Hekkesluiters veroveren punten. Goede dag voor de Alkmaarsche clubs. Standen. DE TWEEDE KLASSERS N SPORT EN WEDSTR .Voetbal. DE EERSTE KLASSERS De staartsclubs beginnen zich te roe ren en brengen een verhoogde span ning te weeg. Weliswaar staan R.CH. en ZF.C. nog onderaan met een achter stand van drie punten, maar er kan in de nog resteerende vijf wedstrijden heel wat gebeuren en dan komen an dere clubs in gedrang. Vooral in afdeeling II kunnen zich vijf andere clubs dan Z.F.C. nog niet veilig noemen. In het Oosten deden de Ensch. Boys een ontsnappingspoging en reduceerden hun achterstand tot drie punten. In het Zuiden en het Noorden is de situatie nog ingewikkelder. Minstens vier Zui delijke clubs en drie Noordelijke clubs komen voor de laatste plaats in aanmer king. Verder liep alles best op dezen mooien Zondag, al waren er nog wel enkele on verwachte uitslagen. Wat de wedstrijden betreft, hier volgen de korte wedstrijdverslagen van afdeeling I en afdeeling II. AFDEELING I StormvogelsA. D. O. 10 Op een door de hard- en gladheid zeer moeilijk bespeelbaar terrein heeft Storm vogels met' invallers voor Fijen, Schoorl en Prins op het volledige A.D.O. een verdiende overwinning behaald. Zoowel vóór als na de rust was Storm vogels beter dan AJD.O., alhoewel de wed strijd zeer onbenullig was, doordat geen der spelers zich geheel durfde te geven. Eenige minuten voor de rust kwam Storm vogels op een eenigszins fortuinlijke wijze aan haar eenige doelpunt. De doelver dediger van A.D.O., Koek, trapte een bal tegen Tol en van dezen sprong de bal in het doel. Voordien had Woudenberg al eenmaal fel tegen de lat geschoten. Na de tweede rust kwam A.D.O. bijna niet meer van eigen terrein af. Stormvogels doelpuntte nog tweemaal, doch beide doel punten werden resp. wegens buitenspel on hands afgekeurd. Blauw WitAjax. 00. De wedstrijd Blauw WitAjax, die door een talrijk publiek werd bijgewoond, heeft voor geen der partijen een overwinning opgeleverd. Zelfs viel er geen enkel doel punt te noteeren en men kan de ontmoe ting dan ook kort en krachtig kenmerken met deze woorden: de verdedigingen be heerschten het spel. Blauw Wit speelde wat feller, wat geest driftiger, en daardoor kon het vaak het initiatief nemen. De verdediging van de Stadionclub weerde zich uitstekend, de middenlinie verzette heel wat werk en de voorhoede leidde tal van aanvallen in. Maar zoodra de bal voor het Ajax-doel was gekomen, was het mis met de Blauw Witte-aanvallers.Dan raakten zij de kluts kwijt en slechts enkele malen ontstonden werkelijk gevaarlijke situaties voor Kei- zer's doel. Want het binnentrio was weinig schotvaardig en Diepenbeek en Been wa ren goed op dreef. Aan den anderen kant was de toestand ongeveer hetzelfde. Ook de Ajax-voor- hoede heeft vrij veel kansen, misschien iets meer dan Blauw Wit, gemist. Van Reenen werd zwaar bewaakt, niettemin liet hij verschillende keeren fraaie staal tjes van voetbal zien. Ook Stam en Blom- vliet waren niet slecht, maar de linker vleugel bracht er gister niet al te veel van terecht. De verdediging van Blauw Wit deed weinig voor die van Ajax onder, vooral Slot wist vaak redding te brengen. In de eerste helft was het tempo mat De middenlinie van Blauw Wit trachtte haar ploeg een veldmeerderheid te ver schaffen door vlak achter de voorhoede aan te sluiten, maar dat stelsel kon toch niet zoo lang worden volgehouden, omdat ook de verdediging niet verwaarloosd mocht worden. Aan beide zijden was het plaatsen en het stoppen van den bal slecht, terwijl de Blauw Witte voorhoede bovendien haar samenspel te ver door dreef. Ferwerda kon ééns nog slechts val lend redden, dat was, toen zijn achterhoe de op hem terugspeelde De kansen werden in deze eerste helft eerlijk verdeeld en even eendrachtig ge mist. Vóór het doel van Ferwerda ontstonden na de hervatting nu en dan gevaarlijke situaties, tot een doelpunt kwam het ech ter niet. R. C. H.—D. F. C. 1—1. De publieke belangstelling was zeer gering, toen scheidsrechter Lissauer op een hard doch bespeelbaar veld te Haar lem liet aanvangen. De eerste aanvallen waren voor de gas ten en al spoedig kanjerde Vos keihard tegen de bovenlat. Hoewel het positiespel bij de D. F. C.'ers veel beter verzorgd was dan dat der R. C. H'ers, kregen de gastheeren verschillende kansen om te doelpunten. Door slecht plaatsen en zwak voor- hoedespel gingen echter diverse verloren. E. was 20 minuten gespeeld, toen C. Mijn- ders bij een Dordtschen aanval scherp inschoot, waarna doelman Metten den bal in eigen doel werkte 01. Het bleef tot aan de rust een slechte wedstrijd, waarbij R. C. H. kort voor rust eenige prachtige kansen om gelijk te ma ken, onbenut liet. Na de hervatting stelde de thuisclub alles in het werk om gelijk te maken en na 15 minuten gelukte haar dit. Toen Lam een voorzet onhoudbaar langs doelman Kasteel schoot, werd het 1—1. Hard werd toen om de winnende goal gewerkt, doch beide verdedigingen bleven meester van het terrein. D. H. C.—C. V. V. 5—0. De gistermiddag te Delft gespeelde voet' balmatch D. H. C.C. V. V. is geëindigd in een 50 overwinning voor de Delfte naren. Toen de spelers in het veld kwamen, bleek D. H. C. twee invallers en C. V. V. drie invallers te hebben. De Rotterdam mers liepen onmiddellijk hard van stapel, doch D. H. C. kon dit zonder nadeel doorstaan en verplaatste het spel. Na vier minuten spelen gaf Ditmars D. H. C. de leiding (10), doch daarna duurde het tot 10 minuten voor het einde van de eer ste helft dat Van Dijk den voorsprong ver grootte (20). C. V. V. zat echter "niet stil, maar zette verschillende aanvallen op, welke echter afstuitten op de verdedi ging van Dorjee en keeper van Gelderen. Na de hervatting was D. H. C. weer het gevaarlijkst en het C. V. V.-doel kwam veelvuldig in een moeilijke positie, waar uit het echter steeds op wonderlijke wijze werd gered. Toch wist Ditmars op een ge geven moment het Rotterdamsche doel te doorboren (30). Toen kreeg de D. H. C. achterhoede het eenige oogenblikken be nauwd, doch opnieuw redden Dorjee en v. Gelderen, die in uitstekenden vorm waren. Vlak voor het einde bracht van Nellen den stand op 50. AFDEELING II H. D. V. S.—D. W. S. 0—1. Voor de tweede maal is D. W. S. er in geslaagd om in dit seizoen van H. D. V. S. te winnen. Maar ook r.u was het op het kantje. Het doelpunt, dat dezen wedstrijd besliste, ontstond eerste 2 minuten voor het einde en op voor D. W. S. zeer ge lukkige wijze, daar de invaller-doelman Boerboom, die zich zeer verdienstelijk had verweerd, een tam shot van Luttinghuis slecht opving, waardoor hij zich ondanks alle pogingen om het onheil nog te voor komen, door dat schot gepasseerd zag. D. W. S. verdiende de overwinning zon der twijfel. De Amsterdammers hadden een betere ploeg, die in het veld goed samenspel liet zien, doch voor het doel slecht schoot. Ofschoon Caldenhove door ziekte afwezig was, bleek de verdediging, waarin Brons zijn plaats innam, nog zeer sterk. Melchers en v. Stokken, de twee buitenspelers van D. W. S., vormden een voortdurend gevaar voor H. D. V. S., maar Mol c.s. misten meer kansen dan voor hun reputatie wel goed was. De weinige gele genheden, die den H. D. V. S. aanval wer den gelaten om Heekelaar het lastig te maken, werden slecht mut, zoodat de doelman der Amsterdammers eigenlijk geen serieus schot te houden heeft gehad V. U. C.—Haarlem. 4—2. In een voor de rust zeer levendigen en interessanten, doch nadien vrij saaien wedstrijd heeft V. U. C. een zeer nuttige 42 overwinning op Haarlem behaald. Deze uitslag is weliswaar iets geflatteerd, doch door beter voorhoedespel was de overwinning voor de thuisclub toch wel verdiend. Kik Smit was weer eens de „ster van het veld", vooral toen hij na de rust spil ging spelen. Na 7 minuten zette van Gelder goed voor naar Kleyn, die doorgaf aan Mevers Scholten. Diens schot dreigde juist voor doel langs te gaan, doch de toesnellende Boot kon den bal nog van richting doen veranderen en het was 10. Na 14 minu ten was het weer goed aangeven van Van Gelder, dat een doelpunt opleverde. Dit maal passeerde hij kalm naar Stam, die eenige spelers voorbij wist te komen, om vervolgens met een goed schot den stand op 20 te brengen. Twee minuten later gaf Smit een afgemeten pass aan van Po- lanen, die met een fraai schot 21 maak te. Na 20 minuten kreeg Smit bij het in gooien den bal vrij, hij gooide zich door alle z heen, niemand kon hem houden en met een prachtig schot maakte hij den ge lijkmaker (22). Dan was het woord weer aan V. U. C. Na een half uur gaf Mevers Scholten een goede pass naar Van Gelder, diens scherpe schot wist Mulders nog even te keeren, zonder echter weg te kunnen werken, zoo dat de toeloopende Mevers Scholten slechts voor het inschieten had (32). Toen volgde spoedig een vierde doelpunt. Na deze interessante eerste helft was de tweede nauwelijks het aankijken waard. Haarlem was thans veel meer in den aan val, doch het schot ontbrak bij de rood- broeken ten eenenmale. Smit ging spil spelen en stuwde zijn voorhoede steeds op, doch deze bleek onmachtig tot scoren. De V. U. C.-aanvallen waren heel wat minder gevaarlijk dan voor rust en zoo ging het geheel uit als een nachtkaars met als eind resultaat een 42 overwinning voor de thuisclub. Z. F. C.—V. S. V. 2—0 Het in dezen wedstrijd vertoonde spel stond op laag peil. Voor de rust wogen de partijen vrijwel tegen elkander op, doch in de tweede helft werd de strijd vrijwel uit sluitend op de Zaansche speelhelft uitge streden. Dat V. S. V. in die periode toch geen kans zag haar reeds met de rust verkregen 02 achterstand in te loopen, kwam door dat de bezoekers het spel te kort hielden Ook ditmaal was keeper Dijkstra weer goed op dreef en hij wist er vooral in de tweede helft tal van vinnige schoten van Sterk c. s. uit te houden. Het terrein was vry hard en daardoor effectvol, toen Z. F. C. zich volledig en V. S. V. met twee in vallers opstelde. De strijd ging geruimen tijd gelijk op en beide verdedigingen hadden vrij gemak kelijk werk. Keeper Dijkstra had het voor al rustig, al kreeg hij een paar keer lasti ge gevallen op te lossen. Nadat V. S. V. een paar goede kansen onbenut gelaten had, kwam Z. F. C. ge ducht opzetten. Vlak voor het einde der eerste helft, stopte de V. S. V.-keeper een schot onvol doende, waarvan de Z. F. C.-midvoor, de Maar, handig profiteerde en den bal in het verlaten doel der bezoekers plaatste 20. Na de hervétting zat V. S. V. direct voor het Zaansche doel en was vandaar niet weg te slaan, doch steeds was er een Z. F. C.-er die redding bracht. De strijd werd bijna steeds op de Z. F. C.-helft gestreden, doch Dijkstra c. s. wisten hun doel schoon te houden. Met de weinige uitvallen der thuisclub had de verdediging van V. S. V. geen moeite. Met V. S. V. in den aanval kwam ten slotte het einde en had Z. F. C een geflatteerde overwinning behaald. FeijenoordSparta 41, Beide ploegen waren volledig, toen scheidsrechter Boekman ten aanschouwe van ongeveer 16000 kijkers liet beginnen. De eerste aanvallen waren voor Feijen- oord, maar de rood-witte verdediging sloeg deze af. Bij verrassing nam Sparta reeds na verloop van acht minuten de leiding. Bas Paauwe wilde een bal terugspelen naar Van Heel, die een eind achter hem stond, hij raakte 't leer evenwel niet goed, waardoor het bij den vrijstaanden Seton terecht kwam. Deze liep nog een paar passen naar binnen om vervolgens van Male met een hard schot te passeeren (01). Vrauwdeunt ondernam toen een prach- tigen ren, uit diens voorzet werd de bal door Kantebeen ingeschoten en gestopt, maar toen kwam Linssen aangesneld, het eerste schot van hem werd gekeerd, doch toen hij zich andermaal iri het bezit van den bal kon stellen, bracht hij de partijen op gelijken voet (11). Drie minuten voor de rust noteerden wij een geraffineerden aanval van Feijenoord, Vrauwdeunt schoot hard in, Cohen stompte den bal voor de voeten van Linssen en in het volgend mo ment was het 21. Aanvoerder Cohen protesteerde tegen de toekenning van dit doelpunt, omdat de bal de out-lijn zou zijn gepasseerd. Sparta begon in de tweede helft goed maar de afwerking der aanvallen was zoo slap, dat doelman van Male bijna nimmer in actie behoefde te komen. Allengs kwam Feijenoord in de meer derheid en het was duidelijk, dat, hoe energiek Sparta ook verdedigde, doelpun ten verder niet konden uitblijven. Het is uit een der vele hoekschoppen, welke Feijenoord zich zag toegewezen, dat Ba- rendregt met een prachtigen omhaal den voorsprong vergrootte (31). Kort voor het einde liep Vrauwdeunt door op een mooien pass van Barendregt, waarna hij met een listig geplaatsten bal den stand op 41 bracht. De overwinning was voor Feijenoord volkomen verdiend. H. B. S.—K. F. C. 2—2. Het harde en gladde terrein speelde beide partijen zoodanig parten, dat er van een eenigszins aantrekkelijken wedstrijd geen sprake was. De verdedigers hadden het feitelijk gemakkelijker dan de aan vallers en het mag nog een wonder heeten, dat er vier doelpunten werden gemaakt. Op een uitzondering na ontstonden ze dan ook niet uit goed aanvalsspel, doch uit hoekschoppen of een vrijen trap in de nabijheid van het doel. K. F. C. nam na ongeveer 25 minuten de leiding door Bouthoorn uit een hoekschop, en pas kort voor de rust slaagde Bakhuys er in een goeden voorzet van Graafland fraai in- te koppen. In de tweede helft, na ongeveer een half uur spelens, kon Bak huys uit een hoekschop van denzelfden speler inkoppen, maar vijf minuten later werd een vrije schop voor het H. B. S.-doel den Hagenaars noodlottig, daar van Wens- veen het leder juist in den hoek kopte. Daarmede kwam het einde. daarna profiteerden de Boys eenige keeren van fouten in de Zwolsche achterhoede en wonnen met 31, zoodat hun achterstand tot drie punten gereduceerd werd. Tubantia speelde thuis en won natuurlijk. Zoowel Tubantia als Wagenirigen hadden moeite met het harde veld en al weef wa ren de verdedigingen te sterk. Het eenige doelpunt kwam vlak voor de rust uit een vrijen trap. Go ahead won met 41 van N.E.C., nadat ze in de eerste helft een 20 voorsprong had genomen. In de tweede helft was N.E.C, een tijdlang iets sterker, scoorde tegen, doch de zege van Go ahead kwam niét in gevaar De Deventenaren doelpuntte nog twee keer en staan fier aan den kop met 5 puntèn voorsprong op nummer 2 en 3. |A.G.O.V.V. had met Z.A.C. meer moeite dan verwacht werd én won met den 10- voorsprong bij het wisselen heel blij. Daar na scoorden beide partijen elk een keer, zoo dat de club van Weber met 21 won. AFDEELING IV Alleen is nu AFDEELING III Go ahead loopt weer uit! Go ahead heeft wel een bijzonder geluk kig seizoen. Want hoewel de Deventer club heusch niet boven alles uitsteekt, wint ze regelmatig met klein verschil, terwijl de andere clubs elkaar puntjes afsnoepen. Zoo ook gisteren weer: Go ahead zelf won en Heracles verloor een punt! Dat was weer een echte Twentsche wed strijd: Enschedé—Heracles. Op het harde veld was voorzichtigheid geboden en hoe wel Enschedé met vier invallers uitkwam, was ze in 't veld de sterkste. Alleen het schieten was heel slecht en waar ook He racles slecht schoot, bleef de stand 00. De Ensch. Boys togen kansloos naar Zwolle, waar P.E.C. met een groot aantal in- lers moest spelen. De rust kwam met 11, In het Zuiden blijft het spannen, Roermond vergiste zich geheel en kansloos geworden. Roermond was op bezoek bij Longa, dat in de eerste helft sterker was en toen met slechts met 10 kon leiden. En in de tweede helft deed Longa eenige succesvolle overrompelingen, wat haar twee doelpunten opleverden. Daarna was Roer mond veel sterker, hield het spel echter veel te kort en Longadoelpuntte en won met 5—0. Juliana veroverde twee zeer kostbare pun tjes door haar zege op Bleyerheide. Zij speel de vlugger en beter en wist in de eerste helft een 10-voorsprong te nemen. Toen zij In de tweede helft een kort maar hevig offen sief van Bleyerheide had afgeslagen, kwam Juliana weer in actie en een kwartier voor tijd werd het 20 en even later 30. Eindhoven kreeg ook twee kostbare pun ten, doordat ze het bezoekende M.V.V. klop te. Hoewel de thuisclub in de eerste helft veel sterker was, kwam de rust met blanco stand. Ook na de rust bleef Eindhoven ster ker, doch pas tegen het eind kwam het eeni ge doelpunt. M.V.V. had met haar talrijke uitvallen geen succes. N.A.C. doet niet meer mee, want ze ver loor thuis met 31 van Noad. Beide elftal len misten in de eerste 20 minuten eenige goede kansen, toen profiteerde Noad twee keer van een fout in de NA.C.-verdediging en leidde met de rust met 20. Direct daar op scoorde N.A.C. tegen en toen ieder den gelijkmaker verwachtte, kwam uit een uit val het derde Noad-doelpunt en toen was N.A.C. verloren. De groote wedstrijd was B.V.V,P.S.V. 't Werd een spannende wedstrijd en hoewel er weinig kra'chtsvërséhfl Was,, nam -PB.V. een 2—O-vodrsprortg. Pas toen kwam B.V.V. hts en ook xij' wist nog in de eerste helft twee. doelpunten te maken. De tweede helft begon met een B.V.V.- overwicht, maar P.S.V. verdédigde met man en macht. Toch scoorde B.V.V. in deze pe riode, niaar daarna werd P.S.V. sterker en 't werd weer gelijk. Onder groote spanning verstreek de tijd en toen bleek, dat de puntjes netjes gedeeld waren! AFDEELING V In het Noorden werden twee velden afge keurd wegens de vorst, zoodat o.a. de groote wedstrijd VeendamBe Quick niet door ging. Velocitas deed uitstekend werk door thuis H.S.C. te kloppen, zoodat ze thans een mooien voorsprong op nummer laatst heeft. Velocitas was beter dan H.S.C. en de 21- voorsprong met de rust. was volkomen ver diend. In de tweede helft viel H.S.C. steeds heftig aan en hoewel ieder oogenblik de ge lijkmaker verwacht kon worden, handhaaf' de Velocitas zich en veroverde twee zeer kostbare punten. Leeuwarden won thuis van Sneek met dezelfde cijfers, 't Werd een spannende, maar geen mooie wedstrijd, waarin de thuis club de leiding nam. In de tweede helft nam Sneek het initiatief, maar bij een Leeuwar der uitval begin de Sneeker-doelverdediger een overtreding, werd weggestuurd en de strafschop bracht den voorsprong op 20 Toen begon een vrij ruwe periode, waarin Sneek tegenscoorde en waarin Leeuwarden een tweede strafschop naast schoot. Hoogezand deed haar best tegen G.V.A.V maar het veld was veel te hard. Hoewel de thuisclub in de eerste helft veel sterker was, doelpuntte ze niet en zelfs werd een strafschop door Njjboer naastgeschoten. Pas 20 minuten na de hervatting nam G.V.AV. de leiding met een onverwacht schot en hoe Hoogezand ook aanviel, ze verloor met 10 hoewel ze een flinke zege verdiend had. Afdeeling I I A jax 13 10 2 1 36—12 22 D.F.C. 13 6 3 4 29-—28 D.H.C. 13 6 2 5 30-30 N Xerxes ,f 13 5 3 5 3325 C.V.V. 13 - 5 3 5 20—28 13 Stormvogels 13 5 2 6 22—21 12 Excelsior 13 5 2 6 29—29 12 Blauw-Wit 13 4 4 5 15—16 12 A.D.O, 13 4 2 7 13—16 10 R.C.H» 13 2 3 8 15—37 7 Afdeeling II Feijenoord 13 .10 1 2 52—20 21 D.W.S. 13 10 1 2 28—14 21 Haarlem 13 5 4 4 30—29 14 H.-D.V.S. 12 5 2 5 18—22 12 K.F.C. 12 3 5 4 25—27 11 V.U.C. 13 4 3 6 20—26 11 V.S.V. 13 5 1 7 25-34 11 Sparta 13. 4 2 7 24—28 10 H.B.S. 13 3 4 6 24—36 10 Z.F.C. 13 2 3 8 11—21 7 Afdeeling m Go ahead 13 10 2 1 38—15 22 Heracles 13 7 3 3 27—14 17 A.G.O.V.V. 13 7 3 3 20—14 17 Tubantia 13 6 2 5 23—23 14 P.E.C, 13 6 X 6 31—25 13 Enschede 13 5 2 6 25—24 '2 Wageningen 13 5 1 7 25-25 11 N.E.C. 13 4 3 6 21—25 11 Z.A.C. 13 4 O 9 30—45 8 Ensch. Boys 13 2 1 10 18-44 5 Afdeeling IV P.S.V. 15 0 3 3 41—25 21 B.V.V. 14 8 2 4 45-32 18 N.O.A.D. 13 7 2 4 43—29 16 N.A.C. 14 7 1 6 27—27 15 Roermond 2 r, is 5 4 4 29—32 14 Bleijerheide 13 4 5 4 23—28 13 Longa 15 5 2 8 35-34 12 Eindhoven 14 4 3 7 23—37 11 Juliana 14 3 4 7 26—39 10 M.V.V. 15 4 2 9 31—40 10 Afdeeling V Be Quick 13 11 2 0 53—17 24 G.V.A.V. 14 8 3 3 32—16 19 Veendam 12 7 2 3 36—17 16 H.S.C. 14 6 1 7 25—29 r3 Velocitas 15 5 3 7 23—30 13 Leeuwarden 14 4 4 6 20—28 12 Sneek 14 5 2 7 19-38 12 Achilles 13 3 3 7 32—41 9 Friesland 13 4 1 8 22—49 9 Hoogezand 14 3 3 8 23-30 9 H.F.C. klopt 't Gooi. E.D.O. door Bloemendaal geslagen. Alcmaria weer een punt rijker. 2e klasse B: De uitslagen van gisteren hebben in de 2e klasse B de spanning doen toenemen, zoo wel wat de bovenste, als wat de onderste plaats betreft. 't Gooi heeft de opmarsch van H.F.C. niet kunnen stuiten. Op het H.F.C.-veld is een uiterst spannende wedstrijd gespeeld tus- schen deze twee, welke tenslotte op een 1—2-nederlaag van de leiders is uitgeloopen, waardoor de Haarlemmers reeds op de der de plaats zijn aangekomen en nog slechts 4 punten achter zijn bij 't Gooi. Na zoo'n slechten start is dit wel een prachtige prestatie van The Good Olds en wie weet of nog niet onverwacht het kam pioenschap aan de Spanjaardslaan terecht Komt. De Kennemers waren op bezoek bi) B.F C. en deze reis leverde den Beverwükers geen winst op, zoodat de Kennemers naar de vijfde plaats afzakten. De verrassing van den dag bracht Bloe mendaal door het bezoekende EJ3.0. een 2—0-nederlaag toe te brengen, waardoor de Haatj.9pmér£, drie punten achterbleven op t Gooi, maar waardoor de thuisclub plotse* ling neg weer een goede kans krijgt om Van de laatste plaats af te komen. Zeker la, dat ook hier de spanning geweldig is toegeno men. Tenslotte Alcmaria. Onze stadgenooten. die het pittige HR-C. uit den Helder ontvin gen, hebben een gelijk spel (2—3) weten te bevechten, waardoor tenminste wéér één winstpunt is verkregen, zoodat de withein den thans 12 punten hehben. Het is echter nog niet voldoende om vei lig te zijn, maar laten wij hopen en vertrou wen,. dat de ploeg, uit de nog komende ont moetingen de nooidige winst weet te halen. Bloemendaal is nog altijd vijf punten ach ter. Alcmaria ontvangt nog Spartaan en B. F.C. en moet nog naar A.F.C., E.D.O. m Bloemendaal. Spartaan—A.F.C. werd afgelast. De stand is nu: 't Gooi E.D.O. H.F.C. B.F.C. Kennemers HR.C. Alcmaria A.F.C. Spartaan Bloemendaal 13 13 13 13 13 13 13 12 12 13 8 7 7 6 5 4 3 2 3 3 2 36-17 19 2 4 25-20 16 1 5 40—36 15 2 5 42—33 14 2 5 25-28 14 3 41—42 13 4 5 28—30 12 4 5 35—39 10 4 6 23-28 8 1 9 25—48 7 WesteL 2«kl B o"iü|ü Ui Q X CQ j ld m 1 3 -j co e O ij O si X l HF. C. A 4-8 3-5 2-3 3-1 5-3 3-0 2-1 B. F. C. 0 3 F 4-4 - 5-1 2-r 2-1 5-5 2-3 A.F C. 1-7|2*4|D 1-2 17-3 5-2 1*1 E. D. O. j4-3|l-0l E -i 1-2 1-213-1 3-2 Aicmaria 6-11 |5-5jl-l E21 2-30-22-2 BLdaal |MT|2-0; •1 L 1-lj l-sjl-6 6-3 Kannem. 3-2 4-1 0-3 4-2|3-2 t 1 1-3| 2-2 't Gopi 2-212-1 3-3| j 1-16-1 -I b-2 2 0 KR.C. <-2| - j |4-3||.3|5.2 2-4 O 4*3 Spartaan |2-3[ |0-0 1-2 3-0 M| 1 De drie leidende ploegen winnen allen. O.V.V.O. ontvangt haar elfde nederlaag. 2e klasse A: 1 In de 2e klasse A hebben de drie leidende ploegen allen twèe winstpunten veroverd, waardoor aan de onderlinge positie welis waar niets is veranderd, maar de hoogspan ning blijft bestaan. Het Zaandamsche Z.V.V. was bij Hilver sum op bezoek en het was te voorzien, dat er voor de Zaandammers niet veel kans op winst was. De thuisclub behaalde een 31- overwinning. De tweede leidende plpeg, Velox, maakte een reisje naar de Zaan om W.F.C. te bekam pen. Het is een uiterst spannende ontmoe ting geworden, die tenslotte door de bezoe kers met de oneven goal werd gewonnen.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 6