van den geregelden lucht- dienst LembergWarschau is gister om 11 uur bij Rawaruska, op 100 K.M. van het punt van vertrek, verongelukt. Vier perso nen kwamen bij het ongeluk om het leven; drie werden gewond. Omtrent het lot van zeven passagiers verkeert men in het onze kere. Het toestel was tijdens de vlucht in brand geraakt. AMERIKAANSCH POSTVLIEGTUIG VERONGELUKT. Men verkeerde te Los Angeles in onze kerheid omtrent het lot van een postvlieg tuig, dat, met negen passagiers aan boord en drie leden der bemanning, uit San Francisco naar Los Angeles was vertrokken. Er heerschte een krachtige westerstorm met regen in de streek van Bakersfield, waar lap He route van het toestel ging. Wrak van vermist vliegtuig waargenomen. Naar uit Burbank in Californië wordt ge meld, hebben vliegers op 18 mijl ten noor den van Burbank op een bergtop wrakstuk ken waargenomen van het vermiste ver keersvliegtuig. De beide vleugels van het vliegtuig hingen aan een rotspunt. De inzit tenden, negen passagiers en een uit drie peisonen bestaande bemanning zijn bij de^verschnkkelyke botsing op slag gedood *abï he' dorP KeHog8. in Idaho, zyn. naar voorts gemeld wordt, de lijken van ?lI!.?0Stvliegeis gevonden, die zijn neerge- lnnnon Ü8ers gevonden, die in de afge stort Binnp T\ hUn machine zÜn neerge stort, Binnen de laatste veertien dagen zijn, totaal"!!) sla h» f®Urbank meegerekend beklagen. vlie«on*el"kken te n„ 12 dooden. ®xpedltie, die op zoek is gegaan naar mderdjr.f, ,ïtn' Z|J hee" 0„, h« leven in OVERSTE F. A. VAN HEYST 25 JAAR VLIEGER. Op den laatsten dag van dit jaar her denkt de luitenant-kolonel F. A. van Heyst het heugelijke feit, dat hem 25 jaar geledal het eerste vliegbrevet werd uitgereikt In 1911 oefende zich de toenmalige eerstl luitenant der infanterie F. A van Heyst bjj Verwejj en Lugard, destijds de eigenaars en exploitanten van het vliegterrein Soest» berg, op een lappen en latten toestd, voorzien van fietswielen en voortbewogsi door een motor van ten hoogste 50 PK. in een dergelijk uiUrst primitief toestel wist van Heyst op 31 Dec. 1911 zijn vliegbrevet ta behalen, hetwelk hem door de Kon. Ned. Vereeniging voor de Luchtvaart werd uitge reikt „Verweij en Lugard" zijn bij de jongere vlieggeneratie niet of nauwelijks bekend. De ouderen daarentegen zullen zich die na men nog levendig herinneren. Hoewel de luitenant van Heyst zijn oefentijd met suc ces bekroond had gezien, bleef hij toch nog ruim een jaar bij den troep ingedeeld, om dat het Nederlandsch leger toen nog geen vliegtuigen bezat Toen in 1913 het vliegkamp Soesterberg aan het departement van oorlog werd over gedaan en de militaire luchtvaartaf deeling aldaar werd opgerici.* behoorde luitenant van Heyst met de toenmalige eerste luite nants Versteeg, Roeper Bosch en Coblijn tot de eerste vlieger-officieren in de Neder landsche Armee. Bij het vertrek van kapitein W. C. Ver steeg naar Indië waar deze bij de K. N. L L. M. de functie van chef bij den vliegdienst ging vervullen op 1 October 1936, bleef de oudste officieren-vlieger alleen de heer van Heyst nog aan het vliegkamp Soesterberg verbonden, waar h(j dan thans ook den rang bekleed van luitenant kolonel-vlieger in algemeenen dienst. In die afgeloopen 25 jaar Is er veel, zeer veel op het vliegveld Soesterberg veran derd. De organisatie is veel omvangrijker geworden en de beslommeringen van hen, die een leidende functie bekleeden, en voor wien een grondige practische vliegkennJi een eerste vereischte is, zijn veel talrijker. Overste van Heyst beheerscht de vliegerij in al haar geledingen, hij is in Soesterberg dc juiste man op c*» juiste plaats. Tijdenf zijn instructeursschap wisten onder zijn des kundige leiding rele vliegers binnen zeer korten tijd hun vliegerbrevet te behalen. Overste van Heyst is een streng, doch humaan chef die om zijn eenvoud en be scheidenheid zoowel bij zijn meerderen en zijn minderen, als bU de geheele Soester- bergsche bevolking zeer gezien is. Wanneer aan den wensch van luitenant kolonel van Heyst gevolg werd gegeven, zou dit jubileum geheel ongemerkt voorbij gaan, maar zyn talrijke vrienden, leerlingen en oud-leerlingen zijn een geheel andere n eening toegedaan. Het zal hem dan op 31 December as. zeker niet aan belangstelling ontbreken.

Alkmaarsche Courant | 1936 | | pagina 10