Agenda Hoe onze stad „Oranje-dag" vierde. -taaiste. èeuchteH tBucgectijke Stand Spoel AMSTERDAHSCHE BEURS Vertrek Prinselijk Paar. ^SPIRI*0 ■iO°l OP KLEEDING |0 NAAR MAAT Spaander Co. Stad en Omgeving Drukte in het centrum tijdens de feestverlichting; alle dansgelegenheden méér dan vol. Velen in opgewekte stemming bijeen. Bioscopen. City-theater, van morgenavond af, 8 uur, hoofdnummer Intermezzo (amus.); hoofd rollen Tresi Rudolph en Albr. Schoenhals. Toegang eiken leeftijd. Heden Vrijdagavond 7.30, 8.30 en 9.30 en morgen Zaterdagmiddag 2, 3 en 4 uur, Oranjevreugdefilm en huwelijksplechtighe den. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 8 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Een liefde aan den Donau (rom.); hoofd rollen Ramon Novarro en Evelyn Laye. Extra: de huwelijksplechtigheid. Toegang voor eiken leeftijd. 11 uur5.30 uur Filmac-voorstellingen voor eiken leeftijd. Zondag voorstel'ing om 2, 4.30 en 7.30 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, tot en met Woensdag, hoofdnummer De fatale bruid (rom.-sens.); hoofdrol Mary Ellis. Extra, de huwelijksplechtigheid. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stel'in gen. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer het eerste deel van De fluisterende schaduw (sens.); hoofdrollen Bela Lugosi en Jack Perrin. Toegang boven 18 jaar. Zondag doorloopende voorstelling van 2 uur af. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 11 Januari. 8 uur, dancing Harmonie, Comité voor gewetensvrijheid, spreker H. Eikeboom. 8 uur, café Central, ledenvergadering Witte Kruis. Dinsdag 12 Januari. 8.15 uur, Handelsschool, eerste cursus avond dr. Banning. 8 uur, Rustende Jager te Heiloo, lezing met lichtbeelden over Indië. (Ongecorrigeerd.) VISSCHERSVAARTUIGEN AFGEDREVEN. In de Kaspische zee zijn tijdens een or kaan ongeveer 300 Russische visschers- vaartuigen met een duizendtal opvarenden afgedreven. Zes en twintig booten heeft men op sleeptouw kunnen nemen, doch van een aantal andere vaartuigen ont breekt ieder spoor. DE BISAMRAT. Wij ontvingen van den Plantenzlekten- kundigen Dienst een exemplaar van de Mededeeling van den Plantenziektenkun- digen Dienst No. 85: „De Bisamrat". EGMOND-BINNEN (December). SCHOORL (December). Ge boren: Albert, z. v. Arie Ooster- baan en Auguste Wilhelmine Frische. Ondertrouwd: Hendrik de Boer. en Theresia Frederika Hiemstra. Pieter Huiberts en Hendrika Catharina Phaff. Overleden: Cornelis Neefkes, 75 jaar. Janke Veenstra, 74 jaar, echtg. v. Andries Pietersen. Cornelis van Duin, 26 jaar, z. v. Christiaan van Duin en Geertje van den Berg. Pieter Dekker, 88 jaar, echtg. v. Antonia Groentjes. Gisternamiddag is het Prinse lijk Paar van het Koninklijk Paleis in de Residentie langs een der achteruitgangen vertrokken per auto, met onbekende bestem ming. Geboren: Johannes Cornelis, z. van Cornelis Baltus en Alida Zutt. Petrus Gerardus, z. van Johannes Geradus Baltus en Margaretha Anna Wilhelmina Deen. Cornelis Johannes Henrica, z. van Cornelis Adrianus Beers en Cecilia Brigitta Punt. Hendrik Johannes, z. van Hendrik Johan nes van Elven en Grietje Mooy. Eva Ma ria, d. van Dirk Leonard van der Lans en Gesina Maria Kuys. Johannes Adel- bertus, z. van Johannes Adrianus Apeldoorn en Agatha Geertruida Lieftlng. Jacobus Cornelis Stephanus, z. van Jacobus Berk hout en Catharina Bragitta Wittebrood. Elisabeth Maria, d. van Pieter Bras en Veronica Kraakman. Henricus Nicolaas z. van Cornelis Nijman en Johanna Maria Spaans (geboren te Alkmaar). Overleden: Nicolaas Bernardus Roo- zen, 63 jaar. Petronella Maria Ruiter, 8 jaar; (beiden overleden te Alkmaar). Loop der bevolking. Het zielental dezer gemeente was op 1 Januari 1936: 2564, n.1. 1334 mannen en 1230 vrouwen. In den loop van het jaar vermeerderde de bevolking door 71 geboor ten, 39 jongens en 32 meisjes; vermeerde ring door vestiging met 93, 42 mannen en 51 vrouwen; vermindering door overlijden 21, 14 mannen en 7 vrouwen; vermindering door vertrek met 130. 60 mannen en 70 vrouwen, zoodat op 1 Januari 1937 het aan tal inwoners was 2587, t.w. 1351 mannen en 1236 vrouwen. Aantal in 1936 gesloten hu welijken 13. SCHEEPVAARTTIJDINGEN. Stoomvaart Mij. „Nederland". Tabian, thuisr., te Amsterdam 6 Jan. Jan Pietersz. Coen, uitr., van Suez 6 Jan. Joh. van Oldenbarneveld, thuisr., te Suez 7 Jan. Poelau Laut, thuisr., te Amsterdam 8 Jan. Poelau Roebiah, uitr., te Antwerpen 6 Jan. KALENDERS. De firma Jung en van der Hoek komt dit jaar met een weekkalender, waarop de Zon- en feestdagen in rood zijn aangegeven. De duidelijke cijfers zullen den kalender zeker een plaatsje verzeke ren op een kantoor. Voetbal. ZWARE STRAFFEN. De Sportkroniek bevatte Woensdag o.a. de schorsing van het Alcmaria-lid S. R. Hamstra, die geschorst is van 24 December 1936 tot 1 September 1937, zulks wegens natrappen van een tegenstander en het maken van ongepaste aanmerkingen over de leiding in den wedstrijd HFCAlcmaria. Deze wel zeer zware straf heeft niemand verwacht, ook al, omdat niemand iets wist van natrappen. Het Alkm. Boys-lid J. F. Poetskoke is voorloopig geschorst, zulks in verband met zijn optreden in den wedstrijd Alkm. Boys Beverwijk. Eveneens is voorloopig geschorst het Bloemerfdaal-lid C. E. de Bock, in ver band met zijn optreden in den wedstrijd 't GooiBloemendaal. ger op en toen zich een muziekkorps liet hooren door de groote menschenmenigte zag men alleen de hoog geheven lantaarns steeg het enthousiasme nog meer. Een marsch werd gespeeld en toen kwam er een ander muziekgezelschap, waarvoor padvin ders de flambouwen droegen, voor de stoep van het stadhuis, waar inmiddels de burge meester met eenige dames en heeren had plaats genomen. Wéér een marsch, wéér ge juich, maar toen was het ook uit met de betrekkelijke rust: ieder scheen te dringen om achter de muziek te komen, welke zich inmiddels in de richting van de Groote Kerk had begeven voor de muzikale wan deling. Als men daarbij bedenkt, dat tal van auto's en taxi's zich door de menigte dron gen in de richting van de Mient, dan be grijpt men, dat van muzieknummers vóór het stadhuis geen sprake meer kon zijn. De muzikanten trokken dan ook maar af en eenigen tijd later klonken hun vroohjke tonen uit andere straten over de stad. Honderden hadden de muziek gevolgd, maar nog meerderen bleven in de Lange- streat achter, zingend, hossend en joelend. De jongeren, die al gauw de straat verover den, hadden zich voorzien van trompetten, oranjemutsen, maskers e.d., er werden lange slierten gevormd en in een oogwenk was het één en al feestvreugde. Een ruit in de deur van den meubelwinkel van den heer Poor ter sneuvelde in het gedrang. Maar ook in de andere straten was er leven en beweging van groote menschen- menigten, maar hier was het minder woelig: men kwam om de verlichting en versiering te zien, en waar het weer den heelen avond goed bleef, is een en ander wel tot zijn recht gekomen. Pflft naar waarnemingen, verricht in den morgen van Vrydag 8 Januari. Medegedeeld door het Kon. Nederl Met. Instituut te de Bilt barometerstand 776,9 m.M. te De snel van Vrijdag 8 Januari 1937. OPGAVE .AN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorig® ko«rs| STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 1934 100% 4 Ned -lndië 1934 .100»/, 5K DuitschL '30 m. verkl. 2ll/w B ANK-INSTELLINGEN. Amiterd. Bank150 Handel Mij. Cert. v. 250 183 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BlNNENL. Alg Kunstzijde Unie Calvé Delit Cert. NederL Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel t Cities Service Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie. Vorstenlanden Dito actions i MIJNBOUW. Alg Ezplor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. t Kon. Petr. Perlak Phillips Oil i Shell Union i i Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber 793/, 154'/, «V, 943/, 238 327 i/f 1743/, 68 V, 40 56%, 451%, 211/, - "^16 671%, 4*/16 4911/, 236V, 171 373/, 24 170 202 3901/, 4163/, 94', 383/, 21 16V, laatste k .30-2.45 100%, KW/, 21'/»*Vi I 308'/, Hessa Rubber J99 Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Koa Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50. x) fExclaim. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers 1, heden WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. Vorige koers: New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Ztirich 77 178 4%, 129V, 1213/, 2573/, 318 286V, 52»/, 32*%e| 18»/, 97 ex-coupon 181V» 793/, 1551* 49V,-»/, 931/4-4 239 V, 338-'/, 175'/,-i 70 40-1%, 56»/,-/ 3'/i#-Vi 46/i, 22%,-J 58-91/w 6'/s 490-27, 23Ji/, 171V,-4 383/, 25 169-1* 202 394 421%-§ 94 21-2%, 16% 3111* 194V, 200-V, 773* 1821*-} 4 i-%s 126-7 1173/,-8 259 315-6Vs 287 54 34% 19%, ll"u/w 1 pCt. Kopenhagen Stockholm Oslo Praag 1.82»/, 8.97 K 73.50 8.53 X 30.77 41.97 40.07 X 46.30 45.10 6.39X Heden: 1.82»/, 8.97 73.50 8.53 30.80 41.97 40 05 46.27 K 45.07 y, 6.38 M De optocht. Begunstigd door het spreekwoordelijk ge worden Oranjezonnetje, had gistermiddag de optocht ter eere van het huwelijk van H.K.H. prinses Juliana, vanaf het Doeleveld plaats. Reeds om half twee was het op het Doele veld een drukte van jewelste. De verschil lende deelnemers stelden zich daar op voor den stoet en men zag er de vreemdst uitge doste figuren dooreen loopen. Precies om twee uur stelde de stoet zich in beweging, voorafgegaan door het muziek corps Soli Deo Gloria. Afgewisseld door respectievelijk het muziekcorps St. Caecilia en St. Louis, bestond de stoet uit een elftal deelnemende groepen. De buurtvereeniging Scharloo kwam al heel vroolijk voor den dag met een „Boeren bruiloft", bestaande uit een met oranje en dennegroen versierden wagen, waarop zien een twintigtal deelnemers, bestaande uit in oud-Hollandsch gekleede mannen en vrou wen, bevonden. De buurtvereeniging „Het Hofplein" kwam op soortgelijke wijze voor den dag met een groep geheeten „Feestvergadering op het Hofplein". Hier bestonden de deelnemers eveneens uit mannen en vrouwen, waarvan velen met de meesc groteske koppen waren uitgedost. Het R.K. lyceum kwam met een bijzonder opvallende groep in den stoet voor, geheeten „De hulde van de Nijmeegsche Universiteit en de Wetenschap in het algemeen aan de Vorstenhuizen van Oranje Nassau en v. Lippe Biesterfeld". De groep trok door haar bijzondere samenstelling over de beteeke- nis, waarvan wij in een vorig nummer reeds het een en andere meedeelden algemeen de aandacht Op tweeërlei wijze had zoowel de gemeen telijke Ulo-school, als de Amba:htsschool, een groep, voorstellende „De Overwintering op Nova Zembla", met dien verstande, dat de gemeentelijke Ulo-school, welke groep het „Bcl.ouden huis" heette, deze min of meer satyrisch had voorgesteld, terwijl de Ambachtsschool haar uitbeelding meer vol gens de historische overlevering had ge geven. De Handelsschool had ondanks het gemis aan ijs dezen winter een wintersch tafe reeltje samengesteld in den vorm van een oud-Hollandsch jjstentje, waar men de bekende warme chocolade kon drinken en koek kon hakken. Het gymnasium kwam met een klassieke groep voor den dag, voorstellende „Een Romeinsche bruiloft", waarbij op een ouden Romeinschen wagen bruid en bruidegom, alsmede de bruidsjonkers etc. voorkwamen. Aardig was ook de groep van de R. H. B. S. die 'n passende Januari-voorstelling gaf met „De wintersport", waarop een aantal in fleurige witte truien gekleede jongelui, voor zien van schaatsen en andere winterbenoo- digdheden, voorkwamen. Een vroolijken indruk maakte ook nog de groep van de Huishoud- en Industrieschool met een voorstelling van „Oliebollenkraam", uitgevoerd op een in frisch wit en oranje gehouden wagen. En tenslotte volgde dan nog de Juliana- school met een „Cowboygroep", bestaande uit een 7-tal erg Indiaanachtig uitgedoste en gebruinde cowboys. Dat een en ander bij het publiek insloeg, bleek wel uit de enorme menschenmassa, die er zoo omstreeks half drie in Langestraat, en andere wegen waarlangs de stoet zijn weg nam, op de been was. Zang op bet Waagplein. Klokslag halfvier tikte dirigent Jac. Jansen op zijn lessenaar en toen de vier slagen van het uurwerk van den Waagtoren geklonken hadden, zette de muziek het Wilhelmus in, het gezamenlijk koor dat helaas vrij klein was zong en de massa zang was begonnen. 't Begin was vrij matig. Want hoewel de belangstelling op het Waagplein groot was, kon de dirigent in het begin de massa niet meekrijgen. Doch geleidelijk werd het beter, geleidelijk ontdooide het publiek en toen was de zaak in orde. 't Ging best, want het enthousiasme van den leider was zoo groot, dat het publiek op een gegeven oogenblik zong zonder de muzikale begeleiding! Dat was prachtig. En zoo zal het ook wel in de bedoeling van de organisatoren ge legen hebben. Een half uur duurde deze zang. Een half uur lang hebben vaderlandsche liederen over het Waagplein geklonken; een half uur lang heeft een zeer talrijk publiek voor Oranje gedemonstreerd op een prettige wijze. En het volledige hoofdcomité, met aan het hoofd burgemeester van Kinschot, kan dit onderdeel van het programma met noegdoening terugzien. De taptoe. Bij honderden, neen, bij duizenden waren gisteravond de menschen op straat. Het centrum der feestviering was wel de Lange straat, waar tegen 8 uur een trommelslager en een hoornblazer, getooid met witte oet- ten, er in slaagden een groote menschen menigte bijeen te brengen, zoodanig, dat in een oogwenk èn trottoirs èn rijweg zóó vol waren, dat men niet anders dan schuifelend vooruit kon komen en meermalen ook dat nog niet eens. Vóór het stadhuis bleven honderden bij honderden een plaats in nemen, in afwachting van muziekkorpsen, die de taptoe zouden inleiden. Het ontsteken van de verlichting van het stadhuis voerde de feeststemming nog hoo- DE FEESTEN IN DE DANCINGS. Het deed wel eenigszins vreemd aan. dat, waar het op straat betrekkelijk vroeg stil werd, de diverse dansgelegenheden reeds in den namiddag veel belangstelling trokken. En nauwelijks was de avond over de stad gevallen of in alle dancings werd het prop- en propvol. Overal waar maar een muziekje was, trok men in dichte drommen naar binnen en tot diep in den nacht bleef men in prettige stemming bijeen. Wanneer men een tocht maakt naar al deze dansgelegenheden en men bekijkt zoo die ontstellende drukte, dan komt on willekeurig de vraag naar voren, wat is het toch, dat al die menschen uren en uren bijeen houdt? Van behoorlijk dansen is in de meeste gevallen geen sprake, het is maar zoo'n beetje heen en weer schui felen, de temperatuur is door een be nauwden rook van sigaren en sigaretten beslist ongezond en de meeste feestvieren den moeten zich tevreden stellen met ergens in «én hoekje gedrukt te worden, kortom, het is in veel gevallen werkelijk een twijfelachtig genoegen daar aanwezig te moeten zijn. Maar hoe het ook zy, de menschen vin den dat blijkbaar prettig, zij amuseeren zich tenminste kostelijk en een ieder viert nu eenmaal een dergelijk feest, zooals hij dat het prettigst vindt. Drukte in „'t Gulden Vlies". Reeds in den namiddag was het in de voor- en achterzaal van „'t Gulden Vlies" meer dan druk. Vooral de danszaal puilde als het ware uit van de vele danslustigen, en de band van Siem Spruit had dan ook handen vol werk om aan de zware eischen te kunnen voldoen. Tegen 8 uur werd het in de groote, met oranje versierde, zaal, zooals het heet „afgeladen stampvol". Onder de vele aan wezigen merkten wij o. m. op de eergis teren gekozen „Prinses van het Oranje- bal", die zich inmiddels (naast de zilveren kroon) een prins-gemaal aangeschaft had, met wien zij zich uitermate amuseerde. Bij haar binnenkomst in de voorzaal speelde het orkest van Willi Kohier zeer attent het Wilhelmus, waarna de Prinses luide beju beld werd. Tot diep in den nacht bleven de dansen den bijeen en alhoewel een beetje te vol, het was er recht gezellig en het is „een schoon feest" geweest. Ook „de Harmonie" overvol. De groote zaal van „de Harmonie" was geheel ingericht als dansvloer. Er waren verder keurig-verlichte emblemen van J. B. naast het podium opgesteld, hetgeen men zeer op prijs stelde. De band van Aldert Dekker had post gevat op het tooneel en er was aldus zeer v.el ruimte uitgespaard. En ondanks deze voorzorgsmaatregelen was het op de dans vloer één deinende massa. Ook hier was evenwel de stemming opperbest, men zong en jubelde en telkenmale werden de diverse oranjeliederen gezongen. De band bleek onvern.oeid en speelde tot ver na het middernachtelijk uur vrijwel onafge broken. Hoogste Rochefort. Laagste barometerstand 725,7 m.M. te Reykjavik. Verwachting, geldig tot den avond van Zaterdag 9 Januari: Matige tot zwakke, later welllcfft weer toenemende westelijke tot zuidelij Rb wind; helder tot licht bewolkt; later wellicht1 toe- nemende bewolking; aanvankelijk nog droog; temperatuur om het vriespunt tot lichte vorst des nachts; overdag weinig ver andering in temperatuur. Buiten! andsch weero verzicht. Voorloopig is lichte vont het meeat waarschijnlijk. hooge drukking breidt zich achter de afnemende depressie steeds sneller noordoostwaarts uit, maar neemt af in het zuidwesten. Bij IJsland is een zeer diep en nog snel toenemende depressie verschenen, die hoofdzakelijk noordoostwaarts schijnt te trekken maar ook op de Britsche eilanden den barometer doet dalen. Over de Tersche en Schotsche kust waaien krachtige tot stormachtige zuidelijke winden en valt hier en daar regen. Engeland heeft fraai weer na lichte plaatselijke vorst In Scandinavië stijgt de barometer nog sterk en breidde de vorst zich zuidwaarts uit terwijl zfj In het midden en noorden streng bleef. Aan de noord-west kust waait het nog krachtig uit west en valt plaatselijk sneeuw. Om de Oostzee waaien nog krachtige tot storm achtige noordelijke winden en in oost-Prui sen valt sneeuw. Ook elders in Duitschland is de temperatuur gedaald, de wind is matig tot krachtig uit noordwest en in de bergen valt overal sneeuw, terwijl de bovenlucht op 5 K M. hoogte tot minus 30 graden Cel sius is gedaald. Frankrijk heeft grootendeels windstilte met mist op veel plaatsen en lichte vorst in bet midden. In de Alpen valt sneeuw tot op de hoogste toppen, bij tempe raturen van minu 10 graden tot minus 20 graden Celsius. Voorloopig is hier te landt afnemende wind met helder tot licht be wolkt weer en lichte vorst in den nacht ia het binnenland te wachten. Later ia wellicht in verband met de depressie in het westen, eenige toeneming van de bewolking te wachten. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorzij tuJgsa en andere voertuigen van 16.35 uur tol 7JI uur licht op. ^^Jecovttol levwrtroon weten Khoppeiijk de bette iewer- troon *r-»r U en Uw kind. Verkrijgboor bij opothekers en drogisten A f 0-75 p. locon A op ge- De andere dancings. „The Sweet and hot Players" zetten hun beste beentje voor in ,,'t Wapen van Heemskerk" en zij oogstten zeer veel suc ces. Allerlei attracties hield de vele dan senden langen tijd bijeen en het was zeer laat in den nacht eer het einde daar was. Ook in de andere dancings was het zeer druk. In het „Wapen van Munster" aan het Verdronkenoord speelde „The Rhythm Brothers" uren achtereen en ook hier ging het gezellig en vroolijk toe. Zoo was er in „Het Centrum-hotel" een nachtfeest georganiseerd, dat eveneens volkomen geslaagd is, mede omdat ook hier zeer velen in prettige stemming bij een waren. DE EERSTE FILM AC-VOORSTELLING. Victoria-Theater. Zoo heeft dan ook Alkmaar zijn „Cineac" gekregen, zy het dan dat zij hier „Filmac" heet. Hedenmorgen had omstreeks elf uur de eerste voorstelling plaats in het Victoria- Theater en de directie heeft alle eer van haar initiatief gehad, want het theater w«s nagenoeg geheel gevuld. Natuurlijk »:ond deze voorstelling geheel in het teeken van het vorstelijk huwelijk, waarbij de opnamen van de plechtigheden uit Den Haag zeker het hoogtepunt vormden. Men is er inder daad in geslaagd de belangrijkste momen ten schitterend in beeld te brengen. eenige opnamen van de drukte en beweging in den Haag ziet men het vertrek van dt trouwstoet van het Koninklyk Paleis, daar na de rit over het Buitenhof naar het Stad huis, waar zoowel de aankomst als het ver trek zijn opgenomen. Dan volgt de aankom» bij de St Jacobskerk en daarna de plech tigheid in de kerk. Treffend is opgekomen de inzegening door ds. Weller, waarbij, he „ja" van beiden zoo oprecht klinkt Van rondrit door de stad na afloop der kerkelijke plechtigheid volgen dan nog tal van goed geslaagde opnamen, waarbij de Gouden Koets en de Glazen Koets telkens in he middelpunt staan. j En als aan 't slot het jonge paar hand hand op het doek verschijnt, breekt een lui applaus los. De huwelijks!) lm werd o.m. voorafgega door een fraai Polygoon-journaal en een uitgebreid Cinematografisch stuk ge*0™! denis uit het archief van Polygoon. had Max Tak de muziek gecomponeerd verleende aan de Kon. Mannenzangvercen ging Apoilo, onder leiding van Fred. Roes* hare medewerking. g Tal van belangrijke momenten utt leven van Onze Prinses passeerde de re en men zag werkelijk een stuk geschied van ons Vorstenhuis uit de laatste 25 -,J; Ook van Lippe-Biesterfeld en Reckenwaio waren fraaie opnamen en men leerde door Prins Bernhard en zijn woonpl®8 eu familie beter kennen. Het geheel was een zeer InttfJJJgjj voorstelling en velen zullen ongetwv nog komen om dit mooie geheel te z'e GESLAAGD. Voor het te Amsterdam gehouden curius-examen slaagde voor boekhouden heer A. Broekstra, alhier. A,n- Voor het op 16 en 17 December te sterdam gehouden examen ter ve ..rjus, van het diploma boekhouden ^clCj^ J. slaagde o.a. onze stadgenoot de heer P. Bakker.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2