BRIEFOROHERS D*E /N DE PIJP. Deri Haag in de middaguren Griep, Influenza. Vertrek van vorstelijke gasten. Avondlijke feestvreugde in Den Haag. VM PUTIEH S OORTMEIJU PAYGLOP Nier# Gez/e/N... itutetdaHd MAAd. Buitengewone Staatsbladen JlecfdszakeH ftouuidaal Hieiuos Glimlachje HEILOO OUDE NIEDORP HEERHUGOWAARD HENSBROEK (Van onzen eigen verslaggever). De trek naar het station. Den Haag, na het verdwijnen van den vorstelijken stoet, was een stad vol zwer vende menschenmassa's. Menschen, die in groote kudden, onder leiding van den een of anderen explicateur, door de stad trokken en naar de versieringen zonder lichtjes keken. Over het algemeen waren de bezoekers moe. Zij hadden een korten nacht gehad en hadden uren lang langs de straten gestaan of op de een of andere koude tribune geze ten. Vele café's, die een invasie verwacht hadden, waren hier en daar slechts half ge vuld en over het algemeen kregen wij den indruk, dat de drukte, die zij verwacht had den en waarvoor extra personeel was aangenomen achterwege is gebleven, althans in de middaguren. Tegen twee uur bewoog zich de men' schenstroom weer in de richting van het station en trokken duizenden en nog eens duizenden, moede en koude menschen huis waarts. In de buurt van het station hebben tallooze „artisten" getracht nog een dag- geldje te verdienen. Overal stonden min of meer ongure ele menten die op tafeltjes witte cartons had den uitgespreid waarop verschillende cijfers gezet waren. Men kon dubbeltjes op diverse cijfers zetten en de ondernemer wierp daar na met een aantal dobbelsteen en om uit te maken wie de gelukkige was, die met een deel van de winst naar huis zou kunnen trekken. Dat de ondernemer minstens zeven van de tien winstkansen had, laat zich be grijpen. Het wonderlijke is, dat deze „book makers" met al hun attributen spoorloos verdwenen waren, als er in de verte een politiehelm uit de menigte opdook. Het aantal verkleede mannen en vrouwen met geverfde gezichten en allerlei instru menten, waaruit de meest zonderlinge klan ken te voorschijn gehaald werden, was legio. Er was zelfs een volledige circusvoorstel ling op een karpetje en de roodgeverfde clown had zulke klappen te incasseeren, dat zij op grooten afstand al hoorbaar waren. De een verdient zijn geld nu eenmaal ge makkelijker dan de ander. Schrijver dezes, die in den kring van toe schouwers iets van de prestaties van dat ensemble te zien poogde te krijgen, werd in een minimum van tijd aan alle kanten inge sloten. Voor een gewonen bezoeker van de hu welijksfeesten is dit al niet prettig, maar wanneer men nog de zorg voor een para pluie, een acte-tasch en een kartonnen kof fertje met een hoogen hoed heeft, wordt de situatie uiterst precair, vooral als er iemand achter je staat die je onophoudelijk een por in den rug geeft en het met zijn hard handige vuisten daarna op het hoedenkof- fertje heeft begrepen. De ongemanierde buurman bleek, tot groote verbazing van schrijver dezes, een ponniepaard te zijn, dat blijkbaar bij het „circus" behoorde en het ergste is, dat het dier kans gezien heeft, in twee minuten tijds, een heelen hoek van het koffertje af te vreten. Mannen, die allerlei dierengeluiden kon den nabootsen, van een snaterende eend af tot een balkenden ezel, brachten de menigte in stomme verbazing, mannen met apen, groote en kleine, lieten hun dieren de meest halsbrekende kunsten vertoonen en tusschen al dat publiek van den dag, trach ten officieren met gouden kragen en autori teiten in ambtscostuum, met steken en degens getooid, zich een doortocht te banen. Min of meer precair was de positie van een blijkbaar hooggeplaatst militair op leeftijd, een man vol gouden medailles, die in een groot restaurant was binnengeloopen, maar het daar zoo overstelpend druk vond, dat hij er weer uit wou. Hij wrong zich in een hokje van de glazen draaideur, maar omdat de menschenstroom onophoudelijk naar binnen en niet naar buiten ging, werd de deur half geopend vastgezet, zoodat deze militaire autoriteit volkomen werd opgeslo ten en voor iedereen te kijk stond zonder weg te kunnen komen. Eerst met behplp van meerdere suppoosten gelukte het de in vasie der gasten van dit restaurant een oogenblik stop te zetten en den woedenden gevangene uit zijn glazen cel te verlossen. Hij zal aan zijn bezoek aan Den Haag wel minder aangename herinneringen hebben behouden. Duizenden en duizenden stroomden in middels het station in en werden, dank zij de uitstekende regeling van de spoorweg autoriteiten, in een minimum van tijd in onoverzienbaar lange treinen naar hun woonplaatsen teruggevoerd. te herstellen, zjjn een paar Mijnhardt's Poeders Per stuk 8 ctdoos 45 ct Bij Uw Drogist. In alle gewestelijke hoofdplaatsen in ge heel Indië, ontvingen de bestuurshoofden in openbaar gehoor, dan wel namen op an dere wijze de gelukwenschen van alle be volkingsgroepen in ontvangst. De feestelijkheden te Batavia werden voortgezet met volksconcerten e.t.q. de Ja- pansche ingezetenen hielden een feeërieke optocht voor den gouverneur-generaal. Te Semaring werd de „Gijsbrecht van Aemstel" met zeer veel succes opgevoerd. In Medan gaf men het openluchtspel „Van Juliana tot Juliana", des avonds is een fakkeloptocht gehouden voor den resident waarbij de sultan van Deli in den stoet liep. De feestversiering te Batavia. De dienst in de Portugeesche Buitenkerk, waarvan wij reeds eerder melding maakten, was een officiëele feestdienst die een bij zonder feestelijk, doch stemmig karakter droeg in Batavia. Het interieur van de kerk was versierd met vlaggendoek, lauwerkransen en wapen schilden, en leverde een scherp contrast met de, in het zwart gekleede, bezoekers. De gala-uniformen van vele autoriteiten en leden van het consulaire corps alsmede de fraaie toiletten van de dames, verhoogde de feestelijke aanblik. Het corps van hoofd ambtenaren was vrijwel volledig aanwezig, evenals alle militaire autoriteiten en promi nente figuren uit de handelswereld. Klokslag halftien kondigde klokkengelui de komst van den gouverneur-generaal aan. waarop op het orgel het Wilhelmus werd in gezet, waarbij de orgelmuziek gesteund werd door bazuinen. Alle aanwezigen zongen het volkslied uit volle borst mede onder het aangeven van de melodie en zang door de Bataviasche orato- riumvereeniging. De dienst waarbij ds. de Vreede in gebed voorging, ving aan met een lezing uit de Schrift en het zingen van psalmen, waar voor psalm 21 vers 2 tot 8 'varen gekozen Hierna voerde het koor van de oratorium- vereeniging uit het „Salum fac regem" en het „Trauuns lied" van Hauptmann. Daarna hield ds. de Vreede van den kan sel een indrukwekkende rede waarbij nij als leidraad had gekozen de woorden: „Want U is de heerlijkheid". Da de Vreede wees in zijn rede er op hoezeer deze dag in de eerste plaats is een heerlijke dag, een hoogtij van prinses en prins en hoezeer thans een nieuw leven ons uit de portretten van prinses en prins tegenblikt, de weer schijn waarvan ook bij onze geliefde ko ningin valt te ontwaren, die opleeft in het geluk van haar kind en persoonlijk alle zorgen aan den dag legde, de versieringen van het paleis ontwierp en bij de voorberei dingen voor het feest tot in kleinigheden voor alles zorgdroeg. Ook voor haar is dit een dag van heerlijkheid. Hoe kan die heerlijkheid bewaard blijven Het eenige wat bruid en bruidegom kunnen doen om zeker te zijn van een blijvend ge luk is: dit geluk bergen bij God. Wij zijn hier allen tezamen voor het vorstelijk bruidspaar. Doch dit is niet enkel hun feest doch ook ons feest, een feest van het Ne- derlandsche volk waarbij kleine dingen werkelijk klein, 't groote allesbeheerschend op den voorgrond treedt, en waarop het hee]e volk als één man reageert. Na deze toespraak, welke diepen indruk maakte op de aanwezigen, die door de ra dio over geheel Indië werd verspreid, werd besloten met den zang „Wo Du Hingehst, Da Will Auch Ich Hingehen" en daarna ge ëindigd met gebed. Hiermede was een van de vele plechtig heden van deze feestdagen ten einde. Met den Duitschen trein van 9.30 uur zijn van het stations Staatsspoor eenige van de vorstelijke gasten vertrokken, die tij het huwelijk van prinses Juliana aanwezig zijn geweest. Het waren de vorst van Lippe met de vorstin van Lippe en prins Armin van Lip pe en prinses Carola zur Lippe, die naar Hannover reisden. De vorst van Waldeck, die naar Munster vertrok en de erfgroothertog van Olden- burg met de erfgroothertogin en hertogin Eilika van Oldenburg, die zich n3ar Ham burg begaven. Ter afscheid waren op het perron aanwe zig de dames en heeren, die den eeredienst van deze vorstelijke gasten gedurende de bruidsdagen hadden gevormd, alsmede de gouverneur van de Residentie jhr. W. Röell. Zoodra het publiek buiten het station de hof-auto's had zien voorrijden en op het per ron een afzetting had bespeurd, bemerkte het, dat hier weer wat bijzonders aan de hand was en begaven zich velen naar het perron om de vorstelijke gasten te zien ver trekken en een laatste afscheid toe te wui ven. Het vertrek van den hertog van Kent. Met het privé-vliegtuig van zijn broer den hertog van Windsor is de hertog van Ker.t heden uit de Residentie naar Engeland te ruggekeerd. Aangezien de verwachting bestond, dat de Engelsche prins reeds tegen 10 uur zou ver trekken, stonden reeds toen verscheidene be langstellenden voor hotel Paulez in Den Haag te wachten. Dit aantal groeide snel aan toen tegen kwart voor elf eenige hof- auto's voorreden. Eenige politiemannen moesten toen zelfs zorgen, dat het trottoir voor den hotel-ingang en den rijweg vrij bleven. Pas te ongeveer kwart over elf werd het geduld der wachtenden beloond. Uit het hotel kwam schout-bij-nacht jhr. J. C. F. von Mühlen, adjudant in buitengewonen dienst van H.M. de koningin, die den her tog van Kent was toegevoegd tijdens diens verblijf hier te lande, en onmiddellijk daar na verscheen de hertog zelf, die zich blijk baar in een groote populariteit in ons lant mag verheugen, want evenals bij vorige gelegenheden wanneer hij hier in het publiek verscheen, ging er een luid gejuich op, waarvoor de hooge gast vriendelijk met een handgebaar dankte. Vervolgens nam hij afscheid van lujte- nant-generaal jhr. W. Röell, die uit het hotel naar buiten was gekomen en onder het ge juich der wachtenden reed de auto, waarin prins George met jhr. von Mühlen had plaats genomen, weg in de richting van het vliegveld Ypenburg, waar de hertog spoed'g in het vliegtuig stapte en terugvloog naar Hendon. Uittocht der bezoekers. De velen tienduizenden, die gister naar den Haag waren gekomen ter bijwoning van het huwelijk van prinses Juliana en prins Bernhard, trokken in den namiddag, toen de officieele plechtigheden waren afge- loopen, in dichte drommen de stad in. Slechts een betrekkelijk gering deel der be zoekers maakte aanvankelijk gebruik van de gelegenheid, die de Nederlandsche spoorwe gen boden om op gemakkelijke wijze den Haag te verlaten. Slechts zij, die nog een verre reis voor den boeg hadden, bezoekers uit het Noorden en de Limburgers, vertrok ken uit den Haag per Staatsspoor en Hol- landsche spoor. De electrische treinen, die met tusschenpozen van 10 tot 15 minuten in de richtingen Amsterdam en Rotterdam ver trokken, waren nog slechts matig bezet. De meeste feestgangers immers, die nog niet eerder in de afgeloopen weken hier wa ren geweest, bleven wachten tot na het val len van de duisternis, om dan de feestver lichting te gaan bekijken. En zoo was het dan laat in den middag en des avonds weer een ongekende drukte in de binnenstad, waar het zelfs in de afgeloo pen dagen niet zoo vol is geweest als gister. In sommige straten verbood de politie aan één kant den toegang, zoodat hier slechts één-richting-verkeer mogelijk was, wat een aanzienlijke verbetering bij vorige avonden beteekende. Een groot deel van het politie corps der gemeente 's-Gravenhage, dat se dert gistermorgen zeer vroeg 'n uiterst zwa- ren dienst heeft gedaan, werd in den namid dag afgelost en vervangen door de rijks- veldwacht, welke eveneens in de laatste dagen een zeer belangrijk aandeel in de or dehandhaving in de residentie heeft gehad. Voller dan alle vorige dagen waren do café's en restaurants, die soms geruimen lijd gedwongen waren wegens plaatsgebrek hun deuren te sluiten, waarop het publiek gedul dig in een lange rij bleef wachten, tot an deren plaats hadden gemaakt. Onder die omstandigheden maakten de kraampjes en stalletjes die eetbare waar verkochten, goede zaken. In het algemeen heerschte er ook in de stad en in de café's meer stemming dan in de voorafgegane bruidsdagen. In vele café's speelde de muziek het Wilhelmus, dat staan de door de bezoekers werd meegezongen. Er werd in de café's gezongen en gedanst, en af en toe hosten groepen jongelui, vaak getooid in vreemdsoortige costumes of met grijnzende maskers, door de straten. Tot wanordelijkheden kwam het niet, want de feestelijke stemming was goed en bleef goed. Later in den avond begon het bij de sta tions drukker te worden. Steeds talrijker werd de menigte, die uit de hofstad naar haar woonsteden wilden terugkeeren. Voor het station HolL Spoor had men den wijzen maatregel genomen het publiek met behulp van paaltjes in twee verschillende richtin gen te leiden voor de treinen naar Amster dam en naar Rotterdam. Vele groepen soldaten, die men in den na middag zonder uitrusting onder leiding van onder-officieren en vergezeld door man schappen van het Haagsche garnizoen door de stad had zien wandelen ter bezichtiging van de versiering, trokken in marschtempo, weer model bepakt en bewapend, onder commando van hun officieren onder de to nen der trompetten of op de maat van de trommels naar de stations, waar op de goe derenemplacementen de voor de militaire transporten bestemde treinen gereed ston den en geleidelijk naar het noorden, oosten en zuiden van ons land vertrokken. Even als gistermorgen bij de aankomst van troe pen en publiek, liep ook thans bij 't vertrek alles in volmaakte orde en vrijwel volgens de vastgestelde regeling, dank zij de per fecte organisatie der spoorwegen. Ook de tallooze autobussen en auto's van allerlei aard verlieten in lange rij den Haag. waar de trams en bussen in den loop van den avond weer hun normale routen kon den volgen, zij het ook dikwijls met groote moeite op kruispunten, waar breede ver- keersstroomen over moesten steken. Tot laat in den avond duurde de feest vreugde voort, die men in de Residentie in de komende tijden zeker niet licht zal ver geten. MET EEN MES GESTOKEN. Nachtelijke vechtpartij te Papend recht. Hedennacht hebben twee inwoners van Sliedrecht een oude veete uitge vochten binnen de kom van de gemeen te Papendrecht. Daarbij is de 58-jarige G. Boer door eenige messteken in hart en nieren zoodanig getroffen, dat de dood onmiddellijk intrad. De dader, de gehuwde W. V., oud 31 jaar, heeft zich bij de politie gemeld. Hij is in de mare chausseekazerne te Papendrecht inge sloten. Het Ujk van het slachtoffer is naar het lijkenhuisje op de begraaf plaats te Papendrecht vervoerd. Douwt Eqbtrrs Echhe Frietcke Heeren-Baai en Baai -TabakNederlands qeurigste pijptabak. 50 JAAR ORGANIST. Gister herdacht de heer K. van Riet, organist der gereformeerde gemeente te Rotterdam den dag, waarop hjj 50 jaar geleden, 7 Januari 1887 de aanvang der doleantie te Rotterdam als organist werd aangesteld. De viering van dit jubileum, welke oor spronkelijk op gister was vastgesteld, is in verband met het vorstelijk huwelijk uitgesteld tot 14 Januari a.s. LANDBOUWER IN MODDER GESTIKT. De 40-jarige landbouwer H. Schoenmaker te Nieuw Leusen is gistermiddag, nabij zijn woning, in een sloot geraakt. De man is in de modder gestikt. Hoe het ongeluk ontstaan is, is nog on bekend. MR. J. H. TELDERS. t Gistermiddag is te 's-Gravenhage in den ouderdom van 60 jaar overleden mr. J. H Telders, oud-landsadvocaat en oud-deken van de orde van advocaten bij den Hoogen Raad der Nederlanden. Gisteren heeft ten stadhuize te 's-Graven hage de voltrekking plaats gevonden van het hooge huwelijk van H.K.H. prinses Ju liana Louise Emma Marie Wilhelmina der Nederlanden, prinses van Oranje-Nassau, hertogin van Mecklenburg, enz. enz. met Z.D.H.prins Bernhard Leopold Frederik Ever- hard Julius Coert Karei Godfried Pieter van Lippe-Biesterfeld. De inzegening van het huwelijk heeft daarna plaats gevonden in de Groote Kerk aldaar. Voorts bevat deze Staatscourant drie ko ninklijke besluiten: Besluit van den 6den Januari 1937 (Staatsblad no. 1), waarbij aan Z.D.H. prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld wordt verleend de titel van Prins der Nederlanden met het praedicaat van Koninklijke Hoogheid. Onze minister van justitie is belast met de uitvoering van dit besluit, dat in het Staats blad en !n de Staatscourant zal worden plaatst en waarvan afschrift zal worden ge zonden aan den Raad van State. 's-Gravenhage, den 6den Januari 1937. WILHELMINA. De minister van justitie, VAN SCHAIK. Uitgegeven den zevenden Januari 1937. De minister van justitie, VAN SCHAIK. Besluit van den 6den Januari 1937 (Staatsblad no. 2), waarbij aan H.K.H. Prinses Juliana der Nederlanden wordt verleend de titel van Prinses van Lippe- Biesterfeld. Wij Wilhelmina, by de gratie Gods, ko ningin der Nederlanden, prinses van Oranje- Nassau enz., enz., gelet op artikel 65 der grondwet; gezien het tusschen ons en Z.D.H. den vorst van Lippe gesloten familieverdrag; hebben goedgevonden en verstaan: Onze minister van justitie is belast met I de uitvoering van dit besluit, dat in het staatsblad en in de staatscourant zal wor- I den geplaatst en waarvan afschrift zal wor den gezonden aan den Raad van State. De minister van justitie, VAN SCHAIK. Uitgegeven den zevenden Januari 1937. De minister van justitie VAN SCHAIK Bij koninklijk besluit van 6 Januari 1937 no. 3, ingaande 7 Januari 1937, heeft het Hare Majesteit behaagd aan I Z.K.H. Bernard Leopold Frederik Ever- hard Julius Coert Karei Godfried Pieter, Prins der Nederlanden, prins van Lippe- Biesterfeld, zitting te verleenen in den Raad van State. „ZAKEN ZIJN ZAKEN". Ongepast gebruik van goedkoop* retourkaartjes. De Nederlandsche Spoorwegen hebben, zooals men weet, in deze dagen een speciaal tarief geschapen voor hen, die op één dag heen en terug naar Den Haag reisden op be paalde uren, mits zij over een afstand zou den reizen van meer dan 45 K M. De gereduceerde prijs komt overeen met het gewone tarief voor enkele reis. Het is evenwel gebleken, aldus de N. R. C, dat velen die naar Den Haag reisden en die niet op denzelfden dag teruggingen, toch zulk een retourbiljet heb ben gekocht. In het station te 's-Graven hage hebben zy dan het retourkaartje ver kocht aan menschen, die naar hun station van vertrek wilden reizen. Op die manier reisden zy gratis. Uiteraard zijn de spoor wegen over deze wyze van handelen niet bijster gesticht en het is de groote vraag of, als er weer eens iets bijzonders in Den Haag te doen zal zyn, de spoorwegen op nieuw het publiek op deze wijze tegemoet zullen komen. EEN GESCHENK OP EEN HISTORISCH OOGENBLIK. Gistermorgen elf uur, toen het prinselijke paar zich op het stadhuis te 's-Gravenhage bevond om in den echt te worden vereenigd, is het arbeidersgezin van den heer J. Pe- ters-Orval in de Julianastraat te Tegelen 'n zoon geboren. De familie heeft den jongen spruit, die op dit by uitstek historische oogenblik ter wereld kwam de namen ge geven van Bernhard, Wilhelm, Julius. BURGEMEESTER VAN RUCPHEN (N.-B.) OVERLEDEN. Gisteren is te Rucphen overleden de bur gemeester van Rucphen, de heer P. J. Letschert. De heer Letschert, die drie en vijftig jaar oud geworden is, was achtereenvolgens in specteur van politie te Waalwijk, burge meester van Nieuw Vossemeer en, sedert begin 1935, van Rucphen. DE MOORD TE MEPPEL. Men zal zich den vreeaelyken moord her inneren, die op 3 Mei j.L te Meppel werd gepleegd op mevr. Stern, en waarvoor in September voor de Asser rechtbank heeft terechtgestaan de dienstbode Eike V. uit Meppel. De officier van justitie eischte toen een gevangenisstraf van acht jaren, waarbij h(j er van uit ging, dat verdachte in hooge mate verminderd toerekeningsvatbaar was, hoewel de deskundige, dr. A. G. Audier, geneesheer-directeur van de gestichten „Licht en Kracht" en „Port Natal" te Assen, in een rapport tot de conclusie was geko men, dat het meisje absoluut ontoereken baar was op het moment, dat zij de daad uitvoerde. Nadat de rechtbank toen in raadkamer was geweest, deelde de president mede, dat de rechtbank een nader onderzoek naar de geestvermogens en verdachte noodzakelijk achtte en dat prof. W. N. v. d. Scheer en dr. S. van Mesdag, beiden te Groningen, als deskundigen daaromtrent nog een rapport zouden uitbrengen. Wij vernemen thans, dat Eike V. gerui men tyd in de kliniek van prof. v. d. Scheer te Groningen in observatie is geweest en dat het rapport van de beide deskundigen thans by de rechtbank is ingekomen. De zaak zal nu op 22 Januari aa. weer voorkomen. MILITAIR MOET OFFICIER LN BURGER GEHOORZAMEN. Het hoog militair gerechtshof te Den Haag heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den gewoon dienstplichtig huzaar G. L. H., die door den krijgsraad voor de landmacht te s-Hertogen bosch wegens opzette ly ka onge hoorzaamheid" (het bekende geval met den in burger gekleed en eerste-lui tenant, die H. had gelast de houding aan te nemen en bem zyn naam op te geven) was veroordeeld tot veertien dagen gevangenisstraf. Het Hof heeft het vonnis van den krijgs raad bevestigd. Meneer heeft 't zelf zoo ge- wenschtlHjj kan niet velen, dat er haar in zyn hals komtl Afd. Roodo Kruis. Men verzoekt ons nog te willen mede- deelen, dat van den ploeg der afd. Heiloo van het Ned. Roode Kruis, die in Den Haag heeft dienst gedaan, ook de heer J. Balder deel heeft uitgemaakt Vroeg voorjaar? By den heer van der Oord werd reeds een lammetje geboren. Is dit reeds een voorjaarsteeken? Beëedigd. De heer Termaat, controleur der steun- verleening, werd den 6en Jan. te Alkmaar beëedigd als onbezoldigd rijksveldwachter. Bakfiets te water. Woensdagmiddag geraakte een bak fiets van dc firma de Gruyter, beladen met boodschappen, aan het Noordelnde van ons dorp bij den hoogen wal neer te water. Voor den besteller een schadepost en voor de klanten een misrekening daar niet verder besteld kon worden. WARMENHUIZEN. - (December). Geboren: Cornelis Gerrit Pieter, z. v. P. Leegwater en J. Bakker. Petrus Cor nelis ,z. v. C. P. Vader en C. Kraakman. Anje, d. v. J. J. Bosma en R. A. Everts. Pieter Jan, z. v. J. Zwaan en A. de Graaf. Ondertrouwd: Johannes Gijsbertus Jakobus Gersen te Winkel en Lucia Moer beek. Getrouwd: J. G. J. Gersen en t>- Moerbeek. Overleden: P. C. de Boer, oud 45 jaar, wonende te Den Helder. Mevr. w«d. C. de Boer, geboren Jongkus, oud 69 jaar, wonende te Den Helder. Catharina Hes, oud 67 jaar, ectg. v. C. SUJkerman. Cor- nelia Maria Tijm, oud 2 maanden, d. v. A. Tijm en C. M. Kramer. Aaltje Pronk, oud 58 jaar, echtg. van C. Bas. Pieter Jonker, oud 87 jaar. Maartje Hopman, oud 20 jaar, d. v. A. Hopman en Clasina Seven- huyzen. Theodorus Johannes Ligthart. oud 8 jaar, z. v. K. Ligthart en G. Groot huis. Anna Cornelia Ooijevaar. oud 8 jaar, d. v, Th. Oojjevaar en M. Tesselsar.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 6