TWEEKAMP D.A.W.-NEREUS. SPORT D.A.W. wint met 74-62 van Nereus (Zaandijk); Alkmaarsche jeugdige zwemmers in topvorm. Alkmaar verliest beide polowedstrijden. Jxumeet £uchtoaact Jiimnieuws Staatslotedt wem men. Hetgeen het Alkmaarsche zwemmers wereldje gisteravond in de Overdekte getoond heeft, heeft de stoutste ver wachtingen overtroffen. Immers, het is de plaatselijke zwemvereeniging D.A.W. gelukt een forsche overwinning te beha len op het sterke „Nereus" en zij heeft derhalve den strijd om de zwemhege- monie van Noordholland boven 't IJ glansrijk gewonnen. Met niet minder dan 12 punten voorsprong is een kans rijke worp gedaan, om zich voor 1937 in het bezit te stellen van den fraaien wisselbeker. Men weet, het gaat hier om een beker die drie maal achter elkaar of vijf maal in 't geheel gewonnen dient te worden en waartoe elk jaar twee wedstrijden van onderlinge krachtmeting worden georganiseerd, te weten één wedstrijd te Alkmaar en één wedstrijd te Zaandijk (Nereus). En nu is nadat Nereus in 1936 den beker gewonnen had gisteravond al hier het eerste gedeelte verzwommen van deze jaarlijksche tweekamp. Onder voorzitter-kamprechterschap van den heer Kappenberg werd om kwart over acht begonnen met de adspiranten-nummers voor jongens en meisjes (50 meter school slag). Bij de meisjes kwamen de D.A.W.-sters Corry de Vos Burchart en Annie Klünnen aan den start en reeds dadelijk was te zien, dat er een felle strijd gestreden moest wor den tusschen Anni Spreeuw en Corry de Vos Burchart. Tot bij het keerpunt lagen beide meisjes vrijwel gelijk en de beslissing kwam eerst bij de laatste 10 M., waarna Corry met 0.6 sec. als eerste aantikte onder oorverdoovende aanmoediging. Wij willen hier even den tijd memoreer en van Annie Klünnen, n.L 47.4 sec., hetgeen heel goed is. De 50 meter schoolslag adsp. jongens was al even spannend. Onbedreigd won Frans Mays in 37.4 sec. (een prachttijd!) Dicky Im- hülsen noteerde hier 41.8 en tikte als twee de aan. Door deze twee nummers was reeds een flinke puntenvoorsprong behaald en dat was maar goed ook, want het volgende num mer (50 meter rugslag dames) was gedeci deerd voor Nereus. Hier waren natuurlijk Janny Spreeuw en Corry Breggeman favo riet en daartegen konden Eli v. d. Berg en Willi de Vos Burchart het moeilijk bolwer ken. Men zie voor den uitslag naar het slot van dit verslag. De 100 meter rugslag heeren moest even plaats maken voor de 100 meter schoolslag, dit in verband met het anders twee maal achter elkaar zwemmen van Gerkens. Voor de 100 meter schoolslag heeren ver schenen aan de start G. Gerkens, Ab. van eek, H. Hofland en A. D. Imhülsen. Het werd een spannend race'tje. Vooral de nek- aan-nek-kamp tusschen Gerkens en v. Beek werd opwindend. Meter voor meter liep v. Beek op zijn rivaal Gerkens, die eenigen voorsprong had, in en het zag er een oogen- blik naar uit, dat hij zou winnen. Het lukte evenwel niet en met 1 sec. verschil moest v. Beek in Gerkens zijn meerdere erkennen. Imhülsen werd derde in 1 min. 29.8 sec. Na dit nummer volgden weer adspiran- ten-banen, n.L 50 meter vrije slag (jongens en meisjes). Bij de meisjes waren Rietje Maarleveld en Corry de Vos Burchart ge lijk en sleepte zoodoende zeven punten uit het water. Is 37 sec. voor Corry de Vos een mooie tijd, het is voor Rietje Maarleveld een aardig succesje, dat zij hier in denzelf den tijd zwom. Bij de jongens al evenzeer een dubbele winst, want zoowel Frans Mays als Wim de Vries zwommen schitterend. De tijd (31.6 sec.) voor Frans Mays is werkelijk heel goed, doch 32.8 sec. voor Wim de Vries is zeker niet minder. Wat zou er bij een serieu ze training van den laatste wel niet bereikt kunnen worden!! De 100 meter schoolslag dames was na tuurlijk voor Janny Spreeuw, al is een tijd van 1.41 sec. nu niet direct glorieus. Jam mer, dat voor D.A.W. Bep Smit gediskwali ficeerd werd, doch verheugend is daaren tegen, dat Jopie Oostwouder prima in vorm was. Het volgende nummer ging gelijk op. Want de 100 meter rugslag heeren (Wege- ner, Niezen, Gerkens en Groothuizen) werd gewonnen door Wegener als eerste en Ger kens als vierde, terwijl Niezen en Groothui zen resp. 2 en 3 werden. Gezien het succes van de vorige adsp.- nummers waren ook de 25 meter rugslag jongens en meisjes een D.A.W.-succes. Bij de meisjes wonnen Rietje Maarleveld en Willy de Vos Burchart; bij de jongens Fr. Mays en Dicky Imhülsen. Jammer, dat Lyda v. Doorn niet kon star ten bij de 100 meter vrije slag dames, al moet gezegd worden, dat haar invalster (E. V. d. Berg) zich er kranig doorgeslagen heeft. Nu kon Janny Spreeuw met 3 sec. winnen van Bep Smit. Met veel spanning werd de race 100 me ter vrije slag heeren tegemoet gezien. Hier startte Maarten Kostelijk weer eens na lan gen tijd op non-actief te zijn geweest en la ten wij eerlijk zijn, hij was gisteravond op z'n ouderwets, dus; op z'n allerbest. Wegener kon eenvoudig niet aan hem tippen, het was waarlijk een lust om te zien hoe Kostelijk zwom. Het estafette-nummer. Niet minder emotioneel was het esta fettenummer (25 meter crawlslag meis jes, 25 meter crawlslag jongens, 50 me ter crawlslag dames en 50 meter crawl slag heeren). Twee ploegen verschenen aan den start. Voor D.A.W. R. Maarle veld, Fr. Mays, Bep Smit, M. A. Koste lijk en Wüly de Vos Burchart, Wim de Vries, Corry de Vos Burchart en Ab. v. Beek. Dit nummer is het hoogtepunt van den avond geworden. Aan spanning geen gebrek, doch reeds na de adspiran- ten was te zien, dat er een overwin ning mogelijk was en het is ook zoo uit gekomen. De D.A.W.-ploegen eindigden resp. als le en 2e in de tijden 1 min. 40.6 sec. en 1 min. 42.2 sec. De Nereus- ploeg werd derde in 1 min. 42.4 sec. Voor de pauze gaven de dames Verbeek en Botterman een schoonspring-demonstra- tie, die alleszins op prijs gesteld werd. Het waren betrekkelijk eenvoudige sprongen, die evenwel zeer goed uitgevoerd werden. Mej. Verbeek, de instructrice, beschikt over een groote mate soepelheid en vond in haar leerling Nans Botterman een waardig even beeld. Schoonspringen is op een zwemfeest altijd een attractief nummer, dat men niet graag mist. De polowedstrijden. Beide polowedstrijden zijn verloren, het geen ook algemeen verwacht werd. Maar desondanks zijn ze buitengewoon spannend geweest. De dames-wedstrijd vertoonde zeker geen overwegend Nereus-overwicht en langen tijd heeft het erom gespannen, vooral toen na de rust Corry de Vos Burchart den ge lijkmaker scoorde. Dat er daarna nog twee doelpunten kwamen, ligt niet zoozeer aan de sterkte van Nereus, dan wel aan het ge havende D.A.W.-zeven tal (waarin Hanny de Carpentier, Willy Pesie en Toos v. Beek ont braken). Vooral het gemis van Hanny de Carpentier (die naar wij hopen spoedig van haar ziekte hersteld zal zijn) werd sterk gevoeld. De heeren-wedstrijd is forscher geworden dan de bedoeling was. Mogelijk dat de blan co-stand op de zenuwen werkte, in ieder ge val zijn er eenige spelers terecht (of ten onrechte!) uit het water gestuurd. Over het algemeen zijn wij over het Alkm. zevental tevreden. Keeper v. Straaten heeft werkelijk geëxcelleerd; de achterhoede is, doordat van Beek eenigen tijd op non-actief gesteld was, gehandicapt geworden; de voorhoede was zeer goed, Caarls en Niezen speelden als leeuwen, doch konden deson danks geen goal fabriceer en. Het geheele zwemfeest was voor D.A.W. een glorie over alle linies en in het bijzon der voor zijn adspiranten: Spes Patriaeü! Tot slot hier nog de uitslagen: 50 meter schoolslag adsp. meisjes; 1. C. de Vos Burchart 43 sec.; 2. A. Spreeuw 43.6 sec.; 3. A. Klünnen 47.4 sec.; 4. G. Dik 50 sec. 50 meter schoolslag adsp. jongens; 1. Fr. Mays 37.4 sec.; 2. D. A. Imhülsen 41.8 sec.; 3. H. Gerkens 45.6 sec.; 4. K. v. d. Lingen 49 sec. 50 meter rugslag dames: 1. J. Spreeuw 45 sec.; 2. C. Breggeman 45.8 sec.; 3. W. de Vos Burchart 50.4 sec.; 4. E. v. d. Berg 54.6 sec. 100 meter rugslag heeren: 1. J. Wegener 1 min. 24.2 sec.; 2. H. Niezen 1 min. 28.8 sec.; 3. E. Groothuizen 1 min. 39 sec.; 4. G. Ger kens 1 min. 51.6 sec. 50 meter vrije slag adsp. meisjes: 1. en 2. C. de Vos Burchart en R. Maarleveld 37 sec.; 3. A. Melk 39.4 sec.; 4. A. Spreeuw 40.4 sec. 50 meter vrije slag adsp. jongens: 1. Fr. Mays 31.6 sec.; 2. W. de Vries 32.8 sec.; 3. H. Gerkens 41 sec.; 4. C. v. d. Woude 43.6 sec. 100 meter schoolslag dames: 1. J. Spreeuw 1 min. 41 sec.; 2. B. Smit 1 min. 43.6 sec. ge diskwalificeerd; 3. J. Oostwouder 1 min. 43.6 sec.; 4, C. Stelling 1 min. 46.8 sec. 100 meter schoolslag heeren: 1. G. Gerkens 1 min. 26.6 sec.; 2. A. v. Beek 1 min. 27.4 s.; 3. A. D. Imhülsen 1 min. 29.8 sec.; 4. H. Hof land 1 min. 36 sec. 25 meter rugslag adsp. meisjes: 1. R. Maar leveld 19.8 sec.; 2. W. de Vos Burchart 20.8 sec.; 3. en 4. A. Spreeuw en Tr. Gobilje, 22 sec. 25 meter rugslag adsp. jongens: 1. Fr. Mays 18.2 sec.; 2. D. A. Imhülsen 18.6 sec.; 3. W. Exalto 21.2 sec.; 4. C. v. d. Woude 25.8 sec. 100 meter vrije slag dames: 1. J. Spreeuw 1 min. 23 sec.; 2. B. Smit 1 min. 26 sec.; 3. L. de Goede 1 min. 35.6 sec.; 4. E. v. d. Berg 1 min. 42.6 sec. 100 meter vrije slag heeren: 1. M. A. Kos telijk 1 min. 9.8 sec.; 2. D. Breeuwer 1 min. 15 sec.; 3. D. Wegener 1 min. 15.6 sec.; 4. H. Niezen 1 min. 18.6 sec. Estafette: 25 meter crawlslag meisjes, 25 meter crawlslag jongens, 50 meter crawl slag dames, 50 meter crawlslag heeren: 1. ploeg D.A.W. I met M. Maarleveld, Fr. Mays, Bep Smit en M. A. Kostelijk, in 1 min. 40.6 sec.; 2. ploeg D.A.W. II met W. de Vos Bur chart, W. de Vries, C. de Vos Burchart en A. v. Beek, in 1 min. 42.2 sec.; 3. ploeg Nereus I met Ans Melk, H. Gerkens, J. Spreeuw en Jb. Wegener, in 1 min. 42.4 sec.; 4. ploeg Nereus II met N. Ero, W. Exalto, C. Breg geman en E. Breeuwer, in 1 min. 56.6 sec. Polo-wedstrijden: D.A.W.Nereus (da mes) 13; D.A.W.Nereus (heeren) 0—1. Schaken. FINE KOMT IN BERGEN! Naar wij vernemen, organiseert de Bei- gensche schaakclub „De Pion" deze maand vermoedelijk Vrijdag 19 Februari - een simultaan-wedstrijd en de bekende jonge Amerikaan Fine zal dan als simultaan-speler optreden. Fine is een zeer sterke schaker, die tot de allerbesten van de wereld behoort en die ondanks zijn jeugd reeds tal van fraaie suc cessen heeft geboekt. Wij herinneren slechts aan het tornooi te Zandvoort, waar hij de eerste plaats bezette vóór dr. Euwe, aan het tornooi te Stockholm, dat hij eveneens won, en aan het Hastings-tornooi, waar hij 2e werd achter Aljechin. Men weet, dat Fine als secondant zal op treden voor dr. Euwe in den revanchewed strijd EuweAljechin om den wereldtitel. Den schaakliefhebbers in Bergen en ook in Alkmaar en andere plaatsen wacht dus een prachtige avond en wij wekken de scha kers op, om deel te nemen aan deze simul- taan-séance. Inlichtingen daaromtrent zijn te bekomen bij den secretaris van „De Pion", den heer J. Dappe, Raadhuisstraat 6, Bergen. Schaatsenrijden. MEJ. DONKER GEHULDIGD. Mej. Gdnda Donker, de achttienjarige schaatsenrijdster uit Ilpendam, die de Nederlandsche kleuren te Davos bij de wedstrijden om het wereldkampioenschap hardrijden op de schaats voor dames heeft verdedigd is gisteravond in haar woon plaats door de burgerij een hartelijke hulde bereid. In gezelschap van familie leden en haar verloofde, de heer C. Kooi man uit Purmerend, werd mej. Donker toegesproken door verschillende personen, w.o. de burgemeester, de heer W. A. van Oorschot. In de haar gebrachte hulde werd ook haar trainer, J. Jongert, betrokken. Plaatselijke vereenigingen boden hun favorite bloemen en een medaille aan. Mej. Donker dankte met enkele woorden voor de spontane huldiging. BILDERDIJK. De Kon. Rederijkerskamer „Bilderdijk gaf gisteravond in de Harmonie haar tweede uitvoering in dit seizoen: en deze uitvoering vond een groote belangstelling. Zooals men weet hebben jongere krachten hun schouders er onder gezet om de Ka mer, die ook met moeilijkheden had te kampen, haar plaats in Alkmaar te doen behouden. En wij hebben dit sympathieke streven gaarne gesteund en aangemoedigd en daarom vonden wij het jammer, dat het succes gisteravond uit tooneelkundig opzicht niet zoo groot was als wij Bilder dijk voor deze gevulde zaal gaarne hadden gegund. De leiding was van de traditio- neele gewoonte om een drie- of meer be drijvig blij- of tooneelspel voor het voet licht te brengen afgeweken en had een programma samengesteld bestaande uit enkele dansnummers benevens een drietal éénacters. Voor dit laatste gedeelte was men echter terecht gekomen bij één der moeilijkste genres op dit gebied, n.1. één acters uit de cycles „Anatole" van Arthur Schnitzler. Een zeer gewaagd experiment, omdat alleen geroutineerde krachten, die zeer sterk zijn in het zeggen van hun tekst, in staat zijn de beteekenis van deze scher pe satyres duidelijk te doen uitkomen en het publiek er van te doen genieten. De Bilderdijkbezoekers waardeerden natuurlijk de ernstige pogingen die men deed, doch men bleef er geheel vreemd tegenover staan en verder dan een succes d'estime konden de éénacters het, ondanks de uitstekende tooneelverzorging, niet brengen. Bovendien duurden de pauzes tucschen de verschillende nummers ont zettend lang en de toeschouwers lieten ook duidelijk hun misnoegen hierover blijken. De avond werd geopend met „Kerst- feestinkoopen", een schitterende dialoog tusschen Anatole en Gabrielle, maar zoo moeilijk te spelen en te doen begrijpen, dat men nog zeer tevreden mocht zijn over hetgeen Mej. Rie Ven en de heer P. Reyst hier gaven. Het decor was zeer goed, evenals in „Afscheidssouper", de tweede éénacter. Maar de uiterlijke goede verzorging kon door minder sterk spel deze zware éénacter niet redden. Nummer drie: „De ochtend van Anato- le's huwelijk" was iets beter. Mej. T. Lee- rink en de heeren P. Reyst, R. Nottelman en J. Peereboom deden hun best, doch de vertolking ging de speelkrachten te boven. De dansnummers waren een succes. Zoo wel de beide balletnummers: Wals van Brahms en Slavendans op muziek van Moes- sorgski, uitgevoerd door een zestal dames, als de twee solonummers van mej. N. Rezel- man vonden veel waardeering en in de Romance van Brahms en een humoreske toonde mej. Rezelman met welk een ijver en toewijding zij zich op de danskunst toe legt en wat zij hierin reeds heeft bereikt. Na de Humoreske werd haar een bloemen mand aangeboden, waarop een herhaling van den dans volgde. Ook de dames in de éénacters meespelend kregen een bloemen hulde. Wij twi. felen niet of het tooneelspelende „Bilderdijk" zal zich in haar derde uitvoe ring van haar beste zijde laten kennen en na ijverige studie een stuk ten tooneele brengen, dat klinkt als een klok. Moge het dan voor een even sterk bezette zaal een groot succes worden. Gisteravond werd de uitvoering besloten met een zeer geanimeerd bal onder leiding van den haar A. Englander en met muziek van The Rhythm Sheiks. Nog langen tijd bleven velen in opgewekte stemming bijeen. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. De uitslag van de te Hensbroek gehou den verkooping van een huis, schuur en erf en 9X H.A. bouw- en weiland, eigen dom van den heer Jn. Gelder is als volgt: Huis, schuur en erf in bod gebracht door C. Koster te Bobeldijk, brachten op 1760. Op 40 gemijnd door N. Timmerman te Stt. Pancras. Perceel 2, bouwland, groot 0.54. of 23 snees, F. Feld te Obdam, voor J 33.5U per snees. TT A Perc. 3, bouwland, groot 1.48.90 H.A. 62V, sn., dezelfde voor 28.50 per snees, afgemijnd door C. Schouten, 29 i p. Isnees. Perceel 4, bouwland, groot 0.73.10 h.a. of 30 K snees T. Feld voor 17.50 p. Perceel 5, grasland, groot 1.34.20 H.A. of 56 K sn. Kooper K. Baker te Spierdijk voor 13 per snees. Perc. 4 en 5 gecombineerd op 1 afge mijnd door Jb. v. Vuure. Pereel 6, grasland, groot 1.61.40 H.A. ot 68 sn. Kooper K. Bakker voor 16 p. sn. Perceelen 4, 5 en 6 gecombineerd samen groot 3.68.70 H.A. Op 275 afgemijnd door Jb. Groot Jz. Perceel 7, bouwland groot 0.52.50 H.A. o f22 snees. Kooper K. Bakkum voor 14 per snees. Perceel 8, groot 1.29.70 H.A. of 54 y< snees. Kcoper Jb. Koning voor 24 per snees. Afgemijnd door de diaconie op 8. Perceel 9, bouwland, groot 0.39.60 H.A. of 16)4 snees. Kooper D. Gioot voor 26 per snees. Gemijnd door dezelfde op 3. Perceel 10, bouwland .groot 0.65.60 H.A. of 27 Yi snees. Kooper P. Kort voor 11 per snees. Afgemijnd door Jb. Heertjes op 5. Perceel 11, bouwland, groot 0.75.00 H.A. of 31 Yt snees. Kooper K. Mooi voor 8,50 per snees. Afgemijnd dooi D. Kort op 2. a verdere gehouden combinaties maken we de volgende uitslag bekend. Huis, schuu ren erf, kooper als boven vermeld. Perceel 2 en 3 P. Feld voor ƒ2584. De perceelen 4 tot en met 9 kooper no taris Hilbrand te Obdam voor 5228,25. Perceel 10 Jb. Heertjes en 11 D. Kort zijn eveneens zoo gebleven. Het geheel heeft dus te samen opge bracht 10.383. VLIEGTUIGBOTSING NABIJ DAKAR. Zes inzittenden omgekomen. Tijdens een nachtvlucht zijn twee water vliegtuigen van het vliegkampschip Bearn in de buurt van Podor met elkander in botsing gekomen. De zes inzittenden der toestellen kwamen in de vlammen om. Een militair vliegtuig van het vliegveld Wakam heeft zich naar de plaats van het ongeluk begeven. VERMIST VLIEGTUIG GEVONDEN. Het Britsche vliegtuig, dat sedert Dinsdag werd vermist, is heden vernield gevonden. Van de vier inzittenden is evenwel geen spoor te zien. Eén van de vier inzittenden was de bekende lucht-verslaggever van de „Daily Express", n.1. Harold Oemberton. ONZE FOSTVLUCHTEN. De Perkoetoet (uitr.) bereikte Rangoon, de Djalak (uitr.) kwam te Rome aan, de Edelvalk (thuisr.) arriveerde te Athene en de Kwak (thuisr.) te Medan. DE KOMENDE LUCHTRACE NEW-YORK—PARIJS. De bekende Amerikaansche aviatrice Amelia Earhart heeft naar Parijs getele grafeerd, dat zij deel za) nemen aan de luchtrace New-YorkParijs, welke georga niseerd is ter gelegenheid van het feit, dat Lindbergh tien jaar geleden zijn Oceaan- vlucht volbracht. Amelia Earhart heeft gisteren uit Los Angeles aan de Paris Soir geseind, dat zij alles in het werk zal stellen, om te kunnen mededingen in de ontworpen luchtrace New- YorkParijs, ter herdenking van den be roemden vlucht van Lindbergh. MOSKOU—SHANGHAI. Bioscoop Theater „Harmonie". In de bioscoop „Harmonie" draait deze week „Moskou-Shanghai". Gustav Diessl en Pola Negri in „Moskou- Shanghai", welke deze week in bioscoop „Harmonie" draait. Aan den inhoud ontleenen wy o.m.: Door de Russische revolutie wordt Olga Petrowna, 'n jonge vrouw, die in den oorlog haar man verloren heeft, van haar kind ge scheiden. Op zoek naar haar dochterjte ontmoet zij Alexander Repin, een jong offi cier, aan wien zij werd voorgesteld door haar jeugdvriend, ritmeester Sergei Smrr- nov. Repin weet haar uit een zeer benarde positie gedurende een aanval der rooden te bevrijden en met hun tweeën leven zij een tijd lang onopgemerkt bij een Russischcn kluizenaar, waar zij elkaar hun liefde be kennen. Repin wordt echter ontdekt en ge vangen genomen en men brengt hem voor Smirnov, oogenschijnlijk nu leider van de Russische revolutionnairen. Repin wordt echter door Smirnov bevrijd en Smirnov zelf belooft Olga Petrowna eveneens in vei ligheid te brengen. Jaren later: met Smirnov als haar trouwen vriend aan haar zijde, tracht Olga Petrowna door het optreden als zangeres in cabarets te Shanghai in haar onderhoud te voorzien. Van Repin, dien zij niet kan vergeten, heeft zij al die jaren niets gehoord en ook van haar dochter, ondanks haar nasporingen, is geen spoor te ontdekken. Op een Paasch- feest evenwel, waar het beroemde Don Ko- zakkenkoor concerteert bij een réunie van Russische vluchtelingen, ontdekken Smir nov en Olga onder de zangers Alexander Repin. Olga is overgelukkig, doch Repin vertelt Smirnov in vertrouwen, dat hij niet meer vrij is en binnenkort zal gaan trouwen. Door Smirnovs pleidooi voor Olga's trouw hevig bewogen, verbreekt Repin zijn verlo ving. Maria, Repin's verloofde, besluit Olga Pe trowna te bezoeken om haar te overtuigen, dat zij niet zonder Repin leven kan. Tot haar groote aandoening ontdekt Olga om de hals van het jonge meispe een medaillon, met een beeltenis van haar eens zoekge raakte dochtertje. Zij ontdekt, dat Maria haar kind is en besluit afstand te doen van Repin, terwijl Alexander noch Maria ooit mogen weten, dat Olga Maria's moeder ie. Slechts Smirnov, die haar altijd trouw ge bleven is, deelt zij dit groote geheim mede en hij is het, die haar de kracht geeft aan zijn zijde een nieuwe leven te beginnen. (Niet officieel) 5de klasse, 12de lijst Trekking van Donderdag 4 Februari 1937 Hooge Prijzen 1000.— 3223 12366 14801 400.— 3867 14037 17534 200.— 1812 2512 3336 8119 15524 100.- 1596 4697 5809 8345 9884 10511 11349 12786 14803 17199 17990 Prijzen van 70. 10 96 212 272 342 372 379 576 601 736 811 902 944 1009 1241 1245 1310 1588 1624 1654 1912 1917 2060 2133 2148 2187 2254 2285 2326 2516 2531 2722 2785 2959 3082 3096 3145 3217 3232 3282 3698 3711 3752 3795 3819 3820 3889 3975 4069 4083 4108 4268 4305 4533 4639 4702 4851 4964 4995 5257 5277 5408 5601 5677 5764 5832 5878 5920 5962 5992 6206 6260 6574 6609 6717 6720 6921 8987 7062 7181 7197 7206 7271 7274 7283 7297 7362 7386 7390 7465 7581 7663 7688 7699 7765 7845 7846 7898 7958 8129 8136 8208 8295 8351 8505 8629 8753 8810 8918 9059 9185 9223 9224 9228 9332 9375 9382 9423 9581 9751 9761 9788 9790 9826 9885 9918 10086 10171 10289 10374 10385 10451 10631 10773 10781 10783 10839 10899 10928 10953 11039 11085 11066 11087 11275 11290 11497 11565 11807 16617 11775 11776 11895 11902 11963 12022 12143 12593 12678 12776 12800 13094 13347 13483 13488 13841 13879 13995 14055 14071 14116 14191 14280 14395 14407 14430 14441 14567 14795 14831 15057 15071 15085 15207 15237 15330 15565 15611 15636 15825 15966 15969 15973 16088 16346 16389 16460 16587 16614 16621 16695 16699 16743 16748 16854 16863 17047 17061 17229 17297 17341 17411 17418 17446 1T717 17741 17849 17857 17908 18003 18078 18089 18113 18325 18413 18422 18470 18516 18517 18655 18661 18816 18825 18953 19039 19041 19105 19169 19180 19235 1.-281 19404 19471 19498 19625 19784 19857 19868 19891 19970 20002 20455 20483 20496 20524 20697 20783 20842 20997 Nieten 20 71 97 128 176 193 454 529 545 616 675 704 785 830 842 844 858 860 876 882 885 905 918 979 1064 1094 1142 1143 1169 1231 1274 1308 1316 1397 1451 1481 1511 1514 1537 1545 1585 1649 1700 1728 1756 1769 1821 1889 1896 1957 1970 1980 1984 2002 2003 2013 2112 2128 2152 2185 2189 2200 2220 2313 2369 2400 2405 2460 2467 2506 2525 2538 2530 2535 2559 2581 2661 2703 2719 2725 2734 2757 2764 2807 2847 2848 2859 2914 2926 2930 2955 3030 3044 3118 3122 3124 3171 3211 3222 3251 3254 3270 3309 3326 3329 3346 3553 3562 3564 3569 3639 3643 3656 3672 3678 3720 3745 3747 3794 3890 3915 3927 3931 3934 3939 4043 4093 4160 4163 4240 4317 4332 4342 4354 4363 4382 4387 4424 4461 4523 4564 4604 4704 4748 4777 4783 4830 4881 4892 4926 4931 5072 5079 5174 5232 5283 5297 5319 5341 5350 5351 5387 5393 5483 5506 5522 5526 5538 5591 5690 5724 5791 5797 5822 5858 5901 5903 5912 596 1 5973 6023 6063 6079 6080 6135 6158 6248 6250 6253 6254 6277 6308 6382 6427 6510 6512 6514 3591 6618 6654 6681 6698 6734 6745 6859 6898 6910 6917 6939 7009 7041 7062 7166 7216 7218 7248 7267 7433 7449 7461 7510 7516 7542 7558 7559 7569 7618 7659 7674 7702 7715 7719 7744 7781 7800 7816 7821 7854 7882 7883 7964 7995 8011 8034 8108 8109 8137 8162 8201 8207 8210 8220 8244 8274 8307 8347 8355 8358 8378 8386 8410 8429 8463 8472 8487 8508 8541 8550 8554 8556 8574 8640 8659 8713 8743 8770 8798 8833 8852 8872 8919 8921 8925 8935 8938 8960 9000 9016 9047 9048 9065 9075 9076 9098 9117 9129 9159 9195 9226 9290 9297 9368 9381 9391 9407 9453 9465 9494 9507 9524 9561 9564 9669 9682 9701 9711 9728 9741 9750 9816 9817 9831 9856 9879 9883 9892 9906 9921 9941 9963 9974 9981 9995 10016 10025 10042 10049 10064 10074 10105 10144 10165 10184 10203 10207 10212 10220 10230 10285 10347 10354 10334 10435 10438 10489 10560 10627 10651 10675 10691 10694 10708 10792 10845 10946 10968 11000 11096 11121 11166 11222 11294 U310 11390 11496 11533 11545 11559 11566 11580 11600 11608 11770 11801 11817 11829 11834 11868 11938 11939 11955 11972 12046 12059 12067 12106 12131 12144 12160 12194 12220 12297 12328 12369 12483 12495 12517 12558 12670 12705 12710 12725 12841 12910 12950 129J6 12991 13018 13043 13052 13074 13123 13164 13167 13171 13179 13181 13183 13219 13286 13301 13333 13343 13369 13388 13430 13473 13508 13547 13566 13575 13587 13637 13679 13714 13723 13736 13743 13766 13773 13781 13829 13843 13875 13878 13890 13894 13906 13926 13977 14015 14022 14043 14046 14056 14062 14086 14122 14173 14197 14206 14219 14238 14241 14266 14278 14354 14386 14429 14438 14466 14482 14500 14600 14640 14722 14752 14765 14806 14817 14851 14856 14961 14985 15083 15113 15125 15171 15176 15200 15264 15282 15304 15344 15448 15518 15595 15646 15716 15738 15768 15772 15804 15839 15863 15911 15921 15959 15985 15998 16116 16191 16218 16321 16391 16400 16402 16479 16541 16588 16602 16689 16694 16718 16719 16724 16737 16801 16822 16830 16841 16879 16881 16918 16920 17013 17060 17068 17080 17091 17138 17228 17289 17310 17417 17423 17433 17442 17531 17563 17568 17580 17588 17605 17650 17654 17676 17685 17689 17694 17702 17783 17786 17838 17884 17902 17917 17974 18019 18032 18043 16072 18066 18115 18120 18125 18127 18137 18138 18151 18164 18166 18170 18172 18234 18242 18252 18334 18336 18337 18354 18377 18412 18427 18473 18494 18500 18542 18630 18639 18648 18674 18681 18702 18749 18780 18787 18808 18837 18852 18864 18881 18903 18936 18945 18951 18975 19063 19097 19141 19185 19211 19212 19220 19266 19286 19287 19311 19341 19354 19359 19406 19422 19432 19501 19585 19673 19728 19738 19757 19780 19804 19880 19943 19968 19973 19984 20039 20052 20094 20103 20104 20116 20146 20148 20169 20201 20243 20246 20282 20307 20371 20434 20436 20467 20528 20552 20566 20569 206j 20612 20720 20790 20794 20808 20810 20815 2082 20870 20876 20885 20908 20909 20969 i

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8