TRIUMPH J. A; J. BARNHOORN, Tandarts Ackema W 'n Smaak die wel een triomf moest zijn! fPuMicaties JicuMeuchtm *4doettentiëfi GRAF MONUMENTEN o>VJMP^ DE DIEFSTAL VAN CONSERVEN. Nog twee arrestaties. Het onderzoek, dat in de groote zaak van den diefstal van blikgroenten bij de firma van Hoogenstraaten en Co alhier nog steeds wordt voortgezet, is gisteren opnieuw met een succes bekroond. Het bleek al spoedig, dat niet de twee gear resteerde Alkmaarders de diefstallen alleen gepleegd hadden, maar dat zelfs buiten onze gemeente dieven bij deze zaak betrokken waren. De recherche kon gisteren dan ook overgaan tot nog twee arrestaties, zoodat thans vier verdachten in bewaring gehou den worden, n.1. de twee reeds eerder ge noemde Alkmaarders en de 34-jarige N. K. uit Koedijk en de 25-jarige H. E. uit Egmond aan Zee. Het onderzoek zelf wordt nog steeds verder voortgezet. Intusschen bleek, dat de in beslag geno men partij bussen ongeveer 16.000 stuks bedroeg. De Egmondsche arrestant staat bij de politie aldaar niet gunstig aangeschreven en hij is al eens met de Amsterdamsche politie in aanraking geweest in verband met een fietsendiefstal. De arrestant uit ^Koedijk is koopman van- zijn beroep en is in smokkelaars kringen geen onbekende. Hij behóórt, wat men noemt, tot de „geklofte jongens". DE ACTIE TOT BEHOUD VAN DE KAASMARKT. Ook heden is het weer een mooie voor jaarsdag, een dag om het leven van. den zohnigen kant te zien en met grooten dank aan de milde gevers kunnen .wij in het bijzonder eén mooie bijdrage van de V.V.V. uit Amsterdam publiceer en. Wanneer men zich zelfs in Amsterdam inspant om onze kaasmarkt ongeschonden te. behouden dan is het toch ook niet te verwonderen, dat zoo vele Alkmaarders onze actie blijken te steunen. Er zijn er nog meer die het nog altijd niet.gedaan hebben, maar die het natuur lijk nog zullen doen. Wie zou er in dezen niet van goeden burgerzin willen getuigen? Wij zijn de 2500 gepasseerd en in de verte duikt het cijfer 3000 op. Het is nog ver weg en bijna onzichtbaar maar wij krijgen het eiken dag duidelijker te zien omdat wij er eiken dag een stapje dichter bij komen. Wie helpt ons om dien weg zoo snel mogelijk af te leggen? Met dank aan de milde gevers vennel- den wij voor heden de volgende bijdragen: V. V. V. Amsterdam 25.- ALkm. Damclub W. D. O. 2.50 Karei Bos N.V. 5. LéèrL Wilhelminaschool a 2.50 GiV 2.50 E. M. D. W2.— F. B. te BergenB 2. N. N. Alkmaar 5. 46.50. Wij hadden gister een eindbedrag van 2509 en zij nu dus gekomen tot een totaal van 2555.50. Ais de vijfjes geluk brengen zal er Maandag nog heel wat meer te verant woorden zijn. GEEN SPREEKUUR. De wethouder van de bedrijven, de heer Bonsema, is verhinderd op a.s. Maandag het gewone spreekuur te houden. DE WALMUREN AAN DE MEENT. Het ingezonden stukje in ons nummer van gister, verontrustte ons dermate, dat wij hedenmorgen den toestand eens zijn gaan bekijken. Van een gelijktijdig afbreken van de wal muren met de dalende waterlijn is geen sprake. De aannemer heeft slechts vier maanden om het geheele werk gereed te brengen, zoodat geen uur gemist kan worden. De toe stand is zoo, dat het water ongeveer 2 M. is uitgemalen en dat de walmuur nog 1.50 M. boven de waterlijn zichtbaar is. Duidelijk is thans gebleken, dat de wal- muren onvoldoende gefundeerd zijn en dit vooral, nu in den modernen tijd, motorboo ten den grond voor de walmuren hebben weggemalen. Op de plaats waar geregeld 'n motorboot aan de westzijde heeft gelegen, was zelfs een gevaarlijke toestand ontstaan, hetgeen aan de oostzijde er vlak tegenover in mindere mate het geval is. Nu door het uitmalen van het water, de tegendruk is opgeheven en door het loo- pen van het blauwe zand, de grond achter de walmuren is losgekomen, is het gevaar op de zwakke plaatsen zeer vergroot en zijn stukken muur ingestort. Hoewel ongetwijfeld de muren het nog wel eenige jaren zouden hebben gehouden, staat wel vast, dat de vernieuwing van de walmuren geen luxe is. De zware boomwortels hebben ongetwij feld de muren ontzet, al hebben zij later dé nuttige taak verricht, den bovengrond com pact te hebben gehouden. Volgens de nieuwe werkmethode wordt voor het maken van de nieuwe walmuren portlandcement gebruikt, zoodat de wortels van de te plaatsen boomen niet meer in de voegen van de walmuren kunnen dringen. Aan beide zijden van de Mient wordt de weg 0.60 M. verbreed, zoodat het water 1.20 M. smaller wordt. Mr. de Groot en de heer Sietsma hebben zich er hedenmorgen van overtuigd, dat de walmuren voor een groot deel in deplora- belen staat verkeeren en zij stemden vol- móndig toe, dat vernieuwing noodzakelijk is. De belastingbetalers kunnen het slechts betreuren, dat het werk niet het vorig jaar is uitgevoerd, dan toch zou dit een f 3000 goedkooper hebben kunnen geschieden, aan gezien sinds het vorig jaar de materiaal- prijzen beduidend zijn opgeloopen. BEROOVING. Gisteren is een Amsterdammer in een pand alhier, waar hij een kort bezoek had gebracht, van een bedrag van 30 beroofd. In verband hiermede zijn door de politie een man en vrouw gearresteerd, waarvan na langdurig verhoor de vrouw, de 35- jarige H. R., hét feit bekend heeft. De man is daarna op vrije voeten gesteld, terwijl de vrouw is overgebracht naar het huis van bewaring. GESLAAGD. Gisteren slaagden aan de Universiteit te Amsterdam voor het candidaatsexamen Wis- en natuurkunde onze stadgenoot de heer J. H. Voort en voor het doctoraal examen Economische wetenschappen de heer J. C. Huizinga. OFFICIERS-OPLEIDING. Op 23 Maart zullen worden ingelijfd de dienstplichtigen van de le ploeg der lichting van 1937, bestemd voor de op leiding tot officier bij het wapen der in fanterie. Deze dienstplichtigen blijven in dienst tot 19 Maart 1938. VERZOEKEN OM PLAATSING BIJ DE POLITIETROEPEN. Door den minister van defensie is be paald, dat verzoeken om plaatsing bij het Wapen der Kon. Marechaussee en het korps politietroepen van hen, die als dienstplichtige in werkelijken dienst zijn, eerst kunnen worden doorgezonden tegen het einde van den eerste-oefeningstijd. VINGERTOP AFGEKNELD. De tuinder Jb. S. Pz. te Noordscharwoude had dezer dagen het ongeluk, toen hij een schuit met bladen naar den akker zou slee pen achter zijn motorschuitje, bekneld te ge raken tusscheri het touw, waarmee dit schuitje achter het motorbootje was gebon- de; de top van den middelvinger van zijn linkerhand werd er finaal afgeknepen. AUTO IN DE SLOOT. Door het onklaar worden van de stuurinrichting geraakte te Oude Niedorp aan den weg naar Verlaat Vrijdagmiddag een uit Alkmaar komende luxe-auto in het water. De ïnzitenden bekwamen geen noemenswaardig letsel en zijn verder per bus naar hun woonplaats vertrokken. MODEL-SLAGERIJ A. MAASEN. De Laat is sinds gistermiddag verrijkt met een nieuwe slagerij en wel een filiaal van de slagerij A. Maasen uit Bergen. In perceel 73 (tegenover de Kapelkerk) is deze zaak gevestigd en reeds aan den bui tenkant ontdekt men, dat men hier te doen heeft met een first-class-zaak. Want wanneer men zoo de wèl-voorziene etalage beziet, Vfilt direct op, dat hier aan de; eischen dèr hygiëne taeer dan gewone aandacht is ge schonken. Immers, een speciaal géboüwde frigidaire- inrichting houdt alle vleesch- en worstwa ren niet alleen koel, doch tevens vokomen stofvrij. En zoo is ook het geheele interieur, dat eveneens voldoet aan de hoogste eischen. De slachttafels zijn massief opgebouwd, om geen vuilen boel eronder te veroorzaken, alles is verder afgedekt en werkelijk, deze zaak is uiterst modern ingericht en een lust voor het oog. Réeds gisteravond mocht deze slagerij zich in een ruime belangstelling verheugen, te meer daar vele bloemstukken aan het geheel een frisch tintje gaven. Wij wenschen de ondernemers veel succes in dezen winkel en hopen, dat zulks even redig zal zijn aan de gestelde verwachting. OPENING ZAAK. De firma Poland-Smit heeft aan het Scharloo 24 een zaak in visch en fruit ge opend. In deze drukke straat zal deze win kel ongetwijfeld in een behoefte voorzien en zooals deze zaak opgezet is, twijfelen wij ook niet aan het gewenschte en verwachte succes. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 21 Maart is de apotheek van Mevr. SchoutenOele, Koorstraat 47, ge opend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. DE 24-UURS OEFENRIT DER „VRIJWILLIGE BURGERWACHT". Onder begunstiging van fraai lentev. is gistermiddag om 5 uur de 24-uurs oefen- rit van de Vrijwillige Burgerwacht te Am sterdam begonnen. Klokslag 5 uur vertrok de eerste motor rijdster een van de weinige vrouwelijke deelneemster om dra door haar manne lijke collega's gevolgd te worden. Het waren de nieuwelingen, die het eerst vertrok ken, de deelnemers van route één. In het geheel worden drie verschillende route's gereden, de eerste voor diegenen, die den rit voor het eerst rijden, de tweede voor hen, die hem reeds één maal hebben volbracht en de derde voor hen, die hierin reeds meermalen zijn geslaagd. Slechts langzaam vorderde het vertrek van het groote aantal deelnemers. In totaal telde men 396 inschrijvers, en als men daar bij in aanmerking neemt, dat gerekend werd op een vertrek van twee deelnemers per minuut, valt het gemakkelijk te begrijpen, dat eerst in de avonduren de laatste rijder den start was gepasseerd. Aangezien eenige der inschrijvers niet aan den start waren verschenen, vielen er omstreeks half negen, toen alle rijders ver- VIRGINIA trokken waren, circa 350 deelnemers te no- teeren. De controle te Alkmaar. De deelnemers van route I hadden een tocht rondom het Uselmeer voor den boeg en moesten hedenmorgen tusschen half ze ven en half negen de controle in Alkmaar passeeren. De afdeeling Alkmaar van de Burger wacht had haar controlepost opgesteld bij de Veiling nabij den overweg op den Hel- derscheweg. Verder had de Alkmaarsche afdeeling in verband ook met de verbeterin gen aan de Singels de route door Alkmaar afgebakend, zulks ten behoeve van de deel nemers. Precies om half zeven meldde de eerste deelnemer zich en gedurende de twee vol gende uren is het een gezellige drukte ge weest. Regelmatig kwamen de auto's bin nen, terwijl zoo nu en dan op den Helder- schen weg een file gevormd werd. De deelnemers er waren er van den motordienst uit Haarlem, van de pantser wagens uit den Bosch, verschillende land stormcorpsen waren vertegenwoordigd, als mede politiecorpsen, tal van officieren van marine en leger, enz., enz. hadden het niet gemakkelijk gehad op hun tocht. Reeds voorbij Amersfoort kreeg men last van den mist, die urenlang een handicap geweest was voor de rijders Tangs route I. Dat belette echter niet, dat het heele ge zelschap in uitmuntende stemming was en van Alkmaar vol moed verder trok in de richting Heiloo. CHRISTELIJK-HISTORIS CHE KIE S VEREENIGIN G. Rede van den heer C. C. Dun. Bovengenoemde vereeniging hield een propaganda-vergadering in „Waakt en Bidt" voor leden en belangstellenden. Spre ker was de heer C. C. Dun, inspeceur L. O. Onderwerp: „De Bijbel op de openbare school. Na voorlezing van Romeinen 10 vanaf vers 13, opende de voorzitter met gebed, en lei- de den spreker in. De spreker begon met op te merken, dat in dezen kring niet over de waardeering van den Bijbel behoefde gesproken te wor den. Hij gaf een uitbreiding aan de convo catie door aan het aangegeven onderwerp: „De Bijbel op de openbare school" toe te voegen: Bezien vanuit christelijk historisch standpunt. Het is, zooals geconvoceerd, een zeer actueel onderwerp, zoowel bij links als bij rechts. Daarom is het ook een netelig onderwerp, want de opvattingen staan diametraal tegenover elkaar. Daar is niet slechts scheiding hierover tusschen links en rechts maar ook tusschen links en links en rechts en rechts. Er kan moeilijk gesproken worden welke groep ge lijk heeft. De persoonlijke visie is van ge weldige beteekenis, ook de subjectieve waardeering en inzicht in den Bijbel is min stens evenzoo groot. Wat zegt ons christelijk historisch standpunt en was is daarbij de leidende gedachte? Wij vinden die in onze beginselverklaring van artikel 15, dat zegt: Voor zoover het Lager Onderwijs van Overheidswege wordt gegeven, behoort de school te voldoen aan de eischen eener christelijke opvoeding. Waar de toepassing van dit beginsel in een land met een histo risch verleden als het onze (en met de daaruit ontstane toestanden) zwarigheden ontmoet, worden deze het beste uit den weg geruimd door: a. Het onderwijs in handen der locale Overheid te laten, waarbij deze rekening dient te houden met de godsdien stige richtingen der locale bevolking, b. Aan de ouders of degenen die daartoe zijn aan gewezen, rechtmatigen invloed te verzeke ren op den gang van het onderwijs. Het publiek gezag behoort op den gang en de ontwikkeling van het gansche volks onderwijs in zijn twee geledingen toezicht te houden en is verplicht het krachtig te steunen. Die steun worde evenwel niet ver strekt aan scholen, waar desbewust zede lijkheid en eerbied voor de wet worden on dermijnd. Bemoeien wij ons nu met ander mans zaken. Neen, op grond van onze be ginselen, wenschen wij, dat de Openbare school zoo goed mogelijk zij. Het onderwerp van dezen avond werd ook op tal van Ouderavonden van Openbare Scholen be handeld en wij verheugen ons over deze teekenen, naar het woord van Jesaja: „Mijn woord zal niet ledig tot Mij weder- keeren". Wat is er gedaan tot verbetering van bijbelkennis en wat kan gedaan wor den? vervolgde spreker. Dit ligt vast in de Wet 1920 nader art. 42 en bijzonder art. 26 en aanschrijving van den minister 1923. De term Bijbelsche geschiedenis kwam vroeger in de wetgeving niet voor, men sprak toen van de gewijde geschiedenis. Volgens art. 42 is het bijbelsch onderwijs aan onderwijzers verboden en is dit aan godsdienstleeraars opgedragen, mits geen deel uitmakende van het personeel der school. Geen kerk is tot het geven van dit on derwijs verplicht en geen kind is verplicht om 't te volgen. Er zijn hier veel mogelijkhe den en wordt er iets aan gedaan? Spreker geeft dan verschillende cijfers op, die dui delijk maken, dat de hervormde kerk in de ze uitmuntend werk verricht en het meeste haar plicht vervulde. Er moet onderscheid gemaakt worden tusschen a. godsdienstonderwijs en b. bij belkennis. Het eerste is de taak van gods dienstonderwijzers en het laatste mag door onderwijzers van de school zelf bijgebracht worden en over dit laatste gaat het dus he denavond. Hier treedt op den voorgrond het zoogenaamde neutraliteits-artikel dat zegt, dat de openbare onderwijzer eerbied ver schuldigd is aan de godsdienstige begrip pen van anders denkenden. Dit sluit niet in eerbied voor de ongodsdienstigen. Spre ker deelde mede, dat een vrijzinnig predi kant op een Nuts-Vergadering in 1935 en ook „Het Volk" zich uitspraken voor uit breiding van bijbelkennis. Het Nederlandsch Onderwijzersgenootschap bleek er echter weer tegen te zijn. Het tekort aan bijbel kennis wordt overal gevoeld niet alleen uit religieuze maar ook uit cultureele be grippen. Onze taal is zonder bijbelkennis niet te begrijpen en hoe kunnen de gedich ten en drama's van Vondel, de schilderijen van Rembrandt en de Mattheuspassion verstaan worden en beleefd, zonder bijbel kennis? Volgens de missive van den mi nister mag leefstof ontleend aan den Bijbel worden behandeld en ook is de onderwij zer gerechtigd tot godsdienstige hande lingen, als beginnen met gebed en schrift lezing. Er mogen dus leerboekjes met Bij belsche strekking gebruikt worden die op het leerplan moeten vermeld zijn. Boekjes van Flipsen worden veel ge bruikt. Maar nu komen ook de groote prak tische bezwaren, want bij dit onderwijs hangt alles af van den geest van den on derwijzer. Ook is er geen eenheid hierom trent bij het personeel van de Openbare school. De een bouwt op, de ander kan af breken. Er moet rekening gehouden wor den met religieuze bezwaren bijv. van Joodsche kinderen, integenstelling met kin deren van atheïsten. De bezwaren komen vooral naar voren bij de interpretatie van bijv. „Jezus wandelende op de zee" en de Jezus figuur. Maar dan geven wij het over aan het Woord als Woord zonder meer, dat naar Jesaja „niet ledig tot Mij weder zal keeren!" Er is echter helaas een concurreerend mo tief van weerszijden bij de vraag de Bijbel op de openbare school. Er mag geen dwang van boven zijn en wij moeten er aan den ken, dat een openbare school geen chris telijke school wordt, ook al wordt er de Bij bel gelezen. Elk behoudt zijn eigen karak ter. Als christelijk historischen mogen en moe ten wij deze actie steunen, eindigde de spre ker zijn prachtig betoog. De voorzitter dankte den spreker. Enkele vragen werden beanwoord en de heer Vogelaar sloot met gebed. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar zijn opgenomen de besluite^ van den Raad dier gemeente van 18 Februari 1937, waarbij zijn vastgesteld: 1. Eene VERORDENING tot wijziging van art. 2 der Verkeersverordening (Gemeenteblad Nr. 1480), gelijk deze verordening sedert is gewijzigd (Ge meenteblad Nr. 1561); 2. Eene VERORDENING tot wijziging van art. 135 der Algemeene Politie verordening (Gemeenteblad Nr. 381), gelijk deze verordening sedert is ge wijzigd (Gemeenteblad Nr. 1562). Deze verordeningen zijn heden afgekon digd en gedurende drie maanden ter ge meente-secretarie ter lezing gelegd. Zij zijn aldaar tevens in afdruk tegen betaling der kosten verkrijgbaar. Alkmaar, 20 Maart* 1937. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. HERZIENING UITBREIDINGSPLAN. (Alkmaarder Hout en omgeving). Het hoofd van het gemeentebestuur van ALKMAAR brengt ter openbare kennis, dat de Raad der gemeente Alkmaar bij zijn be sluit van heden, nr. 9, bepaald heeft, dat een herziening wordt voorbereid van het uitbreidingsplan der gemeente (2e gedeelte), vastgesteld bij Raadsbesluiten van 17 Maart 1909, nr. 10 en 22 Juni 1909, nr. 5, goedge keurd door Gedeputeerde Staten van Noord holland bij hun besluit van 7 Juli 1909, nr. 105, zooals deze besluiten nader zijn ge wijzigd, voor zooveel betreft het gedeelte der gemeente, gelegen ten Zuiden van de Lindenlaan en het Varnebroek en ten Wes ten van de Oostelijke begrenzing van den Kennemerstraatweg. Alkmaar, 18 Maart 1937. Het hoofd van het gemeentebestuur, F. H. VAN KINSCHOT. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 20 Maart 1937. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 215000 stuks kipeieren aangevoerd, waar van de prijzen als volgt: 56—58 3.25 3.50, 58—60 3.35—3.55, 60—62 3.50— 3.60, 62—64 3.40—3.85, 64—70 3.60— 4.10. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 20 Maart 1937. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 10 Paarden 150350; 2 Melkkoeien 180230; 26 Nuchtere kal veren (slacht) 612. DE BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 20 Maart 1937. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald voor: groothandel (077 y3 cent en kleinhandel 7580 ct. Handel matig. Kipeieren (groot handel) 3.253.50. Eendeieren 2.90. Handel matig. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 19 Maart 1937. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen 2.40, Andijvie 1217, Bloe mendaler kool 1.503, Boerenkool 1.50 3.80, Gele kool 1.20—1.80, Knölsel- derie (per 100 stuks) 5.607.70, Prei 1.503.60, Roode kool 1.40—2.40, Uien 11.90 en Wortelen: breek 0.90 1.80 en wasch 2.504, alles per 100 K.G.; Peren 10.5011.50, Spruiten 3— 9 en Witlof le s. 4—6, 2e s. 1.50—3 per 100 pond; Peterselie 1.505.60, Ra barber 6.5012, Radijs 2.40 en Selderie 0.602 per 100 bos; Spinazie 4685 cent BROEK OP LANGENDIJK, 20 Maart '37. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 300 K.G. Aardappelen: Blauwe 1.50; 700 K.G. Boerenkool 1.50; 55000 K.G. Roode kool 1.50—2.10; 2100 K.G. Groene kool 1.30—2.20; 640000 K.G. Gele kool 1.60 2.50; 55000 K.G. D. witte kool 1— 1.20; 24000 K.G. Uien 1—1.30, Drielin gen 60—80 cent, Grove 1—1.20; 15400 K.G. Bieten 0.60—1; 3000 K.G. Peen 0.60—1.10, alles per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 20 Maart 1937. (Noordermarktbond). 2600 K.G. Aardappe len: Blauwe eigenheimers 2.102.80, Blauwe aardappelen 2.10; 210400 K.G. Roode kool 1.40—1.80; 6500 K.G. Taaie gele 1.20—1.70; 65400 K.G. Gele kool 1.20—2.20; 163800 K.G. D. witte kool 1 1.10; 28900 K.G. Uien 0.80—1.30, Gele nep 1.50, Gele drieling 6070 cent, Grove 0.70—1.10; 8400 K.G. Bieten 60— 70 cent; 6600 K.G. Peen 0.90—1.20, kleine Peen 0.50, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 19 Maart 1937. Op de heden gehouden veiling waren aanvoer en prijzen als volgt: 40800 KG. Roode kool 1.40—1.90; 17600 K.G. Gele kool 1.20— 1.70; 28800 K.G. D. witte kool 11.20; 4125 K.G. Uien: drielingen 60 cent, uien 0.80—1.30 en grove uien 1—f. 1.30; 1825 K.G. Peen 1.20, kleine 60 cent en 265 KG. Boerenkool 1.50. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden tijdene de ziekte en na het overlijden van o: zen lieven man, vader, be huwd- en grootvader, den heer MARTINUS SENGERS, betuigen wij langs dezen weg, aan familie, vrienden, buren en kennissen, onzen oprechten dank. Uit aller'naam, Wed. M. SENGERS— TAMBACH en Kinderen. Heiloo, 20 Maart 1937. Voor de vele hartelijke bewijzen van deelneming ontvangen na het overlijden van onzen lieven vader, behuwd- en grootvader, Thomas John Tomlinson, zeggen wij vriendelijk dank. E. KIEFT—TOMLINSON. CHR. KIEFT. en KINDEREN. Limmen, 20 Maart 1937. Zenuwarts te HEILOO, is tot 10 April afwezig. TANDHEELKUNDIGE INRICHTING „DENTOFORM." Café „Nummer één", Ritsevoort 60, Alkmaar. Spreekuur: Dinsdags van 2—5 uur en Woensdagavonds van 7-9 uur. Geheele Gebitten f30.—. Alles inbegrepen, met garantie. Vullingen t 2.—. Nassaulaan 25, ALKMAAR. KLINIEK. lederen ochtend van 9-12 uur. BEKENDE TARIEVEN. Particulier alleen volgens afspraak. SÏOOMSTEENHOUWERLJ avW.F.STOELiZ* UITTIK OU DORP 25.ALKMftg8 VRAAGT CATALOOUS Bezoekt onze nieuwe toonzaal. Grootste keuze in N.-Holland. Prijzen aangepast aan tijds omstandigheden^

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2